Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2

Datum:
24.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Bukovec
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R1
Stavitel tratí:
Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
D10L
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 21:28
2. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 22:01 + 0:33
3. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 25:23 + 3:55
4. Koukalová Claudie VTA1052 SC vebr-sport 25:31 + 4:03
5. Schwarzová Katarína 17S1150 Ekonom Banska Bystrica 26:42 + 5:14
6. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 27:54 + 6:26
7. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 29:01 + 7:33
8. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 31:38 + 10:10
9. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 13:06
10. Dosbabová Magdaléna TTR1151 OOB Třebíč 37:41 + 16:13
11. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:51 + 20:23
12. Schwarzová Martina 17S0950 Ekonom Banska Bystrica 45:20 + 23:52
13. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 55:21 + 33:53
14. Hejcmanová Amálie ROU1251 SKOB Roudnice nad Labem 64:24 + 42:56
Janků Michala STE1150 SK SKI-OB Šternberk DISK
Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové DISK
D10
1.94 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:59
2. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 18:18 + 0:19
3. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 20:35 + 2:36
4. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 21:09 + 3:10
5. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 22:17 + 4:18
6. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 23:02 + 5:03
7. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 23:27 + 5:28
8. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 25:14 + 7:15
9. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 25:48 + 7:49
10. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:02 + 9:03
11. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 27:05 + 9:06
12. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:26 + 9:27
13. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 28:47 + 10:48
14. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 29:15 + 11:16
15. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 30:18 + 12:19
16. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 31:47 + 13:48
17. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 32:48 + 14:49
18. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:04 + 19:05
19. Vařeková Anna TUV0651 SOK TJ Turnov 40:05 + 22:06
20. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 47:12 + 29:13
Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga DISK
D12
1.95 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 19:06
2. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 19:07 + 0:01
3. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:38 + 1:32
4. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 20:39 + 1:33
4. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 20:39 + 1:33
6. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 21:27 + 2:21
7. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 21:57 + 2:51
8. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 22:08 + 3:02
9. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 22:56 + 3:50
10. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 23:30 + 4:24
11. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 23:47 + 4:41
12. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 25:46 + 6:40
13. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:50 + 7:44
14. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 29:51 + 10:45
15. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:43 + 12:37
16. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:18 + 13:12
17. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 32:33 + 13:27
18. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 32:48 + 13:42
19. Lechner Jana 14A0753 ASKÖ Austria 33:02 + 13:56
20. Matoušková Johana STE0751 SK SKI-OB Šternberk 33:30 + 14:24
21. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 33:54 + 14:48
22. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 35:53 + 16:47
23. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 37:41 + 18:35
24. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 38:03 + 18:57
25. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 39:53 + 20:47
26. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 40:00 + 20:54
27. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 40:26 + 21:20
28. Erhard Josefine 14A0751 ASKÖ Austria 41:27 + 22:21
29. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 43:49 + 24:43
30. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 45:40 + 26:34
31. Berger Carla 14A0752 ASKÖ Austria 51:09 + 32:03
32. Blahová Karolína KAM0752 OK Kamenice 53:30 + 34:24
33. Křečková Apolena KAM0755 OK Kamenice 57:28 + 38:22
34. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 76:27 + 57:21
35. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 77:45 + 58:39
36. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 81:56 + 62:50
37. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:30 + 95:24
Davidová Beatrice RUM0752 ZOOB Rumburk DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK
D14
2.45 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 21:47
2. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 24:21 + 2:34
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 24:32 + 2:45
4. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 24:52 + 3:05
5. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 26:55 + 5:08
6. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 27:01 + 5:14
7. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 27:36 + 5:49
8. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:41 + 5:54
9. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 27:48 + 6:01
10. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 28:30 + 6:43
11. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 29:08 + 7:21
12. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 29:18 + 7:31
13. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 29:30 + 7:43
14. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 29:54 + 8:07
15. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 30:38 + 8:51
16. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:56 + 9:09
17. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 31:00 + 9:13
18. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:13 + 9:26
19. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 31:28 + 9:41
20. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:35 + 9:48
21. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 33:08 + 11:21
22. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 33:25 + 11:38
23. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 34:26 + 12:39
24. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 35:33 + 13:46
25. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 36:32 + 14:45
26. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 38:25 + 16:38
27. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 39:32 + 17:45
28. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 41:14 + 19:27
29. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 43:11 + 21:24
30. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 43:52 + 22:05
31. Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:50 + 24:03
32. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 46:37 + 24:50
33. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 48:05 + 26:18
34. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:14 + 26:27
34. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:14 + 26:27
36. Seitlinger Antonia 14A0551 ASKÖ Austria 52:04 + 30:17
37. Paierová Jana DKL0653 KOB Kladno 54:12 + 32:25
38. Mitášová Barbora SOP0651 OOB TJ Slezan Opava 58:21 + 36:34
39. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 61:51 + 40:04
40. Höhenberger Lara 14A0651 ASKÖ Austria 71:06 + 49:19
D16
3.51 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 36:11
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 1:52
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 3:25
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 40:31 + 4:20
5. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 42:45 + 6:34
6. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 43:48 + 7:37
7. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 44:48 + 8:37
8. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 45:26 + 9:15
9. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 47:55 + 11:44
10. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:57 + 11:46
11. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 49:58 + 13:47
12. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 50:42 + 14:31
13. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 51:03 + 14:52
14. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 15:00
15. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 51:20 + 15:09
16. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 51:34 + 15:23
17. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 52:05 + 15:54
18. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 52:20 + 16:09
19. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 52:37 + 16:26
20. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 53:28 + 17:17
21. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:33 + 17:22
22. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 53:47 + 17:36
23. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 54:09 + 17:58
24. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 18:32
25. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 55:30 + 19:19
26. Slehová Eliška UOL0453 SOB Olomouc 56:25 + 20:14
27. Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 56:40 + 20:29
28. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 57:35 + 21:24
29. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 58:46 + 22:35
30. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 23:05
31. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 60:38 + 24:27
32. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 60:48 + 24:37
33. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:05 + 24:54
34. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 61:33 + 25:22
35. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 62:14 + 26:03
36. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 64:27 + 28:16
37. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 65:13 + 29:02
38. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 65:48 + 29:37
39. Sihver Merle 18D0450 Post SV Dresden 66:04 + 29:53
40. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 67:32 + 31:21
41. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 70:38 + 34:27
42. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 72:23 + 36:12
43. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 74:00 + 37:49
44. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 80:40 + 44:29
45. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 81:37 + 45:26
46. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 89:02 + 52:51
47. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 93:57 + 57:46
Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D18
4.09 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 44:42
2. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 44:55 + 0:13
3. Miklušová Tamara 47S0250 TJ Rapid Bratislava 45:03 + 0:21
4. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 45:04 + 0:22
5. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 45:12 + 0:30
6. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 46:57 + 2:15
7. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 47:19 + 2:37
8. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 49:04 + 4:22
9. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 51:38 + 6:56
10. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 53:22 + 8:40
11. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:47 + 10:05
12. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 55:01 + 10:19
13. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:32 + 11:50
14. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 57:23 + 12:41
15. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 57:38 + 12:56
16. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:39 + 12:57
17. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 58:31 + 13:49
18. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:59 + 14:17
19. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 61:03 + 16:21
20. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 61:54 + 17:12
21. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 63:32 + 18:50
22. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:36 + 21:54
23. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 66:52 + 22:10
24. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 67:01 + 22:19
25. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 67:40 + 22:58
26. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 67:50 + 23:08
27. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 68:05 + 23:23
28. Titzová Adéla PGP0257 SK Praga 68:08 + 23:26
29. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 68:11 + 23:29
30. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 68:15 + 23:33
31. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 68:22 + 23:40
32. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 68:53 + 24:11
33. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 69:20 + 24:38
34. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 69:53 + 25:11
35. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:59 + 25:17
36. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:00 + 25:18
37. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 70:51 + 26:09
38. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 75:25 + 30:43
39. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:18 + 32:36
40. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 81:36 + 36:54
41. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:14 + 37:32
42. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 86:31 + 41:49
43. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 103:27 + 58:45
44. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 103:38 + 58:56
45. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 108:52 + 64:10
46. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:08 + 79:26
47. Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 151:38 + 106:56
Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk DISK
Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno DISK
D20
4.29 km, 250 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7061
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 45:44 7607
2. Biederman Adrianna CHC0056 K.O.B. Choceň 51:10 + 5:26 6833
3. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 51:48 + 6:04 6743
4. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 55:31 + 9:47 6213
5. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 59:43 + 13:59 5615
6. Vogt Felicitas 31D0051 SV Lengefeld 62:29 + 16:45
7. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 62:50 + 17:06 5171
8. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:00 + 17:16 5147
9. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 63:51 + 18:07 5026
10. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 64:22 + 18:38 4953
11. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 68:03 + 22:19 4428
12. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 75:50 + 30:06 3319
13. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 77:47 + 32:03 3041
14. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 84:12 + 38:28 2127
15. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:56 + 40:12 1880
16. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 86:18 + 40:34 1828
17. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 88:46 + 43:02 1477
Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21E
6.20 km, 400 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8878
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 72:42 9001
2. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 74:11 + 1:29 8823
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 74:18 + 1:36 8809
4. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 75:41 + 2:59 8642
5. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 76:34 + 3:52 8536
6. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 76:40 + 3:58 8524
7. Ockenden Helen 15G9750 DRONGO 78:30 + 5:48
8. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 78:33 + 5:51 8297
9. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 80:59 + 8:17 8004
10. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 81:02 + 8:20 7998
11. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 81:23 + 8:41 7956
12. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 82:11 + 9:29 7859
13. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 83:04 + 10:22 7753
14. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 83:29 + 10:47 7703
15. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 84:16 + 11:34 7609
16. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 85:48 + 13:06 7424
17. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 86:26 + 13:44
18. Kraemer Theresa 33D9350 USV TU Dresden 2 89:28 + 16:46
19. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 92:37 + 19:55 6603
20. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 93:58 + 21:16 6441
21. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 96:39 + 23:57
22. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 99:27 + 26:45 5780
23. Nieke Corinna 33D9400 USV TU Dresden 2 103:13 + 30:31
Winkler Leonore 33D9651 USV TU Dresden 2 DISK
D21A
5.01 km, 330 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7209
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neumannová Kateřina PGP9256 SK Praga 59:35 7226
2. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 59:46 + 0:11 7204
3. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 59:50 + 0:15 7196
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 62:31 + 2:56 6872
5. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 62:47 + 3:12 6840
6. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 65:36 + 6:01 6500
7. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 65:55 + 6:20 6462
8. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 66:43 + 7:08 6365
9. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 67:31 + 7:56 6269
10. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 8:03 6255
11. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:22 + 8:47 6166
12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 69:46 + 10:11 5997
13. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 72:05 + 12:30 5718
14. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 72:59 + 13:24 5609
15. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 73:15 + 13:40 5577
16. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 73:46 + 14:11
17. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 73:47 + 14:12 5513
18. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 74:27 + 14:52 5432
19. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 75:30 + 15:55 5305
20. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 76:24 + 16:49 5197
21. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 76:29 + 16:54 5187
22. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 76:42 + 17:07 5160
23. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:37 + 18:02 5050
24. Rickmeyer Tina 33D8650 USV TU Dresden 2 77:50 + 18:15
25. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 19:06 4921
26. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 79:24 + 19:49
27. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 81:20 + 21:45 4601
28. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 81:35 + 22:00 4571
29. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 82:53 + 23:18 4414
30. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 83:43 + 24:08 4314
31. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 84:33 + 24:58 4213
32. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 84:36 + 25:01 4207
33. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 85:38 + 26:03 4082
34. Najman Natalia 23P8851 OK!Sport Warszawa 85:52 + 26:17
35. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 89:33 + 29:58 3610
D21B
3.68 km, 235 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4792
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:46 5148
2. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:22 + 4:36 4729
3. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 55:55 + 7:09 4498
4. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 57:18 + 8:32 4372
5. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 59:04 + 10:18 4211
6. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 59:32 + 10:46 4169
7. Boros Kitti 14A9751 ASKÖ Austria 59:33 + 10:47
8. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:56 + 13:10 3950
9. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 62:51 + 14:05 3867
10. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 64:09 + 15:23 3749
11. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 64:53 + 16:07
12. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 66:20 + 17:34 3550
13. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 67:32 + 18:46 3441
14. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 69:41 + 20:55 3245
15. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 70:15 + 21:29 3194
16. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:52 + 22:06 3138
16. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:52 + 22:06 3138
18. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 72:08 + 23:22 3023
19. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 72:55 + 24:09 2951
20. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 73:24 + 24:38 2907
21. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 73:51 + 25:05 2866
22. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 75:34 + 26:48 2710
23. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 75:55 + 27:09 2679
24. Pottkamp Charlotte 33D9650 USV TU Dresden 2 76:56 + 28:10
25. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 78:00 + 29:14 2489
26. Zavadilová Barbora KAM9454 OK Kamenice 79:52 + 31:06 2319
27. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 81:01 + 32:15 2215
28. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 90:20 + 41:34 1367
29. Blažková Kristina 0120001 UOL 90:30 + 41:44
D21C
3.22 km, 195 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Straková Zuzana KAM9250 OK Kamenice 45:40 3834
2. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 51:20 + 5:40 3450
3. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 56:25 + 10:45 3106
4. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 57:37 + 11:57 3024
5. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 60:34 + 14:54 2825
6. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 66:14 + 20:34 2441
7. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 66:37 + 20:57
