Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E2

Datum:
20.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Adam
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 18:17
2. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:10 + 2:53
3. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 27:10 + 8:53
4. Krüger Lianne Joséfine 3LD1150 Berliner Turnerschaft 34:54 + 16:37
D10N
1.40 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 13:34
2. Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec 15:38 + 2:04
3. Schwarzová Katka LBE1151 TJ Lokomotiva Beroun 19:48 + 6:14
4. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 26:12 + 12:38
5. Zapletalová Karla 29:29 + 15:55
6. Schwarzová Martina LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 33:12 + 19:38
MS Kollárovitsová Julie AOP0951 Orientační Běh Opava 20:42 + 7:08
MS Kotůlková Dorota AOP1150 Orientační Běh Opava 30:01 + 16:27
D12
1.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:26
2. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:27 + 1:01
3. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:35 + 1:09
4. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:17 + 3:51
5. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 20:31 + 4:05
6. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 23:03 + 6:37
7. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 23:36 + 7:10
8. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:31 + 11:05
9. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:40 + 16:14
Bielecka Marta 1CP0851 UKS Siódemka Rumia DISK
MS Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 16:44 + 0:18
MS Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 17:38 + 1:12
MS Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 25:24 + 8:58
MS Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 25:44 + 9:18
D14
1.50 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 14:24
2. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:29 + 2:05
3. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:29 + 10:05
4. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:05 + 10:41
Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
MS Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 14:26 + 0:02
MS Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 18:13 + 3:49
MS Kotůlková Martina AOP0650 Orientační Běh Opava 33:10 + 18:46
D16
1.50 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 19:41
2. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 20:13 + 0:32
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:12 + 8:31
4. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 28:19 + 8:38
5. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 37:37 + 17:56
6. Haluzová Štěpánka SBR0450 SKOB Bruntál 53:29 + 33:48
7. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 85:29 + 65:48
D18
1.80 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 17:18
2. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:47 + 3:29
3. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:49 + 8:31
4. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:49 + 12:31
5. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 14:01
6. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 37:00 + 19:42
7. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 40:13 + 22:55
8. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 43:03 + 25:45
Zurek Marta 1CP0251 UKS Siódemka Rumia DISK
D20
2.00 km, 90 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kreft Oliwia 1CP0051 UKS Siódemka Rumia 22:27
2. Dawidowska Natalia 1CP0052 UKS Siódemka Rumia 26:22 + 3:55
3. Bielecka Aleksandra 1CP0053 UKS Siódemka Rumia 30:33 + 8:06
Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky DISK
D21A
2.50 km, 125 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5087
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 27:29 5512
2. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 29:42 + 2:13 5136
3. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 32:47 + 5:18 4613
4. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 32:48 + 5:19 4611
5. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 33:07 + 5:38 4557
6. Kulow Anicó 3LD8650 Berliner Turnerschaft 34:55 + 7:26
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 36:54 + 9:25 3915
8. Vítková Lucie PTE9474 TJ Sokol Ptení 37:39 + 10:10 3788
9. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 40:30 + 13:01 3304
10. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 45:18 + 17:49 2490
D21B
2.30 km, 105 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2370
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:17 2876
2. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 29:39 + 1:22
3. Hájková Petra KYL9350 SK SP Kylešovice 38:36 + 10:19 2195
4. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 40:58 + 12:41 2039
5. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 45:41 + 17:24 1728
6. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 45:45 + 17:28 1724
7. Hornová Lenka 0140001 47:38 + 19:21
8. Karlová Eva MOV8551 SKOB Ostrava 50:07 + 21:50 1436
Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz DISK 0
Skálová Gabriela DKP8658 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Kocikowska Anna 3TP9450 SK Szybkie Anie DISK
D35A
2.00 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 24:34
2. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 24:39 + 0:05
3. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:23 + 1:49
4. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 28:28 + 3:54
5. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 29:19 + 4:45
6. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:28 + 7:54
7. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 32:39 + 8:05
8. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 35:18 + 10:44
9. Gottwaldová Hana JPV7551 Oddíl OS SK Prostějov 54:50 + 30:16
D35B
1.80 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Michaela VAM8450 OB Vamberk 19:50
2. Śliwczyńska Ilona 53P7850 Team 360° 22:51 + 3:01
3. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 27:00 + 7:10
4. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 29:38 + 9:48
5. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 29:53 + 10:03
6. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 29:58 + 10:08
7. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 30:03 + 10:13
8. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 30:42 + 10:52
9. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:13 + 11:23
10. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 12:00
11. Vojvodíková Barbara 0040001 32:37 + 12:47
12. Sýkorová Iva 0080001 33:10 + 13:20
13. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 33:51 + 14:01
14. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 35:22 + 15:32
15. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 35:55 + 16:05
16. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:30 + 17:40
17. Stašková Petra ZBM8255 SK Žabovřesky Brno 38:56 + 19:06
18. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:17 + 19:27
19. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 39:30 + 19:40
20. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:51 + 20:01
21. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 41:25 + 21:35
22. Chromčáková Jitka JZL7850 TJ Jižní svahy Zlín 43:02 + 23:12
23. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 76:36 + 56:46
24. Vítečková Tereza 6KC Neregistrovaní 107:31 + 87:41
D45A
1.90 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Utskarpen Audrun 0190002 22:28
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:49 + 0:21
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 23:55 + 1:27
4. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 25:01 + 2:33
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:17 + 2:49
6. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 25:39 + 3:11
7. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 29:15 + 6:47
8. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 30:03 + 7:35
9. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 30:18 + 7:50
10. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 32:59 + 10:31
11. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 39:28 + 17:00
12. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7051 UKS Siódemka Rumia 42:53 + 20:25
Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45B
1.70 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 29:45
2. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 32:06 + 2:21
3. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 32:48 + 3:03
4. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 3:30
5. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 33:28 + 3:43
6. Hendrychová Marcela HOB7051 SKOB Horní Benešov 33:47 + 4:02
7. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 34:18 + 4:33
8. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 34:37 + 4:52
9. Ženčáková Marie 0120003 35:11 + 5:26
10. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 35:20 + 5:35
11. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:21 + 7:36
12. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 38:16 + 8:31
13. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 41:51 + 12:06
14. Bydžovská Helena LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 15:17
15. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:25 + 15:40
16. Pišová Hana LCE7053 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:26 + 15:41
17. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 47:50 + 18:05
18. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 49:45 + 20:00
19. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 50:35 + 20:50
20. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 51:50 + 22:05
21. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 55:27 + 25:42
D55
1.70 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 21:10
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 22:29 + 1:19
3. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 23:55 + 2:45
4. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 24:29 + 3:19
5. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 27:32 + 6:22
