Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 10 závodech

Datum:
16.02.2019
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati TUR Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček LDC Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati TJN Ano Ano
2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP, DOK Ano Ano
2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE DKP, DOK Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Soukupová Marie BOR0952 1235.69 1. 209.61( 1)183.69( 5) 216.93( 1)205.95( P)195.76( 3)192.92( 4) 192.74( 2) 194.45( 4) 198.84( 2)208.60( 1)
2 Růtová Amálka TJN0951 1200.10 1. 198.58( 2)113.07( 8) 195.63( 2) 82.28( 8) 200.33( 2)219.83( 1)164.87( 9) 198.16( 4)187.57( 5)
3 Kvapilová Kristýna TUV0999 1188.87 1. 199.93( 2)197.95( 3) 206.30( 1)204.00( 1)187.43( 3)176.05( 8) 193.26( 3)
4 Pechová Marie VLI1050 1165.99 1. 191.66( 4)201.02( 2)200.00( 1) 169.53( 8) 179.74( 4)206.19( 1)164.11( 5) 187.38( 6)
5 Ouzká Eliška BOR1051 1147.30 1. 182.80( 4) 182.92( 6) 191.22( P)191.22( P)191.55( 5)171.10( 6) 182.80( 7) 202.32( 1)188.07( 4)
6 Haasová Anežka BOR0956 1054.57 4. 166.29( 8) 175.76( P)182.60( 4)144.36(12) 162.79( 7)191.32( 5) 175.81( 7)
7 Houžvičková Kateřina TUR0952 1053.59 1. 203.47( 1) 197.94( 2)178.37( 6)173.62( 5) 153.88( 6)146.31(11)
8 Míková Sofie TJN0950 1051.76 2. 190.46( 3) 182.05( 3)186.32( 3)127.25( 7) 134.93(15) 138.70(13)197.75( 2) 156.48( 9)
9 Čupcová Viktorie BOR0957 994.99 3. 129.10(13) 139.11( 5)165.83( P)180.42( 5)156.42( 9)157.15(11)196.06( 3)
10 Čečerle Beáta VLI1053 904.35 4. 131.69(12)135.52( 6)177.29( 4)155.84( 6)153.87(10)150.14(12) 121.17( 7)
11 Kubešová Tereza VLI0954 768.04 9. 155.87( 9) 80.38( 9) 146.99(11) 147.03(10)109.70( 9)128.07(12)
12 Horáčková Natalie BOR0958 739.46 6. 156.50( 6)103.03(14)128.50( 7)123.24( P) 132.77(16) 0.00(16) 95.42(13) 53.32(15)
13 Zurynková Lenka TJN0957 707.50 8. 144.48(11) 126.41(17)158.51( 9)119.53(12) 158.57( 8)
14 Lošťáková Ela LTP0951 584.60 2. 187.62( 6)198.84( 2)198.14( 2)
15 Hrdá Kristýna VLI0953 477.09 3. 195.67( 3)159.73( 8) 121.69(13)
16 Zappová Elisabeth TJN0952 411.32 10. 145.95(10) 112.98(18) 152.39(10)
17 Čalounová Klára VLI0950 404.70 11. 136.50(14) 83.44(15) 81.91(14)102.85(11)
18 Kalenská Pavla SUL0950 391.79 5. 170.00( 5) 95.83(14)125.96(11)
19 Janatová Violka TJN0956 332.22 7. 173.85( 7)158.37(10)
20 Trojanová Vendula VLI1052 320.88 7. 179.92( 7) 140.96(13)
21 Šipoš Emília VLI0952 183.65 9. 73.95(15) 109.70( 9)
22 Vlčková Emílie BOR0766 172.72 4. 143.93( 4) 28.79( P)
23 Gibbons Emily TUV0955 115.51 14. 115.51(14)
24 Barsová Magdaléna VLI0955 115.32 8. 115.32( 8)
D12
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Lamačová Barbora BOR0750 B 1238.65 1. 205.43( 1)204.32( 2)198.88( 2)211.09( 1)198.29( 2) 211.63( 1) 207.30( 1)
2 Novotná Karolína TUR0853 B 1221.08 1. 205.11( 2)204.64( 1)204.43( 1)195.99( 2)172.56( 7) 207.28( 1)203.63( 1)
3 Baloghová Milena TJN0750 B 1199.04 1. 169.29(11) 189.49( 4) 192.92( 3)204.75( 1)178.55( 9) 206.96( 1)200.62( 2)195.23( 3)198.56( 2)
4 Tomášková Matilda TUV0998 B 1146.04 2. 189.46( 3)191.03( 3) 183.27( 5)169.77( 8) 186.98( 4) 197.49( 2)197.81( 3)
5 Kunášková Karolína VLI0851 B 1143.12 3. 169.21(12) 196.69( 3)190.96( 4)196.96( 3) 190.29( 6) 175.40( 6)192.82( 4)
6 Kocmanová Adéla BOR0752 B 1123.02 3. 128.48(13) 186.20( 5)171.53( 7) 187.17( P)191.89( 4)178.68( 8)196.01( 3)183.07( 6)154.64(12) 150.63(13)
