Výsledky závodu: Hanácký žebříček jaro 2019 - stav po 9 závodech

Datum:
11.03.2019
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati OOL Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KON Ano Ano
2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati ASU Ano Ano
2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE KSU Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček ZLH Ano Ano
2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ano Ano
2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček PLU Ano Ano
2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Tomanková Alice KSU0959 1048.90 1. 207.26( 1)213.57( 1)209.09( 1)182.68( 5) 195.93( 2) 189.83( 3) 210.10( 1)208.88( 1)
2 Hýblová Eliška JPV0952 1014.04 1. 194.99( 3) 163.71( 5) 208.02( 1)198.83( 2)209.61( 1)202.59( 2)177.86( 7)
3 Kubíčková Magdalena UOL1150 978.92 1. 103.82( 8) 130.36( 6) 184.81( 4)198.83( 2)170.56( 5) 207.58( 1)186.14( 3)201.56( 2)
4 Borunská Alžběta AOP0950 945.87 2. 197.76( 2)181.39( 4)194.82( 3)189.87( 3)182.03( 4) 122.20( 8)
5 Jordánová Nelly KSU1050 937.48 2. 136.47( 6) 188.40( 4)202.11( 2) 141.26(10) 187.26( 4)173.28( 8)186.43( 4)
6 Paulíčková Adela UOL0951 935.96 2. 199.18( 2) 174.13( 6) 194.45( 3)164.45( 8)203.75( 2)112.99( 9)
7 Paloncý Adéla KSU0950 875.36 1. 116.31( 6) 196.10( 2) 202.34( 1)189.89( 4) 170.72( 7)
8 Tomášková Anna STE1051 853.59 3. 172.55( 5)187.25( 3)120.10( 9) 184.13( 4)189.56( 3)
9 Kopecká Tereza UOL1050 811.87 5. 44.13( 7) 62.37(11) 149.15( 7) 0.00( 7) 152.38( 6)166.21( 7)164.11( 9)180.02( 5)
10 Luterová Laura PLU1051 734.04 5. 103.34( 9) 115.90( 9) 151.35( 7)181.17( 5)182.28( 6)
11 Kočandrlová Natálie KSU0979 686.67 7. 127.27( 7)129.24( 7)146.94( 8) 139.53(11)143.69(11)
12 Chytráčková Zuzana PLU0950 647.66 5. 173.14( 5)129.24( 7) 166.58( 6) 178.70( 6)
13 Zbíralová Kateřina UOL1151 406.33 6. 110.80(10) 0.00( 6)148.39( 8)147.14(10)
14 Soldánová Pavlína JPV0999 345.77 5. 162.84( 9)182.93( 5)
15 Veselá Klára UOL0950 284.49 9. 144.54( 9)139.95(12)
16 Krňová Anna JPV0951 181.00 4. 181.00( 4)
17 Bábková Amálie PTE1051 161.85 5. 161.85( 5)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Paulíčková Tereza UOL0750 B 1056.48 1. 215.12( 1)203.20( 2) 207.40( 1)198.60( 3) 212.43( 1)212.41( 1)209.12( 1)
2 Cetlová Karolína AOP0752 B 1014.62 1. 205.84( 1) 203.05( 2)203.26( 2)206.20( 2)196.27( 2)196.08( 3)
3 Jílková Pavla UOL0753 B 987.67 1. 194.11( 2)190.96( 3) 194.08( 4)201.40( 1)203.47( 1)184.31( 3) 168.25( 4) 194.61( 3)
4 Kovalčíková Alena AOP0751 B 961.42 1. 155.85( 8) 200.00( 2)193.48( 3) 181.39( 3)181.42( 4)205.13( 1)
5 Reichlová Pavla KSU0888 B 926.57 2. 162.62( 5) 167.40( 5) 195.82( 3)177.58( 5)181.97( 6)172.41( 4)143.73( 9) 155.72( 8) 198.79( 2)
