Výsledky závodu: Liga Vysočiny podzim 2019 - stav po 6 závodech

Datum:
01.09.2019
Pořadatel:
VYS - Oblast Vysočina
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček CHC Ano Ano
2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček CHC Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček PZR Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček CHT Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček SJI Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček TTR Ano Ano
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D20     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Nováková Anna Marie CTB0951 828.89 1. 193.33( 3)205.88( 1)207.92( 1) 221.76( 1)
2 Dvořáčková Eva OSN1050 787.03 2. 194.94( 2)192.60( 3)200.19( 2)199.30( 2)
3 Komárková Radka SJH1151 784.57 1. 211.73( 1)201.52( 2)185.06( 4)186.26( 4)
4 Vítková Eva CHT1053 778.36 1. 187.07( 4)165.42( 5) 175.64( 5)210.65( 1)153.36( 6) 205.00( 2)
5 Pilná Anna OSN1151 706.45 3. 178.48( 5) 91.01( 6) 167.48( 7)190.05( 3)170.44( 5)
6 Slavíková Barbora CHT0951 614.97 3. 189.97( 4) 58.73(10) 23.02( 6) 178.92( 3)187.35( 4)
7 Havlíčková Hana CHT1153 594.55 2. 141.95( 8) 70.22( 5)199.33( 2)183.05( 6)
8 Korecká Eva CHT1054 444.18 1. 62.25( 9) 176.51( 4)205.42( 1)
9 Szablaturová Nela SJI0952 326.26 5. 142.38( 6) 183.88( 5)
10 Coufalová Júlia SJI0950 191.89 3. 191.89( 3)
11 Ptáčková Ema PZR0952 189.58 3. 189.58( 3)
12 Kamarádová Tereza PZR0951 169.17 6. 169.17( 6)
13 Kubešová Kristýna RUZ1050 159.55 7. 0.00(11) 159.55( 7)
14 Pobudová Marie SJH1050 127.41 7. 127.41( 7)
15 Beranová Marie SJH0951 118.60 8. 118.60( 8)
16 Dvořáčková Eliška TTR0951 88.32 8. 88.32( 8)
D10N
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Doleželová Jolana STA1151 793.80 1. 200.00( 1)200.00( 1)178.90( 2) 193.80( 2)200.00( 1)
2 Kozderková Jolana PZR1050 200.00 1. 200.00( 1)
2 Sobotková Karolína TTR1152 200.00 1. 200.00( 1)
2 Mácová Apolena SJI1150 200.00 1. 200.00( 1)
5 Pobudová Marie SJH1050 193.88 2. 193.88( 2)
6 Korecká Eva CHT1054 161.12 2. 161.12( 2)
7 Slavíčková Julie JHB1051 84.68 3. 84.68( 3)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Paulová Barbora CTB0753 B 767.23 2. 181.93( 6)190.76( 3) 194.15( 3)200.39( 2)
2 Škapová Markéta CHT0752 B 766.32 1. 178.50( 7)176.97( 7) 177.22( 4)207.80( 1)202.80( 1)
3 Charouzová Eliška CHT0851 B 765.79 2. 204.03( 2)174.76( 8) 191.58( 5)186.84( 3)183.34( 7) 97.20(15)
4 Krátká Eliška SJI0851 B 758.98 2. 180.38( 8)199.70( 2)185.38( 6)193.52( 4)
5 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B 743.43 2. 172.83( 8)177.65( 6)194.91( 3) 198.04( 2)
6 Zoulíková Vendula CHT0753 B 736.48 3. 189.66( 3)188.94( 4)180.61( 7)153.71( 8) 177.27( 8)154.31( 8)
7 Komínová Vendula RUZ0751 B 700.48 5. 183.94( 5)187.96( 5)191.35( 6)137.23(10) 112.76(13)
8 Potužníková Adéla SJH0754 B 619.32 5. 146.17( 9)118.96(11) 136.65(12)168.90( 6) 167.60( 5)
9 Plachá Nora STA0851 608.12 9. 145.08(10)159.74( 9) 154.91(10)148.39( 9)
10 Kopencová Anna SJH0752 596.06 1. 194.91( 3)213.46( 1)187.69( 5)
11 Baďurová Eliška PZR0752 553.81 2. 200.66( 2) 190.00( 4)163.15( 7)
12 Komárková Zbyňka SJH0751 547.67 9. 137.29(11)126.57(10)132.86(13)150.95( 9) 112.61(14)
13 Gregorová Julie RUZ0750 541.56 2. 184.80( 4)192.23( 2) 164.53( 6)
14 Pejchalová Zuzana SJI0850 431.07 12. 100.33(17)120.97(12) 91.54(12)118.23(12)
15 Oranyová Sylva SJI0751 423.32 1. 206.31( 1)217.01( 1)
16 Nešporová Terezie TTR0852 411.43 12. 125.73(12) 119.62(16) 74.06(14) 92.02(16)
17 Boučková Eva CHT0751 393.83 10. 128.25(14) 139.02(11)126.56(10)
18 Janíčková Jolana OSN0777 351.61 5. 178.49( 9)173.12( 5)
19 Honzáková Nelka JHB0851 325.61 9. 148.60(11) 177.01( 9)
20 Dvořáčková Jana OSN0757 321.62 7. 164.72(10)156.90( 7)
21 Mácová Rozálie SJI0855 220.79 11. 129.72(11) 91.07(13)
22 Vítková Hana SJI0750 204.44 1. 204.44( 1)
23 Kellerová Alice CHT0852 196.81 3. 196.81( 3)
24 Doležalová Barbora CHT0655 127.72 15. 127.72(15)
