Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 - stav po 9 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček EKP Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček SPC Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VSP Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati RIC Ano Ano
2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček LME Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Šimerková Olga PGP7551 593.20 1. 100.28( 2) 90.94( 7) 100.82( 2)102.94( 1) 96.75( 3) 92.28( 4)100.13( 2)
2 Bartalošová Jana PGP8154 584.90 1. 91.78( 5) 98.66( 5)103.77( 1) 90.61( 3) 101.88( 1) 86.29( 7) 66.37( 9) 98.20( 4)
3 Dlouhá Marta BZP7851 531.35 4. 80.31(10) 65.70(26) 95.10( 4) 88.46( 4) 93.92( 5) 94.24( 4) 78.14( 9) 69.06( 7) 79.32(17)
4 Rožková Petra RIC7575 495.82 5. 88.76( 6) 72.61(22) 82.45( 7) 93.62( 5) 75.74(11) 82.64( P)
5 Malečková Iva PGP7559 462.71 7. 89.41( 8) 63.29(20) 76.77(13) 81.23(21) 33.32(34) 60.62(11) 91.39( 7)
6 Žemlová Eva KAM7550 455.34 5. 85.19( 8) 90.42( 9) 91.45( 7) 91.36(11) 96.92( 5)
7 Vyhnálková Eva RIC7552 438.74 12. 63.26(12) 64.37(29) 70.55(16) 73.74(12) 60.10(19) 79.35(26) 60.85(19) 73.12( P) 77.61(19)
8 Ryšavá Magdalena PGP7650 412.30 1. 104.56( 1) 108.57( 1) 97.67( 2)101.50( 1)
9 Petriláková Petra DOR7656 410.67 12. 73.64(20) 35.48(29) 61.08(21) 83.10(18) 55.73(24) 56.84(12) 80.28(16)
10 Sotonová Jitka TAP7950 407.09 9. 52.83(23) 72.40(14) 91.74(10) 48.29(29) 53.99(14) 87.84( 9)
11 Forstereviczová Jana DOR7653 404.43 2. 79.65(17) 53.53(22) 67.78(16) 68.03(14) 35.85(16) 99.59( 2)
12 Pangrácová Jana MFP7653 375.26 5. 93.66( 5) 77.95( 8) 85.86(16) 54.99(25) 62.80(32)
13 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 366.68 9. 88.14( 9) 52.28(24) 78.86(12) 81.60(20) 65.80(15)
14 Brandejsová Petra DKP7853 362.33 6. 70.91(11) 51.74(34) 91.45( 6) 81.73(19) 66.50(25)
15 Hrádková Kateřina ROU8350 357.95 20. 59.66( P) 28.53(44) 61.72(21) 38.17(30) 70.21(36) 60.33(20) 67.86(24)
16 Svítilová Pavla BZP7750 344.61 6. 69.88(17) 44.42(26) 72.59(33) 64.58(16) 93.14( 6)
17 Papicová Silvie BZP7651 333.05 3. 93.79( 6) 75.99(14) 64.24(19) 99.03( 3)
18 Zoubková Jana ZBP8050 331.73 13. 71.65(24) 71.74(13) 53.97(23) 50.83(26) 83.54(15)
19 Maříková Markéta FSP7351 325.50 8. 46.37(15) 40.62(28) 70.96(15) 41.64(33) 67.05( 8) 58.86(34)
20 Kučerová Marie VSP7551 320.59 1. 85.75( 6) 53.43( P) 80.03( 5)101.38( 1)
21 Krejčová Jana ROU7758 300.54 19. 50.09( P) 13.55(51) 64.61(19) 0.00(58) 67.33(38) 31.97(38) 72.99(21)
22 Gajdová Kristina VSP7752 298.51 11. 81.14(11) 83.60(17) 49.75( P) 84.02(13)
23 Městková Lucie TEP7850 279.90 1. 100.52( 1) 89.11(13) 90.27( 5)
24 Pilařová Kateřina CEP8050 276.81 16. 43.58(16) 63.47(30) 11.29(43) 55.38(22) 24.13(41) 78.96(18)
25 Skripniková Kateřina FSP8051 268.64 20. 53.01(33) 58.49(23) 30.06(35) 51.94(51) 75.14(20)
26 Collis Blanka DKP8257 266.34 3. 96.55( 3) 93.62( 5) 76.17(10)
27 Hudosová Gabriela RIC7299 264.74 10. 77.43(19) 0.00(32) 55.82(23) 44.12( P) 87.37(10)
28 Mišeková Martina KAM7851 261.74 17. 42.11(17) 42.06(38) 43.72(27) 51.94(51) 20.11(46) 0.00(21) 61.80(33)
29 Pakostová Hana PGP8251 259.86 2. 83.02(15) 99.69( 2) 77.15( 9)
30 Sedláčková Petra ROZ7050 249.12 13. 64.49(28) 16.80(38) 60.90(18) 22.91(43) 84.02(13)
31 Bartůňková Lucie LOU7750 240.88 15. 0.00(56) 60.96(22) 14.45(41) 86.98(15) 32.45(36) 46.04(39)
32 Pokorná Magdaléna PGP7562 240.58 7. 93.30( 7) 89.23( 8) 58.05(22)
33 Tesařová Anna SCP8257 238.22 2. 39.70( P)101.38( 2) 97.14( 3)
34 Hojná Silvie SCP7950 236.29 2. 98.54( 2) 39.38( P) 98.37( 3)
35 Vaněčková Petra TJP7950 233.44 11. 82.70(11) 71.39(14) 79.35(26)
36 Městková Kateřina VSP7650 229.75 4. 98.72( 4) 92.74( 8) 38.29( P)
37 Znamenáčková Helena TAP8153 224.96 10. 87.20(10) 88.11(14) 49.65(27)
38 Forštová Jitka PGP7558 210.79 11. 64.55(27) 74.40(11) 71.84(13)
39 Procházková Jana DKP8052 208.87 29. 29.97(43) 34.11(34) 59.45(46) 21.86(44) 63.48(29)
40 Puchernová Veronika SCP7455 205.20 5. 83.59( 9) 87.41( 5) 34.20( P)
41 Janderová Markéta SOB7750 202.18 13. 43.02(37) 78.20(13) 0.78(48) 67.08(40) 13.10(52)
42 Bezpalcová Zuzana OKP7454 199.61 18. 68.77(25) 65.89(18) 64.95(27)
43 Ellederová Zdeňka TAP7755 198.35 12. 78.79(12) 20.95(37) 75.22(31) 23.39(42)
44 Šimšová Jana MFP7651 198.07 2. 96.89( 3) 101.18( 2)
45 Řepková Jana PGP7762 197.33 14. 83.62(14) 71.19(15) 42.52(31)
46 Asterová Jana SLA7451 193.78 13. 53.73(14) 32.30( P) 51.03(25) 56.72(13)
47 Bozděchová Lenka PGP8254 186.64 6. 93.15( 6) 93.49( 7)
48 Tichovská Hana PGP6652 186.36 3. 99.20( 3) 87.16( 6)
49 Sieglová Dagmar MFP7050 185.46 4. 93.66( 4) 91.80( 8)
50 Tolarová Ivana RIC7650 184.79 24. 4.99(47) 50.24(24) 32.93(35) 30.80( P) 65.83(26)
51 Baxová Irena LBE7951 175.72 29. 7.18(52) 0.00(56) 76.85(29) 42.43(32) 49.26(37)
52 Balusková Ida OKP7350 175.44 9. 26.24(45) 57.21(21) 91.99( 9)
53 Kotásková Jana JES7451 169.60 13. 62.93(13) 47.47(35) 59.20(20)
