Výsledky závodu: Český pohár LOB 2019 - stav po 9 závodech

Datum:
04.03.2019
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-01-1212.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu OSN Ano Ano
2019-01-1313.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať OSN Ano Ano
2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start OOL Ano Ano
2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint OOL Ano Ano
2019-01-2020.01.2019 Mistrovství ČR na krátké trati OOL Ano Ano
2019-01-2626.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint LIV Ano Ano
2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať LIV Ano Ano
2019-03-0202.03.2019 Mistrovství ČR na klasické trati VRB Ano Ano
2019-03-0303.03.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint VRB Ano Ano
Kategorie:
D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H14     H17     H20     H21E     H21A     H35     H45     H55     H65     H75    
D14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Malečková Hana VSP0553 A 629.64 1. 109.50( 1) 98.42( 4) 106.00( 1)102.42( 1)105.01( 1) 103.66( 1)103.05( 1)
2 Pecková Tereza VLI0551 A 602.87 2. 94.28( 3) 99.08( 3) 85.61( 6) 98.55( 3)102.78( 2) 99.79( 2)100.82( 2)101.85( 2) 90.11( 5)
3 Chrástová Magdaléna STH0551 A 601.37 1. 96.22( 2)100.83( 1)102.47( 2) 99.03( 2) 90.90( 4) 104.60( 1) 98.22( 3)
4 Tomčíková Eliška VRB0555 B 562.36 1. 57.67( 9) 91.05( 8) 91.53( 3) 90.07( 5) 92.21( 3) 67.15( 7) 100.97( 1) 86.15( 5) 96.53( 3)
5 Skácelová Kateřina VLI0550 B 544.29 3. 76.62( 4) 93.24( 6) 87.43( 5) 91.16( 4) 82.34( 6) 95.61( 3) 69.78( 7) 86.54( 4) 90.31( 4)
6 Skalová Jolana TJN0653 B 452.31 5. 76.36( 5) 90.11(10) 80.25( 8) 75.18( 6) 63.15( 7) 49.25( 9) 67.26( 8)
7 Matěásková Šárka JIL0551 B 341.80 4. 63.21( 7) 93.61( 5) 88.99( 4) 95.99( 4)
8 Řeháková Mirka SKV0652 B 324.83 4. 91.07( 4) 85.51( 5) 63.84( 8) 84.41( 5)
9 Srbová Michaela SJI0551 B 282.48 2. 87.57( 5) 94.49( 3)100.42( 2)
10 Mellanová Judita TUV0559 B 272.25 6. 58.57( 8) 67.06(14) 76.69( 6) 69.93( 6)
11 Janošíková Eva VCB0552 255.86 9. 16.67(17) 63.13(15) 37.52(11) 59.81(10) 43.50(10) 31.33( 9) 20.57(10)
12 Štemberová Bára TJN0650 236.92 8. 24.92(16) 44.90(18) 68.17( 9) 62.23( 8) 36.70( 9)
13 Mišeková Kateřina KAM0756 213.33 7. 81.73( 7) 74.70( 7) 56.90( 8)
14 Hlaváčová Lucie TBM0660 202.68 6. 52.00(11) 62.12( 7) 88.56( 6)
15 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 177.59 9. 53.93(10) 60.17( 9) 16.50(10) 38.53(11) 8.46(12)
16 Holíková Simona ONO0553 175.56 2. 75.46( 6)100.10( 2)
17 Lošťáková Sára LTP0650 167.58 9. 32.17(12) 37.05(11) 0.00(11) 7.62(12) 26.58(10) 22.96( 9) 41.20( 9)
18 Holasová Barbora AOP0651 145.92 6. 68.64( 6) 77.28( 7)
19 Venoušová Terezie KSU0552 135.52 7. 43.88(13) 91.64( 7)
20 Doušková Kateřina TBM0679 132.99 10. 57.03(10) 75.96(12)
21 Hájková Tereza TUV0558 120.96 11. 42.59(14) 78.37(11)
22 Podoubská Adéla TJN0658 118.25 12. 47.61(12) 70.64(13)
23 Vilémová Eliška VLI0655 110.91 8. 48.03( 8) 62.88( 8)
24 Hloušková Marcela KSU0551 90.18 9. 0.00(21) 90.18( 9)
25 Moskvová Agáta ZLH0550 57.22 16. 0.00(18) 57.22(16)
26 Jílková Lenka UOL0654 56.78 17. 56.78(17)
27 Fuchsová Ema TBM0653 34.21 15. 34.21(15)
28 Kopecká Anna JIL0552 31.86 10. 8.94(11) 22.92(10)
29 Plachá Aneta JPV0555 16.62 11. 0.00(20) 10.33(19) 0.00(13) 6.29(11)
30 Sokolová Julie VLI0552 15.29 11. 0.00(13) 15.29(11)
31 Kadlecová Tereza VEY0650 5.35 13. 0.00(14) 5.35(13)
D17
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Macholdová Tereza VPM0254 A 632.75 1. 96.77( 4) 102.02( 1) 94.72( 5) 101.98( 1) 103.28( 1)113.22( 1)104.22( 1)104.63( 1)105.38( 1)
2 Chrástová Tereza STH0251 A 594.74 2. 96.86( 3)100.33( 2) 99.67( 3) 97.62( 4)100.23( 2) 87.15( 7) 92.83( 5) 100.03( 2)
3 Černá Kateřina VPM0250 A 586.94 1. 102.02( 1) 98.78( 4) 97.82( 3) 96.49( 3) 92.14( 3) 95.17( 5) 96.66( 3) 94.59( 3)
4 Karlová Anna JIL0352 A 585.91 1. 101.12( 2) 97.65( 3)100.56( 1) 94.25( 7) 81.08(11) 94.64( 2) 97.69( 3)
5 Kuchařová Rozálie SJC0251 A 569.85 2. 96.59( 5) 99.77( 2)100.20( 2) 90.66( 4) 84.55( 7) 98.08( 2)
6 Randáková Adéla VRL0452 A 565.91 2. 75.97( 9) 90.87( 4) 93.73( 6) 96.92( 5) 90.27( 5) 86.65( 5) 95.41( 4) 98.71( 2) 89.74( 7)
7 Randáková Alžběta VRL0252 A 529.80 5. 91.07( 6) 84.04( 6) 96.73( 6) 83.23( 7) 45.41(18) 82.90( 8) 79.34(11) 91.83( 5)
8 Čechmánková Anna PGP0452 B 519.63 4. 66.19(15) 79.47( 8) 82.45( 7) 84.33(10) 67.82(18) 84.95( 6) 88.41( 6) 85.57( 8) 93.92( 4)
9 Pušová Bára LPU0357 B 503.40 5. 80.13( 7) 86.97( 5) 84.42( 9) 70.68(15) 73.67(11) 75.66(10) 89.74( 7) 86.48( 9)