25 Dosbabová Veronika TTR0851 120.13 11. 120.13(11)
26 Jelínková Michaela CTB0851 67.04 13. 0.00(19) 67.04(13) 0.00(15)
27 Dostálová Adéla OSN0750 46.00 18. 46.00(18)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Srbová Michaela SJI0551 B 851.66 1. 210.47( 1)210.32( 1)207.54( 1) 216.68( 1) 214.19( 1)
2 Běloušková Kateřina CTB0752 B 748.89 2. 168.81( 5) 180.70( 4)168.92( 9) 183.80( 4)195.87( 2)188.52( 3)
3 Plachá Zita STA0551 B 747.51 3. 186.76( 3)191.20( 3)176.63( 5) 177.67( 5) 186.85( 4)182.70( 5)
4 Blažková Veronika SJH0551 B 736.20 2. 202.76( 2)198.47( 2)169.94( 8)165.03( 7)
5 Slavíková Tereza CHT0656 B 733.31 2. 160.87( 7) 159.16( 9) 176.29( 6)197.03( 2)162.70( 8)197.29( 2)
6 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B 713.99 4. 180.12( 4)165.08( 8)182.02( 4) 186.77( 4)
7 Benešová Michaela SJH0651 B 689.18 3. 168.14( 6)179.84( 5)154.91(12)186.29( 3) 130.06(10)
8 Wacková Anna SJI0653 B 605.19 7. 156.10(10)151.34(10)139.58(11)158.17( 7)
9 Slavíková Eva CHT0652 603.86 7. 91.49( 9) 174.40( 7)138.91(13)154.70( 9)135.85(14)
10 Doleželová Anna PZR0651 594.21 1. 177.25( 6)200.00( 2) 216.96( 1)
11 Pejchalová Veronika SJI0652 593.34 6. 89.90(16)169.83( 6)177.26( 6)156.35( 8)
12 Oranyová Sylva SJI0751 535.29 3. 192.46( 3) 187.17( 3)155.66( 9)
13 Paulová Pavlína CTB0551 462.14 10. 64.39(10)127.97(10) 145.54(10)124.24(12)
14 Veselá Tereza CHT0552 433.57 7. 141.84(11)164.54( 7)127.19(11)
15 Halamková Justýna CHT0651 336.98 8. 155.84( 8) 56.01(12)125.13(15)
16 Honzáková Lenka JHB0551 312.59 9. 156.04(11) 156.55( 9)
17 Mácová Amálie SJI0650 300.78 8. 162.87( 8)137.91(12)
18 Doležalová Barbora CHT0655 275.12 11. 75.78(11) 62.43(13)136.91(13)
19 Nepustilová Kateřina OSN0550 274.71 12. 136.47(14)138.24(12)
20 Vítková Hana SJI0750 180.60 5. 180.60( 5)
21 Kopencová Anna SJH0752 176.32 6. 176.32( 6)
22 Jindřichová Eliška SJI0553 172.94 7. 172.94( 7)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Pilná Klára OSN0452 B 396.97 1. 99.12( 2) 97.85( 2)100.00( 1)100.00( 1) 85.80( 2)
2 Kropáčková Vendula CHT0353 B 386.22 1. 97.11( 3)100.00( 1) 89.11( 2)100.00( 1)
3 Čápová Eliška STA0451 B 329.44 2. 89.20( 4) 80.83( 3) 83.71( 2) 75.70( 3)
4 Kubáková Nela SJH0451 263.32 1. 103.78( 1) 59.54( 5) 0.00( 3)100.00( 1)
5 Nešporová Marie TTR0351 195.33 3. 65.67( 6) 80.83( 3) 48.83( P)
6 Marečková Ema OSN0450 152.91 3. 80.89( 5) 72.02( 3)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Dočkalová Klára SJI0250 B 400.00 1. 100.00( 1) 99.26( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( P)100.00( 1)
2 Jelínková Adéla RUZ0251 B 358.49 2. 85.25( 2) 86.53( 3) 91.48( 2) 70.43( 3) 95.23( 2)
3 Starková Terezie CHT0251 234.45 1. 75.84( 3) 58.61( P)100.00( 1)
4 Polanská Nelly PZR0152 224.12 1. 68.09( 3)100.00( 1) 56.03( P)
5 Sobotková Klára PZR0351 172.17 2. 43.04( P) 79.74( 2) 49.39( 2)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Foltýnová Eva SJI0051 B 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P)100.00( 1)
D21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Nechutová Aneta SJI9950 395.56 1. 100.00( 1)100.00( 1) 96.67( 3) 85.23( 3) 98.89( P) 80.70( 5)
2 Foltýnová Eva SJI0051 292.32 4. 94.29( 5) 70.35( 4) 73.08( P) 54.60(12)
3 Gregorová Kamila CTB8151 219.51 1. 119.51( 1)100.00( 1)
4 Ondráčková Lucie CHT9254 210.77 7. 82.45( 7) 52.69( P) 75.63( 8)
5 Vacková Anna SJI9854 209.76 7. 80.43( 8) 52.44( P) 76.89( 7)
6 Fencíková Vladislava JHB6553 204.54 3. 59.03(10) 55.21( 5) 24.52( 3) 65.78(11)
7 Polednová Hana RUZ8051 189.57 3. 95.50( 4) 94.07( 3)
8 Kašparová Lucie CHT9652 182.89 2. 66.60( 2) 45.72( P) 70.57( 9)
9 Matrasová Vendula CHT8251 178.98 2. 83.72( 6) 95.26( 2)
10 Sadilkova Marie CHT8852 147.48 11. 57.31(11) 36.87( P) 53.30(13)
11 Korecká Lenka CHT8053 138.03 1. 103.52( 1) 34.51( P)
12 Chudíková Barbora SJI7850 136.99 2. 34.25( P)102.74( 2)
13 Slámová Taťána OSN0250 126.58 2. 99.80( 2) 26.78( 2)
14 Bulvová Hana CHT6655 114.84 4. 28.71( P) 86.13( 4)