54 Arnoštová Kateřina DOR7652 168.43 8. 89.45(10) 78.98( 8)
55 Štraitová Jitka VSP7252 168.32 10. 75.59(30) 28.05( P) 64.68(10)
56 Magazu Radka DOR7853 167.18 20. 20.83(47) 64.35(20) 0.00(50) 55.82(48) 16.56(50) 9.62(20)
57 Mědílková Iva SPC7160 166.04 9. 77.61(18) 88.43( 9)
58 Vildmonová Pavla PGP7454 161.51 6. 86.73(10) 74.78( 6)
59 Kopecká Magdaléna KPY8250 160.87 12. 85.18(12) 75.69(12)
60 Šeborová Tereza DKL8150 159.68 11. 72.55(23) 87.13(11)
61 Bartoňová Terezie FSP7550 159.64 15. 19.75(48) 75.31(15) 64.58(16)
62 Černá Petra HCE7751 148.73 24. 57.39(24) 0.00(54) 67.21(39) 18.62(49) 5.51(45)
63 Geševa Radka LOU8150 145.46 21. 72.67(21) 72.79(22)
64 Němcová Barbora SOB7550 143.96 23. 80.48(23) 63.48(29)
65 Ondráčková Veronika EKP7850 141.03 4. 60.15(21) 80.88( 4)
66 Lorencová Marcela DOR7752 136.80 27. 51.44(27) 65.96(41) 19.40(48)
67 Fialová Jana DOR8050 136.67 18. 6.46(53) 68.43(18) 15.40(40) 30.52(39) 15.86(43)
68 Hellerová Alena ROU7850 136.02 29. 22.67( P) 39.77(29) 10.34(55) 63.24(31)
69 Hrušková Blanka DOR7555 132.80 28. 21.19(46) 62.70(44) 48.91(28)
70 Bazinková Blanka ROU8151 132.22 34. 22.04( P) 72.34(34) 37.84(41)
71 Matoušková Kateřina EKP7750 127.58 22. 81.10(22) 46.48(38)
72 Dudová Irena HCE8250 124.88 37. 69.09(37) 19.67(47) 36.12(42)
73 Pilátová Petra DKL8051 112.57 32. 39.23(41) 73.34(32)
74 Brettlová Marta PGP7557 108.98 28. 78.85(28) 30.13(40)
75 Kopecká Anežka VSP8150 106.56 8. 17.76( P) 88.80( 8)
76 Jiřištová Zuzana DKP8254 105.19 1. 105.19( 1)
77 Nedomová Iva PDY7851 104.01 30. 32.67(30) 71.34(35) 0.00(58)
78 Fuxová Kateřina SLA7850 101.21 12. 16.87( P) 0.00(57) 84.34(12)
79 Blahutová Hanka MFP7953 99.63 17. 67.62(17) 32.01(37)
80 Smolková Alena PGP6450 98.85 26. 58.24(31) 40.61(26)
81 Škáchová Petra KAM7054 95.88 3. 95.88( 3)
82 Tloušťová Eva SCP6950 94.98 44. 16.80(50) 0.08(49) 15.83( P) 54.57(50) 0.00(59) 7.70(44)
83 Štáfková Jitka PGP8056 94.56 4. 94.56( 4)
84 Šilerová Eva PDY8050 91.36 11. 91.36(11)
85 Ptáčková Kateřina PGP7350 87.77 11. 87.77(11)
86 Chumová Jana SLP7451 86.33 7. 86.33( 7)
87 Alblová Lucie LME7555 84.46 13. 84.46(13)
88 Pračková Zita RIC7850 84.41 16. 70.34(16) 14.07( P)
89 Konečná Marcela EKP7257 81.28 16. 81.28(16)
90 Ehlerová Petra VSP7855 80.87 17. 67.39(17) 13.48( P)
91 Vrbová Kateřina CEP7950 79.97 24. 0.00(28) 79.97(24)
92 Havlínová Zuzana SCP8150 79.72 25. 79.72(25)
93 Zábřeská Jitka LOU7950 77.88 31. 40.62(40) 37.26(31)
94 Proxová Lada RIC8350 77.50 42. 64.58(42) 12.92( P)
95 Nedbalová Jana MFP8050 76.85 10. 76.85(10)
96 Rejšková Alena KAM7750 72.74 18. 25.50(18) 34.90(42) 12.34(42)
97 Pinkrová Šárka HCE8350 72.20 23. 72.20(23)
98 Ledinská Leona DKP8161 71.32 19. 16.31(19) 55.01(26)
99 Stará Vendula FSP8150 69.62 36. 14.46(51) 55.16(36)
100 Kuželová Michaela FSP7851 68.02 30. 21.70(36) 46.32(30)
101 Housková Monika DOR7551 64.51 28. 0.00(63) 0.00(57) 64.51(28)
102 Koppová Ingrid SLP7960 64.21 43. 64.21(43)
103 Nyklová Helena MFP7550 62.04 18. 62.04(18)
104 Andrlova Vendula KNC8050 61.95 45. 61.95(45)
105 Hladíková Zuzana DKP7852 57.95 47. 0.00(58) 57.95(47)
106 Nováková Ivana DLP8150 57.04 32. 57.04(32)
107 Vláčilová Kateřina RIC7757 56.32 54. 46.93(54) 9.39( P)
108 Brotánková Lenka ROU8152 55.95 35. 55.95(35)
109 Šunková Karolína LOU7550 55.52 25. 55.52(25) 0.00(60)
110 Landovská Ivana PGP6251 54.69 49. 54.69(49)
111 Havlová Eva KNC7851 53.47 31. 0.00(62) 7.79(31) 0.00(53) 45.68(55) 0.00(67) 0.00(48)
112 Perknerová Barbora ZVO8151 52.59 39. 42.00(39) 10.59(46)
113 Košíková Jitka VSP7799 50.63 28. 42.19(28) 8.44( P)
114 Míková Šárka DKP8255 49.91 18. 21.24(45) 28.67(18)
115 Cichrová Iveta TAP7752 49.56 53. 0.00(61) 49.56(53) 0.00(68)
116 Setínková Zuzana DKP5753 47.00 25. 47.00(25)
117 Lazarova Pavla RIC7651 44.76 57. 0.00(59) 37.30(57) 7.46( P)
118 Berglová Lucie TJP8250 44.29 36. 44.29(36)
119 Machová Jana VSP7754 42.91 33. 35.76(33) 7.15( P)
120 Nekvasilová Monika DKP7650 42.55 56. 42.55(56)
121 Pecharová Michaela TJP6550 42.30 15. 42.30(15)
122 Chmelařová Zuzana PGP7761 38.55 40. 38.55(40)
123 Paulíny Monika TAP8151 37.11 32. 37.11(32)
124 Stříbrná Dagmar LBE7950 36.42 58. 36.42(58)
125 Chmelíková Vlasta DOR7753 33.42 59. 33.42(59) 0.00(63)
126 Izáková Ivana EKP7453 32.30 17. 32.30(17)
127 Pařízková Ivana CEP8250 29.20 27. 29.20(27)
128 Priehodová Kateřina PGP7857 23.90 59. 0.00(59) 0.00(61) 23.90(60)
129 Bradáčová Petra ROU7851 22.76 49. 3.79( P) 18.97(49) 0.00(60)
130 Pinkava Anna FSP8151 20.40 55. 0.00(55) 20.40(61) 0.00(66)
131 Seidlová Barbora RIC7955 19.44 39. 16.20(39) 3.24( P) 0.00(47)
132 Fibírová Zuzana FSP7555 14.08 19. 14.08(19)
133 Protivová Monika TAP7651 11.09 44. 11.09(44)
134 Petříčková Zuzana MKP8251 10.89 45. 10.89(45)
135 Dlouhá Jana DKP5950 10.65 53. 10.65(53)
136 Lázničková Blanka LOU8050 10.52 54. 10.52(54)
137 Geffertová Radka FSP7650 9.25 56. 9.25(56)
138 Prylová Pavla TJP7550 5.49 52. 5.49(54) 0.00(52)
139 Medlínová Kateřina DKP7854 3.64 46. 0.00(57) 3.64(46)
