Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E3

Datum:
26.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80    
D10
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 17:34
2. Pompe Greta 3510915 351 SV ROBOTRON DRESDEN 20:25 + 2:51
3. Grantskalna Krista 4530911 453 KAPA OK CARNIKAVA 20:31 + 2:57
4. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 20:47 + 3:13
5. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 21:56 + 4:22
6. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:46 + 5:12
7. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:07 + 7:33
8. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 25:49 + 8:15
9. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 30:12 + 12:38
10. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 36:02 + 18:28
11. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 41:03 + 23:29
12. Korstjens Domi 1531004 153 KOL OVERPELT 45:31 + 27:57
13. Marager Dagmar 2231109 223 ALLEROED OK 46:27 + 28:53
14. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 50:09 + 32:35
15. Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 59:52 + 42:18
16. Zlatanova Diana 1910940 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 103:32 + 85:58
Knorr Luise 3531006 353 OLV POTSDAM DISK
D12A
2.70 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 19:44
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 20:06 + 0:22
3. Grantskalna Grieta 4530710 453 KAPA OK CARNIKAVA 20:36 + 0:52
4. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:13 + 1:29
5. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 22:19 + 2:35
6. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 22:40 + 2:56
7. Fischer Mila 3530702 353 OLV POTSDAM 22:54 + 3:10
8. Patricija Valaine 4570713 457 OGRE OK/SC 24:04 + 4:20
9. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:35 + 4:51
10. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 25:30 + 5:46
11. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 25:51 + 6:07
12. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:43 + 6:59
13. Stabina Anete 4580703 458 AZIMUTS OK 26:49 + 7:05
14. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 27:33 + 7:49
15. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 27:41 + 7:57
16. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:22 + 8:38
17. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 28:30 + 8:46
18. Roshchina Mariia 5920703 592 MSU MOSCOW 30:32 + 10:48
19. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 31:36 + 11:52
20. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:53 + 14:09
21. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 34:58 + 15:14
22. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:16 + 17:32
23. Dianova Raja 1910723 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 47:32 + 27:48
D12B
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 18:00
2. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 19:25 + 1:25
3. Abula Kitija 4580813 458 AZIMUTS OK 19:40 + 1:40
4. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 20:36 + 2:36
5. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:09 + 9:09
6. Morite Morite 4580814 458 AZIMUTS OK 27:56 + 9:56
7. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 30:42 + 12:42
8. Frantová Natálie N060707 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 32:23 + 14:23
9. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:57 + 20:57
10. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 40:57 + 22:57
11. Atanasova Ivet 1910529 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 41:32 + 23:32
12. Naumova Melisa 1910722 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 43:26 + 25:26
13. Streibert Jule 3450810 345 USV TU DRESDEN 51:34 + 33:34
14. Freimane Tina 4510006 451 AUSEKLIS 55:58 + 37:58
15. Bauerová Aneta SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary 56:48 + 38:48
16. Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:51 + 39:51
17. Georgieva Tanya 1910719 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 62:52 + 44:52
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
D14A
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 28:22
2. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:14 + 0:52
3. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 31:19 + 2:57
4. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 31:36 + 3:14
5. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 31:53 + 3:31
6. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 33:46 + 5:24
7. Elize Bremze 4570512 457 OGRE OK/SC 34:58 + 6:36
8. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 36:49 + 8:27
9. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:57 + 8:35
10. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:44 + 9:22
11. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 38:06 + 9:44
12. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 38:13 + 9:51
13. Birzkope Marta marija 4530612 453 KAPA OK CARNIKAVA 38:15 + 9:53
14. Činčikaite Migle 4780510 478 ORIENS OK 38:25 + 10:03
15. Petruniak Tetiana 8010609 801 KIEV REGION 38:27 + 10:05
16. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 38:36 + 10:14
17. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 39:18 + 10:56
18. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:57 + 12:35
19. Mühlstädt Anna-louise 3510510 351 SV ROBOTRON DRESDEN 41:43 + 13:21
20. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 41:58 + 13:36
21. Sasko Kristiana 4510003 451 AUSEKLIS 42:24 + 14:02
22. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 43:21 + 14:59
23. Barenghi Lucilla 4240603 424 VERESE ORIENTEERING 46:23 + 18:01
24. Mahlych Anastasiia 8010604 801 KIEV REGION 46:51 + 18:29
25. Ilieva Elena 1910509 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 48:08 + 19:46
26. Lice licite Liene 4530613 453 KAPA OK CARNIKAVA 48:55 + 20:33
27. Neumann Johanna 3590502 359 SV LENGEFELD 49:08 + 20:46
28. Gabreliunaite Ugne 4780507 478 ORIENS OK 50:50 + 22:28
29. Georgieva Yulia 1910518 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 53:15 + 24:53
30. Schlittermann Clara 3520502 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 56:19 + 27:57
D14B
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Viktorie TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:02
2. Kevenaite Agile 4780503 478 ORIENS OK 27:45 + 0:43
3. Borbás Ágota 4010504 401 KALOCSAI TERM. TSE 28:45 + 1:43
4. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:54 + 1:52
5. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 3:48
6. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 32:58 + 5:56
7. Patassiová Patrícia 6750504 675 FARMACEUT BRATISLAVA 34:10 + 7:08
8. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 35:08 + 8:06
9. Zdanevičiute Ugne 4780606 478 ORIENS OK 36:18 + 9:16
10. Dimitrova Stanimira 1910533 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:46 + 9:44
11. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:40 + 17:38
12. Štambuk Lucija 2110607 211 OK MERZ 54:23 + 27:21
13. Uksaite Ugne 4780509 478 ORIENS OK 59:33 + 32:31
Měchurová Zuzana N060504 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 64:16 + 37:14
D16A
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mag Viktória 4080304 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 32:42
2. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 36:36 + 3:54
3. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 36:56 + 4:14
4. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 38:52 + 6:10
5. Bluma Irbe 4510317 451 AUSEKLIS 39:17 + 6:35
6. Staugaard Sigrid 2320403 232 FIF HILLEROD 39:57 + 7:15
7. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 40:33 + 7:51
8. Ilieva Yana 1910307 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 41:08 + 8:26
9. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 41:15 + 8:33
10. Mag Fruzsina 4080303 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 41:52 + 9:10
11. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 42:10 + 9:28
12. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 42:13 + 9:31
13. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:59 + 10:17
14. Yurchuk Maria 5950303 595 FOTON MOSCOW 43:39 + 10:57
15. Nagy Szilvia 4080305 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 45:42 + 13:00
16. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 45:54 + 13:12
17. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 46:55 + 14:13
18. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 47:59 + 15:17
19. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 48:27 + 15:45
20. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 48:47 + 16:05
21. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 49:35 + 16:53
22. Peneva Jana 1910330 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 50:24 + 17:42
23. Hedemann Amanda 2310401 231 FAABORG OK 50:36 + 17:54
24. Nenkova Reneta 1910306 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 51:20 + 18:38
25. Dzerve Una undine 4530304 453 KAPA OK CARNIKAVA 51:25 + 18:43
26. Dalos Réka 3920403 392 MAFC BUDAJENO 51:49 + 19:07
27. Zozefine Zavjalova 4570404 457 OGRE OK/SC 52:11 + 19:29
28. Bulava Daria 8010408 801 KIEV REGION 52:35 + 19:53
29. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 52:39 + 19:57
30. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 53:04 + 20:22
31. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:06 + 20:24
32. Cera Liva 4510328 451 AUSEKLIS 54:41 + 21:59
33. Štambuk Zdenka 2110406 211 OK MERZ 54:47 + 22:05
34. Aleksandrova Emili 1910308 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 54:59 + 22:17
35. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:06 + 23:24
36. Matveieva Iryna 8010402 801 KIEV REGION 58:19 + 25:37
37. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:16 + 26:34
38. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:49 + 28:07
39. Lassalle Pauline 2940401 294 CO AMBERIEU 70:37 + 37:55
40. Neumann Lena 3590301 359 SV LENGEFELD 76:30 + 43:48
D16B
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:29
2. Berkecz Dóra 3900304 390 SZEGEDI VASUTAS SE 45:48 + 11:19
3. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:14 + 12:45
4. Strazdina Anete anna 4580311 458 AZIMUTS OK 51:15 + 16:46
5. Hristiva Plamena 1910320 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 64:03 + 29:34
6. Gulbe Matra 4510403 451 AUSEKLIS 65:21 + 30:52
7. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 77:55 + 43:26
8. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 80:53 + 46:24
D18A
5.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 49:07
2. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 49:29 + 0:22
3. Caune Agnija 4580106 458 AZIMUTS OK 52:52 + 3:45
4. Virtanen Heta 2750102 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 55:23 + 6:16
5. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:44 + 6:37
6. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 56:01 + 6:54
7. Chernykh Zoya 5940201 594 LVS KHIMKI 56:19 + 7:12
8. Pataki Virag Iara 4050201 405 PVS PÉCS 56:38 + 7:31
9. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 7:53
10. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 58:30 + 9:23
11. Divin Judit 3950204 395 TABÁNI SPARTACUS 61:22 + 12:15
12. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 62:59 + 13:52
13. Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 63:44 + 14:37
14. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 64:34 + 15:27
15. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 64:35 + 15:28
16. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:36 + 16:29
17. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 65:43 + 16:36
18. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 65:51 + 16:44
19. Stabina Zanda 4580102 458 AZIMUTS OK 68:42 + 19:35
20. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:28 + 20:21
21. Systad Johanne Midttun 5010101 501 LYN SKI 70:06 + 20:59
22. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 70:41 + 21:34
23. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 72:16 + 23:09
24. Vimba Elizabete 4600103 460 ZIEMELKURZEME OK 75:50 + 26:43
25. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 78:20 + 29:13
26. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 92:49 + 43:42
27. Patassiová Michaela 6750203 675 FARMACEUT BRATISLAVA 97:47 + 48:40
28. Lassalle Léna 2940102 294 CO AMBERIEU 126:09 + 77:02
D18B
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riesing Hanna 3900116 390 SZEGEDI VASUTAS SE 41:36
2. Apró Vivien 3900101 390 SZEGEDI VASUTAS SE 43:12 + 1:36
3. Zagyva Rebeka 3900224 390 SZEGEDI VASUTAS SE 43:48 + 2:12
4. Gyrinskite Malvina 4780201 478 ORIENS OK 50:25 + 8:49
5. Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:07 + 10:31
6. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 53:04 + 11:28
7. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 54:43 + 13:07
8. Borbás Zita 4010103 401 KALOCSAI TERM. TSE 59:51 + 18:15
9. Budská Anna TJN0253 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:01 + 18:25
10. Sigmond Éva 3900218 390 SZEGEDI VASUTAS SE 61:13 + 19:37
11. Slikšjane Annija 4580210 458 AZIMUTS OK 68:18 + 26:42
12. Boneva Betina 1910104 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 71:17 + 29:41
13. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 75:48 + 34:12
14. Nordvik Ida 5040201 504 KOLBOTN & SKIMT OL 86:00 + 44:24
D20A
5.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 52:33 7206
2. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 57:40 + 5:07 6589
3. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 58:14 + 5:41 6520
4. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 59:44 + 7:11 6339
5. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:15 + 10:42 5915
6. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 64:07 + 11:34 5811
7. Tišljar Ana 2120001 212 OK ORION 68:51 + 16:18
8. Skopane Elina 4580009 458 AZIMUTS OK 69:37 + 17:04
9. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 70:54 + 18:21 4993
10. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 82:15 + 29:42 3624
11. Pataki Reka Dalida 4059902 405 PVS PÉCS 83:12 + 30:39
12. Lapina Laura 4510024 451 AUSEKLIS 86:09 + 33:36
D20B
3.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3175
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vajda Luca 3909923 390 SZEGEDI VASUTAS SE 41:40
2. Ivanova Simona 1919936 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 44:18 + 2:38
3. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 45:52 + 4:12 3398
4. Szokol Kamilla 3900026 390 SZEGEDI VASUTAS SE 46:44 + 5:04
5. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 48:03 + 6:23 3258
6. Mayer Zsófia 3909914 390 SZEGEDI VASUTAS SE 53:25 + 11:45
7. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:06 + 12:26 2869
8. Farkas Lili 3900006 390 SZEGEDI VASUTAS SE 57:21 + 15:41
9. Dambrauskaite Ieva 4759907 475 SM GAJA KAUNAS 58:02 + 16:22
10. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:08 + 18:28 2480
11. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 60:13 + 18:33 2475
12. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 62:08 + 20:28 2352
13. O'brien Norah 4199902 419 CORK-O 72:15 + 30:35
14. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 74:25 + 32:45 1561
D21E
7.00 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8665
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brunner Anina 6319301 631 BUSSOLA OK 59:56
2. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 60:50 + 0:54 8984
3. Hulkkonen Niina 2799503 279 MUSTAMAKKI 63:05 + 3:09
4. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 63:12 + 3:16 8659
5. Otsamo Pihla 2799501 279 MUSTAMAKKI 63:35 + 3:39
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 65:26 + 5:30 8353
7. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 67:20 + 7:24 8092
8. Wiktor Lucyna 5558801 555 WKS SLASK 67:36 + 7:40
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 69:41 + 9:45 7770
10. Kalinina Veronika 5970001 597 OMEGA 70:37 + 10:41
11. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 70:48 + 10:52 7616
12. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 70:57 + 11:01 7596
13. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 72:05 + 12:09 7440
14. Koskinen Noora 2799704 279 MUSTAMAKKI 75:51 + 15:55
15. Prieto del campo María 2499802 249 MALARRURA 78:23 + 18:27
16. Beeler Nadja 6349001 634 OCR WINTERTHUR 78:31 + 18:35
17. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 78:43 + 18:47 6530
18. Ruiz Alonso Esmeralda 2427401 242 MURCIA-O 84:57 + 25:01
19. Gerber Csenge 3909807 390 SZEGEDI VASUTAS SE 87:08 + 27:12
20. Sedileková Ela 6719301 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 98:14 + 38:18
21. Moreno Guadalupe 2447001 244 TOLEDO ORIENTACION 98:25 + 38:29
22. Hillebrand Uta 3649300 364 TURN KLUBB HANNOVER 117:22 + 57:26
23. Schwartz Renée 3608100 360 OSC KASSEL 117:43 + 57:47
Stormer Julie KAM9352 C OK Kamenice DISK 0
D21A
5.40 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 53:04 7633
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 53:29 + 0:25 7575
3. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:36 + 1:32 7418
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 55:03 + 1:59 7355
5. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 55:40 + 2:36 7268
6. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 58:15 + 5:11 6906
7. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 59:05 + 6:01 6789
8. Henkes Elisabeth 1519001 151 OLG SANKT VITH ARDOC 59:09 + 6:05
9. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 59:44 + 6:40 6697
10. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 60:45 + 7:41 6554
11. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:51 + 7:47 6540
12. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 60:58 + 7:54 6524
13. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 62:50 + 9:46 6262
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 63:15 + 10:11 6203
14. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:15 + 10:11 6203
14. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 63:15 + 10:11 6203
17. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 63:31 + 10:27 6166
18. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 64:20 + 11:16 6051
19. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 65:33 + 12:29 5881
20. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:35 + 12:31 5876
21. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 65:41 + 12:37 5862
22. Veselinova Ilieva Tsveta 1919821 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 65:55 + 12:51
23. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 65:58 + 12:54 5822
24. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 66:27 + 13:23 5754
25. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 68:26 + 15:22 5476
26. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 68:58 + 15:54 5401
27. Müller Andrea 6367403 636 THURGORIENTA 69:11 + 16:07
28. Štambuk Iva 2119102 211 OK MERZ 69:42 + 16:38
29. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 70:30 + 17:26 5186
30. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:31 + 17:27 5183
31. Pecoldová Pavlína N108401 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 71:23 + 18:19
32. Husner Eveline 6329703 632 OLK WIGGERTAL 71:24 + 18:20
33. Rickmeyer Tina 3458614 345 USV TU DRESDEN 72:34 + 19:30
34. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 75:17 + 22:13 4514
35. Deschepper Aurélie 1528700 152 BALISE 10 86:38 + 33:34
36. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 87:04 + 34:00 2860
37. Sander Kaisa 2529502 252 OK ILVES TARTU 94:07 + 41:03
38. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 95:12 + 42:08 1718
39. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 101:00 + 47:56 903
D21B
4.00 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 43:06 5512
2. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:29 + 3:23 5123
3. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:57 + 3:51 5069
4. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 47:56 + 4:50 4956
5. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 48:53 + 5:47 4847
6. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 49:00 + 5:54 4833
7. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 50:14 + 7:08 4691
8. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 50:35 + 7:29 4651
9. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 52:11 + 9:05 4467
10. Wartbichler Gisa 1228905 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 52:41 + 9:35
11. Čechová Lenka N019001 N01 NEREGISTR. VSETÍN 53:13 + 10:07
12. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 53:47 + 10:41 4283
13. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 54:57 + 11:51 4149
14. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 55:51 + 12:45 4045
15. Dénes Orsolya 4019506 401 KALOCSAI TERM. TSE 55:56 + 12:50
16. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:02 + 15:56 3679
17. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:02 + 16:56 3564
18. Liskány Krisztina 3938809 393 TIPO OC BUDAPEST 60:21 + 17:15
19. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:55 + 17:49 3463
20. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 61:19 + 18:13 3417
21. Smolová Anna N038401 N03 NEREGISTR. OB ŠTÍPA 77:42 + 34:36
22. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 78:15 + 35:09 1469
23. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 84:48 + 41:42 716
D21C
3.90 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:31 3776
2. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 51:29 + 4:58 3425
3. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:48 + 5:17 3402
4. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:14 + 5:43 3372
5. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 52:53 + 6:22 3326
6. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 53:11 + 6:40
7. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:43 + 7:12 3267
8. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 57:08 + 10:37 3025
8. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 57:08 + 10:37 3025
10. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 57:43 + 11:12 2983
11. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 59:09 + 12:38 2882
12. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:12 + 14:41 2737
13. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 61:30 + 14:59 2716
14. Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 64:04 + 17:33 2534
15. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 65:24 + 18:53 2440
16. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 67:16 + 20:45 2308
17. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 68:38 + 22:07
18. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 70:48 + 24:17 2057
19. Studer Christiane 6386902 638 OLG MURTEN 74:03 + 27:32
20. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:17 + 27:46 1811
21. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:13 + 30:42 1603
22. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 81:10 + 34:39
23. Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF 93:12 + 46:41
24. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:43 + 47:12 435
25. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 93:44 + 47:13 434
26. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 101:05 + 54:34 0
27. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 109:17 + 62:46 0
28. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 112:25 + 65:54
29. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:53 + 78:22 0
30. Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 131:19 + 84:48
Hríbiková Andrea 6718404 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA DISK
D35A
5.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 48:31
2. Kheldert Elena 5977403 597 OMEGA 50:43 + 2:12
3. Straube Hanka 3597304 359 SV LENGEFELD 51:41 + 3:10
4. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 54:36 + 6:05
5. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 59:20 + 10:49
