Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 8 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Walaská Klára TRI0950 945.66 1. 200.00( 1) 168.61( 2)182.80( 2)194.25( 2) 200.00( 1)
2 Švidrnochová Nela OOP0950 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
3 Chudíková Magdalena BFM1051 200.00 1. 200.00( 1)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Rychlá Karolína KRN0757 B 1020.00 1. 200.00( 1)220.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)197.32( 2) 200.00( 1)
2 Štětínská Tereza MOV0751 B 975.68 1. 195.24( 2)201.91( 2) 200.00( 1)178.53( 2)200.00( 1)
3 Malá Karolína VRB0777 813.71 1. 139.57( 4) 30.34( 3) 143.12( 2)174.35( 3)147.27( 3)148.97( 2)200.00( 1)
4 Byrtusová Klára SIT0851 668.92 2. 141.38( 3) 126.77( 2)139.43( 3)131.58( 4)129.76( 4) 89.56( 3)
5 Kaufmanová Šárka TRI0851 221.08 4. 86.23( 4) 105.08( 5) 29.77( 4)
6 Kotasová Klára KRN0850 112.25 5. 112.25( 5)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Pavlová Eliška MOV0650 B 1020.28 1. 201.70( 2)214.89( 3) 200.82( 1)188.31( 4) 200.54( 2)202.33( 1)199.64( 2)
2 Matoušková Jana MOV0551 B 1008.08 1. 221.02( 2) 169.69( 7) 184.66( 5)200.66( 1)198.28( 3)203.46( 1)
3 Zahradníková Kateřina BFM0551 B 1005.72 1. 190.66( 4) 208.69( 4) 200.38( 2)203.15( 1)198.80( 3)194.70( 4)186.99( 6)
4 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 985.75 2. 195.77( 3)179.24( 7) 197.65( 4)199.76( 2)195.67( 4)182.10( 5) 196.90( 3)
5 Čudková Kristýna MOV0654 B 942.23 1. 174.87( 5)224.09( 1) 190.68( 5)179.14( 6) 173.45( 6)
6 Řeháková Klára BFM0556 917.88 1. 203.98( 5)200.00( 1) 176.34( 7)156.03( 7) 166.74( 7)170.82( 8)
7 Krčková Lucie TRI0550 895.02 3. 179.03( 3)179.71( 6)158.38( 8)188.02( 5) 7.17(10) 189.88( 4)
8 Tomčíková Eliška VRB0555 768.48 1. 202.53( 1) 198.80( 3)197.10( 3)170.05( 6)
9 Burešová Ema MOV0656 704.44 4. 110.05( 7) 159.95( 8)160.11( 4) 63.09( 9) 137.03( 9)130.06( 8) 57.02( 9) 117.29( 9)
10 Matulová Valérie BFM0652 565.86 2. 188.21( 6)192.49( 2) 185.16( 7)
11 Fišerová Veronika BFM0552 338.81 5. 33.50( 9)117.26( 8)188.05( 5)
12 Rychtářová Barbora MOV0653 264.34 6. 149.82( 6) 114.52( 8)
13 Rychlá Karolína KRN0757 199.39 2. 199.39( 2)
14 Mitášová Barbora SOP0651 106.73 8. 106.73( 8)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Rybková Vendula TRI0453 B 504.59 1. 100.13( 2)109.89( 2) 92.88( 2) 100.05( 2)100.00( 1) 94.52( 2)
2 Bruková Petra TRI0450 B 498.88 1. 103.61( 1) 96.74( 3) 100.00( 1)101.03( 1) 97.50( 2) 85.76( 3)
3 Procnerová Veronika BFM0453 484.23 1. 91.48( 4)110.00( 1) 80.41( 3) 88.28( 4) 93.04( 4)100.00( 1) 89.71( 3)
4 Haltofová Romana TRI0451 479.90 1. 96.26( 3) 73.95( 4) 78.64( 4) 98.92( 3) 93.91( 3) 90.81( 2)100.00( 1)