7 Zabořilová Anna JEN0951 B 1108.34 2. 179.36( 7) 173.49( 7)190.05( 5)198.85( 2) 182.27( 7)167.20( 9) 184.32( 6)
8 Nováková Viktorie RUM0751 B 1080.31 4. 170.44( 4)186.93( 4)160.76(10) 169.57( 9)130.45(16) 156.94(16) 190.96( 5)178.83( 5)183.58( 7)
9 Michálková Ema BOR0857 B 1073.15 2. 155.29( 7) 173.40( 9)156.51(12)178.86( P) 186.53( 5)197.03( 2)180.82( 8)
10 Šestáková Johana VLI0853 B 1072.01 5. 178.95( 8) 143.85(16) 168.30( 9)185.55( 6) 177.68( 9)174.23( 7)187.30( 5)
11 Houžvičková Daniela TUR0751 B 1049.12 6. 182.58( 6) 178.24( 6)120.60(18) 175.37(11)178.32( 9) 172.13( 8)162.48(10)
12 Lipenská Barbora CHA0753 B 1046.02 4. 162.33( 5)173.32(10) 169.72(13) 191.60( 4)184.85( 4)164.20( 9)
13 Pražáková Nella TJN0854 B 1043.71 3. 167.60(14) 151.12(14)182.12( 6)189.51( 3)191.02( 5) 162.34(11)
14 Nožičková Eva TJN0852 986.45 6. 157.07( 6)130.31(21) 170.09( 8)154.47(13)152.50(11) 174.65(12) 164.85(10)165.32( 8)
15 Mastníková Lenka TJN0859 976.04 8. 137.23(11) 167.84(13)164.60( 9) 80.52(18) 143.24(14)152.98(17)179.68( 8)167.70(11)
16 Rejholcová Tereza BOR0751 975.95 3. 130.07(12) 130.95(20)155.62(13)162.66( P)150.96(13)183.67( 7) 192.09( 3)
17 Štveráková Zuzana CHA0750 954.25 6. 117.99(23)172.28( 6)172.65( 8)152.43(12) 189.38( 7)149.52(16)
18 Waldhauserová Eliška BOR0757 952.93 10. 127.66(14) 160.63(11)158.82( P)158.82( P) 168.91(10)160.06(14)145.69(13)138.93(14)
19 Flossmannová Lucie VLI0852 898.03 10. 138.04(18) 142.39(16)149.30(15)164.40(10) 140.05(14)144.77(17)131.46(15) 157.12(12)
20 Vaňourková Sára BOR0759 889.42 9. 143.44( 9)147.95(16)148.70(14)148.24( P)137.73(15) 114.87(16) 163.36(12)125.02(17) 121.04(15)
21 Vokušová Veronika TJN0756 879.46 5. 125.12(15) 185.03( 5)155.87(12)109.06(19) 125.41(21)164.43(11) 82.40(26) 123.60(18) 25.64(27)
22 Podoubská Klára TJN0855 805.04 8. 154.47( 8)130.07(22) 141.50(20)125.93(15) 137.91(14)115.16(16)
23 Horáčková Tereza BOR0762 769.34 10. 86.33(18) 64.35(25) 144.86(15)128.22( P) 175.95(10) 94.46(20)118.45(22) 107.40(18)
24 Heřmánková Bára TUR0850 746.83 4. 153.34(15) 165.24(10)107.01(20) 191.76( 4)129.48(20)
25 Synková Elena DOK0850 694.88 15. 101.61(17) 0.00(30) 119.11(17) 67.03(22)152.79(18) 0.00(22) 155.95(15) 98.39(21)
26 Kutková Tereza JEN0752 690.50 11. 139.97(17) 0.00(28)163.18(12)125.30(21)162.85(11) 99.20(20)
27 Klustová Tereza CHA0751 673.15 13. 164.01(14)158.82(13)161.11(13) 82.85(20)106.36(19)
28 Koudelková Katrin BOR0856 617.69 17. 76.76(19) 0.00(28) 139.92(17)102.95( P)102.95( P)117.37(22) 77.74(21) 54.48(28) 62.26(21)
29 Feřtová Anežka VLI0856 465.68 17. 31.73(26) 39.42(19) 53.65(23)109.39(23)112.04(17) 55.48(22) 95.70(22)
30 Březinová Antonie CHA0851 437.89 10. 143.00(10)137.56(19) 157.33(15)
31 Ryšavá Kateřina TJN0754 385.32 18. 102.30(21)150.32(19) 132.70(18)
32 Semerádová Štěpánka RUM0852 384.03 10. 120.86(18) 93.94(25) 169.23(10)
33 Davidová Beatrice RUM0752 357.04 19. 61.70(27) 115.16(23) 92.30(19) 87.88(23)
34 Cicvárková Klára TJN0757 327.82 16. 0.00(32) 111.87(18) 130.38(16) 85.57(24)
35 Krejzová Markéta TUR0854 294.10 11. 164.68(11)129.42(17)
36 Pavlova Lenka TJN0850 230.84 19. 99.51(19) 86.83(25) 44.50(25)
37 Pechová Alena VLI0854 218.82 20. 91.17(24) 22.42(20) 105.23(24)
38 Ślínská Amálie KUL0852 213.55 16. 118.59(16) 94.96(24)
39 Nováková Barborka TUV0852 193.03 17. 81.68(27) 111.35(17)
40 Nejedlová Karolína LLI0852 130.28 19. 130.28(19)
41 Slámová Barbora TUR0859 86.55 26. 86.55(26)
42 Vlčková Emílie BOR0766 76.78 25. 12.80( P) 0.00(25) 23.58(29) 40.40(26)