6 Pachmannová Iva AOP0852 B 870.83 5. 167.25( 6)165.22(10)161.56( 7) 181.00( 7)171.88( 5)146.87( 8) 160.79( 7) 185.48( 5)
7 Klapková Alžběta PTE0852 B 832.11 4. 175.67( 4) 176.78( 6) 136.99(10)148.03(10)194.64( 4)
8 Otrubová Karolína PLU0888 B 822.31 6. 156.63( 6) 160.99( 7) 146.55( 9) 165.69( 6)158.13( 6)162.98( 6)174.52( 6)
9 Rozsívalová Adéla KON0760 770.96 5. 129.83( 9) 171.25( 8) 98.40(13) 170.46( 9)103.99(11) 163.01( 5)136.41(12)
10 Bartášková Karolína ASU0799 752.52 7. 119.29(10)136.07( 9)176.48( 7) 166.44(11) 154.24( 9)
11 Reichlová Lucie KSU0850 733.19 5. 45.70(16) 133.03(12)151.65( 8)163.11(12) 109.58(12)175.82( 5)
12 Janků Karolína UOL0751 727.44 2. 183.04( 4)196.78( 2) 179.61( 8) 168.01( 7)
13 Matoušková Johana STE0751 698.19 3. 190.77( 3) 192.79( 4)169.35(10)145.28( 7)
14 Vavrdová Karolína PTE0880 673.52 7. 130.11( 8) 69.45(15) 100.60(12) 127.05(15) 151.02( 7)147.07(11)118.27(12)
15 Kučerová Klaudie STE0853 662.58 4. 101.07(14)120.14(12) 0.00(16) 187.52( 4)128.66( 8) 125.19(11)
16 Štefková Michaela PLU0851 619.68 8. 114.46(11)120.82(11) 129.34(11) 93.85(13)161.21( 8)
17 Slezáková Vendula PLU0854 601.96 9. 89.57(15) 160.62(11)136.64(10) 120.55( 9) 94.58(13) 89.22(14)
18 Fendrychová Klára STE0750 596.92 9. 166.65( 9) 38.94(14)159.08(13)104.99(10) 127.26(10)
19 Burdová Hana STE0852 558.09 7. 140.65( 7) 135.14(11)143.97(14) 138.33( 9)
20 Vrbová Marie PTE0850 339.39 6. 105.69(12) 179.02( 6) 2.70(15) 51.12(15) 0.86(13)
21 Fialová Anna KON0779 234.39 10. 121.34(10)113.05(13)
22 Dvořáková Ema KON0777 186.15 5. 186.15( 5)
23 Tomanková Alice KSU0959 184.47 5. 184.47( 5)
24 Jungmannová Sofie PTE0757 104.60 13. 104.60(13)
25 Benešová Anežka KON0757 100.37 14. 100.37(14)
26 Hájková Michaela KON0787 57.56 16. 57.56(16)
27 Vaculová Ester STE0752 37.68 17. 37.68(17)
28 Dosedělová Tereza PTE0755 36.02 16. 0.79(17) 35.23(16)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Jílková Lenka UOL0654 B 1004.80 1. 194.51( 3) 201.68( 2)205.03( 1)188.84( 4) 199.19( 3)203.80( 1) 195.10( 2)
2 Gallo Natálie AOP0652 B 996.29 2. 202.24( 2)182.02( 7) 202.37( 2)199.04( 2)200.34( 2)192.30( 4) 178.35( 6)
3 Otrubová Anna PLU0577 B 975.49 1. 203.24( 1) 181.62( 8)195.71( 3)178.67(10) 202.77( 2) 192.15( 3)
4 Pospíšilová Stella STE0551 B 950.05 1. 185.00( 5)166.30( 5) 172.00(12)167.90(13) 210.71( 1)208.61( 1)173.73( 8)
5 Šaňáková Marie UOL0651 B 926.97 3. 179.47( 6)162.49( 9) 190.19( 4) 179.18( 8)193.43( 3) 184.70( 4)
6 Zatloukalová Julie STE0650 B 906.90 5. 179.41( 7)185.99( 5)183.43( 7)160.53( 8) 176.74(11) 178.27( 9) 179.80( 5)
7 Burdová Helena STE0653 B 891.09 4. 187.85( 5)187.74( 4) 161.94( 7)187.90( 5) 165.66(10)
