Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2019 - stav po 7 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček TAP Ano Ano
2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček JES Ano Ano
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček MKP, KNC Ano Ano
2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Městková Lucie TEP7850 403.58 1. 103.15( 1)111.61( 1) 96.23( 3) 92.59( 4)
2 Bartalošová Jana PGP8154 396.89 1. 98.06( 3) 95.30( 2)103.35( 1)100.18( 2) 82.83(10)
3 Mikulová Zuzana ZVO7951 393.35 1. 105.58( 1) 80.91( 7) 84.77( 5) 93.83( 6)103.20( 1) 90.74( 7)
4 Žemlová Eva KAM7550 365.49 4. 96.25( 4) 90.39( 5) 80.60( 8) 98.25( 4)
5 Malečková Iva PGP7559 347.43 3. 74.04(10) 64.42(13) 87.38( 4) 68.58(16) 87.47( 7) 98.54( 3)
6 Fialová Jana DOR8050 317.31 8. 84.92( 9) 72.00(12) 71.27(18) 89.12( 8)
7 Sotonová Jitka TAP7950 311.75 3. 56.18(14) 93.09( 3) 67.91(18) 59.10(24) 91.65( 5)
8 Hrádková Kateřina ROU8350 301.59 8. 87.29( 8) 61.57(14) 74.50(11) 78.23(14)
9 Kučerová Marie VSP7551 288.96 2. 94.51( 3) 98.79( 2) 95.66( 4)
10 Hrušková Blanka DOR7555 287.98 11. 79.71(11) 52.76(19) 48.10(29) 74.84(16) 80.67(12)
11 Perknerová Barbora ZVO8151 287.86 6. 66.91(22) 70.20( 9) 59.21(22) 91.54( 6)
12 Vyhnálková Eva RIC7552 276.15 11. 70.11(11) 43.22(22) 63.39(20) 63.86(21) 78.79(13)
13 Svítilová Pavla BZP7750 276.11 6. 64.97(13) 60.87(16) 82.21( 6) 68.06(17) 41.63(35)
14 Městková Kateřina VSP7650 269.85 3. 96.53( 3) 94.36( 5) 78.96(13)
15 Dlouhá Marta BZP7851 260.72 5. 95.89( 5) 75.81( 7) 89.02( 6)
16 Pilařová Kateřina CEP8050 251.35 15. 74.31(15) 47.76(18) 56.27(18) 0.00(18) 40.94(32) 49.04(30) 71.73(16)
17 Tolarová Ivana RIC7650 250.32 17. 70.38(18) 47.97(21) 73.47(17) 58.50(21)
18 Brandejsová Petra DKP7853 249.86 5. 43.73(19) 43.15(23) 90.94( 5) 72.04(15)
19 Pecharová Michaela TJP6550 245.92 10. 71.76(10) 60.69(12) 50.99(27) 62.48(19)
20 Procházková Jana DKP8052 241.78 17. 72.76(17) 44.73(31) 62.58(23) 61.71(20)
21 Mišeková Martina KAM7851 197.55 13. 75.87(13) 33.11(29) 39.71(13) 48.86(31)
22 Magazu Radka DOR7853 189.51 14. 74.86(14) 46.51(30) 19.49(43) 48.65(22)
23 Bozděchová Lenka PGP8254 168.92 2. 69.07(15) 99.85( 2)
24 Škáchová Petra KAM7054 167.90 4. 92.10( 4) 75.80( 7)
25 Krejčová Jana ROU7758 166.56 12. 65.08(12) 50.89(28) 50.59(29)
26 Čevelová Ivana RIC7853 163.90 4. 84.12( 4) 79.78(10)
27 Bartůňková Lucie LOU7750 161.28 19. 70.20(19) 37.28(26) 53.80(26)
28 Gajdová Kristina VSP7752 159.97 8. 80.56( 8) 79.41(12)
29 Šeborová Tereza DKL8150 154.59 5. 82.69( 5) 71.90(14)
30 Forstereviczová Jana DOR7653 153.07 9. 65.80(19) 87.27( 9)
31 Proxová Lada RIC8350 148.77 2. 97.90( 2) 50.87(27)
32 Vondráčková Markéta DKP7856 147.96 11. 38.67(25) 29.78(37) 79.51(11)
33 Pangrácová Jana MFP7653 146.76 7. 91.59( 7) 55.17(25)
34 Izáková Ivana EKP7453 146.17 10. 80.71(10) 65.46(12)
35 Rejšková Alena KAM7750 137.85 10. 68.92(20) 68.93(10)
36 Tloušťová Eva SCP6950 130.71 20. 54.02(24) 19.65(20) 0.00(40) 11.84(44) 45.20(32)
37 Geševa Radka LOU8150 128.92 11. 66.16(11) 62.76(22)
38 Smolková Alena PGP6450 124.01 11. 64.95(11) 59.06(23)
39 Ehlerová Petra VSP7855 123.90 17. 57.20(17) 66.70(19)
40 Baxová Irena LBE7951 115.95 17. 49.03(17) 66.92(17)
41 Kuželová Michaela FSP7851 114.52 9. 34.65(28) 79.87( 9)
42 Havlová Eva KNC7851 109.94 26. 45.34(26) 0.00(45) 23.34(40) 41.26(37)
43 Ryšavá Magdalena PGP7650 109.75 1. 109.75( 1)
44 Stará Vendula FSP8150 105.38 18. 41.25(24) 64.13(18)
45 Arnoštová Kateřina DOR7652 101.61 1. 101.61( 1)
46 Fibírová Zuzana FSP7555 101.44 12. 29.44(31) 72.00(12)
47 Tichovská Hana PGP6652 100.42 2. 100.42( 2)
48 Šimerková Olga PGP7551 96.61 3. 96.61( 3)
49 Šimšová Jana MFP7651 95.73 2. 95.73( 2)
50 Collis Blanka DKP8257 94.42 6. 94.42( 6)
51 Bartoňová Terezie FSP7550 84.45 7. 84.45( 7)
52 Rožková Petra RIC7575 83.31 6. 83.31( 6)
53 Dudová Irena HCE8250 82.30 12. 78.24(12) 4.06(46)
54 Maříková Markéta FSP7351 80.89 11. 80.89(11)
