Výsledky závodu: Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů 2019 - stav po 15 závodech

Datum:
22.02.2019
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB MOV Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VRB Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HAV Ano Ano
2019-05-1818.05.2019 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček SOP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček 51P, BFM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
Kategorie:
D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    
D20C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Štrosová Jana MOV0051 289.70 1. 99.39( 2)100.00( 1) 90.31( 2)
2 Švidrnochová Lenka SOP9952 111.11 1. 100.00( 1) 11.11( P)
3 Novotná Tereza ZLH0051 100.00 1. 100.00( 1)
D21C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Rychlá Pavlína KRN8559 673.51 1. 69.41( 9) 84.86( 6) 74.55( 4) 95.50( 3) 81.70( 8)100.00( 1) 77.51( 3) 89.98( 3)
2 Hájková Eliška KAM9851 422.55 1. 99.03( 3)110.00( 1) 106.65( 1)106.87( 1)
3 Procházková Marie SOP9551 410.39 2. 90.49( 5) 93.42( 4) 101.28( 2) 84.16( 7) 41.04( P)
4 Kašparová Šárka AOP7251 369.02 3. 54.38(12) 71.28( 9) 93.68( 3) 84.02( 7) 65.66( 8)
5 Sabelová Markéta TRI9656 367.67 2. 79.86( 8) 95.07( 3) 94.97( 2) 97.77( 2)
6 Glabazňová Jana AOP6151 310.36 6. 61.73(11) 70.40( 7) 70.11( 6) 65.97(10) 42.15(13)
7 Adamčíková Zdeňka LOV8750 297.85 4. 69.20( 7) 70.79( 9) 71.12( 6) 86.74( 4)
8 Štrosová Jana MOV0051 222.42 3. 77.95( 6) 85.98( 3) 58.49( 7)
9 Pekárková Eva TZL7653 221.44 1. 113.71( 1) 107.73( 1)
10 Smolková Lucie SOP9052 216.98 2. 94.27( 4) 101.01( 2) 21.70( P)
11 Muchová Barbora KVS8550 203.07 1. 51.84(11)100.00( 1) 51.23(12)
12 Argalášová Kateřina TRI9750 201.28 1. 98.06( 2) 103.22( 1)
13 Gebauerová Jana ZBM7951 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
14 Macková Petra LCE8560 197.48 3. 97.33( 3) 37.14(13) 63.01( 9)
15 Vítková Lucie PTE9474 173.12 4. 89.82( 5) 83.30( 4)
16 Slováčková Věra TZL8181 163.30 4. 75.81( 7) 87.49( 4)
17 Hájková Petra KYL9350 162.89 3. 72.47( 5) 90.42( 3)
18 Vývodová Jana ASU9852 161.97 2. 74.92( 8) 87.05( 2)
19 Vlachová Tereza AOV8750 160.75 3. 86.33( 5) 74.42( 3)
20 Fujáková Katka HAV8550 151.14 4. 90.20( 4) 60.94(10)
21 Válková Zuzana SOP8852 147.98 10. 67.35(10) 65.83(12) 14.80( P)
22 Rajnošek Tereza KSU8691 132.14 2. 63.10( 2) 69.04(10)
23 Liberdová Jana TRI9852 127.69 5. 57.04( 9) 70.65( 5)
24 Kopcová Michaela VLI8456 104.35 1. 104.35( 1)
25 Holečková Anna UOL9853 101.98 2. 101.98( 2)
26 Grycová Veronika TBM9859 101.66 1. 101.66( 1)
27 Tesařová Marcela LCE9450 100.54 1. 100.54( 1)
28 Tesařová Jana TRI9751 100.43 2. 100.43( 2)
29 Svobodová Barbora BFM0151 100.00 1. 100.00( 1)
30 Hvorecká Eva VRB8953 99.22 2. 99.22( 2)
31 Kovaříková Mária SIT6951 97.68 2. 97.68( 2)
32 Horáčková Vladimíra MOV7750 96.17 6. 86.55( 6) 9.62( P)
33 Kůstková Daniela VIC9898 95.41 2. 95.41( 2)
34 Kozumplíková Alice RBK8151 94.61 4. 94.61( 4)
35 Batani Hana TZL7351 94.59 3. 94.59( 3)