8. Vojáčková Šárka LIT9051 KOB Litvínov 66:52 + 21:12 2398
9. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 67:42 + 22:02 2342
10. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:13 + 22:33 2307
11. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 72:05 + 26:25 2045
12. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 81:04 + 35:24 1436
13. Hlavničková Vendula LTU9650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:38 + 38:58
14. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 91:27 + 45:47 733
15. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 104:40 + 59:00 0
16. Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice 115:12 + 69:32
17. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 137:48 + 92:08 0
Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň DISK 0
D35
4.26 km, 255 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 55:06
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 57:19 + 2:13
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 57:34 + 2:28
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:35 + 3:29
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 58:42 + 3:36
6. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 59:37 + 4:31
7. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 62:25 + 7:19
8. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 62:57 + 7:51
9. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 63:49 + 8:43
10. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 64:15 + 9:09
11. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 67:22 + 12:16
12. Jahn Odvody Dana LPU8355 OK Lokomotiva Pardubice 67:29 + 12:23
13. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 69:47 + 14:41
14. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 73:07 + 18:01
15. Müller Edith 14A8251 ASKÖ Austria 73:31 + 18:25
16. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:47 + 20:41
17. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 75:56 + 20:50
18. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 77:36 + 22:30
19. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 80:28 + 25:22
20. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 81:13 + 26:07
21. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 81:48 + 26:42
22. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 82:23 + 27:17
23. Dosbabová Magdalena TTR8152 OOB Třebíč 83:34 + 28:28
24. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 84:48 + 29:42
25. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 89:10 + 34:04
26. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 94:37 + 39:31
27. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 95:58 + 40:52
28. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 96:06 + 41:00
29. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 98:04 + 42:58
30. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 99:56 + 44:50
31. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 105:36 + 50:30
32. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 109:50 + 54:44
33. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 113:41 + 58:35
34. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:30 + 69:24
35. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 132:42 + 77:36
Richtrová Aneta VTA8251 SC vebr-sport DISK
D40
3.90 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 46:57
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 47:21 + 0:24
3. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 47:30 + 0:33
4. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 48:40 + 1:43
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 52:52 + 5:55
6. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 53:10 + 6:13
7. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 53:45 + 6:48
8. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 57:01 + 10:04
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 57:09 + 10:12
10. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 57:36 + 10:39
11. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 57:45 + 10:48
12. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 58:17 + 11:20
13. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 58:19 + 11:22
14. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 59:44 + 12:47
15. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 62:50 + 15:53
16. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 66:09 + 19:12
17. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 68:13 + 21:16
18. Michlová Jana VRL7852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:10 + 22:13
19. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 70:48 + 23:51
20. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:46 + 24:49
21. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 73:57 + 27:00
22. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 74:48 + 27:51
23. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 75:13 + 28:16
24. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:53 + 28:56
25. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 76:20 + 29:23
26. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 80:57 + 34:00
27. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 80:59 + 34:02
28. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 82:16 + 35:19
29. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 82:40 + 35:43
30. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 83:19 + 36:22
31. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 84:50 + 37:53
32. Nováková Zuzana TUV7950 SOK TJ Turnov 89:54 + 42:57
33. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:33 + 43:36
34. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 90:40 + 43:43
35. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 90:49 + 43:52
36. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 91:23 + 44:26
37. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:01 + 45:04
38. Štětínská Soňa MOV7650 SKOB Ostrava 93:20 + 46:23
39. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 95:30 + 48:33
40. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 96:14 + 49:17
41. Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec 98:50 + 51:53
42. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 101:58 + 55:01
43. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 103:56 + 56:59
44. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 104:58 + 58:01
45. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 106:05 + 59:08
46. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:11 + 66:14
47. Zámečníková Jitka 0070001 Zámečníci 115:50 + 68:53
48. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 118:52 + 71:55
49. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 122:13 + 75:16
50. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 127:24 + 80:27
51. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 132:58 + 86:01
52. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 138:48 + 91:51
53. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 140:24 + 93:27
54. Koníčková Pavlína TJN7065 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 153:39 + 106:42
Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava DISK
Šaňáková Šárka UOL7650 SOB Olomouc DISK
Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Jedličková Tereza KAM7950 OK Kamenice DISK
D45
3.76 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 45:17
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 46:51 + 1:34
3. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 49:28 + 4:11
4. Křivdová Lenka 0010002 Sportovní klub hasičů Královéh 49:35 + 4:18
5. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 49:46 + 4:29
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 50:54 + 5:37
7. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 52:13 + 6:56
8. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 53:10 + 7:53
9. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 55:41 + 10:24
10. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 56:55 + 11:38
11. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 57:28 + 12:11
12. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 58:11 + 12:54
13. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 58:22 + 13:05
14. Etterle-Biederman Lilianna CHC7352 K.O.B. Choceň 58:33 + 13:16
15. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 59:04 + 13:47
16. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 59:14 + 13:57
17. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 59:34 + 14:17
18. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 60:16 + 14:59
19. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 60:21 + 15:04
20. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 62:36 + 17:19
21. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 63:13 + 17:56
22. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 63:16 + 17:59
23. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 63:26 + 18:09
24. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 64:07 + 18:50
25. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:04 + 19:47
26. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 65:05 + 19:48
27. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 65:22 + 20:05
28. Schenková Katarína 47S7450 TJ Rapid Bratislava 68:13 + 22:56
29. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 68:45 + 23:28
30. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:53 + 23:36
31. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:57 + 23:40
32. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 69:22 + 24:05
33. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 71:11 + 25:54
34. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:25 + 26:08
35. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 71:27 + 26:10
36. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 71:32 + 26:15
37. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 71:47 + 26:30
38. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:53 + 27:36
39. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 74:46 + 29:29
40. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:08 + 29:51
41. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 75:35 + 30:18
42. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno 76:01 + 30:44
43. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 77:11 + 31:54
44. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 77:39 + 32:22
45. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 79:29 + 34:12
46. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:10 + 34:53
47. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 80:47 + 35:30
48. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 81:02 + 35:45
49. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 82:08 + 36:51
50. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 82:16 + 36:59
51. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 82:28 + 37:11
52. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 82:39 + 37:22
53. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 83:32 + 38:15
54. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 85:25 + 40:08
55. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 85:28 + 40:11
56. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 87:45 + 42:28
57. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 91:56 + 46:39
58. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:36 + 48:19
59. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 94:00 + 48:43
60. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 96:51 + 51:34
61. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 96:56 + 51:39
62. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 97:33 + 52:16
62. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:33 + 52:16
64. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 97:55 + 52:38
65. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 98:26 + 53:09
66. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:24 + 55:07
67. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 100:50 + 55:33
68. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 110:32 + 65:15
69. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 110:33 + 65:16
70. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 112:37 + 67:20
71. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 117:27 + 72:10
72. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:06 + 79:49
73. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 153:15 + 107:58
D50
3.59 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 48:48
2. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 58:06 + 9:18
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 58:30 + 9:42
4. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 59:34 + 10:46
5. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 61:28 + 12:40
6. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 61:40 + 12:52
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 62:17 + 13:29
8. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 62:49 + 14:01
9. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 62:58 + 14:10
10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 64:49 + 16:01
11. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 16:32
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 66:40 + 17:52
13. Hinterhofer Katharina 14A6951 ASKÖ Austria 67:26 + 18:38
14. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 19:38
15. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:53 + 20:05
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 69:14 + 20:26
17. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 69:32 + 20:44
18. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 72:23 + 23:35
19. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 72:27 + 23:39
20. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 73:59 + 25:11
21. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 78:10 + 29:22
22. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 78:49 + 30:01
23. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 80:28 + 31:40
23. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:28 + 31:40
25. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 86:22 + 37:34
26. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 87:15 + 38:27
27. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 87:20 + 38:32
28. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 90:36 + 41:48
29. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 91:00 + 42:12
30. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:17 + 43:29
31. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 95:32 + 46:44
32. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:07 + 51:19
33. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 100:50 + 52:02
34. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 102:57 + 54:09
35. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 133:43 + 84:55
36. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 145:32 + 96:44
Jeřábková Jana UOL6954 SOB Olomouc DISK
Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden DISK
D55
3.53 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 51:30
2. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 62:52 + 11:22
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 64:58 + 13:28
4. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 68:59 + 17:29
5. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 73:46 + 22:16
6. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:08 + 28:38
7. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:15 + 34:45
8. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 110:46 + 59:16
9. Koťátková Dana SFM6051 O-RUNNAŘI Beskydy 133:20 + 81:50
D60
3.05 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 36:14
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:37 + 5:23
3. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 42:43 + 6:29
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 43:03 + 6:49
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 43:48 + 7:34
6. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 43:49 + 7:35
7. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:14 + 11:00
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 48:45 + 12:31
9. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 49:07 + 12:53
10. Baleisiene Roma 0020003 OK Labirintas 53:07 + 16:53
11. Jenei Margit 22H5450 Hegyisport Szentendre Egy. 53:53 + 17:39
12. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 54:44 + 18:30
13. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:06 + 22:52
14. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 59:30 + 23:16
15. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 66:51 + 30:37
16. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 67:30 + 31:16
17. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 70:14 + 34:00
18. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 72:51 + 36:37
19. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 74:10 + 37:56
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
D65
2.68 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 36:21
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 42:49 + 6:28
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 44:12 + 7:51
4. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 44:25 + 8:04
5. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 47:42 + 11:21
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 51:32 + 15:11
7. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 52:04 + 15:43
8. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 55:29 + 19:08
9. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:37 + 21:16
10. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 66:01 + 29:40
11. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:20 + 33:59
12. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 70:23 + 34:02
13. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 70:57 + 34:36
14. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 77:24 + 41:03
15. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:07 + 53:46
16. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 145:36 + 109:15
D70
2.24 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 37:01
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:48 + 0:47
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 43:12 + 6:11
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 45:37 + 8:36
5. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 53:56 + 16:55
6. Müller Brigitte 14A4851 ASKÖ Austria 56:13 + 19:12
7. Skaidra Bumeliene 0020002 OK Labirintas 58:14 + 21:13
8. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 59:01 + 22:00
H10L
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 20:05
2. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 22:42 + 2:37
3. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 23:47 + 3:42
4. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 27:08 + 7:03
5. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 29:26 + 9:21
6. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 31:54 + 11:49
7. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 32:25 + 12:20
8. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 39:58 + 19:53
9. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 41:48 + 21:43
10. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 63:58 + 43:53
Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice DISK
Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H10
1.88 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 18:49
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 19:56 + 1:07
3. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 20:26 + 1:37
4. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 22:19 + 3:30
5. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 23:02 + 4:13
6. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:05 + 5:16
7. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 25:53 + 7:04
8. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:18 + 7:29
9. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 26:34 + 7:45
10. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 27:54 + 9:05
11. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 27:59 + 9:10
12. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 9:14
13. Vít Benjamin Adam KAM1003 OK Kamenice 28:27 + 9:38
14. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 28:28 + 9:39
15. Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec 29:17 + 10:28
16. Matoušek Jan STE0909 SK SKI-OB Šternberk 30:18 + 11:29
17. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 30:29 + 11:40
18. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 30:44 + 11:55
19. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 32:18 + 13:29
20. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 34:15 + 15:26
21. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 39:32 + 20:43
22. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 42:28 + 23:39
23. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 42:38 + 23:49
24. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:26 + 25:37
25. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 45:52 + 27:03
26. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 47:37 + 28:48
27. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 47:56 + 29:07
28. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 58:11 + 39:22
Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
H12
2.03 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 16:31
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 17:59 + 1:28
3. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 19:41 + 3:10
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 20:17 + 3:46
5. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 20:48 + 4:17
6. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 22:03 + 5:32
7. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 23:14 + 6:43
8. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 24:09 + 7:38
9. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 24:41 + 8:10
10. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 25:37 + 9:06
11. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 10:22
12. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 27:35 + 11:04
13. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:41 + 11:10
14. Besta Radek KNC0803 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:46 + 12:15
15. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:49 + 12:18
16. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 29:29 + 12:58
17. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 30:32 + 14:01
18. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:40 + 14:09
19. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:00 + 14:29
20. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:12 + 14:41
21. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 31:59 + 15:28
22. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 33:41 + 17:10
23. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 34:30 + 17:59
24. Hylmar Vojtěch KAM0802 OK Kamenice 35:11 + 18:40
25. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:22 + 18:51
26. Vít Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 36:24 + 19:53
27. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 37:34 + 21:03
28. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:20 + 21:49
29. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 40:40 + 24:09
30. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:48 + 26:17
31. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:12 + 26:41
32. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 46:17 + 29:46
33. Lechner Nick 14A0700 ASKÖ Austria 48:04 + 31:33
34. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 48:22 + 31:51
35. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 52:05 + 35:34
36. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 54:12 + 37:41
37. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 61:36 + 45:05
38. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 65:58 + 49:27
39. Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem 68:49 + 52:18
40. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 93:45 + 77:14
H14
3.09 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 27:58
2. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 29:02 + 1:04
3. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:14 + 1:16
4. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 29:16 + 1:18
5. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 31:12 + 3:14
6. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 31:53 + 3:55
7. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 31:54 + 3:56
8. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 32:12 + 4:14
9. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 33:06 + 5:08
10. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 33:15 + 5:17
11. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:27 + 5:29
12. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 33:51 + 5:53
13. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 34:30 + 6:32
14. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 34:54 + 6:56
15. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 7:12
16. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 36:02 + 8:04
17. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:16 + 8:18
18. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 36:31 + 8:33
19. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 10:24
20. Stöcher Jacopo 14A0501 ASKÖ Austria 38:55 + 10:57
21. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 42:06 + 14:08
22. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 43:24 + 15:26
23. Meier David VSP0606 USK Praha 44:10 + 16:12
24. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 46:44 + 18:46
25. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:25 + 19:27
26. Ballik Simon 14A0601 ASKÖ Austria 48:03 + 20:05
27. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 48:15 + 20:17
28. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 48:25 + 20:27
29. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 50:58 + 23:00
30. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 53:13 + 25:15
31. Hejcman Jan ROU0504 SKOB Roudnice nad Labem 54:13 + 26:15
32. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 60:56 + 32:58
33. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 69:32 + 41:34
34. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 76:51 + 48:53
35. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 79:45 + 51:47
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DISK
H16
4.46 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 35:46
2. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:56 + 1:10
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:12 + 2:26
4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 41:16 + 5:30
5. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:53 + 6:07
6. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 42:03 + 6:17
7. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 42:48 + 7:02
8. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 46:26 + 10:40
9. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 46:49 + 11:03
10. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:17 + 11:31
11. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 48:03 + 12:17
12. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:43 + 14:57
13. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 50:53 + 15:07
14. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 54:04 + 18:18
15. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 55:17 + 19:31
16. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 55:51 + 20:05
17. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:01 + 20:15
18. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 56:30 + 20:44
19. Titz Adam VSP0401 USK Praha 57:08 + 21:22
20. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:38 + 21:52
21. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 58:01 + 22:15
22. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:50 + 23:04
23. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 59:16 + 23:30
24. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:56 + 24:10
25. Hejna Hynek LLI0300 LOK-o Liberec 61:41 + 25:55
26. Roháč Martin LCE0308 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:21 + 26:35
27. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 63:33 + 27:47
28. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 65:51 + 30:05
29. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 67:36 + 31:50
30. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 70:26 + 34:40
31. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 71:34 + 35:48
32. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 72:33 + 36:47
33. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 76:19 + 40:33
34. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 78:32 + 42:46
35. Janků Martin STE0404 SK SKI-OB Šternberk 81:09 + 45:23
36. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 84:37 + 48:51
37. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 133:30 + 97:44
38. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 140:22 + 104:36
Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha DISK
H18
4.87 km, 310 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 43:54
2. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 44:33 + 0:39
3. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 44:59 + 1:05
4. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 45:16 + 1:22
5. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 46:19 + 2:25
6. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 46:50 + 2:56
7. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 47:12 + 3:18
8. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 48:18 + 4:24
9. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 48:20 + 4:26
10. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 50:24 + 6:30
11. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 6:54
12. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 51:24 + 7:30
13. Janas Petr PGP0200 SK Praga 52:13 + 8:19
13. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 52:13 + 8:19
15. Šimo Matúš ZBM0109 SK Žabovřesky Brno 54:26 + 10:32
16. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 55:14 + 11:20
17. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 55:42 + 11:48
18. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 56:00 + 12:06
19. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 56:58 + 13:04
20. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 57:15 + 13:21
21. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 57:46 + 13:52
22. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 60:24 + 16:30
23. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 60:48 + 16:54
24. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:33 + 18:39
25. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:02 + 19:08
26. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 63:30 + 19:36
27. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 63:45 + 19:51
28. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 64:08 + 20:14
29. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 65:02 + 21:08
30. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 65:27 + 21:33
31. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:54 + 22:00
32. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 66:42 + 22:48
33. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 67:47 + 23:53
34. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 69:04 + 25:10
35. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 70:10 + 26:16
36. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 71:09 + 27:15
37. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 72:58 + 29:04
38. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 75:38 + 31:44
39. Schenk Michal 47S0201 TJ Rapid Bratislava 75:43 + 31:49
40. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:04 + 33:10
41. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 78:57 + 35:03
42. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:02 + 41:08
43. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:16 + 42:22
44. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 97:12 + 53:18
45. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 98:35 + 54:41
46. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 99:13 + 55:19
47. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 131:45 + 87:51
Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň DISK
Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga DISK
H20
5.05 km, 325 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4123
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poirson Marius 14A0001 ASKÖ Austria 44:13
2. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 SK Žabovřesky Brno 44:58 + 0:45 4289
3. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 45:36 + 1:23 4233
4. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 47:11 + 2:58
5. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 50:00 + 5:47 3846
6. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:02 + 5:49 3843
7. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 53:48 + 9:35 3512
8. Galbavý Matěj PHK0007 OK 99 Hradec Králové 54:20 + 10:07 3465
9. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 59:20 + 15:07 3025
10. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 61:10 + 16:57 2863
11. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 61:15 + 17:02 2856
12. Achilles Ingo 14A9901 ASKÖ Austria 65:51 + 21:38
13. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 69:15 + 25:02 2152
14. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 76:55 + 32:42 1478
15. Vaněk Martin CHC9905 K.O.B. Choceň 77:01 + 32:48 1469
16. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:14 + 38:01 1010
H21E
8.40 km, 600 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8925
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 72:03 9245
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 75:22 + 3:19 8849
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 76:46 + 4:43 8682
4. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 76:49 + 4:46 8676
5. Siegert Wolfgang 14A8801 ASKÖ Austria 77:37 + 5:34
6. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 78:27 + 6:24 8481
7. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 80:15 + 8:12
8. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 80:45 + 8:42
9. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 81:00 + 8:57
10. Kundisch Wieland 33D8500 USV TU Dresden 2 81:12 + 9:09
11. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 82:03 + 10:00 8051
12. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 84:57 + 12:54 7704
13. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 85:08 + 13:05 7682