55 Řepková Jana PGP7762 78.83 6. 78.83( 6)
56 Bartáková Alena ZVO7552 77.77 15. 77.77(15)
57 Kopecká Magdaléna KPY8250 76.95 9. 76.95( 9)
58 Zoubková Jana ZBP8050 76.34 14. 76.34(14)
59 Asterová Jana SLA7451 75.92 8. 75.92( 8)
60 Sedláčková Petra ROZ7050 75.82 15. 54.84(15) 0.00(17) 20.98(42)
61 Siegerová Lucie TAP7552 75.59 9. 75.59( 9)
62 Hudosová Gabriela RIC7299 74.62 8. 74.62( 8)
63 Forstová Lenka MFP6850 74.60 10. 74.60(10)
64 Němcová Barbora SOB7550 74.42 9. 74.42( 9)
65 Motyčková Zuzana TAP7753 74.22 16. 74.22(16)
66 Vrbová Kateřina CEP7950 72.27 23. 36.20(27) 36.07(23)
67 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 70.71 8. 70.71( 8)
68 Fuxová Kateřina SLA7850 69.24 14. 28.93(14) 40.31(33)
69 Skripniková Kateřina FSP8051 68.73 33. 25.45(38) 43.28(33)
70 Bazinková Blanka ROU8151 68.65 21. 68.65(21) 0.00(43)
71 Lazarova Pavla RIC7651 67.47 28. 16.69(35) 50.78(28)
72 Pračková Zita RIC7850 65.32 20. 65.32(20)
73 Pilátová Petra DKL8051 64.95 20. 16.24( P) 48.71(20)
74 Hellerová Alena ROU7850 64.66 32. 25.65(32) 39.01(34)
75 Vaněčková Petra TJP7950 61.56 21. 61.56(21)
76 Alblová Lucie LME7555 61.22 15. 61.22(15)
77 Nováková Ivana DLP8150 58.10 24. 58.10(24)
78 Pinkava Anna FSP8151 57.50 23. 57.50(23) 0.00(46)
79 Pinkrová Šárka HCE8350 57.38 25. 57.38(25)
80 Znamenáčková Helena TAP8153 51.75 16. 51.75(16)
81 Berná Markéta ODV7651 51.23 26. 51.23(26)
82 Topičová Anna LOU8350 45.80 25. 45.80(25)
83 Lázničková Blanka LOU8050 43.27 37. 8.32(37) 34.95(38)
84 Cichrová Iveta TAP7752 42.54 34. 42.54(34)
85 Protivová Monika TAP7651 41.54 36. 41.54(36)
86 Špičáková Barbora DKP8250 34.95 38. 34.95(38)
87 Kurfürstová Magdalena FSP7852 34.78 35. 34.78(35)
88 Beranová Vlasta UVP5450 34.58 40. 34.58(40)
89 Ledinská Leona DKP8161 33.85 41. 33.85(41)
90 Pilařová Kateřina JES8450 31.94 36. 31.94(36)
91 Berglová Lucie TJP8250 30.63 30. 30.63(30)
92 Dlouhá Jana DKP5950 26.72 42. 0.00(48) 26.72(42)
93 Balusková Ida OKP7350 25.31 39. 25.31(39)
94 Zábřeská Jitka LOU7950 22.18 33. 22.18(33)
95 Chramostová Blanka KAM7551 21.75 41. 21.75(41)
96 Andrlova Vendula KNC8050 18.28 34. 18.28(34)
97 Kučerová Lenka SLP7963 17.66 44. 17.66(44)
98 Lacinová Hanka DKP7952 15.65 45. 15.65(45)
99 Pokorná Magdaléna PGP7562 12.04 43. 12.04(43)
100 Nedomová Iva PDY7851 11.87 36. 11.87(36)
101 Beranová Jana SLA7551 11.80 46. 0.00(51) 11.80(46)
102 Černá Petra HCE7751 6.54 16. 6.54(38) 0.00(16)
103 Chmelíková Vlasta DOR7753 4.68 45. 4.68(45)
104 Hladíková Zuzana DKP7852 0.75 39. 0.75(39)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Valentová Helena OKP6550 416.76 1. 104.42( 1)103.56( 1)104.00( 1)104.78( 1) 94.91( 5) 103.42( 1)
2 Šrámková Iva RIC7251 405.47 1. 106.21( 1) 98.07( 2) 89.92( 7) 95.27( 4) 105.92( 1) 94.70( 5)
3 Komersová Jana KNC6550 387.80 2. 93.79( 4) 97.51( 3) 99.31( 2) 96.95( P) 94.03( 6)
4 Ptáčková Kateřina PGP7350 384.55 2. 93.61( 5) 95.00( 4) 94.76( 3)100.16( 2) 85.82( 7) 94.63( 7) 90.34( 8)
5 Benešová Jaroslava DKL7050 375.89 3. 93.97( P) 90.15( 7) 90.17( 6) 95.84( 3) 95.91( 3) 86.40(10)
6 Fantová Libuše EKP5650 360.84 4. 81.62( 8) 93.71( 4) 89.27( 9) 96.24( 4)
7 Cincibusová Ivana FSP6651 360.78 2. 83.54(10) 87.42( 7) 82.05( 8) 98.61( 2) 91.21( 7)
8 Čiháková Lenka KNC6750 359.24 5. 90.73( 7) 87.62(10) 91.08( 5) 80.02( 9) 89.81( P)
9 Hudosová Gabriela RIC7299 349.37 3. 96.22( 3) 88.62( 8) 75.40(10) 89.13(10)
10 Neumannová Renata PVP6650 339.28 4. 78.51(14) 91.67( 4) 89.05( 6) 80.05(14)
11 Kotková Lenka RIC7352 338.76 3. 77.92(15) 70.10(13) 61.47(15) 90.62( 5) 95.47( 3) 74.75(16)
12 Dobiášová Hana ROU7451 300.65 11. 66.97(14) 66.80(20) 69.37(14) 75.24(11) 69.19(12) 75.39(18) 80.65(13)
13 Horáková Lenka VSP7255 284.51 2. 88.01( 9)101.68( 2) 94.82( 6)
14 Nová Jana DOR7150 282.93 2. 97.57( 2) 58.08(23) 35.88(24) 91.40( 8)
15 Procházková Miluše DCE5450 279.34 10. 61.03(22) 61.63(16) 72.41(10) 66.33(26) 78.97(15)
16 Kotenová Klára RIC7252 278.29 15. 70.06(18) 52.25(18) 37.39(21) 59.82(16) 80.67(15) 67.74(19)