8 Dráčová Barbora UOL0652 B 888.59 4. 192.92( 4) 171.72(13)153.36( 9)181.49( 7)189.10( 5) 137.45(13)
9 Kopecká Nela UOL0650 B 880.50 3. 151.39(11) 127.47(17) 124.54(23) 100.37(14) 179.05( 9)171.97(11)189.12( 3)164.57( 4)175.79( 7)
10 Kotrle Sylvia STE0652 B 880.06 2. 152.19(10)160.50(18) 90.76(15) 179.35( 8)200.18( 2)187.84( 3)
11 Mikošková Marie STE0552 868.51 3. 177.04( 8)192.60( 3)162.97( 6) 166.22(13)166.04(14) 166.61( 9)
12 Stryková Karolína KSU0656 861.47 2. 128.35(16) 170.88(14) 80.27(17) 187.40( 6)162.01( 5)203.56( 2)137.62(12)
13 Konečná Julie KSU0550 829.71 6. 164.48(10)143.97(12)184.03( 6)151.59(10) 185.64( 7)
14 Pazderníková Zdeňka ASU0698 823.96 6. 137.76(12)183.16( 6) 151.44(11)186.49( 6)165.11(15)
15 Müllerová Marie KSU0565 795.21 4. 150.51(11)172.69(12)137.69(12) 168.67(12)165.65( 4) 107.07(14)
16 Plachá Aneta JPV0555 720.14 6. 131.74(13)130.71(13)173.77(11)111.53(13) 142.37(10)141.55( 6)
17 Přikrylová Jana JPV0652 661.41 7. 118.05(14)130.71(13)130.69(22) 89.28(16) 83.20(18) 146.71( 8)135.25( 7)
18 Přikrylová Ivana JPV0653 655.45 5. 109.14(15) 34.07(19) 138.78(21) 62.75(18) 95.43(17)162.01( 5)150.09( 5)
19 Holasová Barbora AOP0651 622.70 1. 209.49( 1) 200.47( 1) 212.74( 1)
20 Pachmannová Katka AOP0551 573.01 1. 205.25( 1)189.70( 4)178.06(10)
21 Navrátilová Marie ASU0599 535.08 3. 178.64( 8)188.82( 3)167.62(16)
22 Good Eliška SBR0550 489.57 9. 98.41(16)109.23(18) 109.28(15) 144.38( 9) 23.52( 9) 28.27(15)
23 Karásková Denisa ZPV0555 373.07 8. 167.32( 9) 180.17( 9) 25.58( 8)
24 Venusová Anna STE0554 330.32 7. 39.69(19) 133.85(16)156.78( 7)
25 Pattermanová Magdalena KSU0660 303.24 15. 130.37(15)151.21(19) 21.66(20)
26 Koukalová Elena UOL0553 179.55 17. 40.53(17) 139.02(20)
27 Slehová Martina UOL0653 177.76 10. 177.76(10)
28 Neumannová Kristýna STE0550 168.34 15. 168.34(15)
29 Cetlová Magdaléna AOP0552 165.97 14. 165.97(14)
30 Paulíčková Tereza UOL0750 165.00 11. 165.00(11)
31 Bartáková Veronika UOL0551 161.34 17. 161.34(17)
32 Kabátová Lucie KON0656 117.78 24. 117.78(24)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Smékalová Karolína UOL0451 B 504.42 1. 103.69( 2) 96.45( 2) 93.22( 4) 100.92( 2) 97.54( 3)105.82( 1)
2 Němečková Kateřina PLU0350 B 459.56 1. 73.86( 7) 76.85( 8) 94.13( 3) 95.82( 3) 92.76( 3) 100.00( 1)
3 Smékalová Viktorie UOL0450 B 452.08 2. 87.98( 4) 90.21( 3) 91.53( 5) 97.80( 2) 84.56( 5)
4 Lubrichová Veronika STE0451 B 447.41 1. 89.44( 3) 83.31( 6) 100.00( 1) 79.69( 7) 94.97( 2)
5 Bídová Markéta UOL0352 B 434.83 1. 106.87( 1)113.34( 1)111.36( 1)103.26( 1)
6 Janečková Adéla PLU0452 412.29 4. 82.60( 6) 84.29( 5) 82.33( 8) 71.20( 6) 83.96( 6) 79.11( 4)
7 Heclová Marie KSU0454 365.98 3. 66.76( 9) 81.26( 7) 48.92( 8) 79.14( 8) 89.90( 3)
