Výsledky závodu: Hanácký žebříček podzim 2019 - stav po 6 závodech

Datum:
11.03.2019
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček RBK Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček ZAM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček STE Ano Ano
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček KON Ano Ano
2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček UOL Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Hýblová Eliška JPV0952 819.52 1. 201.50( 2)204.57( 1)197.94( 3) 193.18( 4) 205.57( 2)207.88( 1)
2 Tomanková Alice KSU0959 804.03 1. 218.03( 1)183.30( 6) 202.24( 1)192.37( 5) 191.39( 3)
3 Jordánová Nelly KSU1050 798.80 1. 180.46( 3)198.34( 2)145.43( 9) 203.61( 1)216.39( 1) 75.74(11)
4 Tomášková Anna STE1051 754.44 2. 154.73( 6) 199.82( 2)199.16( 2) 200.73( 2)
5 Kubíčková Magdalena UOL1150 746.07 3. 170.82( 4)187.87( 5)190.15( 5)197.23( 3)155.31( 5) 156.34( 7)
6 Luterová Laura PLU1051 724.26 3. 162.81( 5) 197.08( 3)178.87( 6) 167.11( 4)181.20( 4)
7 Kopecká Tereza UOL1050 665.84 3. 146.02( 7)120.34( 8) 172.02( 6)178.03( 3)169.77( 5)
8 Paloncý Adéla KSU0950 578.71 7. 128.18( 8)155.00( 7)157.92( 8) 137.61( 7)
9 Zapletalová Anna KON0979 366.97 6. 88.90(13) 141.74( 6)136.33( 9)
10 Kočandrlová Natálie KSU0979 358.35 4. 191.32( 4)133.21(10) 33.82( 9)
11 Gottwaldová Anna JPV0950 339.40 8. 108.10(12) 129.74( 8)101.56(10)
12 Veselá Klára UOL0950 326.92 6. 163.82( 7) 163.10( 6)
13 Závodná Kateřina SSU1050 234.77 8. 154.61( 8) 80.16( 9)
14 Borunská Alžběta AOP0950 194.58 4. 194.58( 4)
15 Kvášová Kateřina UOL1051 179.78 9. 47.51( 9)132.27(11)
16 Chytráčková Zuzana PLU0950 167.86 7. 167.86( 7)
17 Janušová Ema STE0956 151.95 8. 151.95( 8)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Jílková Pavla UOL0753 B 824.77 1. 199.76( 2) 207.43( 1)206.74( 1) 210.84( 1)
2 Kovalčíková Alena AOP0751 B 783.87 2. 191.39( 3) 194.86( 3)197.25( 2) 200.37( 2)
3 Otrubová Karolína PLU0888 B 774.21 2. 180.69( 5) 184.89( 5)197.71( 2)195.03( 4)196.58( 2)158.88( 9)
4 Janků Karolína UOL0751 B 761.98 3. 180.79( 4)198.19( 3)186.98( 4)196.02( 3) 145.05(13)
5 Reichlová Pavla KSU0888 B 743.65 3. 180.38( 6)193.74( 4)174.73( 8) 131.83(11) 180.74( 3)188.79( 3)
6 Pachmannová Iva AOP0852 B 694.71 5. 167.87( 7) 174.40( 9)173.47( 6) 178.97( 5)
7 Dvořáková Ema KON0777 B 690.27 1. 202.84( 1)186.64( 5) 130.60(12)170.19( 7)
8 Bartášková Karolína ASU0799 B 686.04 6. 162.42( 8) 164.62( 7)178.59( 7)166.57( 8) 176.26( 6)
