Logo
Datum:
18.06.2022
Místo konání:
Sedlo u Číměře
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Dubovice (https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/dubovice-2022), 1:15 000 pro DH16-DH21, Dubovice 10 (https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/dubovice-10-2022), resp. Říbovka (https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/ribovka-2022), obě 1:10 000 pro ostatní.
Ředitel závodu:
Potužníková Eva
Hlavní rozhodčí:
Beneš Jan - R2
Stavitel tratí:
Nouza Petr - R2
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí, byla ošetřena pouze drobná zranění. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Výsledky schválil HR v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
Nahrávám data...

D10C 3.10 km, 20 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení 27:10
2. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 29:10 + 2:00
3. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 29:41 + 2:31
4. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 30:32 + 3:22
5. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 31:56 + 4:46
6. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 34:17 + 7:07
7. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 35:42 + 8:32
8. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 35:58 + 8:48
9. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení 36:33 + 9:23
10. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 39:23 + 12:13
11. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 44:07 + 16:57
12. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 49:01 + 21:51
13. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 23:34
14. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 53:49 + 26:39
15. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 54:02 + 26:52
16. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 55:46 + 28:36
17. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 59:11 + 32:01
18. Nalezencová Tereza DOR1254 OK Dobříš 60:02 + 32:52
19. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 61:35 + 34:25
20. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:00 + 34:50
21. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 66:26 + 39:16
22. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 67:05 + 39:55
23. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 69:13 + 42:03
24. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 73:37 + 46:27
25. Smolíková Kateřina OPI1352 Orientační sporty Písek 87:22 + 60:12
Kaška Jakub SJH1302 SOS Jindřichův Hradec DISK

D12C 2.90 km, 40 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 21:57
2. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 24:01 + 2:04
3. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 25:57 + 4:00
4. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 28:46 + 6:49
5. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 29:52 + 7:55
6. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 30:03 + 8:06
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 31:17 + 9:20
8. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 31:41 + 9:44
9. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 34:14 + 12:17
10. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 36:43 + 14:46
11. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 37:42 + 15:45
12. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 37:43 + 15:46
13. Chotěnovská Nela HJL1153 Sokol Horní Jelení 37:49 + 15:52
14. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 39:46 + 17:49
15. Smolíková Adéla OPI1150 Orientační sporty Písek 40:48 + 18:51
16. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 42:10 + 20:13
17. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:37 + 20:40
18. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení 44:39 + 22:42
19. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 45:36 + 23:39
20. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 51:52 + 29:55
21. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 52:36 + 30:39
22. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:45 + 33:48
23. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 56:01 + 34:04
24. Ludvíková Eva SKT1051 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 59:30 + 37:33
25. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 63:04 + 41:07
26. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 70:59 + 49:02

D14B 3.70 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 29:57
2. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 30:10 + 0:13
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 30:57 + 1:00
4. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 31:51 + 1:54
5. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 32:43 + 2:46
6. Tomášková Matilda TUR0957 OOB TJ Turnov 33:14 + 3:17
7. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:27 + 3:30
8. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 33:51 + 3:54
9. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 34:14 + 4:17
10. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 34:36 + 4:39
11. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 5:49
12. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 37:07 + 7:10
13. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 37:14 + 7:17
14. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 37:17 + 7:20
15. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 37:19 + 7:22
16. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 37:23 + 7:26
17. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 37:26 + 7:29
18. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 37:49 + 7:52
19. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 38:01 + 8:04
20. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 38:05 + 8:08
21. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:27 + 8:30
22. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 38:29 + 8:32
23. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 38:44 + 8:47
24. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 38:48 + 8:51
25. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 39:04 + 9:07
26. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 39:06 + 9:09
27. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 39:33 + 9:36
28. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 39:52 + 9:55
29. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 39:53 + 9:56
30. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 39:55 + 9:58
31. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 40:27 + 10:30
32. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 40:39 + 10:42
33. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 41:07 + 11:10
34. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 41:57 + 12:00
35. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 42:11 + 12:14
36. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení 42:27 + 12:30
37. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 42:47 + 12:50
38. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 42:51 + 12:54
39. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 42:59 + 13:02
40. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:49 + 13:52
41. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 44:55 + 14:58
42. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 45:06 + 15:09
43. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 45:12 + 15:15
44. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 46:18 + 16:21
45. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 46:55 + 16:58
46. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 47:56 + 17:59
47. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 48:39 + 18:42
48. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 49:22 + 19:25
49. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 49:30 + 19:33
50. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 49:31 + 19:34
51. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 49:36 + 19:39
52. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 19:57
53. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 50:24 + 20:27
54. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 50:32 + 20:35
55. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 22:42
56. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 52:43 + 22:46
57. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 52:47 + 22:50
58. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 53:12 + 23:15
59. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 53:15 + 23:18
60. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 53:50 + 23:53
61. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 54:47 + 24:50
62. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:50 + 25:53
63. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 56:11 + 26:14
64. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:55 + 27:58
65. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 62:30 + 32:33
66. Rybáková Ella VTA0951 SC vebr-sport 63:54 + 33:57
67. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 65:50 + 35:53
68. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 66:32 + 36:35
69. Bouřová Natálie RIC0854 OB Říčany 68:14 + 38:17
70. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:01 + 40:04
71. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 75:49 + 45:52
Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering DISK