10 Stoklasová Zuzana OSN0454 B 496.89 6. 78.77( 8) 72.22(10) 78.20(12) 60.91(19) 82.22(10) 71.47(13) 76.60( 9) 92.28( 6) 88.82( 8)
11 Mrózek Teresa TRI0251 B 492.28 7. 70.27(10) 81.67( 7) 79.39(10) 82.34(13) 82.66( 9) 80.16( 9) 65.50(14) 75.79(12) 86.06(11)
12 Richtrová Kamila VPM0451 B 465.75 4. 69.72(11) 59.63(17) 80.28( 8) 71.73(17) 83.17( 8) 86.85( 4) 74.00(11)
13 Štraitová Jolana VSP0456 B 461.93 8. 67.64(13) 69.76(11) 61.11(18) 73.47(14) 80.76( 8) 46.85(17) 85.25( 9) 85.05(12)
14 Burešová Eliška VLI0456 B 440.87 6. 66.78(13) 74.74(13) 79.96(14) 85.52( 6) 66.08(15) 67.79(13)
15 Koberová Kateřina LPU0352 B 397.13 6. 67.64(13) 79.16( 9) 76.66(10) 83.76(10) 89.91( 6)
16 Skácelová Adéla VLI0454 B 390.90 11. 40.32(19) 63.13(15) 78.69(11) 84.03(11) 65.29(19) 29.13(23) 59.44(15)
17 Řeháková Gabriela VPM0353 B 384.92 8. 79.58( 9) 85.32( 8) 78.03(12) 72.47(12) 69.52(12)
18 Štreglová Zuzana VRL0251 B 352.12 12. 69.27(12) 49.61(18) 63.75(15) 57.54(21) 68.01(17) 43.94(18)
19 Haltofová Romana TRI0451 B 350.34 15. 54.89(16) 61.43(16) 52.28(17) 61.61(21) 0.00(30) 43.55(19) 59.17(15) 60.96(17)
20 Kodejšová Markéta VSP0458 B 325.23 10. 0.00(30) 83.73(12) 68.71(16) 0.00(31) 21.04(28) 65.36(14) 86.39(10)
21 Klechová Karolína VRB0499 B 324.23 15. 31.27(20) 33.89(20) 42.18(20) 59.42(20) 55.07(22) 49.40(17) 0.00(33) 54.19(19) 63.97(15)
22 Novotná Annie VPM0253 B 284.65 13. 68.40(14) 79.66(15) 76.96(13) 32.92(21) 26.71(25)
23 Meierová Bára BRU0251 259.39 4. 21.50(24) 67.49(12) 93.29( 4) 77.11(13)
24 Brožková Kateřina TJN0455 245.98 13. 53.60(16) 52.44(16) 73.63(13) 66.31(14)
25 Teringlová Vendula VCB0451 239.39 16. 14.45(26) 28.45(23) 53.76(16) 52.88(22) 33.92(20) 6.87(30) 55.93(18)
26 Šestáková Marie VLI0452 220.96 16. 47.33(18) 79.17(16) 63.19(20) 31.27(23)
27 Bruková Petra TRI0450 208.92 22. 0.00(29) 0.00(31) 35.36(22) 52.58(23) 27.36(25) 27.93(24) 4.59(32) 26.23(25) 39.46(25)
28 Nagyová Kateřina TJN0452 208.41 18. 50.09(18) 10.00(27) 36.74(21) 45.50(23) 23.64(25) 42.44(21)
29 Bartošová Marie MLA0451 198.28 14. 69.27(14) 25.84(26) 45.22(20) 57.95(18)
30 Marková Ema STE0252 194.47 19. 23.31(23) 29.99(22) 44.31(19) 41.42(22) 55.44(19)
31 Miková Lenka TBM0460 184.02 16. 54.25(17) 18.74(25) 57.43(16) 53.60(20)
32 Navrátilová Adéla TRI0250 154.42 17. 23.49(22) 22.79(24) 56.38(17) 51.76(21)
33 Nádeníčková Iva NEK0350 129.02 23. 21.21(23) 29.07(24) 26.60(26) 22.44(26) 29.70(24)
34 Raclavská Vlaďka UOL0253 107.60 22. 18.58(26) 41.70(22) 47.32(23)
35 Lubrichová Veronika STE0451 88.99 21. 0.00(34) 43.76(21) 45.23(24)
36 Pesničáková Soňa TJN0451 81.02 19. 44.85(19) 36.17(24)
37 Adámková Klára JIL0452 79.14 22. 27.97(24) 51.17(22)
38 Bídová Markéta UOL0352 78.62 16. 15.23(27) 63.39(16)
39 Růžičková Vendula CHA0252 72.62 20. 29.23(22) 43.39(20)
40 Hanušová Kateřina VRL0455 67.67 19. 9.20(27) 34.36(19) 0.00(32) 24.11(27)
41 Rýdlová Magdaléna TJN0251 63.80 14. 63.80(14)
42 Vedrová Ela TBM0357 56.55 21. 25.84(21) 30.71(21)
43 Ziebová Veronika NEK0450 54.81 24. 18.83(24) 26.03(27) 9.95(27) 0.00(34)
44 Janovská Vendula JIL0453 40.32 23. 31.48(23) 8.84(28)
45 Kovalčíková Anna AOP0453 31.45 26. 16.42(26) 15.03(27)
46 Čermáková Klára PGP0352 25.39 25. 18.06(25) 7.33(28)
47 Murínová Markéta KSU0383 22.48 26. 22.48(26)
48 Andrlová Lea VLI0453 19.94 29. 0.00(29) 19.94(29)
49 Marečková Ema OSN0450 16.73 28. 0.00(32) 2.79( P) 7.46(28) 6.48(31)
50 Matušová Vendula VRB0353 7.17 28. 0.00(32) 0.00(33) 7.17(28) 0.00(29)
51 Procházková Dana VCB0362 1.16 28. 0.00(28) 1.16(29)
D20
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Hlaváčová Anežka TBM0199 E 664.27 1. 106.18( 2)110.71( P)105.47( 1) 102.91( 2) 115.98( 1)105.78( 1)104.94( 2) 113.78( 1)111.84( 1)
2 Firešová Markéta ZBM9951 B 657.79 1. 108.58( 1)109.63( P)102.89( 2)106.00( 1)115.70( 2)102.76( 2) 114.99( 1)
3 Gallová Veronika STH0053 B 573.85 2. 80.01( 5) 95.64( P) 91.63( 3) 91.09( 3) 91.46( 3) 105.28( 2) 98.75( 2)
4 Lacigová Marie SZP0050 B 427.18 2. 5.76( 7)100.09( 2) 70.92( 4) 80.07( 3) 80.94( 3) 89.40( 3)
5 Svobodová Alexandra VPM0051 311.19 1. 85.23( 3)101.04( 1) 62.81( 5) 62.11( 4)
6 Stoklasová Daniela OSN0055 270.11 3. 45.02( P) 67.87( 4) 50.12( 4) 68.32( 3) 38.78( 5)
7 Zrníková Adéla OSN0099 183.98 3. 85.11( 4) 98.87( 3)
8 Blahová Pavla DKP0155 158.51 4. 79.39( 4) 79.12( 4)
9 Novotná Tereza ZLH0051 139.65 4. 56.66( 6) 82.99( 4)
10 Nádeníčková Pavla NEK0150 134.28 4. 48.63( 5) 37.97( 5) 47.68( 4)
11 Rýdlová Adéla TJN0151 99.71 5. 60.68( 6) 39.03( 5)
12 Klikarová Ivana DKP9953 6.00 7. 6.00( 7)
D21E
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Mechlová Lenka SHK9051 E 614.56 1. 102.10( 2)102.43( P)104.48( 1) 101.34( 2) 86.97( 4) 96.81( 3) 101.91( 1)102.30( 1)