140 Rybářová Lucie DKP7950 2.00 55. 2.00(55)
D45
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Valentová Helena OKP6550 616.98 1. 102.12( 1) 97.72( 3)107.66( 1)107.62( 1) 99.83( 2)102.03( 1)
2 Šrámková Iva RIC7251 602.36 1. 95.35( 4) 97.32( 4)102.17( 1) 91.31( 3) 97.10( 2) 97.90( 4)101.03( 1)100.39( P)103.55( 1)
3 Voltrová Svatava ROZ6150 599.75 1. 101.51( 2)101.19( 1)100.11( 2) 48.28(19) 95.28( 3) 100.09( 2) 99.14( 3) 97.71( 3)
4 Neumannová Renata PVP6650 580.26 2. 96.37( 3)100.08( 2) 95.76( 4)101.03( 2) 94.02( 4) 93.00( 9)
5 Komersová Jana KNC6550 548.25 3. 88.06( 6) 98.73( 3) 88.48(12) 66.43(11) 81.71( 8) 79.36(17) 96.88( 5) 94.39( 4) 69.42(16)
6 Ptáčková Kateřina PGP7350 539.71 4. 80.62(11) 90.33( 7) 88.33( 4) 92.02( 5) 94.94( 6) 93.47( 4)
7 Benešová Jaroslava DKL7050 531.92 3. 75.26(18) 84.14(10) 89.46( 8) 53.01(17) 82.31( 7) 90.43(11) 87.56( 7) 77.18( 8) 98.02( 3)
8 Cincibusová Ivana FSP6651 529.14 3. 82.71( 8) 93.46( 6) 93.48( 5) 78.15( 6) 82.94( 6) 98.28( 3) 74.79(14) 78.27( 6) 75.98(11)
9 Horáková Lenka VSP7255 496.13 5. 83.16(11) 93.37( 6) 66.79(10) 82.69( P) 78.16( 7) 91.96( 5)
10 Kotková Lenka RIC7352 483.48 7. 80.22(12) 68.27(17) 83.59(14) 77.22( 7) 71.74(14) 85.28(13) 76.59(11) 80.58( P) 51.84(27)
11 Melišíková Radka TAP7152 479.36 5. 71.17(22) 84.88( 8) 82.67( 5) 71.89(13) 79.87(16) 58.14(28) 60.92(18) 88.88( 6)
12 Nová Jana DOR7150 472.93 9. 80.03(13) 73.60(15) 49.57(21) 54.19(16) 81.05( 9) 91.72(10) 71.65(17) 72.32(12) 74.21(13)
13 Kavková Dana SCP6150 445.06 2. 93.38( 5) 84.45( 9) 74.18( P) 94.62( 6) 98.43( 2)
14 Janečková Veronika SOB7151 419.18 10. 76.62(15) 77.65(14) 89.35(10) 50.09(19) 85.28(13) 40.19(27)
15 Fantová Libuše EKP5650 403.75 5. 81.51(13) 84.46(13) 72.16(15) 81.94( 5) 83.68( 7)
16 Kotenová Klára RIC7252 391.19 16. 66.89(23) 61.89(18) 57.93(20) 16.20(28) 56.69(16) 70.60(25) 33.56(40) 65.20( P) 68.68(18)
17 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 384.63 9. 81.14(10) 64.94(12) 67.55(15) 84.64(15) 86.36( 9)
18 Procházková Miluše DCE5450 362.27 10. 77.23(14) 45.19(21) 79.64(11) 85.67(10) 74.54(12)
19 Freyová Michaela KPY6050 339.53 8. 54.71(28) 36.33(25) 44.89(25) 70.44( 8) 49.09(21) 65.06(28) 52.42(30) 47.81(22)
20 Řadová Jaromíra DKP6551 329.74 13. 71.38(21) 45.43(24) 21.36(28) 76.65(21) 43.15(35) 71.77(13)
21 Nováková Irena OKP6651 321.58 20. 64.00(24) 58.77(20) 41.83(25) 50.25(32) 49.81(21) 56.92(22)
22 Buková Jana ROU7150 314.60 16. 52.43( P) 70.60(16) 58.76(33) 38.03(38) 39.82(28) 54.96(25)
23 Škáchová Petra KAM7054 300.57 1. 101.63( 1) 98.68( 4)100.26( 2)
24 Šimůnková Martina TAP6851 286.09 19. 57.54(27) 34.46(30) 27.35(27) 50.09(19) 70.34(26) 46.31(28)
25 Kettnerová Lenka HCE6450 283.87 11. 58.52(26) 74.71(12) 76.59(11) 74.05(14)
26 Baziková Lucie TJP6451 282.45 20. 38.15(35) 48.26(23) 31.21(25) 38.45(27) 78.45(20) 38.03(38) 41.11(26)
27 Úlehlová Monika TAP6950 278.08 15. 65.76(17) 71.37(24) 67.55(21) 73.40(15)
28 Petýrková Pavlína BZP7351 275.64 13. 74.62(19) 62.72(13) 70.48(14) 67.82(19)
29 Bochenková Jana DOR6150 251.89 7. 90.27( 7) 89.46( 8) 72.16(15)
30 Bártová Pavla ZVO7152 242.41 24. 51.42(31) 25.60(28) 33.70(31) 36.35(24) 42.12(24) 49.87(37) 28.95(41)
31 Hrdličková Ludmila SLA6950 231.85 17. 38.64( P) 60.98(18) 63.26(23) 68.97(17)
32 Klašková Kateřina DKP6750 225.80 17. 47.46(20) 55.62(17) 60.31(26) 62.41(17)
33 Červinková Jitka OKP6451 224.45 12. 76.09(16) 81.57(12) 66.79(15)
34 Průšová Markéta VSP7256 223.20 5. 89.13(11) 96.87( 5) 37.20( P)
35 Mrázová Pavla DCE5550 215.75 8. 60.67(14) 71.56(18) 83.52( 8)
36 Šejnová Magdalena KAM7055 212.06 26. 8.07(34) 41.12(26) 63.39(31) 50.58(31) 27.66(31) 21.24(33)
37 Bejvlová Martina LME7350 206.51 7. 51.53(22) 94.03( 7) 60.95(24)
38 Zimmerová Lenka ZVO6451 205.52 23. 53.29(30) 40.19(23) 31.74(32) 0.00(41) 13.06(29) 49.36(39) 17.88(44)
39 Zelená Markéta PGP5850 198.57 9. 67.25( 9) 55.10(18) 76.22(13)
40 Krotilová Magdaléna BZP7150 192.72 22. 46.55(34) 48.76(22) 52.84(29) 44.57(24)
41 Čiháková Lenka KNC6750 189.86 10. 30.98(36) 79.78(10) 79.10(18)
42 Zakouřilová Helena VSP7453 181.09 10. 30.18( P) 73.38(11) 77.53(10)
43 Foglarová Naďa DKP6553 179.24 22. 54.68(29) 7.20(32) 74.21(22) 43.15(35)
44 Žižková Markéta DOR7352 178.50 19. 59.78(19) 7.87(31) 71.63(23) 39.22(30)
45 Kučerová Michaela RIC7253 168.04 18. 79.10(18) 4.87(50) 28.01( P) 56.06(23)
46 Jandová Kateřina DKL7252 147.55 23. 49.57(33) 45.69(23) 52.29(26)
47 Ždimerová Monika LME6950 147.33 17. 76.00(17) 71.33(19)
48 Mudrová Martina HCE6451 142.92 19. 59.01(19) 44.40(25) 39.51(29)
49 Popová Veronika TAP7450 140.48 15. 70.54(15) 3.96(34) 65.98(20)
50 Víšková Alena KAM7451 131.40 26. 35.10(26) 63.39(31) 32.91(31)
51 Baštová Jana DOR7452 130.43 24. 37.80(24) 36.52(29) 8.95(30) 24.25(48) 22.91(42) 0.00(39)
52 Forstová Lenka MFP6850 125.78 21. 61.23(25) 64.55(21)
53 Illnerová Daniela DKP6651 123.30 19. 65.47(22) 57.83(19)