6. Dzerve Agnese 4537702 453 KAPA OK CARNIKAVA 60:21 + 11:50
7. Bobach Helle 2278204 227 AALBORG OK 61:35 + 13:04
8. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 62:01 + 13:30
9. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:51 + 21:20
10. Biolik Agnieszka 5517701 551 TRACKCOURSE 72:39 + 24:08
11. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 76:08 + 27:37
12. Bächi Ursina 6368001 636 THURGORIENTA 76:45 + 28:14
13. Roshchina Ianina 5928202 592 MSU MOSCOW 77:48 + 29:17
14. Dimova Desislava 1918403 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 79:16 + 30:45
15. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 81:48 + 33:17
16. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 83:07 + 34:36
17. Mühlstädt Bettina 3518012 351 SV ROBOTRON DRESDEN 86:49 + 38:18
18. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 110:03 + 61:32
19. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 131:52 + 83:21
D35B
3.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 36:36
2. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:59 + 4:23
3. Krasauske Giedre 4748301 474 OK MEDEINA KAUNAS 41:45 + 5:09
4. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 43:15 + 6:39
5. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 44:27 + 7:51
6. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 45:44 + 9:08
7. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 47:41 + 11:05
8. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 49:40 + 13:04
9. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:29 + 14:53
10. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 51:34 + 14:58
11. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 53:42 + 17:06
12. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 53:56 + 17:20
13. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 55:40 + 19:04
14. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 56:20 + 19:44
15. Becker Claudia 3657702 365 BERLINER TURNERSCHAFT 56:55 + 20:19
16. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 58:37 + 22:01
17. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C LOK-o Liberec 60:10 + 23:34
18. Bartók Katalin 4018309 401 KALOCSAI TERM. TSE 66:24 + 29:48
19. Rewig Laura 3458408 345 USV TU DRESDEN 92:13 + 55:37
20. Múčková Zuzana OLP8302 PSK Olymp Praha 99:32 + 62:56
21. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 107:51 + 71:15
D40A
4.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 43:45
2. Bannikova Elena 5957701 595 FOTON MOSCOW 44:31 + 0:46
3. Hoboel Vigdis 5027804 502 OPPSAL ORIENTEERING 46:38 + 2:53
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 48:51 + 5:06
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 49:05 + 5:20
6. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 50:14 + 6:29
7. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 50:20 + 6:35
8. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 52:23 + 8:38
9. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 53:10 + 9:25
10. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 55:36 + 11:51
11. Pompe Katja 3517616 351 SV ROBOTRON DRESDEN 55:54 + 12:09
12. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 55:58 + 12:13
13. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 57:56 + 14:11
14. Balakova Andrea 7107701 710 NYKOPING OK 58:27 + 14:42
15. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 62:14 + 18:29
16. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 63:07 + 19:22
17. Afanasyeva Irina 5967701 596 PIONEERS SARATOV 63:16 + 19:31
18. Haberkorne-vimba Eva 4607602 460 ZIEMELKURZEME OK 64:22 + 20:37
19. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 66:58 + 23:13
20. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:21 + 26:36
21. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 70:46 + 27:01
22. Rostás Anikó 4017505 401 KALOCSAI TERM. TSE 72:34 + 28:49
23. Fischer Yvonne 3537901 353 OLV POTSDAM 74:16 + 30:31
24. Marson Marta 4247602 424 VERESE ORIENTEERING 88:28 + 44:43
25. Perez Ramos Maica 2437901 243 CRON 116:31 + 72:46
D40B
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wendler-groß Wiebke 3497802 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 31:26
2. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:41 + 11:15
3. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 45:09 + 13:43
4. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:05 + 14:39
5. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:00 + 17:34
6. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 53:59 + 22:33
7. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 23:32
8. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:10 + 23:44
9. Rohweder Martina 6337802 633 SKI-O SWISS 56:46 + 25:20
10. Zýková Martina N137702 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 57:58 + 26:32
11. Karafiátová Lucie N027601 N02 NEREGISTR. NOVÝ BOR 60:57 + 29:31
12. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 61:06 + 29:40
13. Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:31 + 31:05
14. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:28 + 34:02
15. Schulthess Eveline 6357807 635 OLC KAPREOLO 67:54 + 36:28
16. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 68:07 + 36:41
17. Cera Liga 4517627 451 AUSEKLIS 68:08 + 36:42
18. Schulze Evelyn 2457803 245 COBI 68:35 + 37:09
19. Ulme Gundega 4537606 453 KAPA OK CARNIKAVA 71:20 + 39:54
20. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 71:55 + 40:29
21. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 72:45 + 41:19
22. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 75:12 + 43:46
23. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:14 + 44:48
24. Skog Paula 2777701 277 KALEVAN RASTI 77:34 + 46:08
25. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 84:00 + 52:34
26. Petri Jana 3537804 353 OLV POTSDAM 100:21 + 68:55
27. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 105:04 + 73:38
28. Laurinyecz Katalin 4077602 407 CSIPA SE 127:51 + 96:25
Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno DISK
Joucla Patricia 2917602 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION DISK
Udovichenko Svetlana 5971976 597 OMEGA DISK
D45A
4.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Depta Monika 5547001 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 42:04
2. Staugaard Maria 2327202 232 FIF HILLEROD 45:38 + 3:34
3. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 47:36 + 5:32
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 47:57 + 5:53
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 52:25 + 10:21
6. Zschäckel Daniela 3427201 342 SONNENSCHEIN BERLIN 54:23 + 12:19
7. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 54:25 + 12:21
8. Lundstrom Annika 7067200 706 SUNDBYBERGS IK 55:29 + 13:25
9. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 56:19 + 14:15
10. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 56:30 + 14:26
11. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 56:48 + 14:44
12. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 57:02 + 14:58
13. Tassin Elodie 2927302 292 CMO 58:30 + 16:26
14. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 58:49 + 16:45
15. Angelova Petranka 1917402 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 59:10 + 17:06
16. Utskarpen Audrun 5067402 506 IL GEOFORM 60:02 + 17:58
17. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 61:06 + 19:02
18. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 62:37 + 20:33
19. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:48 + 20:44
20. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 62:49 + 20:45
21. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 65:05 + 23:01
22. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 69:07 + 27:03
23. Ebinger Mónika 3937003 393 TIPO OC BUDAPEST 69:28 + 27:24
24. Rasmussen Angelique Groen 2237202 223 ALLEROED OK 69:31 + 27:27
25. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 69:37 + 27:33
26. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:12 + 29:08
27. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 73:55 + 31:51
28. Schlittermann Silke 3527001 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 74:04 + 32:00
29. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 74:59 + 32:55
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 75:31 + 33:27
31. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 75:43 + 33:39
32. Bialeková Martina 6727303 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 80:24 + 38:20
33. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 84:44 + 42:40
34. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 86:24 + 44:20
35. Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 88:46 + 46:42
36. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 90:10 + 48:06
37. Lischewski Sandra 3467401 346 BSV HALLE AMMENDORF 90:32 + 48:28
38. Calvo Nuria 2467102 246 FRONTELA O 91:07 + 49:03
39. Trykozko Ulzsula 360 360 OSC KASSEL 96:35 + 54:31
40. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 100:59 + 58:55
41. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 105:11 + 63:07
D45B
3.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drese Evi 3487002 348 OLV USLAR 40:04
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:17 + 6:13
3. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 47:15 + 7:11
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 47:21 + 7:17
5. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 49:08 + 9:04
6. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 51:18 + 11:14
7. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 53:42 + 13:38
8. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 54:36 + 14:32
9. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 55:46 + 15:42
10. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 56:34 + 16:30
11. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 57:12 + 17:08
12. Velkere Iveta 4617302 461 ALUKSNE OK 57:14 + 17:10
13. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:58 + 19:54
14. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 60:00 + 19:56
15. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:12 + 21:08
16. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:21 + 21:17
17. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 61:33 + 21:29
18. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:34 + 23:30
19. Zupan Romana 6227401 622 OC KOMENDA 64:53 + 24:49
20. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 65:01 + 24:57
21. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 66:02 + 25:58
22. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 66:53 + 26:49
23. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 69:21 + 29:17
24. Csató Szilvia 3907429 390 SZEGEDI VASUTAS SE 72:59 + 32:55
25. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 76:54 + 36:50
26. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:11 + 37:07
27. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:53 + 45:49
28. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 88:19 + 48:15
29. Bronckaers Marcia 1537205 153 KOL OVERPELT 99:26 + 59:22
30. Kennedy Elise 1037402 103 BENNELONG NORTHSIDE 100:23 + 60:19
31. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 117:38 + 77:34
Verge rubio Anna 2507102 250 MONTSANT ORIENTACIO DISK
D50A
4.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fogh Hanne 2246702 224 FSK ORIENTERING 49:06
2. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 50:08 + 1:02
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:46 + 3:40
4. Eades Lorna 3256700 325 INTERLOPERS 54:13 + 5:07
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 54:13 + 5:07
6. Kubald Katrin 3416901 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 55:08 + 6:02
7. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 58:12 + 9:06
8. Wengrin Ágnes 3936905 393 TIPO OC BUDAPEST 58:17 + 9:11
9. Molnar Pia 2746602 274 MARIEFORS SKIKLUB 58:28 + 9:22
10. Wlcek Sonja 1246801 124 WAT OL 61:07 + 12:01