D16B 5.30 km, 155 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 43:06
2. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 43:37 + 0:31
3. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 45:07 + 2:01
4. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 46:23 + 3:17
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 46:41 + 3:35
6. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 47:50 + 4:44
7. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:20 + 5:14
8. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 48:34 + 5:28
9. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 48:36 + 5:30
10. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 49:11 + 6:05
11. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 49:43 + 6:37
12. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 49:49 + 6:43
13. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 50:47 + 7:41
14. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 51:08 + 8:02
15. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:20 + 8:14
16. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 51:34 + 8:28
17. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 52:05 + 8:59
18. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 53:40 + 10:34
19. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:10 + 11:04
20. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 54:48 + 11:42
21. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 55:09 + 12:03
22. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 55:20 + 12:14
23. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 56:41 + 13:35
24. Šmídová Terezie LPU0659 OK Lokomotiva Pardubice 57:58 + 14:52
25. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 57:59 + 14:53
26. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 59:25 + 16:19
27. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 59:26 + 16:20
28. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 59:28 + 16:22
29. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 59:44 + 16:38
30. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 60:00 + 16:54
31. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 61:32 + 18:26
32. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 62:19 + 19:13
33. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 62:25 + 19:19
34. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 62:44 + 19:38
35. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:13 + 20:07
36. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:28 + 20:22
37. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 64:10 + 21:04
38. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 65:03 + 21:57
39. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:07 + 22:01
40. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 67:00 + 23:54
41. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 67:05 + 23:59
42. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:29 + 24:23
43. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 67:30 + 24:24
44. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 69:35 + 26:29
45. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 70:01 + 26:55
46. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 70:17 + 27:11
47. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 70:41 + 27:35
48. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 72:41 + 29:35
49. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 73:49 + 30:43
50. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 74:22 + 31:16
51. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:05 + 32:59
52. Cicvárková Klára JJN0751 Team Jizerky 79:10 + 36:04
53. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:38 + 38:32
54. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 83:24 + 40:18
55. Nevmerzhytska Mariia PHK0759 OK 99 Hradec Králové 96:46 + 53:40
56. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 96:59 + 53:53
Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering DISK

D18B 5.50 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:21
2. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 43:04 + 2:43
3. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 43:49 + 3:28
4. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 48:03 + 7:42
5. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 50:18 + 9:57
6. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 51:00 + 10:39
7. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 51:07 + 10:46
8. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 53:36 + 13:15
9. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:15 + 13:54
10. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 54:33 + 14:12
11. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 58:29 + 18:08
12. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 59:18 + 18:57
13. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 60:01 + 19:40
14. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 61:15 + 20:54
15. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 62:53 + 22:32
16. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 63:26 + 23:05
17. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 63:29 + 23:08
18. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 65:47 + 25:26
19. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 69:35 + 29:14
20. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 71:40 + 31:19
21. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:52 + 31:31
22. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 72:11 + 31:50
23. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 72:49 + 32:28
24. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 72:59 + 32:38
25. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 73:05 + 32:44
26. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:35 + 35:14
27. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 79:44 + 39:23
28. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 80:05 + 39:44
Andrlová Lea SHK0463 OK Slavia Hradec Králové DISK
Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D20B 5.80 km, 210 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3623

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 58:52 3932
2. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 59:36 + 0:44 3887
3. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 66:11 + 7:19 3484
4. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 67:08 + 8:16 3426
5. Podrábská Marie JJN0251 Team Jizerky 72:20 + 13:28 3108
6. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 72:26 + 13:34 3102
7. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 76:31 + 17:39 2852
8. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 84:36 + 25:44 2357
9. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:51 + 25:59 2342
10. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 97:29 + 38:37 1568