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:40 + 6:30
7. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:40 + 7:30
8. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:37 + 8:27
9. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 30:03 + 8:53
10. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 30:25 + 9:15
11. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 31:01 + 9:51
12. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:00 + 10:50
13. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 11:49
14. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:05 + 12:55
15. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 36:07 + 14:57
16. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:11 + 17:01
17. Felklová Jarmila 0120004 40:10 + 19:00
18. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 43:17 + 22:07
19. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:21 + 24:11
20. Strohalmová Milena KRN5651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:28 + 26:18
21. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 47:31 + 26:21
22. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 47:47 + 26:37
23. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 57:02 + 35:52
24. Roubalíková Iva 0050002 60:59 + 39:49
25. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 64:40 + 43:30
26. Kühnel Radka 0260002 67:36 + 46:26
27. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 70:11 + 49:01
Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha DISK
D65
1.50 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 41:52
2. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 42:00 + 0:08
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 42:21 + 0:29
4. Sands Carol 0060002 48:37 + 6:45
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 52:38 + 10:46
6. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 56:10 + 14:18
Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno DISK
H10
1.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:41
2. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 11:47 + 1:06
3. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 12:54 + 2:13
4. Kostka Artur MOV0901 SKOB Ostrava 14:28 + 3:47
5. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 16:17 + 5:36
6. Rozsíval Martin KON1022 KOB Konice 23:51 + 13:10
7. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:45 + 19:04
MS Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 15:19 + 4:38
H10N
1.40 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Šimon HOB0902 SKOB Horní Benešov 16:23
2. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 20:23 + 4:00
3. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:37 + 5:14
4. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:02 + 5:39
MS Kollárovits Matěj AOP1101 Orientační Běh Opava 15:44 +
MS Kostka Mikuláš MOV1400 SKOB Ostrava 24:23 + 8:00
H12
1.40 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krüger Louis Antoine 3LD0900 Berliner Turnerschaft 19:18
2. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 20:01 + 0:43
3. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 20:02 + 0:44
4. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 21:38 + 2:20
5. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 22:08 + 2:50
6. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 22:43 + 3:25
7. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:58 + 4:40
8. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 24:24 + 5:06
9. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 27:52 + 8:34
10. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 27:53 + 8:35
11. Komenda Jakub ZBM0712 SK Žabovřesky Brno 35:59 + 16:41
12. Holý Štěpán SBR0802 SKOB Bruntál 39:13 + 19:55
MS Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 15:44 +
MS Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 19:53 + 0:35
MS Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 20:52 + 1:34
MS Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 21:35 + 2:17
MS Černohorský Jan AOP0704 Orientační Běh Opava 25:09 + 5:51
MS Cetl Jan AOP0902 Orientační Běh Opava 39:14 + 19:56
H14
1.50 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 15:56
2. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 17:50 + 1:54
3. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 18:33 + 2:37
4. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:40 + 3:44
5. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 20:52 + 4:56
6. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 24:20 + 8:24
7. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:27 + 14:31
8. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 30:49 + 14:53
9. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 41:32 + 25:36
10. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:36 + 29:40
11. Sedlák Jan LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 60:55 + 44:59
MS Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 20:26 + 4:30
MS Černohorský Jakub AOP0502 Orientační Běh Opava 43:30 + 27:34
H16
1.80 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 16:53
2. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 17:42 + 0:49
3. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 22:26 + 5:33
4. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 24:17 + 7:24
5. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 25:16 + 8:23
6. Bielecki Michal 1CP0401 UKS Siódemka Rumia 26:06 + 9:13
7. Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž 35:55 + 19:02
H20
2.40 km, 130 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šklíba Michal STE9900 SK SKI-OB Šternberk 27:14
2. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:43 + 7:29
3. Zamojski RafaL 1CP0001 UKS Siódemka Rumia 38:15 + 11:01
4. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 42:46 + 15:32
H21A
3.00 km, 155 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7806
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 23:23 8195
2. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 24:05 + 0:42 7973
3. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 26:19 + 2:56
4. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:22 + 2:59 7249
5. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 26:54 + 3:31 7080
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 27:20 + 3:57 6942
7. Žaloudík Jiří KRN8600 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:40 + 4:17 6837
8. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 28:21 + 4:58 6620
9. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 29:04 + 5:41 6393
10. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 29:16 + 5:53 6329
11. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 29:21 + 5:58 6303
12. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 30:14 + 6:51 6023
13. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 30:59 + 7:36 5785
14. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:05 + 7:42 5753
15. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 32:40 + 9:17
16. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 32:43 + 9:20 5235
17. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 32:53 + 9:30 5182
18. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 34:19 + 10:56 4728
19. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 35:52 + 12:29 4236
20. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 37:57 + 14:34 3575
21. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 39:01 + 15:38 3237
22. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 40:20 + 16:57 2819
23. Bedarau Edvin 0290002 44:35 + 21:12
24. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:01 + 21:38 1334
25. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 46:04 + 22:41 1001
26. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 48:17 + 24:54 298
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
MS Peřinka Jan AOP9101 Orientační Běh Opava 34:54 + 11:31 0
H21B
2.40 km, 130 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5261
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 20:25 5849
2. Skorupa Piotr 86P9300 LKS Górzanka Nawojowa Góra 23:46 + 3:21
3. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 23:53 + 3:28 5055
4. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 24:39 + 4:14 4880
5. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 24:49 + 4:24 4842
6. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 25:39 + 5:14 4651
7. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 25:46 + 5:21 4624
8. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:59 + 5:34 4574
9. Tsiak Aliaksandr 0290001 26:22 + 5:57
10. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 28:48 + 8:23 3930
11. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 30:09 + 9:44 3621
12. Hájek Václav KYL9800 SK SP Kylešovice 30:20 + 9:55 3579
13. Kašpar Petr JPV9915 Oddíl OS SK Prostějov 30:34 + 10:09 3525
14. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 32:34 + 12:09 3067
15. Mutina Jiří BFM9101 SKOB Frýdek - Místek 35:26 + 15:01 2411
16. Mutina Václav BFM9301 SKOB Frýdek - Místek 42:54 + 22:29 702
17. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:26 + 29:01 0
18. Polách Robert SFM9501 O-RUNNAŘI Beskydy 52:15 + 31:50
Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering DISK 0
H35A
2.20 km, 100 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 20:13
2. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 20:15 + 0:02
3. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 22:21 + 2:08
4. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:28 + 2:15
5. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 22:52 + 2:39
6. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 24:38 + 4:25
7. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 25:42 + 5:29
8. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 26:17 + 6:04
9. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 26:29 + 6:16
10. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 27:31 + 7:18
11. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 29:12 + 8:59
12. Krüger Ronny 3LD7900 Berliner Turnerschaft 31:06 + 10:53
13. Kostka Petr MOV8200 SKOB Ostrava 31:08 + 10:55
14. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 31:09 + 10:56
15. Rytíř Michal SKM7325 KOB Směr Kroměříž 31:56 + 11:43