43 Prachatická Aneta KUL0851 55.02 20. 55.02(20)
44 Špidlová Ester LLI0861 53.36 24. 0.00(31) 53.36(24) 0.00(30)
45 Holanová Lucie CHA0655 19.81 27. 19.81(27)
D14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Matyášová Kristýna CHA0555 B 1218.03 1. 195.47( 3) 196.99( 4)204.56( 1)199.89( 2)199.62( 2) 209.64( 1)192.62( 3) 207.33( 1)
2 Štemberová Bára TJN0650 B 1186.56 1. 157.77(14) 184.46( 4) 197.71( 3)187.80( 5)204.52( 1)187.74( 4) 200.00( 2)203.74( 1)192.79( 3)
3 Kubecová Magdalena STB0550 B 1170.98 1. 195.51( 2)193.21( 3)204.45( 1)201.11( 2)195.59( 3)162.97( 9) 167.13(11) 181.11( 6)
4 Mellanová Judita TUR0559 B 1151.32 2. 191.00( 4)180.04( 5) 186.40( 6)166.03( 6) 176.03( 7) 190.36( 3)203.64( 2)199.88( 2)
5 Koudelková Eliška BOR0652 B 1125.19 2. 165.01(12) 197.99( 2) 187.53( P)187.53( P)177.76( 6) 187.00( 4)187.38( 4)152.85(13)
6 Novotná Barbora TUR0552 B 1118.38 3. 185.85( 5)177.84( 6)191.44( 5)194.33( 3)183.03( 4) 185.89( 5)173.66( 7)
7 Vilémová Eliška VLI0655 B 1080.88 1. 144.51(16) 170.92( 7)173.97( 9)169.51(12)156.12(10) 217.02( 1)176.68( 6)149.38(17) 172.78( 8)
8 Háková Eliška TJN0654 B 1055.54 5. 184.25( 6)152.10(12) 166.13(13)176.42( 9)162.00( 8) 178.98( 5) 168.26( 7)181.50( 6)
9 Lamačová Kateřina TUR0660 B 1043.52 2. 180.65( 7) 169.89(11)158.70( 9) 160.70(12)203.71( 2)158.89(16)169.68( 9)156.06(12)
10 Savruková Adéla TJN0656 B 1031.48 3. 180.51( 8) 171.30(11)166.57(14)164.12( 7)189.81( 3) 159.17(15)158.45(12) 157.38(11)
11 Hájková Tereza TUR0556 B 1013.20 6. 176.47(10) 185.46( 6)177.57( 8)153.93(13) 163.61(11)156.16(14)152.19(14)
12 Štěpánková Běla BOR0555 1010.08 5. 172.11(10)168.35( P)168.35( P)164.91( 8)153.67( 6)182.69( 5)152.07(16) 120.42(19)
13 Skalová Jolana TJN0653 1006.28 7. 162.34(13)161.88(10)180.75( 7)184.48( 7)155.92(11)160.91(11)
14 Skácelová Kateřina VLI0550 1004.50 8. 170.12( 9)179.78( 8)166.95(13)155.46(12)141.66(17) 163.20(13)148.33(18) 168.99( 9)
15 Podoubská Adéla TJN0658 986.81 3. 173.70(11)155.48(11) 162.76(10)179.27( 3) 176.26( 8)139.34(18)
16 Dušková Viktorie TJN0655 968.59 4. 140.87(17) 169.78(12)171.56(10)142.56(14) 148.27(15)159.95( 4)165.46( 9)153.57(15)
17 Zoubková Šárka TJN0554 889.16 5. 143.05(15) 153.39(15)166.37( 5)149.54(14) 127.83(20)148.98(16)
18 Kottíková Lucie TJN0657 888.36 4. 178.32( 9) 148.58(15)188.19( 4)119.75(16)110.61(20) 113.67(23)139.85(17)
19 Rejmanová Nikola BOR0656 867.54 12. 147.81(15) 84.21(18) 133.23(16)144.59( P)136.61(15)141.83(16) 163.47(12) 95.76(25) 105.74(21)
20 Davidová Noemi RUM0551 821.36 10. 147.98(14)163.97(14) 141.53(18) 163.89(10)104.89(24) 99.10(22)
21 Hovorková Marie LDC0650 774.96 5. 122.26(18) 129.16( P) 112.08(19) 157.46( 5)160.60(14) 92.67(26) 93.40(23)
22 Pecková Tereza VLI0551 716.38 2. 170.78( 8)197.84( 2) 157.01(13)190.75( 4)
23 Stehlíková Adéla BOR0554 579.19 7. 112.69(19) 49.50(19) 87.24(17) 96.53( P)112.74(18) 80.31( 7) 37.62(19) 17.16(29) 89.68(24)
24 Sokolová Julie VLI0552 573.73 13. 150.63(13) 140.56(19) 133.27(19)149.27(15)
25 Lošťáková Sára LTP0650 510.95 7. 166.35( 8)179.70( 7)164.90(10)
26 Kosková Adéla VLI0656 430.14 16. 134.37(16) 109.73(21) 114.11(22) 71.93(25)
27 Novotná Michaela TUR0551 417.82 1. 209.02( 1)208.80( 1)
28 Lamačová Barbora BOR0750 352.07 5. 169.43(10)182.64( 5)
29 Balcarová Marie LLI0652 280.98 13. 156.19(13) 124.79(21)
30 Prošková Markéta BOR0657 256.73 18. 70.24(18) 42.79( P) 7.67(20) 90.97(27) 45.06(26)
31 Štveráková Eliška CHA0553 226.19 17. 121.13(17) 105.06(17)