36 Košárková Iva PGP8155 94.13 3. 94.13( 3)
37 Mazalová Monika RBK9252 91.40 5. 91.40( 5)
38 Stoszková Jana AOP8850 91.27 2. 91.27( 2)
39 Kuriaková Zuzana KRN8353 90.88 3. 90.88( 3)
40 Skyvová Kristýna STE7054 88.86 4. 88.86( 4)
41 Mašláňová Hana TZL7979 86.43 5. 86.43( 5)
42 Švidrnochová Lenka SOP9952 85.04 7. 76.54( 7) 8.50( P)
43 Bohunská Jana KRN8651 84.60 2. 84.60( 2)
44 Podmolíková Dagmar TZL7155 84.40 6. 84.40( 6)
45 Slovenčíková Eliška VIC9959 81.56 5. 81.56( 5)
46 Novotná Klára ZLH9851 81.44 6. 81.44( 6)
47 Zavadilová Simona PTE8485 80.63 6. 80.63( 6)
48 Štrajtová Štěpánka UOL9151 78.28 7. 78.28( 7)
49 Dittrichová Zuzana KON9175 75.36 8. 75.36( 8)
50 Kršáková Veronika VIC9090 74.92 8. 74.92( 8)
51 Svačinková Kateřina TVR9850 66.60 11. 66.60(11)
52 Křečková Jana ZPV9999 65.80 13. 65.80(13)
53 Kundratová Lucie TZL0058 53.11 11. 53.11(11)
54 Karlová Eva MOV8551 43.96 9. 43.96( 9)
55 Mesiarkinová Kamila ASU8282 41.84 12. 41.84(12)
56 Štětínská Soňa MOV7650 32.93 4. 18.49( 8) 11.15(10) 3.29( P) 0.00( 4)
57 Czaschová Emílie SBR8750 27.70 8. 27.70( 8)
58 Nedbalová Magdaléna KVS9751 25.43 14. 2.54( P) 22.89(14)
D35C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Chudíková Pavla BFM7851 861.01 2. 101.49( 2) 77.72( 2) 95.64( 4) 91.89( 5) 65.86( 8) 84.55( P) 55.96(18) 55.33(10) 64.38(10) 65.27( 6) 92.41( 4) 93.18( 4) 93.00( P)
2 Bíčánková Jana SIT7551 819.48 2. 91.22( 4) 67.36(20) 97.95( 2) 78.57( 7)100.87( 2) 62.99(15) 79.49( 7) 91.56( 3) 64.14( 7) 85.33( 7)
3 Brodová Gabriela HAV7152 771.82 1. 103.42( 1) 99.89( 2) 94.72( 3)101.09( 1) 77.18( P) 97.40( 2) 99.22( 3) 98.90( 3)
4 Hrabalová Eva BFM8051 637.48 2. 60.63(25) 81.08(10) 56.80(12) 97.57( 3) 17.63(22) 68.62( 8) 86.27( 4) 99.45( 2) 69.43( P)
5 Zajícová Taťána BFM7752 594.16 2. 88.44( 5) 57.34(26) 94.84( 4) 94.18( 5) 70.95( 8) 98.76( 2) 89.65( 6)
6 Pannová Vendula MOV7752 590.85 3. 64.02( 8) 62.60(24) 43.25( 8) 61.05(10) 61.93(17) 64.99( 9) 54.29(12) 82.61( 5) 96.11( 3)
7 Juřeníková Hana MOV8052 526.39 1. 86.16( 6)107.04( 1) 101.56( 1) 52.64( P) 82.56( 6) 96.43( 2)
8 Klose Petra SFM7351 420.23 3. 95.00( 3) 79.17( 6) 62.05(16) 48.81(11) 49.72( 7) 85.48( 5)
9 Létalová Soňa SFM8252 404.17 1. 87.21( 6) 99.81( 2)109.69( 1)107.46( 1)
10 Horáčková Vladimíra MOV7750 369.34 1. 44.32(30) 100.45( 2) 36.93( P) 85.99( 5) 101.65( 1)
11 Procnerová Eva BFM7551 333.10 4. 59.07( 9) 25.39( 4) 56.77(27) 80.84(11) 22.48(16) 33.08( P) 35.09(21) 20.38(17)
12 Rýznarová Olga BFM7853 330.59 7. 58.10(10) 86.00( 8) 55.60(13) 85.49( 7) 45.40(12)
13 Holasová Šarka AOP7853 320.27 3. 81.06( 7) 98.58( 3) 60.71(11) 79.92( 7)
14 Urbánková Šárka SFM7650 295.22 6. 3.71(11) 40.76( 8) 0.00(37) 58.48(13) 0.00(18) 39.97(11) 0.00(25) 29.83(15) 31.89(13) 24.95( 8) 65.63( 6)
15 Pachmannová Hana AOP7252 285.21 1. 95.08( 3) 101.80( 1) 88.33( 4)
16 Librová Lucie AOP8050 279.31 1. 87.70( 6) 90.64( 5) 100.97( 1)
17 Good Ludmila SBR8050 268.25 1. 110.00( 1) 90.52( 4) 67.73(13)
18 Jílková Hana UOL8050 266.98 3. 99.34( 3) 87.86( 5) 79.78( 9)