8 Šneiderová Daniela ASU0398 295.07 6. 65.73(10) 73.37( 9) 89.20( 6) 66.77( 7)
9 Kovalčíková Anna AOP0453 290.51 2. 94.51( 2) 94.58( 4) 101.42( 2)
10 Klechová Karolína AOP0452 265.08 4. 86.13( 5) 88.83( 4) 90.12( 4)
11 Šánová Julie KSU0494 238.10 1. 60.56(11) 77.54( 5) 100.00( 1)
12 Murínová Markéta KSU0383 188.40 7. 64.50(10) 84.02( 7) 39.88( 9)
13 Slehová Eliška UOL0453 146.14 8. 70.68( 8) 75.46(10)
14 Procházková Sára UOL0353 88.37 11. 41.29(11) 47.08(11)
15 Moravcová Natálie UOL0454 78.19 9. 78.19( 9)
16 Haluzová Štěpánka SBR0450 60.70 4. 0.00(13) 0.00(10) 60.70( 4) 0.00( 9)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Smolková Sabina STE0250 B 491.89 1. 91.89( 2) 83.00( 2) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Raclavská Lenka UOL0252 B 351.13 1. 100.00( 1) 61.74( 3) 99.16( 2) 90.23( 3)
3 Raclavská Zuzana UOL0251 294.18 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.18( 2)
4 Zatloukalová Hana ZLH0150 171.44 3. 85.60( 3) 85.84( 3)
5 Pospíšilová Helena STE0253 167.17 2. 85.67( 2) 81.50( 2)
6 Kličková Anna KON0272 125.07 2. 94.54( 2) 30.53( 3)
7 Greschnerova Tereza ASU0299 100.00 1. 100.00( 1)
7 Skoupá Vendula STE0152 100.00 1. 100.00( 1)
9 Vránová Eliška UOL0151 91.20 3. 91.20( 3)
10 Krčková Helena AOP0251 65.76 4. 65.76( 4)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Cetl Jan AOP0902 1002.38 1. 195.14( 3) 188.26( 4) 204.08( 2)200.51( 2)214.39( 1)
2 Štábl Vít KSU1100 1002.03 1. 191.00( 4)191.34( 3) 210.99( 1)189.81( 3) 176.85( 4) 206.58( 1)183.48( 5) 202.12( 2)
3 Lutera Oliver PLU1001 986.87 1. 177.18( 7)214.18( 1) 186.76( 3)158.22(12) 196.06( 3)161.94( 6) 212.69( 1)
4 Liber Václav AOP1000 949.15 1. 194.48( 2) 212.73( 1) 175.91( 4)186.80( 3)179.23( 5)
5 Pánek Antonín SSU0901 887.74 3. 188.41( 5) 161.85(10)167.67( 6)189.33( 3) 180.48( 4)
6 Mátl Adam KSU1111 847.78 2. 155.67( 7) 197.45( 2)165.52( 7)152.50( 8)111.41( 8) 176.64( 6)
7 Mátl Jáchym KSU0909 843.86 3. 146.33( 9) 192.87( 3) 160.16(11)112.62( 8) 151.95( 9)186.29( 4)152.59( 7)
8 Matoušek Jan STE0909 818.82 1. 205.39( 1) 207.38( 1)202.25( 2) 203.80( 1)
9 Jordán Dominik KSU1000 740.82 3. 128.36( 7)130.38( 9) 0.00( 7) 165.60( 9) 75.13(10) 132.99(10) 81.26( 9) 183.49( 3)
10 Hřivňák Petr PLU0900 657.12 5. 178.31( 5)188.11( 6) 159.44( 7)131.26( 6)
11 Čeřovský Filip KON1010 615.44 2. 178.31( 5) 199.75( 2) 120.34(11)117.04( 7)
12 Chmelář Filip JPV0900 505.84 4. 149.25( 8)188.63( 4) 167.96( 5)
13 Koutný Ondřej JPV1001 378.73 2. 199.47( 2) 179.26( 4)
14 Sovadina Jakub KSU0929 377.53 7. 60.19( 8)139.31( 8) 178.03( 7)
15 Růžička Matěj KSU0901 376.27 2. 176.13( 4) 200.14( 2)
16 Heiser Matěj SSU0900 323.79 5. 161.07( 5) 162.72( 5)