32 Martanová Lea VLI0555 210.57 1. 210.57( 1)
33 Houdová Veronika CHA0552 119.48 17. 119.48(17)
34 Vítková Anna DOK0650 113.41 20. 0.00(30)113.41(20)
35 Šírlová Markéta CHA0653 75.81 9. 14.87( 9) 60.94(18)
36 Sklenářová Zuzana TUR0658 57.66 20. 0.00(20) 57.66(28)
37 Holanová Lucie CHA0655 55.78 8. 55.78( 8) 0.00(27)
38 Šírlová Zdeňka CHA0654 29.41 10. 0.00(10) 29.41(20)
D16
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Skácelová Adéla VLI0454 B 607.93 1. 98.70( 3)103.56( 2) 94.77( 4) 100.56( 2)106.82( 1) 82.23( 8) 102.27( 1) 96.02( 3)
2 Burešová Eliška VLI0456 B 601.86 1. 97.31( 3) 94.46( 4) 90.23( 6) 77.56( 7) 97.71( 2)111.78( 1) 96.96( 4) 98.74( 3) 99.36( 2)
3 Podrábská Alžběta VLI0451 B 595.29 1. 79.70( 7)110.31( 1)104.65( 1)104.40( 1) 95.26( 4) 100.97( 1)
4 Šestáková Marie VLI0452 B 557.85 1. 93.49( 5) 99.88( 2) 95.04( 3) 79.36( 8) 100.97( 1) 84.17( 6) 84.30( 7)
5 Rumlenová Tereza BOR0453 B 557.65 3. 96.80( 4) 74.09( 8) 66.66( 6) 92.94( P) 92.94( P) 87.89( 6) 73.87( 7) 98.07( 3) 85.25( 5) 89.01( 5)
6 Pesničáková Soňa TJN0451 B 536.32 1. 99.68( 2) 95.47( 3) 83.99( 5) 91.80( 6) 60.76( 8)104.62( 1)
7 Hudská Štěpánka TUR0450 524.98 2. 98.79( 2) 80.23( 8) 71.31( 9) 88.73( 5) 79.97(10) 98.99( 2) 78.27( 8)
8 Tomanicová Sofie CHA0450 479.05 6. 86.62( 6) 74.65( 9) 76.65( 6) 87.51( 7) 68.61( 7) 85.01( 6)
9 Podhorná Anna VLI0455 472.32 1. 103.90( 1) 86.13( 3) 39.29(12) 90.54( 3) 94.06( 5) 40.51( 9) 57.18( 9)
10 Nehasilová Veronika LDC0350 448.13 5. 58.26(10) 74.69( P) 71.51(10) 82.07( 6) 55.61(10) 81.52( 5) 80.08( 9)
11 Marková Hana LLI0450 432.03 2. 72.60( 5) 91.98( 5) 74.30( 8) 95.47( 3) 97.68( 2)
12 Žejdlíková Eliška LTP0350 416.98 4. 82.85( 6) 67.96( 9) 52.02( 7) 72.44( 9) 48.08(11) 47.40(11) 83.44( 4) 58.27(11)
13 Průšková Tereza BOR0456 347.83 5. 94.06( 5) 57.97( P) 57.97( P) 36.32(13) 55.89(12) 0.00(11) 45.62(10)
14 Andrlová Lea VLI0453 338.37 4. 81.40( 4) 86.98( 7) 84.27( 4) 85.72( 7)
15 Vitebská Eliška TJN0350 292.64 1. 101.62( 1) 96.04( 4) 94.98( 4)
16 Zaňková Natálie TJN0450 75.04 11. 30.97(12) 44.07(11)
17 Mrkvičková Veronika TJN0355 73.64 11. 45.35(11) 13.42(12) 14.87(14)
18 Brožková Kateřina TJN0455 70.07 10. 0.00(13) 70.07(10)
19 Nejedlová Josefína LLI0350 44.87 13. 44.87(13)
20 Menclová Anna JEN0452 7.21 10. 0.00(14) 7.21(12) 0.00(13) 0.00(10) 0.00(12)
21 Lamačová Pavlína TUR0451 1.35 11. 0.00(15) 1.35(11)
D18
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Růžičková Vendula CHA0252 B 611.35 1. 100.87( 2) 107.17( 1) 99.33( 2)100.00( 1) 100.00( 1)103.98( 1)
2 Linková Lucie TJN0257 B 599.52 1. 95.37( 3) 100.87( 2)105.85( 1) 96.50( 3) 98.80( 2)102.13( 2)
3 Pavlová Martina LTP0151 B 582.36 1. 100.00( 1)103.76( 1) 92.57( 3) 85.99( 4) 91.50( 4) 67.09( 3) 100.00( 1) 94.53( 4) 76.90( 4) 82.44( 4)
4 Šritrová Lenka TUR0250 580.26 1. 99.58( 2) 100.00( 1) 91.97( 3) 94.82( 3) 100.00( 1) 81.22( 3) 93.89( 3)
5 Jeřábková Nina BOR0151 548.45 1. 95.21( 2) 91.41( P) 91.41( P) 72.91( 2)100.00( 1) 97.51( 2)
6 Zapalačová Petra DOK0154 390.83 3. 77.85( 4) 83.82( 6) 71.50( 6) 64.51( 4) 93.15( 3)
7 Lišková Adélka CHA0254 267.42 4. 74.05( 5) 84.04( 5) 69.97( 4) 39.36( 5)
8 Janečková Lucie TJN0157 131.19 5. 56.84( 5) 74.35( 5)
9 Rybářová Tereza BOR0153 100.87 6. 67.25( 6) 16.81( P) 16.81( P)
10 Budská Anna TJN0253 96.42 5. 62.49( 5) 33.93( 6)
11 Andrlová Lea VLI0453 81.76 4. 81.76( 4)
12 Jeřábková Andrea CHA0253 62.95 7. 52.01( 7) 10.94( 7)
13 Reisingerová Eliška DLT0151 47.09 3. 47.09( 3)
D20