19 Zahradníková Kateřina BFM7751 259.40 3. 56.81( 3) 86.65( 7) 63.08( 9) 25.17( P) 27.69( P)
20 Hudečková Petra OOP8252 234.94 4. 88.04( 6) 95.37( 4) 51.53(19)
21 Kovalčíková Eva AOP7852 231.81 4. 66.59(21) 97.70( 4) 67.52( 9)
22 Otrubová Johana PLU7852 202.90 1. 103.27( 1) 99.63( 2)
23 Kundratová Jana TZL7350 194.73 3. 97.59( 4) 97.14( 3)
24 Grygarová Eva MOV7753 174.19 6. 83.87( 9) 2.33(17) 87.99( 6)
25 Švidrnochová Hana OOP7751 173.37 5. 93.39( 5) 79.98( 8)
26 Svačinková Jitka TVR7750 171.52 3. 77.18(14) 94.34( 3)
27 Černohorská Alena AOP7652 166.60 7. 23.41(12) 2.82(35) 81.69( 7) 58.68(11)
28 Chmelářová Radka JPV7650 151.04 10. 71.42(18) 79.62(10)
29 Marková Eva STE7550 145.72 6. 62.80(23) 82.92( 6)
30 Kubíčková Eva UOL7752 143.43 7. 63.26(22) 80.17( 7)
31 Tomanková Martina KSU7552 142.82 13. 79.01(13) 63.81(14)
32 Paulíčková Barbara UOL7851 135.80 12. 67.59(19) 68.21(12)
33 Masny Anna MOV8250 123.41 9. 62.53( 9) 12.96(23) 47.92( 9)
34 Palarčíková Kateřina SFM7850 106.29 11. 80.84(11) 25.45(15)
35 Horčičková Eva UOL7051 106.03 1. 106.03( 1)
36 Hubáčková Dagmar LCE6569 105.47 1. 105.47( 1)
37 Ebnerová Eva KON8277 102.01 2. 102.01( 2)
38 Čechová Marcela TBM7659 100.77 1. 100.77( 1)
39 Valíková Petra AOP7351 100.33 2. 100.33( 2)
40 Linhartová Martina GIG7750 97.74 3. 97.74( 3)
41 Vavrysová Iva LCE6359 97.09 4. 97.09( 4)
42 Lorencová Linda PLU7676 93.16 4. 93.16( 4)
43 Vítková Lenka SJI7852 93.10 5. 93.10( 5)
44 Sedlářová Pavla AOP7052 92.18 5. 92.18( 5)
45 Otrubová Ivona PLU7677 89.24 5. 89.24( 5)
46 Lubrichová Eva STE7556 88.17 6. 50.74( 6) 37.43(32)
47 Maťátková Marcela STE7159 87.63 7. 87.63( 7)
48 Jirková Renata ZPV6553 87.23 8. 87.23( 8)
49 Kozlíková Veronika KRN7753 86.93 9. 86.93( 9)
50 Plachá Andrea JPV7676 86.56 10. 86.56(10)
51 Vellechová Radka AOV8050 85.54 6. 85.54( 6)
52 Pometlová Jana AOP7551 81.80 10. 60.43(10) 21.37(16)
53 Gajdová Kristina VSP7752 81.04 11. 81.04(11)
54 Otrubová Věra PLU7777 80.97 12. 80.97(12)
55 Benešová Petra KON7575 79.33 7. 48.95( 7) 30.38(33)
56 Jirková Petra VPM8450 79.22 8. 79.22( 8)
57 Slámová Alena LCE8253 76.20 10. 35.67(10) 40.53(14)
58 Čecháčková Šárka UOL7350 75.05 15. 75.05(15)
59 Poláčková Monika JPV7552 73.98 16. 73.98(16)
60 Krčová Martina KSU7272 72.18 17. 72.18(17)
61 Tuharská Aneta TRI7751 72.11 8. 72.11( 8)
62 Kuncová Jana UOL7854 71.11 11. 71.11(11)
63 Králová Ivana ODR7450 54.32 5. 54.32( 5)
64 Navrátilová Helena ASU7799 50.82 28. 50.82(28)
65 Paloncý Jana KSU7878 46.59 20. 46.59(20)
66 Rozsívalová Petra KON8063 45.36 29. 45.36(29)
67 Sedláčková Jana HLV7060 43.59 13. 43.59(13)
68 Vránová Helena UOL7652 38.73 31. 38.73(31)
69 Salichová Gabriela AOP7651 38.03 9. 38.03( 9)
70 Šaňáková Šárka UOL7650 35.42 11. 35.42(11)
71 Chromčáková Jitka JZL7850 34.27 14. 34.27(14)
72 Davidová Petra SFM7651 29.22 8. 16.13(14) 12.51(12) 0.58( 8)
73 Kopecká Jitka UOL7750 21.29 24. 21.29(34) 0.00(24)
74 Mikulčíková Irena KVS7750 18.05 18. 18.05(18)