17 Stojaník Zdeněk KSU0919 296.18 5. 157.35( 6) 90.91( 5) 47.92(12)
18 Smýkal Lukáš KSU1101 211.69 6. 0.00(14) 71.29( 6) 0.00(14) 140.40( 8)
19 Vrba Antonín PTE1001 185.28 5. 185.28( 5)
20 Rozsíval Martin KON1022 181.53 6. 0.00(12) 181.53( 6)
21 Marek Martin STE1100 169.87 8. 169.87( 8)
22 Sovadina Matěj KSU1001 163.52 11. 58.77(11) 104.75(13)
23 Vlček Antonín KSU1121 124.61 10. 124.61(10)
24 Jäckel Maxmilián KSU1020 104.23 9. 0.00(13) 104.23( 9)
25 Plachý Matyáš JPV1010 61.41 10. 61.41(10)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Kovalčík Petr AOP0901 B 1033.80 1. 204.28( 2)207.61( 1)202.94( 1)202.80( 2) 200.94( 1) 206.43( 1)212.54( 1)193.12( 5) 199.36( 3)
2 Světnický Antonín STE0800 B 1011.49 1. 204.77( 1)195.26( 3) 200.61( 2)204.34( 1)199.16( 3)194.22( 4) 134.08(11) 202.61( 2)133.49(12)
3 Gallo Ondřej AOP0802 B 983.81 2. 197.13( 2) 192.86( 3)199.90( 2) 191.10( 3) 193.72( 4)200.20( 2)
4 Paloncý Jan KSU0808 B 973.10 1. 190.95( 3)188.99( 5)196.45( 3) 196.27( 3) 200.44( 1)
5 Mrkvica Václav ZLH0800 B 965.46 2. 190.65( 4)189.05( 4) 192.29( 4)190.54( 4)181.30( 8) 197.30( 2)188.59( 4) 183.78( 6) 194.68( 5)
6 Navrátil Pavel ASU0747 B 939.02 3. 181.78( 7)181.63( 8)184.97( 5)180.12( 9) 153.47( 7) 194.10( 3)196.54( 4)
7 Janeček Jáchym UOL0700 B 903.78 5. 182.71( 5)186.05( 6)180.63( 9) 141.44(16) 172.98( 5)157.13( 6) 172.32( 8) 181.41( 8)
8 Macek Vojtěch ASU0748 B 876.01 1. 122.13(10) 183.30( 6)170.23( 9)181.45( 7) 137.74(10)203.29( 1)
9 Sekanina Ondřej ASU0745 B 872.72 7. 138.55( 7) 73.90(20) 182.63( 7)156.86(10)170.23(11)139.30( 9) 175.89( 7)187.11( 7)
10 Šneider Kvido ASU0749 B 866.81 5. 159.39( 6)137.12(15) 189.46( 5)178.63( 7)181.59( 6) 141.07( 8) 157.74( 9)
11 Heča Michal UOL0803 828.44 5. 172.23( 8)137.01(19)180.00( 6)173.92(10) 165.28( 5)111.51(12)
12 Král Ondřej ASU0746 731.71 9. 167.49( 9)154.99(15) 169.93(12)128.45(10) 110.85(13)
13 Mlček Vincenc KSU0700 724.10 7. 129.04( 8) 166.65(12) 99.86(15) 140.99(17)151.46( 7) 135.96(11)
14 Mikoška Jan STE0807 618.45 11. 85.54(15) 145.66(13)141.84(16) 72.43(17) 111.17(19)118.00(11) 0.00(16) 101.78(14)
15 Kubíček Vavřinec UOL0801 617.16 6. 161.48(11)165.48(13) 135.09(18)155.11( 6)
16 Pánek Ondřej SSU0702 613.76 12. 134.85(16) 121.37(12)163.58(15)109.84(12) 84.12(15) 16.81(18)
17 Miča Jan KSU0701 591.02 5. 129.64(17) 79.80(16)184.25( 5) 61.14(16) 136.19(11)
18 Čech Viktor AOP0801 573.70 2. 187.65( 4) 196.36( 2) 189.69( 6)
19 Tomášek Josef STE0808 533.88 10. 85.58(19)165.32(14) 142.71(10)140.27(10)
20 Penka Matěj STE0705 516.32 10. 34.96(16)141.26(14)171.64(10)110.74(14) 57.72(17)
21 Holas Štěpán AOP0900 435.77 9. 167.42(13) 91.63(14) 176.72( 9)
22 Plachý Ondřej JPV0707 430.07 11. 122.10(18)170.31(11)137.66(11)