2 Hančová Petra LPU9659 E 613.22 1. 103.22( 1)102.20( P) 99.77( 2)100.68( 2)101.97( 1)105.38( 1) 93.91( 4)
3 Randáková Helena VRL7452 E 605.74 1. 94.68( 3)109.42( 1) 87.93( 5) 100.98( 1) 90.67( 5) 92.77( 3) 102.48( 1) 99.09( 2) 99.09( 2)
4 Neumannová Kateřina PVP9250 E 597.97 2. 89.06( 6) 99.66( P) 95.75( 3) 98.15( 4) 96.69( 3) 101.85( 2)100.71( 2) 98.99( 3) 98.61( 3)
5 Kubínová Veronika SKV9752 E 532.22 3. 90.55( 5) 91.44( 3) 86.72( 6) 92.00( 5) 82.81( 6) 88.70( P)
6 Šimková Johanka SHK9355 E 454.51 3. 93.10( 4) 75.75( P) 91.74( 4) 98.34( 3) 95.58( 4)
7 Teplá Karolína SHK9251 E 427.62 4. 76.61( 8) 66.42( 4) 53.61( 6) 73.60( 6) 72.70( 4) 84.68( 4)
8 Tomešová Daniela SJC8451 E 250.10 5. 73.69( 9) 62.44( 7) 58.68( 7) 55.29( 5)
9 Chudíková Barbora SJI7850 183.25 2. 84.11( 7) 99.14( 2)
10 Janovská Kateřina PGP9850 115.15 6. 32.84( 8) 37.46( 6) 44.85( 8)
11 Pospíšilová Marie DKP8756 85.65 5. 0.00( 8) 85.65( 5)
12 Horvátová Hana SSU9794 71.96 10. 71.96(10)
13 Plochová Dominika DKP8651 41.68 7. 41.68( 7)
D21A
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Kubínová Romana SKV9452 E 600.84 1. 94.33( 5) 95.19( 4)110.54( 1)104.69( 1) 98.13( 2) 95.60( 4) 96.69( 2)
2 Kopáčková Iva CHT8851 E 596.31 2. 95.49( 3) 95.30( 3)105.97( 2)104.02( 2) 93.50( 3) 98.96( 2) 96.57( 3)
3 Voborníková Alena CTB9451 E 512.04 1. 102.40( 1) 98.44( 2) 108.37( 1) 96.09( 3)106.74( 1)
4 Procházková Klára LPU9451 E 477.14 2. 94.56( 4) 93.93( 5) 99.52( 2) 93.05( 4) 96.08( 4)
5 Janovská Petra PGP7355 E 439.01 3. 45.70(13) 81.96( 9) 83.49( 3) 76.57( 4) 67.76( 4) 28.41( 7) 83.53( 6)
6 Baldrianová Barbora DKP7855 B 417.13 1. 102.11( 2)106.26( 1) 104.50( 1)104.26( 1)
7 Horová Magda SZP5450 B 376.06 5. 64.23(11) 79.83(11) 75.94( 5) 77.63( 7) 78.43( 6)
8 Szarzecová Lucie TRI9850 335.06 5. 74.81(10) 77.78(12) 88.46( 5) 94.01( 5)
9 Argalášová Kateřina TRI9750 260.94 6. 87.59( 7) 89.82( 7) 83.53( 6)
10 Mullis Kateřina DKP7753 190.92 3. 95.98( 3) 94.94( 3)
11 Lacigová Michaela SZP8150 175.59 6. 82.42( 8) 93.17( 6)
12 Gebauerová Jana ZBM7951 167.71 8. 78.47( 9) 89.24( 8)
13 Rambová Kamila DKP8655 157.85 6. 75.38( 6) 82.47( 7)
14 Košťálová Petra DKP8256 145.12 8. 72.59(14) 72.53( 8)
15 Bartošová Jana MLA7051 123.15 12. 56.80(12) 66.35(15)
16 Nováková Tereza LPU9757 104.95 1. 104.95( 1)
17 Plochová Dominika DKP8651 100.80 2. 100.80( 2)
18 Tomešová Daniela SJC8451 91.29 3. 91.29( 3)
19 Lepšíková Eva SJC8765 89.67 5. 89.67( 5)
20 Mrázková Romana SJC8351 89.33 6. 89.33( 6)
21 Kafková Tereza SJI8956 81.02 10. 81.02(10)
22 Folprechtová Kateřina TUV7454 77.13 4. 77.13( 4)
23 Košárková Iva SHK8153 76.41 13. 76.41(13)
24 Ksandrová Marie EKP9262 29.64 8. 29.64( 8)
25 Chmelíková Tereza SZP8750 23.44 4. 23.44( 4)
D35
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Skácelová Marie VLI7552 628.38 1. 106.00( 1)103.52( 1)109.13( 1)100.82( 1) 97.55( 3) 106.04( 1) 91.36( 5) 84.00( 5) 102.87( 1)
2 Malečková Iva PGP7559 586.82 2. 97.19( 2) 98.86( 3) 98.38( 2) 82.68( 5) 97.40( 3) 96.11( 3) 98.88( 2)
3 Lošťáková Ivana LTP7758 549.01 1. 95.09( 4) 87.86( 4) 65.33( 8) 98.69( 2)103.79( 1) 98.25( 3)
4 Burešová Kateřina VLI7456 477.90 1. 93.68( 3)100.33( 2)104.07( 1) 75.91( 6)103.91( 1)
5 Štreglová Andrea VRL7552 392.82 4. 89.53( 4) 80.54( 5) 86.47( 5) 55.97( 9) 80.31( 7)
6 Karlová Kateřina JIL7553 377.15 2. 80.23( 4)100.11( 2) 99.80( 2) 97.01( 4)
7 Jašková Šárka ABR7751 281.26 2. 99.30( 2) 96.38( 3) 85.58( 5)
8 Teringlová Martina VCB7851 257.58 4. 74.77( 7) 89.13( 6) 93.68( 4)
9 Plachá Andrea JPV7676 251.61 4. 93.54( 4) 79.05( 6) 79.02( 7)
10 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 251.39 3. 86.52( 5) 94.17( 3) 70.70( 8)
11 Marková Eva STE7550 228.03 6. 45.63(10) 36.71(10) 65.30( 7) 80.39( 6)
12 Gajdová Kristina SZP7750 195.11 2. 100.11( 2) 95.00( 4)
13 Lubrichová Eva STE7556 165.83 6. 64.45( 6) 39.08(10) 62.30( 9)
14 Smolková Alena SSP6450 155.14 4. 85.34( 4) 69.80( 9)
15 Holasová Šarka AOP7853 130.88 8. 58.77( 8) 72.11( 8)
16 Procházková Jana DKP8052 124.77 5. 64.92( 5) 59.85( 6)
17 Košťálová Petra DKP8256 94.70 3. 94.70( 3)
18 Librová Lucie AOP8050 45.17 9. 45.17( 9)
D45
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Neumannová Renata PVP6650 603.93 1. 103.48( 1) 97.15( 4) 94.15( 3) 79.89( 7) 97.20( 4)104.59( 1) 98.80( 2) 95.63( 3) 102.71( 1)
2 Průšová Markéta VSP7256 603.83 1. 93.58( 4) 99.65( 2) 92.35( 5) 100.42( 1)100.00( 2) 75.50( 7) 103.97( 1)102.56( 1) 97.23( 3)
3 Zakouřilová Helena VSP7453 555.38 1. 96.07( 3)101.62( 1)100.22( 2) 99.88( 2) 77.15( 6) 72.76( 8) 80.44( 8)