D21B 8.30 km, 245 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8622

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 60:32 9167
2. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 60:52 + 0:20 9119
3. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 64:21 + 3:49 8614
4. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 64:47 + 4:15 8552
5. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 65:43 + 5:11 8417
6. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 68:34 + 8:02 8004
7. Hlavová Hana TBM8888 KOS TJ Tesla Brno 69:50 + 9:18 7820
7. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 69:50 + 9:18 7820
9. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 70:20 + 9:48 7748
10. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 70:28 + 9:56 7729
11. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 70:43 + 10:11 7692
12. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 71:18 + 10:46 7608
13. Mádlová Věra PBM8951 TJ Spartak 1. brněnská 71:50 + 11:18 7531
14. Kamenická Karolína ZTC9651 Západočeské sportovní centrum OB 72:35 + 12:03 7422
15. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 72:43 + 12:11 7403
16. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Brno Žabovřesky 72:46 + 12:14 7396
17. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 74:00 + 13:28 7217
18. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 78:00 + 17:28 6638
19. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 78:11 + 17:39 6611
20. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 79:46 + 19:14 6382
21. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 80:23 + 19:51 6293
22. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 80:50 + 20:18 6227
23. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 83:53 + 23:21 5786
24. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:00 + 25:28 5479
25. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 86:53 + 26:21 5351
26. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 87:17 + 26:45 5293
27. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 87:20 + 26:48 5286
28. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:51 + 29:19 4922
29. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 90:06 + 29:34 4885
30. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 91:07 + 30:35 4738
31. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 92:29 + 31:57 4540
32. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 93:46 + 33:14 4354
33. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:14 + 34:42 4142
34. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 112:39 + 52:07 1620
35. Hříchová Jana 30001 Rokycany 113:51 + 53:19

D21C 5.80 km, 165 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6377

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 53:54 7128
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 56:53 + 2:59 6789
3. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:59 + 10:05 5980
4. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 65:27 + 11:33 5813
5. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 65:38 + 11:44 5792
6. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 66:36 + 12:42 5682
7. Šákrová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 67:56 + 14:02 5531
8. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 68:13 + 14:19 5498
9. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 68:52 + 14:58 5424
10. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:47 + 17:53 5092
11. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 84:32 + 30:38 3641
12. Kožíšková Jana EKP8750 VŠTJ Ekonom Praha 85:24 + 31:30
13. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 100:35 + 46:41 1813

D35B 6.30 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 48:45
2. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 51:04 + 2:19
3. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:51 + 5:06
4. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 60:57 + 12:12
5. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 63:28 + 14:43
6. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 64:57 + 16:12
7. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 65:32 + 16:47
8. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:35 + 16:50
9. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 65:36 + 16:51
10. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 67:38 + 18:53
11. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 69:04 + 20:19
12. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 74:48 + 26:03
13. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:06 + 26:21
14. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 83:03 + 34:18
15. Smítalová Jana ZBM8053 SK Brno Žabovřesky 88:51 + 40:06
16. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 91:37 + 42:52
17. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 133:51 + 85:06

D40B 5.90 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 54:05
2. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 54:16 + 0:11
3. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 54:21 + 0:16
4. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 56:10 + 2:05
5. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 58:12 + 4:07
6. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 59:29 + 5:24
7. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 61:40 + 7:35
8. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 64:59 + 10:54
9. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 65:20 + 11:15
10. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 66:12 + 12:07
11. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 66:15 + 12:10
12. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:34 + 13:29
13. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 68:02 + 13:57
14. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:26 + 14:21
15. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 69:20 + 15:15
16. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 71:17 + 17:12
17. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 71:49 + 17:44
18. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 72:11 + 18:06
19. Hrodková Markéta OPI7850 Orientační sporty Písek 72:35 + 18:30
20. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 73:28 + 19:23
21. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 74:35 + 20:30
22. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 75:03 + 20:58
23. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 75:42 + 21:37
24. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 76:42 + 22:37
25. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 76:46 + 22:41
26. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 77:59 + 23:54
27. Rybáková Radka VTA7951 SC vebr-sport 79:03 + 24:58
28. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 79:04 + 24:59
29. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:20 + 26:15
30. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 80:23 + 26:18
31. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 81:51 + 27:46
32. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 82:14 + 28:09
33. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 83:05 + 29:00
34. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 85:33 + 31:28
35. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 86:43 + 32:38
36. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 87:01 + 32:56
37. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 87:42 + 33:37
38. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 88:10 + 34:05
39. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 89:18 + 35:13
40. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 90:42 + 36:37
41. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 94:34 + 40:29
42. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 95:43 + 41:38
43. Ludvíková Eliška SKT8050 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 96:23 + 42:18
44. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 106:00 + 51:55
45. Soukupová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 111:02 + 56:57
46. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 113:16 + 59:11
47. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 113:41 + 59:36
48. Seryogina Olga VLI8181 Slavia Liberec orienteering 140:45 + 86:40
Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená DISK
Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

