Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E1

Datum:
19.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Tomáš
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.30 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 22:38
2. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:27 + 0:49
3. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 1:06
4. Krüger Lianne Joséfine 3LD1150 Berliner Turnerschaft 40:43 + 18:05
D10N
1.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 19:35
2. Swarzová Katka LBE1151 TJ Lokomotiva Beroun 21:12 + 1:37
3. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 22:00 + 2:25
4. Swarzová Martina LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 25:57 + 6:22
5. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 27:09 + 7:34
MS Kotůlková Dorota AOP1150 Orientační Běh Opava 29:08 + 9:33
MS Kollárovitsová Julie AOP0951 Orientační Běh Opava 33:26 + 13:51
D12
1.40 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:11
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:18 + 0:07
3. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:28 + 1:17
4. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 20:06 + 3:55
5. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 23:20 + 7:09
6. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 24:10 + 7:59
6. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:10 + 7:59
8. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:42 + 8:31
9. Bielecka Marta 1CP0851 UKS Siódemka Rumia 46:53 + 30:42
10. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:13 + 66:02
MS Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 18:37 + 2:26
MS Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 21:26 + 5:15
MS Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 41:45 + 25:34
MS Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 45:59 + 29:48
D14
1.50 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 16:36
2. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:31 + 1:55
3. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:32 + 1:56
4. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:15 + 3:39
5. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:02 + 16:26
MS Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 16:31 +
MS Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 19:07 + 2:31
MS Kotůlková Martina AOP0650 Orientační Běh Opava 40:07 + 23:31
D16
1.60 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 18:58
2. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 21:04 + 2:06
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:15 + 5:17
4. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 25:36 + 6:38
5. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 27:39 + 8:41
6. Haluzová Štěpánka SBR0450 SKOB Bruntál 36:04 + 17:06
7. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 68:43 + 49:45
D18
1.70 km, 110 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 18:30
2. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:23 + 2:53
3. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:48 + 11:18
4. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 13:15
5. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:50 + 15:20
6. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 37:52 + 19:22
7. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 40:49 + 22:19
8. Zurek Marta 1CP0251 UKS Siódemka Rumia 44:01 + 25:31
D20
1.90 km, 110 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bielecka Aleksandra 1CP0053 UKS Siódemka Rumia 26:18
2. Kreft Oliwia 1CP0051 UKS Siódemka Rumia 26:53 + 0:35
3. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 45:33 + 19:15
Dawidowska Natalia 1CP0052 UKS Siódemka Rumia DISK
D21A
2.30 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5448
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 25:01 5648
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 25:13 + 0:12 5606
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 27:40 + 2:39 5092
4. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 27:50 + 2:49 5057
5. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 29:45 + 4:44 4654
6. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 33:39 + 8:38 3836
7. Kulow Anicó 3LD8650 Berliner Turnerschaft 33:58 + 8:57
8. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 35:34 + 10:33 3434
Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín DISK 0
D21B
1.90 km, 110 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2370
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 25:15 2585
2. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:26 + 2:11 2398
3. Hájková Petra KYL9350 SK SP Kylešovice 30:36 + 5:21 2128
4. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 32:35 + 7:20
5. Skálová Gabriela DKP8658 Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 10:46 1665
6. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 39:01 + 13:46 1409
7. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 39:24 + 14:09 1376
8. Hornová Lenka 0140001 40:58 + 15:43
9. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 46:53 + 21:38 738
10. Karlová Eva MOV8551 SKOB Ostrava 64:33 + 39:18 0
D35A
2.00 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 22:50
2. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 25:46 + 2:56
3. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 26:36 + 3:46
4. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:24 + 5:34
5. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 30:44 + 7:54
6. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 32:10 + 9:20
7. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 36:41 + 13:51
8. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:11 + 16:21
9. Gottwaldová Hana JPV7551 Oddíl OS SK Prostějov 46:01 + 23:11
D35B
1.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 22:58
2. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 23:48 + 0:50
3. Klapalová Michaela VAM8450 OB Vamberk 25:19 + 2:21
4. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 29:25 + 6:27
5. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 30:43 + 7:45
6. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 8:47
7. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 32:18 + 9:20
8. Vojvodíková Barbara 0040001 33:57 + 10:59
9. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:39 + 11:41
10. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 35:22 + 12:24
11. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 36:43 + 13:45
12. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 38:24 + 15:26
13. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 40:15 + 17:17
14. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 40:58 + 18:00
15. Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 43:38 + 20:40
16. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 45:14 + 22:16
17. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:54 + 24:56
18. Stašková Petra ZBM8255 SK Žabovřesky Brno 48:54 + 25:56
19. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:48 + 26:50
20. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 50:46 + 27:48
D45A
1.70 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:35
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 21:55 + 1:20
3. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 22:06 + 1:31
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:29 + 1:54
5. Uskarpen Audrun 0190002 22:41 + 2:06
6. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 3:55
7. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 25:27 + 4:52
8. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 26:11 + 5:36
9. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 27:00 + 6:25
10. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 28:13 + 7:38
11. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 32:04 + 11:29
12. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7051 UKS Siódemka Rumia 36:37 + 16:02
13. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 46:29 + 25:54
D45B
1.60 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 26:25
2. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:16 + 1:51
3. Ženčáková Marie 0120003 29:26 + 3:01
4. Hendrychová Marcela HOB7051 SKOB Horní Benešov 31:03 + 4:38
5. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 31:18 + 4:53
6. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 32:07 + 5:42
7. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 32:49 + 6:24
8. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 32:54 + 6:29
9. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 7:02
10. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 8:03
11. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 34:52 + 8:27
12. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 8:45
13. Pišová Hana LCE7053 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:02 + 9:37
14. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 38:39 + 12:14
15. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 39:30 + 13:05
16. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 42:14 + 15:49
17. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 43:52 + 17:27
18. Bydžovská Helena LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 46:07 + 19:42
19. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 46:47 + 20:22
20. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:41 + 21:16
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 52:33 + 26:08
D55
1.60 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 24:30
2. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 26:45 + 2:15
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 27:11 + 2:41
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 27:24 + 2:54
5. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 27:48 + 3:18
6. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 27:49 + 3:19
7. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 27:56 + 3:26
8. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:22 + 4:52
9. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:45 + 6:15
10. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:53 + 6:23
11. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 30:55 + 6:25
12. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:24 + 6:54
13. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 32:01 + 7:31
14. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 32:06 + 7:36
15. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 33:32 + 9:02
16. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 38:23 + 13:53
17. Felklová Jarmila 0120004 39:52 + 15:22
18. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 42:19 + 17:49
19. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 42:54 + 18:24
20. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 44:06 + 19:36
21. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 44:43 + 20:13
22. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:16 + 23:46
23. Strohalmová Milena KRN5651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:32 + 25:02
24. Roubalíková Iva 0050002 53:00 + 28:30
25. Kühnel Radka 0260002 61:02 + 36:32
26. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 124:46 + 100:16
D65
1.40 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 28:11
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:53 + 2:42
3. Sands Carol 0060002 32:00 + 3:49
4. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 35:38 + 7:27
5. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 36:59 + 8:48
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 38:57 + 10:46
7. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 39:04 + 10:53
8. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 46:18 + 18:07
H10
1.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 13:37
2. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:54 + 4:17
3. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:08 + 7:31
4. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 23:16 + 9:39
5. Rozsíval Martin KON1022 KOB Konice 26:05 + 12:28
6. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 29:18 + 15:41
7. Kostka Artur MOV0901 SKOB Ostrava 30:56 + 17:19
H10N
1.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Šimon HOB0902 SKOB Horní Benešov 19:42
2. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:54 + 2:12
3. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 35:15 + 15:33
MS Kollárovits Matěj AOP1101 Orientační Běh Opava 37:28 + 17:46
H12
1.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 18:32
2. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 19:10 + 0:38
3. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 19:16 + 0:44
4. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 20:13 + 1:41
5. Krüger Louis Antoine 3LD0900 Berliner Turnerschaft 20:58 + 2:26
6. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 21:48 + 3:16
7. Komenda Jakub ZBM0712 SK Žabovřesky Brno 23:13 + 4:41
8. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 23:21 + 4:49
9. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:29 + 5:57
10. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:55 + 9:23
11. Holý Štěpán SBR0802 SKOB Bruntál 43:08 + 24:36
Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 16:29 +
MS Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 20:37 + 2:05
MS Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 21:10 + 2:38
MS Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 25:09 + 6:37
MS Černohorský Jan AOP0704 Orientační Běh Opava 27:49 + 9:17
MS Cetl Jan AOP0902 Orientační Běh Opava 32:54 + 14:22
H14
1.60 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 14:52
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 16:31 + 1:39
3. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:54 + 2:02
4. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 19:40 + 4:48
5. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:54 + 6:02
6. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 23:17 + 8:25
7. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 23:54 + 9:02
8. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 25:05 + 10:13
9. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:05 + 17:13
10. Sedlák Jan LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 22:39
11. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 60:37 + 45:45
MS Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 24:42 + 9:50
MS Krček Jan AOP0500 Orientační Běh Opava 34:23 + 19:31
MS Černohorský Jakub AOP0502 Orientační Běh Opava 47:24 + 32:32
H16
1.70 km, 115 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 16:32
2. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 2:32
3. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 23:19 + 6:47
4. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 32:01 + 15:29
5. Bielecki Michal 1CP0401 UKS Siódemka Rumia 40:20 + 23:48
6. Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž 48:40 + 32:08
H20
2.50 km, 160 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šklíba Michal STE9900 SK SKI-OB Šternberk 30:01
2. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:17 + 0:16
3. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 32:03 + 2:02
4. Zamojski RafaL 1CP0001 UKS Siódemka Rumia 34:10 + 4:09
H21A
2.80 km, 170 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7806
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 21:24 8363
2. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 22:10 + 0:46 8103
3. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:34 + 4:10 6951
4. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:48 + 4:24 6872
5. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 26:03 + 4:39 6788
6. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 26:33 + 5:09 6618
7. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 26:51 + 5:27 6517
8. Žaloudík Jiří KRN8600 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:23 + 5:59 6336
9. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 27:55 + 6:31
10. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 28:04 + 6:40 6105
11. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 28:37 + 7:13 5918
12. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:55 + 7:31 5817
13. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 29:03 + 7:39 5772
14. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 30:31 + 9:07 5275
15. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 30:43 + 9:19 5207
16. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 31:02 + 9:38 5100
17. Bedarau Edvin 0290002 31:53 + 10:29
18. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 32:12 + 10:48 4705
19. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 33:16 + 11:52 4343
20. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:09 + 13:45 3705
21. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 35:31 + 14:07 3581
22. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 35:32 + 14:08
23. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 37:11 + 15:47 3017
24. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 41:09 + 19:45 1673
25. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 48:09 + 26:45 0
26. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 50:08 + 28:44 0
MS Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 26:36 + 5:12 0
H21B
2.50 km, 160 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5261
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 24:06 5457
2. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 24:48 + 0:42 5310
3. Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 25:07 + 1:01
4. Tsiak Aliaksandr 0290001 25:46 + 1:40
5. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 26:12 + 2:06 5016
6. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 27:37 + 3:31 4718
7. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 27:45 + 3:39 4690
8. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 28:35 + 4:29 4515
9. Hájek Václav KYL9800 SK SP Kylešovice 29:30 + 5:24 4322
10. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 30:22 + 6:16 4140
11. Mutina Jiří BFM9101 SKOB Frýdek - Místek 32:05 + 7:59 3780
12. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 32:13 + 8:07 3751
13. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:20 + 10:14 3307
14. Mutina Václav BFM9301 SKOB Frýdek - Místek 35:50 + 11:44 2991
15. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 38:01 + 13:55 2533
16. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 45:14 + 21:08 1016
17. Polách Robert SFM9501 O-RUNNAŘI Beskydy 46:02 + 21:56
H35A
2.50 km, 165 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 21:36
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 2:14
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:46 + 4:10
4. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:17 + 4:41
5. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 27:28 + 5:52
6. Krüger Ronny 3LD7900 Berliner Turnerschaft 27:37 + 6:01
7. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 27:44 + 6:08
8. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 28:21 + 6:45
9. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 29:31 + 7:55
10. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 8:04
11. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 8:23
12. Procházka Josef 0160001 30:05 + 8:29
13. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 31:37 + 10:01
14. Mastela Rafal HAV7300 OB Havířov 33:06 + 11:30
15. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 33:08 + 11:32