4 Lesáková Věra TJN7152 549.91 4. 87.14( 7) 94.29( 5) 93.82( 4) 88.95( 5) 84.75( 5) 63.74(12) 90.61( 5) 90.61( 4) 91.63( 4)
5 Štraitová Jitka VSP7252 508.88 1. 105.63( 1) 99.70( 3)101.68( 1) 101.81( 2)100.06( 2)
6 Podrábská Marie VLI7451 495.33 2. 100.45( 2) 82.99( 7) 72.83( 9) 68.42( 9) 88.07( 5) 82.57( 7)
7 Zápotocká Anna VLI7250 468.06 3. 85.38( 7) 97.28( 4) 98.32( 3) 95.49( 3) 91.59( 4)
8 Argalášová Gabriela TRI6850 429.18 5. 52.03(10) 79.31( 8) 80.25( 6) 58.80( 8) 78.42( 5) 80.37( 5)
9 Janíčková Jitka OSN7356 405.17 2. 67.53( P) 91.53( 6) 75.05( 8) 71.14( 7) 99.92( 2)
10 Šedivá Miroslava EKP5750 357.64 4. 92.25( 5) 87.12( 6) 89.44( 4) 88.83( 6)
11 Čivrná Karolína VRL7355 274.95 6. 91.40( 6) 67.49( 9) 66.24(11) 49.82(10)
12 Řezníčková Hana CHT6051 269.70 7. 31.99(11) 46.43(11) 52.91(11) 0.00(11) 27.84( 9) 39.73(13) 28.66(11) 27.45( 7) 69.98( 7)
13 Klašková Kateřina DKP6750 192.80 9. 55.62( 9) 63.56(10) 12.41(14) 61.21( 9)
14 Pařízková Věrka SMR7151 166.61 3. 69.38( 9) 97.23( 3)
15 Rýdlová Magda TJN6850 155.21 6. 69.71( 8) 85.50( 6)
16 Kolářová Michaela PGP7351 147.07 10. 66.44(10) 62.68(10) 17.95(10)
17 Štorková Simona JPV6556 145.81 6. 23.79(12) 27.61(12) 41.04( 6) 53.37( 8)
19 Čiháková Lenka KNC6750 83.16 10. 68.41(10) 14.75(12)
20 Skyvová Kristýna STE7054 81.64 8. 81.64( 8)
21 Smolková Alena SSP6450 70.04 6. 70.04( 6)
D55
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Kuncová Jiřina TJN5752 662.07 1. 100.46( 2) 119.88( 1)108.06( 1)107.77( 1)107.10( 1)105.65( 1)104.45( 1) 113.61( 1)
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 619.21 1. 118.07( 1)101.29( 1) 82.01( 3) 93.51( 3) 90.68( 3) 78.86( 4) 104.15( 2) 97.69( 3)104.50( 2)
3 Hrabánková Ilona SSP6250 434.44 3. 69.77( 3) 60.04( 5) 46.54( 4) 80.67( 4) 70.71( 4) 71.36( 4) 81.89( 3)
4 Smolková Alena SSP6450 395.96 2. 98.11( 2) 98.44( 2)101.55( 2) 97.86( 2)
5 Sládková Eva TEH5751 275.31 3. 55.04( 4) 68.57( 4) 90.30( 3) 61.40( 4)
6 Bochenková Jana DOR6150 210.41 2. 112.16( 2) 98.25( 3)
7 Lacigová Ivana SZP5950 192.80 2. 102.60( 2) 90.20( 3)
D65
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Haňkovská Jana SSP4050 600.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
H14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Bolehovský Daniel VSP0508 A 675.29 1. 99.98( 2) 109.02( 1)120.21( 1)102.90( 1)113.75( 1)117.44( 1)111.97( 1)
2 Šubrt Vojtěch DKP0502 A 570.26 1. 95.71( 3) 88.76( 3) 98.74( 2) 97.14( 2) 88.02( 3) 69.45( 7) 87.97( 5) 101.89( 1)
3 Čech Adam ROZ0601 A 556.98 2. 91.03( 2) 89.11( 3) 94.54( 2) 86.43( 3) 98.18( 2) 97.69( 3)
4 Vítek Matěj SJI0500 B 429.85 4. 77.75( 8) 74.51( 6) 66.40( 7) 79.50( 4) 71.36( 5) 60.33( 7)
5 Čechmánek Václav PGP0607 B 426.81 4. 50.38(15) 84.49( 4) 79.22( 5) 63.58( 6) 0.00(10) 84.80( 8) 64.34( 8)
6 Štábl Patrik KSU0606 B 403.74 4. 83.71( 6) 64.82( 9) 84.36( 4) 85.41( 7) 85.44( 4)
7 Votoček Michal JIL0601 B 391.56 5. 72.96(11) 74.70( 5) 76.67( 6) 84.34( 9) 82.89( 5)
8 Stach Ondřej JIL0602 B 368.73 7. 65.75(12) 55.56(13) 55.99( 8) 38.57( 9) 82.76(10) 70.10( 7)
9 Čivrný Jan VRL0501 B 368.29 2. 93.28( 5) 94.14( 3) 79.27( 4)101.60( 2)
10 Meier Jakub BRU0501 B 345.76 2. 74.51( 9) 73.20( 7) 97.62( 4)100.43( 2)
12 Štěpánek Jan TBM0607 283.57 1. 98.37( 3) 104.05( 1) 81.15( 6)
13 Tomanek Lukáš KSU0502 261.55 2. 64.87(13) 96.83( 2) 47.57(14) 52.28( 9)
14 Hanuš Filip VRL0604 249.39 5. 50.52(16) 54.69(14) 64.37( 6) 79.81( 5)
15 Meier David VLI0606 235.38 8. 40.51(17) 29.05(18) 0.00( 9) 60.83( 8) 56.82(13) 48.17(10)
16 Štorek Jan JPV0505 218.68 7. 80.03( 7) 63.19(10) 75.46(11)
17 Černý Jonáš MLA0501 197.78 1. 104.32( 1) 93.46( 4)
18 Pekárek Tobias TZL0502 177.10 4. 94.90( 4) 82.20( 5)
19 Čech Radan TBM0611 143.67 8. 73.41(10) 70.26( 8)
20 Pařízek Petr PZR0504 110.77 12. 53.39(14) 57.38(12)
21 Bednařík Vilém VLI0509 97.77 3. 97.77( 3)
22 Jelínek Filip RUZ0500 90.49 12. 30.05(17) 60.44(12)
23 Borunský Matěj AOP0600 85.51 6. 85.51( 6)
24 Zápotocký František VLI0500 72.49 6. 72.49( 6) 0.00( 7)
25 Damek Ondřej TRI0503 47.35 18. 26.30(18) 21.05(19)
26 Vedra Tobiáš TBM0621 45.28 15. 45.28(15)
27 Eliáš Vojtěch TBM0604 42.12 16. 0.00(21) 42.12(16)
28 Cieslar Michael TRI0505 7.68 19. 7.68(19) 0.00(20)
H17
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Štěrba Marek SKV0401 A 612.23 1. 103.13( 1)100.64( 2)102.71( 1) 99.74( 4)100.67( 1) 96.91( 4) 105.34( 1)
2 Richtr Lukáš VPM0204 A 600.94 1. 95.99( 4) 96.98( 5) 96.61( 3) 100.18( 1) 98.93( 3)101.08( 1) 98.23( 2)100.01( 2)102.51( 1)
3 Štefan Vít STH0202 A 598.35 2. 95.91( 5) 97.48( 4) 100.68( 2) 99.96( 2)100.40( 2)100.62( 2) 87.20( 7) 98.19( 4) 98.50( 3)