9 Matoušková Johana STE0751 B 675.35 2. 198.97( 2)183.45( 6) 135.73(11)157.20(10)
10 Vavrdová Karolína PTE0880 634.32 6. 129.91(11)172.89( 6) 98.60(20) 164.60( 9)122.23(14) 166.92( 8)
11 Štefková Michaela PLU0851 630.04 7. 140.81( 9) 163.33(12)166.82( 7)154.19( 8)145.70(12)
12 Slezáková Vendula PLU0854 589.47 8. 126.88(12) 139.83( 8)155.45(14) 0.00(18) 146.62( 9)147.57(11)
13 Burdová Hana STE0852 586.61 7. 135.26(10) 163.50(11)123.94(13)163.91( 7) 75.33(18)
14 Rozsívalová Adéla KON0760 563.65 4. 132.86( 9)165.34(10) 174.80( 4) 90.65(17)
15 Cetlová Karolína AOP0752 522.83 4. 162.66(13)179.14( 5) 181.03( 4)
16 Kučerová Klaudie STE0853 492.12 10. 63.59(15) 114.65(10)136.33(15)128.62(12) 112.52(15)
17 Vrbová Marie PTE0850 476.75 6. 53.00(13) 69.26(22)120.99(14)164.63( 6)121.87(14)
18 Paulíčková Tereza UOL0750 431.53 1. 208.85( 1) 222.68( 1)
19 Reichlová Lucie KSU0850 300.31 11. 75.60(11)104.97(18) 50.88(16) 68.86(15) 0.00(20)
20 Klapková Alžběta PTE0852 282.69 10. 146.24(10)136.45(10)
21 Šestáková Tereza UOL0851 270.08 12. 68.11(12)133.65(17) 68.32(19)
22 Good Julie SBR0750 264.02 13. 134.32(16) 0.00(19)129.70(13)
23 Kubálková Eliška STE0854 197.71 14. 94.08(14) 103.63(19)
24 Dosedělová Tereza PTE0755 185.38 15. 92.73(21) 92.65(15)
25 Benešová Anežka KON0757 164.81 5. 164.81( 5)
26 Borunská Alžběta AOP0950 117.29 13. 117.29(13)
27 Balvanová Vendula JPV0750 102.78 14. 0.00(14) 2.22(17) 100.56(16)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Jílková Lenka UOL0654 B 819.35 1. 207.28( 1)205.79( 1)202.12( 2)204.16( 1) 197.45( 2)
2 Gallo Natálie AOP0652 B 776.86 2. 187.81( 4) 192.41( 3)201.78( 2) 194.86( 4)
3 Otrubová Anna PLU0577 B 751.32 2. 199.55( 2) 170.18( 6)201.50( 2)180.09( 7)
4 Burdová Helena STE0653 B 746.96 1. 182.42( 5) 180.27( 6)162.02( 9) 207.30( 1)176.97( 9)
5 Šaňáková Marie UOL0651 B 746.74 3. 189.26( 3)194.66( 3)180.88( 5)174.77( 4) 181.94( 6)
6 Mikošková Marie STE0552 B 728.67 3. 168.51(11)190.95( 4)166.92(10) 157.94(10) 191.20( 3)178.01( 8)
7 Navrátilová Marie ASU0599 B 722.58 5. 178.13( 7)189.91( 5)177.24( 8)141.63(13) 177.30( 5)157.46(15)
8 Zatloukalová Julie STE0650 B 701.78 6. 181.26( 6)176.58( 7)178.91( 7)125.23(14) 165.03(11)
9 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B 682.43 4. 172.22(10)169.68( 8)182.85( 4) 157.68(14)
10 Müllerová Marie KSU0565 B 644.11 5. 126.15(13) 156.30( 9)155.84(14)173.92( 5) 158.05(13)
11 Kotrle Sylvia STE0652 628.33 6. 161.91(11)163.47( 8)155.88( 6)147.07(17)
12 Dráčová Barbora UOL0652 623.91 6. 180.93( 6)142.64(17)163.81( 7) 136.53(18)