15 Nechanická Klára OSN0050 103.19 1. 103.19( 1)
16 Rosecká Alena PZR5654 103.00 6. 25.75( P) 77.25( 6)
17 Míková Michaela SJH8251 80.09 4. 34.28(12) 43.81( 6) 2.00( 4)
18 Nesrovnalová Iveta JHB8952 77.95 9. 77.95( 9)
19 Růžičková Hana JHB8951 69.88 10. 69.88(10)
20 Kulichová Zuzana TTR9151 51.52 14. 51.52(14)
21 Binková Jana CHT8651 7.75 3. 0.00( 3) 0.00(13) 1.94( P) 0.00( 5) 5.81(15)
D21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Pařízková Kateřina PZR7951 368.69 1. 100.00( 1) 92.17( P) 76.52( 3)100.00( 1)
2 Hofhanzlová Hana RUZ7951 274.35 2. 96.13( 2) 90.77( 2) 87.45( 2)
3 Provazníková Ryvolová Kamila CTB8352 176.07 2. 83.80( 3) 57.15( 2) 35.12( 3)
4 Martincová Kristýna CHT8551 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
4 Vacková Anna SJI9854 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
6 Nesrovnalová Iveta JHB8952 100.00 1. 100.00( 1)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Kamenická Lenka OSN6955 413.60 1. 100.78( 2) 96.07( 3)109.72( 1) 107.03( 1)
2 Šťastná Lenka CTB8351 407.24 1. 100.90( 1)102.28( 1) 95.64( 2) 104.59( 1) 97.45( 2) 99.47( 2)
3 Nechanická Daniela OSN7557 399.87 1. 98.32( 3)101.66( 2) 98.54( 2) 101.35( 1)
4 Korecká Lenka CHT8053 372.52 3. 97.14( 4) 93.13( P) 83.07( 5) 99.18( 3)
5 Zoulíková Iveta CHT8052 349.00 3. 80.57( 8) 86.53( 5) 94.65( 3) 87.25( P)
6 Paulová Hana CTB7851 337.68 4. 84.70( 6) 88.04( 4) 72.66( 6) 92.28( 4) 22.65(11)
7 Dvořáčková Jana OSN7850 311.69 5. 71.29(10) 61.62( 6) 81.67( 5) 91.19( 5) 67.54( 9)
8 Potužníková Eva SJH7652 259.55 6. 55.39(13) 68.15(12) 61.88(11) 74.13( 6)
9 Sobotková Lenka TTR8151 256.60 10. 60.42(12) 65.51(13) 66.52(10) 64.15( P)
10 Klusáčková Lenka CTB8051 246.70 7. 42.89(11) 53.01( 7) 41.16(20) 69.35(11) 76.44( 7) 47.90( 9)
11 Dvořáčková Jana TTR8154 239.71 8. 32.67(22) 78.12( 9) 68.99( 8) 59.93( P)
12 Švecová Iva CHT7151 224.91 4. 83.80( 4) 56.23( P) 84.88( 4)
13 Brychtová Zuzana JHB8053 215.67 7. 63.40(10) 80.42( 7) 71.85( 7)
14 Srbová Alena SJI7951 209.03 8. 78.03( 9) 78.74( 8) 52.26( P)
15 Nešporová Marie TTR7251 208.37 6. 71.49( 8) 84.79( 6) 52.09( P)
16 Cíchová Pavlína TTR7452 186.88 12. 53.29(15) 37.20(15) 49.67(12) 46.72( P)
17 Kinštová Dominka SJH8051 175.74 3. 96.86( 3) 78.88( 6)
18 Novotná Petra SJI8350 158.32 10. 47.08(18) 36.19(16) 39.58( P) 35.47(10)
19 Paulíčková Renata SJI8057 129.99 4. 32.50( P) 97.49( 4)
20 Bulvová Hana CHT6655 127.36 3. 31.84( P) 95.52( 3)
21 Kubešová Eva RUZ8151 120.86 8. 50.94(17) 69.92( 8)
22 Přibylová Jana OSN7853 120.29 7. 72.26( 7) 48.03(14)
23 Krejsová Martina CHT8152 111.51 5. 27.88( P) 83.63( 5)
24 Ďoubalíková Veronika CHT7351 109.33 7. 82.00( 7) 27.33( P)
25 Gregorová Lenka SJH7853 102.73 8. 29.73( 8) 32.78(21) 31.53(17) 8.69(12)
26 Pařízková Kateřina PZR7951 97.77 10. 24.44( P) 73.33(10)
27 Vítková Lenka SJI7852 90.65 9. 67.99( 9) 22.66( P)
28 Marečková Kateřina OSN7550 84.86 5. 84.86( 5)
29 Vítovcová Radana STA7651 79.13 13. 42.15(19) 36.98(13)
30 Palátová Lenka TTR7551 76.07 14. 30.17(23) 26.88(14) 19.02( P)
31 Beranová Jana SJH7851 61.12 11. 61.12(11)
32 Blažková Markéta SJH7550 55.39 13. 55.39(13)
33 Nováková Eva OSN7960 51.23 16. 51.23(16)
34 Slavíčková Lada JHB7951 25.05 15. 4.80(25) 20.25(15)
35 Běloušková Ilona CTB8053 14.97 9. 0.00(12) 0.00( 9) 0.00(27) 10.09(18) 0.00(16) 4.88(13)
36 Pejchalová Petra SJI7950 14.88 24. 11.16(24) 3.72( P)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Hrstková Dana SJI6051 396.07 1. 101.48( 1) 96.20( 2) 99.02( P) 99.37( 2)
2 Benešová Iva SJH7051 384.99 1. 100.53( 2)100.00( 1) 99.01( 2) 85.45( 5) 79.87( 6)
3 Nešporová Marie TTR7251 363.32 3. 97.99( 3) 85.02( 3) 89.48( 3) 90.83( P)
4 Voborníková Eva CTB6851 343.19 2. 67.73( 6) 68.78( 4) 91.56( 5) 97.70( 2) 56.10( 5) 85.15( 5)
5 Wurzelová Dana OSN6654 305.11 1. 103.38( 1) 100.00( 1)101.73( 1)
6 Nechutová Alena PZR6969 296.77 4. 73.90( 5) 74.19( P) 86.63( 4) 62.05( 4) 51.49(10)