D45B 5.20 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 44:17
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 47:30 + 3:13
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 47:32 + 3:15
4. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:55 + 3:38
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 48:31 + 4:14
6. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 50:26 + 6:09
7. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 50:36 + 6:19
8. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 51:53 + 7:36
9. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 52:59 + 8:42
10. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 53:39 + 9:22
11. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:58 + 9:41
12. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 55:51 + 11:34
13. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 56:36 + 12:19
14. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 58:21 + 14:04
15. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 58:51 + 14:34
16. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 59:12 + 14:55
17. Tomandlová Radka 110002 HORA 59:28 + 15:11
18. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 61:20 + 17:03
19. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 61:26 + 17:09
20. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 61:32 + 17:15
21. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 61:37 + 17:20
22. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 62:10 + 17:53
23. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 64:36 + 20:19
24. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 64:53 + 20:36
25. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 65:15 + 20:58
26. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 65:25 + 21:08
27. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 65:36 + 21:19
28. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 67:47 + 23:30
29. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 71:27 + 27:10
30. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 72:08 + 27:51
31. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 73:00 + 28:43
32. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 77:10 + 32:53
33. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 81:17 + 37:00
34. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 86:30 + 42:13
35. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 87:07 + 42:50
36. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 88:06 + 43:49
37. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 89:57 + 45:40
38. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 91:23 + 47:06
39. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 93:42 + 49:25
40. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 95:19 + 51:02
41. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 111:30 + 67:13
42. Legátová Ivana VTA7551 SC vebr-sport 126:10 + 81:53

D50B 4.90 km, 180 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 49:51
2. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 51:16 + 1:25
3. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 5:34
4. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 55:41 + 5:50
5. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 56:22 + 6:31
6. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 56:56 + 7:05
7. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 57:27 + 7:36
8. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 60:19 + 10:28
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:28 + 11:37
10. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 61:29 + 11:38
11. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 62:05 + 12:14
12. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 62:41 + 12:50
13. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 63:26 + 13:35
14. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 64:05 + 14:14
15. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 64:47 + 14:56
16. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:22 + 15:31
17. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 66:45 + 16:54
18. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:11 + 17:20
19. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 70:39 + 20:48
20. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 74:08 + 24:17
21. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 74:42 + 24:51
22. Nožičková Renata JJN6950 Team Jizerky 77:52 + 28:01
23. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 77:54 + 28:03
24. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 79:47 + 29:56
25. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 80:59 + 31:08
26. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:43 + 32:52
27. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:45 + 33:54
28. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 86:30 + 36:39
29. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 86:38 + 36:47
30. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 89:50 + 39:59
31. Tužilová Michaela 50001 Tužilovi 91:50 + 41:59
32. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 98:16 + 48:25
33. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 102:35 + 52:44

D55B 4.20 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 42:26
2. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:08 + 7:42
3. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 53:05 + 10:39
4. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 54:12 + 11:46
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:03 + 12:37
6. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 55:10 + 12:44
7. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 59:59 + 17:33
8. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 61:39 + 19:13
9. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 62:14 + 19:48
10. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 62:57 + 20:31
11. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:56 + 21:30
12. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 64:21 + 21:55
13. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 64:50 + 22:24
14. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 64:59 + 22:33
15. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 65:44 + 23:18
16. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 69:34 + 27:08
17. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 77:08 + 34:42
18. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:11 + 35:45
19. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 83:58 + 41:32
Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport DISK

D60B 4.10 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 50:44
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 52:46 + 2:02
3. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:35 + 3:51
4. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 58:36 + 7:52
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 58:39 + 7:55
6. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 59:36 + 8:52
7. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 60:51 + 10:07
8. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 62:52 + 12:08
9. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:05 + 12:21
10. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 67:01 + 16:17
11. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 69:23 + 18:39
12. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 79:20 + 28:36
13. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:02 + 58:18
Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga DISK
Tovazhnianska Zhanna 90001 Tovazhnianska DISK

D65B 3.70 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 43:20
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:43 + 0:23
3. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 55:56 + 12:36
4. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 60:27 + 17:07
5. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 61:34 + 18:14
6. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 61:51 + 18:31
7. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:00 + 18:40
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 63:37 + 20:17
9. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 66:28 + 23:08
10. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 66:39 + 23:19
11. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 67:01 + 23:41
12. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:58 + 24:38
13. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 68:10 + 24:50
14. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 69:39 + 26:19
15. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:23 + 29:03
16. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 86:04 + 42:44
17. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 89:32 + 46:12
18. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 91:45 + 48:25
19. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 95:40 + 52:20
Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko DISK