13 Stryková Karolína KSU0656 618.86 10. 139.95(12)146.67(10)160.24(12) 172.00(10)
14 Cetlová Magdaléna AOP0552 559.81 3. 169.35( 9)194.05( 3) 196.41( 3)
15 Plachá Aneta JPV0555 555.87 8. 132.63(18)157.94(10)132.85( 8)132.45(19)
16 Venusová Anna STE0554 517.41 9. 123.00(13)117.91(21)145.11(12)131.39( 9)
17 Kopecká Nela UOL0650 491.06 8. 176.51( 8)118.80(15) 69.16(17) 126.59(20)
18 Pospíšilová Stella STE0551 483.14 9. 172.74( 9) 148.86(15) 161.54(12)
19 Pattermanová Magdalena KSU0660 453.82 14. 112.01(15)122.61(14)128.38(19) 90.82(24)
20 Smýkalová Eliška KSU0676 450.09 4. 116.77(14) 177.35( 4)155.97(16)
21 Přikrylová Jana JPV0652 424.30 7. 89.76(16) 92.70(17) 71.62(24) 54.97(18) 135.58( 7)106.26(23)
22 Holasová Barbora AOP0651 411.59 1. 205.46( 1) 206.13( 1)
23 Přikrylová Ivana JPV0653 400.68 10. 76.32(17) 101.91(16) 79.51(23) 93.63(16) 94.50(10)110.64(22)
24 Paulíčková Tereza UOL0750 295.79 5. 102.72(15) 193.07( 5)
25 Bartáková Veronika UOL0551 240.09 20. 123.07(20) 117.02(21)
26 Pachmannová Katka AOP0551 203.46 2. 203.46( 2)
27 Koukalová Elena UOL0553 172.34 16. 143.70(16) 28.64(26)
28 Pobucká Eliška ASU0550 156.15 13. 156.15(13)
29 Konečná Julie KSU0550 143.04 11. 143.04(11)
30 Moskvová Agáta ZLH0550 131.29 12. 131.29(12)
31 Good Eliška SBR0550 94.99 11. 94.99(22) 0.00(11)
32 Matečná Sofie JPV0567 65.22 25. 65.22(25)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Janečková Adéla PLU0452 B 376.09 2. 96.14( 2) 92.30( 3) 91.11( 5) 78.55( 3) 96.54( 2)
2 Šánová Julie KSU0494 B 343.88 2. 72.88( 2) 86.64( 3) 90.44( 4) 93.92( 3) 68.44( 5)
3 Heclová Marie KSU0454 B 339.75 2. 77.49( 4) 92.65( 2) 91.33( 4) 78.28( 3)
4 Němečková Kateřina PLU0350 338.37 1. 100.00( 1) 66.59( 7)100.00( 1) 71.78( 4)
5 Kovalčíková Anna AOP0453 312.44 1. 115.05( 1) 97.39( 2) 100.00( 1)
6 Murínová Markéta KSU0383 137.10 5. 58.48( 5) 78.62( 5)
7 Slehová Eliška UOL0453 108.69 1. 108.69( 1)
8 Lubrichová Veronika STE0451 100.00 1. 100.00( 1)
9 Trepáčová Gabriela STE0353 98.80 2. 98.80( 2)
10 Smékalová Viktorie UOL0450 82.95 6. 82.95( 6)
11 Juráková Karolína STE0352 12.38 6. 12.38( 6)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Šneiderová Daniela ASU0398 B 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Smolková Sabina STE0250 B 216.26 2. 76.93( 2) 80.52( 2) 58.81( 3)
3 Kličková Anna KON0272 191.35 2. 72.78( 3) 35.98( 3) 82.59( 2)
4 Pospíšilová Helena STE0253 60.50 4. 60.50( 4)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Matoušek Jan STE0909 855.91 1. 222.84( 1)165.92(11) 209.41( 1)216.91( 1)206.75( 1)