7 Janíčková Jitka OSN7356 291.82 1. 97.38( 4)105.47( 1) 88.97( 4)
8 Poláčková Bohuslava PZR7070 228.08 3. 57.02( P) 96.83( 3) 74.23( 8)
9 Čechová Zuzana BZR6951 196.50 3. 97.60( 3) 98.90( 3)
10 Suková Renata PZR7352 176.40 6. 44.10( P) 69.83( 6) 62.47( 9)
11 Rosecká Alena PZR5654 125.69 2. 31.42( P) 94.27( 2)
12 Zlesáková Stáňa CHT7352 116.20 6. 87.15( 6) 29.05( P)
13 Fencíková Vladislava JHB6553 85.63 4. 85.63( 4)
14 Rachůnková Markéta SJI7150 80.67 7. 60.50( 7) 20.17( P)
15 Tichá Jana SJH6451 79.04 7. 79.04( 7)
16 Hronová Iva RUZ6450 50.46 7. 28.03( 7) 22.43(12)
17 Pittnerová Lenka RUZ7150 43.72 8. 7.34( 8) 36.38(11)
18 Foltýnová Lenka SJI6751 36.41 8. 0.00( 9) 27.31( 8) 9.10( P)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Rosecká Alena PZR5654 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P)100.00( 1)
2 Syslová Iva TTR6151 266.67 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 66.67( P)
3 Jansová Alena CHT5852 255.95 2. 50.22( 2) 41.80( 3) 36.67( 5) 63.99( P) 99.94( 2)
4 Klusáčková Jitka TTR6152 243.01 2. 96.88( 2) 85.38( 2) 60.75( P)
5 Řezníčková Hana CHT6051 200.85 1. 0.00( 3) 50.64( 2) 50.21( P) 100.00( 1)
6 Jelínková Jana RUZ5552 69.29 3. 69.29( 3)
7 Hrušková Zdeňka OSN5950 37.11 4. 37.11( 4)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Orálková Libuše TTR5351 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P)
2 Křížová Zdenka PZR5051 266.67 1. 100.00( 1) 66.67( P) 100.00( 1)
3 Oulická Hana TRT5350 120.37 2. 33.09( 3) 32.46( 2) 54.82( 2) 0.00( 3)
4 Podhorská Věra SJI5252 101.33 2. 0.00( 2) 74.97( 2) 25.33( P) 1.03( 2)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Blažek Vojtěch SJH1003 855.09 1. 223.46( 1)207.58( 1)202.59( 2) 209.60( 1) 214.45( 1)
2 Klusáček Mikuláš CTB0902 769.36 1. 160.50( 4) 194.63( 3)204.75( 1)193.80( 3) 176.18( 6)
3 Novák Tobiáš CTB1103 757.79 2. 193.90( 2)197.79( 2)180.79( 5) 185.31( 5)
4 Škapa Jan CHT0901 753.85 3. 182.65( 3)191.74( 4)188.64( 4)190.82( 4) 182.55( 4)
5 Kopenec Šimon SJH1002 750.34 1. 168.22( 7)196.60( 2)203.16( 1)182.36( 5)
6 Míchal Jakub SJH1001 745.39 2. 192.67( 3)170.50( 7)182.49( 8)199.73( 2)
7 Libra Matyáš PZR0900 708.44 3. 149.01( 5)187.56( 5)134.63(10) 175.38( 6)196.49( 3)
8 Černý Petr SJI0905 692.78 2. 166.27( 6) 7.95(13) 181.43( 5)200.35( 2)144.73( 9)
9 Kopecký Vojtěch CHT1001 587.36 6. 171.65( 6)125.44(10)154.18(10)136.09(11)
10 Prášil Šimon TTR0901 585.06 4. 87.01( 6)146.00( 7) 188.69( 4)163.36( 8)
11 Vinopal Vojtěch PZR0901 463.04 7. 136.10( 9)158.67( 8) 168.27( 7)
12 Fraj David RUZ0900 369.23 9. 129.05( 9)146.54(11) 93.64(12)
13 Beran Antonín SJH1101 313.05 6. 129.43(11) 183.62( 6)
14 Růžička Tomáš SJI0907 285.69 9. 123.14(12) 162.55( 9)
15 Jirků Ondřej SJI0904 282.27 8. 142.00( 8) 140.27(10)
16 Dočkal Matouš SJI0900 185.82 3. 185.82( 3)
17 Rychtárik Tadeáš SJH0901 183.38 7. 183.38( 7)
H10N
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Šťastný Antonín CTB1101 836.95 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1) 220.46( 1)216.49( 1)
2 Forst Matouš PZR1100 559.73 2. 176.79( 3) 179.93( 4)203.01( 2)
3 Buršík Matěj SJI1002 528.47 2. 174.12( 2)182.34( 3)172.01( 4)
4 Broum Matěj PZR1002 441.15 4. 126.86( 4) 159.07( 5)155.22( 5)
5 Nouza Vítek SJH1104 423.52 3. 127.49( 3) 152.87( 3) 143.16( 6)
6 Štěpánek Jan PZR1001 422.96 3. 102.95( 5) 139.51( 6)180.50( 3)
7 Fraj David RUZ0900 334.56 2. 153.73( 2)180.83( 2)
8 Rychtárik Jáchym SJH1201 197.19 2. 197.19( 2)
9 Krätzer Vojtěch STA1203 181.01 2. 181.01( 2)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Blažek Cyril SJH0701 B 804.44 1. 196.31( 3)218.96( 1)187.52( 6)201.65( 2)
2 Parkan Tomáš SJH0803 B 790.73 1. 195.91( 4)194.35( 2)198.44( 2)202.03( 1) 192.25( 3)
3 Prášil Adam SJI0901 B 768.38 1. 203.98( 1) 191.17( 4)169.08( 7) 193.10( 3)180.13( 8)
4 Knap Jakub PZR0701 B 768.31 1. 184.92( 4)168.50( 8) 210.04( 1)204.85( 1)
5 Vítek Vojtěch CHT0801 B 748.04 3. 193.40( 6)173.94( 6)192.16( 3)188.54( 5)167.51( 6) 167.53(10)