D45C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Argalášová Gabriela TRI6850 958.97 2. 89.45( 3) 92.81( 3) 95.02( 3) 99.55( 2)102.13( 2) 90.06( 4) 94.62( 3) 83.86( 7) 85.74( 5) 94.85( 3)103.75( 2) 96.73( 3)
2 Vričanová Sylva HAV6751 888.85 1. 86.67( 5) 62.85( 4) 90.22( 4) 68.98(18) 60.00( 8) 95.98( 2) 84.44( 6) 95.76( 2)100.28( 2)104.87( 1) 98.80( 2) 52.50( 2)
3 Bernatíková Šárka SFM7151 740.82 2. 96.48( 2) 74.68( 8) 65.68(20) 83.64( 3) 56.76(10) 95.48( 3) 80.98( 8) 88.60( 5) 82.08( 6) 16.44( 4)
4 Popieluchová Ivona BFM7453 729.99 1. 88.36( 4)109.64( 2) 70.79(17) 77.17( 4) 50.22(11) 71.29( P) 104.87( 1) 79.23( 6) 0.00(12) 78.42( P)
5 Kaděrová Barbora HAV7051 662.42 3. 75.15( 8) 65.78( 3) 56.43(24) 32.36(15) 71.39(10) 59.84(11) 63.09(11) 67.00( 7) 91.35( 5) 80.03( 5)
6 Sedlářová Pavla AOP7052 613.53 1. 102.57( 1)101.68( 1) 101.85( 2) 108.88( 1) 88.55( 4)110.00( 1)
7 Řehová Renata BFM7151 590.41 4. 81.33( 6) 62.92(10) 57.60(22) 57.86( 7) 35.37(14) 67.07(11) 48.65(13) 92.79( 4) 86.82( 4)
8 Řeháková Jana BFM7152 531.57 5. 52.24(13) 27.80( 5) 31.54(16) 28.09(15) 45.48(12) 52.63( P) 54.95(13) 61.45(12) 38.10(10) 66.68( 7) 70.61( 7) 57.89( P)
9 Pavlová Libuše MOV7451 509.73 3. 31.74(14) 28.79(14) 73.75( 6) 16.31(16) 78.21( 8) 48.91(14) 50.79( P) 91.37( 3) 70.05( 6) 19.81( 3)
10 Dorčáková Pavlína MOV6951 473.54 5. 57.77(13) 73.52(14) 50.87( 9) 75.32( 5) 13.25(17) 81.83( 6) 38.02(16) 82.96( 6)
11 Kovaříková Mária SIT6951 441.30 1. 114.06( 1) 114.23( 1) 108.53( 1) 104.48( 1)
12 Leciánová Vanda OOP7453 326.54 8. 53.09(12) 41.05(11) 48.09(14) 33.88(11) 65.48( 8) 58.79( 9) 26.16(10)
13 Kostková Jana AOP7151 323.42 4. 70.86( 6) 89.46( 5) 75.80( 9) 87.30( 4)
14 Hájková Jitka SOP7150 305.49 3. 86.41( 9) 98.77( 3) 89.76( 4) 30.55( P)
15 Fišerová Iveta BFM7451 284.60 7. 16.64(10) 0.00(19) 49.40(13) 62.65( 9) 63.98( 8) 60.93( 7) 31.00( P)
16 Ostřanská Iveta SSU6591 279.93 1. 93.92( 5) 80.03( 4) 105.98( 1)
17 Zbraňková Magda STE7352 278.64 2. 99.26( 2) 92.63( 7) 86.75( 7)
18 Hendrychová Marcela HOB7051 270.96 5. 77.33( 7) 75.08( 5) 41.74(13) 76.81( 9)
19 Procházková Martina SOP7351 230.31 9. 68.12( 9) 46.38(26) 36.57(12) 56.21(12) 23.03( P)
20 Mielcová Elena AOV6951 207.42 8. 54.06(11) 34.05(13) 57.76( 8) 61.55(12)
21 Kašparová Šárka AOP7251 205.35 1. 110.00( 1) 95.35( 3)
22 Holečková Lenka UOL6750 200.53 7. 60.59(12) 72.73(15) 67.21( 7)
23 Ferdusová Eva LCE6461 200.18 1. 91.39( 3) 108.79( 1)
24 Slavíková Lenka TVR7350 191.99 2. 92.59( 8) 99.40( 2)
25 Pachmannová Hana AOP7252 190.08 4. 94.22( 4) 95.86( 4)
26 Janků Renata STE7251 173.14 6. 85.47(10) 87.67( 6)
27 Vlažná Mirka LCE5852 172.73 3. 79.73( 5) 93.00( 3)
28 Binčíková Dana OOP6650 164.98 7. 57.94(10) 28.53(17) 78.51( 7)
29 Vavříková Iveta MOV7450 158.77 9. 22.64(18) 25.53(30) 50.30(10) 40.20( 9) 20.10(12)
30 Reichlová Jiřina KSU7499 155.81 5. 67.72(19) 88.09( 5)
31 Klímová Barbora OTK7251 149.00 6. 69.92( 6) 79.08( 8)
32 Miturová Radka MLA6552 146.33 5. 68.36(10) 77.97( 5)
33 Králová Zdenka SSU6091 142.80 4. 51.04(25) 91.76( 4)