D70B 3.20 km, 105 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 36:58
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 39:22 + 2:24
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 51:30 + 14:32
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 60:59 + 24:01
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 70:56 + 33:58
6. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 140:15 + 103:17

D75B 3.10 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 43:16
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 43:30 + 0:14
3. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 44:40 + 1:24
4. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 66:37 + 23:21
5. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 71:52 + 28:36

H10C 3.10 km, 35 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 23:59
2. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 27:05 + 3:06
3. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 28:35 + 4:36
4. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 31:28 + 7:29
5. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 34:45 + 10:46
6. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 36:36 + 12:37
7. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 38:04 + 14:05
8. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 44:31 + 20:32
9. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 50:24 + 26:25
10. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 50:49 + 26:50
11. Havlíček Kristián RIC1402 OB Říčany 51:09 + 27:10
12. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 51:10 + 27:11
13. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 73:38 + 49:39
14. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 77:27 + 53:28
15. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 78:14 + 54:15
16. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 104:49 + 80:50
Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín DISK

H12C 3.20 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 20:34
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 22:00 + 1:26
3. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 22:37 + 2:03
4. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 23:34 + 3:00
5. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:43 + 5:09
6. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 26:11 + 5:37
7. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 26:26 + 5:52
8. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 26:43 + 6:09
9. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 26:51 + 6:17
10. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 27:50 + 7:16
11. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 29:18 + 8:44
12. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 30:16 + 9:42
13. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 31:09 + 10:35
14. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 32:59 + 12:25
15. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 33:15 + 12:41
16. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 33:34 + 13:00
17. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 34:18 + 13:44
18. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 35:11 + 14:37
19. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 36:25 + 15:51
20. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 36:59 + 16:25
21. Tatarnikov Ivan PHK1106 OK 99 Hradec Králové 38:37 + 18:03
22. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 40:27 + 19:53
23. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 42:01 + 21:27
24. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 42:16 + 21:42
25. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 42:29 + 21:55
26. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 47:33 + 26:59
27. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 47:49 + 27:15
28. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 48:47 + 28:13
29. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 49:53 + 29:19
30. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 54:05 + 33:31
31. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:25 + 38:51
32. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 67:32 + 46:58
33. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 80:34 + 60:00
Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný DISK
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK

H14B 5.00 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 29:21
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 30:12 + 0:51
3. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 34:38 + 5:17
4. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 34:49 + 5:28
5. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:09 + 6:48
6. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 37:35 + 8:14
7. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 39:46 + 10:25
8. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 39:59 + 10:38
9. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 40:01 + 10:40
10. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 40:13 + 10:52
11. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 40:21 + 11:00
12. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 11:23
13. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 40:49 + 11:28
14. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 40:51 + 11:30
15. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 41:09 + 11:48
16. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 41:21 + 12:00
17. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 42:19 + 12:58
18. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 42:23 + 13:02
19. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 13:05
20. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:35 + 13:14
21. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 13:19
22. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 42:43 + 13:22
23. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 43:14 + 13:53
23. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 43:14 + 13:53
25. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 43:21 + 14:00
26. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 14:18
26. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 43:39 + 14:18
28. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 43:43 + 14:22
29. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:08 + 14:47
30. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 44:10 + 14:49
31. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 44:11 + 14:50
32. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 45:11 + 15:50
33. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 45:26 + 16:05
34. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 46:19 + 16:58
35. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 46:20 + 16:59
36. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 47:04 + 17:43
37. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 47:33 + 18:12
38. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 47:39 + 18:18
39. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 47:50 + 18:29
40. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 47:59 + 18:38
41. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 48:52 + 19:31
42. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 49:51 + 20:30
43. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 22:06
44. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:33 + 22:12
45. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 52:07 + 22:46
46. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:19 + 22:58
47. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 52:29 + 23:08
48. Těthal Josef SJH0805 SOS Jindřichův Hradec 52:53 + 23:32
49. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 53:03 + 23:42
50. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 53:17 + 23:56
51. Pešek Jáchym TUR0902 OOB TJ Turnov 53:25 + 24:04
52. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 OK Slavia Hradec Králové 54:11 + 24:50
53. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 54:14 + 24:53
54. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 55:50 + 26:29
55. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 55:58 + 26:37
56. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 56:19 + 26:58
57. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 56:23 + 27:02
58. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 56:35 + 27:14
59. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 56:36 + 27:15
60. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 57:54 + 28:33
61. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 58:37 + 29:16
62. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 68:24 + 39:03
63. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 68:38 + 39:17
64. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 70:54 + 41:33
65. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 74:26 + 45:05
66. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 75:35 + 46:14
67. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 76:16 + 46:55
68. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:49 + 52:28
69. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 87:12 + 57:51
70. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 91:13 + 61:52
71. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 112:32 + 83:11
Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha DISK
Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga DISK
Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava DISK