16. Mastela Rafal HAV7300 OB Havířov 32:28 + 12:15
17. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 35:14 + 15:01
18. Kulíšek Tomáš HOB7101 SKOB Horní Benešov 35:36 + 15:23
19. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 35:49 + 15:36
20. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 35:52 + 15:39
21. Procházka Josef 0160001 37:56 + 17:43
22. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 49:09 + 28:56
H35B
2.00 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 20:44
2. Verbin Oded 0220001 23:01 + 2:17
3. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 24:43 + 3:59
4. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 25:52 + 5:08
5. Vácha Robert 0320001 28:36 + 7:52
6. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 31:01 + 10:17
7. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:30 + 10:46
8. Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha 31:53 + 11:09
9. Strohalm Petr KRN8103 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:16 + 11:32
10. Holý Ondřej SBR7600 SKOB Bruntál 32:20 + 11:36
11. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:33 + 12:49
12. Zeman Radek 0070001 33:49 + 13:05
13. Badarycz Piotr 0330001 34:16 + 13:32
14. Minarčík Tomáš KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:12 + 16:28
15. Šafek Jiří ZBM7606 SK Žabovřesky Brno 41:37 + 20:53
16. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:42 + 25:58
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 51:43 + 30:59
18. Frank Darrell 6KC Neregistrovaní 51:54 + 31:10
19. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 53:17 + 32:33
20. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 61:15 + 40:31
MS Salich Radomír AOP7603 Orientační Běh Opava 68:21 + 47:37
H45A
2.00 km, 95 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 18:02
2. Kratochvíl Karel HOB7001 SKOB Horní Benešov 21:28 + 3:26
3. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 4:24
4. Dzik Mirosław 86P7102 LKS Górzanka Nawojowa Góra 23:28 + 5:26
5. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 24:28 + 6:26
6. Egge Guttorm 0190001 24:44 + 6:42
7. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 24:49 + 6:47
8. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 11:20
9. Ženčák Jaroslav 0120001 33:30 + 15:28
10. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 34:03 + 16:01
11. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 35:50 + 17:48
12. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 42:06 + 24:04
13. Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 44:56 + 26:54
Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál DISK
Malý Juraj 0010001 DISK
Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering DISK
H45B
1.70 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 18:11
2. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:49 + 5:38
3. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 26:15 + 8:04
4. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 28:41 + 10:30
5. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 11:20
6. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 30:20 + 12:09
7. Sadílek Ondřej 0100001 30:35 + 12:24
8. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:48 + 12:37
9. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 30:51 + 12:40
10. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 30:56 + 12:45
11. Kašpar Patrik 0250001 31:59 + 13:48
12. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:11 + 14:00
13. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 32:28 + 14:17
14. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 15:05
15. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 35:11 + 17:00
16. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 40:24 + 22:13
17. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 41:06 + 22:55
18. Trepáč Ivan 46:46 + 28:35
19. Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:52 + 34:41
Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice DISK
H55A
1.70 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 20:50
2. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 21:55 + 1:05
3. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 22:10 + 1:20
4. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 22:42 + 1:52
5. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 24:12 + 3:22
6. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 24:28 + 3:38
7. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:57 + 4:07
8. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 28:27 + 7:37
9. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:30 + 7:40
10. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 28:32 + 7:42
11. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:56 + 8:06
12. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 30:33 + 9:43
13. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 30:52 + 10:02
14. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 32:43 + 11:53
15. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 32:52 + 12:02
16. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 33:33 + 12:43