6 Venhoda Lukáš SJI0801 B 745.94 3. 132.51( 9) 170.81( 7) 188.95( 5)196.31( 3)174.73( 4)185.95( 5)
7 Šimon Eduard PZR0800 685.00 5. 173.00( 7)140.71( 8) 159.71(10) 76.79(10) 169.66( 5)182.63( 6)
8 Dvořáček Jan TTR0701 624.36 7. 155.66(11)141.32( 8)159.04( 7)168.34( 9)
9 Dejnožka Matěj CHT0701 617.21 5. 96.37(10) 174.74( 5)167.86( 9) 143.35(10)131.26(11)
10 Hofhanzl Antonín RUZ0902 583.86 2. 194.25( 5)186.70( 3) 202.91( 2)
11 Růžička Vojtěch SJI0704 515.21 4. 179.27( 7) 149.19( 8)186.75( 4)
12 Červinka Adam OSN0707 388.26 1. 209.40( 1)178.86( 6)
13 Jelínek Vít SJH0804 378.52 2. 196.86( 2)181.66( 7)
14 Coufal Petr SJI0703 305.20 8. 165.99( 8) 139.21(13)
15 Hudec David SJI0806 297.28 9. 150.47(12) 146.81( 9)
16 Prášil Jakub SJI0702 199.72 2. 199.72( 2)
17 Krupička Vít CTB0701 195.07 4. 195.07( 4)
18 Přibyl Daniel OSN0808 182.36 9. 47.57(15)134.79( 9)
19 Krätzer Matěj STA0702 174.64 12. 105.86(14) 68.78(12)
20 Růžička Tomáš SJI0907 120.36 12. 120.36(12)
21 Šidlák Dominik JHB0801 102.60 11. 102.60(11)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Srb Vladimír SJI0701 B 825.98 1. 193.94( 3) 196.20( 3) 204.42( 1)205.23( 1)201.96( 1)214.37( 1)
2 Hendrych Vít SJI0601 B 761.28 2. 173.72( 6)186.09( 6)158.85(10) 204.99( 2)196.48( 3)
3 Venhauer Vojtěch SJI0505 B 719.54 3. 136.92( 8) 174.99( 8)190.54( 4)189.78( 3)164.23( 7)
4 Novák Matyáš CTB0601 B 707.26 3. 147.79( 7)176.10( 7)196.02( 3) 187.35( 5)
5 Prášil Jakub SJI0702 B 667.63 2. 161.31( 9)184.43( 5)127.13(12)194.76( 2)
6 Šíma Matěj CHT0502 B 611.52 3. 63.62(10) 93.14(10) 71.89(18) 151.58( 9)175.93( 6)190.87( 3)
7 Kocourek Jiří CTB0602 B 605.63 7. 152.97(11)162.84( 8)125.96(13)163.86( 7)
8 Vítek Matěj SJI0500 B 581.71 2. 193.26( 4)186.89( 5) 201.56( 2)
9 Potužník Viktor SJH0504 567.23 6. 83.63( 9) 100.78( 9) 142.16(13)136.17(11)119.76(14)169.14( 6)
10 Dvořáček Tomáš OSN0505 555.23 7. 82.41(11)169.15( 7)170.29( 7)133.38(11)
11 Jelínek Jaromír CTB0603 503.81 6. 169.43( 6)176.94( 6)157.44( 9)
12 Jirků František SJI0600 480.35 8. 168.81( 8) 148.40(10)163.14( 8)
13 Prášil Tomáš TTR0501 408.19 1. 205.70( 1)202.49( 1)
14 Nouza Michal SJH0505 401.67 2. 200.36( 2)201.31( 2)
15 Pejchal Josef OSN0500 387.26 2. 199.55( 2) 187.71( 4)
16 Pařízek Petr PZR0504 380.36 5. 101.85(16) 108.15(15)170.36( 5)
17 Jelínek Filip RUZ0500 375.09 4. 183.51( 5)191.58( 4)
18 Vacek František CHT0501 334.57 5. 174.52( 5) 160.05( 8)
19 Máca Dominik SJI0503 274.07 9. 60.41(19) 86.97(16)126.69( 9)
20 Nešpor Jiří TTR0502 260.68 10. 146.55(10) 114.13(10)
21 Keller Filip CHT0503 187.32 4. 187.32( 4)
22 Blažek Cyril SJH0701 180.20 4. 180.20( 4)
23 Krätzer Jakub STA0501 147.76 12. 147.76(12)
24 Mašek Jakub PZR0502 117.75 14. 117.75(14)
25 Novotný Jakub SJI0504 105.66 15. 105.66(15)
26 Pobuda Jan SJH0603 75.24 17. 75.24(17)
27 Rosecký Adam PZR0501 75.08 17. 75.08(17)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Dundáček Karel SJH0401 B 404.61 1. 100.00( 1)100.00( 1)104.61( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Venhoda Matěj SJI0301 B 398.67 2. 98.81( 2) 98.72( 2) 101.47( 2) 99.67( P)
3 Hybeš Michal CHT0401 B 362.54 2. 82.10( 4) 87.08( 3) 96.16( 3) 46.91( 5) 97.20( 2)
4 Chrást Lukáš OSN0301 B 348.58 2. 85.49( 3) 71.13( 5) 83.79( 6) 33.43( 7) 91.47( 2) 87.83( 4)
5 Novotný Tomáš TTR0305 293.31 3. 52.35( 9) 80.29( 5) 87.34( 3) 73.33( P)
6 Dvořáček Jakub OSN0303 213.98 4. 72.61( 5) 83.13( 4) 58.24( 4)
7 Nouza Michal SJH0505 207.16 1. 99.22( 2)107.94( 1)
8 Vítek Matěj SJI0500 184.90 3. 94.31( 4) 90.59( 3)
9 Cícha Václav TTR0401 160.88 6. 83.57( 7) 77.31( 6)
10 Hudec Filip SJI0304 115.45 5. 86.59( 5) 28.86( P)
11 Gregor Jáchym RUZ0400 95.58 3. 95.58( 3)
12 Splítek Petr PZR0401 84.66 8. 67.70( 8) 16.96( 9)
13 Jelínek Filip RUZ0500 80.97 4. 80.97( 4)
14 Venhauer Vojtěch SJI0505 69.48 5. 69.48( 5)
15 Přibyl Jan OSN0300 55.01 8. 31.61(10) 23.40( 8)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Nešpor Jan TTR0101 B 388.39 1. 100.00( 1)100.00( 1) 91.29( 2) 97.10( P)