H16B 7.20 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dequiedt Loic 24D0600 SV Robotron Dresden 47:16
2. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 49:36 + 2:20
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 50:26 + 3:10
4. Shyp Oleksii BOR0711 OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 3:44
5. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 51:41 + 4:25
6. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 52:35 + 5:19
7. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 53:01 + 5:45
8. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 53:39 + 6:23
9. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 54:43 + 7:27
10. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 55:41 + 8:25
11. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 56:09 + 8:53
12. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 57:36 + 10:20
13. Derekolenko Ostap LPU0620 OK Lokomotiva Pardubice 57:50 + 10:34
14. Kunckel Vincent 71D0601 USV TU Dresden 58:32 + 11:16
15. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 58:38 + 11:22
16. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 58:45 + 11:29
17. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 59:56 + 12:40
18. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 60:12 + 12:56
19. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 63:16 + 16:00
20. Drach Ivan 40001 OK99 Hradec Králové 63:26 + 16:10
21. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 64:08 + 16:52
22. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 17:54
23. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:43 + 19:27
24. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 67:10 + 19:54
25. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 67:18 + 20:02
26. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 67:57 + 20:41
27. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 69:08 + 21:52
28. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 69:21 + 22:05
29. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 69:50 + 22:34
30. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:03 + 22:47
31. Hájek Dominik LPU0607 OK Lokomotiva Pardubice 72:20 + 25:04
32. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 72:38 + 25:22
33. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:12 + 25:56
34. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 73:21 + 26:05
35. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 74:03 + 26:47
36. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 74:06 + 26:50
37. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:29 + 27:13
38. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 74:33 + 27:17
39. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 74:55 + 27:39
40. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 75:30 + 28:14
41. Kögler Jonas 71D0602 USV TU Dresden 76:52 + 29:36
42. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 76:58 + 29:42
43. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 77:25 + 30:09
44. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 79:10 + 31:54
45. Horák Martin VSP0601 USK Praha 80:13 + 32:57
46. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 81:01 + 33:45
47. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 81:13 + 33:57
48. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 82:09 + 34:53
49. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 82:33 + 35:17
50. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 83:26 + 36:10
51. Tkachenko Artem PHK0710 OK 99 Hradec Králové 83:51 + 36:35
52. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 87:26 + 40:10
53. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 89:37 + 42:21
54. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 92:29 + 45:13
55. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 94:47 + 47:31
56. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 101:32 + 54:16
57. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 101:46 + 54:30
58. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 106:26 + 59:10
59. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 114:22 + 67:06

H18B 8.50 km, 175 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 55:11
2. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 56:28 + 1:17
3. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 57:49 + 2:38
4. Kovalchuk Serafim PHK0508 OK 99 Hradec Králové 60:30 + 5:19
5. Janoch Samuel Jan MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 60:45 + 5:34
6. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 64:52 + 9:41
7. Pekárek Tomáš LPU0515 OK Lokomotiva Pardubice 64:55 + 9:44
8. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 68:08 + 12:57
9. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 68:18 + 13:07
10. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:08 + 15:57
11. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 71:19 + 16:08
12. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 71:25 + 16:14
13. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 71:58 + 16:47
14. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 73:22 + 18:11
15. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 73:57 + 18:46
16. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:13 + 19:02
17. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 74:30 + 19:19
18. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 76:54 + 21:43
19. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 77:34 + 22:23
20. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:49 + 22:38
21. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 78:05 + 22:54
22. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 78:29 + 23:18
23. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:23 + 25:12
24. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:43 + 26:32
25. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 84:33 + 29:22
26. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 88:45 + 33:34
27. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 89:39 + 34:28
28. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 90:27 + 35:16
29. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 92:13 + 37:02
30. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:30 + 37:19
31. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 92:33 + 37:22
32. Mastník Ondřej JJN0501 Team Jizerky 94:27 + 39:16
33. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 95:18 + 40:07
34. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 95:27 + 40:16
35. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 95:42 + 40:31
36. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 103:49 + 48:38
37. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 122:55 + 67:44
38. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 124:11 + 69:00
39. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 126:53 + 71:42
Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň DISK
Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Tatarnikov Mykhailo PHK0405 OK 99 Hradec Králové DISK