17 Freyová Michaela KPY6050 264.23 9. 75.25( 9) 61.20(21) 49.30(20) 52.67(17) 56.55(18) 71.23(21) 33.87(24)
18 Šejnová Magdalena KAM7055 254.00 8. 85.52( 8) 54.84(16) 45.92(21) 67.72(25)
19 Hrdličková Ludmila SLA6950 247.07 14. 65.26(15) 57.38(17) 61.34(14) 63.09(28)
20 Bártová Pavla ZVO7152 234.58 11. 73.00(11) 21.21(24) 26.18(25) 33.82(22) 57.08(17) 70.68(23)
21 Červinková Jitka OKP6451 231.43 9. 75.52(16) 84.12( 9) 71.79(14)
22 Buková Jana ROU7150 230.30 13. 63.81(15) 68.11(13) 78.63(16) 19.75(27)
23 Kavková Dana SCP6150 184.47 5. 94.36( 5) 90.11( 9)
24 Kašparová Irena SLA6852 175.68 13. 67.78(13) 56.37(19) 51.53(30)
25 Smolková Alena PGP6450 172.21 11. 86.50(11) 85.71(11)
26 Janečková Veronika SOB7151 168.28 4. 73.09(12) 95.19( 4)
27 Řadová Jaromíra DKP6551 168.19 15. 32.03(24) 60.67(15) 75.49(17)
28 Pavlů Veronika PGP6950 167.80 5. 91.32( 5) 76.48(11)
29 Melišíková Radka TAP7152 166.53 8. 85.78( 8) 80.75(12)
30 Puchernová Veronika SCP7455 165.68 6. 91.16( 6) 74.52(12)
31 Šimůnková Martina TAP6851 161.05 19. 42.05(19) 44.44(22) 74.56(19)
32 Kettnerová Lenka HCE6450 153.75 9. 80.04( 9) 73.71(17)
33 Klašková Kateřina DKP6750 150.86 13. 81.54(13) 69.32(18)
34 Hlavatá Pavla DKP7050 145.00 12. 84.27(12) 60.73(21)
35 Zelená Markéta PGP5850 142.46 11. 72.91(17) 69.55(11)
36 Nováková Irena OKP6651 141.82 18. 44.90(18) 37.90(23) 59.02(22)
37 Žižková Markéta DOR7352 136.23 12. 71.02(12) 7.95(27) 57.26(29)
38 Pavlíčková Lenka DOR7251 135.97 13. 51.88(20) 84.09(13)
39 Bejčková Jana DKL7150 129.36 3. 32.34( P) 97.02( 3)
40 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 123.54 17. 58.51(17) 0.00(34) 65.03(27)
41 Krotilová Magdaléna BZP7150 112.78 20. 41.64(20) 71.14(22)
42 Dvořáková Ivana PGP7254 112.27 23. 33.82(23) 9.07(26) 69.38(24)
43 Kolářová Michaela SLA7351 110.05 20. 43.79(21) 66.26(20)
44 Mudrová Martina HCE6451 107.22 10. 73.72(10) 33.50(25)
45 Straková Jana SLA7251 104.72 16. 60.13(16) 44.59(31)
46 Bezpalcová Zuzana OKP7454 99.56 2. 99.56( 2)
47 Jírová Monika ROZ7350 93.25 6. 93.25( 6)
48 Klinkerová Jitka KAM6450 92.05 6. 92.05( 6)
49 Forstová Lenka MFP6850 85.38 11. 85.38(11)
50 Němečková Jarmila VSP6650 83.35 14. 83.35(14)
51 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 82.80 12. 82.80(12)
52 Šafková Petra KAM6650 73.91 20. 73.91(20)
53 Úlehlová Monika TAP6950 73.50 13. 73.50(13)
54 Baštová Jana DOR7452 70.90 18. 52.03(18) 0.00(31) 18.87(35)
55 Petýrková Pavlína BZP7351 69.06 19. 69.06(19)
56 Klofáčová Romana SLP6951 57.99 26. 21.54(26) 36.45(33)
57 Ždimerová Monika LME6950 54.93 23. 54.93(23)
58 Marholdová Martina ZVO7451 51.14 23. 40.50(23) 0.00(30) 10.64(37)
59 Hánělová Katarína ZVO7351 50.32 19. 50.32(19)
60 Daňková Daniela DKP7353 50.18 28. 0.00(28) 43.57(32) 6.61(28)
61 Beranová Vlasta UVP5450 49.86 20. 49.86(20)
62 Kučerová Michaela RIC7253 49.54 19. 49.54(19)
63 Jirasová Jana DOR7450 49.32 21. 49.32(21)
64 Dlouhá Jana DKP5950 48.60 22. 48.60(22)
65 Nováková Martina PDY7350 45.41 25. 30.42(25) 0.00(29) 0.00(32) 14.99(36)
66 Tloušťová Eva SCP6950 43.85 24. 18.80(24) 25.05(25)
67 Míchalová Marcela KPY6850 37.17 24. 37.17(24) 0.00(29)
68 Řeháková Jana DVP7351 36.68 22. 36.68(22) 0.00(39)
69 Zimmerová Lenka ZVO6451 32.75 34. 32.75(34)
70 Petrová Martina TAP6852 32.68 23. 32.68(23) 0.00(30)
71 Jandová Kateřina DKL7252 24.61 25. 6.15( P) 18.46(25)
72 Preislerová Naďa LME6851 23.00 26. 0.00(26) 23.00(26)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Cabrnochová Hana DKL5550 382.40 2. 95.60( P) 91.71( 6) 97.95( 3) 80.68( 7) 89.01( 5) 97.14( 2) 86.18( 8)
2 Sládková Eva TEH5751 369.25 1. 91.07( 4)105.07( 1)103.98( 1) 69.13(14)
3 Havlíčková Jindra KNC6150 361.67 1. 104.37( 1) 83.38(13) 83.50( 6) 72.00( 9) 90.42( P)
4 Dudová Hana DKP5752 354.23 2. 89.69( 6) 84.88(12) 79.10( 7) 82.52( 8) 97.14( 2) 72.06(13)
5 Rančáková Stáňa DKL5950 341.97 6. 85.49( P) 85.33(11) 65.54(12) 88.07( 6) 83.08( 9)
6 Kohoutová Pavla KNC6251 330.81 3. 93.43( 3) 82.58(15) 48.77(13) 72.10( 8) 82.70( P)
