Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E4

Datum:
19.07.2020
Místo konání:
Bohdanovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš, Holas Tomáš - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.06 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Eliška 0140002 18:41
2. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 22:15 + 3:34
3. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 22:24 + 3:43
4. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 25:16 + 6:35
5. Chudíková Magdalena BFM1051 SKOB Frýdek - Místek 28:47 + 10:06
D10N
2.05 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 34:09
2. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 35:09 + 1:00
D12
2.09 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 25:13
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:36 + 4:23
3. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 31:42 + 6:29
4. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 32:26 + 7:13
5. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 36:04 + 10:51
6. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 41:02 + 15:49
7. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 41:56 + 16:43
8. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 43:38 + 18:25
9. Paulíčková Adela UOL0951 SOB Olomouc 43:41 + 18:28
10. Kawuloková Tereza TRI0956 TJ TŽ Třinec 44:51 + 19:38
Cymorková Julie TRI0953 TJ TŽ Třinec DISK
D14
2.83 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 28:39
2. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:22 + 1:43
3. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 35:48 + 7:09
4. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 36:36 + 7:57
5. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 37:30 + 8:51
6. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 43:42 + 15:03
7. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 44:40 + 16:01
8. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 62:47 + 34:08
9. Walicová Eva TRI0652 TJ TŽ Třinec 66:41 + 38:02
10. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 70:15 + 41:36
11. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 72:27 + 43:48
12. Červenková Eliška SOP0751 OOB TJ Slezan Opava 105:36 + 76:57
D16
3.60 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 42:50
2. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:51 + 2:01
3. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 48:52 + 6:02
4. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 51:57 + 9:07
5. Ježková Ivana PBM0560 TJ Spartak 1. Brněnská 53:27 + 10:37
6. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 53:51 + 11:01
7. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 55:50 + 13:00
8. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:44 + 14:54
9. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 89:06 + 46:16
10. Plachá Aneta JPV0555 Oddíl OS SK Prostějov 103:10 + 60:20
D18
4.55 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 39:48
2. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 65:36 + 25:48
3. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 65:49 + 26:01
4. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 67:10 + 27:22
Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
D21A
5.60 km, 180 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 52:47
2. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 60:28 + 7:41
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 60:44 + 7:57
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:38 + 9:51
5. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 66:30 + 13:43
6. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 67:24 + 14:37
7. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 69:15 + 16:28
8. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 81:26 + 28:39
D21B
4.57 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:27
2. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 56:16 + 0:49
3. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:23 + 0:56
4. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 57:34 + 2:07
5. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 58:36 + 3:09
6. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:04 + 3:37
7. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 61:17 + 5:50
8. Hájková Petra KYL9350 SK SP Kylešovice 61:34 + 6:07
9. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 65:03 + 9:36
10. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 66:45 + 11:18
11. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 74:39 + 19:12
12. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 75:08 + 19:41
13. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 75:38 + 20:11
14. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 75:43 + 20:16
15. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 77:11 + 21:44
16. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 80:46 + 25:19
17. Miturová Barbora 0060001 82:21 + 26:54
18. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 91:14 + 35:47
19. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 94:59 + 39:32
20. Blažková Kristina UOL9150 SOB Olomouc 95:48 + 40:21
Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
D35A
4.97 km, 130 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhnavá Markéta PBM8485 TJ Spartak 1. Brněnská 53:36
2. Tomíčková Dana 0140004 69:26 + 15:50
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 69:29 + 15:53
4. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 74:20 + 20:44
5. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:26 + 20:50
6. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 82:36 + 29:00
7. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 85:30 + 31:54
D35B
4.52 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 54:32
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 55:41 + 1:09
3. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 65:38 + 11:06
4. Paulíčková Barbara UOL7851 SOB Olomouc 66:58 + 12:26
5. Svačinková Jitka TVR7750 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 69:19 + 14:47
6. Plachá Andrea JPV7676 Oddíl OS SK Prostějov 70:48 + 16:16
7. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 71:30 + 16:58
8. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 72:50 + 18:18
9. Chudíková Pavla BFM7851 SKOB Frýdek - Místek 77:52 + 23:20
10. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 78:27 + 23:55
11. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:17 + 24:45
12. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 81:13 + 26:41
13. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 87:15 + 32:43
14. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. Brněnská 89:01 + 34:29
15. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:33 + 35:01
16. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 92:28 + 37:56
17. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 99:15 + 44:43
18. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 105:35 + 51:03
19. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 106:39 + 52:07
20. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 134:43 + 80:11
Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc DISK
D45A
4.46 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 50:51
2. Křivdová Lenka 0050002 53:08 + 2:17
3. Brodová Gabriela HAV7152 OB Havířov 53:15 + 2:24
4. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 57:17 + 6:26
5. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 60:23 + 9:32
6. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 60:47 + 9:56
7. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 62:37 + 11:46
8. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 63:01 + 12:10
8. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 63:01 + 12:10
10. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 64:08 + 13:17
11. Hanzlová Svatava HAV6651 OB Havířov 79:51 + 29:00
12. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 80:16 + 29:25
13. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 81:25 + 30:34
14. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 89:37 + 38:46
Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk DISK
D45B
3.18 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Lenka TVR7350 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 46:26
2. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 49:16 + 2:50
3. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 52:39 + 6:13
4. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:27 + 8:01
5. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 55:17 + 8:51
6. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 58:04 + 11:38
7. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 61:47 + 15:21
8. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:56 + 15:30
9. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 66:19 + 19:53
10. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 68:04 + 21:38
11. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 70:59 + 24:33
12. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 72:44 + 26:18
13. Hendrychová Marcela HOB7051 SK OB Horní Benešov 75:17 + 28:51
14. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 80:58 + 34:32
15. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:14 + 45:48
Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering DISK
Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D55
2.49 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:17
2. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:54 + 0:37
3. Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 35:58 + 0:41
4. Hájková Iveta KYL6350 SK SP Kylešovice 38:33 + 3:16
5. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 38:56 + 3:39
6. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 40:40 + 5:23
7. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 41:31 + 6:14
8. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 42:31 + 7:14
9. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 42:55 + 7:38
10. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 51:06 + 15:49
11. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 60:46 + 25:29
12. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 61:16 + 25:59
13. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 69:09 + 33:52
D65
2.29 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 42:22
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:23 + 1:01
3. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 44:56 + 2:34
4. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 46:33 + 4:11
5. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 50:39 + 8:17
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 51:05 + 8:43
7. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:25 + 9:03
8. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:33 + 9:11
9. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 55:29 + 13:07
H10
2.05 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 14:15
2. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 19:22 + 5:07
3. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:41 + 8:26
4. Plachý Matyáš JPV1010 Oddíl OS SK Prostějov 48:51 + 34:36
H10N
2.05 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 33:48
2. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:41 + 2:53
3. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 38:13 + 4:25
4. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 39:53 + 6:05
H12
2.16 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David PBM0813 TJ Spartak 1. Brněnská 19:57
2. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 20:21 + 0:24
3. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 24:54 + 4:57
4. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 26:16 + 6:19
5. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 26:42 + 6:45
6. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:27 + 7:30
7. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. Brněnská 28:17 + 8:20
8. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 32:43 + 12:46
9. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:31 + 29:34
Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14
3.01 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:44
2. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 34:45 + 0:01
3. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 39:39 + 4:55
4. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 39:48 + 5:04
5. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 46:23 + 11:39
6. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 46:36 + 11:52
7. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 48:31 + 13:47
8. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 64:44 + 30:00
9. Chudík Martin BFM0604 SKOB Frýdek - Místek 67:48 + 33:04
10. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 68:27 + 33:43
11. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 70:07 + 35:23
Plachý Ondřej JPV0707 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín DISK
Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
H16
4.50 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam PBM0505 TJ Spartak 1. Brněnská 40:02
2. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 45:41 + 5:39
3. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 46:42 + 6:40
4. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 89:39 + 49:37
H18
5.45 km, 130 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 53:22
2. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 57:40 + 4:18
3. Procinger Jakub STH0302 SK Studenec 60:56 + 7:34
4. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 62:48 + 9:26
5. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 64:55 + 11:33
6. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 77:16 + 23:54
7. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 78:45 + 25:23
8. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 107:33 + 54:11
Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk DISK
H20
5.86 km, 160 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 106:17
H21A
6.18 km, 195 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 44:28
2. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 48:41 + 4:13
3. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:51 + 9:23
4. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 53:59 + 9:31
5. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 54:11 + 9:43
6. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 54:32 + 10:04
7. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. Brněnská 55:21 + 10:53
8. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 55:50 + 11:22
9. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 57:03 + 12:35
10. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 58:17 + 13:49
11. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 13:57
12. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 58:28 + 14:00
13. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 58:38 + 14:10
14. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 60:58 + 16:30
15. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 66:38 + 22:10
16. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 66:58 + 22:30
17. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 69:23 + 24:55
18. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 75:36 + 31:08
19. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 78:41 + 34:13
20. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:59 + 35:31
Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž DISK
H21B
5.26 km, 180 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 54:38
2. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 55:28 + 0:50
3. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 55:42 + 1:04
4. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 56:24 + 1:46
5. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 58:54 + 4:16
6. Pilgr Luděk CET7601 TJ Loko Česká Třebová 59:06 + 4:28
7. Buchtík Aleš XBM8201 PELLS ABND RACING TEAM 59:26 + 4:48
8. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 60:02 + 5:24
9. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 65:04 + 10:26
10. Zbíral Robert UOL8000 SOB Olomouc 65:17 + 10:39
11. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 66:40 + 12:02
11. Hájek Václav KYL9800 SK SP Kylešovice 66:40 + 12:02
13. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 69:44 + 15:06
14. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 70:26 + 15:48
15. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. Brněnská 83:19 + 28:41
16. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 87:26 + 32:48
17. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 96:46 + 42:08
H35A
5.46 km, 130 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:20
2. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 60:29 + 1:09
3. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:18 + 3:58
4. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 69:26 + 10:06
5. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 69:55 + 10:35
6. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. Brněnská 72:29 + 13:09
7. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 73:22 + 14:02
8. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 75:53 + 16:33
9. Martinek Pavel JPV7700 Oddíl OS SK Prostějov 78:07 + 18:47
10. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 79:18 + 19:58
11. Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. Brněnská 84:50 + 25:30
12. Kawulok Marek TRI8000 TJ TŽ Třinec 89:16 + 29:56
Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk DISK
Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
H35B
4.81 km, 120 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 55:00
2. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 62:07 + 7:07
3. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 65:58 + 10:58
4. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 66:26 + 11:26
5. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 69:41 + 14:41
6. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:51 + 16:51
7. Stibor Zbyněk TVR7600 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 72:02 + 17:02
8. Šafek Jiří PBM7606 TJ Spartak 1. Brněnská 74:42 + 19:42
9. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 76:47 + 21:47
10. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 78:38 + 23:38
11. Zeman Radek 0150001 80:22 + 25:22
12. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 89:45 + 34:45
13. Pešek Kamil CET8002 TJ Loko Česká Třebová 109:45 + 54:45
14. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 124:50 + 69:50
H45A
4.96 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:47
2. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 50:34 + 1:47
3. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 55:26 + 6:39
4. Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 59:24 + 10:37
5. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 60:17 + 11:30
6. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 61:14 + 12:27
7. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 61:28 + 12:41
8. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 62:06 + 13:19
9. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 63:00 + 14:13
10. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 64:10 + 15:23
11. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 67:34 + 18:47
12. Křivda Ivan 0050001 68:22 + 19:35
13. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 69:46 + 20:59
14. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 70:28 + 21:41
15. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 86:50 + 38:03
H45B
4.47 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 48:03
2. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 49:38 + 1:35
3. Slavík Tomáš TVR6800 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:26 + 2:23
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 51:16 + 3:13
5. Vébr Radek HAV7103 OB Havířov 51:51 + 3:48
6. Sadílek Ondřej 0120001 52:48 + 4:45
7. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 56:31 + 8:28
8. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 57:13 + 9:10
9. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 58:16 + 10:13
10. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 59:11 + 11:08
11. Kašpar Jaroslav KSU7004 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:50 + 13:47
12. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 62:20 + 14:17
13. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 64:51 + 16:48
14. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 65:48 + 17:45
15. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 67:14 + 19:11
16. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 69:10 + 21:07
17. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 69:40 + 21:37
18. Hájek Marek KYL6800 SK SP Kylešovice 70:19 + 22:16
19. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 70:52 + 22:49
20. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 77:33 + 29:30
21. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 79:20 + 31:17
22. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 81:01 + 32:58
23. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 85:21 + 37:18
24. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:41 + 41:38
25. Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín 91:38 + 43:35
Beňovský Jiří KVS6801 SKOB Kobra Vsetín DISK
Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H55A
4.56 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 45:47
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 48:14 + 2:27
3. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 49:49 + 4:02
4. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 53:04 + 7:17
5. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 53:45 + 7:58
6. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 54:40 + 8:53
7. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 56:27 + 10:40
8. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 56:42 + 10:55
9. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 58:14 + 12:27
10. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 59:49 + 14:02
11. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 60:04 + 14:17
12. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 60:17 + 14:30
13. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 62:32 + 16:45
14. Mizera Ladislav KVS5300 SKOB Kobra Vsetín 62:36 + 16:49
15. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 62:41 + 16:54
16. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 64:08 + 18:21
17. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 68:35 + 22:48
18. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 69:07 + 23:20
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 71:24 + 25:37
20. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 72:17 + 26:30
21. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 72:33 + 26:46
22. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 78:15 + 32:28
23. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 87:24 + 41:37
H55B
3.19 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zítka Jiří SBR6201 SKOB Bruntál 51:23
2. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 53:08 + 1:45
3. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 58:21 + 6:58
4. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 63:40 + 12:17
MS Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 29:50 +
H65
2.48 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 32:30
2. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 36:43 + 4:13
3. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 40:54 + 8:24
4. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 42:34 + 10:04
5. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 42:43 + 10:13
6. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 44:25 + 11:55
7. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 45:51 + 13:21
8. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 46:57 + 14:27
9. Olbrycht Janusz 73P5500 OLBnO 48:40 + 16:10
10. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:32 + 23:02
11. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 56:02 + 23:32
12. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 65:53 + 33:23
H70
2.18 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel TVR5000 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 31:41
2. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:41 + 1:00
3. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 34:40 + 2:59
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:18 + 3:37
5. Horký Jan UOL4600 SOB Olomouc 37:53 + 6:12
6. Klech Josef HOB4701 SK OB Horní Benešov 38:45 + 7:04
7. Kašpar Josef HOB4601 SK OB Horní Benešov 50:41 + 19:00
Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD DISK
Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice DISK
H75
1.98 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 28:51
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 31:56 + 3:05
3. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 34:11 + 5:20
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 35:00 + 6:09
5. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 38:19 + 9:28
6. KLawun Kendray Werner George NNN Neregistrovaní 50:52 + 22:01
7. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 56:44 + 27:53
HDR
2.05 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:42
2. Kawulok Matyáš TRI1299 TJ TŽ Třinec 24:04 + 1:22
3. Tomíčková Ivana 0140003 27:36 + 4:54
4. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Žabovřesky Brno 28:13 + 5:31
5. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:31 + 5:49
6. Bouzek David SVS1300 Orientklub Vsetín 29:53 + 7:11
7. Peterek Antonín SOP1601 OOB TJ Slezan Opava 30:46 + 8:04
8. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín 38:05 + 15:23
9. Stiborová Blanka TVR7650 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 41:36 + 18:54
10. Raclová Maruška 54:34 + 31:52
11. Racl Jan 54:35 + 31:53
12. Kryštof Pešek CET1502 TJ Loko Česká Třebová 64:47 + 42:05
13. Pilgr Vladimír CET1401 TJ Loko Česká Třebová 64:48 + 42:06
14. Barunka Pešková CET1351 TJ Loko Česká Třebová 64:58 + 42:16
P
2.38 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešková Jana CET8251 TJ Loko Česká Třebová 32:28
2. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 32:35 + 0:07
3. Slavík Ondřej TVR0500 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 38:08 + 5:40
4. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 45:26 + 12:58
5. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:41 + 13:13
6. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:00 + 15:32
7. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 48:59 + 16:31
8. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 49:05 + 16:37
9. Walicová Jana TRI7651 TJ TŽ Třinec 50:00 + 17:32
10. Neuman Daniel SRK9905 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:08 + 17:40
11. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 53:07 + 20:39
12. Sadílková Martina 0120002 53:16 + 20:48
13. Kukolová Alena LCE6651 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:00 + 21:32
14. Labudík Milan TVR6200 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 54:10 + 21:42
15. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 55:14 + 22:46
16. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 55:18 + 22:50
17. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 56:45 + 24:17
18. Cymorková Kateřina TRI7152 TJ TŽ Třinec 60:48 + 28:20
19. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 63:35 + 31:07
20. Hanuš Jaroslav HOB0001 SK OB Horní Benešov 64:04 + 31:36
21. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 65:10 + 32:42
22. Matěj Volný 0150002 72:46 + 40:18
T
5.03 km, 120 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr PBM7202 TJ Spartak 1. Brněnská 72:48
2. Ježek Filip PBM0414 TJ Spartak 1. Brněnská 80:48 + 8:00
3. Sliž Eduard TRI7601 TJ TŽ Třinec 88:50 + 16:02
4. Tomíček Oldřich 0140001 92:25 + 19:37
5. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 92:41 + 19:53
6. Lác Jan Ladislav 0010001 153:51 + 81:03
7. Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 163:45 + 90:57
Svačinková Kateřina TVR9850 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem DISK
Debinski Robert 39P UMKS Orkan Ostróda DISK