54 Nováková Marie OKP6953 120.46 10. 45.37(33) 75.09(10)
55 Hánělová Katarína ZVO7351 117.99 26. 38.15(26) 64.68(29) 15.16(46)
56 Šafková Petra KAM6650 116.87 21. 56.01(21) 60.86(25)
57 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 112.69 8. 93.91( 8) 18.78( P)
58 Malačková Jana DKP6150 109.52 32. 50.89(32) 58.63(34)
59 Pavlíčková Lenka DOR7251 106.89 27. 66.87(27) 40.02(37)
60 Hudosová Gabriela RIC7299 99.06 9. 82.55( 9) 16.51( P)
61 Němečková Jarmila VSP6650 94.96 9. 15.83( P) 79.13( 9)
62 Náměstková Veronika EKP7351 94.07 5. 94.07( 5)
63 Zurynková Jana EKP7053 87.33 8. 87.33( 8)
64 Konečná Marcela EKP7257 87.11 7. 87.11( 7)
65 Dittrtová Lucia LME6852 86.05 12. 86.05(12)
66 Míchalová Marcela KPY6850 83.95 30. 0.00(40) 22.07(37) 6.63(33) 0.00(30) 40.73(43) 0.00(33) 14.52(35)
67 Hlubučková Šárka KAM6851 80.20 30. 21.86(30) 49.87(37) 8.47(49)
68 Tloušťová Eva SCP6950 79.82 16. 66.52(16) 13.30( P) 0.00(32)
69 Blahová Markéta EKP6951 77.16 35. 57.34(35) 19.82(43)
70 Nováková Martina PDY7350 76.57 28. 37.39(28) 39.18(44) 0.00(54) 0.00(41)
71 Gabryšová Tereza LME6850 76.24 9. 76.24( 9)
72 Straková Jana SLA7251 76.22 30. 12.70( P) 63.52(30) 0.00(52)
73 Kolářová Michaela SLA7351 72.20 27. 12.03( P) 60.17(27)
74 Smolková Alena PGP6450 71.72 20. 71.72(20)
75 Pavlů Veronika PGP6950 70.82 20. 70.82(20)
76 Přibíková Monika PGP7256 68.54 22. 32.04(27) 36.50(22)
77 Kašparová Irena SLA6852 66.05 24. 11.01( P) 55.04(24)
78 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 66.02 36. 11.00( P) 55.02(36) 0.00(58)
79 Doležalová Vlasta PGP5550 65.21 22. 49.46(22) 15.75(49)
80 Bezpalcová Zuzana OKP7454 64.21 16. 64.21(16)
81 Turinská Ivana TAP6850 60.24 36. 26.85(36) 33.39(45)
82 Klapalová Pavla VSP7099 60.16 18. 50.13(18) 10.03( P)
83 Líbalová Marcela ROU6551 59.75 37. 9.96( P) 2.37(37) 47.42(40)
84 Pecharová Michaela TJP6550 59.18 15. 59.18(15)
85 Jirasová Jana DOR7450 54.09 32. 9.48(32) 30.98(33) 3.29(35) 0.00(53) 10.34(37)
86 Brabencová Alena SOB7150 50.82 20. 50.82(20)
87 Hradilová Katarína HCE7350 49.20 31. 12.67(31) 0.00(37) 9.39(48) 27.14(32)
88 Landovská Ivana PGP6251 48.50 23. 48.50(23)
89 Beranová Vlasta UVP5450 45.62 41. 45.62(41)
90 Marholdová Martina ZVO7451 45.37 38. 0.00(38) 15.33(38) 0.00(42) 30.04(47) 0.00(55)
91 Dvořáková Ivana PGP7254 44.72 42. 44.72(42) 0.00(61)
92 Hlavatá Pavla DKP7050 44.35 34. 44.35(34)
93 Beranová Iva VSP7150 43.80 22. 36.50(22) 7.30( P)
94 Klofáčová Romana SLP6951 39.29 26. 28.28(26) 11.01(47)
95 Bohatá Pavla UVP7450 37.61 27. 37.61(27)
96 Hejcmanová Pavla ROU7450 35.76 30. 5.96( P) 29.80(30)
97 Janíková Martina SOB6750 32.24 29. 32.24(29)
98 Kohoutová Zdeňka DKL7251 32.23 41. 0.00(41) 32.23(46) 0.00(60)
99 Daňková Daniela DKP7353 30.54 34. 30.54(34) 0.00(43) 0.00(51) 0.00(40)
100 Sládková Eva TEH5751 27.83 35. 27.83(35)
101 Tichá Dagmar DKP7250 26.61 33. 9.24(33) 0.00(40) 17.37(45)
102 Švejdová Martina ZVO7453 23.52 29. 23.52(29)
103 Brodská Renata HCE7451 20.87 34. 0.00(45) 20.87(34)
104 Tihonová Jindra TAP6253 20.38 29. 7.27(35) 13.11(29)
105 Vítková Marie DKL7054 14.52 31. 0.00(43) 0.00(31) 14.52(35)
106 Nentvichová Romana DOR6651 6.11 36. 6.11(36) 0.00(44) 0.00(57)
107 Dlouhá Jana DKP5950 2.37 36. 2.37(36)
D55
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Jahnová Helena SCP5550 581.45 1. 100.81( 1) 98.25( 3) 91.58( 4) 96.91( P) 91.84( 6)101.75( 2) 91.89( 5)
2 Klusáková Jitka DKP5651 560.54 1. 59.77(13)106.08( 1)101.78( 1) 82.82( 5)104.47( 1)105.62( 1)
3 Havlíčková Jindra KNC6150 559.57 2. 84.58( 8) 99.88( 2) 85.05( 7) 67.38(10) 96.34( 3) 96.81( 3) 96.91( 3)
4 Cabrnochová Hana DKL5550 546.95 2. 95.57( 4) 87.57( 7) 98.04( 4) 82.29( 7) 81.85(12) 86.01( 8) 60.05(10) 74.75(11) 97.47( 2)
5 Hrabánková Ilona PGP6250 503.02 4. 77.08(13) 83.61( 9) 75.05(10) 56.55(15) 89.04( 6) 90.86( 7) 86.70( 4) 75.73(10)
6 Rančáková Stáňa DKL5950 499.24 4. 92.55( 5) 83.85( 8) 61.96(12) 35.56(18) 92.59( 4) 85.65(10) 60.43( 9) 82.64( 8)
7 Kujanová Martina BZP5850 495.22 1. 100.91( 1) 83.40( 8) 57.37(14) 90.00( 5) 92.04( 3) 71.50(12)
8 Dudová Hana DKP5752 471.08 5. 70.41(11) 84.92( 5) 83.90( 9) 76.68(12) 71.43( 7) 56.78(18) 83.74( 7)
9 Sládková Eva TEH5751 444.16 2. 82.29(10) 99.30( 3) 81.43( 8) 97.58( 2) 83.56( 6)
10 Šilerová Zdena KNC5750 420.07 9. 59.79(15) 64.62(11) 78.10(14) 84.32(11) 67.43(13) 65.81( 9)
11 Kohoutová Pavla KNC6251 411.49 6. 81.90(11) 60.31(14) 1.86(13) 50.52(16) 68.59(16) 64.22(14) 85.95( 6)
12 Ježková Regina PGP6352 406.11 5. 81.00(10) 86.60( 6) 78.87(13) 94.38( 5) 65.26( 8)
13 Svobodná Eva DKP5851 401.40 5. 85.99( 7) 68.51(13) 94.54( 5) 74.86( 9) 77.50( 9)
14 Chloupková Jana SLP5951 363.69 2. 98.76( 2) 50.34(17) 59.82(17) 94.62( 4) 60.15(15)
15 Kohlová Alena KPY6051 310.04 1. 102.99( 1) 64.53(12) 59.26(11) 83.26( 7)
16 Soukupová Michaela VSP5850 306.96 3. 99.41( 3) 72.46(12) 83.93( 8) 51.16( P)
17 Zelená Markéta PGP5850 292.22 2. 99.68( 2) 98.08( 4) 94.46( 3)
