Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E1

Datum:
12.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     HDR     P    
D10N
1.89 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 17:32
2. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:01 + 1:29
3. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 19:30 + 1:58
4. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:32 + 3:00
5. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 21:08 + 3:36
6. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 21:50 + 4:18
7. Hánělová Adéla 24:40 + 7:08
8. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 25:53 + 8:21
9. Granátová Markéta TBM1053 KOS TJ Tesla Brno 26:07 + 8:35
10. Kollárovitsová Julie AOP0951 Orientační Běh Opava 26:58 + 9:26
11. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:07 + 9:35
12. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 31:01 + 13:29
13. Schwarzová Katka LBE1199 TJ Lokomotiva Beroun 45:02 + 27:30
14. Schwarzová Martina LBE0999 TJ Lokomotiva Beroun 63:30 + 45:58
D10
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 18:10
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:10 + 2:00
3. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 4:16
4. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 22:29 + 4:19
5. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 22:52 + 4:42
6. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 23:28 + 5:18
7. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 24:25 + 6:15
8. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 26:23 + 8:13
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 8:23
10. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:20 + 10:10
11. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 30:21 + 12:11
12. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 30:28 + 12:18
13. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:49 + 12:39
14. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 31:57 + 13:47
15. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 34:25 + 16:15
16. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 36:02 + 17:52
17. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 39:54 + 21:44
18. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 42:44 + 24:34
19. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 49:58 + 31:48
20. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 69:47 + 51:37
21. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 71:02 + 52:52
Komárková Anna CHC0852 K.O.B. Choceň DISK
D12B
2.55 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 20:05
2. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 21:25 + 1:20
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 21:50 + 1:45
4. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 22:27 + 2:22
5. Kellerová Alice cht08522 23:36 + 3:31
6. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 23:38 + 3:33
7. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 24:07 + 4:02
8. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 24:58 + 4:53
9. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 25:01 + 4:56
10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:20 + 5:15
11. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 25:41 + 5:36
12. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 26:34 + 6:29
13. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:09 + 7:04
14. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 27:30 + 7:25
15. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 27:44 + 7:39
16. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 28:01 + 7:56
17. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 28:48 + 8:43
18. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:50 + 8:45
19. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 29:03 + 8:58
20. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 29:15 + 9:10
21. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 29:18 + 9:13
22. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 30:08 + 10:03
23. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:12 + 10:07
24. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 31:48 + 11:43
25. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 32:30 + 12:25
26. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 35:27 + 15:22
27. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:23 + 18:18
28. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 38:40 + 18:35
29. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:22 + 25:17
30. Honsová Johana ZBP0852 OOB SK Zbraslav 46:43 + 26:38
31. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 48:04 + 27:59
32. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 52:17 + 32:12
33. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 54:15 + 34:10
34. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 54:47 + 34:42
Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory DISK
D14B
2.85 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 22:41
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 24:39 + 1:58
3. Ježková Ivana ZBM0560 SK Žabovřesky Brno 24:48 + 2:07
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 25:02 + 2:21
5. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:06 + 2:25
6. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 26:30 + 3:49
7. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 27:53 + 5:12
8. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 29:34 + 6:53
9. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:00 + 7:19
10. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 7:54
11. Pospíšilová Stella STE0551 SK SKI-OB Šternberk 31:30 + 8:49
12. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 32:02 + 9:21
13. Zatloukalová Julie STE0650 SK SKI-OB Šternberk 33:50 + 11:09
14. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 37:43 + 15:02
15. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 38:16 + 15:35
16. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 38:40 + 15:59
17. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 42:11 + 19:30
18. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 43:08 + 20:27
19. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 45:02 + 22:21
20. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 46:52 + 24:11
21. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 49:31 + 26:50
22. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 58:23 + 35:42
D16B
2.99 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 18:24
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 19:21 + 0:57
3. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 22:26 + 4:02
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:59 + 4:35
5. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 23:32 + 5:08
6. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 24:17 + 5:53
7. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 24:23 + 5:59
8. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 25:22 + 6:58
9. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:41 + 7:17
10. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 25:47 + 7:23
11. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 26:24 + 8:00
12. Trepáčová Gabriela STE0353 SK SKI-OB Šternberk 26:34 + 8:10
13. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:42 + 8:18
14. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 26:50 + 8:26
15. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 27:24 + 9:00
16. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 27:41 + 9:17
17. Slehová Eliška UOL0453 SOB Olomouc 27:55 + 9:31
18. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:10 + 9:46
19. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 28:38 + 10:14
20. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 29:05 + 10:41
21. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 29:32 + 11:08
22. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 29:48 + 11:24
23. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 30:54 + 12:30
24. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 12:40
25. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:26 + 13:02
26. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 33:02 + 14:38
27. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 33:36 + 15:12
28. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 35:35 + 17:11
29. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 36:23 + 17:59
30. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 18:34
31. Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:35 + 19:11
32. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 38:19 + 19:55
33. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 44:53 + 26:29
34. Widuch Sandra 0340004 55:53 + 37:29
35. Haluzová Štěpánka SBR0450 SKOB Bruntál 56:01 + 37:37
36. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 80:09 + 61:45
D18B
3.23 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 22:12
2. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 23:52 + 1:40
3. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 24:05 + 1:53
4. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 26:03 + 3:51
5. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 26:31 + 4:19
6. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:41 + 4:29
7. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 27:30 + 5:18
8. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 28:14 + 6:02
8. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 28:14 + 6:02
10. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 28:55 + 6:43
11. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 29:31 + 7:19
12. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 30:24 + 8:12
13. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:51 + 8:39
14. Titzová Adéla PGP0257 SK Praga 31:59 + 9:47
15. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:28 + 11:16
16. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 35:18 + 13:06
17. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia Plzeň 37:27 + 15:15
18. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 38:23 + 16:11
19. Kulíková Adéla 0230001 42:43 + 20:31
20. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 43:19 + 21:07
21. Pospíšilová Helena STE0253 SK SKI-OB Šternberk 47:20 + 25:08
22. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 49:14 + 27:02
23. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 53:15 + 31:03
24. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 57:04 + 34:52
D21E
5.29 km, 120 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8637
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 37:15 8747
2. Perůtková Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 37:17 + 0:02 8739
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 38:39 + 1:24 8426
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 39:24 + 2:09 8255
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 40:41 + 3:26 7961
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 40:58 + 3:43 7896
7. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 4:12 7785
8. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 41:35 + 4:20 7755
9. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 41:41 + 4:26 7732
10. Hlavová Hana KON8888 KOB Konice 41:50 + 4:35 7697
11. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 42:23 + 5:08 7572
12. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 43:09 + 5:54 7396
13. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 6:25 7278
14. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 43:53 + 6:38 7228
15. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 45:01 + 7:46 6969
16. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 45:06 + 7:51 6950
17. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:13 + 7:58 6923
18. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 46:24 + 9:09 6652
19. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 46:30 + 9:15 6629
20. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 46:45 + 9:30 6572
21. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:19 + 10:04 6442
22. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:30 + 11:15 6171
23. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 49:10 + 11:55 6019
24. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 50:14 + 12:59 5774
25. Březinová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 50:17 + 13:02 5763
26. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 50:55 + 13:40 5618
27. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:17 + 14:02 5534
28. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 58:41 + 21:26 3840
29. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 76:13 + 38:58
30. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 98:48 + 61:33 0
D21A
4.86 km, 110 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 34:51 7958
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 35:07 + 0:16 7900
3. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 37:35 + 2:44 7368
4. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 37:36 + 2:45 7364
5. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 2:47 7357
6. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 2:51 7342
7. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 37:54 + 3:03 7299
8. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 38:21 + 3:30 7202
9. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 3:32 7195
10. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 39:20 + 4:29 6990
11. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 39:34 + 4:43 6939
12. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 4:57 6889
13. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 40:07 + 5:16 6821
14. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:32 + 5:41 6731
15. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 41:43 + 6:52 6475
16. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 41:44 + 6:53 6471
17. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:46 + 6:55 6464
18. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 42:11 + 7:20 6374
19. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 42:29 + 7:38 6309
20. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:51 + 8:00 6230
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 43:26 + 8:35 6104
22. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 8:45 6068
23. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 44:21 + 9:30 5906
24. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 44:35 + 9:44 5856
25. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 45:03 + 10:12 5755
26. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 45:27 + 10:36 5669
27. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 45:33 + 10:42 5647
28. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 10:45 5636
29. Bořilová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 46:01 + 11:10 5546
30. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:10 + 11:19 5514
31. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 46:26 + 11:35 5456
32. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 46:41 + 11:50 5402
33. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 46:51 + 12:00 5366
34. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 46:59 + 12:08 5338
35. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 48:00 + 13:09 5118
36. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 48:30 + 13:39 5010
37. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 49:13 + 14:22 4855
38. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 14:37 4801
39. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 15:08 4690
40. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 50:04 + 15:13 4672
41. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 50:54 + 16:03 4492
42. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 50:59 + 16:08 4474
43. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 52:22 + 17:31 4175
D21B
4.23 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:18 5514
2. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 39:15 + 0:57 5382
3. Slámová Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 39:26 + 1:08 5357
4. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 40:16 + 1:58 5241
5. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:36 + 2:18 5195
6. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 41:50 + 3:32 5024
7. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 42:16 + 3:58 4963
8. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 42:27 + 4:09 4938
9. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 43:01 + 4:43
10. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 43:27 + 5:09 4799
11. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 43:48 + 5:30 4750
12. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:11 + 6:53 4558
13. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:07 + 7:49 4428
14. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 46:14 + 7:56
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 9:01 4262
16. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 47:45 + 9:27 4201
17. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:35 + 10:17 4086
18. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 52:04 + 13:46 3602
19. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 52:24 + 14:06 3555
20. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 52:35 + 14:17 3530
21. Vahalová Petra 0330001 53:33 + 15:15
22. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 53:58 + 15:40 3338
23. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 54:52 + 16:34 3213
24. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:51 + 18:33 2937
25. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:11 + 28:53 1501
26. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 77:04 + 38:46 128
27. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 92:39 + 54:21 0
28. Šuterová Kateřina CET8351 TJ Loko Česká Třebová 106:17 + 67:59 0
D21C
3.82 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5827
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 33:04 5924
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 0:20 5866
3. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 1:21 5690
4. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 35:03 + 1:59 5580
5. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 35:09 + 2:05 5563
5. Rost Hanna 0410001 35:09 + 2:05
7. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 36:08 + 3:04 5393
8. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 5:53 4905
9. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 39:55 + 6:51 4737
10. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 40:02 + 6:58 4717
11. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 40:09 + 7:05 4697
12. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:22 + 7:18 4659
13. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 40:29 + 7:25 4639
14. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 40:49 + 7:45 4581
15. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:18 + 8:14 4497
16. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:33 + 8:29 4454
17. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 41:47 + 8:43 4414
18. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 43:38 + 10:34 4093
19. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 44:33 + 11:29 3934
20. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 11:46 3885
21. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 45:09 + 12:05 3830
22. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 45:32 + 12:28 3764
23. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 45:50 + 12:46 3712
24. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 46:03 + 12:59 3674
25. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 47:13 + 14:09 3472
26. Steblová Veronika 0250001 52:46 + 19:42
27. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 52:48 + 19:44 2505
28. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 52:50 + 19:46 2499
29. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:04 + 20:00 2459
30. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 53:45 + 20:41 2340
31. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 55:14 + 22:10 2083
31. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:14 + 22:10 2083
33. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 23:26 1864
34. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 64:10 + 31:06 535
35. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 67:14 + 34:10 4
36. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 69:00 + 35:56 0
37. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 69:11 + 36:07 0
38. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 70:21 + 37:17 0
39. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 77:03 + 43:59 0
40. Strosova Jana 0290001 78:35 + 45:31
41. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 88:15 + 55:11 0
42. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 91:34 + 58:30 0
43. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 107:17 + 74:13 0
44. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 140:55 + 107:51 0
D35B
3.51 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 25:58
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 26:06 + 0:08
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:44 + 0:46
4. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 27:32 + 1:34
5. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 29:01 + 3:03
6. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 30:27 + 4:29
7. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 31:49 + 5:51
8. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 31:50 + 5:52
9. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 33:05 + 7:07
10. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 34:35 + 8:37
11. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:15 + 12:17
12. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 13:04
13. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 47:42 + 21:44
14. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 49:35 + 23:37