5 Svačinková Berenika TVR0450 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( 5)
6 Matušová Vendula VRB0353 97.74 2. 0.00( 6) 97.74( 2) 0.00( 5)
7 Švihelová Viktorie KRN0353 84.65 5. 84.65( 5)
8 Popieluchová Michaela BFM0457 52.12 4. 52.12( 5) 0.00( 4)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Janýšková Alžběta SFM0150 B 379.40 1. 100.00( 1) 85.25( 2) 94.15( 2)100.00( 1)
2 Urbánková Tereza SFM0250 B 310.66 1. 19.95( 3) 53.28( 2) 4.79( 4) 58.48( 2)100.00( 1) 78.95( 2)
3 Navrátilová Adéla TRI0250 286.12 1. 86.12( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Davidová Tereza SFM0252 262.81 1. 4.24( 4) 10.08( 3) 34.27( 3)100.00( 1) 21.57( 3) 44.21( 3) 62.76( 3)
5 Svobodová Barbora BFM0151 210.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Bruk Lukáš TRI0901 1002.07 1. 180.81( 4) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)205.30( 1)196.77( 2)
2 Létal Jonáš SFM0901 954.79 1. 193.66( 2) 184.46( 2)197.82( 2)168.11( 5)210.74( 1)
3 Kostka Artur MOV0901 909.84 1. 223.14( 1) 177.07( 2) 9.46( 5) 169.58( 6)153.90( 6)186.15( 3)
4 Bruk Tomáš TRI0900 859.70 1. 166.50( 6) 137.35( 3) 152.32( 3)195.32( 4)208.21( 1)
5 Létal Hynek SFM1001 811.61 2. 167.18( 5) 146.04( 4)156.47( 8)138.81( 8)203.11( 2)
6 Hrabal František BFM1001 471.15 4. 173.63( 5)143.46( 7)154.06( 4)
7 Mokrosz Mateusz TRI0902 391.89 3. 196.88( 3)195.01( 3)
8 Klose Albert SFM1000 340.77 3. 183.20( 3) 157.57( 7)
9 Rýznar Petr BFM0902 322.02 4. 14.82(10)176.28( 4)130.92( 5)
10 Berger Tomáš MOV1002 151.01 9. 151.01( 9)
11 Škoda Matěj TRI1001 121.48 6. 121.48( 6)
12 Keprt Dominil KRN0903 55.61 7. 55.61( 7)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Menzel Antonín MOV0700 B 1059.04 1. 213.36( 1)220.00( 1) 190.65( 3) 205.75( 1)190.55( 3) 203.99( 2)215.94( 1)
2 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 927.73 2. 206.60( 2) 186.51( 2) 184.56( 4)195.09( 2)150.77( 4) 154.97( 6)
3 Krupa Jan TRI0706 B 844.68 1. 216.97( 1)194.67( 3)214.37( 1)218.67( 1)
4 Popieluch Martin BFM0801 B 746.81 2. 157.40( 2)148.80( 4)145.86( 4) 117.25( 7) 79.31( 6) 177.50( 4)
5 Rýznar Vojtěch BFM0704 683.93 2. 158.06( 5) 151.70( 5)177.34( 3)196.83( 2)
6 Mališ Eduard BFM0703 585.76 3. 125.73( 8) 178.53( 3) 104.77( 8) 176.73( 5)
7 Václavík Šimon BFM0803 562.93 1. 180.04( 3) 200.00( 1) 182.89( 4)
8 Stöcker Richard MOV0701 493.02 2. 159.15( 4) 192.38( 2) 141.49( 6)
9 Bocek Václav TRI0802 426.91 2. 60.61( 6)199.58( 2) 17.16(10) 149.56( 7)
10 Synek Adam BFM0808 372.73 3. 119.16( 9) 66.35( 9) 187.22( 3)
11 Smetana Adam VRB0800 302.66 5. 126.83( 5)175.83( 5)
12 Masny Tadeusz MOV0802 156.66 6. 156.66( 6)
13 Kopecký Viktor VRB0802 137.74 6. 137.74( 6)
14 Petlach Adam KRN0702 133.49 7. 133.49( 7)