17. Fijor Waldemar 0110001 33:39 + 12:49
18. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 34:08 + 13:18
19. Chládek Josef ZAM5901 OB TJ Sokol Žamberk 34:59 + 14:09
20. Czerkawski Waclaw 39:25 + 18:35
21. Sypula Slawomir 4HP6001 UNTS Warszawa 40:00 + 19:10
22. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 41:03 + 20:13
23. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 44:12 + 23:22
24. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 46:54 + 26:04
25. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 48:15 + 27:25
26. Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 48:46 + 27:56
H55B
1.60 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 0300001 17:36
2. Kööhler Hans 0260001 21:16 + 3:40
3. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 23:35 + 5:59
4. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 26:20 + 8:44
5. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 27:41 + 10:05
6. Strohalm Petr KRN5601 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:17 + 11:41
7. Felkl Luděk 0120002 29:31 + 11:55
8. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 29:59 + 12:23
9. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 35:43 + 18:07
10. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 37:42 + 20:06
11. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 38:06 + 20:30
12. Roubalík Radovan 0050001 43:22 + 25:46
13. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:06 + 34:30
Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín DISK
H65
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 19:32
2. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 20:30 + 0:58
3. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:50 + 1:18
4. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 21:26 + 1:54
5. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 23:19 + 3:47
6. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 23:36 + 4:04
7. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 23:56 + 4:24
8. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 24:21 + 4:49
9. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 24:30 + 4:58
10. Sukeník Mojmír KRN5202 KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:02 + 5:30
11. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 25:49 + 6:17
12. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 27:59 + 8:27
13. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 28:07 + 8:35
14. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 29:04 + 9:32
15. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 29:34 + 10:02
16. Novák Miroslav 0130003 35:24 + 15:52
17. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 36:26 + 16:54
18. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 38:29 + 18:57
19. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 40:39 + 21:07
Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc DISK
H70
1.50 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sands Tim 0060001 24:17
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 32:15 + 7:58
3. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 34:05 + 9:48
4. Klech Josef HOB4701 SKOB Horní Benešov 41:50 + 17:33
5. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 77:46 + 53:29
Kašpar Josef HOB4601 SKOB Horní Benešov DISK
H75
1.40 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 34:48
2. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 42:20 + 7:32
3. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 42:54 + 8:06
4. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 61:53 + 27:05
HDR
1.40 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečka Jakub HOB0701 SKOB Horní Benešov 14:16
2. Kratochvíl David HOB1101 SKOB Horní Benešov 15:20 + 1:04
3. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:32 + 1:16
4. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:56 + 1:40
5. Zaoralová Barbora NNN0003 Neregistrovaní 16:02 + 1:46
6. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 16:41 + 2:25
7. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:23 + 3:07
8. Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 17:57 + 3:41
9. Špiláček Vojtěch 19:27 + 5:11
10. Sadílková Gabriela 0100002 21:19 + 7:03
11. Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava 22:03 + 7:47
12. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:21 + 8:05
13. Brabec Lukáš 0130001 23:26 + 9:10
14. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 24:32 + 10:16
15. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 24:39 + 10:23
16. Rychlý Jakub KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:42 + 11:26
17. Panna Matyáš MOV1300 SKOB Ostrava 26:14 + 11:58
18. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 27:14 + 12:58
19. Jurczyk Anna 51P7050 UKS Sparta Czyżowice 28:11 + 13:55
20. Krüger Náya Livia 3LD1450 Berliner Turnerschaft 30:46 + 16:30
21. Špiláček Adam 30:59 + 16:43
22. Holinková Mariánka KRN1111 KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:41 + 19:25
23. Brabcová Tina 0130002 34:37 + 20:21
24. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 37:02 + 22:46