4 Peňáz Radek VRB0313 A 579.84 1. 97.75( 3)100.96( 1) 83.43( 8) 87.88( 6) 95.36( 5) 88.48( 6) 92.13( 5) 97.87( 5) 95.77( 5)
5 Peňáz Vojtěch VRB0303 A 577.58 2. 99.12( 2) 91.95( 7) 0.00(21) 88.98( 5) 88.20( 9) 92.84( 5) 96.44( 3) 99.29( 3) 97.94( 4)
6 Štregl Matyáš VRL0301 A 554.94 3. 94.31( 7) 95.56( 6) 87.61( 5) 83.05( 9) 96.11( 4) 98.30( 3)
7 Průša Dominik VSP0406 B 543.32 3. 98.40( 3) 89.11( 4) 92.37( 6) 85.71( 7) 89.16( 6) 88.57( 9) 85.02( 7)
8 Šimša Martin PGP0309 B 539.08 4. 90.86( 8) 88.66( 9) 86.11( 6) 87.34( 7) 90.85( 7) 77.74(11) 95.26( 4)
9 Tokár Radim VPM0300 B 527.91 7. 88.61( 9) 38.00(19) 85.58( 8) 90.31( 8) 85.06( 8) 84.34( 8) 94.01( 7)
10 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 469.56 9. 57.34(19) 75.43(14) 79.32(14) 69.65(15) 78.39(10) 83.51(12) 83.26( 9)
11 Matuš Vít VRB0202 B 460.96 10. 82.12(10) 76.26(13) 75.29(11) 79.98(11) 72.64(12) 62.02(15) 74.67(11)
12 Malý Tomáš VRB0414 B 457.00 10. 50.92(23) 78.36(12) 78.29(10) 81.19(10) 71.82(14) 45.32(21) 76.28(10) 50.83(18) 71.06(12)
13 Lesák Ondřej TJN0306 B 448.53 8. 66.00(15) 66.19(17) 66.71(13) 79.87(12) 64.72(16) 61.44(17) 65.87(14) 85.62(11) 84.14( 8)
14 Procinger Jakub VRL0305 B 446.54 11. 68.56(13) 67.52(15) 74.43(12) 75.92(16) 76.65(11) 76.54(12) 74.44(11)
15 Haltof Marek TRI0200 B 432.60 9. 73.86(12) 63.86(19) 81.93( 9) 79.65(13) 64.45(17) 68.85(15)
16 Moravec Jan ZAM0205 B 418.06 13. 63.91(16) 66.51(16) 62.43(14) 70.10(17) 71.99(13) 71.53(14) 69.68(13) 66.01(14) 68.25(13)
17 Hasman Marek VPM0201 B 385.64 1. 86.11( 6) 99.85( 3) 100.70( 1) 98.98( 2)
18 Mrózek Pawel TRI0401 B 377.43 14. 59.02(17) 57.27(22) 54.18(16) 68.45(19) 58.43(19) 66.63(16) 60.66(18) 64.24(14)
19 Blaha Michal VSP0412 B 336.24 6. 68.32(14) 86.18(10) 94.79( 6) 86.95( 6)
20 Tkáč Matěj TJN0401 323.94 9. 75.22(11) 83.90(11) 83.39( 9) 81.43( 9)
21 Kolář Matyáš PGP0304 277.69 15. 46.68(18) 79.10(15) 55.67(20) 43.19(23) 53.05(22)
22 Blaha Jiří VSP0411 271.65 6. 94.55( 6) 89.75( 8) 87.35(10)
23 Venhoda Matěj SJI0301 242.59 17. 53.89(21) 47.30(26) 37.61(21) 42.45(24) 61.34(17)
24 Patterman Prokop KSU0333 227.49 15. 58.46(18) 47.39(25) 58.29(18) 63.35(15)
25 Štábl Adam KSU0401 207.32 16. 52.69(22) 48.49(24) 44.30(22) 61.84(16)
26 Šubrt Matěj DKP0205 187.08 15. 55.36(15) 69.33(18) 62.39(18)
27 Řehoř Vojta TJN0303 176.93 17. 15.96(30) 30.74(28) 18.37(29) 41.02(24) 31.07(20) 39.77(17)
28 Bolehovský Daniel VSP0508 172.62 8. 92.25( 8) 80.37(10)
29 Bialožyt Marek TRI0301 167.29 16. 44.59(24) 63.13(20) 59.57(16)
30 Tuma Matěj SJC0202 144.56 12. 73.20(13) 71.36(12)
31 Štorek David JPV0202 133.83 15. 23.66(29) 15.83(30) 41.41(19) 52.93(15)
32 Spěváček Vojtěch VPM0205 132.29 10. 53.96(17) 78.33(10)
33 Mareček Šimon OSN0201 120.05 13. 20.01( P) 20.01( P) 80.03(13)
34 Kovář Ondřej VPM0200 113.66 17. 7.07(31) 50.64(23) 55.95(17)
35 Kožina Štěpán PGP0300 110.31 19. 50.32(19) 59.99(19)
36 Dohnálek Tomáš SHK0403 108.19 20. 54.85(20) 53.34(23)
37 Hájek Kryštof TUV0203 108.05 18. 43.14(25) 64.91(18)
38 Malačka Milan DKP0210 92.87 20. 35.23(27) 57.64(20)
39 Hřivna Jakub PGP0305 92.58 21. 35.50(26) 57.08(21)
40 Janas Petr PGP0200 86.54 20. 47.82(20) 38.72(25)
41 Baldrian Tomáš VSP0405 82.91 19. 11.79(31) 0.00(31) 32.21(20) 0.00(32) 30.91(21) 8.00(19)
42 Gryc Ondřej TBM0406 72.78 27. 32.48(27) 40.30(27)
43 Bejvl Marek LME0400 65.73 25. 35.69(25) 30.04(27)
44 Novotný Erik ZLH0301 62.54 26. 39.62(26) 22.92(29)
45 Mareš Albert DKP0308 59.28 28. 34.39(28) 24.89(28)
46 Trojan Matěj JIL0403 58.65 21. 58.65(21)
47 Tkáč Juraj SJI0200 53.32 28. 26.94(28) 7.81(30) 18.57(29)
48 Kosík Dan VRB0403 41.94 16. 0.00(32) 0.00(22) 41.94(16)
49 Klein Martin LTP0404 31.05 26. 0.00(34) 31.05(26)
50 Dostál František UOL0201 28.54 18. 28.54(18)
H20
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Nagy Josef TJN0006 E 644.69 1. 98.78( 3) 107.45( P) 95.58( 4) 97.99( 3) 103.26( 1)102.07( 1)104.59( 1)116.02( 1)111.30( 1)
2 Hlaváč Ondřej TBM9901 A 639.38 1. 101.03( 1) 106.56( P)101.87( 1)102.92( 1)100.07( 2) 98.50( 3) 102.23( 2)115.46( 2)110.34( 2)
3 Hašek Jan VPM0001 B 594.59 2. 100.19( 2) 99.10( P)100.11( 2) 99.09( 2) 96.67( 3) 99.43( 2)
4 Hasman Ondřej VPM0002 B 562.70 3. 81.20( 5) 93.78( P) 98.01( 3) 96.71( 4) 94.03( 4) 86.99( 4) 93.18( 3)
5 Janovský Tomáš PGP0101 B 511.99 1. 81.97( 4)105.85( 1) 76.94( 7) 76.80( 6) 88.74( 5) 44.25( 7) 81.69( 4)
6 Tuharský Erik TRI0100 B 458.70 4. 63.75( 8) 86.78( 4) 79.55( 6) 77.44( 5) 82.73( 6) 53.47( 6) 65.02( 6) 59.26( 4) 67.18( 5)
7 Růta Matyáš TJN0102 B 422.56 3. 69.22( 6) 95.11( 3) 70.31( 8) 51.60( 7) 51.01( 9) 60.11( 5) 76.21( 5)