15 Ranostaj Vojtěch KRN0705 79.45 5. 79.45( 5)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Byrtus Jakub SIT0502 B 1060.15 1. 200.23( 2) 233.24( 2) 208.84( 1)211.20( 2)200.31( 2)206.56( 1)
2 Vojvodík Eduard MOV0600 B 940.56 2. 194.31( 4)184.62( 4) 196.64( 2)176.30( 3)174.41( 6) 188.69( 4)
3 Chudík Martin BFM0604 B 917.55 3. 194.71( 3)190.96( 3)191.05( 4)135.03( 8) 164.21( 9)144.85( 6) 176.62( 6)
4 Sikora Matěj TRI0501 B 915.59 3. 190.20( 5) 193.22( 3)166.32( 6)124.74( 7) 172.92( 7)124.06( 8) 192.93( 3)
5 Smyček David BFM0504 B 883.29 1. 174.94( 8)160.89( 5)207.65( 1) 170.87( 5)168.94( 8)
6 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B 860.66 3. 167.82( 9) 185.98( 5) 148.69( 6)165.93( 8)192.24( 3)
7 Ryška Matěj TRI0604 854.66 1. 165.71(10) 133.60( 9)150.55( 5) 201.20( 2)203.60( 1)
8 Bíčánek Jan SIT0501 849.21 1. 235.80( 1) 194.52( 3)212.51( 1)206.38( 1)
9 Špok Petr KRN0601 735.69 2. 182.37( 6) 199.14( 2)147.07( 7) 75.31( 8) 84.68(12)122.43( 9)
10 Grygar Václav MOV0502 660.00 4. 176.79( 4) 179.34( 5)115.62(10)188.25( 4)
11 Cieslar Michael TRI0505 628.95 5. 167.34( 7)169.23( 5) 155.16(11)137.22( 7)
12 Bjolek Jan BFM0601 601.85 1. 205.05( 1) 193.32( 3) 203.48( 2)
13 Kawka Michal MOV0604 500.67 7. 149.96( 8) 155.61(10) 21.60(13)173.50( 7)
14 David Vladimír SFM0600 304.03 9. 15.45(11) 23.82( 9) 72.42(13) 53.97(12)138.37( 9)
15 Slavík Ondřej TVR0500 286.05 6. 177.58( 6)108.47(10)
16 Tobola Adam MOV0605 258.13 7. 178.66( 7) 79.47(11)
17 Juřeník Jakub MOV0601 185.75 4. 185.75( 4)
18 Staněk Matěj HAV0501 184.29 5. 184.29( 5)
19 Damek Ondřej TRI0503 175.26 4. 175.26( 4)
20 Ikonomidis Jiří KRN0504 131.78 11. 131.78(11)
21 Otta Kryštof BFM0608 76.06 6. 76.06( 6)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Krupa Jakub TRI0404 B 502.78 1. 100.00( 1) 83.55( 4) 90.67( 3)102.15( 2)107.74( 1) 102.22( 1)
2 Mrózek Pawel TRI0401 B 495.38 1. 91.02( 2)110.00( 1) 88.19( 4) 94.77( 4) 99.59( 2)100.00( 2)
3 Sliž Rostislav TRI0302 B 471.39 1. 85.49( 4) 98.13( 3) 100.00( 1) 94.31( 5) 84.62( 3) 93.46( 4)
4 Mielec Radomír AOV0301 464.39 1. 86.59( 3)100.64( 2) 58.93( 4) 84.07( 6)100.00( 1) 93.09( 5)
5 Malý Tomáš VRB0414 437.87 2. 92.64( 2) 82.41( 5) 96.93( 2) 68.11( 4) 97.78( 3)
6 Kovařík Tomáš SIT0401 187.65 3. 92.31( 3) 95.34( 3)
7 Peňáz Vojtěch VRB0303 105.54 1. 105.54( 1)
8 Jurčík Martin KRN0300 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( 6)
9 Martynek Petr TRI0304 65.44 5. 65.44( 5)
10 Matoušek Ondřej MOV0300 37.87 2. 37.87( 2) 0.00( 7)
11 Fajkoš Lubomír MOV0301 22.47 5. 0.00( 5) 22.47( 6)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
1 Kovařík Martin SIT0101 B 198.98 1. 98.98( 2)100.00( 1)
2 Haltof Marek TRI0200 196.04 1. 100.00( 1) 96.04( 2)