Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Hradešín
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Hradešínský les
Ředitel závodu:
Makovský Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Vlášek Jakub - R3
Stavitel tratí:
Ransdorf Jakub - R3
JURY:
Pašek František, Němečková Jarmila, Vyhnálková Barbora
Protokol:
Omlouváme se nejmladším závodníkům na fáborkových tratích, kde naší chybou při pojmenování tratí nejsou mezičasy. Výsledky kategorií D10F, H10F a TF jsou ale v pořádku. Závodnici TJP4750 Lubomíře Ryšavé se v centru závodů udělalo nevolno, převezena ZZS do nemocnice, kde byla ponechána na pozorování.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T3     T5     TF    
D10
2.09 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 19:31
2. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 20:46 + 1:15
3. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:24 + 3:53
4. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 24:11 + 4:40
5. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:48 + 6:17
6. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:01 + 6:30
7. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 27:55 + 8:24
8. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 31:04 + 11:33
9. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 31:43 + 12:12
10. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 32:22 + 12:51
11. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 33:16 + 13:45
12. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 33:51 + 14:20
13. Mácová Barbora DOB1050 KOB Dobruška 35:02 + 15:31
14. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 37:26 + 17:55
15. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 37:44 + 18:13
16. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 37:45 + 18:14
17. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 39:00 + 19:29
18. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 40:31 + 21:00
19. Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov 41:02 + 21:31
20. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 43:35 + 24:04
21. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 43:36 + 24:05
22. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 44:50 + 25:19
23. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 44:56 + 25:25
24. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 45:41 + 26:10
25. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 46:53 + 27:22
26. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 48:47 + 29:16
27. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 50:42 + 31:11
28. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 51:41 + 32:10
29. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 53:49 + 34:18
30. Uhlíková Augustina DKP1056 Oddíl OB Kotlářka 71:45 + 52:14
31. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:08 + 56:37
32. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 81:48 + 62:17
33. Vachková Valerie ROU0999 SKOB Roudnice nad Labem 91:18 + 71:47
D10F
1.96 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzlíková Johana 36:00
2. Flemrová Tereza FSP0954 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:28 + 0:28
3. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 37:28 + 1:28
4. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:54 + 2:54
5. Břízková Alžběta LOU1153 SK Moravan Louňovice 39:27 + 3:27
6. Horová Adéla LOU1151 SK Moravan Louňovice 40:11 + 4:11
7. Dušková Tereza LOU1054 SK Moravan Louňovice 40:21 + 4:21
8. Geffertová Marta FSP1054 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:41 + 4:41
9. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 41:24 + 5:24
10. Benešová Ludmila FSP1151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:01 + 7:01
11. Pešková Marie LOU1252 SK Moravan Louňovice 43:28 + 7:28
12. Brzobohatá Eliška 0250006 Klub dobré zprávy 46:23 + 10:23
13. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 48:24 + 12:24
14. Lázničková Eliška LOU1052 SK Moravan Louňovice 49:20 + 13:20
15. Vítová Marianne SPC1150 SPORTICUS team 53:35 + 17:35
16. van Dongen Annemiek DKP1257 Oddíl OB Kotlářka 66:02 + 30:02
17. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 73:54 + 37:54
18. Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice 84:59 + 48:59
Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka DISK
Šeborová Barbora DKL1150 KOB Kladno DISK
Štolbová Lenka KNC1250 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Dobyášová Kateřina 0080001 Kamenice DISK
Veselá Kateřina DISK
D12
2.54 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:09
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 27:33 + 2:24
3. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:42 + 2:33
4. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:02 + 3:53
5. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:42 + 7:33
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 33:07 + 7:58
7. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 8:15
8. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 33:48 + 8:39
9. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 34:23 + 9:14
10. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:32 + 11:23
11. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 36:52 + 11:43
12. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:30 + 12:21
13. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 37:58 + 12:49
14. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 38:04 + 12:55
15. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 38:33 + 13:24
16. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 39:57 + 14:48
17. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 40:17 + 15:08
18. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 40:19 + 15:10
19. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 40:49 + 15:40
20. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 41:30 + 16:21
21. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 43:16 + 18:07
22. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 43:54 + 18:45
23. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 44:09 + 19:00
24. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 45:31 + 20:22
25. Kohoutková Kateřina DKP0756 Oddíl OB Kotlářka 46:27 + 21:18
26. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 46:30 + 21:21
27. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 46:36 + 21:27
28. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 46:45 + 21:36
29. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 49:58 + 24:49
30. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 51:50 + 26:41
31. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 53:19 + 28:10
32. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 54:00 + 28:51
33. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:44 + 29:35
34. Dědková Brigita TAP0753 KOB Tretra Praha 54:59 + 29:50
35. Vaughanová Sára LOU0853 SK Moravan Louňovice 55:42 + 30:33