34 Mikošková Iveta STE7150 119.95 9. 31.57(15) 25.98(29) 62.40( 9)
35 Šimková Hana UOL6653 110.67 15. 64.43(21) 46.24(15)
36 Kubáňová Jana TBM7275 107.93 1. 107.93( 1)
37 Hájová Jana TZL6051 106.76 1. 106.76( 1)
38 Jarošová Petra ZPV6666 102.41 2. 102.41( 2)
39 Hanzlová Svatava HAV6651 98.21 2. 98.21( 2)
40 Kašparová Ivana JPV6951 93.69 6. 93.69( 6)
41 Vavrečková Ivana JPV6363 84.86 11. 84.86(11)
42 Odehnalová Kamila ABM7052 82.25 5. 82.25( 5)
43 Neumannová Kamila STE6751 81.45 12. 81.45(12)
44 Kociánová Eva OOP6750 81.14 13. 81.14(13)
45 Lázničková Marcela TZL6751 80.89 7. 63.64( 7) 17.25(16)
46 Sedláčková Jana HLV7060 80.28 6. 80.28( 6)
47 Doušková Vlasta TBM7060 78.50 7. 78.50( 7)
48 Smičková Eva KON5887 71.78 16. 71.78(16)
49 Pěčková Monika SKM7350 71.08 9. 71.08( 9)
50 Hulenková Martina MOV7352 70.52 8. 63.47( 8) 7.05( P)
51 Kotrlová Gita UOL6953 69.61 10. 9.04(36) 60.57(10)
52 Bolková Petra MOV7452 64.05 8. 64.05( 8)
53 Miková Iva TBM7071 62.82 11. 62.82(11)
54 Kunzová Ivana BBM7155 62.65 9. 62.65( 9)
55 Spratková Iva HAV6851 58.35 8. 58.35( 8)
56 Fajkusová Jitka JPV6773 56.46 23. 56.46(23)
57 Strachotová Eva ASU6099 46.76 21. 3.34(21) 43.42(27)
58 Hadačová Gabriela AOP6751 46.16 9. 46.16( 9)
59 Vébrová Šárka HAV7050 41.48 9. 41.48( 9)
60 Mlčková Jana KSU7383 38.04 28. 38.04(28)
61 Novotná Jitka ZLH7050 37.35 19. 21.83(19) 15.52(33)
62 Blank Radka SKM7351 37.00 14. 0.00(18) 37.00(14)
63 Štorková Simona JPV6556 35.61 17. 15.10(34) 20.51(17)
64 Fukalová Radmila AOV7051 35.31 15. 0.00(15) 0.00(19) 35.31(15)
65 Šarmanová Jarmila MOV6750 23.20 13. 5.41(20) 17.79(31) 0.00(13)
66 Seidenglanzová Irena SSU7450 16.47 32. 16.47(32)
67 Poštulková Milada STE6850 10.70 22. 1.17(22) 9.53(35)
68 Mizerová Jarmila TRI6851 0.17 5. 0.17(11) 0.00( 5)
D55C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 940.29 1. 118.53( 1)110.00( 1) 125.14( 1) 91.10( 3) 103.51( 1) 95.53( 3) 96.48( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Sochorová Hana HAV6250 532.72 2. 80.85( 3) 86.13( 3) 59.27( 3) 66.40( 9) 82.69( 3) 79.09( 3) 78.29( 2)
3 Hrabicová Iva OOP6150 529.95 2. 71.17( 3) 73.90( 4) 79.98( 5) 85.59( 4) 66.82( 7) 69.21( 7) 83.28( 2)
4 Chodurová Milena SFM5750 489.95 1. 65.21( 4) 100.00( 1) 53.96( 6) 79.80( 6) 24.84( 4) 96.30( 3) 69.84( 6)
5 Rokoszová Jaroslava MOV6351 473.28 1. 102.22( 2) 0.00( 5) 83.25( 5) 91.51( 5) 96.30( 2) 100.00( 1)
6 Bialožytová Pavla TRI6350 426.28 1. 110.30( 2) 106.68( 1) 108.81( 1)100.49( 2)
7 Suchánková Libuše SOP4851 330.80 2. 5.69( 6) 63.16( 2) 88.73( 2) 72.30( 6) 68.41( 8) 32.51( P)
8 Hájková Ludmila OOP5751 246.50 2. 91.01( 4) 100.19( 2) 0.00(11) 55.30( 4)
9 Strohalmová Milena KRN5651 205.03 4. 40.40( 5) 67.63( 5) 71.35( 4) 25.65( 9)
10 Hájková Iveta KYL6350 194.16 1. 94.16( 4) 100.00( 1)
11 Czaschová Irena SBR6150 164.79 2. 69.13( 2) 95.66( 2)
12 Cetkovská Alena TZL6263 135.85 2. 64.45( 2) 71.40( 5)
13 Janošíková Jaroslava UOL5858 126.19 1. 126.19( 1)
14 Koláriková Irena TZL6351 108.60 1. 108.60( 1)