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Žejdlíková Karolína LTP9950 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kosíková Eliška TUR0052 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Paříková Iva TUR0061 164.73 2. 82.76( 3) 81.97( 2)
4 Albrechtová Zuzana SMB0050 100.00 1. 100.00( 1)
5 Pěničková Martina TJN0052 96.20 2. 96.20( 2)
H10
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Lamač Vítek BOR1100 1207.93 1. 194.03( 4) 170.06( 6) 202.72( 1)197.98( 2)194.10( 5)180.97( 6) 160.88( 8) 204.85( 1)204.78( 2)203.50( 1)
2 Skácel Jan VLI0901 1207.52 1. 196.59( 3)210.72( 1)198.45( 3)205.31( 1)196.02( 3)200.43( 2) 187.31( 5) 184.56( 5) 191.92( 5)
3 Patka Marek BOR0902 1204.04 1. 204.27( 1)187.70( 4) 198.83( 2)200.67( P)172.76( 7) 186.25( 5) 205.51( 1)196.27( 3)184.81( 4) 198.49( 2)
4 Kovanda Jonáš BOR0904 1198.68 1. 199.15( 2) 199.78( P)199.78( P)188.63( 4) 148.11(10) 198.88( 2)206.19( 1)194.90( 4)
5 Žemlík Eduard TUR0909 1182.02 1. 196.83( 2) 196.71( 3)205.59( 1)191.31( 3) 193.57( 4)180.84( 6) 198.01( 3)
6 Guida Alessandro VLI0900 1130.43 3. 181.22( 5)193.27( 4)192.24( 4)194.19( 4) 180.47( 4) 189.04( 3)
7 Kutek Matěj JEN0902 1118.82 1. 192.46( 3) 198.39( 2)208.25( 1)201.50( 2)159.64( 7)158.58(10) 88.26(15)
8 Vilém Štěpán VLI0902 976.65 3. 110.04(12) 143.60( 7)109.19( 7) 136.18(11) 192.99( 3)158.97( 8)173.17( 7)171.74( 8)
9 Šebelka Jakub VLI1002 884.19 6. 107.15(13) 127.05( 6)164.46( 8)156.06( 9) 85.18(14) 154.15(10) 175.32( 7)
10 Maděra Jakub VLI0906 861.76 7. 139.31( 7)137.13( 8) 141.93( 9)142.49(11)148.51( 9) 152.39(10)
11 Kmínek Ondřej DOK1000 808.84 9. 108.54(13)141.95(12)107.01(12)150.96(11)159.22( 9)141.16(11)
12 Vřešťál František TUR0906 804.74 5. 126.12( 9) 172.48( 5)130.16(12) 163.77( 7)125.03(13) 87.18(16)
13 Votýpka Štěpán BOR0900 777.97 6. 121.75(11)164.25( 6)129.66( P)129.66( P) 27.36(14) 110.22(11)122.43(14)
14 Murswiek Jan BOR0901 773.82 5. 171.72( 5) 128.97( P)128.97( P) 175.65( 5)168.51( 6)
15 Lamač František TUR0901 706.04 6. 192.00( 6) 172.52( 6)156.65( 9) 184.87( 6)
16 Vaňourek Vojtěch BOR0903 701.45 6. 145.20( 6)125.18(10) 116.91( P)140.01(10) 0.00(16) 46.75(16) 87.80(13) 86.35(17)
17 Vakula Vít BOR0908 549.01 12. 91.50( P) 105.73(13)145.76(12) 80.38(14)125.64(12)
18 Janata Matěj TJN1111 485.85 9. 79.29(14) 151.38(10) 0.00(17) 88.82(12)166.36( 9)
19 Berka Tadeáš VLI0904 370.96 5. 189.99( 5) 180.97( 6)
20 Pešík Matouš VLI0903 309.11 8. 136.58( 8) 172.53( 8)
21 Kunc Ondřej BOR0710 269.59 9. 130.04( 9) 44.93( P) 44.93( P) 49.69(15)
22 Sázavský Antonín VLI0905 200.71 10. 77.58(15) 0.00(10) 0.00(15)123.13(13)
23 Kalousek Dominik JEN0901 190.05 14. 71.34(15) 118.71(14)
24 Walach Štěpán LLI0925 163.82 8. 163.82( 8)
25 Jiroutek Jakub LLI0902 118.77 11. 118.77(11)
26 Hrdlička Vojtěch VLI1004 116.35 13. 116.35(13)
27 Zurynek Tomáš TJN1107 48.08 17. 26.22(17) 21.86(18)
28 Rolný Jakub TJN1101 3.57 18. 3.57(18)
H12
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Heczko Erik VLI0804 B 1258.18 1. 209.65( 1)210.32( 1)212.20( 1)209.23( 1) 210.71( 1)202.59( 1) 206.07( 1)
2 Tomášek Prokop TUV0701 B 1202.58 1. 206.55( 1)205.40( 1) 189.37( 5) 193.81( 3)204.42( 2) 197.31( 3)195.09( 4)
3 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B 1178.09 2. 193.15( 4)204.97( 2) 194.92( 2)170.38( 6) 185.97( 4) 188.04( 3)200.09( 2)196.92( 3)
4 Patka Kryštof BOR0702 B 1168.38 2. 198.00( 2)188.60( 4)186.71( 3) 194.73( P)193.99( 2)186.35( 3) 201.25( 2)176.46( 4) 191.81( 5)