2 Koutný Ondřej JPV1001 803.45 2. 195.50( 3)201.65( 2)202.55( 2)203.75( 2)
3 Lutera Oliver PLU1001 769.84 1. 203.80( 1)176.94( 4)200.16( 2)188.94( 3)173.09( 5) 171.38( 7)
4 Hřivňák Petr PLU0900 722.82 2. 199.49( 2) 165.27(12)177.53( 5)180.53( 3)159.06(10)
5 Štábl Vít KSU1100 708.04 1. 152.97( 6)197.86( 2)204.34( 1) 152.87( 9)118.44(14)
6 Marek Martin STE1100 690.50 4. 157.51( 5) 169.41( 5)183.44( 6)157.65( 8)180.00( 4)
7 Jordán Dominik KSU1000 641.94 3. 142.80( 7)179.31( 3)175.24( 9) 65.41(12) 126.17(12) 144.59(12)
8 Mátl Jáchym KSU0909 621.91 4. 176.69( 4) 182.48( 7) 153.09( 8)109.65(15)
9 Mátl Adam KSU1111 561.84 8. 132.79( 8) 161.74(14) 142.87(11)124.44(13)
10 Rozsíval Martin KON1022 499.22 7. 173.15(10) 167.98( 7)158.09(11)
11 Stojaník Zdeněk KSU0919 441.01 6. 58.35( 6) 133.12(17)129.06( 9)107.98(14) 70.85(18)
12 Plachý Matyáš JPV1010 421.27 8. 0.00( 8) 133.28(16)123.65(10) 66.70(15) 97.64(17)
13 Chmelář Filip JPV0900 402.46 6. 63.34(20) 172.02( 6)167.10( 8)
14 Pánek Antonín SSU0901 374.87 3. 185.37( 4) 189.50( 3)
15 Liber Václav AOP1000 364.15 5. 184.41( 5) 179.74( 5)
16 Růžička Matěj KSU0901 361.82 3. 196.71( 3) 165.11(13)
17 Zatloukal Vojtěch STE0908 348.29 4. 164.47( 7) 183.82( 4)
18 Sovadina Jakub KSU0929 331.24 6. 170.47( 6) 160.77( 9)
19 Markovič Krištof JPV0907 301.68 9. 95.20( 9) 146.14(15) 60.34(19)
20 Sovadina Matěj KSU1001 291.59 4. 184.94( 4) 106.65(16)
21 Vlček Antonín KSU1121 237.87 13. 121.70(18) 116.17(13)
22 Vrba Antonín PTE1001 177.49 8. 177.49( 8)
23 Čeřovský Filip KON1010 176.31 6. 176.31( 6)
24 Smýkal Lukáš KSU1101 174.78 10. 23.72(10) 151.06(10)
25 Dostál Lukáš KON0929 113.83 19. 113.83(19)
26 Jäckel Maxmilián KSU1020 105.42 7. 12.13( 7) 93.29(11)
27 Tříska David PTE1003 53.38 21. 53.38(21)
28 Maláč Petr KSU1131 52.89 22. 52.89(22)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Světnický Antonín STE0800 B 811.63 1. 201.02( 2)209.42( 1)196.89( 2) 198.03( 2)203.16( 1)192.74( 4)
2 Gallo Ondřej AOP0802 B 809.30 1. 191.69( 5) 209.86( 1)205.79( 1) 201.96( 1)
3 Kovalčík Petr AOP0901 B 785.43 1. 203.61( 1) 187.02( 6)196.18( 3) 198.62( 3)
4 Mrkvica Václav ZLH0800 B 771.27 2. 193.46( 4)187.20( 5)191.18( 4) 199.43( 2)
5 Paloncý Jan KSU0808 B 766.02 2. 194.35( 4)195.47( 2)184.78( 8) 155.29( 9) 191.42( 5)
6 Navrátil Pavel ASU0747 B 753.46 3. 179.45( 7)172.08( 6) 193.25( 3)146.18(12) 197.24( 3)183.52( 7)
7 Miča Jan KSU0701 B 724.70 2. 160.86(10) 189.62( 4)174.61( 7)199.61( 2)124.58(15)