18 Doležalová Vlasta PGP5550 286.76 6. 86.60( 6) 83.82(10) 56.59(12) 59.75(16)
19 Veljačiková Markéta SCP6451 275.12 9. 84.46( 9) 45.85( P) 85.77( 9) 59.04(17)
20 Štrossová Jiřina DCE5650 253.46 6. 94.60( 6) 83.01(11) 75.85( 6)
21 Dohnalová Dana VSP5050 234.17 2. 100.83( 2) 39.03( P) 94.31( 4)
22 Tichovská Jitka PGP6153 208.52 1. 107.45( 1) 101.07( 2)
23 Lacigová Ivana VSP5950 200.65 7. 79.76(12) 87.45( 7) 33.44( P)
24 Tachezy Ruth DOR6451 197.50 3. 91.72( 3) 72.26(15) 33.52(21)
25 Mrázová Pavla DCE5550 189.95 4. 95.64( 5) 94.31( 4)
26 Wolkerová Dagmar TJP5250 158.07 11. 59.55(18) 54.24(20) 44.28(11)
27 Tihonová Jindra TAP6253 157.30 10. 40.34(21) 56.78(18) 60.18(10)
28 Beranová Vlasta UVP5450 116.69 12. 45.90(19) 40.37(13) 30.42(12)
29 Mrázková Ivana DKP5650 106.21 1. 106.21( 1)
30 Choutková Lenka SOB6350 101.41 2. 101.41( 2)
31 Michálková Jiřina VSP6151 99.35 6. 82.79( 6) 16.56( P)
32 Šámalová Hana OKP6151 87.91 14. 48.29(16) 39.62(14)
33 Smolková Alena PGP6450 87.60 5. 87.60( 5)
34 Dlouhá Jana DKP5950 82.78 9. 82.78( 9)
35 Jeřábková Jana OKP6150 82.27 8. 82.27( 8)
36 Jelínková Radana PGP5851 75.01 11. 75.01(11)
37 Špičáková Lenka DKP5850 43.08 20. 43.08(20)
38 Hlaváčová Jarka MFP6050 23.58 13. 0.00(16) 23.58(13)
39 Trdá Iva KPY5850 13.51 15. 13.51(15)
D65
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Zavadilová Naďa SCP5450 520.33 3. 84.19( 6) 92.35( 5) 83.57( 8) 86.72( P) 85.54( 3) 80.65( 5) 53.05( 3) 87.96( 4)
2 Lohrová Jarmila SCP4650 503.68 1. 42.28(11) 92.40( 4) 70.42( 6) 86.83( 6) 83.95( P)100.00( 1) 12.15( 7) 45.31( 4) 70.08( 6)
3 Kubátová Milada PGP4750 502.70 1. 79.73( 7)104.48( 1) 90.45( 3) 93.40( 5) 40.21( 5) 94.43( 2)
4 Jůzková Jaroslava SCP5250 489.86 1. 103.31( 2) 93.84( 4) 81.64( P) 99.66( 2) 111.41( 1)
5 Ryšavá Lubomíra TJP4750 471.23 2. 84.82( 4) 88.16( 7) 56.85(10) 93.95( 4) 53.29( 2) 94.16( 3)
6 Nováková Jiřina UVP4950 437.09 1. 73.84( 8) 68.75(10)102.73( 2) 100.00( 1) 91.77( 2)
7 Stehnová Hana DKP5150 411.25 4. 63.61(10) 60.65(11) 83.87( 7) 68.06( 4) 59.64( 6) 75.42( 5)
8 Beranová Vlasta UVP5450 358.61 3. 84.44( 5) 91.82( 6) 83.81( 4) 98.54( 3)
9 Hejtmánková Alena TAP5452 298.69 1. 101.55( 2) 95.60( 2) 101.54( 1)
10 Wolkerová Dagmar TJP5250 294.72 1. 85.01( 3) 106.82( 1)102.89( 1)
11 Kupcová Věroslava DVP4850 280.19 2. 82.81( 5) 98.58( 2) 98.80( 3)
12 Dohnalová Dana VSP5050 254.00 1. 111.67( 1) 42.33( P)100.00( 1)
13 Matějů Ladislava UVP4750 204.48 9. 71.84( 9) 72.00( 9) 60.64( 9)
14 Městková Eva TEP4851 187.28 3. 93.97( 3) 93.31( 3)
15 Dlasková Anna DKP5350 72.89 8. 72.89( 8)
16 Mikšová Stanislava DKP5250 47.96 5. 16.45( 5) 31.51( 7)
D75
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Haňkovská Jana PGP4050 600.00 1. 90.26( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 92.83( 3)
2 Zmeková Míla SLP4451 501.61 1. 100.00( 1) 64.69( 2) 19.90( 2) 48.96( 2) 84.28( 2) 70.14( 2) 53.31( 2) 82.50( 2)100.00( 1)
3 Bláhová Blanka SJP3651 364.69 1. 86.15( 3) 48.51( 3) 35.80( 3) 100.00( 1) 94.23( 2)
H35
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Bambousek Martin DOR7302 602.98 1. 100.23( 2)105.39( 1) 95.34( 5) 93.36( 4) 101.96( 1) 99.42( 2) 94.50( 6) 100.64( 1)
2 Skripnik Ondřej FSP7502 587.60 2. 96.36( 3) 97.24( 4) 92.54( 5) 96.97( 5)101.05( 2) 99.66( 3) 96.32( 5)
3 Pilát Miroslav DKL7900 565.49 3. 92.49( 5) 85.68( 9) 94.34( 8) 63.82(26) 98.08( 4) 97.44( 4) 79.06(19) 97.46( 3)
4 Havlíček Jan RIC7902 543.76 4. 91.58( 6) 93.86( 4) 96.16( 6) 95.58( 5) 90.63( P) 75.95(13)
5 Šemelík Petr DKL6901 542.34 2. 84.98( 9) 98.25( 2) 89.75(16) 73.83(21) 95.80( 6) 73.22(33) 76.14(23) 85.82(10) 87.74( 8)
6 Houska Jindřich DOR7601 530.14 7. 87.48( 7) 83.68(13) 94.44( 7) 84.50(10) 89.06(17) 90.98( 7) 43.37(26)
7 Pangrác Ondřej MFP7603 529.31 1. 100.73( 2) 85.21( 9) 46.49(31) 101.63( 1) 82.38(16) 84.08(12) 75.28(14)
8 Pavlíček Lubomír KPY7800 526.52 5. 93.06( 5) 90.85(13) 77.17(16) 97.90( 5) 74.13(27) 93.41( 6)
9 Kubát Tomáš RIC7503 526.44 7. 85.66( 8) 84.28(12) 89.25(17) 89.04( 7) 84.99(11) 89.76(15) 75.87(24) 87.74( P)
10 Bartaloš Tomáš PGP8010 506.24 9. 69.99(17) 93.84( 9) 82.04(12) 91.39(10) 85.59(12) 78.86(20) 74.52(16)
11 Víteček Jan DKP7201 501.90 7. 81.79(12) 75.75(21) 86.85(20) 63.49(27) 90.08( 7) 92.78( 8) 74.65(15)
12 Černý Michal ROU7505 492.04 9. 82.01( P) 85.63(10) 78.76(26) 52.93(34) 91.15(12) 72.77(29) 81.72( 9)
13 Kabát Jan PGP6901 486.78 12. 78.69(15) 72.90(22) 91.64(12) 77.33(15) 78.46(17) 83.70(22) 76.96(22)
14 Heller Jiří ROU7708 436.36 14. 72.73( P) 72.11(23) 63.32(28) 63.25(28) 81.84(25) 83.11(14) 58.75(26)
15 Šístek Daniel SCP7507 419.20 8. 87.05(18) 87.67( 8) 69.87( P) 89.99(14) 84.62(13)
16 Suk Jiří MFP6401 409.52 8. 84.03(10) 86.68( 8) 85.65(10) 75.10(26) 78.06(11)
17 Kamenický Jan TAP7900 404.84 3. 89.49( 8) 98.95( 3) 63.05(31) 73.27(22) 80.08(10)
18 Ledinský Martin DKP7901 402.99 11. 83.98(11) 83.16(14) 77.96(21) 83.37(14) 74.52(16)
19 Švec Karel ZVO7601 393.29 11. 85.23(11) 77.56(30) 65.62(25) 85.10(20) 79.78(18)