5 Podrábský Ctibor VLI0700 B 1158.72 2. 195.45( 3)189.63( 3)203.63( 2)193.02( 4)192.22( 4)184.77( 5) 176.22( 4) 167.56( 6) 178.81( 6)
6 Hyxa Jan VLI0702 B 1122.76 1. 162.75( 7) 181.33( 4)188.89( 6)138.99(14) 176.91( 6)207.30( 1)171.32( 7)143.74(12) 197.01( 2)
7 Mairich Martin TJN0812 B 1049.62 3. 179.12( 6)178.43( 5)194.76( 3)129.18(15) 158.36(12)165.15( 7)173.80( 7)
8 Nožička Jan TJN0809 B 1001.73 5. 183.51( 5)156.81(11)144.30(10) 184.60( 7)161.54( 7)143.44(13) 145.23(11)170.04( 8)
9 Studničný Adam BOR0701 B 1000.48 6. 133.40(11) 150.95(12) 165.05( 7)166.75( P)159.33( 8)128.67(17) 188.30( 6)159.59(10)148.47(10) 161.46(15)
10 Šašek Jakub LTP0801 B 982.66 4. 177.14( 8)118.57(17)155.61(10)192.98( 4)173.33( 5) 165.03(12)
11 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 979.51 7. 151.79( 8)148.71(13)110.67(16) 163.25( P) 70.11(25) 136.91(15) 186.90( 7)159.59(10)118.44(16) 169.27(10)
12 Šebelka Matěj VLI0805 B 977.16 5. 158.87( 8)125.75(14) 143.65(17) 146.68(11)161.44( 8)119.50(18) 171.40( 6)172.10( 5)166.67(11)
13 Lesák Marek TJN0811 B 940.36 8. 122.43(13) 157.32( 9) 130.95(19) 153.32( 9)156.12( 9) 164.75( 8)139.20(13)169.65( 9)
14 Guida Francesco VLI0810 926.50 8. 110.63(21)159.66( 8)174.29( 9)144.56(12) 185.18( 8) 152.18( 8)
15 Bureš David VLI0707 920.72 6. 161.55( 6)126.05(17) 167.78(14)149.96(10)121.76(20) 176.19(10)139.19(14)
16 Štembera Vítek TJN0801 884.55 7. 154.98( 7)124.41(18)115.27(15)173.49(10) 82.23(21) 161.69( 7)154.71(13) 74.85(25) 95.55(18)
17 Beneš Filip VLI0708 834.36 6. 137.42(15)168.09( 6) 143.94(13)114.66(22) 108.11(17) 162.14(14)
18 Habán Eduard VLI0800 830.18 10. 157.06(10)141.47(11)170.63(12)115.21(18) 101.98(20) 143.83(17)
19 Riby Philip LTP0702 815.45 12. 129.38(12)121.74(19) 141.26(12)161.43(15)101.59(20) 126.64(19) 124.37(15)132.37(18)
20 Mertlík Vojtěch TUR0704 805.65 2. 138.69(14)196.59( 2)161.42( 9)151.34( 9)157.61(16)
21 Zeman Jakub BOR0704 773.53 13. 94.47(16) 131.13(13)128.92( P)128.92( P) 136.89(14)153.20(13)
22 Zajger David TUR0703 733.19 3. 187.56( 5) 172.86(11)176.66( 5) 196.11( 3)
23 Řehoř Hynek TJN0700 724.82 10. 133.85(10)108.04(22) 89.28(17) 128.29(16) 97.78(21) 92.22(19)164.64(13)
24 Miklas Ondřej VLI0701 634.22 5. 127.51(16) 170.16(13) 147.50(12)189.05( 5)
25 Polák Tomáš CHA0801 544.26 11. 104.60(23) 149.08(11)166.71(11)123.87(16)
26 Horáček Dominik JEN0804 514.10 16. 153.81(16)103.63(19) 29.92(28)110.84(19) 115.90(20)
27 Hübner Ondřej STB0700 495.29 14. 115.28(14)120.19(20) 68.39(24) 20.19(24) 9.10(28) 49.95(23)121.29(19)
28 Podhorný Ondřej VLI0705 437.78 9. 151.66( 9) 127.91(18)158.21(12)
29 Mizera Jan TUR0707 386.27 20. 87.71(26) 128.73(20) 0.00(33) 23.45(31) 81.34(21) 20.83(27) 44.21(24) 0.00(28)
30 Jelínek Václav LTP0706 381.41 18. 43.83(20)135.71(18) 42.26(29) 51.71(22)107.90(23)
31 Göttlich Vít BOR0800 379.38 20. 63.23( P) 64.10(26) 44.56(26) 56.11(26) 87.03(20) 64.35(25)
32 Čečerle Matouš VLI0807 366.08 19. 95.12(25) 83.12(19) 26.98(23) 81.34(22) 79.52(21)
33 Horáček Jakub JEN0800 331.83 20. 87.78(21) 49.16(28) 27.57(29)101.42(20) 65.90(24)
34 Kroupa Jan KUL0702 300.39 9. 136.34( 9) 83.34(18) 80.71(24)
35 Vacek Ondřej BOR0708 288.08 17. 48.01( P) 31.48(30) 0.00(32)125.86(17) 82.73(23)
36 Šálek Richard TUR0702 274.81 9. 97.01(24) 177.80( 9)
37 Oravec Viktor TJN0814 267.13 15. 6.45(31)130.51(16) 130.17(15)
38 Krejčí Jaroslav TJN0706 244.46 14. 132.90(14)111.56(22)
39 Tůma Vojtěch CHA0804 232.62 15. 130.11(15)102.51(19)
40 Putík Martin VLI0706 229.89 16. 75.95(24) 24.21(30)129.73(16)
