Výsledky závodu: Cena východních Čech - E3

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Krasnice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Švíglerová Pavla
Hlavní rozhodčí:
Haas Karel - R2
Stavitel tratí:
Lučan Vladimír - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H75B     HDR     P     T    
D10N
1.92 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 16:29
2. Havlíčková Zuzana OB Říčany 17:07 + 0:38
3. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 18:53 + 2:24
4. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 20:06 + 3:37
5. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 20:09 + 3:40
6. Stonawská Gabriela PHK1054 OK 99 Hradec Králové 20:26 + 3:57
7. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 20:27 + 3:58
8. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 21:25 + 4:56
9. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 22:23 + 5:54
10. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 22:34 + 6:05
11. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 22:39 + 6:10
12. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 23:02 + 6:33
13. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 23:17 + 6:48
14. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 25:16 + 8:47
15. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 25:38 + 9:09
16. Kušičková Lucie 230001 T.J. Sokol Horní Jelení 26:32 + 10:03
17. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 27:31 + 11:02
18. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 34:41 + 18:12
19. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 19:57
20. Kopecká Eliška PHK1250 OK 99 Hradec Králové 40:20 + 23:51
D10C
2.37 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 20:27
2. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 20:56 + 0:29
3. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 21:52 + 1:25
4. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 22:34 + 2:07
5. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 24:01 + 3:34
6. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 24:16 + 3:49
7. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 24:35 + 4:08
8. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 8:31
9. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 29:26 + 8:59
10. Seligrová Pavlína PHK0957 OK 99 Hradec Králové 30:06 + 9:39
11. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 30:24 + 9:57
12. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 30:41 + 10:14
13. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 31:58 + 11:31
14. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 34:21 + 13:54
15. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 35:06 + 14:39
16. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 16:20
17. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 36:52 + 16:25
18. Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov 42:28 + 22:01
19. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:42 + 22:15
D12A
3.23 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 25:50
2. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 1:03
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 28:10 + 2:20
4. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 28:56 + 3:06
5. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 29:25 + 3:35
6. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 30:55 + 5:05
7. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 31:14 + 5:24
8. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 31:25 + 5:35
9. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 32:32 + 6:42
10. Bartášková Karolína ASU0799 Magnus Orienteering 38:23 + 12:33
11. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 39:30 + 13:40
12. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 39:34 + 13:44
13. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 41:44 + 15:54
14. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 43:22 + 17:32
15. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 47:34 + 21:44
16. Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 47:56 + 22:06
17. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 49:26 + 23:36
18. Hamáková Adéla 100001 Xxx 49:55 + 24:05
19. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 55:45 + 29:55
20. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 69:16 + 43:26
21. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB Spartak Adamov 85:26 + 59:36
D14A
3.93 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 28:28
2. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 29:26 + 0:58
3. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 29:49 + 1:21
4. Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 32:22 + 3:54
5. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 32:37 + 4:09
6. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 33:02 + 4:34
7. Herna Rebecca 27S0550 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:14 + 5:46
8. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 35:07 + 6:39
9. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 35:27 + 6:59
10. Pachmannová Katka AOP0551 Orientační Běh Opava 37:18 + 8:50
11. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 39:19 + 10:51
12. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 11:04
13. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 11:18
14. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 39:54 + 11:26
15. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 12:54
16. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 13:35
17. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 16:47
18. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 47:51 + 19:23
19. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 48:29 + 20:01
20. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 48:50 + 20:22
21. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 21:50
22. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:55 + 27:27
23. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 56:40 + 28:12
24. Kroupová Marie LPU0560 OK Lokomotiva Pardubice 67:42 + 39:14
Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové DISK
D16B
4.28 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 31:48
2. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 32:05 + 0:17
3. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 35:25 + 3:37
4. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 37:14 + 5:26
5. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 37:35 + 5:47
6. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 38:51 + 7:03
7. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 38:55 + 7:07
8. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 40:40 + 8:52
9. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 10:29
10. Natália Ježíková 60002 001 44:26 + 12:38
11. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 51:40 + 19:52
12. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 52:59 + 21:11
13. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 53:30 + 21:42
14. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 61:43 + 29:55
Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D18B
4.87 km, 40 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 58:17
2. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 60:27 + 2:10
3. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 74:03 + 15:46
D21A
6.76 km, 55 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6939
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 52:09 7060
2. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 52:48 + 0:39 6976
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 54:17 + 2:08 6782
4. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 55:52 + 3:43 6575
5. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 59:53 + 7:44 6049
6. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 60:57 + 8:48 5910
7. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 61:54 + 9:45 5786
D21C
5.33 km, 55 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3975
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:18 4097
2. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 53:14 + 1:56 3952
3. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:13 + 2:55 3878
4. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 59:31 + 8:13
5. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 59:57 + 8:39 3447
6. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:20 + 15:02 2967
7. Nedbalová Žofie 140001 CET 74:39 + 23:21
8. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 82:04 + 30:46 1785
9. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 83:58 + 32:40 1643
D35B
4.76 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fagré Iva PHK7554 OK 99 Hradec Králové 36:24
2. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 36:56 + 0:32
3. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 40:15 + 3:51
4. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 40:36 + 4:12
5. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 41:48 + 5:24
6. Gallo Martina AOP7951 Orientační Běh Opava 43:22 + 6:58
7. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 44:03 + 7:39
8. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 44:13 + 7:49
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 47:42 + 11:18
10. Librová Lucie AOP8050 Orientační Běh Opava 48:02 + 11:38
11. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 48:42 + 12:18
12. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:54 + 12:30
13. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 49:45 + 13:21
14. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 50:14 + 13:50
15. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 50:52 + 14:28
16. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 53:21 + 16:57
17. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 57:19 + 20:55
18. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:10 + 22:46
19. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 59:35 + 23:11
20. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 27:01
D35C
3.76 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 32:36
2. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 2:29
3. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 37:19 + 4:43
4. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 40:14 + 7:38
5. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 42:34 + 9:58
6. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 44:15 + 11:39
7. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 46:17 + 13:41
8. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:40 + 14:04
9. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 46:45 + 14:09
10. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 47:13 + 14:37
11. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 48:37 + 16:01
12. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 53:50 + 21:14
13. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 54:06 + 21:30
14. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:15 + 22:39
15. Ľubomíra Ježíková 60004 001 58:50 + 26:14
16. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 61:14 + 28:38
17. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:35 + 35:59
18. Formánková Zuzana LPU8456 OK Lokomotiva Pardubice 72:12 + 39:36
19. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 77:22 + 44:46
20. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 88:22 + 55:46
D45B
4.42 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 34:36
2. Křivdová Lenka 10002 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 35:17 + 0:41
3. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 38:41 + 4:05
4. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:43 + 4:07
5. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 6:29
6. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:28 + 7:52
7. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 46:06 + 11:30
8. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 47:56 + 13:20
9. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 48:32 + 13:56
10. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 52:54 + 18:18
11. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 61:10 + 26:34
Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45C
3.32 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 32:09
2. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 33:43 + 1:34
3. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 38:35 + 6:26
4. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 40:45 + 8:36
5. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:26 + 10:17
6. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 10:26
7. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 43:11 + 11:02
8. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 46:33 + 14:24
9. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:43 + 14:34
10. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 47:08 + 14:59
11. Strachotová Eva ASU6099 Magnus Orienteering 48:06 + 15:57
12. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 16:05
13. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 49:11 + 17:02
14. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 55:01 + 22:52
15. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:57 + 25:48
16. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 60:04 + 27:55
17. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 62:19 + 30:10
18. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:46 + 39:37
D55B
3.51 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 41:17
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 4:17
3. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 6:00
4. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 47:25 + 6:08
5. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 52:02 + 10:45
6. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 68:14 + 26:57
7. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 69:44 + 28:27
D55C
2.83 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 30:38
2. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 32:11 + 1:33
3. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:49 + 2:11
4. Zelenková Lenka 190001 zelenkovi 34:45 + 4:07
5. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 42:16 + 11:38
6. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 27:18
D65B
3.45 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 46:32
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 56:53 + 10:21
H10N
1.95 km, 20 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 17:07
2. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 18:53 + 1:46
3. Potůček Josef LPU1102 OK Lokomotiva Pardubice 21:14 + 4:07
4. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 27:33 + 10:26
5. Bukovác Lukáš ZBM1007 SK Žabovřesky Brno 27:36 + 10:29
6. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 35:20 + 18:13
H10C
2.50 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:18
2. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 18:47 + 0:29
3. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 19:22 + 1:04
4. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 20:06 + 1:48
5. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 20:29 + 2:11
6. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 21:14 + 2:56
7. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 23:02 + 4:44
8. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 23:24 + 5:06
9. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:08 + 5:50
10. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 25:29 + 7:11
11. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 25:31 + 7:13
12. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 27:31 + 9:13
13. Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 28:00 + 9:42
14. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 28:22 + 10:04
15. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 35:29 + 17:11
16. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 37:47 + 19:29
H12A
3.90 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 26:48
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 28:31 + 1:43
3. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 28:39 + 1:51
4. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 31:19 + 4:31
5. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 34:01 + 7:13
6. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 35:57 + 9:09
7. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 36:56 + 10:08
8. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 38:37 + 11:49
9. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 38:56 + 12:08
10. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 39:13 + 12:25
11. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 39:19 + 12:31
12. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 39:54 + 13:06
13. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 40:08 + 13:20
14. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 40:26 + 13:38
15. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 13:42
16. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 40:51 + 14:03
17. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 14:21
18. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 43:16 + 16:28
19. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:07 + 17:19
20. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 44:22 + 17:34
21. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 45:03 + 18:15
22. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 18:24
23. Seligr Lukáš PHK0709 OK 99 Hradec Králové 47:20 + 20:32
24. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 52:02 + 25:14
25. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 SK Žabovřesky Brno 53:00 + 26:12
26. Král Ondřej ASU0746 Magnus Orienteering 54:53 + 28:05
27. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 58:19 + 31:31
28. Cetl Jan AOP0902 Orientační Běh Opava 73:00 + 46:12
29. Odehnal Matyáš 50003 OK5Z contest klub 83:28 + 56:40
Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín DISK
H14A
5.38 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 37:35
2. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 0:48
3. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 38:28 + 0:53
4. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 38:47 + 1:12
5. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 39:14 + 1:39
6. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 40:55 + 3:20
7. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 42:19 + 4:44
8. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 43:21 + 5:46
9. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:24 + 8:49
10. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 46:32 + 8:57
11. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 48:34 + 10:59
12. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 13:13
13. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 51:32 + 13:57
14. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 52:43 + 15:08
15. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 53:15 + 15:40
16. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 61:33 + 23:58
17. Pavlík Jan ASU0606 Magnus Orienteering 63:31 + 25:56
18. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 66:22 + 28:47
19. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 67:17 + 29:42
20. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 68:02 + 30:27
21. Kobylka David ASU0546 Magnus Orienteering 71:16 + 33:41
22. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 72:18 + 34:43
23. Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering 76:03 + 38:28
24. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 76:51 + 39:16
25. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 77:07 + 39:32
26. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:13 + 39:38
H16B
6.30 km, 70 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 39:11
2. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 39:25 + 0:14
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 3:56
4. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:38 + 4:27
5. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 45:21 + 6:10
6. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 52:39 + 13:28
7. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 63:05 + 23:54
8. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:08 + 23:57
9. Švestka Jakub KVS0310 SKOB Kobra Vsetín 82:51 + 43:40
10. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 88:48 + 49:37
11. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 89:01 + 49:50
12. Kroupa David LPU0410 OK Lokomotiva Pardubice 92:25 + 53:14
Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka DISK
Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka DISK
H18B