H20B 10.60 km, 215 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5233

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 81:19 5604
2. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 82:26 + 1:07 5532
3. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 87:42 + 6:23 5190
4. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:15 + 7:56 5089
5. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 95:19 + 14:00 4695
6. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 96:01 + 14:42 4650
7. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 97:47 + 16:28 4535
8. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 99:22 + 18:03 4432
9. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 105:58 + 24:39 4004
10. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 110:59 + 29:40 3678
11. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 112:38 + 31:19 3571
12. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 137:36 + 56:17 1950
13. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 144:02 + 62:43 1532
14. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 146:39 + 65:20 1362

H21B 13.60 km, 370 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8817

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 81:03 9338
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 82:48 + 1:45 9143
3. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 83:50 + 2:47 9029
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 84:03 + 3:00 9005
5. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 86:44 + 5:41 8707
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 86:48 + 5:45 8699
7. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 89:25 + 8:22 8409
8. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 90:46 + 9:43 8259
9. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 92:30 + 11:27 8066
10. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 93:19 + 12:16 7975
11. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 93:51 + 12:48 7916
12. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 94:31 + 13:28 7842
13. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 94:45 + 13:42 7816
14. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 95:38 + 14:35 7718
15. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 96:03 + 15:00 7672
16. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 96:13 + 15:10 7653
17. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 96:25 + 15:22 7631
18. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 98:04 + 17:01 7448
19. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 98:12 + 17:09 7433
20. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 98:29 + 17:26 7401
21. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 98:39 + 17:36 7383
22. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 99:03 + 18:00 7339
23. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 99:40 + 18:37 7270
24. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 100:19 + 19:16 7198
25. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 100:22 + 19:19 7192
26. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 100:54 + 19:51 7133
27. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 101:22 + 20:19 7081
28. Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky 102:43 + 21:40 6931
29. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 102:51 + 21:48 6916
30. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 104:03 + 23:00 6783
31. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 104:04 + 23:01 6781
32. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 105:03 + 24:00 6672
33. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 105:08 + 24:05 6663
34. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 105:53 + 24:50 6580
35. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 106:22 + 25:19 6526
36. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 107:16 + 26:13 6426
37. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 107:22 + 26:19 6415
38. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 107:58 + 26:55 6348
39. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 109:37 + 28:34 6165
40. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 110:46 + 29:43 6037
41. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 111:23 + 30:20 5969
42. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 114:08 + 33:05 5663
43. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 115:09 + 34:06 5550
44. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 116:07 + 35:04 5443
45. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 116:53 + 35:50 5358
46. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 122:20 + 41:17 4752
47. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 125:43 + 44:40 4377
48. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 127:00 + 45:57 4234
49. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 127:11 + 46:08 4214
50. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 129:46 + 48:43 3927
51. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 130:18 + 49:15 3868
52. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 130:29 + 49:26 3847
53. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 131:59 + 50:56 3681
54. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 133:29 + 52:26 3514
55. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 135:18 + 54:15 3312
56. Pauschek Karel PBM8509 TJ Spartak 1. brněnská 138:28 + 57:25 2961
57. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 139:14 + 58:11 2875
58. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 140:10 + 59:07 2772
59. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 142:15 + 61:12 2540
60. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 146:08 + 65:05 2109
61. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 147:54 + 66:51 1913
62. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 159:08 + 78:05 665
Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov DISK 0
Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DISK 0

H21C 10.60 km, 215 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5430

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Brno Žabovřesky 75:17 6420
2. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 92:04 + 16:47 5333
3. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 94:18 + 19:01 5189
4. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 94:22 + 19:05 5184
5. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 96:14 + 20:57 5064
6. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 99:06 + 23:49 4878
7. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 100:17 + 25:00 4801
8. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 101:04 + 25:47 4751
9. Hala Lukáš 20001 Šlapanice 103:28 + 28:11
10. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:57 + 29:40 4499
11. Dudík Petr TUR8917 OOB TJ Turnov 106:11 + 30:54 4419
12. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 107:12 + 31:55 4353
13. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 111:12 + 35:55 4094
14. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 116:15 + 40:58 3767
15. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 124:26 + 49:09 3238
16. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 125:55 + 50:38 3142
17. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 128:41 + 53:24 2962