41 Havel Antonín TJN0813 195.05 21. 82.91(23) 112.14(21)
42 Houda Lukáš CHA0800 172.46 22. 80.81(23) 91.65(22)
43 Krojidlo Matyáš CHA0803 155.20 18. 47.35(25) 107.85(18)
44 Just Matouš CHA0701 145.78 14. 145.78(14)
45 Vávra Tomáš BOR0700 133.27 15. 111.06(15) 22.21( P)
46 Kadečka David JEN0801 121.45 21. 121.45(21)
47 Sychra Šimon CHA0802 102.06 23. 0.00(34) 64.49(23) 0.00(25) 37.57(26)
48 Král Matyáš TJN0816 98.80 17. 98.80(17)
49 Zaňka Albert TJN0803 83.90 22. 40.16(22) 43.74(27)
50 Jakubík Jaromír TJN0704 78.00 22. 78.00(22)
51 Cabalka Antonín KUL0800 68.94 17. 68.94(17) 0.00(21)
52 Ryšánek Vojtěch KUL0701 61.02 18. 61.02(18)
53 Krupka Daniel CHA0703 49.43 27. 0.00(28) 49.43(27) 0.00(33)
54 Válek Matěj BOR0703 31.79 27. 21.19(27) 5.30( P) 5.30( P)
H14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Mairich Filip TJN0603 B 1242.34 1. 202.38( 2) 205.84( 1)203.82( 2) 204.89( 1)203.90( 2)205.26( 1) 216.94( 1)205.51( 2)191.35( 4)
2 Hoetzel Hugo TUR0505 B 1221.47 1. 201.63( 2)208.96( 1)197.43( 3)208.65( 1)202.57( 2) 187.42( 3) 172.59( 6) 202.23( 2)
3 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B 1141.32 2. 189.10( 3)192.53( 3)181.99( 4) 197.68( 2)175.03( 7) 183.28( 5) 184.76( 3)193.97( 3)
4 Dolejší Jan DOK0602 B 1098.64 2. 187.23( 3)178.53( 6)187.45( 3)178.98( 6) 195.63( 2)170.82( 7)132.63(10)
5 Březina Karel CHA0605 B 1081.88 1. 183.29( 5)192.39( 4) 158.41(10)208.95( 1) 155.88( 8)182.96( 5)
6 Šimek Vojtěch LTP0601 B 1016.99 4. 147.62(10) 143.61( 8) 174.18( 8)175.15( 6)137.46(13) 185.94( 4)181.81( 4)152.29( 9)145.41( 8)
7 Míka Albert TJN0601 B 998.42 5. 181.87( 6) 176.92( 5)156.78(12)126.33(10) 160.25( 9) 151.63( 8)130.54(10) 170.97( 7)
8 Kučera Filip CHA0501 B 953.13 3. 171.69( 9)112.55(14)172.49( 7)194.65( 3)120.85(12)180.90( 5) 92.53(12)
9 Habán Oliver VLI0600 924.63 4. 187.13( 5)176.55( 6)192.08( 4)184.60( 4)184.27( 4)
10 Mastník Ondřej TJN0507 913.55 5. 119.55(13) 151.47(10)154.01( 7)139.49(15)173.61( 8) 161.93( 5)133.04(10)
11 Zurynek Jan TJN0605 879.02 3. 156.31( 7) 192.17( 3) 170.70( 6)184.35( 4)175.49( 6)
12 Heřmánek Petr TUR0500 743.23 2. 190.84( 5)179.01( 5) 196.40( 2)176.98( 5)
13 Houžvička David TUR0501 741.76 9. 78.19(15) 164.98(11)124.79(11)144.34(12) 90.40(12)139.06( 9)
14 Veselý Václav TUV0601 733.75 8. 155.18( 8) 167.22(10)154.66( 9)145.54(11) 111.15(11)
15 Jelínek Šimon BOR0510 720.65 7. 133.12(12) 94.30(13)131.66(10)120.11( P) 87.90(17) 71.08(15) 70.14( 7) 153.56( 7) 69.02(14) 17.69(14)
16 Bednařík Vilém VLI0509 622.05 1. 208.52( 1) 209.73( 1)203.80( 1)
17 Mužíček Martin KUL0501 615.50 11. 147.18(11) 145.21(13)105.01(16)110.05(14) 108.05(14)
18 Maškarinec Marek VLI0501 606.87 7. 161.92( 7)153.64( 9) 177.04( 7)114.27(13)
19 Jareš Ondřej KUL0600 430.68 8. 158.59( 8) 128.13(11) 143.96( 9)
20 Dejnožka Martin TJN0600 351.67 4. 183.66( 4) 168.01( 8)
21 Hejna Štěpán LLI0602 346.19 11. 98.37(11) 67.59(18) 93.14(15) 87.09(13)
22 Vřešťál Antonín TUR0604 318.86 9. 85.26(14) 111.96(15) 13.41( 9)108.23(13)
23 Sychra Marek CHA0604 306.69 6. 121.52(12) 61.31(16)123.86( 6)
24 Votava Matěj KUL0601 296.53 9. 157.78( 9) 138.75( 9)
25 Karvánek Matěj KAS0502 257.37 14. 114.64(14) 142.73(14)
26 Mathaus Kryštof DOK0600 255.92 11. 129.90(11) 126.02(11)
27 Pěnička Jan TJN0501 199.41 12. 97.10(12)102.31(12)
28 Vaňura Lukáš TJN0508 172.49 6. 172.49( 6)
29 Jakša David DOK0500 141.04 13. 49.95(19) 0.00(15) 91.09(13)
30 Matouš Marek JEN0602 115.43 8. 33.07(16) 52.70(17) 29.66( 8)