11. Leonhardt Annette 3426707 342 SONNENSCHEIN BERLIN 62:22 + 13:16
12. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:42 + 13:36
13. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 63:33 + 14:27
14. Groeneveld Mietta 4916802 491 THOR HAGUE 65:26 + 16:20
15. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:13 + 18:07
16. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 67:41 + 18:35
17. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:29 + 20:23
18. Richter Sabine 3456601 345 USV TU DRESDEN 69:33 + 20:27
19. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 69:40 + 20:34
20. Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 406 HBS NYIREGYHÁZA 70:42 + 21:36
21. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 72:22 + 23:16
22. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 72:42 + 23:36
23. Eschlböck Gudrun 1236802 123 NATURFREUNDE LINZ 73:02 + 23:56
24. Hinkel Katja 3516506 351 SV ROBOTRON DRESDEN 73:08 + 24:02
25. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:44 + 24:38
26. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 73:55 + 24:49
27. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 74:34 + 25:28
28. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 80:56 + 31:50
29. Aschacher Angelika 1226903 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 82:54 + 33:48
30. Németh Ágnes 3936901 393 TIPO OC BUDAPEST 83:07 + 34:01
31. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 84:01 + 34:55
32. Kallela Sari 2716701 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 87:49 + 38:43
33. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 92:32 + 43:26
34. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 93:15 + 44:09
35. Cseresnyés Ágnes 4096802 409 TIPO TKE BUDAPEST 95:55 + 46:49
36. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 98:26 + 49:20
37. Pretnar Irma 6216902 621 KAMNIŠKI O-KLUB 100:26 + 51:20
38. Feldmann Gudrun 3416609 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 102:47 + 53:41
39. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 116:10 + 67:04
Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín DISK
Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D50B
3.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thomas Sylvia 3446900 344 OL-TEAM WEHRSDORF 41:22
2. Vabulniece Liga 4556902 455 APE OK 42:24 + 1:02
3. Viksviene Renata 4786911 478 ORIENS OK 43:10 + 1:48
4. Tóthné Pfeiffer Zsuzsan 4036902 403 PÉCSI OE SPORTKOR 43:44 + 2:22
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 46:31 + 5:09
6. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:13 + 8:51
7. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 52:33 + 11:11
8. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:49 + 13:27
9. Cruse Katrin 3516603 351 SV ROBOTRON DRESDEN 54:52 + 13:30
10. Servais Corinne 1606601 160 ASUB 57:06 + 15:44
11. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:00 + 16:38
12. Gyöngyösi Jolán 3906509 390 SZEGEDI VASUTAS SE 59:20 + 17:58
13. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 60:02 + 18:40
14. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 62:44 + 21:22
15. Nielsen Jannie 2286502 228 HOLBAEK OK 63:28 + 22:06
16. Sallai Sara 3916501 391 SZEGEDI VSE 65:08 + 23:46
17. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 65:53 + 24:31
18. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 70:56 + 29:34
19. Fino Béatrice 2946803 294 CO AMBERIEU 77:09 + 35:47
20. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 77:35 + 36:13
21. Tichá Anna NER NER 97:54 + 56:32
22. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:33 + 61:11
23. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 111:25 + 70:03
24. Miklós Rita 3906828 390 SZEGEDI VASUTAS SE 158:17 + 116:55
D55A
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 3516308 351 SV ROBOTRON DRESDEN 49:47
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:29 + 0:42
3. Andersson Susanne 7096401 709 PITEA IF OK 55:31 + 5:44
4. Gollmann Birgit 1216402 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 55:55 + 6:08
5. Husner Lily 6326101 632 OLK WIGGERTAL 56:43 + 6:56
6. Henkes-johanns Maria 1516403 151 OLG SANKT VITH ARDOC 58:34 + 8:47
7. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 60:44 + 10:57
8. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 64:57 + 15:10
9. Belicová Elena 6766201 676 KLUB OB ATU KOŠICE 66:09 + 16:22
10. Priedite Iveta 4510001 451 AUSEKLIS 66:14 + 16:27
11. Leideck Heike 3456403 345 USV TU DRESDEN 66:40 + 16:53
12. Stanton Talyn 5216400 521 AUCKLAND OC 68:15 + 18:28
13. Ansorge Silke 3516420 351 SV ROBOTRON DRESDEN 69:27 + 19:40
14. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 69:46 + 19:59
15. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:33 + 25:46
16. Buhler Birgit 3456402 345 USV TU DRESDEN 75:39 + 25:52
17. Alm Guri 2296304 229 OK HTF 76:09 + 26:22
18. Laev Riina 2516301 251 SK MERCURY 76:14 + 26:27
19. Sádecká Judita 6766203 676 KLUB OB ATU KOŠICE 78:20 + 28:33
20. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 78:49 + 29:02
21. Renard Francoise 1616301 161 CO LIÉGE 79:55 + 30:08
22. Zvaigzne Mud 4526202 452 A2 ULBROKA 80:30 + 30:43
23. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 90:29 + 40:42
24. Rozentale Ieva 4546302 454 MONA OK 92:23 + 42:36
25. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 130:13 + 80:26
Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja DISK
Bikeliene Ema 4726402 472 LABIRINTAS VILNIUS DISK
D55B
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:49
2. Brettschneider Dr.gudrun 3416004 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 45:41 + 1:52
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 46:23 + 2:34
4. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 57:16 + 13:27
5. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 60:28 + 16:39
6. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 60:31 + 16:42
7. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:30 + 21:41
8. Ondrová Jana SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 85:35 + 41:46
9. Moosberger Esther 6405601 640 OL REGIO OLTEN 86:33 + 42:44
10. Bruyninckx Miek 1556004 155 TROL 88:36 + 44:47
Aabye Anneli 2266401 226 BALLERUP OK DISK
D60
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3575700 357 CHEMNITZ INDIVID. 31:49
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 38:37 + 6:48
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 40:49 + 9:00
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 42:48 + 10:59
5. Jenövári Gabriella 3975701 397 HSE BUDAPEST 43:10 + 11:21
6. Wysocka Jolanta 5535601 553 SLASK O-TEAM 43:13 + 11:24
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 44:02 + 12:13
8. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:01 + 13:12
9. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:36 + 13:47
10. Hakomaki Kirsi 2715707 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 46:19 + 14:30
11. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 14:39
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 46:32 + 14:43
13. Dambrauskiene Genute 4755609 475 SM GAJA KAUNAS 46:45 + 14:56
14. Ohlsson Anna-karin 7025802 702 TULLINGE SK 48:21 + 16:32
15. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 48:27 + 16:38
16. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 49:17 + 17:28
17. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 49:40 + 17:51
18. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 53:15 + 21:26
19. Nielsen Lise 2295901 229 OK HTF 53:53 + 22:04
20. Kosmaceva Tamara 4535605 453 KAPA OK CARNIKAVA 55:26 + 23:37
21. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 56:17 + 24:28
22. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 56:21 + 24:32
23. Cerjaka Maija 4535917 453 KAPA OK CARNIKAVA 56:24 + 24:35
24. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:54 + 27:05
25. Fenmen Nermin 7815600 781 ANKARA GSM 60:00 + 28:11
26. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 63:23 + 31:34
27. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 63:28 + 31:39
28. Duze Dace 4515805 451 AUSEKLIS 64:35 + 32:46
29. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 65:44 + 33:55
30. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 67:24 + 35:35
31. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:26 + 35:37
32. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 67:54 + 36:05
33. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 69:10 + 37:21
34. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 75:44 + 43:55
35. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 76:07 + 44:18
36. Vanreusel Jen 1535802 153 KOL OVERPELT 77:06 + 45:17
37. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 79:44 + 47:55
38. Choprix Noelle 1565901 156 ALTAIR 89:29 + 57:40
39. Galle Annemette 2225502 222 THOK HELSINGE 89:35 + 57:46
40. Prindule Aina 4515706 451 AUSEKLIS 95:33 + 63:44
41. Olbrycht Anna 5525602 552 OLBnO WARSZAWA 109:49 + 78:00
Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 56:03 + 24:14
D65
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 36:19
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 36:35 + 0:16
3. Krasuckiene Egle 4725404 472 LABIRINTAS VILNIUS 42:43 + 6:24
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 43:05 + 6:46
5. Horváth Magda 3935206 393 TIPO OC BUDAPEST 43:34 + 7:15
6. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 43:51 + 7:32
7. Lindkvist Anneli 7055402 705 GUSTAVSBERGS OK 44:45 + 8:26
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:06 + 12:47
9. Jenei Margit 3945401 394 BOF BUDAORS 49:54 + 13:35
10. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 53:03 + 16:44
11. Pallas Robyn 1015302 101 CENTRAL COAST 55:02 + 18:43
12. Sands Carol 3245102 324 BOK(W) 56:49 + 20:30
13. Dudiene Violeta 4715202 471 RUDAMINA OK 58:42 + 22:23
14. Bobach Kirsten 2275202 227 AALBORG OK 58:54 + 22:35
15. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 59:28 + 23:09
16. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 59:29 + 23:10
17. Freimane Beata 4515002 451 AUSEKLIS 61:27 + 25:08
18. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:41 + 34:22
19. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 72:32 + 36:13
20. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:38 + 36:19
21. Vitola Benita 4515411 451 AUSEKLIS 74:15 + 37:56
22. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 76:12 + 39:53
23. Hardy Jan 1025302 102 AUSTRALOPERS TASMANIA 78:42 + 42:23
24. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 88:10 + 51:51
25. Kraze Anfisa 4510004 451 AUSEKLIS 93:05 + 56:46
26. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 95:17 + 58:58
27. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:47 + 69:28
Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D70
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jorgensen Inge 2254501 225 OK ROSKILDE 32:55
2. Plaude Mara 4510005 451 AUSEKLIS 34:08 + 1:13
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 6:12
4. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 44:49 + 11:54
5. Seglina Silvija 4514921 451 AUSEKLIS 48:30 + 15:35
6. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 50:38 + 17:43
7. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 50:56 + 18:01
8. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 51:00 + 18:05
9. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 52:38 + 19:43
10. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 52:41 + 19:46
11. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 80:25 + 47:30
12. Lindblom Inger 7044902 704 OK ORINTO 87:33 + 54:38
D75
2.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 48:04
2. Eulitz Ilse 3693901 369 OLV WEIMAR 60:19 + 12:15
H10
2.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fischer Leander 3530903 353 OLV POTSDAM 16:25
2. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:31 + 1:06
3. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 19:55 + 3:30
4. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 20:09 + 3:44