23 Holý Štěpán SBR0802 429.46 10. 93.24(13)163.62(10) 111.34(13) 61.26(15)
24 Robenek Jiří UOL0701 380.83 9. 0.00(17) 90.40(20) 85.00(14)140.88( 9) 64.55(15)
25 Marek Vít KSU0838 348.66 12. 97.84(12) 46.33(22) 35.63(21) 59.06(18) 83.71(21) 0.00(17) 61.72(13) 7.51(19)
26 Polášek Filip KSU0818 288.61 8. 139.84(18) 148.77( 8)
27 Černohorský Jan AOP0704 275.39 12. 154.61(12) 120.78(12) 0.00(20)
28 Juřina Marek KSU0828 268.00 13. 47.31(20) 95.52(20) 88.60(13) 36.57(17)
29 Vavrečka Radek STE0809 265.77 9. 124.43( 9) 141.34(17)
30 Mikuš Matěj PTE0808 262.88 8. 92.57(14) 170.31( 8)
31 Šnajdr Jakub PTE0700 240.29 11. 122.01(11) 118.28(13)
32 Matoušek Jan STE0909 165.06 14. 165.06(14)
33 Novotný Jakub PLU0804 54.31 14. 0.00(19) 54.14(21) 0.17(22) 0.00(18) 0.00(14)
34 Šotola Filip STE0704 51.26 19. 51.26(19)
35 Akrap Kryštof STE0701 50.98 16. 50.98(16)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Štábl Patrik KSU0606 B 1044.00 1. 183.32( 5) 210.11( 1)201.44( 1)192.75( 3) 200.39( 2)218.80( 1) 213.26( 1)
2 Otruba František PLU0501 B 992.74 1. 193.83( 3)196.69( 2)197.87( 3)202.31( 2)202.04( 1)184.92( 3) 192.27( 3)
3 Štorek Jan JPV0505 B 965.87 1. 158.73( 8) 173.48( 6) 185.23( 5)153.29( 7) 197.57( 3)183.07( 5)200.00( 1)200.00( 1)114.28(10)
4 Černoch Martin PLU0500 B 963.07 1. 204.78( 1)180.67( 4) 200.69( 2)187.15( 4)181.36( 6) 184.92( 3) 185.53( 4)
5 Jordán Alexandr KSU0626 B 891.26 2. 129.44(12) 193.20( 3)191.03( 4)166.04( 5)144.71(13)196.28( 2) 140.67( 6)
6 Soldán Robin PLU0600 B 844.62 2. 117.07(13) 168.34( 8)184.34( 6)152.59( 8) 109.83(15) 152.71( 7)154.45( 4)184.78( 2)133.50( 7)
7 Borunský Matěj AOP0600 837.73 4. 179.27( 5) 156.84( 6)183.48( 4)172.88( 6) 145.26( 5)
8 Karásek Antonín PLU0503 836.94 2. 167.33( 6)141.04(11)173.93( 9)140.40( 9) 163.16(11) 191.48( 2)130.19( 4) 123.10( 9)
9 Šána Robert KSU0616 808.17 7. 161.09( 7)168.39( 7)178.25( 8) 173.61( 7) 126.83( 8)
10 Bláha Adam KSU0525 774.77 7. 136.72(11)156.66( 9)178.99( 7)129.14(10)173.26( 8)
11 Kobylka David ASU0546 750.46 3. 146.09(10) 113.62(11)164.45(10)105.33( 9) 176.24( 3)150.06( 3)103.33(11)
12 Vodička Igor UOL0502 735.54 1. 153.48( 9) 204.94( 1)182.65( 5) 194.47( 2)
13 Tomanek Lukáš KSU0502 630.79 4. 193.72( 4)148.73(10) 166.44( 9)121.90( 8)
14 Slavík Ondřej TVR0500 555.77 5. 105.51(14) 73.62(13)166.95(11) 75.65(17) 134.04( 5) 0.00(14)
15 Poláček Tomáš JPV0520 318.66 12. 160.56(12) 158.10(12)
16 Hejtmánek Štěpán SSU0505 239.33 13. 47.66(14) 127.09(14) 64.58(13)
17 Ondráček Viktor KSU0600 217.70 10. 147.32(15) 70.38(10)
18 Antonowicz Jan STE0503 201.39 2. 201.39( 2)
19 Fajstl Vojtěch PTE0501 179.70 5. 22.56(15) 157.14(14) 0.00( 5)
20 Vlach Timothy SBR0501 168.88 10. 168.88(10)