36. Křečková Apolena KAM0755 OK Kamenice 56:28 + 31:19
37. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:33 + 32:24
38. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 58:05 + 32:56
39. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 59:07 + 33:58
40. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 61:41 + 36:32
41. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 61:45 + 36:36
42. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 62:02 + 36:53
43. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 64:24 + 39:15
44. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:09 + 43:00
45. Pecháčková Barbora 0130001 OB Kotlářka 70:03 + 44:54
46. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 71:38 + 46:29
47. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 84:06 + 58:57
Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha DISK
D14
2.62 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 27:57
2. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 30:41 + 2:44
3. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 31:48 + 3:51
4. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 32:16 + 4:19
5. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 33:50 + 5:53
6. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 34:15 + 6:18
7. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 36:50 + 8:53
8. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 38:49 + 10:52
9. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 39:05 + 11:08
10. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:11 + 12:14
11. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 40:29 + 12:32
12. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 40:45 + 12:48
13. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 40:54 + 12:57
14. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 41:54 + 13:57
15. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 41:58 + 14:01
16. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 45:09 + 17:12
17. Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:56 + 20:59
18. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 49:45 + 21:48
19. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 50:53 + 22:56
20. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 52:51 + 24:54
21. Heřmanová Aino DKP0659 Oddíl OB Kotlářka 54:42 + 26:45
22. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 56:06 + 28:09
23. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 57:32 + 29:35
24. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 66:15 + 38:18
25. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 68:52 + 40:55
26. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 79:55 + 51:58
27. Hutláková Adéla CEP0650 Čepíci 108:13 + 80:16
28. Matějková Soňa PGP0754 SK Praga 114:12 + 86:15
D16
2.86 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 31:44
2. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 32:24 + 0:40
3. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:19 + 2:35
4. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 35:07 + 3:23
5. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 37:27 + 5:43
6. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 39:35 + 7:51
7. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 40:33 + 8:49
8. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:44 + 17:00
9. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 51:32 + 19:48
10. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 51:45 + 20:01
11. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 53:57 + 22:13
12. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 54:23 + 22:39
13. Řeháková Ludmila DVP0451 DVP ORIENTATION 55:46 + 24:02
14. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 57:58 + 26:14
15. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 58:36 + 26:52
16. Hanzalová Aneta CEP0450 Čepíci 61:01 + 29:17
17. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 70:07 + 38:23
D18
3.41 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 34:34
2. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 41:37 + 7:03
3. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 46:25 + 11:51
4. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 47:26 + 12:52
5. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:43 + 15:09
6. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 50:18 + 15:44
7. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 50:38 + 16:04
8. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 50:41 + 16:07
9. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 89:01 + 54:27
D21K
2.80 km, 165 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2241
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 30:14 2342
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 32:06 + 1:52 2210
3. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 32:39 + 2:25 2171
4. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 32:52 + 2:38 2156
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 38:40 + 8:26 1745
6. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 47:30 + 17:16 1120
7. Lounková Zuzana PDY8550 Běhej Poděbrady 58:59 + 28:45 307
8. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 81:42 + 51:28 0
D21L
4.14 km, 265 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7730
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 35:44 8175
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 38:35 + 2:51 7594
3. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 39:26 + 3:42 7420
4. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 40:56 + 5:12 7115
5. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 42:24 + 6:40 6816
6. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 42:31 + 6:47 6792
7. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 45:26 + 9:42 6197
8. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 46:29 + 10:45 5983
9. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 47:02 + 11:18 5871
10. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 47:06 + 11:22 5858
11. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 47:20 + 11:36 5810
12. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 47:39 + 11:55 5745
13. Neumannová Kateřina PGP9256 SK Praga 48:01 + 12:17 5671
14. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:59 + 13:15 5474
15. Pecoldová Pavlína 0240001 Cookies & Pancakes 49:12 + 13:28
16. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 49:37 + 13:53 5344
17. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:17 + 14:33 5209
18. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 50:35 + 14:51 5147
19. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:41 + 14:57 5127
20. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 51:19 + 15:35 4998
21. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 52:13 + 16:29 4814
22. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 53:46 + 18:02 4498
23. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 53:56 + 18:12 4464
24. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 54:10 + 18:26 4417
25. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 54:11 + 18:27 4414
26. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 56:42 + 20:58 3900
27. Pavlů Kateřina DKP9550 Oddíl OB Kotlářka 58:10 + 22:26 3601
28. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 59:20 + 23:36 3364
29. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 60:12 + 24:28 3187
30. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 61:06 + 25:22
31. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 61:44 + 26:00 2874
32. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 62:02 + 26:18 2813
33. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 62:23 + 26:39 2742
34. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:16 + 27:32 2562
35. Horová Magda VSP5450 USK Praha 64:44 + 29:00 2263
36. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 65:34 + 29:50 2093
37. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 66:41 + 30:57 1865
38. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:54 + 33:10 1413
39. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 73:53 + 38:09 398
D35
3.76 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 41:48
2. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 43:41 + 1:53
3. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 44:00 + 2:12
4. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:16 + 2:28
5. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 50:01 + 8:13
6. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 50:38 + 8:50
7. Řepková Jana PGP7762 SK Praga 52:18 + 10:30
8. Dneboská Milena 0120001 ok vrsovice 52:28 + 10:40
9. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 53:26 + 11:38
10. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 53:36 + 11:48
11. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 54:07 + 12:19
12. Němcová Barbora SOB7550 SOBSA 54:12 + 12:24
13. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 55:21 + 13:33
14. Geševa Radka LOU8150 SK Moravan Louňovice 57:46 + 15:58
15. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 58:14 + 16:26
16. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 58:31 + 16:43
17. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 59:45 + 17:57
18. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 59:54 + 18:06
19. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 60:03 + 18:15
20. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 61:38 + 19:50
21. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 62:02 + 20:14
22. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 63:33 + 21:45
23. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 65:18 + 23:30
24. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 65:37 + 23:49
25. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 67:40 + 25:52
26. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 67:42 + 25:54
27. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:31 + 26:43
28. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 69:38 + 27:50
29. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 70:14 + 28:26
30. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 70:42 + 28:54
31. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:22 + 29:34
32. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 72:02 + 30:14
33. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 73:06 + 31:18
34. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:37 + 31:49
35. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 75:15 + 33:27
36. Zábřeská Jitka LOU7950 SK Moravan Louňovice 76:45 + 34:57
37. Andrlova Vendula KNC8050 Sokol Kostelec n. Č. l. 78:26 + 36:38
38. Lazarova Pavla RIC7651 OB Říčany 79:07 + 37:19
39. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 81:12 + 39:24
40. Lázničková Blanka LOU8050 SK Moravan Louňovice 82:44 + 40:56
41. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 83:30 + 41:42
42. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 86:00 + 44:12
43. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 88:06 + 46:18
44. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 89:26 + 47:38
45. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 89:37 + 47:49
46. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 90:45 + 48:57
47. Pešková Erika LOU8250 SK Moravan Louňovice 91:29 + 49:41
48. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 95:01 + 53:13
49. Pechačová Kateřina DCH7951 Radioelektronika Cheb 95:46 + 53:58
50. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 142:05 + 100:17
Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Stoklasová Kamila RIC7852 OB Říčany DISK
D45
2.85 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 33:14
2. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 33:53 + 0:39
3. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 36:16 + 3:02
4. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 37:20 + 4:06
5. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:32 + 4:18
6. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 37:51 + 4:37
7. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 37:56 + 4:42
8. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 39:27 + 6:13
9. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 39:56 + 6:42
10. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:08 + 6:54
11. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 42:34 + 9:20
12. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 43:44 + 10:30
13. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 44:46 + 11:32
14. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 45:01 + 11:47
15. Junková Petra STH7451 SK Studenec 46:33 + 13:19
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 46:56 + 13:42
17. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 47:41 + 14:27
18. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 49:09 + 15:55
19. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 50:55 + 17:41
20. Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany 51:51 + 18:37
21. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:56 + 18:42
22. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 53:50 + 20:36
23. Řeháková Jana DVP7351 DVP ORIENTATION 56:17 + 23:03
24. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 57:16 + 24:02
25. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 57:53 + 24:39
26. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 59:54 + 26:40
27. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 61:30 + 28:16
28. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 68:58 + 35:44
29. Dudková Lada PDY7250 Běhej Poděbrady 73:53 + 40:39
30. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 75:26 + 42:12
31. Nežádalová Lenka DKP7150 Oddíl OB Kotlářka 75:59 + 42:45
Zelená Markéta PGP5850 SK Praga DISK
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice DISK
D55