2 Záboj Petr SJI0101 B 338.67 2. 93.25( 2) 81.15( 2) 62.44( 4) 69.06( 2) 84.67( P) 79.60( 2)
3 Novotný Vojtěch TTR0203 B 275.48 3. 82.31( 3) 44.94( 3) 79.36( 3) 68.87( P)
4 Cícha Matěj TTR0102 266.67 1. 100.00( 1)100.00( 1) 66.67( P)
5 Palát Bohuslav TTR0201 179.80 2. 91.09( 2) 43.76( 4) 44.95( P)
6 Poláček Tomáš PZR0102 133.33 1. 33.33( P) 100.00( 1)
7 Jelínek Filip RUZ0500 100.00 1. 100.00( 1)
8 Sitař Miroslav PZR0205 96.32 3. 24.08( P) 72.24( 3)
9 Drábek Vojtěch TTR0103 12.07 5. 9.05( 5) 3.02( P)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Nosek Jakub SJH0002 B 150.70 2. 65.68( 2) 85.02( 3)
2 Hybeš David CHT9903 B 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
3 Veselý Vojtěch SJH0001 100.00 1. 100.00( 1)
3 Žanda Jan CTB9901 100.00 1. 100.00( 1)
5 Kubák Martin ml. SJH9902 87.48 2. 87.48( 2)
6 Pavlík Lukáš RUZ0000 40.81 3. 40.81( 3)
H21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Prášil Marek SJI7313 420.80 1. 105.65( 1)104.45( 1) 104.76( 1)105.19( 1)105.20( P)
2 Krejsa Jan CHT8701 403.31 1. 89.34( 4) 97.50( 3)100.83( P)106.34( 1) 98.64( 2)
3 Lauerman Jan SJI7419 379.89 3. 97.45( 4) 89.55( 5) 94.97( P) 97.92( 3)
4 Novák Pavel CTB7001 349.55 2. 81.63( 7) 85.38( 4) 85.55(14) 96.99( 2)
5 Matras Tomáš CHT8001 348.32 3. 82.06( 6) 82.52( 5) 87.08( P) 96.66( 3)
6 Srb Vladimír SJI7801 340.09 6. 83.39(15) 83.02( 6) 85.02( P) 88.66( 9)
7 Korecký Miroslav CHT7901 322.39 6. 78.33(20) 80.60( P) 81.63( 6) 81.83(14)
8 Bořil Jan SJI9700 275.20 2. 103.44( 2)102.96( 2) 68.80( P)
9 Hledík Jakub CHT9501 261.37 1. 92.59( 3) 65.34( P) 103.44( 1)
10 Gregor Petr RUZ7500 247.46 4. 80.78(18) 94.69( 4) 71.99(17)
11 Vítek Jaroslav SJI7201 245.05 3. 90.19( 8) 93.60( 3) 61.26( P)
12 Vacek Vojtěch SJI9602 243.33 2. 81.28(17)101.22( 2) 60.83( P)
13 Sabol Josef CTB9902 235.28 5. 75.16(22) 73.24( 8) 86.88( 5)
14 Krejsa Martin CHT9001 233.01 5. 84.99( 5) 89.77(10) 58.25( P)
15 Venhoda Matěj SJI0301 227.59 7. 79.47(19) 56.90( P) 91.22( 7)
16 Kopáček Jan CHT8510 224.19 3. 90.91( 3) 77.23( 6) 56.05( P)
17 Čech Petr SJI0001 222.45 5. 94.08( 5) 55.61( P) 72.76(16)
18 Hladílek Jan PZR8814 201.84 8. 28.45( 9) 50.46( P) 49.53(11) 61.49( 8) 40.36(25)
19 Blažek Zdeněk SJH7601 200.40 10. 18.98(10) 58.74(27) 61.65(10) 61.03(18)
20 Hübner Jan CTB7902 193.38 2. 97.75( 2) 95.63( 4)
21 Chaloupka Martin CHT7301 183.96 8. 36.77( 8) 45.99( P) 50.46( 9) 50.74(22)
22 Orany Vojtěch SJI0401 182.42 5. 87.15(13) 95.27( 5)
23 Dvořáček Jiří OSN7502 148.93 7. 74.23(23) 74.70( 7)
24 Beneš Jan SJH7001 145.34 12. 61.57(26) 83.77(12)
25 Komárek Arnošt SJH7702 139.05 11. 16.88(11) 49.87(28) 22.91(12) 49.39(23)
26 Cícha Matěj TTR0102 122.96 7. 92.22( 7) 30.74( P)
27 Plíhal Tomáš SJI8509 122.57 4. 91.93( 4) 30.64( P)
28 Prášil Aleš SJI7415 117.77 11. 88.33(11) 29.44( P)
29 Venhoda Milan SJI7104 110.25 13. 27.56( P) 82.69(13)
30 Kadlec Jan SJI8306 109.51 16. 82.13(16) 27.38( P)
31 Orany Tomáš SJI7311 103.41 15. 25.85( P) 77.56(15)
32 Culka Josef JHB8607 100.86 7. 62.25( 7) 38.61(27)
33 Gregorová Kamila CTB8151 93.27 6. 93.27( 6)
34 Prášil Tomáš TTR0501 92.26 6. 92.26( 6)
35 Šenkýř Matěj SJI9902 90.25 24. 67.69(24) 22.56( P)
36 Šťastný Karel CTB7901 90.06 9. 90.06( 9)
37 Nechanický Jan OSN0200 89.61 8. 89.61( 8)
38 Kamenický Radan OSN6004 88.29 7. 41.25( 7) 47.04(29)
39 Voborníková Alena CTB9451 88.00 12. 88.00(12)
40 Tichý Tomáš SJH9201 87.45 10. 87.45(10)
41 Nouza Michal SJH0505 85.56 11. 85.56(11)
42 Martinec Petr CHT8502 83.95 25. 62.96(25) 20.99( P)
43 Kamenický Tobiáš OSN9339 76.39 21. 76.39(21)
44 Veselý Vojtěch SJH0001 65.72 9. 65.72( 9)
45 Frýba Dominik SJI9702 62.72 30. 37.59(32) 15.68( P) 9.45(30)
46 Hybeš David CHT9903 62.00 30. 46.50(30) 15.50( P)
47 Nouza Petr SJH6501 59.59 19. 59.59(19)
48 Žanda Jan CTB9901 57.57 20. 57.57(20)
49 Hendrych Vít SJI0601 53.57 21. 53.57(21)
50 Novák Jakub SJH9601 48.72 24. 48.72(24)
51 Kubák Martin ml. SJH9902 39.73 26. 39.73(26)