8 Macek Vojtěch ASU0748 B 710.97 3. 184.78( 6)195.11( 3)147.58(19) 182.11( 5)148.97(12)148.58( 9)
9 Plachý Ondřej JPV0707 B 655.79 6. 56.59(14) 184.95( 7)178.68( 6)161.30( 7)130.86(14)
10 Sekanina Ondřej ASU0745 B 653.45 7. 154.90(11)165.20( 7)167.82(12)165.53( 8) 151.01( 8)
11 Kubíček Vavřinec UOL0801 642.63 8. 166.90( 8) 63.17(13) 167.65(13)158.95( 9)149.13(11)100.78(18)
12 Šneider Kvido ASU0749 636.49 5. 143.22(13)174.52( 5)183.74( 9) 135.01(13)
13 Mikoška Jan STE0807 599.92 10. 124.00(16) 100.26(10) 155.02(14)145.79(13)152.05(10)147.06(11)
14 Pánek Ondřej SSU0702 588.47 6. 132.00( 9) 0.00(24) 148.29(11)171.25( 6)136.93(12)
15 Tomášek Josef STE0808 564.76 10. 137.65(14) 150.87(17)158.55(10) 117.69(16)
16 Juřina Marek KSU0828 472.64 5. 70.29(12)117.47(22)111.18(18)173.70( 5) 61.99(19)
17 Mlček Vincenc KSU0700 427.39 4. 131.14(20)119.08(16)177.17( 4)
18 Čech Viktor AOP0801 384.26 3. 195.37( 3) 188.89( 6)
19 Holý Štěpán SBR0802 380.44 8. 135.05( 8) 134.08(14) 111.31(17)
20 Holas Štěpán AOP0900 371.39 10. 135.69(15) 177.16(10) 58.54(20)
21 Janeček Jáchym UOL0700 319.32 11. 147.69(12) 171.63(11)
22 Barták Petr UOL0805 298.83 10. 151.56(16) 147.27(10)
23 Podzimek Theodor KON0808 287.93 15. 126.99(21)119.08(16) 41.86(15)
24 Robenek Jiří UOL0701 279.42 15. 148.10(18)131.32(15) 0.00(22)
25 Marek Vít KSU0838 254.71 11. 43.69(17) 70.66(11) 140.36(13) 0.00(24)
26 Penka Matěj STE0705 213.17 14. 84.34(19)128.83(14)
27 Král Ondřej ASU0746 161.80 9. 161.80( 9)
28 Petřivalský Nil OOL0800 157.27 8. 157.27( 8) 0.00(23)
29 Polášek Filip KSU0818 151.73 15. 151.73(15)
30 Novotný Jakub PLU0804 118.92 16. 0.00(18) 0.00(16) 90.66(23) 0.00(16) 28.26(21)
31 Kubeš David PLU0800 12.67 15. 12.67(15) 0.00(25) 0.00(20) 0.00(25)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Štábl Patrik KSU0606 B 814.53 1. 208.30( 1)185.70( 6) 207.07( 1) 213.46( 1)
2 Šána Robert KSU0616 B 741.74 3. 182.93( 5) 184.11( 7)183.04( 4)189.63( 4)180.10( 4) 184.96( 3)
3 Bláha Adam KSU0525 B 731.57 3. 158.91( 7) 189.36( 5)169.72( 6)190.78( 3) 181.71( 4)
4 Jordán Alexandr KSU0626 B 719.40 2. 116.19(10)199.47( 2) 202.15( 2) 201.59( 2)
5 Soldán Robin PLU0600 B 717.69 3. 172.93( 6)161.73( 8)191.56( 3)143.39( 5) 191.47( 3)124.29(10)
6 Karásek Antonín PLU0503 B 638.23 2. 141.90( 8) 118.56(11) 196.61( 2)181.16( 5)
7 Dvořák Štěpán KON0537 B 562.97 5. 120.50( 9)181.57( 5) 142.89( 7)118.01(12)
8 Kobylka David ASU0546 443.06 5. 139.73( 9) 176.55( 5)126.78( 7)
9 Slavík Ondřej TVR0500 422.04 6. 74.92(11) 90.72(12)137.33( 6)119.07( 8) 0.00(16)