15 Künstlerová Milada UOL5651 102.20 6. 64.36( 6) 37.84( 8)
16 Krajčová Věra OTK5850 100.00 1. 100.00( 1)
17 Špacírová Danuše UOL5852 92.97 2. 92.97( 2)
18 Krejčíková Monika TZL6262 90.91 3. 90.91( 3)
19 Žaludková Miroslava TZL5954 84.26 4. 84.26( 4)
20 Hudzieczková Danuta KVS5751 69.22 7. 62.30( 7) 6.92( P)
21 Pavlíková Hana ZLH5950 65.96 5. 65.96( 5)
22 Volencová Ivana OTK5250 54.43 6. 54.43( 6)
23 Jelínková Dagmar TZL5757 29.23 10. 29.23(10)
24 Koťátková Dana SFM6051 4.37 7. 4.37( 7) 0.00(10)
D65C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Novotná Ludmila ZLH4850 407.48 1. 100.00( 1) 91.06( 2) 87.70( 3) 93.10( 2) 35.62( 2)
2 Řezníková Renáta AOP5451 284.90 1. 86.01( 2)100.00( 1) 98.89( 2)
3 Sikorová Marie BOV4852 279.39 1. 100.00( 1) 79.39( 2)100.00( 1)
4 Horynová Eva TZL5254 100.00 1. 100.00( 1)
4 Vlachová Renata AOV4450 100.00 1. 100.00( 1)
6 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 82.74 3. 82.74( 3)
H20C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Vavřík Tomáš MOV0004 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Staněk Ondra HAV0002 180.25 2. 94.60( 2) 85.65( 2)
3 Gilík Marek SOP9904 99.30 2. 89.37( 2) 9.93( P)
4 Kaděra Vojta HAV0000 78.59 3. 78.59( 3)
5 Karásek Adam ZPV0001 78.57 4. 78.57( 4)
H21C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Rychlý Pavel KRN8505 868.09 1. 96.10( 6) 89.32( 6) 99.28( 3) 99.38( 2) 86.28( 5)101.92( 2) 91.48( 8) 99.61( 2)104.72( 1)
2 Bernatík Lukáš SFM9801 699.72 6. 78.79( 9) 71.21( 8) 77.07(18) 69.70(11) 57.45(17) 86.63( 6) 41.02(32) 61.96(13) 78.35( 7) 77.54( 7)
3 Kovařík Martin SIT0101 643.09 1. 97.98( 2)108.68( 2) 47.56(15) 81.02( 5) 98.55( 3) 99.30( 2)110.00( 1)
4 Vlach Jiří AOV7900 642.63 1. 86.83(11) 98.73( 3) 95.45( 3) 91.01( 7) 85.67(11)103.72( 1) 81.22( 6)
5 Staněk Ondra HAV0002 605.04 4. 63.08(16) 90.01( 4) 70.73(20) 79.87( 7) 66.85(11) 70.47( 8) 80.94( 6) 83.09( 6)
6 Haltof Marek TRI0200 570.87 2. 96.54( 5) 60.80(10) 75.71(12) 62.26(21) 80.67( 6) 98.63( 2) 96.26( 3)
7 Vavřík Tomáš MOV0004 506.42 3. 84.71(12) 67.44(10) 84.77( 4) 89.05( 4) 87.99( 5) 92.46( 3)
8 Holas Tomáš AOP7802 466.77 4. 96.65( 4) 99.31( 4) 94.66( 7) 85.35( 6) 90.80( 4)
9 Peterek Vít SOP8600 445.90 6. 68.53(12) 62.45( 8) 76.29( 6) 65.12(21) 61.94( 9) 67.55(11) 44.02( P)
10 Pospíšil Petr SOP9301 397.33 2. 88.38( 7) 93.70( 4) 77.86(10) 97.66( 2) 39.73( P)
11 Kopeček Petr BFM9602 375.75 4. 71.62(10) 62.03( 9) 17.68(11) 81.57( 7) 87.34( 5) 55.51( 4)
12 Horký Jan UOL7100 368.74 4. 86.26(12) 98.65( 4) 88.99( 8) 94.84( 7)
13 Hadač Filip AOP9301 304.88 1. 103.91( 3) 102.52( 1) 98.45( 3)
14 Kovalčík Tomáš AOP7301 288.53 1. 92.58( 5) 100.88( 1) 95.07( 5)
15 Gilík Marek SOP9904 278.76 3. 97.54( 3) 83.64( 7) 70.46(10) 27.12( P)
16 Kaděra Vojta HAV0000 260.68 3. 69.85(11) 20.81(20) 94.64( 3) 27.11(34) 48.27(16)
17 Strakoš Matěj SFM9901 233.73 7. 79.12( 9) 79.49( 9) 75.12( 7)
18 Zavřel Michal KRN6804 232.15 8. 47.83(11) 72.84( 8) 51.06(27) 60.42(14)
19 Jirka Jakub VPM7905 225.91 8. 81.27(15) 74.38(19) 70.26( 8)