5. Groß Matti 3490903 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 20:25 + 4:00
6. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 20:32 + 4:07
7. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:34 + 4:09
8. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 21:38 + 5:13
9. Jonikans Valters 4570923 457 OGRE OK/SC 21:48 + 5:23
10. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 21:58 + 5:33
11. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 24:23 + 7:58
12. Schulthess Maurice 6351009 635 OLC KAPREOLO 27:13 + 10:48
13. Losada Gabriel 2440902 244 TOLEDO ORIENTACION 30:22 + 13:57
14. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 30:49 + 14:24
15. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 30:57 + 14:32
16. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 31:39 + 15:14
17. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 33:17 + 16:52
18. Morris Samuel 1030903 103 BENNELONG NORTHSIDE 36:57 + 20:32
19. Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:14 + 50:49
Voves Lukáš PGP SK Praga 24:17 + 7:52
H12A
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 15:05
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 16:32 + 1:27
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 17:01 + 1:56
4. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 17:29 + 2:24
5. Staugaard Torbj 2320704 232 FIF HILLEROD 17:50 + 2:45
6. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 17:52 + 2:47
7. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 17:58 + 2:53
8. Olivers Plocins 4570706 457 OGRE OK/SC 19:16 + 4:11
9. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 19:23 + 4:18
10. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 20:10 + 5:05
11. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 20:12 + 5:07
12. Graudins Roberts 4530709 453 KAPA OK CARNIKAVA 20:46 + 5:41
13. Sterns Bruno 4570716 457 OGRE OK/SC 21:04 + 5:59
14. Renars Grasis 4570709 457 OGRE OK/SC 21:46 + 6:41
15. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 21:52 + 6:47
16. Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 22:11 + 7:06
17. Lukass Silins 4570710 457 OGRE OK/SC 22:13 + 7:08
18. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:24 + 7:19
19. Mühlstädt Lennart 3510711 351 SV ROBOTRON DRESDEN 22:25 + 7:20
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 23:04 + 7:59
21. Graudins Rudolfs 4530708 453 KAPA OK CARNIKAVA 23:10 + 8:05
22. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 23:38 + 8:33
23. Kolev Svetlozar 1910725 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 24:16 + 9:11
24. Cain Fidelius 3580701 358 TSV KARLSHORST 25:47 + 10:42
25. Afanasyev Igor 5960803 596 PIONEERS SARATOV 26:20 + 11:15
26. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 26:33 + 11:28
27. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 27:44 + 12:39
28. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:34 + 14:29
29. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:30 + 16:25
30. Hedemann Aske 2310703 231 FAABORG OK 35:26 + 20:21
31. Levkans Ernests 4570721 457 OGRE OK/SC 41:17 + 26:12
32. Flach Julius 3580705 358 TSV KARLSHORST 48:17 + 33:12
33. Neumann Rasmus 3590803 359 SV LENGEFELD 49:51 + 34:46
34. Groeneveld Odin 4910703 491 THOR HAGUE 53:25 + 38:20
H12B
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:19
2. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 15:38 + 1:19
3. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 16:27 + 2:08
4. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:39 + 3:20
5. Kaininš Matiss 4580715 458 AZIMUTS OK 18:33 + 4:14
6. Beneš Filip VLI0708 C Slavia Liberec orienteering 20:00 + 5:41
7. Cers Oto 451 AUSEKLIS 21:27 + 7:08
8. Atanasov Aleksandar 1910726 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 21:35 + 7:16
9. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 21:43 + 7:24
10. Yulianov Samuil 1910527 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 25:38 + 11:19
11. Nikolaev Ognyan 1910717 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 26:30 + 12:11
11. Matics Marcell 3990802 399 MAFC BUDAPEST 26:30 + 12:11
13. Höbig Felix 3430802 343 SV BAD DUBEN 29:03 + 14:44
14. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 30:11 + 15:52
15. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:46 + 16:27
16. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:25 + 20:06
17. Ehrreich Rudolf Alexander 1210803 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 37:54 + 23:35
18. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:49 + 26:30
19. Bršťák Tomáš N060706 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 45:54 + 31:35
20. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 50:51 + 36:32
H14A
4.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC 33:30
2. Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 34:05 + 0:35
3. Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA 35:36 + 2:06
4. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 37:28 + 3:58
5. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 37:30 + 4:00
6. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 38:31 + 5:01
7. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 38:43 + 5:13
8. Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS 38:59 + 5:29
9. Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC 39:43 + 6:13
10. Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK 40:14 + 6:44
11. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 40:20 + 6:50
12. Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS 40:34 + 7:04
13. Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW 40:45 + 7:15
14. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 40:59 + 7:29
15. Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION 42:04 + 8:34
16. Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA 42:14 + 8:44
17. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 42:29 + 8:59
18. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:32 + 9:02
19. Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK 43:38 + 10:08
20. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 43:39 + 10:09
21. Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA 43:48 + 10:18
22. Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS 44:14 + 10:44
23. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:35 + 11:05
24. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:38 + 11:08
25. Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK 44:48 + 11:18
26. Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS 45:08 + 11:38
27. Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC 45:53 + 12:23
28. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:58 + 13:28
29. Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK 47:58 + 14:28
30. Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK 50:00 + 16:30
31. Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK 50:53 + 17:23
32. Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 51:26 + 17:56
33. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 52:03 + 18:33
34. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 52:12 + 18:42
35. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:21 + 18:51
36. Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS 52:29 + 18:59
37. Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE 53:21 + 19:51
38. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 53:22 + 19:52
39. Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC 53:53 + 20:23
40. Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK 55:17 + 21:47
41. Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 57:22 + 23:52
42. Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION 58:23 + 24:53
43. Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC 59:20 + 25:50
44. Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 60:30 + 27:00
45. Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 61:21 + 27:51
46. Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS 73:12 + 39:42
47. Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 73:59 + 40:29
48. Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 76:30 + 43:00
49. Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 80:14 + 46:44
50. Kristers Sidorovs 4570508 457 OGRE OK/SC 99:50 + 66:20
Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 107:16 + 73:46
H14B
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sampins Roberts 4510614 451 AUSEKLIS 27:30
2. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 28:06 + 0:36
3. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:10 + 2:40
4. Őze Dániel 3900615 390 SZEGEDI VASUTAS SE 31:33 + 4:03
5. Maulins Rudolfs 4510519 451 AUSEKLIS 33:21 + 5:51
6. Karvelis Džiugas 4780502 478 ORIENS OK 34:43 + 7:13
7. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 35:46 + 8:16
8. Vlach Timothy SBR0501 C SKOB Bruntál 37:06 + 9:36
9. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:43 + 10:13
10. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:35 + 13:05
11. Gražys Emilis 4750504 475 SM GAJA KAUNAS 42:41 + 15:11
12. Cinitis Uvis 4510520 451 AUSEKLIS 43:40 + 16:10
13. Balla Georg 3510601 351 SV ROBOTRON DRESDEN 46:30 + 19:00
14. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 48:25 + 20:55
15. Leina Augusts 4510607 451 AUSEKLIS 50:28 + 22:58
16. Kreišmonas Gintaras 4750503 475 SM GAJA KAUNAS 51:12 + 23:42
17. Andrš Matěj N060605 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 54:11 + 26:41
18. Bonev Viktor 1910516 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 60:53 + 33:23
19. Dzerve Marcis 4530503 453 KAPA OK CARNIKAVA 61:09 + 33:39
20. Todorov Ivan 1910510 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 61:34 + 34:04
21. Uher Adam N060503 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 69:41 + 42:11
22. Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 118:51 + 91:21
H16A
5.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 39:47
2. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:39 + 0:52
3. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 45:18 + 5:31
4. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 46:34 + 6:47
5. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 46:49 + 7:02
6. Stana Gustavs 4510422 451 AUSEKLIS 48:07 + 8:20
7. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:11 + 8:24
8. Nielsen Hans Groenborg 2230303 223 ALLEROED OK 48:35 + 8:48
9. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 48:42 + 8:55
10. Marager Valdemar 2230308 223 ALLEROED OK 49:24 + 9:37
11. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 49:35 + 9:48
12. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 49:39 + 9:52
13. Kukurugya Šimon 6730402 673 SANDBERG BRATISLAVA 52:47 + 13:00
14. Barta Máté 3900403 390 SZEGEDI VASUTAS SE 52:52 + 13:05
15. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 53:21 + 13:34
16. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 53:30 + 13:43
17. Petrov Kaloyan 1910311 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 54:03 + 14:16
18. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 54:05 + 14:18
19. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 54:22 + 14:35
20. Schubert Ambrus 3900317 390 SZEGEDI VASUTAS SE 54:45 + 14:58
21. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:28 + 15:41
22. Szabó Levente 3900319 390 SZEGEDI VASUTAS SE 57:22 + 17:35
23. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:54 + 18:07
24. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:22 + 18:35
25. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 58:42 + 18:55
26. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 58:43 + 18:56
27. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:10 + 20:23
28. Novota Lukáš 6760304 676 KLUB OB ATU KOŠICE 60:34 + 20:47
29. Dragoev Tervel 1910334 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 61:23 + 21:36
30. Yatsenko Volodymyr 8010406 801 KIEV REGION 61:52 + 22:05
31. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 64:08 + 24:21
32. Afanasyev Oleg 5960302 596 PIONEERS SARATOV 65:18 + 25:31
33. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 65:26 + 25:39
34. Kallela Luca 2710302 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 67:07 + 27:20
35. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 70:36 + 30:49
36. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 72:12 + 32:25
37. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:20 + 32:33
38. Dragoev Ivailo 1910335 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 73:08 + 33:21
39. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 75:16 + 35:29
40. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 78:35 + 38:48
41. Tatarnikov Mykhailo 8010403 801 KIEV REGION 80:29 + 40:42
42. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 80:57 + 41:10
43. Aleksans Ronalds 4570419 457 OGRE OK/SC 98:36 + 58:49
Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga DISK
Udovichenko Maxim 5972005 597 OMEGA DISK
Melnis Marks 451 451 AUSEKLIS DISK
H16B
4.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:59
2. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 39:15 + 5:16
3. Klavinš Renars 4580412 458 AZIMUTS OK 40:04 + 6:05
4. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 40:52 + 6:53
5. Ummers Emils 4510425 451 AUSEKLIS 41:27 + 7:28
6. Gills Arvids 4510409 451 AUSEKLIS 41:56 + 7:57
7. Zagyva Zalán 390 390 SZEGEDI VASUTAS SE 42:34 + 8:35
8. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 46:57 + 12:58
9. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:33 + 14:34
10. Voroblievas Voroblia 4780408 478 ORIENS OK 49:52 + 15:53
11. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 50:07 + 16:08
12. Rohweder Ronny 6330204 633 SKI-O SWISS 50:59 + 17:00
13. Bonev Dani 1910312 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 53:27 + 19:28
14. Skunda Kristupas 4750402 475 SM GAJA KAUNAS 57:12 + 23:13
15. Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 61:31 + 27:32
16. Ilkov Georgi 1910313 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 63:06 + 29:07
17. Pileckas Justas 4750401 475 SM GAJA KAUNAS 67:14 + 33:15
18. O'cleirigh Emmet 4200403 420 AJAX 68:11 + 34:12
19. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:27 + 41:28
Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H18A
6.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Zoltán 3950206 395 TABÁNI SPARTACUS 48:55
2. Szabó Marcell 3900120 390 SZEGEDI VASUTAS SE 51:08 + 2:13
3. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 52:38 + 3:43
4. Chernykh Misha 5940202 594 LVS KHIMKI 53:23 + 4:28
5. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 53:58 + 5:03
6. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 54:06 + 5:11
7. Knor Martin 6770201 677 KLUB OB MARTIN 55:18 + 6:23
8. Jónás Ferenc 3900113 390 SZEGEDI VASUTAS SE 56:00 + 7:05
9. Shterev Veselin 1910137 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 56:14 + 7:19
10. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 57:47 + 8:52
11. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 58:53 + 9:58
12. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 59:17 + 10:22
13. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 61:25 + 12:30
14. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 62:10 + 13:15
15. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:16 + 14:21
16. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 63:26 + 14:31
17. Nagy Péter 3950211 395 TABÁNI SPARTACUS 64:09 + 15:14
18. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 64:16 + 15:21
19. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 64:47 + 15:52
20. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 65:16 + 16:21
21. Kukurugya Matěj 6730101 673 SANDBERG BRATISLAVA 68:37 + 19:42
22. Gessl Konrad 1240102 124 WAT OL 71:50 + 22:55
23. Ivanov Aleksandar 1910139 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 75:04 + 26:09
24. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 77:31 + 28:36
25. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 79:04 + 30:09
26. Zhelyazkov Nedkov Nikolay 1910142 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 79:46 + 30:51
27. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:55 + 36:00
28. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:26 + 37:31
29. Hedemann Peter 2310102 231 FAABORG OK 88:06 + 39:11
30. Andris Svilans 4570222 457 OGRE OK/SC 88:38 + 39:43
31. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 90:15 + 41:20
32. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 100:13 + 51:18
33. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 107:28 + 58:33
Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy DISK
H18B
4.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 41:29
2. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 46:24 + 4:55
3. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 49:47 + 8:18
4. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:13 + 9:44
5. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 55:59 + 14:30
6. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:46 + 17:17
7. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:38 + 30:09
8. Rohweder Leon 6330103 633 SKI-O SWISS 76:18 + 34:49
9. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:14 + 36:45
10. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 102:30 + 61:01
Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H20A
7.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 57:12 6599
2. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:03 + 3:51 6207
3. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 64:40 + 7:28 5838
4. Höck Kilian 3510018 351 SV ROBOTRON DRESDEN 64:50 + 7:38
5. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 67:15 + 10:03 5575
6. Eyen Guillaume 1610002 161 CO LIÉGE 69:04 + 11:52
7. Stormer Emil KAM0000 C OK Kamenice 71:42 + 14:30 5121
8. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 78:06 + 20:54 4469
9. Vandeghinste Grégoire 1579900 157 HOC 78:23 + 21:11
10. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:50 + 23:38 4190
Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín DISK 0
H20B
5.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Győri Bertalan 3900010 390 SZEGEDI VASUTAS SE 61:02
2. Dechtiar Viktoras 4759906 475 SM GAJA KAUNAS 63:47 + 2:45
3. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:18 + 7:16
4. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 89:06 + 28:04
5. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 115:37 + 54:35
H21E
10.10 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 67:14 9126
2. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 70:21 + 3:07 8740
3. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 72:39 + 5:25
4. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 73:13 + 5:59
5. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 73:45 + 6:31 8319
6. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 74:25 + 7:11 8236
7. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 74:51 + 7:37
8. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 75:02 + 7:48
9. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 75:38 + 8:24 8085
10. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 75:47 + 8:33
11. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 76:11 + 8:57
12. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 77:10 + 9:56
13. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 78:51 + 11:37 7687
14. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 79:14 + 12:00 7639
15. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 79:27 + 12:13 7612
16. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 80:25 + 13:11 7493
17. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 81:06 + 13:52
18. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 81:16 + 14:02 7387
19. Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS 81:34 + 14:20
20. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 82:03 + 14:49 7290
21. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 82:47 + 15:33 7199
22. Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA 83:11 + 15:57
23. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 83:19 + 16:05
24. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 83:23 + 16:09 7125
25. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 85:17 + 18:03 6890
26. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 85:28 + 18:14
27. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 87:14 + 20:00
28. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 88:42 + 21:28 6466
29. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 89:50 + 22:36
30. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 93:01 + 25:47 5931
31. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 93:13 + 25:59 5907
32. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 93:33 + 26:19 5865
33. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 96:42 + 29:28 5475
34. Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice 98:02 + 30:48 5310
35. Stormer Oskar KAM9600 C OK Kamenice 98:57 + 31:43 5196
36. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:05 + 33:51 4932
37. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:15 + 35:01 4787
38. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 102:26 + 35:12 4765
39. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 103:56 + 36:42 4579
40. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:59 + 37:45 4449
41. Udovichenko Igor 5971999 597 OMEGA 134:09 + 66:55
42. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 169:11 + 101:57
Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga DISK 0
Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga DISK 0
Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy DISK 0
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga DISK 0
Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov DISK 0
H21A
8.80 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7500
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 68:51 7750
2. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 71:41 + 2:50 7452
3. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 73:08 + 4:17 7299
4. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 73:19 + 4:28 7280
5. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 73:22 + 4:31
6. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 74:06 + 5:15 7197
7. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 74:32 + 5:41 7152
8. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:32 + 6:41 7046
9. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 76:56 + 8:05 6899
10. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 77:00 + 8:09 6892
11. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:18 + 8:27 6860
12. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 78:20 + 9:29
13. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 78:25 + 9:34 6743
14. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 78:45 + 9:54 6708
15. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 79:47 + 10:56 6599
16. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 80:16 + 11:25 6548
17. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 80:52 + 12:01 6485
18. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:36 + 12:45 6408
19. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 82:58 + 14:07
20. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 84:15 + 15:24 6128
21. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 85:37 + 16:46 5985
22. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 85:55 + 17:04 5953
23. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:16 + 19:25 5705
24. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 88:41 + 19:50 5662
25. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 88:45 + 19:54 5655
26. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:44 + 20:53 5551
27. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:23 + 21:32 5483
28. Sheremet Oleksandr 8018401 801 KIEV REGION 90:36 + 21:45
29. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 92:27 + 23:36
30. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 93:16 + 24:25 5179
31. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 93:31 + 24:40 5153
32. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 95:01 + 26:10 4995
33. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 95:24 + 26:33 4954
34. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 96:20 + 27:29
35. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 96:58 + 28:07 4789
36. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 97:58 + 29:07 4684
37. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 98:15 + 29:24
38. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 98:25 + 29:34 4637
39. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 99:05 + 30:14
40. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 99:18 + 30:27 4544
41. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 100:28 + 31:37
42. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 100:55 + 32:04 4373
43. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 102:18 + 33:27 4228
44. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 104:01 + 35:10 4047
45. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 108:02 + 39:11
46. Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 114:28 + 45:37 2946
47. Dvořáček Dan N107902 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 121:22 + 52:31
48. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 129:35 + 60:44 1354
Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín DISK 0
Deferme Miel 1599603 159 D-TEAM DISK
Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO DISK
Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Toon Melis 1599202 159 D-TEAM DISK
H21B
5.70 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5997
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 47:26 6185
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 49:08 + 1:42 5977
3. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:21 + 2:55 5828
4. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 51:01 + 3:35 5746
5. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 52:09 + 4:43 5607
6. Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 53:56 + 6:30
7. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:25 + 6:59 5330
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 55:38 + 8:12 5181
9. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 56:32 + 9:06 5071
10. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 57:23 + 9:57 4967
11. Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ 58:03 + 10:37
12. Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE 58:07 + 10:41
13. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 58:56 + 11:30 4777
14. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:11 + 11:45 4746
15. Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE 59:15 + 11:49
16. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 60:22 + 12:56 4601
17. Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 60:25 + 12:59
18. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 60:40 + 13:14 4565
19. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 62:32 + 15:06 4336
20. Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN 65:04 + 17:38
21. Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ 65:14 + 17:48
22. Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR. NEJDEK 65:50 + 18:24
23. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 66:31 + 19:05 3848
24. Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR. VSETÍN 66:47 + 19:21
25. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:55 + 19:29 3799
26. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 67:37 + 20:11 3714
27. Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR 69:45 + 22:19
28. Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ 70:15 + 22:49
29. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 70:28 + 23:02 3365
30. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 72:00 + 24:34 3177
31. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 72:16 + 24:50 3144
32. Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS 73:23 + 25:57
33. Systad Audun Midttun 5019803 501 LYN SKI 75:14 + 27:48
33. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 75:14 + 27:48 2781
35. Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ 78:46 + 31:20
36. Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 80:04 + 32:38
37. Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG 82:53 + 35:27
38. Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 83:45 + 36:19
39. Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS 84:01 + 36:35
40. Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM. TSE 86:26 + 39:00
41. Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja 102:43 + 55:17 0
42. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 110:33 + 63:07 0
H21C
4.80 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1845
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hala Lukáš N188501 N18 NEREGISTR. ŠLAPANICE 47:10
2. Procházka Tomáš PGP8207 C SK Praga 48:36 + 1:26 1961
3. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 53:18 + 6:08 1793
4. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 53:38 + 6:28 1782
5. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:20 + 9:10 1685
6. Dalos Áron 3929504 392 MAFC BUDAJENO 61:24 + 14:14
7. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:05 + 15:55 1445
8. Wedekind Konstantin 1518904 151 OLG SANKT VITH ARDOC 63:59 + 16:49
9. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 68:03 + 20:53 1268
10. Brettschneider Max 3418406 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 68:38 + 21:28
11. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 72:40 + 25:30
12. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 76:26 + 29:16 970
13. Hríbik Miroslav 6718503 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 77:33 + 30:23
14. Berthold Noah 6380206 638 OLG MURTEN 79:55 + 32:45
15. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 94:23 + 47:13 331
16. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 97:04 + 49:54 236
Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk DISK 0
H35A
6.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nybraaten Jim Oeystein 5057801 505 IL TYRVING 49:03
2. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 52:12 + 3:09
3. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 54:39 + 5:36
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 54:48 + 5:45
5. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 56:32 + 7:29
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 58:49 + 9:46
7. Vimba Martins 4607701 460 ZIEMELKURZEME OK 58:54 + 9:51
8. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 59:13 + 10:10
9. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 59:47 + 10:44
10. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 61:33 + 12:30
11. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 62:00 + 12:57
12. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 65:21 + 16:18
13. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:55 + 16:52
14. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 66:51 + 17:48
15. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 69:13 + 20:10
16. Malin Sergei 5938000 593 KMS ST.PETERSBURG 70:30 + 21:27
17. Roshchin Roman 5928001 592 MSU MOSCOW 70:43 + 21:40
18. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:47 + 22:44
19. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 72:49 + 23:46
20. Cardenas Francisco Leiva 249 MALARRURA 74:39 + 25:36
21. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 76:00 + 26:57
22. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 77:38 + 28:35
23. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 78:15 + 29:12
24. Distler Carl W. 3687601 368 BERLINER TSC 79:00 + 29:57
25. Wiktor Wojciech 5558202 555 WKS SLASK 79:06 + 30:03
26. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 79:09 + 30:06
27. Brunner Jan 6348102 634 OCR WINTERTHUR 79:42 + 30:39
28. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 79:53 + 30:50
29. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 87:51 + 38:48
30. Popp Andreas 2278105 227 AALBORG OK 90:11 + 41:08
31. Peňaranda Marcos Tomas 2438403 243 CRON 92:34 + 43:31
32. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 95:59 + 46:56
33. Gagné Jean Francois 2018001 201 MONTREAL RAMBLERS 97:15 + 48:12
34. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 103:21 + 54:18
H35B
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 38:24
2. Senbergs Jurijs 4518104 451 AUSEKLIS 40:46 + 2:22
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 47:07 + 8:43
4. Zlatanov Nikolai 1918441 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 50:50 + 12:26
5. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:21 + 14:57
6. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:52 + 18:28
7. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 76:59 + 38:35
8. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 78:24 + 40:00
9. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:17 + 44:53
10. Ehrreich Rudolf 1218101 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 84:09 + 45:45
11. Klíma Kamil N078201 N07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHA 122:00 + 83:36
H40A
6.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dénes Zoltán 4017207 401 KALOCSAI TERM. TSE 53:50
2. Dzerve Gatis 4537601 453 KAPA OK CARNIKAVA 55:00 + 1:10
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 55:33 + 1:43
4. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 56:01 + 2:11
5. Bobach Claus 2277701 227 AALBORG OK 57:30 + 3:40
6. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:32 + 5:42
7. Nagy Viktor 4017701 401 KALOCSAI TERM. TSE 59:37 + 5:47
8. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 60:23 + 6:33
9. Garcia Gorrotxategi Zig 2457502 245 COBI 61:02 + 7:12
10. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:33 + 7:43
11. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:58 + 9:08
12. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 63:14 + 9:24
13. Hernandez Antonio 2467301 246 FRONTELA O 63:43 + 9:53
14. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 65:54 + 12:04
15. Lehmann Karsten 3457818 345 USV TU DRESDEN 66:00 + 12:10
16. Groß Sebastian 3497401 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 66:36 + 12:46
17. Biolik Grzegorz 5517602 551 TRACKCOURSE 67:33 + 13:43
18. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 67:43 + 13:53
19. Baksa Csaba 4017808 401 KALOCSAI TERM. TSE 69:22 + 15:32
20. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 71:35 + 17:45
21. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 77:56 + 24:06
22. Šimoník Milan 6717505 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 78:02 + 24:12
23. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 79:11 + 25:21
24. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 82:41 + 28:51
25. Matics Gyula 3997501 399 MAFC BUDAPEST 88:32 + 34:42
26. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 96:34 + 42:44
27. Mühlstädt Gunnar 3517813 351 SV ROBOTRON DRESDEN 109:44 + 55:54
28. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 111:35 + 57:45
H40B
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 36:23
2. Cers Kaspars 4517526 451 AUSEKLIS 41:45 + 5:22
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:47 + 5:24
4. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 48:26 + 12:03
5. Sági Péter 3997604 399 MAFC BUDAPEST 49:24 + 13:01
6. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:58 + 14:35
7. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 52:25 + 16:02
8. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:21 + 17:58
9. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 54:31 + 18:08
10. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 59:41 + 23:18
11. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 60:56 + 24:33
12. Yurchuk Sergey 5957702 595 FOTON MOSCOW 61:41 + 25:18
13. Caune Gaidars 4587707 458 AZIMUTS OK 63:44 + 27:21
14. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:11 + 27:48
15. Udovichenko Roma 5971974 597 OMEGA 70:31 + 34:08
16. Koska Bronislav STH7701 C SK Studenec 71:58 + 35:35
17. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 84:30 + 48:07
18. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 93:14 + 56:51
Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H45A
6.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 3426704 342 SONNENSCHEIN BERLIN 46:44
2. Stockmayer Michael 1226801 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 46:58 + 0:14
3. Pompe Tilo 3517017 351 SV ROBOTRON DRESDEN 50:01 + 3:17
4. Ahtiainen Akseli 2777202 277 KALEVAN RASTI 50:18 + 3:34
5. Cerjaks Kaspars 4537016 453 KAPA OK CARNIKAVA 50:30 + 3:46
6. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 51:35 + 4:51
7. Borbás Nándor 4017102 401 KALOCSAI TERM. TSE 52:13 + 5:29
8. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 53:28 + 6:44
9. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 54:32 + 7:48
10. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 55:02 + 8:18
11. Zschaeckel Raik 3426703 342 SONNENSCHEIN BERLIN 55:18 + 8:34
12. Tornai Szabolcs 3967101 396 SZABI SE 57:22 + 10:38
13. Budriunas Justas 4767000 476 INDIVID. VILNIUS 57:24 + 10:40
14. Andersson Hakan 7087401 708 HALMSTAD OK 57:37 + 10:53
15. Bleidorn Stefan 3616801 361 SV IHW ALEX BERLIN 78 57:49 + 11:05
16. Venäläinen Toni 2737000 273 VALKEAKOSKEN HAKA 58:24 + 11:40
17. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 58:34 + 11:50
18. Staugaard Ulrik 2327001 232 FIF HILLEROD 58:47 + 12:03
19. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 59:27 + 12:43
20. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 63:36 + 16:52
21. Spranger Lutz 3586704 358 TSV KARLSHORST 63:48 + 17:04
22. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 63:54 + 17:10
23. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 67:56 + 21:12
24. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 73:22 + 26:38
24. Finkenstädt Björn 3426806 342 SONNENSCHEIN BERLIN 73:22 + 26:38
26. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 74:06 + 27:22
27. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:51 + 28:07
28. Studer Andreas 6387001 638 OLG MURTEN 75:06 + 28:22
29. Nielsen Niels Peter Vest 2237301 223 ALLEROED OK 75:33 + 28:49
30. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:38 + 29:54
31. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:32 + 30:48
32. Krieger Thomas 3587403 358 TSV KARLSHORST 77:59 + 31:15
32. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 77:59 + 31:15
34. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 78:00 + 31:16
35. Farrak Holger 3517019 351 SV ROBOTRON DRESDEN 78:38 + 31:54
36. Marager Anders 2237005 223 ALLEROED OK 81:24 + 34:40
37. Szlávik Zoltán 3937308 393 TIPO OC BUDAPEST 85:04 + 38:20
38. Marcher Wolfgang 2927001 292 CMO 86:53 + 40:09
39. Barenghi Beniamino 4247301 424 VERESE ORIENTEERING 92:48 + 46:04
40. Zupan Gregor 6227402 622 OC KOMENDA 92:53 + 46:09
41. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 95:56 + 49:12
42. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 98:54 + 52:10
43. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 141:59 + 95:15
H45B
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 37:47
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 43:43 + 5:56
3. Horváth Norbert 4017412 401 KALOCSAI TERM. TSE 46:53 + 9:06
4. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 47:10 + 9:23
5. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 48:01 + 10:14
6. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:21 + 10:34
7. Zýka Vít N137201 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 48:46 + 10:59
8. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 49:28 + 11:41
9. Silins Valters 4517301 451 AUSEKLIS 53:39 + 15:52
10. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 54:37 + 16:50
11. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 56:02 + 18:15
12. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:58 + 21:11
13. Gegeris Atis 4517216 451 AUSEKLIS 60:42 + 22:55
14. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 62:57 + 25:10
15. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 63:11 + 25:24
16. Kovács János 4017311 401 KALOCSAI TERM. TSE 65:04 + 27:17
17. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 67:28 + 29:41
18. Graudins Rinalds 4537207 453 KAPA OK CARNIKAVA 67:40 + 29:53
19. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 68:40 + 30:53
20. Dankó István 3936913 393 TIPO OC BUDAPEST 70:11 + 32:24
21. Molnár Attila 3937007 393 TIPO OC BUDAPEST 78:37 + 40:50
22. Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka 87:12 + 49:25
23. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 87:28 + 49:41
24. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 92:17 + 54:30
H50A
5.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Virtanen Antti 2756801 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 41:22
2. Stormer Leif KAM6701 C OK Kamenice 42:45 + 1:23
3. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 51:18 + 9:56
4. Ignatev Aleksandr 5916700 591 YAROSLAVL 51:25 + 10:03
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 51:42 + 10:20
6. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 51:50 + 10:28
7. Morris Eric 1036901 103 BENNELONG NORTHSIDE 52:05 + 10:43
8. Vervoort Wim 1556905 155 TROL 52:06 + 10:44
9. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 52:44 + 11:22
10. Pretnar Janez 6216701 621 KAMNIŠKI O-KLUB 53:30 + 12:08
11. Egge Guttorm 5066501 506 IL GEOFORM 54:11 + 12:49
12. Binsch Olaf 4916901 491 THOR HAGUE 56:20 + 14:58
13. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 56:36 + 15:14
14. Pataki Gabor 4056703 405 PVS PÉCS 56:48 + 15:26
15. Depta Piotr 5546502 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 59:16 + 17:54
16. Le gland Christophe 2976901 297 ANNECY SPORTS ORIENTATION 59:29 + 18:07
16. Cruse Kay 3516604 351 SV ROBOTRON DRESDEN 59:29 + 18:07
18. Systad Rolv Anders 5016502 501 LYN SKI 59:40 + 18:18
19. Borras ripolles Joan 2506901 250 MONTSANT ORIENTACIO 60:52 + 19:30
20. Demmig Sven 3416602 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 65:33 + 24:11
21. Lassalle Pascal 2946704 294 CO AMBERIEU 65:38 + 24:16
22. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 65:59 + 24:37
23. Huttunen Matti 2786601 278 PIHKANISKAT 66:04 + 24:42
24. Faggyas László 3936604 393 TIPO OC BUDAPEST 67:00 + 25:38
25. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 67:30 + 26:08
26. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 68:35 + 27:13
27. Vabulnieks Maris 4556601 455 APE OK 68:55 + 27:33
28. Eschlböck Rainer 1236501 123 NATURFREUNDE LINZ 70:22 + 29:00
29. Pidner Valentin 1225604 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 71:35 + 30:13
30. Dalos Attila 3926701 392 MAFC BUDAJENO 75:24 + 34:02
31. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:38 + 34:16
32. Zenevre Manuel 2916901 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION 76:04 + 34:42
33. Mueller Rico 3456413 345 USV TU DRESDEN 80:10 + 38:48
34. Baert Serge 1546500 154 NSV AMEL 85:23 + 44:01
35. Korstjens Patrick 1536703 153 KOL OVERPELT 86:29 + 45:07
36. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 90:15 + 48:53
37. Magyari Árpád 3956616 395 TABÁNI SPARTACUS 93:25 + 52:03
38. Novota Mikuláš 6766002 676 KLUB OB ATU KOŠICE 95:45 + 54:23
Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H50B
3.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 37:15
2. Szencz Attila 3906721 390 SZEGEDI VASUTAS SE 37:25 + 0:10
3. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 41:39 + 4:24
4. Stabinš Maris 4586801 458 AZIMUTS OK 41:44 + 4:29
5. Nakvosas Vidmantas 4776701 477 OSK AŽUOLAS 42:35 + 5:20
6. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 5:25
7. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 47:34 + 10:19
8. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:29 + 11:14
9. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:05 + 12:50
10. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 52:19 + 15:04
11. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 52:32 + 15:17
12. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:44 + 17:29
13. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 54:57 + 17:42
14. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 55:58 + 18:43
15. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 58:29 + 21:14
16. Zagyi László 3936710 393 TIPO OC BUDAPEST 58:47 + 21:32
17. Tóth Zsolt 4036703 403 PÉCSI OE SPORTKOR 59:13 + 21:58
18. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 60:49 + 23:34
19. Ipsics László 3936802 393 TIPO OC BUDAPEST 60:57 + 23:42
20. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 63:39 + 26:24
21. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:54 + 27:39
22. Patassi Michal 6756901 675 FARMACEUT BRATISLAVA 66:43 + 29:28
23. Nordvik Bjorn 5046502 504 KOLBOTN & SKIMT OL 67:36 + 30:21
24. Jensen Lars tykaer 2296702 229 OK HTF 69:05 + 31:50
25. Károlyi Gyula 3936411 393 TIPO OC BUDAPEST 72:43 + 35:28
26. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 74:16 + 37:01
27. Szucs Peter 4076901 407 CSIPA SE 75:00 + 37:45
28. Hedemann Henning 2316604 231 FAABORG OK 92:37 + 55:22
H55A
4.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gerber Markus 3906408 390 SZEGEDI VASUTAS SE 40:45
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 44:42 + 3:57
3. Laenen Wiet 1556003 155 TROL 45:13 + 4:28
4. Varga József 4006002 400 OSC BUDAORS 46:36 + 5:51
5. O'cleirigh Aonghus 4206001 420 AJAX 47:16 + 6:31
6. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 48:15 + 7:30
7. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:18 + 7:33
8. Spengler Andreas 3676101 367 ESV LOK DESSAU 48:35 + 7:50
9. Egei Tamas 4096301 409 TIPO TKE BUDAPEST 49:23 + 8:38
10. Molnar Geza 2746101 274 MARIEFORS SKIKLUB 49:55 + 9:10
11. Szlatényi Ferenc 4006103 400 OSC BUDAORS 50:17 + 9:32
12. Hase Michael 3636300 363 KARLHORSTER TSV BERLIN 53:38 + 12:53
13. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 53:59 + 13:14
14. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 54:39 + 13:54
15. Mahou Luis 2416201 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 58:17 + 17:32
16. Van dyck Erik 1556401 155 TROL 58:20 + 17:35
17. Molnár Tibor 4006301 400 OSC BUDAORS 61:44 + 20:59
18. Kniebügl Anton 6746400 674 KOBRA BRATISLAVA 61:45 + 21:00
19. Hinkel Udo 3516407 351 SV ROBOTRON DRESDEN 61:59 + 21:14
20. Bikelis Vytautas 4726101 472 LABIRINTAS VILNIUS 62:15 + 21:30
21. Rohweder Arne 6336201 633 SKI-O SWISS 62:16 + 21:31
22. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 66:11 + 25:26
23. Chernykh Sergei 5946203 594 LVS KHIMKI 66:59 + 26:14
24. Laev Urmas 2516202 251 SK MERCURY 70:59 + 30:14
25. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 71:49 + 31:04
26. Lacis Sandris 4546201 454 MONA OK 72:27 + 31:42
27. Henkes Freddy 1516202 151 OLG SANKT VITH ARDOC 72:37 + 31:52
28. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3546101 354 BIELEFELDER TG 72:43 + 31:58
29. Buhler Michael Gerhard 3456404 345 USV TU DRESDEN 73:09 + 32:24
30. Perchonok Dmitry 4226200 422 EMEK HEFER 74:01 + 33:16
31. Nielsen Henrik 2286001 228 HOLBAEK OK 74:35 + 33:50
32. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 75:24 + 34:39
33. Koeck Erwin 1225302 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 76:32 + 35:47
34. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 79:39 + 38:54
35. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 79:45 + 39:00
36. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 82:15 + 41:30
37. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 83:25 + 42:40
38. Janšo Karol 6766205 676 KLUB OB ATU KOŠICE 86:27 + 45:42
39. Binsch Thomas 3566200 356 SC KLECKEN 93:57 + 53:12
H55B
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 39:32
2. Tuomi Pertti 2726301 272 ASKOLAN URHEILIJAT 39:39 + 0:07
3. Cicenas Ruímantas