8 Tachezy Jan DOR0102 B 355.86 4. 81.48( 5) 88.02( 5) 57.06( 8) 54.67( 5) 74.63( 4)
9 Panovec Kryštof SZP0011 337.71 2. 65.49( 7) 99.04( 2) 70.23( 9) 73.14( 7) 29.81(10)
10 Neumann Jindřich PVP9900 230.07 6. 29.56(10) 71.85( 6) 20.66(11) 37.22( 7) 29.68( 6) 41.10( 6)
11 Procinger Jan VRL0102 194.17 8. 62.49( 8) 41.94(10) 35.80( 8) 23.85(10) 30.09( 9)
12 Šrámek Ondřej KSU9909 183.83 3. 36.95( 8) 68.52( 3) 78.36( 3)
13 Mühlbach Aleš STH0104 63.18 7. 0.00(11) 63.18( 7)
14 Horčička Vít STE9919 52.67 9. 52.67( 9)
15 Reichl Tomáš SSP0100 3.47 7. 0.00(13) 0.00( 9) 3.47( 7)
H21E
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Horvát Petr SSU9442 E 628.06 1. 103.93( 1)104.68( P)105.24( 1)103.23( 1) 103.40( 1)106.65( 1)104.16( 1)
2 Škoda Jakub VLI8800 E 602.93 1. 98.54( 2)100.49( P) 98.03( 2) 98.11( 3) 97.70( 3) 103.49( 1)104.27( 1)
3 Laciga Radek SZP8200 E 595.30 2. 96.81( 4) 99.22( P) 96.73( 3) 98.67( 2) 93.87( 4) 96.12( 3) 98.99( 2)101.34( 2)100.27( 2)
4 Matuš Vojtěch VRB9606 E 582.77 2. 97.53( 3) 97.13( P) 94.93( 4) 95.13( 6) 98.90( 2) 97.23( 2) 96.85( 3)
5 Argaláš Michal TRI9301 E 553.49 3. 94.01(10) 87.76( 9) 92.78( 5) 88.31( 6) 95.17( 3) 95.46( 3)
6 Vystavěl Ondřej JPV9807 E 549.08 5. 92.78( 7) 91.51( P) 88.43( 7) 96.15( 5) 91.54( 6) 88.67( 6) 84.71( 9)
7 Venhoda Milan SJI7104 E 548.25 3. 88.82(10) 96.59( 3) 81.82(11) 94.75( 9) 85.17(11) 93.63( 4) 89.29( 5)
8 Kantor Ondřej TRI9103 E 536.91 7. 88.82(10) 87.28( 7) 87.83( 8) 95.03( 7) 87.86( 8) 90.09( 7)
9 Grundmann Jan LPU9410 E 534.31 4. 91.84( 8) 90.36( 5) 87.81( 7) 83.58(12) 86.20( 5) 94.52( 4)
10 Horyna Roman SZP7600 E 529.74 6. 88.61(13) 88.93( 6) 94.85( 8) 87.24(10) 85.84(10) 84.27(10)
11 Rygl Miroslav TBM7205 E 527.94 4. 81.41(17) 87.31( 6) 78.12(12) 86.56(13) 76.21(14) 86.61( 8) 83.69(11) 90.75( 4) 93.02( 6)
12 Šňupárek Václav VPM9548 E 515.24 7. 88.75(12) 82.42(10) 87.21(11) 84.65(12) 86.01( 9) 86.20( 7)
13 Neumann Vojtěch PVP9400 E 505.85 4. 85.08(16) 92.10( 4) 75.12(13) 84.88(16) 75.59(16) 93.08( 5)
14 Domín Nikolas EKP8806 E 479.98 7. 85.66(15) 67.01(17) 85.53(15) 75.64(15) 84.87( 7) 81.27(11)
15 Pospíšil Vítek SZP6800 E 474.84 9. 74.82(14) 86.09(14) 78.44(13) 62.80(18) 75.88(15) 76.77( 9) 82.84(10)
16 Čermák Jan LPU9301 E 450.15 8. 68.03(20) 76.37(10) 67.68(15) 70.14(17) 80.22( 8) 87.71( 9)
17 Průša Michal VSP7310 E 437.40 9. 78.12( 9) 67.81(16) 76.03(17) 64.81(17) 73.77(13) 76.86(14)
18 Bartoš Vojtěch MLA9802 E 427.07 5. 93.21( 5) 71.18( P) 87.63( 9) 86.93(12) 88.12( 7)
19 Neumann Tomáš PVP8900 E 405.48 12. 59.25(21) 68.47(12) 57.10(20) 72.12(18) 57.72(19) 66.23(16) 46.33(21) 62.13(13) 77.28(12)
20 Čech Jan LIV7900 E 405.24 11. 55.65(22) 68.88(11) 54.30(21) 64.86(21) 52.38(20) 67.54( P) 72.03(11) 76.28(13)
21 Kettner Lukáš DCE9400 403.24 6. 77.09(18) 70.85(14) 79.37(13) 85.84( 6) 90.09( 7)
22 Kopáček Miroslav CHT6049 398.18 10. 56.23(16) 58.61(18) 64.67(22) 51.04(21) 65.54(17) 61.74(18) 73.78(10) 73.84(14)
23 Janovský Tomáš PGP6401 337.43 14. 52.27(23) 62.50(14) 45.30(22) 63.83(23) 50.98(22) 56.21(19) 51.64(20)
24 Drobník Michal SJC8709 280.32 4. 91.83( 5) 96.43( 4) 92.06( 5)
25 Šťastný Jiří TBM7137 276.14 8. 85.31( 8) 58.31(19) 71.75(19) 60.77(18)
26 Kunc Radovan TJN5549 255.04 19. 38.99(23) 71.47(20) 47.62(23) 41.65(21) 55.31(19)
27 Rusý Tomáš DCE9300 237.96 8. 71.19(19) 81.30(11) 85.47( 8)
28 Kopáček Jan CHT8510 228.57 12. 35.14(25) 66.65(13) 71.12(12) 55.66(15)
29 Vodrážka Ondřej VPM7702 199.11 1. 92.92( 6)106.19( 1)
30 Kolín Jan JIL7701 185.75 2. 88.53(14) 97.22( 2)
31 Rýdl Jiří TJN7000 185.22 18. 43.70(24) 43.66(18) 52.95(20) 44.91(22)
32 Mareček Petr OSN6900 147.04 12. 74.11(12) 72.93(16)
33 Hašek Jan VPM0001 109.85 4. 18.31( P) 91.54( 4)
34 Lauerman Jan SJI7419 91.41 9. 91.41( 9)
35 Kratochvíl Martin SJI8304 69.51 15. 69.51(15)
36 Jirka Michal ZBM8403 57.94 15. 57.94(15)
37 Jirka Jakub VPM7905 48.07 17. 48.07(17)
H21A
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Mrázek Jan SJC8102 E 623.38 1. 96.90( 4)100.48( 2)112.87( 1)109.18( 1)101.53( 2)102.42( 2)
2 Starý Ondra VRL9802 E 598.30 1. 99.01( 2) 95.80( 6) 104.55( 1)106.38( 1) 88.09( 5)104.47( 1)
3 Cienciala Jan TRI9801 E 528.76 2. 69.35( 7) 66.55(11)104.50( 2)100.30( 2) 95.55( 3) 92.51( 3)
4 Fiala Petr LPU8701 E 355.73 5. 56.35( 9) 66.53( 8) 69.47( 6) 81.02( 6) 82.36( 5)
5 Tomanek Daniel KSU7410 E 354.97 3. 96.41( 5) 98.25( 4) 64.25( 9) 96.06( 3)
6 Boudný Jan SZP7401 B 319.49 3. 82.46( 4) 90.51( 3) 77.44( 4) 69.08( 6)
7 Kratochvíl Martin SJI8304 B 304.00 1. 103.65( 1) 97.42( 5) 102.93( 1)