16. Rytíř Michal SKM7325 KOB Směr Kroměříž 35:38 + 14:02
17. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 36:59 + 15:23
18. Kulíšek Tomáš HOB7101 SKOB Horní Benešov 40:42 + 19:06
19. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 43:22 + 21:46
Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk DISK
Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kostka Petr MOV8200 SKOB Ostrava DISK
H35B
2.00 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 20:56
2. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 27:25 + 6:29
3. Verbin Oded 0220001 27:38 + 6:42
4. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 27:58 + 7:02
5. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:18 + 7:22
6. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 30:41 + 9:45
7. Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha 31:11 + 10:15
8. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:52 + 10:56
9. Badarycz Piotr 0330001 32:23 + 11:27
10. Minarčík Tomáš KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:06 + 15:10
11. Strohalm Petr KRN8103 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:11 + 16:15
12. Holý Ondřej SBR7600 SKOB Bruntál 38:00 + 17:04
13. Zeman Radek 0070001 46:55 + 25:59
14. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:45 + 27:49
15. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 55:35 + 34:39
16. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 65:47 + 44:51
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 69:51 + 48:55
H45A
2.00 km, 115 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 18:33
2. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 19:09 + 0:36
3. Kratochvíl Karel HOB7001 SKOB Horní Benešov 21:08 + 2:35
4. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 22:54 + 4:21
5. Egge Guttorm 0190001 23:03 + 4:30
6. Dzik Mirosław 86P7102 LKS Górzanka Nawojowa Góra 25:01 + 6:28
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 26:17 + 7:44
8. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 26:51 + 8:18
9. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 30:17 + 11:44
10. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 30:41 + 12:08
11. Ženčák Jaroslav 0120001 31:00 + 12:27
12. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 32:17 + 13:44
13. Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 32:42 + 14:09
14. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 36:52 + 18:19
15. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 40:17 + 21:44
16. Malý Juraj 0010001 40:49 + 22:16
H45B
1.80 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 21:08
2. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:01 + 0:53
3. Sadílek Ondřej 0100001 23:07 + 1:59
4. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 23:56 + 2:48
5. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 27:29 + 6:21
6. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 28:40 + 7:32
7. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 29:47 + 8:39
8. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 9:27
9. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 30:50 + 9:42
10. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 30:53 + 9:45
11. Kašpar Patrik 0250001 34:36 + 13:28
12. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 35:37 + 14:29
13. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 39:21 + 18:13
14. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 39:25 + 18:17
15. Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:47 + 24:39
16. Trepáč Ivan 46:48 + 25:40
17. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:15 + 27:07
18. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 67:12 + 46:04
H55A
1.70 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 17:39
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 19:02 + 1:23
3. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:36 + 2:57
4. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 21:39 + 4:00
5. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 21:50 + 4:11
6. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 5:36
7. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 23:29 + 5:50
8. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 23:50 + 6:11
9. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 24:01 + 6:22
10. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 24:06 + 6:27
11. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:23 + 6:44
12. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:26 + 6:47
13. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 25:03 + 7:24
14. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 25:11 + 7:32
15. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 26:00 + 8:21
16. Fijor Waldemar 0110001 26:28 + 8:49
17. Sypula Slawomir 4HP6001 UNTS Warszawa 27:21 + 9:42
18. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 28:09 + 10:30
19. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 29:47 + 12:08
20. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 29:54 + 12:15
21. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 30:09 + 12:30
22. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 31:01 + 13:22
23. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 31:16 + 13:37
24. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 34:23 + 16:44
25. Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 38:43 + 21:04
26. Czerkawski Waclaw 39:35 + 21:56
H55B
1.70 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 0300001 23:22
2. Kööhler Hans 0260001 26:54 + 3:32
3. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 29:36 + 6:14
4. Roubalík Radovan 0050001 30:34 + 7:12
5. Strohalm Petr KRN5601 KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:52 + 7:30
6. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 31:09 + 7:47
7. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 33:07 + 9:45
8. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 36:53 + 13:31
9. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:59 + 16:37
10. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 42:09 + 18:47
11. Felkl Luděk 0120002 45:30 + 22:08
12. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 47:14 + 23:52
Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín DISK
H65
1.50 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:57
2. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 22:07 + 0:10
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 22:43 + 0:46