2.48 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 36:21
2. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:35 + 2:14
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 38:38 + 2:17
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 41:04 + 4:43
5. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:41 + 7:20
6. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:06 + 7:45
7. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 45:46 + 9:25
8. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 47:18 + 10:57
8. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 47:18 + 10:57
10. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 48:33 + 12:12
11. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:02 + 12:41
12. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 49:51 + 13:30
13. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 50:54 + 14:33
14. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:15 + 20:54
15. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 69:13 + 32:52
D65
2.20 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 40:58
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 41:27 + 0:29
3. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 45:14 + 4:16
4. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 48:40 + 7:42
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 54:14 + 13:16
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 74:28 + 33:30
7. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 105:51 + 64:53
D75
1.94 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 29:53
2. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 45:02 + 15:09
H10
2.17 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 18:21
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 20:04 + 1:43
3. Sotona Filip 0150001 Rychlí šneci 22:03 + 3:42
4. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 24:47 + 6:26
5. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 25:53 + 7:32
6. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 26:03 + 7:42
7. Švejda Jáchym ZVO0902 OB SK Zvole 26:06 + 7:45
8. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 26:37 + 8:16
9. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 26:39 + 8:18
10. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 27:16 + 8:55
11. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 27:17 + 8:56
12. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 29:28 + 11:07
13. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:52 + 14:31
14. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 33:14 + 14:53
15. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 34:51 + 16:30
16. van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka 35:38 + 17:17
17. Vozábal David PGP0904 SK Praga 35:56 + 17:35
18. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 36:30 + 18:09
19. Gešev Martin LOU0900 SK Moravan Louňovice 37:36 + 19:15
20. Pazák Eduard TAP0913 KOB Tretra Praha 38:54 + 20:33
21. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 39:17 + 20:56
22. Pilař František CEP0900 Čepíci 39:35 + 21:14
23. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 40:16 + 21:55
24. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 41:08 + 22:47
25. Pešek Jan LOU1002 SK Moravan Louňovice 41:23 + 23:02
26. Paulíny Jakub TAP0902 KOB Tretra Praha 41:55 + 23:34
27. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 42:33 + 24:12
28. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 42:35 + 24:14
29. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 42:56 + 24:35
30. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 43:48 + 25:27
31. Černý Martin RIC1004 OB Říčany 44:02 + 25:41
32. Hlaváček Karel ZVO0901 OB SK Zvole 45:26 + 27:05
33. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 45:37 + 27:16
34. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 46:07 + 27:46
35. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 48:12 + 29:51
36. Lazar David RIC1001 OB Říčany 48:46 + 30:25
37. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 50:31 + 32:10
38. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 52:13 + 33:52
39. Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha 55:58 + 37:37
40. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 58:46 + 40:25
41. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 66:10 + 47:49
42. Zamastil Juraj FSP0904 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:17 + 47:56
43. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 69:30 + 51:09
44. Gurecký Vojtěch TJP0900 TJ Sokol Troja 100:48 + 82:27
Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha DISK
Hinks-Eduards Adam ZVO0905 OB SK Zvole DISK
H10F
1.96 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neškudla Jan 29:00
2. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 2:52
3. Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany 34:45 + 5:45
4. Andrle Hynek KNC1000 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:19 + 7:19
5. Hendrich Matyáš PGP1003 SK Praga 37:48 + 8:48
6. Vostruha Aleš 0250005 Klub dobré zprávy 38:14 + 9:14
7. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 39:05 + 10:05
8. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 39:29 + 10:29
9. Schlindenbuch Noe FSP0903 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:43 + 10:43
10. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 41:41 + 12:41
11. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 41:55 + 12:55
12. Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja 44:52 + 15:52
13. Paulů Max CEP1100 Čepíci 45:01 + 16:01
14. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 45:52 + 16:52
15. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 46:35 + 17:35
16. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 50:00 + 21:00
17. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 50:25 + 21:25
18. Kvasnička Jakub 0250002 Klub dobré zprávy 52:38 + 23:38
19. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 54:39 + 25:39
20. Čečetka Matěj KNC0900 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:24 + 32:24
21. Pačes Vítězslav KNC1100 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:33 + 32:33
22. Vlasaný Ondřej 93:19 + 64:19
23. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 95:30 + 66:30
Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga DISK
Motejzík Jiří DLP1001 OOB TJ Dukla Praha DISK
Vít Damien SPC1300 SPORTICUS team DISK
Pinkava Jonáš FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H12
2.62 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:10
2. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 23:03 + 0:53
3. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 25:41 + 3:31
4. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 26:00 + 3:50
5. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 28:37 + 6:27
6. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 28:41 + 6:31
7. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 29:18 + 7:08
8. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 29:40 + 7:30
9. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:56 + 7:46
10. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 30:10 + 8:00
11. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 9:38
12. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 32:11 + 10:01
13. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 32:35 + 10:25
14. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 35:06 + 12:56
15. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 35:27 + 13:17
16. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 36:34 + 14:24
17. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 14:42
18. Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany 37:27 + 15:17
19. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 37:57 + 15:47
20. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 38:31 + 16:21
21. Gabriel Štěpán ZVO0803 OB SK Zvole 39:14 + 17:04
22. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 41:33 + 19:23
23. Weiss Hugo DLP0701 OOB TJ Dukla Praha 41:56 + 19:46
24. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 42:03 + 19:53
25. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 43:25 + 21:15
26. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 43:48 + 21:38
27. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:26 + 22:16
28. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 44:37 + 22:27
29. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 45:03 + 22:53
30. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 46:22 + 24:12
31. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 47:12 + 25:02
32. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 48:06 + 25:56
33. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 48:11 + 26:01
34. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 48:13 + 26:03
35. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 49:38 + 27:28
36. Jirous Erik 0220001 Jirous 50:46 + 28:36
37. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 51:28 + 29:18
38. Němec Jaromír SOB0800 SOBSA 54:54 + 32:44
39. Čížek Filip ROU0705 SKOB Roudnice nad Labem 56:18 + 34:08
40. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 59:40 + 37:30
41. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 60:38 + 38:28
42. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 61:38 + 39:28
43. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 63:19 + 41:09
44. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 63:29 + 41:19
45. Hlaváček Jan ZVO0701 OB SK Zvole 63:58 + 41:48
46. Karych Alexander DKP0812 Oddíl OB Kotlářka 66:58 + 44:48
47. Brabec Matěj CEP0800 Čepíci 69:21 + 47:11
48. Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:31 + 47:21
49. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 84:47 + 62:37
50. Brůžek Vojtěch CEP0701 Čepíci 91:55 + 69:45
Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Poskočil Tomáš DOR0707 OK Dobříš DISK
H14
3.19 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:38
2. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 30:43 + 3:05
3. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 32:54 + 5:16
4. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 34:26 + 6:48
5. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 34:39 + 7:01
6. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:58 + 7:20
7. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 35:11 + 7:33
8. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:54 + 9:16
9. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:07 + 9:29
10. Městka Václav VSP0600 USK Praha 37:17 + 9:39
11. Kohoutek Vojtěch DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 39:45 + 12:07
12. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 42:38 + 15:00
13. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 42:42 + 15:04
14. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 44:15 + 16:37
15. Čechmánek Václav PGP0607 SK Praga 45:07 + 17:29
15. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 45:07 + 17:29
17. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:10 + 17:32
18. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:25 + 17:47
19. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 46:25 + 18:47
20. Meier David VSP0606 USK Praha 48:21 + 20:43
21. Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany 50:15 + 22:37
22. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 23:48
23. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 52:08 + 24:30
24. Václavík Richard LOU0601 SK Moravan Louňovice 53:55 + 26:17
25. Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno 55:18 + 27:40
26. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 63:55 + 36:17
27. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 69:16 + 41:38
28. Palla Marek 0070001 SK 86:07 + 58:29
29. Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci 88:07 + 60:29
30. Dudek Daniel PDY0502 Běhej Poděbrady 118:27 + 90:49
31. Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda 122:02 + 94:24
Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany DISK
Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany DISK
H16
3.21 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Adam VSP0401 USK Praha 28:28
2. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 31:28 + 3:00
3. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 33:14 + 4:46
4. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:49 + 5:21
5. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 40:01 + 11:33
6. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 46:39 + 18:11
7. Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:53 + 27:25
8. Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:25 + 29:57
9. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:01 + 34:33
10. Král Quido PGP0410 SK Praga 68:42 + 40:14
Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš DISK
H18
3.83 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 37:38
2. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 38:24 + 0:46
3. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 61:06 + 23:28
4. Dudek Jan PDY0200 Běhej Poděbrady 72:44 + 35:06
5. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 90:02 + 52:24
6. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 94:21 + 56:43
H21K
4.20 km, 245 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2395
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 44:07 2517
2. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 46:42 + 2:35 2384
3. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 48:40 + 4:33 2283
4. Llobet Adrià DOB9201 KOB Dobruška 65:48 + 21:41 1401
5. Kábrt Filip 0020001 OK Viníci 66:07 + 22:00
6. Škoch Jan 0040001 Neregistrovaný klub 74:51 + 30:44
7. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 75:24 + 31:17 906
8. Pecháček Vít RIC0101 OB Říčany 75:56 + 31:49 879
H21L
5.23 km, 280 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 37:08 8121
2. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 42:51 + 5:43 7091
3. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 43:22 + 6:14 6998
4. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 43:39 + 6:31 6947
5. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 44:44 + 7:36 6752
6. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 44:47 + 7:39 6743
7. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 44:58 + 7:50 6710
8. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 45:17 + 8:09 6653
9. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 45:45 + 8:37 6569
10. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 47:05 + 9:57 6329
11. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 47:09 + 10:01 6317
12. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 48:42 + 11:34 6038
13. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:53 + 11:45 6005
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 49:23 + 12:15 5915
15. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 49:59 + 12:51 5807
16. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 51:02 + 13:54 5618
17. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 51:07 + 13:59 5603
18. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 51:10 + 14:02 5594
19. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 51:37 + 14:29 5513
20. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 51:53 + 14:45 5465
21. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 51:59 + 14:51 5447
22. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 52:54 + 15:46 5282
23. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 53:24 + 16:16 5192
24. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 53:36 + 16:28 5156
25. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 53:54 + 16:46 5102
26. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:41 + 17:33 4961
27. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 55:36 + 18:28
28. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:38 + 18:30 4790
29. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 55:45 + 18:37 4769
30. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 57:10 + 20:02 4513
31. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 57:52 + 20:44 4387
32. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:03 + 20:55 4354
33. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 59:23 + 22:15 4114
34. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 60:29 + 23:21 3916
35. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 61:28 + 24:20 3739
36. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:33 + 24:25 3724
37. Přibík Martin PGP7406 SK Praga 61:52 + 24:44 3667
38. Komín David PGP7405 SK Praga 61:55 + 24:47 3658
39. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 62:52 + 25:44 3487
40. Dvořáček Dan 0240002 Cookies & Pancakes 63:31 + 26:23
41. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 63:59 + 26:51 3286
42. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 64:16 + 27:08 3235
43. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:43 + 28:35 2974
44. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 65:47 + 28:39 2962
45. Bouda Milan 0060002 Dezorientovaní 71:46 + 34:38
46. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 72:03 + 34:55 1834
47. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:42 + 35:34 1717
48. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 73:08 + 36:00 1639
49. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 99:26 + 62:18 0
Bouda Petr 0060001 Dezorientovaní DISK
H35
4.79 km, 270 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:16
2. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 41:34 + 2:18
3. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 43:21 + 4:05
4. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 44:01 + 4:45
5. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 44:36 + 5:20
6. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 44:43 + 5:27
7. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 45:07 + 5:51
8. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 45:43 + 6:27
9. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 46:20 + 7:04
10. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:21 + 7:05
11. Kovářík Tomáš KAM6901 OK Kamenice 46:22 + 7:06
12. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 47:27 + 8:11
13. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 47:57 + 8:41
14. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 48:52 + 9:36
15. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 49:29 + 10:13
16. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 50:02 + 10:46
17. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 51:05 + 11:49
18. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 51:34 + 12:18
19. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 52:18 + 13:02
20. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 52:32 + 13:16
21. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 52:34 + 13:18
22. Rod Jan VSP7423 USK Praha 52:44 + 13:28
23. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 53:02 + 13:46
24. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 53:30 + 14:14
25. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 53:34 + 14:18
26. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 55:19 + 16:03
27. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 55:28 + 16:12
28. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 55:55 + 16:39
29. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 59:45 + 20:29
30. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 61:28 + 22:12
31. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 62:52 + 23:36
32. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 64:26 + 25:10
33. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 66:24 + 27:08
34. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 67:35 + 28:19
34. Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha 67:35 + 28:19
36. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 67:42 + 28:26
37. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 67:49 + 28:33
38. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 70:17 + 31:01
39. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 72:03 + 32:47
40. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 72:23 + 33:07
41. Němec Jan SOB7500 SOBSA 75:53 + 36:37
42. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 76:34 + 37:18
43. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 79:21 + 40:05
44. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 81:32 + 42:16
45. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 83:26 + 44:10
46. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 87:27 + 48:11
47. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:45 + 53:29
48. Svítil Petr 0090001 PetSvi 95:47 + 56:31
Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno DISK