8 Seidl Miroslav EKP7402 B 284.51 2. 93.92( 7) 93.03( 3) 97.56( 2)
9 Vedra David TBM7402 199.48 2. 98.93( 3) 100.55( 2)
10 Chmelař Lukáš XHK9100 197.93 1. 97.34( 3)100.59( 1)
11 Kovalčík Tomáš AOP7301 197.25 2. 102.27( 2) 94.98( 3)
12 Vítek Jaroslav SJI7201 172.96 3. 82.63( 3) 90.33( 4)
13 Martínek Robert VPM7700 168.06 5. 63.37( 5) 0.00( 6) 39.51( 5) 62.46(10) 2.72( 9)
14 Navrátil Rostislav TRI6601 163.21 4. 72.28(10) 90.93( 4)
15 Kovář Miroslav SZP8101 150.93 8. 68.36( 8) 82.57( 9)
16 Johanovský Tomáš DKP8500 148.70 4. 68.39( 7) 80.31( 4)
17 Holas Tomáš AOP7802 120.26 6. 41.05( 7) 79.21( 6)
18 Nožka Radek LPU9005 105.22 1. 105.22( 1)
19 Ramba Jiří DKP8606 94.03 7. 36.44(13) 57.59( 7)
20 Wohanka Pavel VRL7501 93.68 6. 93.68( 6)
21 Svoboda Honza SMR7901 91.72 4. 91.72( 4)
22 Zuzánek Zdeněk TJN5901 90.20 5. 90.20( 5)
23 Jirka Jakub VPM7905 88.54 4. 88.54( 4)
24 Tojnar Jan LIV6701 87.65 5. 17.77(11) 0.00(17) 34.86( 5) 20.41( 6) 14.61( P)
25 Košárek Pavel PGP7107 82.99 8. 82.99( 8)
26 Lenner Miroslav LPU8605 73.85 7. 73.85( 7)
27 Novák Daniel DOK8700 72.30 5. 72.30( 5)
28 Vlček Martin TUR8702 60.73 11. 60.73(11)
29 Čáp Ondřej DOB7405 59.65 12. 59.65(12)
30 Moskva Roman ZLH7501 57.80 13. 57.80(13)
31 Pospíšil Ondřej DKP8717 49.76 12. 49.76(12)
32 Lepšík Petr SJC8203 47.33 8. 47.33( 8)
33 Preininger Luděk DOB8001 37.82 14. 37.82(14)
34 Lžíčař Martin DOB8803 34.41 10. 29.23(10) 5.18(16)
35 Preininger Ondřej DOB8801 30.70 15. 30.70(15)
H35
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Klech Richard VRB7201 618.25 1. 99.02( 2)102.27( 1) 103.40( 1)111.83( 1) 98.69( 2) 103.04( P)
2 Tomeš Petr SJC7531 581.44 1. 83.92( 5) 88.82( 7)104.10( 2)100.63( 1) 97.02( 3) 97.62( 2) 93.25( 5)
3 Hašek Ondřej VPM6902 467.68 1. 68.20( 8) 96.35( 3)110.30( 1) 99.83( 2) 93.00( 6)
4 Bureš Michal VLI7601 431.26 2. 82.94( 4) 99.53( 3) 99.58( 2) 55.14( 8) 94.07( 4)
5 Štregl Petr VRL7303 429.26 3. 83.22( 6) 78.76(10) 85.61( 3) 88.43( 6) 93.24( 5)
6 Vítek Jaroslav SJI7201 410.44 4. 52.17(12) 89.79( 6) 95.57( 4) 82.48( 5) 90.43( 7)
7 Junek Petr STH7801 381.13 2. 93.60( 4) 95.84( 5) 93.12( 3) 98.57( 2)
8 Paulíček Michal UOL7701 368.18 5. 53.26(14) 89.03( 5) 84.68( 7) 60.80( 7) 80.41( 5)
9 Polák Jaroslav CHA7500 341.75 3. 76.02( 7) 83.70( 9) 90.55( 3) 91.48( 6)
10 Puš Roman STH7501 321.15 6. 24.75(15) 40.78(15) 55.58( 7) 69.11( 9) 33.79( 9) 63.36(11) 46.27( 8) 46.05( 6)
11 Petruš Marek MLA7500 282.96 7. 54.96(11) 85.35( 8) 63.21( 7) 79.44( 8)
12 Jašek Petr ABR7601 281.10 3. 94.22( 3) 95.93( 4) 90.95( 4)
13 Klaška Pavel DKP6500 267.40 6. 57.98( 9) 66.75(11) 67.85( 6) 74.82(10)
14 Kolář Tomáš PGP7104 251.19 4. 82.84( 5) 89.33( 4) 79.02( 8)
15 Štěpánek Martin TBM7327 209.52 1. 105.57( 1)103.95( 1)
16 Sedlák Radek LIV7503 205.91 7. 51.38( 9) 62.81( 7) 57.40(10) 34.32( P)
17 Srb Vladimír SJI7801 198.78 2. 101.30( 2) 97.48( 3)
18 Kazda Jiří SJC8006 188.98 1. 84.27( 4)104.71( 1)
19 Růžička Lukáš KSU7849 116.21 6. 54.78(13) 61.43( 6)
20 Vodrážka Jakub VLI7604 106.76 1. 106.76( 1)
21 Wohanka Pavel VRL7501 101.38 2. 101.38( 2)
22 Boudný Jan SZP7401 96.60 3. 96.60( 3)
23 Navrátil Rostislav TRI6601 91.47 4. 91.47( 4)
24 Štembera Jan TJN7513 78.72 8. 24.29(16) 54.43( 8)
25 Borunský Tomáš AOP7402 77.53 5. 77.53( 5)
26 Gregoriades Tomáš SSP8312 75.60 9. 75.60( 9)
27 Geisler Michal SPC7504 64.92 6. 64.92( 6)
28 Prokeš Tomáš SHK7503 64.44 9. 4.23(17) 24.46(16) 35.75( 9)
29 Kopecký David UOL7800 58.33 12. 58.33(12)
30 Hruška Miloš ABR7501 57.28 10. 57.28(10)
31 Nedoplek David ABR7602 44.97 13. 44.97(13)
32 Moskva Roman ZLH7501 31.80 14. 31.80(14)
33 Pávek Jiří NEK7700 25.65 10. 25.65(10)
H45
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Zakouřil Václav VSP7401 609.00 1. 93.68( 3) 104.19( 1)101.46( 1)104.28( 1)100.05( 2)104.70( 1) 87.44( 5) 94.32( 3)
2 Janíček Jan OSN6811 577.81 1. 96.30( P) 96.05( 3) 99.63( 2) 95.86( 4)102.99( 1) 86.98( 6)
3 Chrást Tomáš STH7401 565.32 2. 61.52( 9) 69.98(10) 91.11( 4) 98.91( 3) 99.75( 2) 94.46( 4) 89.22( 4) 72.34( 7) 91.87( 4)
4 Pecka Jan EKP6800 562.28 2. 83.61( 4) 89.91( 5) 99.76( 2) 98.30( 4) 95.97( 3) 89.18( 5) 89.16( 5)
5 Teringl Radek VCB6502 550.20 3. 75.44( 5) 86.79( 6) 90.39( 5) 90.46( 5) 96.96( 3) 92.18( 3) 93.42( 3)
6 Šimek Roman UOL6503 499.13 6. 0.00(24) 48.44(17) 89.57( 6) 87.60( 7) 78.74( 7) 86.61( 7) 69.58( 9) 87.03( 6)
7 Šubrt Antonín DKP7100 461.68 6. 55.50(12) 65.85(11) 75.37(10) 86.18( 8) 82.90( 6) 70.38(10) 81.00( 8)
8 Urbaník Robert VLI7002 458.90 8. 56.02(10) 64.15(12) 78.25( 9) 82.30(10) 78.63( 8) 74.84( 9) 54.18(13) 72.31( 8) 72.57(11)
9 Hofhanzl Abrahám SJI7300 446.85 8. 29.71(18) 52.11(15) 82.16( 8) 83.53( 9) 76.24( 9) 82.84( 8) 69.97( 9)