20 Procházka Antonín DCE5500 390.89 14. 79.37(14) 83.95(21) 70.87(22) 77.73(19) 78.97(20)
21 Collis Mark DKP7703 388.03 19. 76.05(19) 80.96(24) 75.31(20) 74.69(20) 81.02(26)
22 Pilař Marek CEP7700 387.36 11. 50.48(26) 70.66(24) 84.44(11) 59.26(29) 59.91(34) 62.61(25) 40.80(28)
23 Svatý Jakub PGP7610 386.63 18. 59.34(24) 68.71(27) 78.24(18) 80.56(27) 73.12(28) 26.66(34)
24 Svoboda Jiří DKP7504 382.62 12. 90.25(14) 52.93(34) 90.69(13) 70.91(30) 77.84(12)
25 Kužel Tomáš FSP7610 367.93 1. 75.74(19) 99.45( 2) 101.90( 1) 90.84( 8)
26 Dubec Pavel SCP8003 344.53 2. 98.06( 3) 90.05(15) 99.00( 2) 57.42( P)
27 Hrádek Tomáš ROU8301 343.88 17. 57.31( P) 50.85(33) 79.06(25) 0.00(60) 75.41(25) 81.25(17)
28 Lacina Martin DKP7502 335.52 20. 66.33(20) 51.25(32) 71.47(34) 0.00(57) 65.96(27) 30.33(42) 50.18(29) 28.81(32)
29 Rod Jan VSP7423 330.48 3. 93.14(10) 98.59( 3) 55.08( P) 83.67(13)
30 Kolář David LOU7700 316.70 25. 69.56(25) 71.87(33) 54.19(33) 26.89(52) 52.94(36) 32.05(30) 36.09(29)
31 Kučera Pavel DOR7101 314.15 25. 50.78(25) 53.19(30) 66.88(36) 29.29(46) 44.36(32) 67.17(38) 31.77(31)
32 Kolář Tomáš SLA7103 313.78 12. 52.30( P) 47.62(38) 83.84(12) 85.68(19) 44.34(25)
33 Král Aleš MFP7808 307.64 1. 101.70( 1) 101.03( 1)104.91( 1)
34 Dvořák Josef PGP8006 292.16 6. 70.39(23) 96.16( 6) 61.15(33) 64.46(21)
35 Boudný Jan SCP7417 284.69 11. 75.08(16) 77.26(31) 47.45( P) 84.90(11)
36 Pohl Zdeněk TAP7606 283.70 3. 97.06( 3) 89.56( 9) 97.08( 4)
37 Sládeček Petr RIC7702 267.34 13. 80.51(13) 61.90(29) 72.39(22) 7.98(48) 44.56( P)
38 Nemšovský Petr PGP7602 265.48 6. 92.21( 6) 90.98( 7) 82.29(16)
39 Ehler Tomáš VSP8102 265.26 7. 90.17( 7) 66.55(24) 44.21( P) 64.33(22)
40 Vinš Pavel DKL6900 257.66 9. 81.59(15) 86.95(19) 89.12( 9)
41 Šunka Jan LOU7600 255.10 7. 82.06(23) 82.57(15) 90.47( 7)
42 Kautský Jiří SCP8201 247.54 18. 68.17(18) 66.82(23) 41.26( P) 71.29(23)
43 Vrabec Ondřej SCP8303 234.73 3. 97.37( 4) 98.24( 3) 39.12( P)
44 Kolář Jan ZVO7901 234.62 18. 78.19(18) 76.84(18) 79.59(19)
45 Bašus Petr SCP7400 234.58 2. 39.10( P) 96.55( 4) 98.93( 2)
46 Střelba Ondřej PGP7510 230.89 13. 63.42(23) 83.30(13) 84.17(21)
47 Zápotocký Luboš SLA7500 215.84 27. 38.73(27) 35.97( P) 34.62(45) 4.07(53) 61.47(45) 40.98(39) 0.00(36) 0.00(40)
48 Pavlík Mojmír PDY8102 215.36 24. 77.86(29) 82.42(24) 55.08(27)
49 Dočkal Tomáš PGP7711 215.34 18. 65.42(21) 82.77(23) 67.15(18)
50 Jedlička Adam KAM7700 205.57 22. 64.28(22) 66.55(26) 74.74(32)
51 Beran Jaroslav SLA7601 204.05 28. 21.71(28) 34.01( P) 45.91(43) 0.00(61) 42.45(34) 52.17(37) 1.27(34) 7.80(37)
52 Španěl Ondřej DOR7100 201.66 15. 67.57(19) 80.34(15) 53.75(28)
53 Matys Jan DOR8001 198.72 24. 69.48(24) 77.88(28) 51.36(38)
54 Pastuszek Jakub VSP7500 197.28 13. 82.86(22) 81.54(13) 32.88( P)
55 Kučera Petr MFP7602 194.24 2. 94.54( 6) 99.70( 2)
56 Chmelík Petr DOR8100 191.50 30. 35.03(35) 59.99(38) 42.75(41) 53.73(30) 0.00(39)
57 Čermák Radek PGP6405 185.66 5. 90.16( 8) 95.50( 5)
58 Žemla Tomáš KAM7105 182.27 6. 92.86( 6) 89.41(16)
59 Datel Jiří DKL7101 177.47 3. 96.10( 3) 81.37(17)
60 Hřivna Štěpán PGP7507 172.66 9. 86.87( 9) 85.79(11)
61 Lampa David DKP7702 172.64 11. 92.44(11) 80.20(18)
62 Bergl Tomáš TJP7801 167.00 16. 80.74(16) 86.26(18)
63 Tichovský Martin PGP6100 166.72 10. 80.04(17) 86.68(10)
64 Snížek Jan DKP7600 159.65 35. 26.50(37) 54.29(42) 0.00(62) 59.49(48) 1.55(49) 17.82(35)
65 Polívka Petr RIC7401 156.86 28. 66.87(28) 32.63(45) 31.22(41) 26.14( P)
66 Kándl Filip DCE7400 154.19 14. 80.89(14) 73.30(21)
67 Jedlička Michal DKL8000 144.44 40. 14.92(40) 24.93(47) 14.85(52) 60.65(47) 29.09(43)
68 Šubrt Antonín DKP7100 143.00 19. 76.65(21) 66.35(19)
69 Dolák Ondřej DKP8002 139.64 39. 59.69(39) 63.10(44) 16.85(47)
70 Matoušek Petr EKP7503 136.93 23. 75.67(31) 61.26(23)
71 Vondráček Martin DKP7704 136.76 35. 67.38(35) 0.00(55) 69.38(35) 0.00(43)
72 Končický Lukáš RIC7501 136.09 25. 16.43(50) 68.85(25) 22.68( P) 28.13(33)
73 Vaněček Jan TJP8000 130.86 27. 52.50(31) 78.36(27) 0.00(56)
74 Foršt Jakub DOR7501 128.79 27. 48.80(34) 38.77(40) 41.22(27)
75 Michalský Richard RIC7703 128.75 32. 72.47(32) 34.82(43) 21.46( P)
76 Fanta Miroslav EKP5800 126.96 20. 62.04(32) 64.92(20)
77 Průša Michal VSP7310 118.73 4. 19.79( P) 98.94( 4)
78 Mička Aleš TJP7300 104.37 24. 43.57(39) 60.80(24)
79 Blahuta Marek MFP7301 103.61 1. 103.61( 1)
80 Němec Jan SOB7500 100.61 30. 69.15(36) 31.46(30)
81 Simr Pavel ROU7504 99.88 14. 16.65( P) 83.23(14)
82 Koma Vít DOR7702 99.64 33. 43.09(33) 56.55(35)
83 Blažek Martin ZVO7505 95.57 6. 95.57( 6)
84 Míka Pavel DKP7800 92.78 41. 54.69(41) 20.86(49) 17.23(46)
85 Siegl Roman MFP6700 91.50 9. 91.50( 9)
86 Novák Ivo OKP6200 91.27 11. 91.27(11)
87 Hric Jan MFP6300 84.27 40. 55.69(40) 28.58(47)
88 Matějka Hynek TAP7610 83.03 15. 83.03(15)
89 Lazar Jindřich RIC7504 79.91 41. 0.00(63) 66.59(41) 13.32( P)
90 Najman Jiří SLA8004 79.56 16. 79.56(16)