25. Malá Zara Mia 40:43 + 26:27
26. Matyšek Josef PLU1400 TJ SOKOL Plumlov 40:56 + 26:40
27. Sýkora Jan 0080003 49:29 + 35:13
28. Zapletalová Emma 53:22 + 39:06
Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Peršinová Barunka 0280001 DISK
MS Kotůlek Vít AOP1301 Orientační Běh Opava 19:59 + 5:43
MS Kubová Julie AOP1351 Orientační Běh Opava 36:51 + 22:35
P
1.30 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 14:45
2. Kašpar Martin SRK0000 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:30 + 0:45
3. Hanuš Jaroslav HOB0001 SKOB Horní Benešov 16:13 + 1:28
4. Plánková Jana NNN0002 Neregistrovaní 17:16 + 2:31
5. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:32 + 2:47
6. Kurečková Pavla HOB7952 SKOB Horní Benešov 17:36 + 2:51
7. Hendrych Jaromír HOB6001 SKOB Horní Benešov 19:07 + 4:22
8. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 19:14 + 4:29
9. Hendrychová Pavla HOB6251 SKOB Horní Benešov 20:27 + 5:42
10. Sadílková Zuzana 0100004 21:48 + 7:03
11. Grzegocka Aleksandra 51P9350 UKS Sparta Czyżowice 21:56 + 7:11
12. Chmelařová Blanka 0090001 22:00 + 7:15
13. Hendrych Vlastimil HOB5601 SKOB Horní Benešov 22:31 + 7:46
14. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 22:38 + 7:53
15. Tran Ngoc Mai 22:42 + 7:57
16. Hendrych Jiří HOB6701 SKOB Horní Benešov 23:58 + 9:13
17. Koťátková Barbora 24:15 + 9:30
18. Tulková Jana 24:29 + 9:44
19. Byrtusová Klára SIT0851 OK SILESIA 25:06 + 10:21
20. Zaoral Jan NNN0001 Neregistrovaní 25:29 + 10:44
21. Sadílková Martina 0100005 27:03 + 12:18
22. Wojciechowicz Agnieszka 23P8650 OK!Sport Warszawa 28:30 + 13:45
23. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:42 + 15:57
24. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:54 + 16:09
25. Benešová Jana 31:30 + 16:45
26. Porebský Radek 0310002 32:27 + 17:42
27. Schramm Edita 0310001 34:07 + 19:22
28. Matušková Kateřina RBK7474 SK Radioklub Blansko 35:15 + 20:30
29. Horvátová Blanka 0340001 38:34 + 23:49
30. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 38:42 + 23:57
31. Porebská Markéta 0310004 49:32 + 34:47
32. Porebská Eva 0310003 49:39 + 34:54
33. Válka Jan SOP1701 OOB TJ Slezan Opava 53:47 + 39:02
34. Peterek Antonín 59:51 + 45:06
35. Žaloudíková Eva KRN8750 KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:20 + 67:35
MS Kotůlková Renáta AOP0451 Orientační Běh Opava 33:45 + 19:00
MS Kubová Ella AOP0853 Orientační Běh Opava 44:34 + 29:49
T
1.80 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 14:52
2. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 16:43 + 1:51
3. Komenda Kamil 0210001 17:31 + 2:39
4. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 17:34 + 2:42
5. Kovařík Martin SIT0101 OK SILESIA 18:11 + 3:19
5. Bíčánek Jan SIT0501 OK SILESIA 18:11 + 3:19
7. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 18:34 + 3:42
8. Bíčánek Milan SIT7703 OK SILESIA 18:58 + 4:06
9. Kovařík Tomáš SIT0401 OK SILESIA 20:12 + 5:20
10. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 20:13 + 5:21
11. Martínek Pavel 21:05 + 6:13
12. Kovaříková Mária SIT6951 OK SILESIA 21:37 + 6:45
13. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 21:44 + 6:52
14. Bohuš Peter 27S Farmaceut Bratislava 21:52 + 7:00
15. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 23:35 + 8:43
16. Kurečka Lubomír HOB7501 SKOB Horní Benešov 23:37 + 8:45
16. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 23:37 + 8:45
18. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 24:50 + 9:58
19. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 25:07 + 10:15
20. Furmánek Zdeněk 0170003 25:46 + 10:54
21. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 26:14 + 11:22
22. Šrajer Jan OOP5601 TJ Opava 27:59 + 13:07
23. Kovařík Martin SIT7701 OK SILESIA 28:06 + 13:14
24. Bíčánková Jana SIT7551 OK SILESIA 29:15 + 14:23
25. Jurczyk Piotr 51P6900 UKS Sparta Czyżowice 29:47 + 14:55
26. Sýkora Jiří OOP5400 TJ Opava 30:00 + 15:08
27. Byrtus Petr SIT7702 OK SILESIA 31:12 + 16:20
28. Sýkorová Ivana OOP6450 TJ Opava 31:32 + 16:40
29. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 33:16 + 18:24
30. Hendrych Jan HOB9301 SKOB Horní Benešov 33:32 + 18:40
31. Lindovský Kamil 34:55 + 20:03
32. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 35:29 + 20:37
33. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 36:51 + 21:59
34. Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 37:23 + 22:31
35. Bielecki Tadeusz 1CP7001 UKS Siódemka Rumia 38:28 + 23:36
36. Grabovský Marek 41:08 + 26:16
37. Rohlík Petr KVS6402 SKOB Kobra Vsetín 44:42 + 29:50
38. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 45:14 + 30:22
39. Levrincová Petra 46:19 + 31:27
40. Svihra Peter 54:35 + 39:43
41. Rychlý Lubomír 57:27 + 42:35
42. Pavelková Eliška 66:18 + 51:26
43. Czaschová Helena 70:21 + 55:29
Návrat Ladislav DISK
MS Pavelek Luděk AOP5801 Orientační Běh Opava 25:15 + 10:23
MS Pavelková Michaela AOP6851 Orientační Běh Opava 31:10 + 16:18
MS Pavelková Ema AOP0051 Orientační Běh Opava 31:50 + 16:58
MS Kollarovits Pavel AOP8101 Orientační Běh Opava 32:30 + 17:38
MS Kubová Markéta AOP7653 Orientační Běh Opava 60:31 + 45:39