10 Kubát Miroslav VRL6701 422.92 4. 64.01( 7) 93.22( 4) 85.87( 7) 89.13( 6) 90.69( 5)
11 Schwab David TBM7401 422.66 1. 102.87( 1)107.46( 1) 105.48( 1)106.85( 1)
12 Maleček Vít PGP6801 380.05 9. 0.00(21) 25.84(22) 61.06(11) 81.18(11) 69.10(11) 67.05(11) 75.82( 9)
13 Meier Milan VLI7301 355.46 10. 52.49(13) 49.82(16) 66.23(12) 55.62(12) 57.07(13) 74.23(10)
14 Tuma Jaroslav SJC7305 348.94 2. 95.82( 3) 98.87( 2) 51.13(14)103.12( 2)
15 Baldrian Petr PGP7203 285.12 6. 55.85(11) 56.29(13) 88.27( 6) 84.71( 7)
16 Bartoš Luděk MLA6701 275.76 7. 50.77(14) 70.62( 9) 68.67(10) 85.70( 7)
17 Vališ Jan LPU7104 235.59 6. 77.97( 8) 77.49( 6) 80.13( 8)
18 Vedra David TBM7402 202.42 2. 101.32( 2) 101.10( 2)
19 Meier Jiří BRU7400 197.82 5. 43.20(19) 65.47(12) 89.15( 5)
20 Blaha Ondřej EKP7002 191.28 2. 92.45( 4) 98.83( 2)
21 Nádeníček Josef NEK7000 172.44 10. 54.89(12) 62.64(12) 54.91(10)
22 Soldán Vladimír JPV6526 160.99 14. 49.05(16) 55.56(14) 56.38(14)
23 Novotný Tomáš ZLH7001 153.15 6. 71.32( 6) 81.83( 7)
24 Kalousek Jiří DKP6901 120.04 10. 57.25(13) 62.79(10)
25 Podivínský Tomáš SCP7201 110.52 15. 23.18(19) 42.70(20) 44.64(15)
26 Plachý Martin JPV6515 85.75 12. 0.00(22) 41.09(21) 44.66(12)
27 Ptáček Miloš BRU7000 76.68 17. 29.80(17) 46.88(18)
28 Navrátil Rostislav TRI6601 64.01 7. 64.01( 7)
29 Votoček Tomáš JIL7041 59.51 11. 0.00(15) 59.51(11)
30 Čáp Ondřej DOB7405 49.57 15. 49.57(15)
31 Liber Vlastimil AOP6402 0.99 16. 0.99(16)
H55
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Würz Martin LTP6303 669.53 1. 104.99( 1) 116.52( 1)103.62( 1) 113.49( 1)109.78( 1)102.07( 1) 114.56( 1)110.19( 1)
2 Škorpil Martin SZP5700 602.97 2. 97.20( 3) 99.71( 2) 92.86( 3) 96.27( 2)101.24( 2) 67.52( 6) 102.43( 2)106.12( 2)
3 Hájek Jiří ONO6400 550.75 2. 78.61( 4) 95.00( 3) 83.77( 3)103.52( 2) 90.24( 3) 70.60( 5) 99.61( 2)
4 Argaláš Jaroslav TRI6202 444.00 4. 56.54( 9) 73.97( 8) 79.83( 4) 69.78( 6) 71.37( 7) 70.86( 6) 78.19( 5)
5 Šedivý Jiří EKP5500 391.51 1. 97.81( 2)106.40( 1) 88.98( 3) 98.32( 3)
6 Starý Pavel VRL6301 387.36 3. 53.36(10) 74.96( 7) 25.05(11) 75.49( 5) 74.81( 5) 83.69( 3)
7 Roubalík Radovan UOL6400 340.84 4. 22.22(14) 73.54( 9) 78.10( 5) 87.04( 4) 79.94( 5)
8 Drobník Ivan VLI5601 333.44 7. 0.00(18) 71.80(12) 66.57( 7) 60.67( 7) 50.11( 8) 27.47(10) 56.82( 7)
9 Kožina Petr PGP6000 323.95 4. 75.06( 6) 88.66( 4) 71.00( 4) 89.23( 4)
10 Kuchař Pavel SJC6000 255.38 5. 0.00(17) 46.42(16) 77.52( 6) 86.26( 5) 45.18( 9)
11 Sochor Tomáš HAV6301 235.14 4. 72.15(10) 82.05( 4) 80.94( 4)
12 Fajtl Jaroslav VPM6001 213.64 5. 72.41( 7) 87.48( 5) 53.75( 7)
13 Reichl Michal SSP6400 183.17 3. 39.61(12) 59.87( 7) 83.69( 3)
14 Šimek Miroslav LME6300 151.70 6. 45.12(11) 54.47( 6) 52.11( 8)
15 Kolář Rudolf ABR6301 150.15 5. 78.31( 5) 71.84(11)
16 Hepnar Luboš STE6307 146.52 6. 67.12( 8) 79.40( 6)
17 Jakobi Zdeněk HAV5701 141.14 6. 65.18(13) 75.96( 6)
18 Karel Miloš JIL6004 122.44 8. 33.11(13) 56.87(14) 32.46( 8)
19 Čivrný Pavel VRL6306 103.13 9. 5.97(16) 48.79(15) 31.66( 9) 16.71( 9)
20 Kafka Václav SJI6001 98.60 2. 98.60( 2)
21 Lužný Ladislav HAV6000 83.01 3. 83.01( 3)
22 Novák Tom DOK5500 20.33 15. 20.33(15)
H65
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Laciga Zdeněk SZP5200 661.73 1. 98.02( 3)108.29( 1) 113.06( 1)115.93( 1)110.73( 1)115.70( 1)
2 Škoda Přemek VLI5301 647.28 1. 98.61( 2) 93.73( 3) 108.95( 2)114.29( 2)110.67( 1)107.88( 2)106.88( 2) 68.50( 5) 97.95( 2)
3 Přinda Oldřich VLI5101 646.08 1. 103.37( 1) 97.98( 2)110.99( 1)116.21( 1)110.39( 2) 107.14( 2)
4 Koč Zdeněk SSP4700 431.89 3. 80.06( 3) 62.20( 5) 78.93( 3) 79.06( 3) 61.22( 5) 70.42( 4)
5 Ježek Ladislav VLI4900 386.32 3. 49.62( 4) 61.69( 5) 75.04( 4) 69.51( 3) 53.27( 4) 77.19( 3)
6 Wald František LIV5300 329.68 3. 0.47( 7) 45.55( 6) 70.11( 5) 54.95( P) 82.13( 3) 76.47( 4)
7 Hora Vladimír SZP5100 195.69 4. 11.84( 6) 9.44( 7) 61.72( 4) 50.00( 6) 62.69( 5)
8 Bednář Jan UOL5402 141.16 4. 0.00( 8) 0.00( 8) 38.62( 6) 64.89( 4) 37.65( 4)
9 Kolář Leopold VRB5404 102.72 4. 21.54( 5) 64.06( 4) 17.12( P)
10 Vlach Oldřich BOV4403 86.35 3. 86.35( 3)
H75
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OSN 1
OSN 2
OOL 3
OOL 4
OOL 5
LIV 6
LIV 7
VRB 8
VRB 9
1 Němec Vladimír SSP4201 419.85 1. 100.00( 1) 61.59( 2) 70.63( 2) 87.63( 2) 0.00( 2)100.00( 1)
2 Procházka Zdenko DKP4300 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Havlík Jaroslav SJC3601 294.84 1. 94.84( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
4 Vlach Oldřich BOV4403 100.00 1. 100.00( 1)
4 Attl Vladimír SSP3800 100.00 1. 100.00( 1)