7 Šilerová Zdena KNC5750 324.13 5. 89.92( 7) 84.61( 5) 68.57(10) 81.03( P)
8 Štrossová Jiřina DCE5650 322.98 5. 88.18( 9) 83.56( 5) 85.53( 7) 65.71(15)
9 Votavová Renata KNC6452 314.92 2. 102.20( 2) 63.52(17) 70.47(10) 78.73( P) 33.45(17)
10 Mrázová Pavla DCE5550 303.76 1. 97.82( 2) 106.54( 1) 99.40( 2)
11 Klusáková Jitka DKP5651 292.37 1. 100.66( 2) 88.55( 4)103.16( 1)
12 Kudrnáčová Hana KAM6250 291.08 8. 86.62(10) 75.05( 8) 55.78(15) 73.63(11)
13 Hrabánková Ilona PGP6250 278.70 3. 49.90( 7) 97.10( 3) 56.19(14) 75.51(10)
14 Kohlová Alena KPY6051 276.11 2. 98.08( 2) 90.70( 4) 87.33( 7)
15 Ježková Regina PGP6352 240.04 5. 89.89( 5) 93.48( 5) 56.67(13)
16 Kujanová Martina BZP5850 232.48 4. 95.16( 4) 81.57( 6) 55.75( 6)
17 Soukupová Michaela VSP5850 217.75 9. 82.61(14) 71.75( 9) 63.39(12)
18 Svobodná Eva DKP5851 215.98 6. 76.67(11) 47.17( 7) 92.14( 6)
19 Mrázková Ivana DKP5650 211.56 1. 105.84( 1)105.72( 1)
20 Zelená Markéta PGP5850 202.60 2. 105.37( 2) 97.23( 4)
21 Beranová Vlasta UVP5450 198.32 12. 67.87(16) 17.16(14) 59.33(12) 53.96(16)
22 Jahnová Helena SCP5550 188.96 3. 91.52( 4) 97.44( 3)
23 Šámalová Hana OKP6151 176.23 11. 59.27(18) 67.17(11) 49.79(15)
24 Baziková Lucie TJP6451 145.20 10. 68.32(11) 76.88(10)
25 Choutková Lenka SOB6350 142.58 5. 57.72(13) 84.86( 5)
26 Zimmerová Lenka ZVO6451 113.13 9. 82.01( 9) 31.12(18)
27 Bochenková Jana DOR6150 95.80 5. 95.80( 5)
28 Dohnalová Dana VSP5050 93.50 3. 93.50( 3)
29 Tachezy Ruth DOR6451 88.84 8. 88.84( 8)
30 Veljačiková Markéta SCP6451 88.09 3. 88.09( 3)
31 Procházková Miluše DCE5450 86.92 4. 86.92( 4)
32 Doležalová Vlasta PGP5550 72.34 12. 72.34(12)
33 Jelínková Radana PGP5851 50.76 14. 50.76(14)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Zavadilová Naďa SCP5450 396.74 2. 97.54( 2)102.59( 2) 73.47( 2) 101.79( 2) 94.82( 3)
2 Stehnová Hana DKP5150 331.91 1. 80.10( 2) 52.86( 4) 82.98( P) 68.83( 6)100.00( 1)
3 Městková Eva TEP4851 300.11 1. 103.72( 1)100.00( 1) 96.39( 3)
4 Wolkerová Dagmar TJP5250 288.62 1. 100.00( 1) 94.93( 3) 93.69( 3)
5 Kubátová Milada PGP4750 285.31 1. 85.62( 4) 101.83( 1) 97.86( 2)
6 Mikšová Stanislava DKP5250 245.86 2. 72.01( 3) 18.86( 5) 0.00( 7) 60.84( 7) 94.15( 2)
7 Jůzková Jaroslava SCP5250 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
8 Lohrová Jarmila SCP4650 169.45 3. 24.99( 6) 15.54( 3) 68.87( 5) 60.05( 5)
9 Matějů Ladislava UVP4750 152.97 4. 83.30( 4) 69.67( 4)
10 Ryšavá Lubomíra TJP4750 72.54 5. 72.54( 5)
D75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Haňkovská Jana PGP4050 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Zmeková Míla SLP4451 296.23 1. 34.46( 2) 61.77( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Bláhová Blanka SJP3651 183.72 1. 34.42( 3) 49.30( 2) 100.00( 1)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Skripnik Ondřej FSP7502 414.70 1. 105.14( 1)106.40( 1)104.74( 1) 97.71( 3) 98.42( 2)
2 Bambousek Martin DOR7302 406.31 1. 101.02( 1)104.17( 1) 100.59( 2)100.53( 2)
3 Šemelík Petr DKL6901 383.84 2. 95.96( P) 84.03( 9) 88.07( 8) 97.45( 2) 94.67( 3) 93.22( 7) 95.76( 4)
4 Pilát Miroslav DKL7900 374.25 3. 93.56( P) 95.28( 3) 88.14( 8) 97.27( 3)
5 Kubát Tomáš RIC7503 372.88 4. 93.08( 6) 78.66(14) 91.01( 6) 80.66(17) 92.31( 4) 96.48( 4) 80.42(11)
6 Houska Jindřich DOR7601 370.75 3. 98.07( 3) 77.54(15) 91.97( 5) 83.30(14) 94.89( 6) 85.82( 7)
7 Hrádek Tomáš ROU8301 348.18 5. 95.24( 5) 69.99(23) 75.43(17) 63.90(20) 52.39(26) 92.69( 8) 84.82(10)
8 Švec Karel ZVO7601 342.54 7. 85.94( 7) 72.61(21) 76.59(16) 81.57(15) 84.54( 8) 90.49(11) 77.44(13)
9 Kamenický Jan TAP7900 340.72 4. 97.73( 4) 76.16(17) 81.40(16) 85.43( 9)
10 Šubrt Antonín DKP7100 320.92 12. 79.13(15) 74.84(15) 87.68(14) 79.27(12)
11 Dvořák Josef PGP8006 320.87 12. 84.16(12) 85.31(13) 56.90(23) 82.13(17) 69.27(25)
12 Černý Michal ROU7505 320.10 10. 73.65(18) 87.71(10) 70.27(19) 88.47(13) 68.29(26)