52 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 37.93 31. 37.93(31)
53 Nosek Jakub SJH0002 36.23 28. 0.00(35) 36.23(28)
54 Novohradský Petr PZR8903 31.83 13. 7.96( P) 0.00(13) 23.87(29)
55 Foltýn Tomáš SJI9801 26.44 8. 0.01( 8) 9.72(12) 10.10(33) 0.00(14) 6.61( P)
56 Jelínek Jaromír CTB7702 11.92 10. 0.00(37) 0.00(15) 11.92(10)
H21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Sitař Václav PZR9202 400.45 1. 100.00( 1)100.11( P)100.34( 2) 100.00( 1)
2 Pařízek Miloš PZR7701 360.09 2. 94.02( 3) 90.02( P) 85.59( 5) 70.62( 3) 90.46( 2)
3 Skryja Ondřej PZR9502 239.59 3. 77.46( 4) 59.90( P) 38.70( 5) 63.53( 3)
4 Hanousek Martin CTB7910 191.64 1. 100.00( 1) 91.64( 4)
5 Honzák Tomáš JHB7702 147.45 2. 78.72( 2) 68.73( 4)
6 Hladílek Jan PZR8814 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
7 Máca Tomáš SJI7800 128.05 3. 96.04( 3) 32.01( P)
8 Štefan Jan CHT8602 103.63 1. 103.63( 1)
9 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 100.00 1. 100.00( 1)
10 Kutal Jiří OSN8601 99.25 2. 99.25( 2)
11 Žanda Jan CTB9901 96.36 2. 96.36( 2)
12 Vinopal Tomáš PZR7905 83.65 6. 20.91( P) 62.74( 6)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Šťastný Karel CTB7901 402.32 1. 98.38( 3) 95.97( 4) 103.60( 1)104.37( 2)
2 Venhoda Milan SJI7104 390.23 2. 98.50( 2) 99.51( 2) 94.66( 3) 97.56( P)
3 Izdný Pavel SJI7613 379.33 2. 99.61( 2) 87.20( 5) 94.83( P) 97.69( 3)
4 Blažek Petr SJH7402 292.30 3. 67.24( 8) 63.14( 8) 94.70( 3) 67.22( 8)
5 Vítek Jaroslav SJI7201 275.44 1. 103.13( 1)103.45( 1) 68.86( P)
6 Doležel Tomáš STA7701 270.11 4. 48.01(11) 48.95( 9) 76.18( 8) 63.68( 9) 81.30( 4)
7 Prášil Aleš SJI7415 262.29 2. 94.98( 4) 101.74( 2) 65.57( P)
8 Prošek Michal SJI7823 246.79 2. 85.80( 6) 61.70( P) 99.29( 2)
9 Orany Tomáš SJI7311 240.92 1. 105.69( 1) 75.00( 6) 60.23( P)
10 Míchal Jiří SJH7802 240.81 7. 55.60(13) 57.52(11) 69.87( 7) 57.82( 7)
11 Jirků Roman SJI8309 230.88 4. 90.98( 4) 57.72( P) 82.18( 4)
12 Klvaňa Milan CHT7500 210.99 6. 82.74( 6) 75.50( 7) 52.75( P)
13 Keller Ivo CHT7703 199.87 9. 55.92(10) 37.80(10) 49.97( P) 56.18( 9)
14 Paul Pavel CTB7601 194.92 6. 35.32(12) 0.00(13) 57.67(12) 31.87(14) 70.06( 6)
15 Gregor Petr RUZ7500 183.46 5. 91.74( 5) 91.72( 5)
16 Potužník Martin SJH7705 182.15 5. 9.57(13) 0.00(14) 48.33(14) 12.96(16) 44.84(10) 76.02( 5)
17 Novotný Jakub SJI7700 178.15 7. 80.19( 7) 44.54( P) 53.42(10)
18 Červinka Jan OSN8002 153.98 6. 81.43( 6) 72.55( 7)
19 Veselý Oldřich SJH7101 137.77 5. 59.79(10) 77.98( 5)
20 Vítek Pavel CHT7501 137.36 1. 34.34( P) 103.02( 1)
21 Klusáček Luděk CTB7803 133.34 9. 6.54(11) 74.32( 9) 0.00(18) 52.48( 9) 0.00(11)
22 Srb Vladimír SJI7801 129.39 3. 97.04( 3) 32.35( P)
23 Máca Petr SJI7500 126.41 8. 37.95(16) 31.60( P) 56.86( 8)
24 Cícha Radek TTR7503 117.55 10. 69.28(10) 18.88(15) 29.39( P)
25 Dvořáček Jiří OSN7502 111.48 1. 111.48( 1)
26 Korecký Miroslav CHT7901 99.80 7. 74.85( 7) 24.95( P)
27 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 91.56 4. 91.56( 4)
28 Nevrkla Tomáš RUZ7600 84.15 3. 84.15( 3)
29 Nepustil Petr OSN7700 82.34 5. 82.34( 5)
30 Běloušek Pavel CTB7602 78.39 11. 0.00(14) 0.00(12) 33.78(17) 0.00(19) 44.61(11) 0.00(12)
31 Rychtárik Ladislav SJH8001 70.86 6. 70.86( 6)
32 Poledna Miroslav RUZ8001 67.83 11. 67.83(11)
33 Sláma Jaroslav OSN6901 66.96 8. 66.96( 8)
34 Komárek Arnošt SJH7702 64.90 9. 64.90( 9)
35 Přibyl Jan OSN7801 59.55 15. 48.24(15) 11.31(17)
36 Novák Pavel CTB8101 45.80 12. 45.80(12)
37 Čermák Martin RUZ7100 43.18 12. 43.18(12)
38 Kinšt David SJH7901 33.34 13. 33.34(13)
39 Slavíček Václav JHB7703 6.54 18. 6.54(18)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 420.89 1. 105.66( 1)105.45( 1) 106.32( 1)103.46( 1)
2 Dundáček Milan SJH6902 392.30 1. 89.28( 4) 74.78( 7) 101.75( 1) 99.05( 2)102.22( 2)
3 Parkan Jiří SJH6801 371.48 2. 85.71( 5) 79.50( 5) 99.37( 2) 95.61( 3) 90.79( 5)
4 Nouza Petr SJH6501 369.28 2. 83.14( 6) 90.52( 3) 98.89( 3) 96.73( 2)