H35B 9.40 km, 235 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:16
2. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 68:25 + 7:09
3. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 69:52 + 8:36
4. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 70:09 + 8:53
5. Rožek David RIC7403 OB Říčany 72:50 + 11:34
6. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 75:06 + 13:50
7. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:35 + 17:19
8. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:37 + 17:21
9. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:55 + 17:39
10. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 83:47 + 22:31
11. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 84:00 + 22:44
12. Průša Michal VSP7310 USK Praha 84:14 + 22:58
13. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 90:59 + 29:43
14. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 93:48 + 32:32
15. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 94:03 + 32:47
16. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 103:17 + 42:01
17. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Brno Žabovřesky 107:41 + 46:25
18. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 108:49 + 47:33
19. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 116:33 + 55:17
20. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 118:31 + 57:15
21. Hošek Lubomír PCB6101 SKP České Budějovice 119:17 + 58:01
22. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 119:31 + 58:15
23. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 125:30 + 64:14
24. Blumtritt František BOR8500 OK Jiskra Nový Bor 127:07 + 65:51
25. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 129:17 + 68:01
26. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 144:34 + 83:18
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DISK

H40B 8.80 km, 220 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 62:19
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 66:01 + 3:42
3. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 67:01 + 4:42
4. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 69:03 + 6:44
5. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 72:19 + 10:00
6. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 73:09 + 10:50
7. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:33 + 12:14
8. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 74:36 + 12:17
9. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 74:47 + 12:28
10. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 77:51 + 15:32
11. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:27 + 17:08
12. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 82:14 + 19:55
13. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 82:30 + 20:11
14. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 85:04 + 22:45
15. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 86:29 + 24:10
16. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 87:03 + 24:44
17. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 87:37 + 25:18
18. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 87:57 + 25:38
19. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 88:46 + 26:27
20. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 91:10 + 28:51
21. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 96:35 + 34:16
22. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 111:57 + 49:38
23. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 130:17 + 67:58
24. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 132:54 + 70:35
Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno DISK
Vinopal Tomáš PZR7905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H45B 8.00 km, 230 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 56:50
2. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 62:56 + 6:06
3. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 63:10 + 6:20
4. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 65:57 + 9:07
5. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 66:39 + 9:49
6. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 67:38 + 10:48
7. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 67:59 + 11:09
8. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 68:42 + 11:52
9. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 70:42 + 13:52
10. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 70:43 + 13:53
11. Klimeš Petr OPI7700 Orientační sporty Písek 71:58 + 15:08
12. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 72:40 + 15:50
13. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 73:37 + 16:47
14. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 74:01 + 17:11
15. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 74:10 + 17:20
16. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 75:02 + 18:12
17. Rod Jan VSP7423 USK Praha 75:04 + 18:14
18. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 75:58 + 19:08
19. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 77:22 + 20:32
20. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 78:23 + 21:33
21. Šrůta Milan BOR7703 OK Jiskra Nový Bor 78:34 + 21:44
22. Tomandl Jan 110001 HORA 78:51 + 22:01
23. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 79:33 + 22:43
24. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 79:38 + 22:48
25. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 80:12 + 23:22
26. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 80:55 + 24:05
27. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 82:05 + 25:15
28. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 85:13 + 28:23
29. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 87:03 + 30:13
30. Komín David PGP7405 SK Praga 87:17 + 30:27
31. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 88:01 + 31:11
32. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 88:22 + 31:32
33. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 88:29 + 31:39
34. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 89:29 + 32:39
35. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 90:46 + 33:56
36. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 90:53 + 34:03
37. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:18 + 36:28
38. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 93:50 + 37:00
39. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 94:08 + 37:18
40. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 95:17 + 38:27
41. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 96:13 + 39:23
42. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:57 + 41:07
43. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 99:06 + 42:16
44. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 103:25 + 46:35
45. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 104:58 + 48:08
46. Soukup Michal NEK7400 Nejdek Orienteering 105:51 + 49:01
47. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 106:03 + 49:13
48. Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš 108:10 + 51:20
49. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 109:27 + 52:37
50. Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka 114:57 + 58:07
51. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 121:22 + 64:32
52. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 121:24 + 64:34
53. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 138:04 + 81:14
54. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 138:14 + 81:24
55. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 141:02 + 84:12
56. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení 145:09 + 88:19
Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering DISK
Jiroušek Pavel DOR7703 OK Dobříš DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK

H50B 7.10 km, 205 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 53:07
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 54:50 + 1:43
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 56:16 + 3:09
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 58:17 + 5:10
5. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 61:01 + 7:54
6. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 62:20 + 9:13
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 62:35 + 9:28
8. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 63:45 + 10:38
9. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 64:18 + 11:11
10. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 65:27 + 12:20
11. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 66:25 + 13:18
12. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 68:15 + 15:08
13. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:36 + 16:29
14. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 69:37 + 16:30
15. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 70:13 + 17:06
16. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 71:08 + 18:01
17. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 72:17 + 19:10
18. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 75:55 + 22:48
19. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 77:54 + 24:47
20. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:35 + 26:28
21. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 83:4