15. Raudenská Lenka 6KC8150 Neregistrovaní 58:35 + 32:37
D35C
3.40 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 31:16
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 32:48 + 1:32
3. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 5:21
4. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 36:56 + 5:40
5. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 37:51 + 6:35
6. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 38:57 + 7:41
7. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 39:30 + 8:14
8. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 40:32 + 9:16
9. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 42:35 + 11:19
10. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 43:44 + 12:28
11. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:21 + 16:05
12. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 49:09 + 17:53
13. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 50:37 + 19:21
14. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 52:56 + 21:40
15. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 53:54 + 22:38
16. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:43 + 24:27
17. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:44 + 27:28
18. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 60:46 + 29:30
19. Rotková Gabriela 0110001 62:40 + 31:24
20. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 64:35 + 33:19
21. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 70:31 + 39:15
22. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 74:31 + 43:15
23. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 77:45 + 46:29
D40B
3.20 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 26:09
2. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 26:23 + 0:14
3. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 26:58 + 0:49
4. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 27:27 + 1:18
5. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:03 + 1:54
6. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 29:03 + 2:54
7. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 30:28 + 4:19
8. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 31:48 + 5:39
9. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 31:54 + 5:45
10. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 33:22 + 7:13
11. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:43 + 7:34
12. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 34:18 + 8:09
13. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 35:18 + 9:09
14. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 36:10 + 10:01
15. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 36:11 + 10:02
16. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 37:34 + 11:25
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 39:39 + 13:30
18. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 41:06 + 14:57
19. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 41:55 + 15:46
20. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:06 + 20:57
21. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 49:45 + 23:36
22. Komanová Kristína 27S7850 Farmaceut Bratislava 54:26 + 28:17
23. Karafiatová Lucie 76:24 + 50:15
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
D40C
3.23 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 38:25
2. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 38:40 + 0:15
3. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:56 + 0:31
4. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 0:45
5. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 40:09 + 1:44
6. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:29 + 2:04
7. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 40:46 + 2:21
7. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 40:46 + 2:21
9. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 40:53 + 2:28
10. Gregorová Lenka SJH7853 SJH Jindřichův Hradec 42:34 + 4:09
11. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 43:13 + 4:48
12. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 43:33 + 5:08
13. Honsová Jitka ZBP7352 OOB SK Zbraslav 46:26 + 8:01
14. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:43 + 8:18
15. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 47:20 + 8:55
16. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 48:08 + 9:43
17. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:24 + 12:59
18. Zámečníková Jitka 0050001 59:45 + 21:20
19. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 59:56 + 21:31
20. Stoklasová Markéta OSN7555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:31 + 28:06
Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč DISK
D45B
3.06 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 31:13
2. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 31:59 + 0:46
3. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 32:14 + 1:01
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:34 + 1:21
5. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 33:17 + 2:04
6. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 33:32 + 2:19
7. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 3:42
8. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 35:58 + 4:45
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 36:32 + 5:19
10. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 44:41 + 13:28
11. Vavrysová Lenka LCE7451 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:05 + 13:52
12. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 49:38 + 18:25
13. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 49:53 + 18:40
14. Benešová Marika 0220001 50:28 + 19:15
15. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 51:43 + 20:30
16. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:35 + 22:22
17. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 54:02 + 22:49
18. Halamová Anna TAP7350 KOB Tretra Praha 55:00 + 23:47
19. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 74:46 + 43:33
20. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 84:17 + 53:04
D45C
2.92 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 32:51
2. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 33:33 + 0:42
3. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 34:48 + 1:57
4. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 34:55 + 2:04
5. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 36:03 + 3:12
6. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:33 + 3:42
7. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:45 + 6:54
8. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 40:00 + 7:09
9. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:04 + 7:13
10. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno 40:05 + 7:14
11. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 40:40 + 7:49
12. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 41:16 + 8:25
13. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:05 + 9:14
14. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 43:20 + 10:29
15. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 43:41 + 10:50
16. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 44:12 + 11:21
17. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:49 + 11:58
18. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:29 + 12:38
19. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 46:14 + 13:23
20. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 48:01 + 15:10
21. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 49:18 + 16:27
22. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 49:55 + 17:04
23. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 52:27 + 19:36
24. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 53:46 + 20:55
25. Kováčiková Lenka 0180003 56:45 + 23:54
26. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:12 + 25:21
27. Bžatková Romana 0080002 64:40 + 31:49
28. Mašatová Zora 66:39 + 33:48
29. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:39 + 34:48
D50B
2.92 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 0340001 26:14
2. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 29:09 + 2:55
3. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 30:13 + 3:59
4. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 31:44 + 5:30
5. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 32:03 + 5:49
6. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 6:03
7. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 33:02 + 6:48
8. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 33:48 + 7:34
9. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:16 + 9:02
10. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:13 + 9:59
11. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 37:06 + 10:52
12. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 37:54 + 11:40
13. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 37:59 + 11:45
14. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 41:58 + 15:44
15. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 42:57 + 16:43
16. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 48:58 + 22:44
17. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:33 + 56:19
Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín DISK
D50C
2.71 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 32:53
2. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 35:59 + 3:06
3. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 37:16 + 4:23
4. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 12:58
5. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 50:11 + 17:18
6. Vítková Miroslava PTE6952 TJ Sokol Ptení 51:21 + 18:28
7. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:34 + 20:41
8. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 55:02 + 22:09
9. Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:35 + 22:42
10. Bláhová Lenka JHB6852 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:24 + 28:31
11. Poštulková Milada STE6850 SK SKI-OB Šternberk 66:50 + 33:57
D55B
2.83 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:12
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 23:57 + 0:45
3. Galíková Jana TBM6351 KOS TJ Tesla Brno 25:24 + 2:12
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:23 + 3:11
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 32:03 + 8:51
6. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 32:28 + 9:16
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 10:27
8. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 35:01 + 11:49
9. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:23 + 14:11
10. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 38:02 + 14:50
11. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 39:16 + 16:04
12. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 59:02 + 35:50
13. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 67:25 + 44:13
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice DISK
D55C
2.48 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 SK Žabovřesky Brno 21:40
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 26:04 + 4:24
3. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 30:26 + 8:46
4. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 31:25 + 9:45
5. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 32:10 + 10:30
6. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 32:15 + 10:35
7. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:02 + 11:22
8. Zelenková Lenka 0020001 35:11 + 13:31
9. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 38:42 + 17:02
10. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 45:09 + 23:29
11. Vlková Soňa LDC6251 KOB Děčín 73:08 + 51:28
12. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 82:04 + 60:24
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK
D60
2.71 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 30:18
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 30:42 + 0:24
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 33:15 + 2:57
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 33:16 + 2:58
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 33:51 + 3:33
6. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 34:09 + 3:51
7. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 36:06 + 5:48
8. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 36:17 + 5:59
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 36:36 + 6:18
10. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:23 + 12:05
11. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 16:53
D65
2.48 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 24:45
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 27:16 + 2:31
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 29:02 + 4:17
4. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 32:03 + 7:18
5. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 33:44 + 8:59
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 36:38 + 11:53
7. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 37:44 + 12:59
8. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:10 + 17:25
9. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 56:52 + 32:07
D70
2.27 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 32:55
2. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 36:07 + 3:12
3. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 37:06 + 4:11
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 39:32 + 6:37
5. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 39:42 + 6:47
6. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 40:39 + 7:44
7. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 41:55 + 9:00
8. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 50:39 + 17:44
9. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 56:16 + 23:21
10. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 67:31 + 34:36
11. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 68:40 + 35:45
12. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 75:23 + 42:28
H10N
1.89 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 15:05
2. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:41 + 0:36
3. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 18:02 + 2:57
4. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 18:17 + 3:12
5. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 18:34 + 3:29
6. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 19:46 + 4:41
7. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:07 + 5:02
8. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:51 + 6:46
9. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 25:11 + 10:06
10. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 30:20 + 15:15
H10
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 16:51
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 20:00 + 3:09
3. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 20:08 + 3:17
4. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 20:29 + 3:38
5. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 21:31 + 4:40
6. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 22:29 + 5:38
7. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 27:03 + 10:12
8. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:24 + 10:33
9. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 28:28 + 11:37
10. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 28:32 + 11:41
11. Hřivňák Petr PLU0900 TJ SOKOL Plumlov 30:10 + 13:19
12. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 42:41 + 25:50
13. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 45:02 + 28:11
14. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 46:09 + 29:18
15. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 49:09 + 32:18
16. Rozsíval Martin KON1022 KOB Konice 49:47 + 32:56
Chmelář Filip JPV0900 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice DISK
H12B
2.83 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 20:18
2. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 21:02 + 0:44
3. Ježek David ZBM0813 SK Žabovřesky Brno 21:35 + 1:17
4. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 22:54 + 2:36
5. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 24:44 + 4:26
6. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:17 + 4:59
7. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:59 + 6:41
8. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 28:46 + 8:28
9. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 29:22 + 9:04
10. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 29:45 + 9:27
11. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 30:44 + 10:26
12. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:13 + 11:55
13. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 32:48 + 12:30
14. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 33:50 + 13:32
15. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 36:22 + 16:04
Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava DISK
Pavlík Vojtěch PDY0801 Běhej Poděbrady DISK
H14B
3.58 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 22:16
2. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 24:16 + 2:00
3. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 24:52 + 2:36
4. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 25:46 + 3:30
5. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 26:24 + 4:08
6. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 26:31 + 4:15
7. Trepáč Adam STE0504 SK SKI-OB Šternberk 26:46 + 4:30
8. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 26:57 + 4:41
9. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 28:15 + 5:59
10. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 28:27 + 6:11
11. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 28:42 + 6:26
12. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 29:32 + 7:16
13. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 29:42 + 7:26
14. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:15 + 7:59
15. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 30:31 + 8:15
16. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 30:36 + 8:20
17. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 30:57 + 8:41
18. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 33:49 + 11:33
19. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 33:54 + 11:38
20. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 33:57 + 11:41
21. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 12:37
22. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 35:33 + 13:17
23. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 14:05
24. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 36:57 + 14:41
25. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 37:16 + 15:00
26. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:58 + 19:42
27. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:03 + 20:47
28. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 48:37 + 26:21
29. Koman Ján 27S0503 Farmaceut Bratislava 54:34 + 32:18
30. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:13 + 35:57
31. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 59:51 + 37:35
32. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 70:09 + 47:53
33. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 71:50 + 49:34
34. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 82:40 + 60:24
35. Háněl Matyáš 90:10 + 67:54
36. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 94:17 + 72:01
H16B
3.40 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 19:47
2. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 20:46 + 0:59
3. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 22:02 + 2:15
4. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 22:04 + 2:17
5. Törnqvist Anton 0340003 22:48 + 3:01
6. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 22:55 + 3:08
7. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:02 + 3:15
8. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 23:17 + 3:30
8. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 23:17 + 3:30
10. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 23:39 + 3:52
11. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 23:56 + 4:09
12. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 25:20 + 5:33
13. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 27:31 + 7:44
14. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:44 + 7:57
15. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 28:32 + 8:45
16. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 28:34 + 8:47
17. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 29:00 + 9:13
18. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 31:51 + 12:04
19. Ježek Filip ZBM0414 SK Žabovřesky Brno 33:17 + 13:30
20. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:32 + 14:45
21. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:09 + 16:22
22. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:30 + 18:43
23. Retek David NNN0008 Neregistrovaní 41:18 + 21:31
24. Jirků Adam OSN0400 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:48 + 23:01
25. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:33 + 25:46
26. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 47:40 + 27:53
H18B
4.03 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 24:43
2. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 1:58
3. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 27:51 + 3:08
4. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:22 + 3:39
5. Janas Petr PGP0200 SK Praga 28:50 + 4:07
6. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 29:03 + 4:20
7. Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:33 + 5:50
8. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 31:00 + 6:17
9. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 31:20 + 6:37
10. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 31:28 + 6:45
11. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:43 + 7:00
12. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 31:51 + 7:08
13. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 32:08 + 7:25
14. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 32:32 + 7:49
15. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 32:45 + 8:02
16. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 32:52 + 8:09
17. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 33:28 + 8:45
18. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 33:35 + 8:52
19. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:25 + 9:42
20. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:30 + 9:47
21. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 35:22 + 10:39
22. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 35:25 + 10:42
23. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 37:34 + 12:51
24. Poštulka Lukáš STE0104 SK SKI-OB Šternberk 38:15 + 13:32
25. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 13:52
26. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:44 + 14:01
27. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:34 + 16:51
28. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:33 + 26:50
29. Hansson Erik 0340005 54:43 + 30:00
30. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 81:59 + 57:16
31. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 89:31 + 64:48
32. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:59 + 76:16
33. Lác Jan Ladislav 0130001 107:04 + 82:21
H21E
6.32 km, 150 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9346
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 34:00 9422
2. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 0:07 9390
3. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 34:43 + 0:43 9226
4. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 35:01 + 1:01 9144
5. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:37 + 1:37 8981
6. Rost Erik 0430001 35:48 + 1:48
7. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 35:55 + 1:55 8899
8. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 36:10 + 2:10 8831
9. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:15 + 2:15 8808
10. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 2:54 8631
11. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:03 + 3:03 8590
12. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 37:24 + 3:24 8495
13. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 37:49 + 3:49 8381
14. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 37:58 + 3:58 8340
15. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 3:59 8335
16. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 38:15 + 4:15 8263
17. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 4:18 8249
18. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 39:01 + 5:01 8054
19. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 39:04 + 5:04 8040
20. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:15 + 5:15 7990
21. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 39:17 + 5:17 7981
22. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 39:38 + 5:38 7886
23. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 39:40 + 5:40 7877
24. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 40:20 + 6:20 7695
25. Nakvosas Gytis 0200001 40:32 + 6:32
26. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 40:34 + 6:34 7631
27. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 41:04 + 7:04 7495
28. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 41:17 + 7:17 7436
29. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 41:18 + 7:18 7431
30. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 41:43 + 7:43 7318
31. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 41:48 + 7:48 7295
32. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 42:06 + 8:06 7213
33. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 42:19 + 8:19 7154
34. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 42:22 + 8:22 7140
35. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 42:25 + 8:25 7127
36. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:35 + 8:35 7081
37. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 42:41 + 8:41 7054
38. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 9:14 6904
39. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 43:25 + 9:25 6854
40. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:35 + 10:35 6536
41. Kubelka Stefan 0460001 44:37 + 10:37
42. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 44:40 + 10:40 6513
43. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 45:07 + 11:07 6391
44. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 45:13 + 11:13 6363
45. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:34 + 11:34 6268
46. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 45:56 + 11:56 6168
47. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 46:05 + 12:05 6127
48. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 46:25 + 12:25 6036
49. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 46:27 + 12:27 6027
50. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 46:40 + 12:40 5968
51. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 47:03 + 13:03 5863
52. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 48:45 + 14:45 5400
53. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 49:17 + 15:17 5255
54. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 49:35 + 15:35 5173
55. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 50:01 + 16:01 5055
56. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:05 + 17:05 4764
57. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 17:22 4687
58. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 51:39 + 17:39 4609
59. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 51:48 + 17:48 4568
60. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 52:35 + 18:35 4355
61. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:44 + 18:44 4314
62. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 81:16 + 47:16 0
Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava DISK 0
H21A
5.74 km, 140 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:46 7573
2. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:32 + 1:46 7212
2. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 36:32 + 1:46 7212
4. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 36:52 + 2:06 7144
5. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 37:13 + 2:27 7073
6. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:40 + 2:54 6981
7. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 37:50 + 3:04 6947
8. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:31 + 3:45 6808
9. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:41 + 3:55 6774
10. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 4:14 6709
11. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:05 + 4:19 6692
12. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:07 + 4:21 6685
13. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 4:22 6682
14. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 39:09 + 4:23 6678
15. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 39:40 + 4:54 6573
16. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 40:13 + 5:27 6461
17. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 40:27 + 5:41 6413
18. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 40:28 + 5:42 6410
19. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 40:37 + 5:51 6379
20. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 41:03 + 6:17 6291
21. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 6:18 6288
22. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 41:14 + 6:28 6254
22. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 41:14 + 6:28 6254
24. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 41:17 + 6:31 6243
25. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 41:20 + 6:34 6233
26. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 41:36 + 6:50 6179
27. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 41:44 + 6:58 6152
28. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 42:17 + 7:31 6039
29. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 42:36 + 7:50 5975
30. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 43:08 + 8:22 5866
31. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 43:12 + 8:26 5852
32. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:24 + 8:38 5812
32. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 43:24 + 8:38 5812
34. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:44 + 8:58 5744
35. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:48 + 9:02 5730
36. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 44:25 + 9:39 5604
37. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 44:51 + 10:05 5516
38. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 45:55 + 11:09 5298
39. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 46:09 + 11:23 5251
40. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 46:43 + 11:57 5135
41. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:03 + 12:17 5067
42. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 47:08 + 12:22 5050
43. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:13 + 12:27 5033
44. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 12:43 4979
45. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 47:52 + 13:06 4900
46. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 47:58 + 13:12 4880
47. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 48:00 + 13:14 4873
48. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 48:29 + 13:43 4775
49. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:33 + 13:47 4761
50. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:07 + 14:21 4645
51. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 49:32 + 14:46 4560
52. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 49:39 + 14:53 4537
53. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 50:14 + 15:28 4418
54. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 50:58 + 16:12 4268
55. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 53:03 + 18:17 3843
56. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 53:30 + 18:44 3751
57. Paták Jan 0380001 54:46 + 20:00
58. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 57:44 + 22:58 2888
59. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 58:43 + 23:57 2687
60. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 65:19 + 30:33 1341
61. Knap Zdeněk 0380002 67:14 + 32:28
62. Císař Jan 69:20 + 34:34
63. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 70:19 + 35:33 321
64. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 93:03 + 58:17 0
Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering DISK 0
Galbavý Matěj PHK0007 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21B
5.06 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6685
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 33:05 7064
2. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 34:53 + 1:48 6721
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 37:15 + 4:10 6270
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 37:19 + 4:14 6257
5. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 38:01 + 4:56 6124
6. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 5:06 6092
7. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 38:39 + 5:34 6003
8. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 38:44 + 5:39 5987
9. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 39:20 + 6:15 5873
10. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 40:08 + 7:03 5720
11. Poštulka Tomáš STE9700 SK SKI-OB Šternberk 40:10 + 7:05 5714
12. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 7:15 5682
13. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 40:41 + 7:36 5615
14. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 40:50 + 7:45 5587
15. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 8:42 5406
16. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 41:48 + 8:43 5403
17. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 41:54 + 8:49 5384
18. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 41:57 + 8:52 5374
19. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 42:16 + 9:11 5314
20. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 42:20 + 9:15 5301
21. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 42:56 + 9:51 5187
22. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 43:10 + 10:05 5142
23. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 43:35 + 10:30 5063
24. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 44:10 + 11:05 4952
25. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 44:28 + 11:23 4894
26. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 44:32 + 11:27 4882
27. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 44:34 + 11:29 4875
28. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 44:49 + 11:44 4828
29. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 44:58 + 11:53 4799
30. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 45:29 + 12:24 4701
31. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 46:21 + 13:16 4535
32. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 47:09 + 14:04 4383
33. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 14:32 4294
33. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 47:37 + 14:32 4294
35. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 48:07 + 15:02 4199
36. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 48:08 + 15:03 4195
37. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 48:35 + 15:30 4110
38. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 48:38 + 15:33 4100
39. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 48:42 + 15:37 4087
40. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 49:58 + 16:53 3846
41. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 50:00 + 16:55 3840
42. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 50:20 + 17:15 3776
43. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 50:42 + 17:37 3706
44. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 51:43 + 18:38 3512
45. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 52:46 + 19:41 3312
46. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 20:21 3185
47. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 53:57 + 20:52 3087
48. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:06 + 21:01 3058
49. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 22:28 2782
50. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 56:44 + 23:39 2556
51. Buchtík Aleš XBM8201 PELLS ABND RACING TEAM 56:48 + 23:43 2544
52. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 59:12 + 26:07 2086
53. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:13 + 26:08 2083
54. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 59:45 + 26:40 1981
55. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 63:21 + 30:16 1295
56. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 66:51 + 33:46 628
57. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 67:48 + 34:43 447
58. Súkup Jaroslav 0320001 68:59 + 35:54
59. Veselý Martin LPU9310 OK Lokomotiva Pardubice 69:43 + 36:38 82
H21C
4.50 km, 105 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4429
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiška Petr 0010001 34:46
2. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 35:56 + 1:10 4636
3. Hala Lukáš 0120001 37:41 + 2:55
4. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 38:06 + 3:20 4381
5. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 39:03 + 4:17 4270
6. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 41:08 + 6:22 4025
7. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 41:32 + 6:46 3978
8. David Burkart 0010003 42:39 + 7:53
9. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 42:47 + 8:01 3831
10. Věžník Václav ADA9200 OOB Spartak Adamov 43:01 + 8:15 3804
11. Bžatek Vojtěch 0080003 43:22 + 8:36
12. Jonáš Podmolík 0010002 44:02 + 9:16
13. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 44:33 + 9:47 3623
14. Polák Robert 0170001 48:00 + 13:14
15. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 48:25 + 13:39 3169
16. Chloupek Pavel 0440001 48:33 + 13:47
17. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 48:59 + 14:13 3103
18. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 49:21 + 14:35 3060
19. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 51:13 + 16:27 2840
20. Věžník Antonín ADA9001 OOB Spartak Adamov 52:35 + 17:49
21. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:42 + 17:56 2666
22. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 53:02 + 18:16 2627
23. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 53:37 + 18:51 2558
24. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 54:17 + 19:31 2480
25. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 54:48 + 20:02 2419
26. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 54:55 + 20:09 2405
27. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 57:48 + 23:02 2067
28. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 58:40 + 23:54 1965
29. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 60:25 + 25:39 1759
30. Knotek Kamil 0270001 64:05 + 29:19
31. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 64:23 + 29:37 1293
32. Knotek Vojtěch 0090001 66:50 + 32:04
33. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 67:18 + 32:32 950
34. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 69:46 + 35:00 661
35. Šustek Jan 0470001 104:49 + 70:03
36. Pavlík Lukáš RUZ0000 TJ Růžená 105:20 + 70:34 0
37. Šubrt Martin ADA9111 OOB Spartak Adamov 125:11 + 90:25
38. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 142:41 + 107:55 0
39. Holecy Lukáš LPU8509 OK Lokomotiva Pardubice 149:56 + 115:10 0
H35B
4.50 km, 100 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 29:07
2. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 30:19 + 1:12
3. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 31:25 + 2:18
4. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 33:47 + 4:40
5. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 35:19 + 6:12
6. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:00 + 6:53
7. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 7:59
8. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 37:34 + 8:27
9. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 38:03 + 8:56
10. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 39:04 + 9:57
11. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 39:16 + 10:09
12. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 39:38 + 10:31
13. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:47 + 11:40
14. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 41:10 + 12:03
15. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:23 + 16:16
16. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 46:13 + 17:06
17. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 47:17 + 18:10
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 49:49 + 20:42
18. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 49:49 + 20:42
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 53:21 + 24:14
21. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 54:15 + 25:08
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 55:34 + 26:27
23. Šutera Josef CET7901 TJ Loko Česká Třebová 56:06 + 26:59
24. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:22 + 27:15
25. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 56:34 + 27:27
26. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 56:42 + 27:35
27. Kašpar Miroslav 3SZ8000 Neregistrovaní 65:42 + 36:35
28. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 66:51 + 37:44
29. Komárek Josef CHC8001 K.O.B. Choceň 122:48 + 93:41
MS Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 33:40 + 4:33
H35C
4.19 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 33:39
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 4:11
3. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 40:07 + 6:28
4. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 45:35 + 11:56
5. Konfršt Josef 0100001 47:37 + 13:58
6. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 48:58 + 15:19
7. Poštulka Zdenek STE6600 SK SKI-OB Šternberk 51:48 + 18:09
8. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 52:32 + 18:53
9. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 57:43 + 24:04
10. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 59:45 + 26:06
11. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 59:47 + 26:08
12. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 61:11 + 27:32
13. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 61:15 + 27:36
14. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 62:31 + 28:52
15. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 67:02 + 33:23
16. Polách David 0190001 74:40 + 41:01
17. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 77:14 + 43:35
18. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 83:03 + 49:24
Peloušek Jiří 0350002 DISK
H40B
4.19 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:00
2. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 29:11 + 1:11
3. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 30:11 + 2:11
4. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 30:46 + 2:46
5. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 31:20 + 3:20
6. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 31:50 + 3:50
7. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 31:56 + 3:56
8. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 5:06
9. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 42:27 + 14:27
10. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 14:33
11. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:50 + 14:50
12. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 15:32
13. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 44:29 + 16:29
14. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 46:30 + 18:30
15. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 48:12 + 20:12
16. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 49:31 + 21:31
17. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 50:00 + 22:00
18. Koman Marek 27S7902 Farmaceut Bratislava 58:27 + 30:27
19. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 64:22 + 36:22
H40C
4.03 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 34:29
2. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 36:13 + 1:44
3. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:47 + 3:18
4. Marduk Josef 0150001 43:41 + 9:12
5. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 46:28 + 11:59
6. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:02 + 13:33
7. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:29 + 14:00
8. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 49:47 + 15:18
9. Puš Roman STH7501 SK Studenec 51:33 + 17:04
10. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 54:48 + 20:19
11. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 55:59 + 21:30
12. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 61:19 + 26:50
13. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 62:34 + 28:05
14. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:32 + 29:03
15. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:45 + 55:16
16. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 100:50 + 66:21
Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H45B
3.95 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 28:32
2. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 28:34 + 0:02
3. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 29:59 + 1:27
4. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 30:23 + 1:51
5. Tornai Szabolcs 25H7101 Szabi SE 30:53 + 2:21
6. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 31:05 + 2:33
7. Žáček Zbyněk RBK7101 SK Radioklub Blansko 31:36 + 3:04
8. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 32:48 + 4:16
9. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 33:06 + 4:34
10. Ježek Petr ZBM7202 SK Žabovřesky Brno 34:21 + 5:49
11. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:31 + 5:59
12. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 35:09 + 6:37
13. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 35:21 + 6:49
14. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 36:34 + 8:02
15. Pernica Jiří UOL6501 SOB Olomouc 37:21 + 8:49
16. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 38:57 + 10:25
17. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 39:27 + 10:55
18. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:56 + 11:24
19. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:52 + 12:20
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 41:21 + 12:49
21. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 42:37 + 14:05
22. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 42:43 + 14:11
23. Zámečník Pavel 0050002 43:16 + 14:44
24. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 44:51 + 16:19
25. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 45:13 + 16:41
26. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 48:12 + 19:40
27. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 60:53 + 32:21
28. Bžatek Miroslav 0080001 66:00 + 37:28
H45C
3.69 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 30:13
2. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 30:43 + 0:30
3. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 32:28 + 2:15
4. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 37:11 + 6:58
5. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 37:36 + 7:23
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 37:52 + 7:39
7. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 39:40 + 9:27
8. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 40:16 + 10:03
9. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 40:27 + 10:14
10. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:51 + 10:38
11. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:29 + 13:16
12. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 44:05 + 13:52
13. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 44:18 + 14:05
14. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 45:15 + 15:02
15. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 46:22 + 16:09
16. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 49:29 + 19:16
17. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 55:54 + 25:41
18. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 56:34 + 26:21
19. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 56:54 + 26:41
20. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 62:23 + 32:10
21. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 66:18 + 36:05
22. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:43 + 41:30
23. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 100:59 + 70:46
Knap Miroslav PZR7402 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H50B
3.69 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 27:59
2. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 28:23 + 0:24
3. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 31:00 + 3:01
4. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 31:34 + 3:35
5. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 31:37 + 3:38
6. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 31:53 + 3:54
7. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 33:02 + 5:03
8. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 33:10 + 5:11
9. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 33:33 + 5:34
10. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:41 + 6:42
11. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 34:53 + 6:54
12. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:47 + 7:48
13. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 35:50 + 7:51
14. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 36:08 + 8:09
15. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 36:11 + 8:12
16. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 8:27
17. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:35 + 8:36
18. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 36:41 + 8:42
19. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 36:55 + 8:56
20. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 37:38 + 9:39
21. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:34 + 12:35
22. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 42:28 + 14:29
23. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 44:18 + 16:19
24. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 44:41 + 16:42
25. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 45:07 + 17:08
26. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:47 + 19:48
27. Beneš Petr 0220002 55:08 + 27:09
28. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 58:48 + 30:49
29. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:39 + 34:40
H50C
3.51 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 30:23
2. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 32:07 + 1:44
3. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:15 + 2:52
4. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 36:01 + 5:38
5. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 41:52 + 11:29
6. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 42:17 + 11:54
7. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:28 + 13:05
8. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 44:01 + 13:38
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:48 + 14:25
10. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 51:45 + 21:22
11. Holík Miroslav 0180001 59:39 + 29:16
12. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 70:57 + 40:34
H55B
3.51 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 23:56
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 26:11 + 2:15
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 26:12 + 2:16
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 27:24 + 3:28
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:39 + 4:43
6. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 30:10 + 6:14
7. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 30:40 + 6:44
8. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 31:07 + 7:11
9. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 31:27 + 7:31
10. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 31:40 + 7:44
11. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 33:46 + 9:50
12. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 34:19 + 10:23
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 34:51 + 10:55
14. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 35:17 + 11:21
15. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 35:22 + 11:26
16. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 38:42 + 14:46
17. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 39:50 + 15:54
17. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 39:50 + 15:54
19. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:14 + 18:18
20. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:44 + 21:48
Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín DISK
H55C
3.20 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 31:43
2. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 34:17 + 2:34
3. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 35:54 + 4:11
4. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 39:03 + 7:20
5. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 43:42 + 11:59
6. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 46:28 + 14:45
7. Jireš František 0020002 50:05 + 18:22
Bláha Leoš JHB6207 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H60B
3.20 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 27:57
2. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 28:26 + 0:29
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 29:30 + 1:33
4. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 30:54 + 2:57
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 32:48 + 4:51
6. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 36:33 + 8:36
7. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:43 + 9:46
8. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 43:08 + 15:11
9. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 43:43 + 15:46
10. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:45 + 15:48
11. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 48:23 + 20:26
12. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 60:33 + 32:36
H60C
3.06 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 36:31
2. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 37:13 + 0:42
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 0:44
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 39:54 + 3:23
5. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 42:51 + 6:20
6. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 45:34 + 9:03
7. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 51:59 + 15:28
8. Věžník Antonín ADA5505 OOB Spartak Adamov 56:07 + 19:36
9. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 76:45 + 40:14
H65
3.06 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 0340002 28:42
2. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 29:12 + 0:30
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 29:41 + 0:59
4. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 31:00 + 2:18
5. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 31:45 + 3:03
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 33:02 + 4:20
7. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 33:33 + 4:51
8. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 34:05 + 5:23
9. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 34:09 + 5:27
10. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 35:31 + 6:49
11. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 7:41
12. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 36:47 + 8:05
13. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:23 + 8:41
14. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 38:24 + 9:42
15. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 38:30 + 9:48
16. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 40:14 + 11:32
17. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 40:59 + 12:17
18. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 41:43 + 13:01
19. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 45:29 + 16:47
20. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:57 + 17:15
21. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 46:33 + 17:51
22. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 49:47 + 21:05
23. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 54:06 + 25:24
24. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 69:40 + 40:58
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
H70
2.83 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:04
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:10 + 0:06
3. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 29:14 + 0:10
4. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 29:27 + 0:23
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 31:40 + 2:36
6. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 35:07 + 6:03
7. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:55 + 6:51
8. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 36:06 + 7:02
9. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 36:46 + 7:42
10. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 37:34 + 8:30
11. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 44:22 + 15:18
12. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 45:28 + 16:24
13. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 46:10 + 17:06
14. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 46:26 + 17:22
15. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 48:45 + 19:41
16. Kašpar Josef HOB4601 SKOB Horní Benešov 48:56 + 19:52
17. Blažek Václav SBR4701 SKOB Bruntál 49:47 + 20:43
18. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 50:36 + 21:32
19. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 52:00 + 22:56
20. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 52:35 + 23:31
21. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 53:10 + 24:06
22. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 58:08 + 29:04
23. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 64:46 + 35:42
24. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 109:58 + 80:54
H75
2.48 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:25
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 30:25
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 34:38 + 4:13
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 37:48 + 7:23
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 42:19 + 11:54
6. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 43:33 + 13:08
7. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 44:14 + 13:49
8. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 21:19
9. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:00 + 32:35
10. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 70:55 + 40:30
HDR
1.89 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 17:15
2. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 17:27 + 0:12
3. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 17:36 + 0:21
4. Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:12 + 0:57
5. Zimová Veronika DCE0650 KOB Dobřichovice 18:20 + 1:05
6. Bukovác Lukáš ZBM1007 SK Žabovřesky Brno 18:34 + 1:19
7. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 19:25 + 2:10
8. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 19:52 + 2:37
9. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 20:15 + 3:00
10. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 21:37 + 4:22
11. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:44 + 4:29
12. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 21:45 + 4:30
13. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 22:15 + 5:00
14. Pavlíček Jakub 22:42 + 5:27
15. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 22:45 + 5:30
16. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 23:05 + 5:50
17. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 23:39 + 6:24
18. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 24:03 + 6:48
19. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 24:17 + 7:02
20. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 24:49 + 7:34
21. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 24:53 + 7:38
22. Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 25:15 + 8:00
23. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 25:21 + 8:06
24. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 26:18 + 9:03
25. Růžička Hubert 26:36 + 9:21
26. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 26:55 + 9:40
27. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 27:13 + 9:58
28. Peloušková Barbora 0350001 27:51 + 10:36
29. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 27:54 + 10:39
30. Kalinová Jasmína 0370001 28:05 + 10:50
31. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 28:39 + 11:24
32. Kabáthová Karolína 0310001 29:21 + 12:06
33. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 29:56 + 12:41
34. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 29:57 + 12:42
35. Hanzlíková Johana 30:01 + 12:46
36. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 30:27 + 13:12
37. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 31:00 + 13:45
38. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 31:02 + 13:47
39. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 31:05 + 13:50
39. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 31:05 + 13:50
41. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 31:06 + 13:51
42. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 31:36 + 14:21
43. Lukšová Eliška DCE0651 KOB Dobřichovice 32:50 + 15:35
44. Nováček Richard 34:19 + 17:04
45. Tomášek Matěj STE1202 SK SKI-OB Šternberk 35:48 + 18:33
46. Knotková Viktorie 0270003 35:51 + 18:36
47. Císařová Josefína 36:09 + 18:54
48. Tomášek David STE1500 SK SKI-OB Šternberk 36:37 + 19:22
49. Kollárovits Matěj AOP1101 Orientační Běh Opava 37:04 + 19:49
50. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 37:52 + 20:37
51. Brychtová Lucie JHB1352 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:59 + 20:44
52. Šabatková Pavla LPU1456 OK Lokomotiva Pardubice 38:06 + 20:51
53. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 38:22 + 21:07
54. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:55 + 21:40
55. Vintrová Matylda TZL1551 SKOB Zlín 39:02 + 21:47
56. Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 40:55 + 23:40
57. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 41:04 + 23:49
58. Šudomová Anežka 42:27 + 25:12
59. Gregor Šimon RUZ1600 TJ Růžená 43:14 + 25:59
60. Smith Laura 43:24 + 26:09
61. Snopek Vít 43:25 + 26:10
62. Smith Maxim 43:28 + 26:13
63. Marková Lucie 0300001 45:30 + 28:15
64. Kolmanová Lada LTP1450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:41 + 28:26
65. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 46:27 + 29:12
66. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:20 + 34:05
67. Good Marie SBR1250 SKOB Bruntál 52:36 + 35:21
68. Veselíková Eliška 59:00 + 41:45
69. Veselík Michal 59:06 + 41:51
70. Chmelář Samuel 59:34 + 42:19
71. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 76:14 + 58:59
P
3.04 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 25:48
2. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 26:19 + 0:31
3. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:55 + 1:07
4. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 28:56 + 3:08
5. Polášková Kristýna 30:01 + 4:13
6. Šmídová Aneta 31:23 + 5:35
7. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 31:25 + 5:37
8. Jahoda Jiří 31:37 + 5:49
9. Šeďa Šimon 31:38 + 5:50
10. Doleček Radim 32:16 + 6:28
11. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 32:23 + 6:35
12. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:45 + 8:57
13. Švarc Lukáš 35:15 + 9:27
14. Pacheco Lizeth TUR9451 OOB TJ Turnov 35:54 + 10:06
15. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 38:37 + 12:49
16. Holečková Žaneta 40:14 + 14:26
17. Czasch Petr SBR8500 SKOB Bruntál 40:16 + 14:28
18. Hanuš Jaroslav 0070001 41:03 + 15:15
19. Benroth Miroslav NNN0013 Neregistrovaní 41:18 + 15:30
20. Matoulek Jiří NNN0004 Neregistrovaní 41:28 + 15:40
21. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:17 + 16:29
22. Benrothová Irena NNN0011 Neregistrovaní 42:31 + 16:43
23. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 43:21 + 17:33
24. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 48:52 + 23:04
25. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 49:34 + 23:46
26. Cipryán Karel 0030001 49:35 + 23:47
27. Podivínský Tomáš 51:10 + 25:22
28. Meisnerová Martina 52:46 + 26:58
29. Patáková Zuzana 0380003 54:15 + 28:27
30. Havlíková Markéta 0380010 55:19 + 29:31
31. Dedáč Roztrhlej 56:10 + 30:22
32. Nesládek Tomáš NNN0005 Neregistrovaní 57:47 + 31:59
33. Podivínská Ivana 60:15 + 34:27
34. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 60:28 + 34:40
35. Fojt Lukáš 0060001 61:20 + 35:32
36. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 61:33 + 35:45
37. Kabát Jiří ZBP7201 OOB SK Zbraslav 62:30 + 36:42
38. Podpěrová Klára 62:48 + 37:00
39. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 62:54 + 37:06
40. Suchomelová Kateřina 63:52 + 38:04
41. Plecháčová Barbora NNN0006 Neregistrovaní 65:32 + 39:44
42. Holíková Zdeňka 0180002 65:51 + 40:03
43. Roztrhlej Dedáč 66:22 + 40:34
44. Hrůza Vladimír 0240001 68:27 + 42:39
45. Palascak Jan 68:58 + 43:10
46. Jahodová Berková Andrea 69:08 + 43:20
47. Svatá Ivana 69:23 + 43:35
48. Šmídová Pavla 69:50 + 44:02
49. Retková Klára NNN0007 Neregistrovaní 71:06 + 45:18
50. Pinterova Katerina 0280001 73:08 + 47:20
51. Kurfürstová Alena 0250003 74:44 + 48:56
52. Recanzone Stephen 0380008 75:38 + 49:50
53. Košíková Jana NNN0015 Neregistrovaní 81:56 + 56:08
54. Múčková Zuzana 0270002 82:09 + 56:21
55. Králová Věra OTK7151 OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:27 + 60:39
56. Kozlová Romana 0380005 109:45 + 83:57
57. Kudr Martin 0380004 110:29 + 84:41
Plecháč Jakub NNN0003 Neregistrovaní DISK