13 Heller Jiří ROU7708 319.14 6. 78.57(13) 45.52(28) 89.04( 6) 75.57(14) 0.00(38) 75.96(16)
14 Svatý Jakub PGP7610 313.00 9. 81.97( 9) 70.88(22) 63.17(21) 89.26(12) 70.89(23)
15 Machar Pavel DKP7903 300.48 11. 79.37(11) 76.88(13) 76.67(23) 67.56(28)
16 Kolář Tomáš SLA7103 296.27 7. 87.40( 7) 55.66(28) 80.46(18) 72.75(20)
17 Svoboda Jiří DKP7504 292.95 8. 85.60( 8) 51.51(29) 50.13(29) 79.58(20) 76.26(15)
18 Havlíček Jan RIC7902 287.44 2. 101.44( 2) 92.26( 4) 93.74( 4)
19 Pangrác Ondřej MFP7603 279.30 1. 100.91( 2) 76.63(16) 101.76( 1)
20 Kužel Tomáš FSP7610 278.89 5. 88.03( 9) 95.42( 5) 95.44( 5)
21 Pavlíček Lubomír KPY7800 265.19 6. 86.14( 8) 87.74( 9) 91.31( 6)
22 Dočkal Tomáš PGP7711 264.81 18. 64.92(27) 61.66(23) 71.74(18) 66.49(29)
23 Lacina Martin DKP7502 254.51 19. 56.69(19) 49.60(26) 44.34(31) 63.63( P) 19.97(38) 77.82(22) 56.37(35)
24 Víteček Jan DKP7201 251.40 8. 80.46(14) 85.30(16) 85.64( 8)
25 Končický Lukáš RIC7501 251.06 19. 74.89(19) 51.55(27) 62.85(28) 61.77(31)
26 Pilař Marek CEP7700 241.86 16. 73.92(16) 54.63(25) 48.13(30) 34.85(26) 55.74(24) 57.57(30)
27 Kolář Jan ZVO7901 240.54 9. 81.95(13) 81.24( 9) 0.00(37) 77.35(14)
28 Černý Ondřej CEP7800 235.44 15. 73.01(20) 87.32(15) 75.11(18)
29 Bartaloš Tomáš PGP8010 234.26 9. 70.76(23) 72.48(16) 91.02( 9)
30 Rod Jan VSP7423 234.06 12. 74.25(19) 72.61(21) 87.20(12)
31 Doležal Martin PGP8100 224.27 10. 72.94(20) 80.82(10) 70.51(25)
32 Collis Mark DKP7703 210.73 10. 79.59(10) 52.68( P) 78.46(11)
33 Lampa David DKP7702 207.82 10. 25.94(37) 31.51(34) 90.93(10) 59.44(32)
34 Mička Aleš TJP7300 201.10 19. 46.62(32) 80.02(19) 74.46(19)
35 Král Aleš MFP7808 193.97 2. 94.39( 3) 99.58( 2)
36 Zápotocký Luboš SLA7500 187.19 17. 64.40(17) 0.00(43) 38.96(25) 35.13(33) 48.70(38)
37 Šístek Daniel SCP7507 178.44 5. 90.13( 5) 88.31( 7)
38 Matějka Hynek TAP7610 167.49 6. 79.90(13) 87.59( 6)
39 Lounek Jakub PDY8200 165.81 11. 80.44(11) 85.37(11)
40 Chmelík Petr DOR8100 158.11 24. 46.03(24) 51.34(28) 60.74(29)
41 Fiala Jan DOR7802 150.26 22. 53.40(22) 49.50(30) 47.36(32)
42 Kolář David LOU7700 148.11 12. 79.02(12) 36.17(35) 32.92(34)
43 Choutka Jaroslav SOB6301 147.58 12. 70.59(24) 76.99(12)
44 Jonáš Radek ZVO6901 130.06 21. 78.08(21) 51.98(37)
45 Tuček Michal DKP8202 123.74 14. 78.12(14) 45.62(27)
46 Vinš Pavel DKL6900 119.41 7. 29.85( P) 89.56( 7)
47 Jedlička Michal DKL8000 115.15 30. 28.79( P) 0.00(44) 0.00(30) 10.74(40) 57.48(31) 18.14(42)
48 Vrabec Ondřej SCP8303 104.32 1. 104.32( 1)
49 Lazar Jindřich RIC7504 100.49 24. 25.14(38) 75.35(24)
50 Smutný Jan DLP8000 98.42 24. 44.79(24) 53.63(36)
51 Hora Michal LBE7901 96.17 30. 37.02(30) 59.15(33)
52 Čech Jan FSP7900 96.15 3. 96.15( 3)
53 Kučera Pavel DOR7101 95.25 18. 59.07(18) 36.18(31)
54 Průša Michal VSP7310 92.53 4. 92.53( 4)
55 Grisa Petr SLA7600 92.29 29. 0.00(35) 1.61(29) 48.03(31) 42.65(39)
56 Tichovský Martin PGP6100 89.74 5. 89.74( 5)
57 Khel Richard SCP7500 89.67 5. 89.67( 5)
58 Aschermann Jan VSP6902 89.09 6. 89.09( 6)
59 Kovářík Tomáš KAM6901 87.99 10. 87.99(10)
60 Šunka Jan LOU7600 87.43 11. 87.43(11)
61 Pompach Petr TAP7801 85.54 7. 85.54( 7)
62 Semík Jan VSP6507 80.76 10. 80.76(10)
63 Simr Pavel ROU7504 80.72 18. 80.72(18)
64 Nemšovský Petr PGP7602 80.17 12. 80.17(12)
65 Přibík Martin PGP7406 75.88 18. 75.88(18)
66 Melichar Jan DKP7500 75.29 17. 75.29(17)
67 Jedlička Adam KAM7700 74.04 15. 74.04(15)
68 Hrstka Pavel SLA7501 73.93 27. 26.42(33) 15.03(40) 27.83(27) 0.00(43) 4.65(45)
69 Ehler Tomáš VSP8102 73.09 19. 73.09(19) 0.00(36)
70 Kožina Petr PGP6000 72.06 17. 72.06(17)
71 Balej Jiří KAM7201 71.88 22. 71.88(22)
72 Duda Miroslav ROU8009 71.57 21. 71.57(21)
73 Matoušek Martin SLA7100 71.21 22. 71.21(22)
74 Koliáš Čeněk DKP7102 70.68 24. 70.68(24)
75 Vondráček Martin DKP7704 70.64 26. 3.03(42) 67.61(26)
76 Perkner Radim ZVO8001 68.56 20. 55.78(20) 1.78(28) 11.00(39)
77 Neškudla Jan KAM8000 68.06 27. 68.06(27)
78 Foršt Jakub DOR7501 67.28 20. 67.28(20)
79 Albl Miloslav LME7600 66.37 25. 66.37(25)
