Kategorie: P
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Vlach | Sportcentrum Jičín | 18:46 | |||
2. | Hruša Petr | 250001 | OK99 | 20:53 | + 2:07 | |
3. | Filsak Rafael | SJC0301 | Sportcentrum Jičín | 21:02 | + 2:16 | |
4. | Částek Michal | 1882213652 | OK Slavia Hradec Králové | 22:04 | + 3:18 | |
5. | Votruba Petr | 110001 | neregistrovaný | 22:44 | + 3:58 | |
6. | Josef Kušička | 23:04 | + 4:18 | |||
7. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:05 | + 5:19 | |
8. | Jakub Matoušek | 24:08 | + 5:22 | |||
9. | Eva Košťálová | 24:29 | + 5:43 | |||
10. | Stulíková Barbora | SHK8552 | OK Slavia Hradec Králové | 24:31 | + 5:45 | |
11. | Andrea Věříšová | 25:48 | + 7:02 | |||
12. | Jaroslav Hovad | OB TJ Sokol Žamberk | 26:25 | + 7:39 | ||
13. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:42 | + 7:56 | |
14. | Kynclová Petra | LTU7853 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:44 | + 7:58 | |
15. | Macháček Milan | CHC7701 | K.O.B. Choceň | 26:59 | + 8:13 | |
16. | Pech Richard | 20001 | Och421 | 27:21 | + 8:35 | |
17. | Radomír Tichý | 27:29 | + 8:43 | |||
18. | Brožová Jana | LTU8250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:35 | + 8:49 | |
19. | Hošková Jitka | LTUXXXX | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:38 | + 8:52 | |
20. | Bašová Hana | PHK8556 | OK 99 Hradec Králové | 27:43 | + 8:57 | |
21. | Holata Radek | TAP8100 | KOB Tretra Praha | 28:01 | + 9:15 | |
22. | Mojžíš Robert | 260001 | OK99 neregistrovany | 28:02 | + 9:16 | |
23. | Špaček Lubor | KOR7402 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:18 | + 9:32 | |
24. | Markéta Macháčková | 28:48 | + 10:02 | |||
25. | Oldřich Vyziblo | 29:01 | + 10:15 | |||
26. | Klára Lukešová | 29:03 | + 10:17 | |||
27. | Lacina Martin | LPU7105 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:11 | + 11:25 | |
28. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 30:15 | + 11:29 | |
29. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:29 | + 11:43 | |
30. | Pechová Helena | 20002 | Och421 | 31:29 | + 12:43 | |
31. | Marcela Spilková | 32:16 | + 13:30 | |||
32. | Jiřina Matoušková | 32:37 | + 13:51 | |||
33. | Maršounová Michaela | SHK9998 | OK Slavia Hradec Králové | 33:02 | + 14:16 | |
34. | Horák Pavel | 120001 | PH | 34:03 | + 15:17 | |
35. | Růžková Kamila | LPU7560 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:34 | + 15:48 | |
36. | Sršňová Natálie | VAM0751 | OB Vamberk | 34:56 | + 16:10 | |
37. | Kopecká Tereza | 80002 | Sovy Bělečko | 35:06 | + 16:20 | |
38. | Kubík Dušan | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:08 | + 16:22 | |
39. | Munzarová Klára | 100002 | OBR | 35:15 | + 16:29 | |
40. | Novotná Andrea | PDY8499 | Běhej Poděbrady | 35:43 | + 16:57 | |
41. | Tichá Anna | ᅡᆰᅮOP+ト | 35:45 | + 16:59 | ||
42. | Petr Spilka | 36:08 | + 17:22 | |||
43. | Navrátilová Štoková Jana | PDY7650 | Běhej Poděbrady | 36:13 | + 17:27 | |
44. | Vrba Josef | ZAM6802 | OB TJ Sokol Žamberk | 37:41 | + 18:55 | |
45. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 38:02 | + 19:16 | |
46. | Věříšová Lenka | 40001 | OB Lenka | 38:37 | + 19:51 | |
47. | Kubíková Irena | LPU6956 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:13 | + 20:27 | |
48. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:31 | + 20:45 | |
49. | Miroslav Pokorný | 40:05 | + 21:19 | |||
50. | Kubíček Tomáš | 170002 | neregistrován v klubu | 41:42 | + 22:56 | |
51. | Valentová Veronika | LPU1152 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:43 | + 22:57 | |
52. | Kubíček Jan | 170001 | neregistrován v klubu | 41:44 | + 22:58 | |
53. | Stela Vítková | 41:46 | + 23:00 | |||
54. | Vandělíková Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 42:10 | + 23:24 | |
55. | Drahorád Ctirad | LPU2223 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:54 | + 24:08 | |
56. | Weinerová Eliška | OK Slavia Hradec Králové | 45:45 | + 26:59 | ||
57. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 47:19 | + 28:33 | |
58. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:25 | + 28:39 | |
59. | Libor Fejfar | 47:26 | + 28:40 | |||
60. | Blanka Neumannová | 48:16 | + 29:30 | |||
60. | Růžková Markéta | LPU0758 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:16 | + 29:30 | |
62. | Matějková Kateřina | PDY0699 | Běhej Poděbrady | 48:22 | + 29:36 | |
63. | Tomáš Růžek | 50:05 | + 31:19 | |||
64. | Czagan Jan | 50001 | SDH Dědek | 51:05 | + 32:19 | |
65. | Ondra Pěnička | 51:08 | + 32:22 | |||
66. | Müllerová Kateřina | TYN0750 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 51:30 | + 32:44 | |
67. | Míková Klára | PDY0399 | Běhej Poděbrady | 53:14 | + 34:28 | |
68. | Lacina Jindřich | LPU0211 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:36 | + 34:50 | |
69. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:06 | + 35:20 | |
70. | Pěnička Šimon | SJC0707 | Sportcentrum Jičín | 55:35 | + 36:49 | |
71. | Trnka Přemysl | PDY1400 | Běhej Poděbrady | 56:40 | + 37:54 | |
72. | Rybínová Klára | KOR0351 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:59 | + 41:13 | |
73. | Vítová Eva | KOR6950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 64:41 | + 45:55 | |
74. | Tomášová Majda | SRK6753 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:59 | + 46:13 | |
75. | Glyovská Pavla | 200010 | Klub dobré zprávy | 65:04 | + 46:18 | |
76. | Glyovská Ivona | 200009 | Klub dobré zprávy | 65:18 | + 46:32 | |
77. | Rybár Josef | 69:20 | + 50:34 | |||
78. | Justýna Bašová | 85:17 | + 66:31 |