20 Novotný Tomáš ZLH7001 219.79 8. 74.37(20) 73.63( 8) 71.79( 9)
21 Vítek Jaroslav SJI7201 209.88 1. 104.45( 1)105.43( 2)
22 Kantor Ondřej TRI9103 208.19 1. 104.49( 1) 103.70( 1)
23 Matyšek Radoslav PLU8007 204.13 1. 99.83( 2) 104.30( 1)
24 Matuš Vojtěch VRB9606 201.44 1. 98.62( 2)102.82( 1)
25 Bencúr Juraj AOP7700 194.86 1. 92.93( 4) 101.93( 1)
26 Král Václav SSU8243 194.24 4. 96.87( 4) 97.37( 5)
27 Slováček Tomáš TZL8002 192.85 3. 94.79( 5) 98.06( 3)
28 Mrkvica Petr ZLH7800 190.72 2. 92.60( 6) 98.12( 2)
29 Pekárek Evžen TZL7007 188.10 4. 94.83( 4) 93.27( 5)
30 Zdráhal Tomáš OOL8801 187.65 6. 91.61( 6) 96.04( 6)
31 Lachendro Jan SKM8700 186.56 2. 88.34( 9) 98.22( 2)
32 Kopáček Jan CHT8510 185.01 3. 96.66( 3) 88.35( 5)
33 Otruba Karel PLU7917 181.05 2. 98.78( 2) 82.27(15)
34 Podmolík Tomáš TZL6915 176.80 4. 82.41(11) 94.39( 4)
35 Poštulka Tomáš STE9700 169.41 5. 91.96( 5) 77.45(17)
36 Doležel Ondřej STE9202 169.29 13. 85.99(13) 83.30(13)
37 Václavek Tomáš STE5809 164.75 14. 81.53(14) 83.22(14)
38 Mutina Václav BFM9301 149.51 7. 29.08(10) 77.12( 7) 27.03(35) 16.28( P)
39 Bartosz David TRI9100 132.57 8. 57.73( 9) 74.84( 8)
40 Rajnošek Zdeněk KSU8506 117.41 1. 117.41( 1)
41 Zdráhal Tomáš OOL5301 113.86 9. 56.70( 9) 57.16(24)
42 Paulíček Michal UOL7701 113.53 23. 63.68(23) 49.85(28)
43 Hájek Václav KYL9800 109.73 12. 43.09(31) 66.64(12)
44 Macka Radek LCE8110 107.77 7. 75.53( 7) 32.24(18)
45 Fiala Jan ZBM7205 107.71 1. 107.71( 1)
46 Sadílek Martin VIC6901 106.80 1. 106.80( 1)
47 Košárek Pavel PGP7107 101.89 1. 101.89( 1)
48 Argaláš Michal TRI9301 100.84 2. 100.84( 2)
49 Tomanek Daniel KSU7410 97.58 3. 97.58( 3)
50 Turczer Petr KSU7945 97.50 4. 97.50( 4)
51 Otrusina Jiří JPV8201 96.33 5. 96.33( 5)
52 Polách Robert SFM9500 96.12 10. 59.02(15) 0.00(10) 37.10(10)
53 Marek Antonín STE7501 95.86 22. 34.05(26) 61.81(22)
54 Šidla Jan TZL6808 95.56 3. 95.56( 3)
55 Trávníček Jan PLU7501 94.89 6. 94.89( 6)
56 Ostřanský Filip ASU9243 94.42 3. 94.42( 3)
57 Sklenář Martin AOP9501 93.75 8. 93.75( 8)
58 Klech Richard VRB7201 91.02 9. 91.02( 9)
59 Šafář Martin KSU0105 90.98 10. 90.98(10)
59 Hubáček Josef LCE6127 90.98 6. 90.98( 6)
61 Krupa Jakub TRI0404 88.49 4. 88.49( 4)
62 Smolka Ondřej SOP8612 88.40 15. 57.72(15) 21.84(37) 8.84( P)
63 Pudel Jarda STE7505 87.69 9. 87.69( 9)
64 Fendrych Michal STE7607 87.59 10. 87.59(10)
65 Valík Luděk AOP7101 87.40 7. 87.40( 7)
66 Tesař Vojtěch AOP9900 87.39 8. 87.39( 8)
67 Pavlas Radek TZL8503 83.45 10. 83.45(10)
68 Cienciala Jan TRI9801 83.30 5. 83.30( 5)
69 Vítek Matěj SJI0500 81.23 7. 81.23( 7)
70 Šrámek Jaromír KSU5801 81.10 16. 81.10(16)
71 Sochor Jan HAV8801 81.06 8. 81.06( 8)
72 Novotný Jiří TZL8001 79.53 8. 79.53( 8)
73 Kopecký David UOL7800 78.82 16. 78.82(16)
74 Jílek Jakub KSU9202 78.41 17. 78.41(17)
75 Kopec Tomáš VLI8203 76.23 19. 76.23(19)
76 Zbíral Robert UOL8000 75.87 18. 75.87(18)
77 Rohan Tomáš ASU9009 74.42 13. 74.42(13)
78 Svoboda František SOP9601 72.83 13. 65.55(13) 7.28( P)