Svatý Jakub PGP7610 SK Praga DISK
Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady DISK
H45
3.84 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 34:39
2. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 35:19 + 0:40
3. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 35:34 + 0:55
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 35:58 + 1:19
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 37:31 + 2:52
6. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 38:14 + 3:35
7. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 39:32 + 4:53
8. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 39:36 + 4:57
9. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 40:53 + 6:14
10. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 41:32 + 6:53
11. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 42:00 + 7:21
12. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:31 + 7:52
13. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 43:18 + 8:39
14. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 44:23 + 9:44
15. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:25 + 9:46
16. Kvasnička Ladislav 0250001 Klub dobré zprávy 45:16 + 10:37
17. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:00 + 11:21
18. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 46:18 + 11:39
19. Chvojka Zbyšek DKP6401 Oddíl OB Kotlářka 47:07 + 12:28
20. Pechač Tomáš 0140001 Radio Cheb 48:09 + 13:30
21. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 49:18 + 14:39
22. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 49:36 + 14:57
23. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:53 + 15:14
24. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:43 + 16:04
25. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 51:15 + 16:36
26. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 51:44 + 17:05
27. Janík Vlastimil MKP6600 SK GORDIC Praha Kačerov 52:16 + 17:37
28. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 52:40 + 18:01
29. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 52:52 + 18:13
30. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:31 + 21:52
31. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 56:42 + 22:03
32. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 56:45 + 22:06
33. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 57:15 + 22:36
34. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 58:05 + 23:26
35. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 58:36 + 23:57
36. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 63:57 + 29:18
37. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 65:18 + 30:39
38. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:46 + 33:07
39. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 71:08 + 36:29
40. Sedláček Jan 0030001 TKAČEVOVA LETKA 71:47 + 37:08
41. Paulů Robert CEP7301 Čepíci 73:58 + 39:19
42. Hlaváček Michal ZVO7402 OB SK Zvole 78:44 + 44:05
43. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:42 + 48:03
44. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 83:16 + 48:37
H55
2.72 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 32:34
2. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 33:09 + 0:35
3. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 33:26 + 0:52
4. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 33:41 + 1:07
5. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 33:43 + 1:09
6. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 33:48 + 1:14
7. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 33:53 + 1:19
7. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 33:53 + 1:19
9. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 35:37 + 3:03
10. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 36:57 + 4:23
11. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 37:52 + 5:18
12. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 39:07 + 6:33
13. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 39:39 + 7:05
14. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 39:46 + 7:12
15. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 40:10 + 7:36
16. Zavadil Pavel KAM6401 OK Kamenice 41:30 + 8:56
17. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 41:32 + 8:58
18. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 42:36 + 10:02
19. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 44:22 + 11:48
20. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 44:35 + 12:01
21. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:26 + 13:52
22. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 46:45 + 14:11
H65
2.23 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 27:47
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 28:34 + 0:47
3. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 30:15 + 2:28
4. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 31:30 + 3:43
5. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 33:44 + 5:57
6. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 34:15 + 6:28
7. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 35:52 + 8:05
8. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:24 + 10:37
9. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 42:00 + 14:13
10. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 45:56 + 18:09
11. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 46:37 + 18:50
12. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 48:58 + 21:11
13. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 49:19 + 21:32
14. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 75:54 + 48:07
H75
2.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 40:50
2. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 42:51 + 2:01
3. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 42:52 + 2:02
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 45:20 + 4:30
5. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 50:49 + 9:59
6. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 54:11 + 13:21
7. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 67:56 + 27:06
8. Vondra Jaroslav FSP3300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:35 + 34:45
9. Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:54 + 36:04
10. Kalivoda Vladimír KNC3800 Sokol Kostelec n. Č. l. 77:51 + 37:01
11. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 78:58 + 38:08
12. Louša František KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:46 + 58:56
MS Tichá Ivana KNC6250 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:32 + 44:42
T3
3.00 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 37:51
2. Bartoňová Radka 42:45 + 4:54
3. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 43:11 + 5:20
4. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 43:54 + 6:03
5. Prchlík Milan LOU7300 SK Moravan Louňovice 45:30 + 7:39
6. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 46:38 + 8:47
7. Bartoň Jaroslav 46:42 + 8:51
8. Kocúr Tomáš 0260001 TJ Odolena Voda 46:57 + 9:06
9. Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda 48:04 + 10:13
10. Benešová Jana 0190001 Fakulta Stavební Praha 49:57 + 12:06
11. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 52:59 + 15:08
12. Paulů Markéta CEP7650 Čepíci 54:41 + 16:50
13. Beneš Jiří 0190002 Fakulta Stavební Praha 55:34 + 17:43
14. Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole 56:32 + 18:41
15. Břízek Petr LOU8000 SK Moravan Louňovice 57:24 + 19:33
16. Břízková Věra LOU7951 SK Moravan Louňovice 57:52 + 20:01
17. Rutar Martin LOV7700 lepus.cz 60:05 + 22:14
18. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 60:09 + 22:18
19. Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka 60:15 + 22:24
20. Kouba Otakar 60:50 + 22:59
21. Chramostová Blanka KAM7551 OK Kamenice 62:04 + 24:13
22. Kopecký Tobiáš 62:56 + 25:05
23. Andrade Miriam 0120003 ok vrsovice 63:07 + 25:16
24. Dobiáš Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 63:32 + 25:41
25. Hrušková Jana 0210001 Neregistrovaní Hruškovi 64:33 + 26:42
26. Votoček Aleš 0180001 Bez klubu 65:43 + 27:52
27. TUČNÝ Jan 0200001 Tučňáci OB 66:07 + 28:16
28. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 66:33 + 28:42
29. Radka Týfová 0040002 Neregistrovaný klub 68:58 + 31:07
30. Vyhnis Šimon 69:49 + 31:58
31. Pernica Jiří 0280001 Pernicovi 70:26 + 32:35
32. Poskočil Jan DOR7203 OK Dobříš 70:53 + 33:02
33. Němečková Tereza DKP7953 Oddíl OB Kotlářka 72:05 + 34:14
34. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 76:02 + 38:11
35. Brumovský Štěpán 0220002 Jirous 78:15 + 40:24
36. Uhlík Jan DKP6603 Oddíl OB Kotlářka 80:37 + 42:46
37. Dobiášová Milada 81:41 + 43:50
38. Dobiášová Vendula 83:42 + 45:51
39. Daňková Zuzana 87:02 + 49:11
40. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:12 + 59:21
41. Bořil Pavel 100:06 + 62:15
42. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 108:37 + 70:46
43. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 110:42 + 72:51
Štěpánek Petr DISK
Němečková Michaela RIC7452 OB Říčany DISK
van Dongen Marc 0050001 DKP DISK
T5
4.89 km, 310 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Jan VSP6507 USK Praha 55:43
2. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 62:46 + 7:03
3. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 73:29 + 17:46
4. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 74:33 + 18:50
5. Vokolek Aleš 0160002 Loudil a Vokolek 75:17 + 19:34
6. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 77:59 + 22:16
7. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 79:48 + 24:05
8. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 81:13 + 25:30
9. Roček Tomáš PDY8549 Běhej Poděbrady 81:24 + 25:41
10. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:54 + 29:11
11. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 86:47 + 31:04
12. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 87:56 + 32:13
13. MIchalik Bohumil 90:17 + 34:34
14. Plch Martin 0300001 Není 95:06 + 39:23
15. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:53 + 42:10
16. Adámek Alan 0330001 xx 98:47 + 43:04
17. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 105:10 + 49:27
18. Haková Magda PGP7651 SK Praga 108:43 + 53:00
19. Studenovský Jan 110:10 + 54:27
20. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 112:36 + 56:53
21. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 113:25 + 57:42
22. Vojtěchovský Martin 0110001 Dezorientovaní 115:07 + 59:24
23. Petržela Michal 115:27 + 59:44
24. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 116:11 + 60:28
25. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 123:23 + 67:40
Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha DISK
Bořilová Magdaléna DISK
TF
1.96 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volejník Ondřej PDY0649 Běhej Poděbrady 28:06
2. Kofroň Ondřej LBE1200 TJ Lokomotiva Beroun 32:57 + 4:51
3. Šnejdar David 34:22 + 6:16
4. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:48 + 6:42
5. Zusková Justýna FSP0852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:04 + 8:58
6. Adámek Timon 0330002 xx 37:16 + 9:10
7. Datel Adam DKL1100 KOB Kladno 37:25 + 9:19
8. JIslová Maréta 37:53 + 9:47
9. Beneš Jan FSP0807 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:38 + 11:32
10. Makovec Tadeáš PDY1149 Běhej Poděbrady 39:55 + 11:49
11. Filip Tomáš 40:51 + 12:45
12. Petráň Lukáš SCP1200 OK Sparta Praha 41:24 + 13:18
13. Paulu Samuel 0100001 Běhám na vlastní triko 41:46 + 13:40
14. Proxová Veronika 0170001 Proxovi 42:44 + 14:38
15. Zemanová Kateřina 42:45 + 14:39
16. Černý Ota CEP1302 Čepíci 42:55 + 14:49
17. Oršašová Eliška 43:18 + 15:12
18. Sedlatá Vendula PDY1151 Běhej Poděbrady 43:23 + 15:17
19. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 43:39 + 15:33
20. Sedlatá Marie PDY1350 Běhej Poděbrady 43:56 + 15:50
21. Silovská Natálie RIC1452 OB Říčany 44:00 + 15:54
22. Pastva Šimon FSP0804 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:01 + 15:55
23. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 44:10 + 16:04
24. Prokeš Vojtěch 0250007 Klub dobré zprávy 44:31 + 16:25
25. Gurecký Antonín TJP1103 TJ Sokol Troja 44:53 + 16:47
26. Vostruhová Ivanka 0250004 Klub dobré zprávy 46:12 + 18:06
27. Seemann Eliška TAP KOB Tretra Praha 46:50 + 18:44
28. Krčma Vojtěch PDY0849 Běhej Poděbrady 48:07 + 20:01
29. Procházka Jiří DCE1200 KOB Dobřichovice 48:26 + 20:20
30. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 48:50 + 20:44
31. Matějková Klára PDY Běhej Poděbrady 48:56 + 20:50
32. Líznerová Anna LOU0855 SK Moravan Louňovice 48:58 + 20:52
33. Lounek Richard 50:35 + 22:29
34. Matějková Kateřina PDY0699 Běhej Poděbrady 50:51 + 22:45
35. Škopek Ondřej PDY1148 Běhej Poděbrady 54:06 + 26:00
36. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 54:30 + 26:24
37. Datlová Anna DKL1350 KOB Kladno 55:27 + 27:21
38. Mičánková Thea LOU1253 SK Moravan Louňovice 55:28 + 27:22
39. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 57:10 + 29:04
40. Austerlitz David 58:39 + 30:33
41. Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja 59:50 + 31:44
42. Jůzová Beáta 0250003 Klub dobré zprávy 61:49 + 33:43
43. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 66:21 + 38:15
44. Pinkr Jan HCE1300 TJ Hostivice 72:44 + 44:38
45. Pinkr Lukáš 75:29 + 47:23
46. Cháma Ondřej PDY1049 Běhej Poděbrady 75:55 + 47:49
47. Slavíček David FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:42 + 49:36
48. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 80:41 + 52:35
49. Molič Jan PDY Běhej Poděbrady 81:23 + 53:17
50. Vít Christian SPC1705 SPORTICUS team 100:42 + 72:36
Makovec Martin PDY1349 Běhej Poděbrady DISK
Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Pinkava Adam FSP1400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Vebrová Dominika DISK
Hlaváčková Julie DISK
Černý Vít CEP1500 Čepíci DISK
Andrade Iris 0120002 ok vrsovice DISK
Darmovzal Marek PGP1300 SK Praga DISK