80 Sládeček Petr RIC7702 66.00 26. 66.00(26)
81 Maroušek Jan DKP7402 65.46 30. 65.46(30)
82 Buriánek Jaromír SCP4700 64.17 27. 64.17(27)
83 Strašák Tomáš DKP8204 63.87 24. 63.87(24)
84 Matoušek Petr EKP7503 62.85 22. 62.85(22)
85 Vaculovič Radim DCE7501 60.94 21. 60.94(21)
86 Procházka Vít KPY8000 59.36 22. 59.36(22)
87 Aster Vladimír SLA6500 58.50 34. 58.50(34)
88 Bém Robert EKP7703 56.04 23. 49.21(23) 6.83(34)
89 Izák Petr LME7800 55.78 20. 55.78(20)
90 Kofroň Jan LBE8001 54.22 25. 54.22(25)
91 Chramosta Tomáš KAM7601 44.65 35. 20.44(37) 24.21(35)
92 Michalský Richard RIC7703 43.68 29. 43.68(29)
93 Přeček Zdeněk SCP5200 43.05 33. 43.05(33)
94 Pinkr Josef HCE8200 36.73 32. 36.73(32)
94 Motejzík Petr DLP7600 36.73 32. 36.73(32)
96 Havel Josef KNC7800 36.69 36. 27.52(36) 9.17( P)
97 Snížek Jan DKP7600 36.45 34. 36.45(34)
98 Milota Jan KAM7200 30.21 36. 30.21(36)
99 Vaněček Jan TJP8000 29.73 35. 29.73(35)
100 Míka Pavel DKP7800 28.37 40. 28.37(40)
101 Hančl Martin ROU7601 26.84 32. 26.84(32)
102 Dobyáš Petr KAM7802 22.97 41. 22.97(41)
103 Němec Jan SOB7500 16.68 39. 16.68(39)
104 Starý Jan FSP7800 12.23 42. 0.00(45) 0.00(42) 12.23(43)
105 Nekvasil Michal DKP7501 12.06 44. 12.06(44)
106 Lukavský Jiří DKL7800 9.01 41. 9.01(41)
107 Čermák Daniel EKP7510 8.31 41. 8.31(41)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Doubek Petr SLA7000 388.14 2. 97.15( 3) 93.51( 5) 97.76( 4) 72.82(10) 93.16( 4) 67.56(21) 99.72( 2)
2 Koten Pavel RIC7200 381.92 1. 105.21( 1) 84.95( 8) 91.31( 6) 68.80(13) 96.76( 3) 88.64( 8) 88.13( 7)
3 Novák Libor OKP6504 381.11 2. 99.61( 2) 95.79( 4) 86.02( 8) 99.69( 3)
4 Procházka Antonín DCE5500 377.69 4. 89.83( 7) 93.35( 5) 63.77(15) 95.35( 5) 99.16( 4)
5 Gemperle František MFP7102 359.88 2. 97.64( 2) 69.35(12) 73.64(13) 97.00( 3) 91.60( 6)
6 Pelant Michal RIC7400 356.63 3. 98.89( 3) 78.97( 8) 92.98( 6) 85.79( 8)
7 Bláha Jan SJP6800 349.89 1. 82.08( 9)101.50( 1) 81.71(11) 84.60(10)
8 Kalousek Jiří DKP6901 337.21 5. 94.26( 5) 78.04(12) 80.61(10) 84.30( P)
9 Straka Lukáš SLA7002 329.99 5. 83.80(10) 79.24(11) 83.78( 8) 83.17( 5) 77.58(16)
10 Herynek Petr RIC7305 319.08 7. 73.86(14) 87.43( 7) 78.91( 9) 78.88(12)
11 Cincibus Pavel FSP6605 311.20 10. 79.14(11) 55.66(14) 81.99(10) 77.48(17) 72.59(15)
12 Baldrian Petr PGP7203 310.84 1. 100.96( 2) 104.40( 1)105.48( 1)
13 Krejčí Ladislav ROU7301 282.35 9. 83.50(11) 16.09(32) 52.94(23) 24.87(20) 57.55(16) 86.26( 9) 55.04(21)
14 Žemla Tomáš KAM7105 277.42 5. 94.26( 5) 88.95( 7) 94.21( 5)
15 Maroušek Jan DKP7402 267.98 4. 93.86( 7) 54.62(22) 23.63(32) 95.87( 4)
16 Hůla Pavel LBE7300 263.44 4. 95.45( 4) 63.54(17) 38.68(29) 48.34(20) 56.11(20)
17 Tolar Jan RIC7301 262.25 13. 71.76(13) 34.46(25) 59.85(18) 66.32(22) 64.32(18)
18 Hruška Jan DOR7000 253.70 9. 85.30( 9) 0.24(33) 49.72(26) 31.98(19) 17.74(33) 64.77(23) 53.91(22)
19 Klaška Pavel DKP6500 245.26 7. 80.56(10) 88.31( 7) 76.39(13)
20 Kohl Jiří KPY6201 245.20 15. 66.28(16) 58.20(20) 52.23(15) 34.81(25) 68.49(20) 38.79(28)
21 Fanta Miroslav EKP5800 242.34 9. 82.37( 9) 84.09(13) 75.88(14)
22 Šimša Jaromír MFP7100 236.12 11. 76.91(12) 74.19(12) 85.02(11)
23 Beneš Jan DKL6600 235.77 12. 58.94( P) 50.28(25) 41.74(23) 84.81(12)
24 Jun Drahomír KNC5501 230.87 17. 56.00(21) 55.83(21) 41.96(17) 48.99(19) 69.01(19) 50.03(24)
25 Pavlů Jaroslav DCE6100 221.62 14. 70.16(14) 32.76(26) 59.00(19) 44.06(16) 48.40(25)
26 Ptáček Jan PGP7205 214.47 11. 74.63(13) 68.38(16) 71.46(11)
27 Votava Petr KNC6602 212.00 8. 85.79( 8) 69.24(15) 3.97(23) 53.00( P)
28 Maleček Vít PGP6801 206.52 10. 54.31(22) 66.88(14) 85.33(10)
29 Strnad Pavel HCE7100 198.26 9. 57.94(20) 81.93( 9) 58.39(19)
30 Novák Ivo OKP6200 196.04 1. 103.64( 1) 92.40( 5)
31 Jiras Jiří DOR6900 194.17 15. 66.58(15) 32.22(27) 32.68(26) 51.55(27) 43.36(26)
32 Šindelka Antonín DLP7200 191.51 1. 90.93( 6) 100.58( 1)
33 Kabát Jan PGP6901 188.25 3. 92.16( 6) 96.09( 3)
34 Lorenc Václav DOR7200 184.91 18. 56.22(21) 76.14(18) 52.55(23)