10 Poláček Tomáš JPV0520 407.78 7. 162.52( 7)119.59( 8) 125.67( 9)
11 Štorek Jan JPV0505 395.75 2. 193.40( 4)202.35( 2)
12 Borunský Matěj AOP0600 395.74 1. 189.66( 3) 206.08( 1)
13 Šesták Jakub UOL0601 393.11 7. 117.66(10)148.67( 8) 126.78( 7)
14 Otruba František PLU0501 386.85 1. 184.97( 4)201.88( 1)
15 Petřivalský Arnau OOL0501 301.61 6. 161.86( 6)139.75( 6)
16 Volek Jiří SBR0600 299.62 7. 123.66( 7) 71.75( 9)104.21(13)
17 Trepáč Adam STE0504 211.92 1. 211.92( 1)
18 Greschner Adam ASU0547 208.06 9. 134.01( 9) 74.05(15)
19 Vodička Igor UOL0502 202.04 2. 202.04( 2)
20 Černoch Martin PLU0500 198.65 3. 198.65( 3)
21 Hejtmánek Štěpán SSU0505 195.19 9. 120.03(10) 0.00( 9) 75.16(14)
22 Křupka Tadeáš KON0606 188.28 11. 68.61(13) 119.67(11)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Karásek František PLU0301 B 396.38 1. 95.14( 3)104.91( 2)100.00( 1) 96.33( 3)
2 Patterman Prokop KSU0333 B 367.00 1. 100.00( 1) 94.53( 2) 78.55( 6) 93.92( 2)
3 Krampla Michal Jan UOL0302 B 320.92 3. 70.89( 3) 86.34( 3) 73.92( 7) 89.77( 3) 61.56( 3)
4 Sarazin Julien Pierre UOL0303 B 268.88 4. 60.54( 4) 46.00( 6) 79.39( 4) 82.95( 4)
5 Černoch Martin PLU0500 249.43 2. 98.72( 2) 51.91( 6) 98.80( 2)
6 Novotný Erik ZLH0301 241.40 2. 79.29( 2) 80.77( 4) 81.34( 5)
7 Stryk Štěpán KSU0306 225.28 1. 119.14( 1)106.14( 1)
8 Štoudek Martin ASU0448 218.06 4. 55.54( 5) 61.93( 5) 39.40( 4) 61.19( 7)
9 Vodička Igor UOL0502 210.19 1. 105.32( 1) 104.87( 1)
10 Šperlich Jan KSU0403 170.57 5. 60.52( 5) 31.93(10) 78.12( 6)
11 Chmelář Pavel JPV0333 83.88 4. 83.88( 4)
12 Tomášek Adam CEL0400 80.17 5. 80.17( 5)
13 Jordán Alexandr KSU0626 72.88 8. 72.88( 8)
14 Polášek Vít KSU0402 63.53 9. 63.53( 9)
15 Karásek Matyáš ZPV0302 46.59 7. 46.59( 7)
16 Čecháček Adam UOL0402 11.52 8. 11.52( 8)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
STE 4
KON 5
UOL 6
1 Babišta Antonín KSU0111 B 375.09 2. 90.99( 2) 74.20( 5) 90.23( 2) 96.28( 2) 97.59( 2)
2 Hecl František KSU0201 B 316.09 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 116.09( 1)
3 Štorek David JPV0202 B 276.31 1. 100.00( 1) 76.31( 4)100.00( 1)
4 Seidenglanz Jáchym SSU0202 256.75 3. 78.28( 3) 92.14( 3) 86.33( 3)
5 Holusek Jiří JPV0123 247.46 2. 58.06( 4) 48.56( 2) 77.88( 4) 62.96( 7)
6 Poštulka Lukáš STE0104 181.50 1. 100.00( 1) 81.50( 5)
7 Šafář Martin KSU0105 179.36 2. 93.57( 2) 85.79( 4)
8 Doseděl Štěpán STE0206 79.71 6. 79.71( 6)
9 Šimek Štěpán UOL0104 73.37 3. 29.07( 5) 44.30( 3)
10 Chmelář Jan JPV0102 61.97 3. 61.97( 3)