6.94 km, 70 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 43:17
2. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 47:58 + 4:41
3. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 6:22
4. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:04 + 6:47
5. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 52:41 + 9:24
6. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:20 + 11:03
7. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 61:06 + 17:49
H21A
8.79 km, 95 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7582
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 51:02 7709
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 0:38 7617
3. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 53:01 + 1:59 7420
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 55:30 + 4:28 7057
5. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 57:09 + 6:07 6816
6. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 57:48 + 6:46 6721
7. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 60:30 + 9:28 6326
8. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 61:39 + 10:37 6158
9. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 62:00 + 10:58 6107
9. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 62:00 + 10:58 6107
11. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 63:53 + 12:51 5832
12. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 65:44 + 14:42 5562
13. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 69:12 + 18:10 5056
14. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 69:33 + 18:31 5004
15. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 76:19 + 25:17 4016
16. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 82:26 + 31:24 3123
17. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 119:11 + 68:09 0
Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín DISK 0
H21C
6.67 km, 75 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 48:34 5072
2. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 50:11 + 1:37 4916
3. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 52:57 + 4:23 4649
4. Záveský Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 56:18 + 7:44 4325
5. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 56:33 + 7:59 4301
6. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 60:36 + 12:02 3911
7. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 61:02 + 12:28 3869
8. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 64:54 + 16:20 3496
9. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:59 + 19:25 3198
10. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 68:36 + 20:02 3139
11. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB ALFA Brno 71:18 + 22:44 2878
12. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 77:39 + 29:05 2266
H35B
6.22 km, 70 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 41:55
2. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 43:13 + 1:18
3. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 43:42 + 1:47
4. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 44:51 + 2:56
5. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 51:34 + 9:39
6. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 55:28 + 13:33
7. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 57:35 + 15:40
8. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:25 + 18:30
9. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 61:36 + 19:41
10. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 62:27 + 20:32
11. Greschner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 65:06 + 23:11
12. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 68:25 + 26:30
13. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:49 + 26:54
14. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 71:04 + 29:09
15. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 76:44 + 34:49
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H35C
4.62 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 34:43
2. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:16 + 0:33
3. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 41:12 + 6:29
4. Kulíšek Tomáš HOB7101 SKOB Horní Benešov 42:18 + 7:35
5. Vodička Jan LPU7609 OK Lokomotiva Pardubice 42:42 + 7:59
6. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:31 + 8:48
7. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 45:44 + 11:01
8. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 11:51
9. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 47:14 + 12:31
10. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 49:22 + 14:39
11. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 50:06 + 15:23
12. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 51:55 + 17:12
13. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 52:26 + 17:43
14. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 53:34 + 18:51
15. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 54:42 + 19:59
16. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 20:28
17. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 55:52 + 21:09
18. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:48 + 28:05
19. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 67:03 + 32:20
H45B
5.76 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 43:03
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 46:16 + 3:13
3. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 48:19 + 5:16
4. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 49:08 + 6:05
5. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 50:20 + 7:17
6. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 52:58 + 9:55
7. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 53:02 + 9:59
8. Křivda Ivan 10001 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 53:30 + 10:27
9. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 54:15 + 11:12
10. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 57:06 + 14:03
11. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 57:30 + 14:27
12. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 58:09 + 15:06
13. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 60:15 + 17:12
14. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 63:09 + 20:06
15. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 64:01 + 20:58
16. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 64:12 + 21:09
17. Macek Karel ASU7102 Magnus Orienteering 73:25 + 30:22
18. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 83:43 + 40:40
19. Hošťálek Dan KRN6808 KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:37 + 42:34
20. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 99:05 + 56:02
21. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 116:40 + 73:37
H45C
4.31 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 36:04
2. Sadílek Ondřej 110001 Ondřej Sadílek 38:45 + 2:41
3. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:58 + 3:54
4. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:44 + 5:40
5. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 43:17 + 7:13
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:43 + 8:39
7. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 46:22 + 10:18
8. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 10:27
9. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:53 + 13:49
10. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 52:43 + 16:39
11. Koten Petr 53:58 + 17:54
12. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:04 + 18:00
13. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:13 + 18:09
14. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 56:46 + 20:42
15. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 57:52 + 21:48
16. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:13 + 22:09
17. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:47 + 22:43
18. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:00 + 23:56
H55B
5.35 km, 55 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:55
2. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 3:07
3. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 50:11 + 4:16
4. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 50:14 + 4:19
5. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 51:23 + 5:28
6. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 52:02 + 6:07
7. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:05 + 11:10
8. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 57:32 + 11:37
9. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 73:35 + 27:40
10. Kosiński Leszek 76P5501 Biały Szkwał 88:28 + 42:33
Liber Vlastimil AOP6402 Orientační Běh Opava DISK
Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín DISK
H55C
3.83 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 42:27
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 2:35
3. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 47:37 + 5:10
4. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 50:26 + 7:59
5. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 80:54 + 38:27
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
H65B
4.66 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 46:13
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 48:15 + 2:02
3. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 62:45 + 16:32
4. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 71:00 + 24:47
H75B
3.33 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 41:07
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 50:16 + 9:09
3. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 54:58 + 13:51
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 15:57
HDR
1.95 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáková Zuzana 100002 Xxx 19:04
2. Kušičková Jolana 230003 T.J. Sokol Horní Jelení 19:07 + 0:03
3. Macek Václav ASU1249 Magnus Orienteering 19:24 + 0:20
4. Mikulčík Jan SKOB Kobra Vsetín 19:36 + 0:32
5. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 21:12 + 2:08
6. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 21:27 + 2:23
7. Liber Tomáš Orientační Běh Opava 23:01 + 3:57
8. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 26:24 + 7:20
9. Vítek Michal PHK2222 OK 99 Hradec Králové 28:42 + 9:38
10. Hrušová Kateřina 28:55 + 9:51
11. Peths Sebastian KRN1200 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:39 + 10:35
12. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 12:39
13. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 36:32 + 17:28
14. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 36:33 + 17:29
15. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 20:36
16. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 46:37 + 27:33
Metelková Tereza DISK
P
3.44 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sommer Jaroslav 30001 jElita 31:58
2. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 32:04 + 0:06
3. Pavel Wiesner 33:01 + 1:03
4. Odehnal Karel 50001 OK5Z contest klub 33:15 + 1:17
5. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 35:09 + 3:11
6. Mornštejn Roman 37:28 + 5:30
7. Masák Lukáš 30006 jElita 41:11 + 9:13
8. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 42:01 + 10:03
9. Janás Petr jElita 42:22 + 10:24
10. Jahoda Radim 30002 jElita 42:35 + 10:37
11. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 11:06
12. Mojžíš Robert 90001 PHK 43:24 + 11:26
13. Kobylka Roman ASU6749 Magnus Orienteering 44:15 + 12:17
14. Langová Marie 20001 Xxx 45:45 + 13:47
15. Bartášek Tomáš ASU0447 Magnus Orienteering 48:10 + 16:12
16. Němec Radek 30005 jElita 48:29 + 16:31
17. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 48:54 + 16:56
18. Schnaubertová Petra 30004 jElita 49:05 + 17:07
19. Matoušková Petra 49:21 + 17:23
20. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 50:21 + 18:23
21. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 51:41 + 19:43
22. Christodoulou Iva ASU7599 Magnus Orienteering 52:31 + 20:33
23. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 52:46 + 20:48
24. Korbelová Petra 60001 001 53:51 + 21:53
25. Pobucká Eliška ASU0598 Magnus Orienteering 55:54 + 23:56
26. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 57:14 + 25:16
27. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 58:41 + 26:43
28. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:41 + 27:43
29. Dana Kazdová 160002 OK Vršovice 60:27 + 28:29
30. Věříšová Lenka OB Lenka 62:12 + 30:14
31. Odehnalová Andrea 50002 OK5Z contest klub 62:14 + 30:16
32. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 62:29 + 30:31
33. Kosińska Halina 76P5500 Biały Szkwał 68:35 + 36:37
34. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:46 + 39:48
35. Tichá Ivana KNC6250 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:56 + 43:58
Sadílková Martina 110002 Ondřej Sadílek DISK
Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice DISK
T
6.37 km, 80 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 160001 OK Vršovice 55:50
2. Švestka Vít KVS9700 SKOB Kobra Vsetín 63:04 + 7:14
3. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 63:08 + 7:18
4. Linder Jan 64:38 + 8:48
5. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 67:51 + 12:01
6. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 69:26 + 13:36
7. Nárovcová Gabriela 71:28 + 15:38
8. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 71:37 + 15:47
9. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 73:53 + 18:03
10. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 73:54 + 18:04
11. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 85:26 + 29:36
12. Kušička Josef 230004 T.J. Sokol Horní Jelení 87:41 + 31:51
13. Hrbek Pavel 88:43 + 32:53
14. Jahoda Jiří 30003 jElita 90:44 + 34:54
15. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:02 + 46:12
16. Sodomková Andrea 115:30 + 59:40
17. Jireš František 190002 zelenkovi 131:28 + 75:38
Novotný Petr 150001 DUKLA Blansko DISK
Severová Radka DISK