91 Přibík Martin PGP7406 78.16 28. 78.16(28)
92 Pinkr Josef HCE8200 77.30 29. 77.30(29)
93 Zámečník David KAM7500 76.95 17. 76.95(17)
94 Benc Jiří TAP8002 76.60 30. 76.60(30)
95 Hančl Martin ROU7601 76.56 43. 12.76( P) 63.80(43)
96 Karmazín Pavel LBE6800 75.95 20. 75.95(20)
97 Choutka Jaroslav SOB6301 72.99 34. 72.99(34)
98 Tolar Jan RIC7301 72.47 37. 60.39(37) 12.08( P)
99 Tomášek Jakub FSP7613 70.60 24. 70.60(24)
100 Machar Pavel DKP7903 69.21 26. 69.21(26)
101 Haering Jan LME7500 68.22 37. 68.22(37)
102 Štrait Martin VSP7602 67.64 32. 56.37(32) 11.27( P)
103 Hora Michal LBE7901 67.17 38. 67.17(38)
104 Čermák Daniel EKP7510 66.71 40. 66.71(40)
105 Nekvasil Michal DKP7501 66.59 41. 66.59(41) 0.00(52)
106 Kofroň Jan LBE8001 63.82 29. 63.82(29)
107 Grisa Petr SLA7600 62.33 30. 0.00(30) 10.39( P) 24.18(36) 22.42(45) 5.34(33) 0.00(47)
108 Kváča Vladimír DKP7706 60.77 46. 60.77(46)
109 Doležal Martin PGP8100 60.59 30. 60.59(30)
110 Jonáš Radek ZVO6901 56.87 31. 56.87(31)
111 Břízek Petr LOU8000 54.60 41. 54.60(49) 0.00(41)
112 Nekovář Ondřej RIC7405 54.29 44. 20.84(53) 24.40(44) 9.05( P)
113 Fiala Jan DOR7802 50.80 32. 30.64(36) 0.00(54) 20.16(32)
114 Vaculovič Radim DCE7501 50.63 36. 50.63(36)
115 Píchal Jan VSP5202 50.00 35. 41.67(35) 8.33( P)
116 Hála Tomáš PDY8202 49.01 50. 49.01(50)
117 Smutný Jan DLP8000 48.39 37. 48.39(37)
118 Dvořák Miroslav ZBP7601 43.19 40. 43.19(40)
119 Šubrt Evžen TAP8000 42.96 50. 42.96(51) 0.00(50)
120 Lukavský Jiří DKL7800 40.61 44. 40.61(44) 0.00(53) 0.00(46)
121 Šlapánek René ROU7904 40.14 44. 6.69( P) 33.45(44)
122 Perkner Radim ZVO8001 39.73 39. 23.30(39) 16.43(50)
123 Pospíšil Radek TJP7802 39.41 42. 39.41(42)
124 Gregor Radek DOR7404 31.42 31. 31.42(31)
125 Vítek Jiří DKL7300 30.28 38. 25.45(38) 4.83(39) 0.00(38)
126 Starý Jan FSP7800 27.93 46. 27.93(46) 0.00(55) 0.00(48)
127 Beneš Michal TJP7800 26.88 48. 26.88(48)
128 Hrstka Pavel SLA7501 18.01 29. 5.01(29) 3.00( P) 10.00(38) 0.00(37) 0.00(45)
129 Havel Josef KNC7800 17.24 41. 0.00(41) 17.24(48) 0.00(59) 0.00(42)
130 Bém Robert EKP7703 14.54 35. 0.00(35) 14.54(36)
131 Chramosta Tomáš KAM7601 14.40 37. 0.00(42) 14.40(37) 0.00(51)
132 Čtrnáct Jiří PGP7603 2.91 54. 2.91(54) 0.00(54)
133 Müller Vladimír HCE7700 2.66 49. 2.66(49)
H45
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Doubek Petr SLA7000 582.78 2. 96.51( 3) 97.13( P) 98.43( 6) 80.94(11) 96.95( 4) 92.42( 9) 94.10( 5) 81.60( 6) 99.66( 2)
2 Šrámek Petr RIC6905 575.56 2. 96.73( 2) 86.76( 8) 94.40(11) 96.23( 6) 89.36( 7) 96.86( 5) 95.41( 4) 95.93( P) 83.00( 8)
3 Veljačik Pavel SCP6200 566.04 1. 86.40(12)102.06( 1)100.67( 1) 87.32( 7) 94.34( P) 95.25( 6) 70.40(12) 74.93(12)
4 Jandera Tomáš SOB7300 552.69 1. 90.28( 8) 83.83(12) 96.30( 8) 96.80( 5) 74.98(17) 82.61(21)102.87( 1) 67.96(15)
5 Ptáček Jan PGP7205 542.48 4. 90.53( 6) 94.51(10) 98.20( 4) 78.25(14) 89.06(15) 75.29(10) 91.93( 4)
6 Šubrt Antonín DKP7100 510.39 7. 61.91(23) 85.61( 9) 98.21( 7) 73.53(14) 75.51(15) 86.24(17) 91.29( 7)
7 Baldrian Petr PGP7203 502.95 1. 106.76( 1) 100.07( 2) 92.43( 6) 96.68( 5)107.01( 1)
8 Kalousek Jiří DKP6901 475.49 4. 68.22(20) 98.54( 4) 74.86(18) 94.85( 7) 74.74(11) 64.28(17) 56.68(19)
9 Vaněk Petr ZBP7302 467.84 9. 81.00(15) 86.67(13) 72.93(19) 86.10(18) 82.16( 9) 58.98(18)
10 Cincibus Pavel FSP6605 465.46 10. 79.47(16) 84.93(10) 85.44(14) 61.87(15) 71.78(20) 79.78(23) 64.06(16)
11 Balej Jiří KAM7201 460.61 10. 78.20(17) 64.33(23) 83.12(10) 66.05(23) 91.08(11) 73.32(12) 68.84(13)
12 Šimša Jaromír MFP7100 446.76 2. 87.61(10) 89.08( 8) 93.50( 8) 98.75( 2) 77.82( 8)
13 Straka Lukáš SLA7002 442.78 11. 74.80(18) 73.80( P) 79.51(18) 68.82(21) 50.00(26) 67.99(14) 77.86(11)
14 Pelant Michal RIC7400 439.31 10. 83.14(13) 93.39(12) 33.98(30) 77.63(26) 73.22( P) 77.95(10)
15 Bláha Jan SJP6800 435.94 1. 89.17( 7) 100.43( 1) 85.72(10) 82.61( 8) 78.01( 7)
16 Kohoutek Jan RIC7303 387.02 20. 64.66(22) 67.37(20) 48.81(20) 84.63(20) 57.05(20) 64.50( P) 6.53(39)
17 Novák Ivo OKP6200 381.00 3. 96.40( 4) 93.78( 5) 99.50( 3) 91.32( 5)
18 Janeček Ondřej SOB7001 355.65 17. 51.09(28) 55.58(29) 80.18(17) 54.11(27) 68.76(31) 45.93(25)
19 Lorenc Václav DOR7200 349.03 22. 54.81(26) 66.43(22) 68.53(24) 67.14(32) 44.01(33) 48.11(23)
20 Vláčil Daniel RIC7307 344.23 2. 89.58( 9) 98.54( 4) 98.74( 2) 57.37( P)
21 Komín David PGP7405 333.98 5. 78.69(15) 95.41( 9) 72.46(14) 87.42( 5)
22 Pavlů Jaroslav DCE6100 333.01 16. 61.19(24) 70.32(22) 54.82(16) 64.72(34) 52.00(25) 29.96(29)
23 Jun Drahomír KNC5501 316.65 19. 52.87(27) 57.73(25) 46.02(32) 48.86(19) 55.63(25) 43.61(45) 55.54(22) 26.20(31) 39.19(25)
24 Hůla Pavel LBE7300 302.42 17. 26.81(40) 34.30(29) 50.34(31) 71.45(29) 58.67(19) 60.85(17)
25 Maroušek Jan DKP7402 301.47 16. 75.28(18) 81.30(16) 66.99(22) 77.90(25)
26 Bílý Milan JES7001 296.85 1. 93.25( 6)102.01( 2) 101.59( 1)
27 Tolar Jan RIC7301 286.98 23. 52.80(30) 42.64(23) 53.52(28) 52.53(24) 47.83( P) 37.66(27)