35 Vejražka Jiří KPY7400 174.19 24. 22.49(30) 39.34(27) 30.72(27) 63.53(24) 40.60(27)
36 Stehno Pavel DKP4900 168.83 18. 61.40(18) 21.90(31) 42.21( P) 43.32(22)
37 Sedláček Jaroslav ROZ6801 155.93 20. 57.52(20) 0.00(34) 13.03(21) 26.25(31) 49.59(28) 22.57(29)
38 Hájek Tomáš ZVO6401 134.81 17. 62.30(17) 28.81(29) 43.70(31)
39 Dostál Tomáš DLP7400 126.05 17. 55.15(17) 70.90(17)
40 Černý Radomír HCE6901 124.18 13. 73.83(13) 50.35(18)
41 Černý Daniel TAP7200 113.24 14. 30.29(28) 82.95(14)
42 Buk Jiří ROU6901 111.48 18. 27.22(28) 37.26(30) 37.11(18) 9.89(34)
43 Svoboda Ondřej ROZ7100 111.21 15. 33.42(32) 0.00(24) 0.00(40) 77.79(15)
44 Valla Zdeněk ZVO6501 101.92 22. 55.43(22) 46.49(30)
45 Rožek David RIC7403 101.88 1. 101.88( 1)
46 Aschermann Jan VSP6902 100.27 2. 100.27( 2)
47 Prox Jakub RIC7406 99.14 23. 44.27(23) 14.37(34) 0.00(36) 40.50(32)
48 Škácha Michal DKP7103 98.84 2. 98.84( 2)
49 Koliáš Čeněk DKP7102 97.52 2. 97.52( 2)
50 Lebeda Dušan SPC7312 97.16 3. 97.16( 3)
51 Uhlíř Patrik LBE7000 96.21 12. 73.45(12) 22.76(29)
52 Kovářík Tomáš KAM6901 95.75 4. 95.75( 4)
53 Zavadil Vladimír VSP6710 94.96 16. 66.47(16) 28.49(30)
54 Kándl Filip DCE7400 85.05 9. 85.05( 9)
55 Chum Jaroslav SLP6601 82.64 11. 82.64(11)
56 Kožina Petr PGP6000 82.03 6. 82.03( 6)
57 Mička Aleš TJP7300 79.99 7. 79.99( 7)
58 Šimek Tomáš FSP6304 73.74 14. 73.74(14)
59 Kodejš Zdeněk VSP7202 73.05 15. 73.05(15)
60 Ždimera Zdeněk LME7000 72.12 16. 72.12(16)
61 Janík Vlastimil MKP6600 68.56 24. 51.42(24) 17.14( P)
62 Chvojka Zbyšek DKP6401 66.06 17. 66.06(17)
63 Balej Jiří KAM7201 62.64 18. 62.64(18)
64 Háněl Jaromír ZVO6801 61.10 19. 61.10(19)
65 Sanna Roberto DKP6703 58.78 25. 58.78(25)
66 Zicha Josef RIC7300 58.24 19. 58.24(19)
67 Čech Zdeněk ROZ7300 53.72 26. 53.72(26)
68 Brachtl Daniel ZVO6902 50.07 23. 50.07(23)
69 Prchlík Milan LOU7300 49.17 29. 49.17(29)
70 Hejtmánek Vladimír TAP5802 45.06 21. 45.06(21)
71 Aster Vladimír SLA6500 41.49 24. 41.49(24)
72 Leinweber Ctirad FSP7401 39.49 33. 7.36(35) 32.13(33)
73 Chotětický Václav DKL5202 38.82 28. 38.82(28)
74 Vavřina Jan HCE7000 36.50 24. 36.50(24)
75 Toušek Filip ZBP7102 34.89 31. 34.89(31)
76 Dudek Jan PDY7200 25.65 33. 18.21(33) 7.44(35)
77 Komers František KNC6800 23.59 24. 17.69(24) 0.00(42) 5.90( P)
78 Mišek Michal KAM7202 23.12 25. 16.10(25) 0.00(39) 7.02(34)
79 Valenta Jan ROZ6600 8.26 22. 8.26(22)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 John Vladimír OLP5502 397.31 1. 100.96( 2) 98.84( 3)103.41( 1) 84.38( 7) 94.10( 4) 74.42( 9)
2 Nentvich Lubomír DOR5800 376.31 1. 95.94( 4) 96.11( 4) 19.35(21) 105.34( 1) 78.92( 6)
3 Strejc Jaroslav ZVO6101 376.10 2. 96.47( 3) 84.62( 6) 99.70( 2) 95.31( 3) 79.96( 8)
4 Valter Petr KBP4500 355.98 4. 83.30( 8) 98.08( 4) 87.38( 7) 87.22( 6)
5 Cedrych Karel TJP5500 346.78 1. 102.57( 1) 82.47(10) 81.64(11) 80.10(10) 80.06( 7) 73.28(11)
6 Dlouhý Jiří DKP5700 340.89 5. 92.19( 5) 85.22( P) 72.66(11) 90.82( 5)
7 Knotek Kamil OLP5701 339.58 6. 91.23( 6) 53.65(14) 92.23( 8) 88.15( 6) 67.97(14)
8 Kudrnáč Martin HCE5901 336.19 6. 88.34( 7) 79.66(12) 80.03(12) 69.32( 9) 80.65( 9) 87.17( 6) 55.37(15)
9 Buriánek Jaromír SCP4700 331.74 5. 91.77( 5) 88.20( 9) 82.33( 8) 69.44(13) 56.09(14)
10 Hošek Ladislav SCP6001 317.16 1. 81.48(11)101.46( 1) 98.47( 2) 35.75(20)
11 Přibík Jan PGP6301 304.20 1. 103.08( 1) 99.16( 2)101.96( 2)
12 Kavka Jiří SCP5900 269.91 2. 91.80( 4) 97.01( 2) 81.10( 5)
13 Šámal Václav OKP5600 264.83 4. 83.52( 7) 89.03( 5) 92.28( 4)
14 Koč Zdeněk MKP4700 241.00 6. 97.48( 6) 83.27( 8) 60.25( P)
15 Šváb Jan VSP5801 240.13 8. 64.06( 8) 42.19(17) 71.10(17) 13.28(13) 62.78(16) 39.70(12)
16 Buk Miloslav ROU6202 216.21 11. 53.47(15) 65.10(19) 41.18(19) 56.46(11) 38.49(16)
17 Hořínek Jaroslav VSP5000 205.79 1. 98.12( 3)107.67( 1)
18 Bazika Miroslav TJP6401 205.35 9. 74.33(16) 58.36(17) 72.66( 9)
19 Koč Lumír MKP5401 202.93 12. 79.68(13) 72.52(12) 50.73( P)
20 Kožina Petr PGP6000 189.05 3. 95.51( 3) 93.54( 3)