21 Šesták Jakub UOL0601 160.41 13. 160.41(13)
22 Maťátko Václav STE0500 94.28 11. 79.85(12) 14.43(11)
23 Černohorský Jakub AOP0502 92.00 12. 92.00(12)
24 Šišma Daniel PTE0600 84.46 16. 84.46(16)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Karásek František PLU0301 B 490.27 1. 95.58( 4)102.62( 2)101.06( 2) 100.00( 1) 91.01( 2)
2 Rajman Filip UOL0301 B 482.48 1. 101.26( 1) 105.96( 1)100.00( 1) 86.69( 3) 88.57( 3)
3 Stryk Štěpán KSU0306 B 423.31 1. 90.22( 5)104.83( 1) 107.84( 1) 120.42( 1)
4 Krampla Michal Jan UOL0302 B 404.62 1. 33.81(11) 0.00(12) 70.07( 8) 42.51( 2) 75.64( 4) 64.59( 5)100.00( 1) 94.32( 2) 11.63( 6)
5 Šperlich Jan KSU0403 B 384.81 4. 85.24( 6) 92.09( 4) 83.44( 4) 72.31( 4) 51.73( 5)
6 Novotný Erik ZLH0301 384.49 2. 100.88( 2) 92.55( 3) 92.98( 3) 98.08( 2)
7 Karásek Matyáš ZPV0302 326.12 1. 59.60( 8) 85.86( 6) 80.66( 5) 100.00( 1)
8 Janků Martin STE0404 262.72 5. 59.03( 9) 89.05( 5) 60.53(12) 54.11( 7)
9 Sarazin Julien Pierre UOL0303 257.65 2. 20.57( 9) 78.01( 6) 88.45( 2) 70.62( 4)
10 Štoudek Martin ASU0448 221.69 4. 47.84(10) 51.71( 7) 64.24( 9) 57.90( 4)
11 Patterman Prokop KSU0333 203.32 2. 97.85( 3) 105.47( 2)
12 Bartášek Tomáš ASU0447 183.77 5. 0.00(12) 0.00(10) 57.48(13) 72.69( 5) 53.60( 5)
13 Poláček Lukáš JPV0306 142.12 3. 62.12(11) 80.00( 3)
14 Hošťálek Ondřej ZPV0300 97.98 3. 13.34( 3) 84.64( 3)
15 Slezák Aleš JPV0304 72.05 7. 72.05( 7)
16 Náhončík Jakub UOL0400 62.25 10. 62.25(10)
17 Tomášek Adam CEL0400 61.59 7. 61.59( 7)
18 Polášek Vít KSU0402 54.69 6. 54.69( 6)
19 Chmelář Pavel JPV0333 29.77 8. 29.77( 8)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JPV 1
OOL 2
KON 3
ASU 4
KSU 5
ZLH 6
PLU 7
PLU 8
AOP 9
1 Poštulka Lukáš STE0104 B 451.70 1. 86.59( 4) 82.76( 5) 83.24( 5) 99.11( 2)100.00( 1)
2 Štorek David JPV0202 B 437.99 2. 83.54( 5) 85.27( 4) 99.04( 2) 88.67( 5) 81.47( 4)
3 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 428.66 2. 67.32( 7) 80.49( 6) 78.41( 6) 95.84( 3) 87.09( 2) 86.83( 3)
4 Doseděl Štěpán STE0206 B 386.06 1. 68.66( 6) 30.72( 9) 89.51( 4) 53.24( 7) 74.65( 3) 100.00( 1)
5 Jirka Matyáš UOL0203 B 379.00 1. 95.95( 3) 90.29( 3) 92.76( 4) 100.00( 1)
6 Šafář Martin KSU0105 322.56 1. 107.85( 1)104.29( 1) 110.42( 1)
7 Hecl František KSU0201 282.63 2. 98.64( 2) 102.75( 2) 81.24( 2)
8 Šimek Štěpán UOL0104 248.19 5. 58.94( 9) 33.12( 8) 75.88( 6) 80.25( 5)
9 Dostál František UOL0201 204.81 1. 99.76( 2) 105.05( 1)
10 Havelka Jan KON0222 191.56 1. 0.00(11) 91.56( 2)100.00( 1)
11 Babišta Antonín KSU0111 167.61 3. 93.51( 3) 74.10( 7)
12 Svoboda Radek STE0207 110.67 1. 110.67( 1)
13 Holusek Jiří JPV0123 104.08 3. 13.40(10) 90.68( 3)
14 Tomášek Ondřej CEL0100 59.78 8. 59.78( 8)
15 Chmelář Jan JPV0102 27.63 6. 27.63( 6)