28 Koten Pavel RIC7200 282.17 11. 81.86(11) 89.06(15) 47.03( P) 64.22(15)
29 Kohl Jiří KPY6201 277.45 24. 45.51(31) 57.41(26) 42.54(24) 33.11(38) 60.56(37) 38.32(26)
30 Novák Libor OKP6504 272.44 3. 94.79( 5) 79.27(14) 0.00(36) 98.38( 3)
31 Černý Daniel TAP7200 272.00 22. 32.05(35) 30.69(39) 57.89(28) 40.98(25) 60.15(39) 50.24(22) 29.20(34)
32 Tihon Jaroslav TAP6102 266.11 17. 78.06(17) 0.00(38) 36.42(27) 54.17(26) 43.19(34) 28.09(30) 26.18(35)
32 Žemla Tomáš KAM7105 266.11 2. 86.42(11) 99.81( 2) 79.88( 9)
34 Klaška Pavel DKP6500 255.81 4. 94.62( 4) 86.02( 9) 75.17(16)
35 Matoušek Martin SLA7100 254.70 12. 82.49(13) 42.45( P) 81.30(12) 48.46(22)
36 Černý Radomír HCE6901 253.03 13. 72.61(19) 46.63(22) 72.50(13) 61.29(16)
37 Koliáš Čeněk DKP7102 249.38 7. 91.01( 7) 73.74(13) 84.63( 7)
38 Maleček Vít PGP6801 249.08 20. 75.25(20) 22.32(38) 40.04(34) 76.02(27) 35.45(36)
39 Uhlíř Patrik LBE7000 246.01 17. 46.72(29) 67.37(20) 49.64(18) 19.20(40) 63.08(17)
40 Sedláček Jaroslav ROZ6801 237.44 27. 35.56(33) 24.93(42) 58.57(27) 0.00(41) 42.84(33) 62.84(36) 12.70(44) 0.00(46)
41 Votava Petr KNC6602 237.28 15. 83.54(15) 52.59(17) 57.06(41) 44.09(32)
42 Vejražka Jiří KPY7400 235.55 30. 27.41(36) 30.67(33) 36.43(35) 59.61(40) 46.90(30) 34.53(30)
43 Herynek Petr RIC7305 232.79 11. 65.09(21) 37.82(26) 91.08(11) 38.80( P)
44 Rakovec Michal SCP6901 227.95 3. 98.88( 3) 37.99( P) 91.08(11)
45 Jiras Jiří DOR6900 217.68 21. 34.91(34) 43.32(35) 46.99(21) 35.50(36) 21.14(40) 35.82(28)
46 Mach Radovan VSP6600 199.08 12. 79.80(12) 86.10(18) 33.18( P)
47 Dostál Tomáš DLP7400 197.51 24. 61.04(24) 45.05(34) 32.27(32) 59.15(24)
48 Svoboda Ondřej ROZ7100 194.40 21. 74.02(21) 48.26(32) 72.12(28)
49 Kabát Jan PGP6901 193.15 2. 99.83( 2) 93.32( 3)
50 Lebeda Dušan SPC7312 191.28 1. 89.61( 6) 101.67( 1)
51 Beneš Jan DKL6600 184.76 26. 15.07(46) 61.03(26) 1.07(40) 66.61(33) 32.96(37) 8.02(38)
52 Zakouřil Václav VSP7401 183.55 6. 30.59( P) 67.56(16) 85.40( 6)
53 Valla Zdeněk ZVO6501 182.96 21. 25.74(37) 60.29(38) 46.45(31) 50.48(21)
54 Hruška Jan DOR7000 175.60 24. 6.62(39) 32.26(38) 78.04(24) 27.46(39) 31.22(32)
55 Háněl Jaromír ZVO6801 175.36 15. 71.04(30) 65.94(15) 38.38(26)
56 Kándl Filip DCE7400 174.34 11. 83.93(11) 90.41(14)
57 Stehno Pavel DKP4900 158.64 29. 19.40(38) 13.76(47) 22.06(39) 23.77(39) 36.88(35) 21.23(32) 35.30(29)
58 Fanta Miroslav EKP5800 155.20 16. 78.38(16) 76.82(19)
59 Zavadil Vladimír VSP6710 154.93 24. 61.48(25) 27.04(36) 25.82( P) 40.59(24)
60 Aster Vladimír SLA6500 154.57 21. 44.13(32) 25.76( P) 33.26(31) 51.42(21)
61 Karmazín Pavel LBE6800 154.22 13. 80.40(13) 73.82(13)
62 Strnad Pavel HCE7100 139.92 25. 55.11(25) 56.89(27) 27.92(35)
63 Krejčí Ladislav ROU7301 136.62 30. 22.77( P) 51.06(30) 0.00(42) 32.43(38) 30.36(33)
64 Žáček Martin FSP6803 135.46 22. 53.39(29) 82.07(22)
65 Čech Zdeněk ROZ7300 130.89 28. 23.66(37) 49.34(32) 57.89(28)
66 Kraml Martin ZVO7102 128.69 28. 36.45(36) 36.26(28) 55.98(42) 0.00(41)
67 Krausz Milan FSP6700 122.62 19. 70.16(19) 52.46(30)
68 Buk Jiří ROU6901 122.20 27. 20.37( P) 18.01(45) 34.72(37) 49.10(27) 0.00(42)
69 Pračka Tomáš RIC7302 120.54 2. 100.45( 2) 20.09( P)
70 Chotětický Václav DKL5202 119.88 27. 56.00(28) 49.10(27) 14.78(33)
71 Bolehovský Pavel VSP7103 118.33 3. 98.61( 3) 19.72( P)
72 Jirásek Milan VSP7403 117.04 4. 97.53( 4) 19.51( P)
73 Aschermann Jan VSP6902 116.22 4. 19.37( P) 96.85( 4)
74 Brachtl Daniel ZVO6902 111.37 19. 60.07(19) 51.30(20)
75 Jirous Jiří TAP7201 103.73 21. 55.99(21) 47.74(23)
76 Blahuta Marek MFP7301 102.64 1. 102.64( 1)
77 Petrilák Miroslav DOR6600 99.19 29. 48.71(31) 48.70(29) 1.78(35) 0.00(48)
78 Datel Jiří DKL7101 98.60 3. 98.60( 3)
79 Janas Petr PGP7106 98.50 3. 98.50( 3)
80 Siegl Roman MFP6700 95.93 3. 95.93( 3)
81 Mařík Karel FSP7200 94.49 24. 46.59(30) 0.00(43) 47.90(24)
82 Šindelka Antonín DLP7200 91.48 10. 91.48(10)
83 Semík Jan VSP6507 90.58 9. 0.00(40) 15.10( P) 75.48( 9)
84 Kondrát Martin PGP6501 88.80 9. 88.80( 9)
85 Kurfürst Pavel FSP7400 86.13 8. 86.13( 8)
86 Hartman Aleš VSP6506 84.62 11. 14.10( P) 70.52(11)
87 Chum Jaroslav SLP6601 82.00 14. 82.00(14)
88 Prox Jakub RIC7406 76.80 33. 0.00(51) 35.72(33) 0.00(45) 28.28(48) 0.00(54) 12.80( P) 0.00(47)
89 Neyrinck Noel VSP7012 76.70 35. 63.92(35) 12.78( P)
90 Ždimera Zdeněk LME7000 76.29 10. 76.29(10)
91 Šimek Tomáš FSP6304 70.32 22. 70.32(22)
92 Hlubuček Tomáš KAM6603 70.31 41. 25.61(41) 31.91(47) 12.79(43)
93 Procházka Antonín DCE5500 70.12 14. 70.12(14)
94 Španěl Ondřej DOR7100 62.02 18. 62.02(18)
95 Kožina Petr PGP6000 60.66 18. 60.66(18)
96 Choutka Jaroslav SOB6301 57.73 20. 57.73(20)
97 Sanna Roberto DKP6703 54.37 43. 54.37(43)
98 Kamerer Marek KAM6200 54.16 23. 54.16(23)
99 Glasnák Vladimír MFP7300 50.50 31. 50.50(31)
100 Kohout Zdeněk DKL7200 49.13 44. 49.13(44)
101 Dobeš Václav KPY5701 47.33 35. 0.00(41) 19.37(43) 17.92(35) 0.00(44) 0.00(42) 0.00(51) 0.00(36) 10.04(37)
102 Hamrle Jindřich ZVO7403