21 Kettner Pavel HCE5900 171.48 4. 89.11( 5) 82.37( 4)
22 Borovička Milan FSP6104 171.34 10. 59.51(20) 63.64(10) 17.14(22) 31.05(17)
23 Soukup Václav VSP5600 159.76 10. 74.33(13) 85.43(10)
24 Zavadil Pavel KAM6401 157.55 9. 83.12( 9) 74.43(15)
25 Ouška Jiří DOR5700 145.51 7. 66.91(15) 78.60( 7)
26 Hurta Vladimír PGP6305 134.58 9. 58.61( 9) 53.47(15) 22.50(12)
27 Betlach Miroslav DKP6300 128.83 3. 96.62( 3) 32.21( P)
28 Kraus Ota TJP5700 111.95 18. 58.55(21) 53.40(18)
29 Tichovský Martin PGP6100 104.50 1. 104.50( 1)
30 Přibyl Ivan PFP5900 100.30 2. 100.30( 2)
31 Jahn Pavel SCP5500 97.98 5. 97.98( 5)
32 Peterka František TJP4900 97.48 6. 97.48( 6)
33 Toušek Miloslav MKP5000 87.68 18. 65.76(18) 21.92( P)
34 Paukert Milan TJP5000 78.47 14. 78.47(14)
35 Hejtmánek Vladimír TAP5802 77.46 8. 77.46( 8)
36 Vrabec Martin SCP6100 74.26 10. 74.26(10)
37 Svobodný Petr DKP5800 67.98 10. 67.98(10)
38 Fiala Zdeněk TAP5501 63.06 12. 63.06(12)
39 Sysel Zdeněk PGP5200 61.44 13. 61.44(13)
40 Pliska Miloš PGP6304 57.58 11. 57.58(11)
41 Tachezy Jan DOR5802 33.58 18. 33.58(18)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Fujan Sláva DKL4800 404.49 1. 101.12( P) 95.21( 3) 102.11( 2)106.05( 1)
2 Jaroš Vladimír DCE5400 403.64 1. 108.46( 1)101.04( 2) 102.20( 1) 91.94( 6)
3 Cabrnoch Jiří DKL5400 389.52 2. 97.38( P) 95.55( 3) 83.14( 5) 97.55( 2) 82.64(11) 94.57( 4) 99.04( 2)
4 Peterka František TJP4900 386.27 1. 95.06( 4) 93.46( 3) 95.69( 3) 102.06( 1)
5 Koč Lumír MKP5401 366.92 1. 100.00( 1) 78.43( 7) 81.22( 5) 91.73( P) 93.97( 5)
6 Wald František FSP5300 288.58 3. 93.65( 4) 96.03( 3) 98.90( 3)
7 Borák Stanislav EKP5212 286.40 1. 103.75( 1) 93.01( 5) 89.64( 7)
8 Chotětický Václav DKL5202 265.64 5. 91.26( 5) 90.96( 6) 83.42( 8)
9 Přeček Zdeněk SCP5200 258.96 2. 96.00( 2) 65.63(14) 97.33( 4)
10 Zelený Vladimír PGP4800 252.66 8. 76.90( 8) 38.51(11) 69.90(12) 67.35(12)
11 Novotný Jiří SLP4601 248.31 6. 77.06( 6) 88.32( 7) 82.93( 9)
12 Paukert Milan TJP5000 234.35 9. 73.35( 9) 83.00(10) 78.00(10)
13 Duda František KPY4600 232.50 3. 52.86( 3) 47.09(11) 66.97( 8) 42.49( 7) 22.46(21) 65.58(13)
14 Hora Vladimír VSP5100 229.19 4. 72.08(10) 75.75( 7) 81.36( 4)
15 Lebduška Petr ROU4702 189.72 9. 54.50( 9) 62.58(15) 72.64(11)
16 Nosál Stanislav LBE4600 189.35 4. 37.33( 4) 45.23(12) 44.79(19) 62.00( 5) 31.00(17)
17 Jelínek Martin PGP5103 186.19 2. 88.28( 8) 97.91( 2)
18 Toušek Miloslav MKP5000 175.45 6. 80.07( 6) 51.52(17) 43.86( P)
19 Ryšavý Vít TJP4700 153.17 12. 24.48(13) 30.37(12) 45.56(18) 52.76(15)
20 Novák Miloš SCP4600 153.16 2. 71.81( 2) 81.35( 6)
21 Koč Zdeněk MKP4700 145.32 1. 108.99( 1) 36.33( P)
22 Hojný Oldřich SCP5201 139.52 13. 29.16(13) 53.98(16) 56.38(14)
23 Valášek Josef SCP4501 120.51 5. 21.81( 5) 40.88(10) 37.70(20) 20.12(18)
24 Neumann Zbyněk LME5300 90.88 4. 90.88( 4)
25 Švec Zdeněk SLA4700 83.37 9. 83.37( 9)
26 Paul Josef DCE4401 68.04 13. 68.04(13)
27 Hamáček Bohuslav LBE5000 35.64 16. 35.64(16)
28 Matějů Ivan UVP4600 28.71 6. 28.71( 6)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Zábranský Emil SLA4200 426.33 1. 100.00( 1) 98.42( 2) 114.72( 1) 113.19( 1)
2 Procházka Zdenko DKP4300 379.27 1. 100.00( 1) 80.71( 2)103.20( 1) 95.36( 2) 46.98( 3)
3 Attl Vladimír PGP3800 354.02 1. 98.38( 3) 85.33( 4)100.00( 1) 70.31( 5)
4 Paul Josef DCE4401 294.44 1. 92.53( 4)100.00( 1) 101.91( 2)
5 Bláha Svatopluk SJP3501 287.44 3. 33.09( 4) 79.53( 5) 89.92( 3) 84.90( 3)
6 Mudr Stanislav DCE4400 175.19 3. 34.15( 3) 71.55( 6) 69.49( 6)
7 Hlavatý Karel SJP4200 133.32 2. 12.80(11) 76.32( 2) 44.20( 8)
8 Rychlý Rudolf MKP4100 99.11 2. 0.00( 2) 71.60( 5) 0.00( 4) 27.51( 9)
9 Semorád Miloš SCP3300 92.15 7. 38.96( 7) 53.19( 7)
10 Aschermann Michael DOR4400 82.69 4. 82.69( 4)
11 Kalivoda Viktor KNC3300 26.84 5. 0.00( 5) 17.70( 9) 2.43( 7) 6.71( P)
12 Hanák Milan FSP3400 26.42 6. 26.42( 6)
13 Vondra Jaroslav FSP3300 20.82 8. 20.82( 8)
14 Kalivoda Vladimír KNC3800 20.60 2. 0.00( 2) 15.45(10) 0.00( 8) 5.15( P)