79 Navrátil Marek KYL7100 72.71 14. 72.71(14)
80 Slováček Rudolf TZL5402 71.38 16. 27.94(19) 43.44(16)
81 Borunský Tomáš AOP7402 71.25 9. 71.25( 9)
82 Klumpar Filip SOP9702 71.24 14. 64.12(14) 7.12( P)
83 Vébr Tomáš HAV0200 65.36 9. 65.36( 9)
84 Byrtus Petr SIT7702 65.13 12. 65.13(12)
85 Šrubař Michal ASU8606 64.89 15. 64.89(15)
86 Fajkus Radim JPV9509 64.83 22. 64.83(22)
87 Vébr Radek HAV7103 63.34 10. 63.34(10)
88 Pernička Petr TZL7336 62.59 13. 62.59(13)
89 Rýdel Jiří KAM9200 61.84 14. 61.84(14)
90 Zapletal Martin STE8500 61.22 25. 39.13(25) 22.09(36)
91 Smékal David UOL7503 60.58 24. 60.58(24)
92 Šimek Roman UOL6503 59.36 23. 59.36(23)
93 Hendrych Jan HOB9301 57.47 8. 57.47( 8)
94 Janků Marek STE7102 56.16 25. 56.16(25)
95 Skyva Petr STE6501 55.87 26. 55.87(26)
96 Koťátko Aleš SFM8303 54.52 16. 54.52(16)
97 Blažević Roman LCE7301 51.65 17. 51.65(17)
98 Pilc Oldřich SPR5100 45.95 29. 45.95(29)
99 Krampla Tomáš UOL6601 45.83 30. 45.83(30)
100 Videcký Jan KSU7504 35.79 33. 35.79(33)
101 Erben Martin SOP9001 17.32 18. 15.59(18) 1.73( P)
102 Jelínek Vít TZL5102 9.73 17. 9.73(17)
103 Krejčík Zbyněk TZL5704 2.23 18. 2.23(18)
H35C
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
MOV 1
MOV 2
AOV 3
OOL 4
VRB 5
HAV 6
KVS 7
BFM 8
AOP 9
MOV 10
SOP 11
51P+BFM 12
51P+BFM 13
SFM 14
BFM 15
1 Tuharský Martin TRI7702 989.59 1. 99.39( 2)106.90( 3)113.91( 1) 95.75( 3) 72.88(13) 94.02( 4) 89.95( 4)110.51( 1) 99.67( 2)106.61( 2)
2 Navrátil Rostislav TRI6601 736.00 1. 87.81( 6) 81.72(10) 98.61( 2) 76.59(11) 72.13(13) 106.38( 2) 102.76( 1)110.00( 1)
3 Vojvodík Martin MOV7400 635.64 3. 67.60( 9) 77.33( 8) 43.69(17) 68.98(15) 63.56( P) 66.54(10) 83.10( 3) 84.97( 7) 79.87( 8)
4 Ryška Kamil TRI7800 616.00 2. 88.34( 5) 77.67( 5) 96.43( 3) 75.97(10) 79.57( 5)100.44( 2) 97.58( 3)
5 Masny Krzysztof MOV7600 540.96 4. 82.15( 4) 63.01( 7) 84.62( 8) 63.69(11) 82.92( 4) 88.63( 4) 75.94( 9)
6 Berger Tomáš MOV6901 518.03 1. 90.35( 4)102.97( 1) 80.10( 8) 98.57( 3) 51.80( P) 94.24( 4)
7 Rigó Marek ODR7101 510.47 1. 102.73( 1)101.00( 2) 98.42( 3)104.65( 1) 103.67( 1)
8 Byrtus Petr SIT7702 495.45 4. 82.29( 8) 88.30( 7) 46.92(12) 96.61( 4) 85.59( 7) 95.74( 6)
9 Blažević Roman LCE7301 388.35 4. 40.65( 5) 54.40(10) 65.41(11) 69.39( 6) 4.89(25) 37.92(13) 60.65(12) 55.04( 4)
10 Kostka Petr MOV8200 335.09 6. 72.39( 6) 86.06( 6) 67.13(16) 33.51( P) 76.00( 8)
11 Černohorský Martin AOP7500 312.38 6. 78.17( 6) 68.48(15) 69.63( 7) 17.45(24) 78.65( 6)
12 Zajíc Josef LOV7601 311.84 1. 98.33( 3)112.19( 1) 101.32( 1)
13 Hadač Miroslav AOP6501 311.37 1. 102.28( 1)110.91( 2) 98.18( 2)
14 Hrabal Zdeněk BFM7801 300.45 5. 1.75(20) 77.92( 5) 45.99(21) 33.86(21) 64.99( 6) 75.94( 9)
15 Matula Pavel BFM7602 277.27 8. 68.87(10) 0.00( 8) 50.42(11) 27.73( P) 52.68( 9) 77.57( 8)
16 Otta Jakub BFM7603 272.85 3. 89.39( 4) 36.44( 6) 20.21(11) 97.45( 3) 29.36( P)
17 Koťátko Aleš SFM8303 267.38 3. 5.84( 7) 72.98( 7) 38.47(21) 62.54(11) 20.58(23) 66.97( 3)
18 Gros Petr OOP7700 263.08 1. 86.76( 7)