14. Pružina Paul 15G9701 DRONGO 85:38 + 13:35
15. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 85:39 + 13:36 7621
16. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 86:04 + 14:01 7571
17. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:23 + 14:20 7533
18. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 87:56 + 15:53 7348
19. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 89:33 + 17:30 7155
20. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 89:55 + 17:52 7111
21. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 91:42 + 19:39 6898
22. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 91:59 + 19:56 6864
23. Windsor Ben 15G9000 DRONGO 94:20 + 22:17
24. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 94:24 + 22:21 6576
25. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 94:45 + 22:42
26. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 95:10 + 23:07 6484
27. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 96:06 + 24:03 6373
28. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 96:54 + 24:51
29. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 97:20 + 25:17 6225
30. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 97:23 + 25:20 6219
31. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 97:47 + 25:44 6172
32. Klein Cedrik 33D9901 USV TU Dresden 2 97:59 + 25:56
33. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 99:52 + 27:49 5923
34. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 99:57 + 27:54 5913
35. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 101:15 + 29:12 5757
36. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 101:25 + 29:22 5738
37. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 103:58 + 31:55 5433
38. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 103:59 + 31:56 5431
39. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 107:06 + 35:03 5059
40. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 109:14 + 37:11 4804
41. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 109:40 + 37:37 4752
42. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:21 + 38:18 4671
43. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 110:24 + 38:21 4665
44. Grätsch Markus 33D9601 USV TU Dresden 2 110:29 + 38:26
45. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 111:09 + 39:06 4575
46. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 115:07 + 43:04 4101
47. Korozs Attila 14A9201 ASKÖ Austria 116:35 + 44:32
48. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 119:20 + 47:17 3598
49. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 133:22 + 61:19 1922
50. Lee Rowan 15G9700 DRONGO 133:55 + 61:52
51. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 140:04 + 68:01 1121
52. Knott Jeremy 15G9600 DRONGO 159:42 + 87:39
Veselý Jakub PGP9503 SK Praga DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DISK 0
Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań DISK
Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga DISK 0
H21A
7.36 km, 490 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7286
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 74:51 7423
2. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 76:28 + 1:37 7268
3. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 77:31 + 2:40 7168
4. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:37 + 2:46 7158
5. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 80:13 + 5:22 6910
6. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 81:05 + 6:14 6827
7. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:21 + 6:30 6802
8. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 82:14 + 7:23 6717
9. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 82:38 + 7:47 6679
10. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 82:56 + 8:05 6650
11. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 84:07 + 9:16 6537
12. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 85:21 + 10:30 6420
13. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 85:24 + 10:33 6415
14. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 88:57 + 14:06 6076
15. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 89:18 + 14:27
16. Neumann Vojtěch PVP9400 VSK Přírodní vědy Praha 90:27 + 15:36 5932
17. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 91:31 + 16:40 5831
18. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 91:35 + 16:44 5824
19. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 91:50 + 16:59 5800
20. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 92:25 + 17:34 5745
21. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 93:07 + 18:16 5678
22. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 93:15 + 18:24 5665
23. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:31 + 19:40 5544
24. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 95:01 + 20:10 5496
25. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:06 + 20:15 5488
26. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 96:01 + 21:10 5401
27. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:09 + 21:18 5388
28. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 97:26 + 22:35 5265
29. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 97:53 + 23:02
30. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:17 + 23:26 5184
31. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 98:26 + 23:35 5170
32. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 99:40 + 24:49 5052
33. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 100:47 + 25:56 4945
34. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 102:00 + 27:09 4829
35. Piłkowski Tadeusz 23P9001 OK!Sport Warszawa 102:03 + 27:12
36. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:41 + 27:50 4764
37. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 105:16 + 30:25 4517
38. Lenk Andreas 33D7301 USV TU Dresden 2 106:14 + 31:23
39. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:40 + 32:49 4288
40. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 109:59 + 35:08 4067
41. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 110:12 + 35:21 4046
42. Drągowski Paweł 23P0100 OK!Sport Warszawa 111:27 + 36:36
43. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 113:11 + 38:20 3761
44. Šulc Václav AOP9200 Orientační Běh Opava 115:23 + 40:32 3551
45. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 127:24 + 52:33 2403
46. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 133:45 + 58:54 1796
47. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 134:15 + 59:24 1749
48. Kraemer Peter 18D8400 Post SV Dresden 137:48 + 62:57
49. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 191:40 + 116:49
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK 0
Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0
H21B
5.77 km, 340 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6270
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 58:45 6494
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:39 + 1:54 6298
3. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 63:23 + 4:38 6017
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 68:41 + 9:56 5472
5. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 69:34 + 10:49 5381
6. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:01 + 11:16 5334
7. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 70:27 + 11:42 5290
8. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 70:45 + 12:00 5259
9. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 70:48 + 12:03 5254
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:02 + 12:17 5230
11. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 71:18 + 12:33 5202
12. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 71:27 + 12:42
13. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 73:01 + 14:16 5026
14. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:08 + 14:23 5014
15. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 14:29 5003
16. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 74:46 + 16:01 4846
17. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:02 + 16:17 4818
18. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 75:35 + 16:50 4762
19. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 77:31 + 18:46 4563
20. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 77:39 + 18:54 4549
21. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 77:52 + 19:07 4527
22. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 78:27 + 19:42 4467
23. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 80:58 + 22:13 4208
24. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 82:15 + 23:30 4075
25. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:41 + 24:56 3928
26. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:23 + 25:38 3856
27. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 85:39 + 26:54 3726
28. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 86:35 + 27:50 3630
29. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:59 + 29:14 3486
30. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 89:23 + 30:38 3341
31. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 89:32 + 30:47
32. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:03 + 33:18 3067
33. Hinkelmann Erik ZBM9403 SK Žabovřesky Brno 92:23 + 33:38 3033
34. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 93:19 + 34:34 2937
35. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:27 + 34:42 2923
36. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 95:52 + 37:07 2674
37. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 97:21 + 38:36 2522
38. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:13 + 39:28 2432
39. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 99:14 + 40:29 2328
40. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:03 + 42:18 2141
41. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 101:07 + 42:22 2134
42. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 111:55 + 53:10 1023
Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja DISK 0
Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov DISK 0
H21C
4.21 km, 290 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4390
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 47:37 4748
2. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 52:12 + 4:35 4360
3. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 55:44 + 8:07 4061
4. Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice 60:19 + 12:42 3673
5. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 64:51 + 17:14 3289
6. Lichý Ondřej SOP8802 OOB TJ Slezan Opava 66:56 + 19:19 3113
7. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 70:05 + 22:28 2846
8. Hladík Jiří LPU2201 OK Lokomotiva Pardubice 71:33 + 23:56
9. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:15 + 27:38 2409
10. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 80:48 + 33:11 1939
11. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 88:03 + 40:26 1325
12. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 88:47 + 41:10 1263
13. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 92:04 + 44:27 985
14. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 96:06 + 48:29 643
15. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:25 + 49:48 532
16. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 107:25 + 59:48 0
17. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:11 + 69:34 0
Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno DISK 0
H35
5.70 km, 360 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 57:04
2. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 62:17 + 5:13
3. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 63:23 + 6:19
4. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 68:26 + 11:22
5. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 69:04 + 12:00
6. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 69:44 + 12:40
7. Matoušek Jiří STE7504 SK SKI-OB Šternberk 74:02 + 16:58
8. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 75:10 + 18:06
9. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 76:23 + 19:19
10. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:02 + 19:58
11. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 78:43 + 21:39
12. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 79:43 + 22:39
13. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 86:41 + 29:37
14. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 87:17 + 30:13
15. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 87:26 + 30:22
16. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 95:00 + 37:56
17. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 105:27 + 48:23
18. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 114:07 + 57:03
19. Létal Jiří SFM8202 O-RUNNAŘI Beskydy 119:13 + 62:09
20. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 123:21 + 66:17
21. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 123:34 + 66:30
22. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 126:58 + 69:54
23. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 138:03 + 80:59
24. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 164:26 + 107:22
Dosbaba Marek TTR8101 OOB Třebíč DISK
H40
5.45 km, 340 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 53:19
2. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 54:22 + 1:03
3. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 55:10 + 1:51
4. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 59:16 + 5:57
5. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentrum Jičín 59:46 + 6:27
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 62:09 + 8:50
7. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 62:30 + 9:11
8. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 63:53 + 10:34
9. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 66:57 + 13:38
10. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 69:04 + 15:45
11. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 74:33 + 21:14
12. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:38 + 21:19
13. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 75:39 + 22:20
14. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 76:33 + 23:14
15. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 76:45 + 23:26
16. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 77:03 + 23:44
17. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 78:53 + 25:34
18. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:21 + 27:02
19. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 80:23 + 27:04
20. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:33 + 31:14
21. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 85:07 + 31:48
22. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 86:46 + 33:27
23. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 88:38 + 35:19
24. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 88:54 + 35:35
25. Grambichler Hans 14A7801 ASKÖ Austria 96:50 + 43:31
26. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 97:39 + 44:20
27. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 98:13 + 44:54
28. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 98:58 + 45:39
29. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 99:21 + 46:02
30. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 100:53 + 47:34
31. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 101:04 + 47:45
32. Oravec Tomáš TJN7505 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:53 + 57:34
33. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 116:13 + 62:54
34. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:04 + 63:45
35. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 126:53 + 73:34
36. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 129:15 + 75:56
37. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 130:20 + 77:01
38. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 133:59 + 80:40
39. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 138:35 + 85:16
40. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 139:08 + 85:49
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DISK
Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
5.04 km, 320 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 45:31
2. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 48:32 + 3:01
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 49:14 + 3:43
4. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 49:28 + 3:57
5. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 50:19 + 4:48
6. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 52:05 + 6:34
7. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 52:38 + 7:07
8. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 53:34 + 8:03
9. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 53:55 + 8:24
10. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:01 + 8:30
11. Finkenstaedt Michael 26D6500 OLV Potsdam 54:21 + 8:50
12. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 54:22 + 8:51
13. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:49 + 9:18
14. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 55:06 + 9:35
15. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 56:12 + 10:41
16. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 57:05 + 11:34
17. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 57:41 + 12:10
18. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 58:03 + 12:32
19. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 61:08 + 15:37
20. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:17 + 15:46
21. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 61:38 + 16:07
22. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 61:48 + 16:17
23. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 62:12 + 16:41
24. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 63:28 + 17:57
25. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 64:00 + 18:29
26. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 65:31 + 20:00
27. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 65:32 + 20:01
28. Roháč Zdenko 25S7300 KOB ATU Košice 65:48 + 20:17
29. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 65:55 + 20:24
30. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 66:06 + 20:35
31. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 66:09 + 20:38
32. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:51 + 22:20
33. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 68:04 + 22:33
34. Zaydlar Michal 92X7100 OB Jizerky 68:36 + 23:05
35. Bogensperger Martin 14A7201 ASKÖ Austria 68:45 + 23:14
36. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 70:07 + 24:36
37. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 70:37 + 25:06
38. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 70:52 + 25:21
39. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 71:18 + 25:47
40. Biederman Pawel CHC7102 K.O.B. Choceň 71:25 + 25:54
41. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 71:55 + 26:24
42. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 72:06 + 26:35
43. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:31 + 27:00
44. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 73:19 + 27:48
45. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 73:38 + 28:07
46. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 74:37 + 29:06
47. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 75:25 + 29:54
48. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:35 + 30:04
49. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 76:28 + 30:57
50. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 77:01 + 31:30
51. Müller Rico 33D6400 USV TU Dresden 2 77:09 + 31:38
52. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 77:56 + 32:25
53. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 78:11 + 32:40
54. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 81:01 + 35:30
55. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:32 + 38:01
56. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 84:08 + 38:37
57. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 84:20 + 38:49
58. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 86:06 + 40:35
59. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 92:45 + 47:14
60. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 94:02 + 48:31
61. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 94:04 + 48:33
62. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 94:11 + 48:40
63. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 95:45 + 50:14
64. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:03 + 50:32
65. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 96:15 + 50:44
66. Seitlinger Gabriel 14A7001 ASKÖ Austria 96:36 + 51:05
67. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 97:23 + 51:52
68. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 100:35 + 55:04
69. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 107:35 + 62:04
70. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 109:02 + 63:31
71. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 112:55 + 67:24
72. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 118:58 + 73:27
73. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 119:56 + 74:25
74. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 123:00 + 77:29
75. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 126:02 + 80:31
76. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 131:02 + 85:31
77. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 137:06 + 91:35
78. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 144:49 + 99:18
79. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 150:56 + 105:25
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava DISK
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha DISK
Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice DISK
H50
4.46 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 49:27
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 51:26 + 1:59
3. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 52:06 + 2:39
4. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 54:25 + 4:58
5. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 54:37 + 5:10
6. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 55:54 + 6:27
7. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 55:55 + 6:28
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 56:16 + 6:49
9. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 58:20 + 8:53
10. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:34 + 9:07
11. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 59:19 + 9:52
12. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 59:27 + 10:00
13. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 60:23 + 10:56
14. Křivda Ivan 0010001 Sportovní klub hasičů Královéh 61:09 + 11:42
15. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 62:46 + 13:19
16. Odehnal Roman ABM6909 KOB ALFA Brno 64:29 + 15:02
17. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:12 + 16:45
18. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 18:59
19. Halač Jaro 0050001 Outdoor Praha 72:26 + 22:59
20. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:41 + 23:14
21. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 73:21 + 23:54
22. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport Warszawa 74:26 + 24:59
23. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 76:18 + 26:51
24. Kohlbacher Roland 14A6601 ASKÖ Austria 76:58 + 27:31
25. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:22 + 27:55
26. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 79:06 + 29:39
27. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 82:51 + 33:24
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 82:51 + 33:24
29. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 85:58 + 36:31
30. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 86:12 + 36:45
31. Drągowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 88:09 + 38:42
32. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 91:51 + 42:24
33. Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 93:37 + 44:10
34. Veselý Pavel TUV6901 SOK TJ Turnov 94:01 + 44:34
35. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 96:00 + 46:33
36. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 101:09 + 51:42
37. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 104:22 + 54:55
38. Šafka Jan 15G6600 DRONGO 106:38 + 57:11
39. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 121:07 + 71:40
40. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 130:43 + 81:16
41. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 166:51 + 117:24
Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň DISK
Jeřábek Petr UOL6702 SOB Olomouc DISK
Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno DISK
Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové DISK
H55
4.14 km, 280 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 53:04
2. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 53:39 + 0:35
3. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:32 + 1:28
4. Nieke Hagen 33D6300 USV TU Dresden 2 55:18 + 2:14
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 57:44 + 4:40
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 58:40 + 5:36
7. Lejsek Martin 14A6200 ASKÖ Austria 58:48 + 5:44
8. Windsor Simon 15G6400 DRONGO 59:46 + 6:42
9. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 61:25 + 8:21
10. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:13 + 9:09
11. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 63:36 + 10:32
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 10:49
13. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 65:46 + 12:42
14. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 65:48 + 12:44
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 66:22 + 13:18
16. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 67:43 + 14:39
17. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 69:23 + 16:19
18. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:28 + 16:24
19. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 70:11 + 17:07
20. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 70:19 + 17:15
21. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 71:21 + 18:17
22. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 73:40 + 20:36
23. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 73:46 + 20:42
24. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 76:41 + 23:37
25. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 81:03 + 27:59
26. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 84:03 + 30:59
27. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 91:06 + 38:02
28. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 92:17 + 39:13
29. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 104:28 + 51:24
30. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 127:39 + 74:35
31. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 174:30 + 121:26
H60
3.75 km, 235 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 48:18
2. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 57:35 + 9:17
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 60:11 + 11:53
4. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 61:40 + 13:22
5. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 62:05 + 13:47
6. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 64:01 + 15:43
7. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 64:41 + 16:23
7. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 64:41 + 16:23
9. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 66:28 + 18:10
10. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 70:58 + 22:40
11. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 78:34 + 30:16
12. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:47 + 30:29
13. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:10 + 33:52
14. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 83:34 + 35:16
15. Formanko Dušan 47S5802 TJ Rapid Bratislava 93:33 + 45:15
16. Baleisis Kestutis 0020004 OK Labirintas 96:18 + 48:00
17. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 104:11 + 55:53
18. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 117:11 + 68:53
H65
3.54 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 45:33
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 47:52 + 2:19
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 48:09 + 2:36
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 50:13 + 4:40
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 56:10 + 10:37
6. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:49 + 11:16
7. Huemer Meinrad 14A5201 ASKÖ Austria 58:03 + 12:30
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:35 + 15:02
9. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:21 + 15:48
10. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 62:50 + 17:17
11. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 64:12 + 18:39
12. Bugár József 22H5300 Hegyisport Szentendre Egy. 65:16 + 19:43
13. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 66:32 + 20:59
14. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 67:04 + 21:31
15. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 68:36 + 23:03
16. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 74:03 + 28:30
17. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 74:06 + 28:33
18. Molnar Gabor 22H5000 Hegyisport Szentendre Egy. 75:21 + 29:48
19. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:55 + 30:22
20. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 79:58 + 34:25
21. Breitschaedel Christian 14A5300 ASKÖ Austria 81:05 + 35:32
22. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 81:19 + 35:46
23. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 81:24 + 35:51
24. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:59 + 36:26
25. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 82:20 + 36:47
26. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 85:56 + 40:23
27. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 87:50 + 42:17
28. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 89:27 + 43:54
29. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 89:56 + 44:23
30. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 90:08 + 44:35
31. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 91:24 + 45:51
32. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 100:31 + 54:58
33. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 103:27 + 57:54
34. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 104:41 + 59:08
Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové DISK
Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H70
2.67 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 33:43
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 34:21 + 0:38
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:41 + 1:58
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:13 + 2:30
5. Genderjahn Ludwig 18D4800 Post SV Dresden 36:52 + 3:09
6. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:20 + 9:37
7. Reinhard Siegert ASKÖ Austria 46:53 + 13:10
8. Bumelis Vidimantas 0020001 OK Labirintas 48:28 + 14:45
9. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:33 + 15:50
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 49:49 + 16:06
11. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 50:34 + 16:51
12. Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice 56:33 + 22:50
13. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 57:56 + 24:13
14. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav 59:39 + 25:56
15. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 59:41 + 25:58
16. Müller Leo 14A4901 ASKÖ Austria 60:28 + 26:45
17. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:01 + 31:18
18. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 66:59 + 33:16
19. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 76:11 + 42:28
Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka DISK
H75
2.08 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 32:56
2. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 35:52 + 2:56
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 36:09 + 3:13
4. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 51:40 + 18:44
5. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:43 + 28:47
6. Vřešťál Jan TUR3900 OOB TJ Turnov 70:42 + 37:46
HDR
2.80 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 25:57
2. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 26:23 + 0:26
3. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 29:15 + 3:18
4. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 29:38 + 3:41
5. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 31:16 + 5:19
6. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 31:27 + 5:30
7. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 31:29 + 5:32
8. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 32:33 + 6:36
9. Tomášek Matěj STE1202 SK SKI-OB Šternberk 33:40 + 7:43
10. Lazarová Nela TUV1251 SOK TJ Turnov 33:43 + 7:46
11. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 34:15 + 8:18
12. Bureš Petr OOB TJ Turnov 36:48 + 10:51
13. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 37:17 + 11:20
14. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:27 + 12:30
15. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:06 + 13:09
16. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 41:06 + 15:09
17. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 15:23
18. Gomzyk Gorman OOB TJ Turnov 42:05 + 16:08
19. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 42:06 + 16:09
20. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:24 + 16:27
21. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 42:55 + 16:58
22. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:25 + 17:28
23. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:30 + 17:33
24. Seberová Tereza SFM O-RUNNAŘI Beskydy 44:49 + 18:52
25. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 44:50 + 18:53
26. Tomášek David STE1500 SK SKI-OB Šternberk 45:55 + 19:58
27. Bader Tyra Neregistrovaní - ZOO 48:53 + 22:56
28. Cervinková Olivie Neregistrovaní - ZOO 54:58 + 29:01
29. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 56:10 + 30:13
30. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 56:11 + 30:14
31. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 58:39 + 32:42
32. Jahn Hugo SJC Sportcentrum Jičín 59:58 + 34:01
33. Khelová Bára SCP1350 OK Sparta Praha 60:07 + 34:10
34. Jakubec Jan SJC1149 Sportcentrum Jičín 60:57 + 35:00
35. Drbohlav Marek Neregistrovaní - ZOO 63:32 + 37:35
36. Holasová Ema OOB TJ Turnov 66:47 + 40:50
37. Šaňáková Anna UOL1351 SOB Olomouc 70:00 + 44:03
38. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 74:15 + 48:18
39. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 96:57 + 71:00
Moráčková Meda ZBP1750 OOB SK Zbraslav DISK