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 22:43 + 0:46
5. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 24:46 + 2:49
6. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 25:40 + 3:43
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 26:00 + 4:03
8. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 26:45 + 4:48
9. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 28:27 + 6:30
10. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 29:01 + 7:04
11. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 30:54 + 8:57
12. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 31:03 + 9:06
13. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 34:17 + 12:20
14. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 36:08 + 14:11
15. Novák Miroslav 0130003 39:10 + 17:13
16. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 44:01 + 22:04
17. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 45:26 + 23:29
18. Sukeník Mojmír KRN5202 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:46 + 27:49
H70
1.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sands Tim 0060001 25:13
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 25:33 + 0:20
3. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 31:24 + 6:11
4. Klech Josef HOB4701 SKOB Horní Benešov 40:36 + 15:23
5. Kašpar Josef HOB4601 SKOB Horní Benešov 53:44 + 28:31
6. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 65:53 + 40:40
H75
1.40 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 21:22
2. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 27:35 + 6:13
3. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 28:24 + 7:02
4. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 34:45 + 13:23
HDR
1.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl David HOB1101 SKOB Horní Benešov 19:32
2. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:12 + 0:40
3. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 21:29 + 1:57
4. Zaoralová Barbora NNN0003 Neregistrovaní 21:30 + 1:58
5. Sadílková Gabriela 0100002 21:56 + 2:24
6. Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava 22:46 + 3:14
7. Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 24:47 + 5:15
8. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:52 + 6:20
9. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:53 + 6:21
10. Jurczyk Anna 51P7050 UKS Sparta Czyżowice 26:22 + 6:50
11. Kurečka Jakub HOB0701 SKOB Horní Benešov 27:27 + 7:55
12. Malá Zara Mia 31:11 + 11:39
13. Holinková Mariánka KRN1111 KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:59 + 12:27
14. Tran Ngoc Mai 32:04 + 12:32
15. Krüger Náya Livia 3LD1450 Berliner Turnerschaft 32:27 + 12:55
16. Rychlý Jakub KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:26 + 13:54
17. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 33:27 + 13:55
18. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:27 + 17:55
19. Brabec Lukáš 0130001 39:14 + 19:42
20. Brabcová Tina 0130002 39:28 + 19:56
21. Matyšek Josef PLU1400 TJ SOKOL Plumlov 44:38 + 25:06
22. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 44:39 + 25:07
22. Peterek Antonín 44:39 + 25:07
24. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 44:56 + 25:24
25. Žebrák Antonín 46:31 + 26:59
26. Nosková Tereza 0180001 47:35 + 28:03
27. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 52:47 + 33:15
MS Kotůlek Vít AOP1301 Orientační Běh Opava 25:50 + 6:18
MS Liber Tomáš AOP1302 Orientační Běh Opava 27:24 + 7:52
MS Kubová Julie AOP1351 Orientační Běh Opava 33:46 + 14:14
P
1.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czasch Petr SBR6003 SKOB Bruntál 22:42
2. Kurečková Pavla HOB7952 SKOB Horní Benešov 26:13 + 3:31
3. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:07 + 4:25
4. Chmelařová Blanka 0090001 30:12 + 7:30
5. Furmánek Zdeněk 0170001 30:25 + 7:43
6. Furmánek Adam 0170002 30:33 + 7:51
7. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 30:55 + 8:13
8. Hendrych Jaromír HOB6001 SKOB Horní Benešov 31:33 + 8:51
9. Hendrych Jiří HOB6701 SKOB Horní Benešov 32:38 + 9:56
10. Hanuš Jaroslav HOB0001 SKOB Horní Benešov 32:54 + 10:12
11. Hendrych Vlastimil HOB5601 SKOB Horní Benešov 34:07 + 11:25
12. Zaoral Jan NNN0001 Neregistrovaní 34:44 + 12:02
13. Matušková Kateřina RBK7474 SK Radioklub Blansko 35:30 + 12:48
14. Sadílková Zuzana 0100004 35:45 + 13:03
15. Hendrychová Pavla HOB6251 SKOB Horní Benešov 38:01 + 15:19
16. Sadílková Martina 0100005 38:43 + 16:01
17. Kašpar Martin SRK0000 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:52 + 17:10
18. Grzegocka Aleksandra 51P9350 UKS Sparta Czyżowice 41:56 + 19:14
19. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 42:13 + 19:31
20. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:17 + 19:35
21. Horvátová Blanka 0340001 44:22 + 21:40
22. Wojciechowicz Agnieszka 23P8650 OK!Sport Warszawa 52:34 + 29:52
23. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 53:40 + 30:58
24. Žaloudíková Eva KRN8750 KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:17 + 48:35
Vítková Miroslava PTE6952 TJ Sokol Ptení DISK
MS Kubová Ella AOP0853 Orientační Běh Opava 46:06 + 23:24
T
1.70 km, 115 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 16:36
2. Komenda Kamil 0210001 22:31 + 5:55
3. Bohuš Peter 27S Farmaceut Bratislava 22:59 + 6:23
4. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 23:58 + 7:22
5. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 25:50 + 9:14
6. Jurczyk Piotr 51P6900 UKS Sparta Czyżowice 27:02 + 10:26
7. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 28:59 + 12:23
8. Kurečka Lubomír HOB7501 SKOB Horní Benešov 31:50 + 15:14
9. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 34:34 + 17:58
10. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 35:34 + 18:58
11. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 37:10 + 20:34
12. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:42 + 21:06
13. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 44:46 + 28:10
14. Rohlík Petr KVS6402 SKOB Kobra Vsetín 46:51 + 30:15
15. Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 47:28 + 30:52
16. Chrástecká Eliška FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:00 + 31:24
17. Bielecki Tadeusz 1CP7001 UKS Siódemka Rumia 50:01 + 33:25
18. Kollarovits Pavel AOP8101 Orientační Běh Opava 52:00 + 35:24
19. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 56:29 + 39:53
Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál DISK
Kubová Markéta AOP7653 Orientační Běh Opava DISK