5 Wurzel Břetislav OSN6005 338.99 4. 93.10( 4) 83.70( 7) 93.16( 5) 69.03( 7)
6 Skryja Bořivoj PZR6106 336.55 3. 78.64( 7) 79.14( 6) 84.14( P) 94.63( 3)
7 Beneš Jan SJH7001 313.31 1. 101.61( 2)104.04( 2) 107.66( 1)
8 Suk Marek PZR6701 273.76 6. 68.44( P) 72.96( 9) 81.12( 6) 51.24(11)
9 Sobotka Petr PZR7008 252.99 9. 56.94( 9) 63.25( P) 69.75(11) 63.05( 9)
10 Nechanický Pavel OSN7209 226.55 4. 80.15( 4) 86.31( 6) 60.09(10)
11 Komín Petr RUZ7200 220.85 8. 82.73( 8) 77.50( 8) 60.62( 9)
12 Vacek František CHT7001 190.75 7. 73.79( 9) 47.69( P) 69.27( 7)
13 Kovačič Marek OSN6600 183.06 4. 90.79( 5) 92.27( 4)
14 Nechuta Milan PZR7007 164.07 10. 30.97(10) 41.02( P) 45.70(12) 46.38(10)
15 Voborník Petr CTB6601 161.67 6. 90.21( 6) 71.46(10)
16 Prášil Aleš SJI7415 124.88 4. 31.22( P) 93.66( 4)
17 Rachůnek Stanislav SJI6801 121.49 5. 91.12( 5) 30.37( P)
18 Zlesák Martin CHT7302 116.03 7. 87.02( 7) 29.01( P)
19 Kaňák Petr SJI6115 104.03 6. 26.01( P) 78.02( 6)
20 Tichý Martin SJH6401 94.33 3. 94.33( 3)
21 Kamenický Radan OSN6004 93.67 4. 93.67( 4)
22 Novotný Petr SJH6502 92.83 11. 43.02(11) 49.81(12)
23 Mareček Petr OSN6900 92.73 3. 92.73( 3)
24 Kříž Pavel PZR4800 81.97 8. 20.49( P) 61.48( 8)
25 Petráček Aleš SJI6301 80.71 10. 60.53(10) 20.18( P)
26 Sláma Jaroslav OSN6901 77.52 8. 77.52( 8)
27 Pobuda Michal SJH7403 73.82 11. 40.89(11) 32.93(13)
28 Žanda Jan CTB6701 65.92 8. 65.92( 8)
29 Drábek Petr TTR6701 11.65 13. 8.74(13) 2.91( P)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Nešpor Jan TTR6101 420.76 1. 100.34( 2) 103.90( 2)107.09( 1)104.58( 2) 105.19( P)
2 Zeman Jaroslav SJI5901 415.48 1. 102.33( 1)104.62( 1) 104.66( 1)103.87( P)
3 Kopecký Zdeněk SJI6002 394.43 1. 95.07( 4) 91.47( 3) 91.32( 4) 86.50( 4) 98.61( P)109.28( 1)
4 Klusáček Martin TTR5601 386.95 1. 96.45( 2) 90.75( 3)103.01( 1) 96.74( P)
5 Kopáček Miroslav CHT6049 353.72 2. 59.27( 7) 64.79( 5) 88.43( P)100.58( 2) 99.92( 2)
6 Orálek Miroslav TTR5201 320.41 5. 68.34( 5) 79.88( 5) 92.09( 5) 80.10( P)
7 Štefec Jaroslav CHT5801 249.60 4. 50.64( 8) 43.72( 7) 43.42( 8) 62.40( P) 92.84( 4)
8 Petráček Aleš SJI6301 235.92 6. 64.60( 6) 56.28( 6) 56.06( 7) 58.98( P)
9 Koudelný Jiří TTR5401 225.41 6. 79.57( 6) 89.49( 6) 56.35( P)
10 Nosek Vladimír SJH5901 180.07 3. 96.41( 3) 83.66( 4)
11 Kubálek Zdeněk RUZ5306 144.21 5. 80.24( 7) 63.97( 5)
12 Pospíšil Jaromír PZR4417 121.07 3. 30.27( P) 90.80( 3)
13 Ďoubalík Petr CHT6002 116.09 5. 87.07( 5) 29.02( P)
14 Novohradský Jan PZR5309 112.36 6. 28.09( P) 28.46( 8) 55.81( 6)
15 Kamenický Radan OSN6004 97.32 3. 97.32( 3)
16 Hruška Jiří OSN5501 96.45 2. 96.45( 2)
17 Kříž Pavel PZR4800 91.04 4. 68.28( 4) 22.76( P)
18 Bořil Petr SJI6207 66.83 6. 50.12( 6) 16.71( P)
19 Šenkýř Vladimír SJI6000 66.23 7. 49.67( 7) 16.56( P)
20 Sysel Svatobor TTR6202 46.57 9. 34.93( 9) 11.64( P)
21 Bláha Leoš JHB6207 18.70 10. 18.70(10)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
CHC 1
CHC 2
PZR 3
CHT 4
SJI 5
TTR 6
1 Matras Jaroslav CHT5301 422.68 1. 92.22( 4) 99.84( 2)110.31( 1)105.67( P)106.86( 1) 99.17( 2)
2 Pospíšil Jaromír PZR4417 410.20 1. 108.08( 1) 99.57( 3)102.55( P)100.00( 1)
3 Vítek Josef CHT4802 400.73 1. 88.75( 5) 83.60( 4) 96.46( 2)100.18( P) 96.38( 3)107.71( 1)
4 Blecha Ladislav TRT5100 292.60 2. 92.05( 4) 24.23( 2) 83.61( 6) 92.71( 4)
5 Kodys Václav RUZ5105 274.21 2. 84.33( 6) 96.76( 2) 93.12( 3)
6 Koudelný Jiří TTR5401 265.24 1. 98.34( 2)100.59( 1) 66.31( P)
7 Starka František CHT4801 248.64 5. 26.06( 6) 87.13( 5) 62.16( P) 24.73( 7) 73.29( 7)
8 Zlesák Milan CHT5101 229.35 4. 57.34( P) 89.37( 4) 82.64( 5)
9 Paulíček Jiří SJI4911 226.48 3. 93.23( 3) 56.62( P) 76.63( 6)
10 Vodrážka Oldřich CHT4701 209.80 5. 38.53( 7) 52.45( P) 89.22( 5) 29.60( 9)
11 Kubálek Zdeněk RUZ5306 153.83 3. 93.58( 3) 60.25( 5)
12 Orálek Miroslav TTR5201 112.20 6. 84.15( 6) 28.05( P)
13 Gřunděl Ivan SJH4201 91.06 7. 49.71( 7) 41.35( 8)
14 Izdný Pavel SJI4600 6.23 8. 0.00( 8) 1.56( P) 4.67(10)