31 Kalenský Tomáš SUL0600 75.75 15. 0.00(15) 75.75(16)
H16
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Waldhauser Štěpán BOR0409 B 667.15 1. 105.34( 2)114.92( 1)107.65( 1)101.95( 2) 111.19( P)116.09( 1)111.96( 1) 104.27( 1)
2 Klein Martin LTP0404 B 632.84 1. 109.25( 1) 95.73( 2) 98.96( 2)103.51( 1) 90.23( 4) 98.91( 2)111.16( 2)111.05( 1) 82.02( 4)
3 Řehoř Vojta TJN0303 B 567.42 1. 86.29( 5) 93.39( 3) 85.69( 5) 104.55( 1) 90.45( 3) 92.91( 3) 99.83( 2)
4 Janoušek Slávek BOR0400 B 519.49 2. 57.38( 7) 79.10( 6) 86.58( P) 86.58( P) 74.21( 5) 98.50( 2) 94.52( 2) 47.28(13)
5 Hnízdil Matěj KAS0301 B 516.09 2. 82.44( 4) 86.50( 4) 86.71( 5) 92.75( 4)100.79( 2) 66.90( 8)
6 Pokorný Jan TJN0400 B 482.73 3. 68.46( 6) 54.86( 8) 82.22( 6) 41.51( 5) 76.88( 3) 72.66( 4) 86.61( 4) 95.90( 3)
7 Dejnožka Vojtěch TJN0300 440.44 3. 85.41( 3) 89.35( 3) 90.60( 4) 80.43( 7) 94.65( 3)
8 Kašpar Vojtěch BOR0402 333.52 5. 47.20( 8) 55.59( P) 55.59( P) 42.56( 5) 72.49( 5) 60.09( 9)
9 Mašek Matěj BOR0410 328.79 6. 74.66( 7) 54.80( P) 54.80( P) 66.38( 6) 78.15( 6)
10 Novák Daniel RUM0301 323.69 5. 74.36( 5) 50.31( 9) 65.95( 7) 62.92( 6) 70.15( 7)
11 Veselý Jakub BOR0406 267.10 8. 9.19( 8) 6.65(10) 0.00(10) 44.52( P) 44.52( P) 34.52( 9) 0.00( 9) 46.82( 9) 43.75( 9) 52.97(12)
12 Hruška Jakub TJN0403 255.39 5. 71.78( 6) 52.91( 7) 52.24( 8) 78.46( 5)
13 Hejna Hynek LLI0300 247.03 4. 67.37( 7) 58.25( 8) 53.57( 4) 67.84( 5)
14 Kašpar Štěpán BOR0403 216.67 7. 36.11( P) 36.11( P) 34.12( 7) 55.36( 7) 54.97(11)
15 Mellan Jonáš TUR0308 197.20 1. 84.64( 4) 112.56( 1)
16 Šašek Jan LTP0301 134.18 6. 19.93(11) 1.92( 6) 19.60(10) 36.18( 6) 47.51( 8) 9.04(14)
17 Staňa Ondřej BOR0301 127.49 3. 21.25( P) 21.25( P) 84.99( 3)
18 Haslinger Leopold LTP0403 100.10 6. 68.14( 6) 31.96( 9)
19 Zabořil Ondřej JEN0401 94.54 3. 94.54( 3)
20 Kraus Jakub LTP0303 58.73 7. 46.59( 9) 0.00( 7) 12.14(10)
21 Mertlík Jakub TUR0307 55.72 10. 55.72(10)
22 Pavlík Matěj LIT0401 50.54 8. 0.00( 9) 50.54( 8) 0.00( 9) 0.00(15)
23 Maškarinec Štěpán VLI0304 24.47 10. 24.47(10) 0.00(10) 0.00(11) 0.00(11)
H18
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Zabořil Vojtěch TUR0110 B 602.72 1. 100.57( 2)100.00( 1)102.15( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Bradáč David LLI0203 B 558.56 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.31( 2) 86.59( 4)100.00( 1) 72.27( 3) 71.61( 3) 79.66( 2)
3 Mencl Jan TUR0201 B 486.30 2. 81.70( 5) 63.13( 3) 90.08( 3) 93.97( 2) 88.08( 2) 69.34( 4)
4 Matyáš Vojtěch CHA0202 269.44 2. 85.19( 2) 45.19( 2) 72.53( 6) 53.34( 4) 13.19( 7)
5 Bek Jiří CHA0103 244.51 1. 107.77( 1) 65.27( 4) 71.47( 3)
6 Tománek Josef BOR0102 196.99 4. 69.78( 4) 32.83( P) 32.83( P) 61.55( 5)
7 Kubec Michal DOK0103 193.64 4. 60.09( 7) 71.33( 5) 62.22( 4)
8 Růta Matyáš TJN0102 176.21 3. 80.36( 3) 95.85( 3)
9 Šmol David DOK0100 103.58 1. 103.58( 1)
10 Adamec Martin TJN0106 91.79 4. 91.79( 4)
11 Krupka Štěpán CHA0201 85.89 2. 22.58( 3) 0.00( 5) 43.26( 6) 20.05( 2)
12 Romaniuk Vojtěch TJN0205 26.87 5. 26.87( 5)
H20
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
TUR 2
LDC 3
BOR 4
BOR 5
TJN 6
CHA 7
STB+KAS 8
DKP+DOK 9
DKP+DOK 10
1 Bradáč Jakub LLI0002 B 382.02 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 82.02( 2)
2 Synek Antonín DOK0001 B 199.45 1. 100.00( 1) 99.45( 2)
3 Šmaus Antonín TJN0001 196.78 1. 96.78( 2)100.00( 1)
4 Šklíba David TJN9902 193.77 1. 100.00( 1) 93.77( 2)
5 Pavel Martin TJN0004 123.66 1. 100.00( 1) 23.66( 2)