Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Nová Dědina
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Tabarky 2019, 1:15 000, E=5m pro kategorie D/H16 až D/H21, pro ostatní kategorie 1:10 000, E=5m stav květen 2019,
Ředitel závodu:
Dittrichová Andrea
Hlavní rozhodčí:
Dittrich Pavel - R3
Stavitel tratí:
Vlček Roman - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10C
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 23:29
2. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 28:50 + 5:21
3. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 29:52 + 6:23
4. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 37:09 + 13:40
5. Řezníčková Klára TZL09xx SKOB Zlín 40:06 + 16:37
6. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:59 + 19:30
7. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 46:31 + 23:02
8. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 49:43 + 26:14
9. Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 53:51 + 30:22
10. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 54:47 + 31:18
11. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 58:34 + 35:05
12. Zrníková Eliška LCE0956 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:44 + 38:15
13. Gogelová Martina TZL0958 C SKOB Zlín 64:36 + 41:07
14. Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 65:51 + 42:22
Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D12C
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:29
2. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:23 + 0:54
3. Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 35:23 + 6:54
4. Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 36:23 + 7:54
5. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 38:41 + 10:12
6. Coufalová Aneta SKM0552 C KOB Směr Kroměříž 39:23 + 10:54
7. Krajčová Liliana LCE0755 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:35 + 21:06
8. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 57:24 + 28:55
9. Lorencová Anna TZL0756 B SKOB Zlín 61:28 + 32:59
10. Kovaříková Karla LCE0756 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:35 + 33:06
11. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 80:05 + 51:36
Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín DISK
D14C
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 36:00
2. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:25 + 10:25
3. Rosíková Eliška VIC0650 B OB Vizovice 53:44 + 17:44
4. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 59:05 + 23:05
D16C
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 55:58
2. Šrámková Aneta TZL0458 B SKOB Zlín 64:48 + 8:50
3. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 74:33 + 18:35
4. Klimešová Kateřina TZL0455 B SKOB Zlín 79:24 + 23:26
Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín DISK
D18C
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 46:24
2. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 57:19 + 10:55
Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín DISK
D21C
12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5869
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 60:03 6496
2. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:49 + 6:46 5879
3. Tichá Veronika TZL9951 R SKOB Zlín 70:03 + 10:00 5584
4. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 71:17 + 11:14 5472
5. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:37 + 11:34 5441
6. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 81:52 + 21:49 4506
7. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 86:38 + 26:35 4072
8. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 111:01 + 50:58 1848
Macečková Veronika KVS9551 C SKOB Kobra Vsetín DISK 0
Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín DISK 0
D35C
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 57:50
2. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 60:15 + 2:25
3. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 64:28 + 6:38
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 66:22 + 8:32
5. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 73:16 + 15:26
6. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 73:17 + 15:27
7. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 87:40 + 29:50
8. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 100:38 + 42:48
9. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 124:38 + 66:48
10. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 128:23 + 70:33
D45C
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 47:39
2. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 55:36 + 7:57
3. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:03 + 14:24
4. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 63:09 + 15:30
5. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 72:30 + 24:51
6. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 88:00 + 40:21
7. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 92:55 + 45:16
8. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 97:12 + 49:33
Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín DISK
D55C
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 41:52
2. Krajčová Věra OTK5850 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:47 + 6:55
3. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 53:37 + 11:45
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 58:20 + 16:28
5. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 73:42 + 31:50
DH10N
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 32:10
2. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 37:35 + 5:25
3. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:19 + 7:09
4. Halata Šebestián KVS1005 C SKOB Kobra Vsetín 46:40 + 14:30
5. Gregorová Berta LCE1052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:29 + 15:19
6. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:38 + 21:28
7. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:04 + 24:54
8. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:07 + 26:57
9. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:09 + 26:59
10. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 59:44 + 27:34
11. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:07 + 44:57
12. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 99:25 + 67:15
Janků Markéta KVS0951 C SKOB Kobra Vsetín DISK
H10C
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 18:43
2. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 19:50 + 1:07
3. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 32:41 + 13:58
4. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 37:15 + 18:32
5. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 42:22 + 23:39
6. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 43:26 + 24:43
7. Hrdý Michael LCE0903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:21 + 30:38
8. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:56 + 32:13
H12C
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 27:08
2. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 29:03 + 1:55
3. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:09 + 5:01
4. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 34:51 + 7:43
5. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 37:09 + 10:01
6. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 42:10 + 15:02
7. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 43:53 + 16:45
8. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 44:42 + 17:34
9. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 48:01 + 20:53
10. Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:31 + 23:23
11. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 53:47 + 26:39
12. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 57:22 + 30:14
13. Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 62:30 + 35:22
14. Minařík Petr TZL0709 C SKOB Zlín 64:08 + 37:00
15. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 64:15 + 37:07
16. Lebánek Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín 67:27 + 40:19
17. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 76:18 + 49:10
18. Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 83:29 + 56:21
Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín DISK
Skýba Jan LCE0701 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 40:34
2. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:34 + 8:00
3. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 53:45 + 13:11
4. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 58:47 + 18:13
5. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:36 + 39:02
6. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 80:09 + 39:35
7. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 100:18 + 59:44
8. Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 105:20 + 64:46
Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H16C
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 59:54
2. Hájek Petr LCE0306 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:22 + 23:28
H18C
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 53:57
2. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 56:21 + 2:24
3. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 59:54 + 5:57
4. Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín 73:10 + 19:13
H21C
14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6822
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 77:07 7306
2. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 81:33 + 4:26 6926
3. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:51 + 7:44 6643
4. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 93:58 + 16:51 5861
5. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 104:25 + 27:18 4966
6. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 107:07 + 30:00 4734
H35C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 58:15
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 59:51 + 1:36
3. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 72:47 + 14:32
4. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 76:23 + 18:08
5. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 78:09 + 19:54
6. Novotný Marek TZL7301 C SKOB Zlín 78:13 + 19:58
7. Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 78:21 + 20:06
8. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:26 + 20:11
9. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:13 + 21:58
10. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 81:51 + 23:36
11. Podhajský Jaroslav SKMX901 KOB Směr Kroměříž 81:55 + 23:40
12. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 84:09 + 25:54
13. Pavlica Jiří 0040001 Koala 89:29 + 31:14
14. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 97:41 + 39:26
15. Hala Miroslav VIC7601 C OB Vizovice 108:39 + 50:24
16. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 121:59 + 63:44
Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín DISK
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc DISK
H45C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:46
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:34 + 2:48
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 64:08 + 12:22
4. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:35 + 16:49
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 74:34 + 22:48
6. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 78:12 + 26:26
7. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 83:28 + 31:42
8. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 83:29 + 31:43
9. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 87:42 + 35:56
10. Mikšík Pavel 0060001 Osport 89:35 + 37:49
11. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 103:39 + 51:53
Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H55C
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 61:57
2. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 65:25 + 3:28
3. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:47 + 5:50
4. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 84:33 + 22:36
5. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 86:10 + 24:13
6. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 89:21 + 27:24
7. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 97:37 + 35:40
8. Plintovič Michal SKM KOB Směr Kroměříž 99:43 + 37:46
H65C
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 54:30
2. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 66:08 + 11:38
3. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 72:29 + 17:59
H70C
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 51:59
2. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:25 + 19:26
3. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 87:02 + 35:03
4. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 99:20 + 47:21
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK
HDR
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halatová Anna KVS1252 C SKOB Kobra Vsetín 28:49
2. Nedvědová Beáta 31:53 + 3:04
3. Kunovská Klaudie SKM KOB Směr Kroměříž 34:43 + 5:54
4. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 36:07 + 7:18
5. Škodová Michaela LCE1352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:57 + 9:08
6. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 39:23 + 10:34
7. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno 42:47 + 13:58
8. Koč Juraj SKMX904 KOB Směr Kroměříž 45:03 + 16:14
9. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:12 + 17:23
10. Bublová Matylda 0070001 Dolní Čermná 46:26 + 17:37
11. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 46:53 + 18:04
12. Kunovská Natálie SKM0903 KOB Směr Kroměříž 47:06 + 18:17
13. Pokluda Filip 0020002 FreeRun Zlín 49:30 + 20:41
14. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:39 + 22:50
15. Punčochářová Beáta VIC1160 C OB Vizovice 52:41 + 23:52
16. Slámová Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:47 + 23:58
17. Natálie Svobodová 0010001 Svobo Zlín 54:33 + 25:44
18. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 54:51 + 26:02
19. Kudelová Olivie LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 60:51 + 32:02
20. Ločka Vít SKM1501 KOB Směr Kroměříž 70:39 + 41:50
21. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 75:11 + 46:22
22. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 79:51 + 51:02
23. Nedvěd Jáchym TZL SKOB Zlín 102:10 + 73:21
P
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Vladan 38:19
2. Zrníková Kateřina LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 39:45 + 1:26
3. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 2:12
4. Kočová Eva SKMX905 KOB Směr Kroměříž 40:49 + 2:30
5. Bartoň Jaroslav TZLxx01 SKOB Zlín 42:01 + 3:42
6. Pokluda Ondřej 0020001 FreeRun Zlín 42:53 + 4:34
7. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 43:06 + 4:47
8. Fišerová Zuzana 51:23 + 13:04
9. Zábranský Ondřej SKMX908 KOB Směr Kroměříž 53:19 + 15:00
10. Přibík Václav TZL SKOB Zlín 58:26 + 20:07
11. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 60:15 + 21:56
12. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 65:40 + 27:21
13. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:40 + 29:21
14. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 67:52 + 29:33
15. Pavlík Marek TZL SKOB Zlín 71:04 + 32:45
16. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 76:18 + 37:59
17. Pozlovský Milan 77:37 + 39:18
18. Pozlovská Iveta 79:55 + 41:36
19. Klíma Jan OTK7200 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:25 + 43:06
20. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 89:48 + 51:29
21. Skopalová Kateřina SKM KOB Směr Kroměříž 94:59 + 56:40
22. Rytířová Silvie SKM KOB Směr Kroměříž 100:22 + 62:03
Stavinoha Tomáš SKM KOB Směr Kroměříž DISK
Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry DISK
Smolová Anna 0050001 Zlin DISK
T
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špak Zdenek SKMX906 KOB Směr Kroměříž 63:50
2. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 66:00 + 2:10
3. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 75:05 + 11:15
4. Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 91:02 + 27:12
5. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 126:35 + 62:45
6. Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice 136:38 + 72:48
Petrla Michal DISK