Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Datum:
18.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
D10N
2.82 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 31:51
2. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 32:49 + 0:58
3. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 35:52 + 4:01
4. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 37:51 + 6:00
5. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 44:35 + 12:44
6. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 13:50
Haisová Anna DOR1252 OK Dobříš DISK
D10
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 20:57
2. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 21:42 + 0:45
3. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 22:25 + 1:28
4. Straková Kateřina CHA1052 OK Chrastava 25:13 + 4:16
5. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 29:19 + 8:22
6. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 30:14 + 9:17
7. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 31:04 + 10:07
8. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 34:12 + 13:15
9. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 38:52 + 17:55
D12
1.64 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 16:49
2. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 18:41 + 1:52
3. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 19:33 + 2:44
4. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:41 + 2:52
5. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 20:47 + 3:58
6. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 20:54 + 4:05
7. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 20:59 + 4:10
8. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 21:12 + 4:23
9. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:11 + 5:22
10. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 22:50 + 6:01
11. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 22:59 + 6:10
12. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 24:13 + 7:24
13. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 26:00 + 9:11
14. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 26:30 + 9:41
15. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 26:58 + 10:09
16. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 29:25 + 12:36
17. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 31:54 + 15:05
18. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 34:37 + 17:48
19. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 37:54 + 21:05
20. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:32 + 24:43
21. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 43:18 + 26:29
22. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 45:18 + 28:29
23. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 47:19 + 30:30
24. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 47:41 + 30:52
25. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 52:13 + 35:24
26. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 58:49 + 42:00
27. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:54 + 49:05
28. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 102:34 + 85:45
29. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 117:52 + 101:03
Nováková Barborka TUR0860 OOB TJ Turnov DISK
D14
1.76 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janka Mikes 0230002 17:05
2. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 20:02 + 2:57
3. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 20:23 + 3:18
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 22:15 + 5:10
5. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 22:59 + 5:54
6. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 23:00 + 5:55
7. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 23:33 + 6:28
8. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 23:50 + 6:45
9. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 23:59 + 6:54
10. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 24:22 + 7:17
11. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 24:33 + 7:28
12. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 25:32 + 8:27
13. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 26:11 + 9:06
14. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 27:48 + 10:43
15. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 28:00 + 10:55
16. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:48 + 11:43
17. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 29:29 + 12:24
18. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 29:42 + 12:37
19. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 29:57 + 12:52
20. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 30:27 + 13:22
21. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 30:34 + 13:29
22. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 31:35 + 14:30
23. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 32:06 + 15:01
24. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 32:42 + 15:37
25. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:07 + 16:02
26. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 34:44 + 17:39
27. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 38:47 + 21:42
28. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 39:37 + 22:32
29. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 41:59 + 24:54
30. Nijst Kiara 0210002 42:41 + 25:36
Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný DISK
D16
2.10 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 28:38
2. Rita Sárközy 0230003 30:03 + 1:25
3. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:06 + 4:28
4. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 38:52 + 10:14
5. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:17 + 10:39
6. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 40:31 + 11:53
7. Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín 44:50 + 16:12
8. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 44:53 + 16:15
9. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 58:25 + 29:47
10. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 64:40 + 36:02
11. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 88:06 + 59:28
Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov DISK
Havlíková Viktorie SCP0550 OK Sparta Praha DISK
D18
2.23 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 27:25
2. Boglárka Czakó 0230004 27:32 + 0:07
3. Lilla Zempléni 0230005 29:05 + 1:40
4. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 36:24 + 8:59
5. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 42:47 + 15:22
6. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 46:24 + 18:59
7. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 47:36 + 20:11
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 47:46 + 20:21
9. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:22 + 20:57
10. Kostercová Viktória 0410001 51:54 + 24:29
11. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 61:34 + 34:09
12. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 69:53 + 42:28
D21A
3.36 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 35:37
2. Csilla Gárdonyi 0230006 37:34 + 1:57
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 37:54 + 2:17
4. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 38:24 + 2:47
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 38:39 + 3:02
6. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 38:44 + 3:07
7. Olejnik Agata 0450014 39:06 + 3:29
8. Wiśniewska Hanna 0450012 39:34 + 3:57
9. Cych Agnieszka 0450015 39:39 + 4:02
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 40:34 + 4:57
11. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 41:27 + 5:50
12. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 41:37 + 6:00
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 42:46 + 7:09
13. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 42:46 + 7:09
15. Martanová Elin TUR0253 OOB TJ Turnov 42:48 + 7:11
16. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 43:20 + 7:43
17. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 8:03
18. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 8:08
19. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 44:02 + 8:25
19. Borbála Kézdy 0230014 44:02 + 8:25
21. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 44:57 + 9:20
22. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 45:26 + 9:49
23. Pachnik Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 45:37 + 10:00
24. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 45:50 + 10:13
25. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 46:42 + 11:05
26. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 47:04 + 11:27
27. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 11:43
28. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 49:36 + 13:59
29. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 50:51 + 15:14
30. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 50:57 + 15:20
31. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 52:04 + 16:27
32. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 52:06 + 16:29
33. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 53:51 + 18:14
34. Najman Natalia 1CP8850 UKS Siódemka Rumia 54:34 + 18:57
35. Myslivcová Markéta SHK9650 OK Slavia Hradec Králové 55:32 + 19:55
36. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:56 + 20:19
37. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 56:11 + 20:34
38. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 56:58 + 21:21
39. Pecoldová Pavlína 0260001 57:39 + 22:02
40. Miśkiewicz Martyna 1CP8950 UKS Siódemka Rumia 59:15 + 23:38
41. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 59:26 + 23:49
42. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:13 + 24:36
43. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 60:44 + 25:07
44. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 60:45 + 25:08
45. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 61:46 + 26:09
46. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 62:25 + 26:48
47. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 63:29 + 27:52
48. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 65:23 + 29:46
49. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 66:42 + 31:05
50. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:37 + 36:00
51. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 73:41 + 38:04
52. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:14 + 39:37
Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov DISK
D21B
3.17 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 43:57
2. Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 44:41 + 0:44
3. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 2:13
4. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 49:04 + 5:07
5. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 51:36 + 7:39
6. Čechová Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 52:34 + 8:37
7. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:45 + 8:48
8. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:46 + 8:49
9. Vodičková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 53:30 + 9:33
10. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 54:26 + 10:29
11. Moravcová Kateřina DKP8452 Oddíl OB Kotlářka 54:51 + 10:54
12. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 55:43 + 11:46
13. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:12 + 12:15
14. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 56:24 + 12:27
15. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 56:38 + 12:41
16. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 58:05 + 14:08
17. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 59:10 + 15:13
18. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 59:37 + 15:40
19. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 60:03 + 16:06
20. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 60:51 + 16:54
21. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 60:59 + 17:02
22. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 61:01 + 17:04
23. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 61:19 + 17:22
24. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 62:30 + 18:33
25. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 63:00 + 19:03
26. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 63:05 + 19:08
27. Kocińska Agnieszka 23P8751 OK!Sport Warszawa 69:31 + 25:34
28. Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha 71:08 + 27:11
29. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 73:28 + 29:31
30. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 74:55 + 30:58
31. Kafková Dominika PGP9053 SK Praga 78:22 + 34:25
32. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:32 + 35:35
33. Žuchová Nikola TJN9352 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:39 + 41:42
D21C
2.48 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Michaela SJH9352 SOS Jindřichův Hradec 35:28
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 37:58 + 2:30
3. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 41:43 + 6:15
4. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 42:27 + 6:59
5. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 44:05 + 8:37
6. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 49:04 + 13:36
7. Pangrácová Marie 0140001 49:06 + 13:38
8. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 52:37 + 17:09
9. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 53:32 + 18:04
10. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 54:02 + 18:34
11. Vobořilová Markéta 0320001 54:59 + 19:31
12. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 55:50 + 20:22
13. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 58:22 + 22:54
14. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 60:37 + 25:09
15. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 62:02 + 26:34
16. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 67:19 + 31:51
17. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 71:50 + 36:22
18. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 72:08 + 36:40
19. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 74:38 + 39:10
20. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 82:09 + 46:41
21. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 115:34 + 80:06
Vejstrková Martina CHA9651 OK Chrastava DISK
Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Pangrácová Anna 0140002 DISK
D35
3.09 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 41:18
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 46:42 + 5:24
3. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 47:23 + 6:05
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 47:56 + 6:38
5. Florkowska-Dwojak Marta 0450016 49:19 + 8:01
6. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 49:55 + 8:37
7. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 50:03 + 8:45
8. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 50:06 + 8:48
9. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 51:06 + 9:48
10. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 54:02 + 12:44
11. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 55:54 + 14:36
12. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 56:07 + 14:49
13. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 57:34 + 16:16
14. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 59:56 + 18:38
15. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:32 + 22:14
16. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 63:58 + 22:40
17. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 64:04 + 22:46
18. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 65:18 + 24:00
19. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 70:57 + 29:39
20. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 74:12 + 32:54
21. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:01 + 33:43
22. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 81:21 + 40:03
23. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 90:08 + 48:50
24. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 100:25 + 59:07
25. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 119:06 + 77:48
Monro Jana 0350002 DISK
D40
3.01 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 36:46
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 37:53 + 1:07
3. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 40:09 + 3:23
4. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 41:25 + 4:39
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 41:44 + 4:58
6. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 41:48 + 5:02
7. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 41:57 + 5:11
8. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 43:09 + 6:23
9. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 43:47 + 7:01
10. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 45:38 + 8:52
11. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 45:42 + 8:56
12. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 46:42 + 9:56
13. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 47:44 + 10:58
14. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 48:31 + 11:45
15. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 48:46 + 12:00
16. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 49:58 + 13:12
17. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 50:00 + 13:14
18. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 50:14 + 13:28
19. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 50:51 + 14:05
20. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 51:10 + 14:24
21. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 51:27 + 14:41
22. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 51:44 + 14:58
23. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 52:58 + 16:12
24. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 55:30 + 18:44
25. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 57:36 + 20:50
26. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 59:38 + 22:52
27. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 61:16 + 24:30
28. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 61:26 + 24:40
29. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 63:13 + 26:27
30. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 66:11 + 29:25
31. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 66:47 + 30:01
32. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 66:49 + 30:03
33. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 67:41 + 30:55
34. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 68:11 + 31:25
35. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 69:27 + 32:41
36. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 73:22 + 36:36
37. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 74:58 + 38:12
38. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 77:48 + 41:02
39. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 79:55 + 43:09
40. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 80:30 + 43:44
41. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 88:48 + 52:02
42. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 96:14 + 59:28
43. Valenčíková Irena 0070001 100:05 + 63:19
MS Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 33:38 +
D45A
2.91 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 37:02
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 38:11 + 1:09
3. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 42:39 + 5:37
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 43:09 + 6:07
5. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 43:35 + 6:33
6. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 44:09 + 7:07
7. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 44:46 + 7:44
8. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 44:55 + 7:53
9. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 46:27 + 9:25
10. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 46:41 + 9:39
11. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 46:47 + 9:45
12. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 49:51 + 12:49
13. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 53:29 + 16:27
14. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 54:02 + 17:00
15. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 55:00 + 17:58
16. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 55:09 + 18:07
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 55:57 + 18:55
18. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 56:33 + 19:31
19. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:47 + 19:45
20. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:01 + 20:59
21. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 58:32 + 21:30
22. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 58:36 + 21:34
23. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 60:49 + 23:47
24. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 61:19 + 24:17
25. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 62:46 + 25:44
26. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 63:26 + 26:24
27. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 63:58 + 26:56
28. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 65:38 + 28:36
29. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 66:59 + 29:57
30. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 69:28 + 32:26
31. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 73:30 + 36:28
32. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 75:42 + 38:40
33. Zámečníková Jitka 0020001 76:55 + 39:53
34. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 77:44 + 40:42
D45B
2.00 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vidmuchová Martina JPV7171 Oddíl OS SK Prostějov 40:26
2. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 45:26 + 5:00
3. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 46:09 + 5:43
4. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 47:53 + 7:27
5. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 48:26 + 8:00
6. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 49:43 + 9:17
7. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 49:45 + 9:19
8. Judit Füzy 0230012 49:47 + 9:21
9. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 51:51 + 11:25
10. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 52:36 + 12:10
11. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 52:49 + 12:23
12. Bergrová Petra MOV7452 SKOB Ostrava 53:33 + 13:07
13. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 54:42 + 14:16
14. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 56:07 + 15:41
15. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 57:21 + 16:55
16. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:32 + 18:06
17. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 61:09 + 20:43
18. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 62:23 + 21:57
19. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 62:31 + 22:05
20. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 65:06 + 24:40
21. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:36 + 26:10
22. Paurová Lenka 0060001 67:19 + 26:53
23. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:29 + 28:03
24. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 69:43 + 29:17
25. Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec 69:49 + 29:23
26. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 70:36 + 30:10
27. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:44 + 32:18
28. Štemberová Iva TJN7550 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:27 + 35:01
29. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 75:51 + 35:25
30. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 75:53 + 35:27
31. Havlíková Miroslava SCP7250 OK Sparta Praha 77:00 + 36:34
32. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 77:10 + 36:44
33. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 78:46 + 38:20
34. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 93:09 + 52:43
35. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 97:33 + 57:07
36. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 99:54 + 59:28
37. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 102:52 + 62:26
38. MALÁ Martina 0080002 126:45 + 86:19
Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný DISK
D50
2.19 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 41:39
2. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:53 + 1:14
3. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 42:56 + 1:17
4. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 44:21 + 2:42
5. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 2:53
6. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 44:53 + 3:14
7. Demlová Jitka 0050002 48:47 + 7:08
8. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 48:50 + 7:11
9. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 49:08 + 7:29
10. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 49:43 + 8:04
11. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 8:10
12. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 50:26 + 8:47
13. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:40 + 10:01
14. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:01 + 11:22
15. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 53:46 + 12:07
16. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 54:14 + 12:35
17. Hana Burian 0230007 55:24 + 13:45
18. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 56:50 + 15:11
19. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 57:25 + 15:46
20. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 59:04 + 17:25
21. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:33 + 19:54
22. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 64:28 + 22:49
23. Hiršová Marcela TBM7079 KOS TJ Tesla Brno 64:55 + 23:16
24. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 65:09 + 23:30
25. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 66:39 + 25:00
26. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 68:33 + 26:54
27. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 75:09 + 33:30
27. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 75:09 + 33:30
29. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 76:36 + 34:57
30. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 83:24 + 41:45
31. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 83:25 + 41:46
32. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:30 + 43:51
33. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 87:32 + 45:53
34. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:00 + 61:21
35. Hrubá Veronika NNN0004 Neregistrovaní 121:18 + 79:39
36. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 122:06 + 80:27
Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor DISK
Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha DISK
Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec DISK
Haltufová Jitka KDZ7850 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DISK
D55
1.80 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:35
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:08 + 1:33
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 31:04 + 5:29
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:55 + 8:20
5. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 35:28 + 9:53
6. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 35:45 + 10:10
7. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 35:49 + 10:14
8. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 36:26 + 10:51
9. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 37:41 + 12:06
10. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:20 + 12:45
11. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 39:15 + 13:40
12. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:23 + 16:48
13. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 42:46 + 17:11
14. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 18:01
15. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:53 + 18:18
16. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 44:50 + 19:15
17. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:20 + 19:45
18. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 45:26 + 19:51
19. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 47:15 + 21:40
20. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 47:36 + 22:01
21. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:57 + 23:22
22. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 49:38 + 24:03
23. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 49:56 + 24:21
24. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 49:57 + 24:22
25. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 50:02 + 24:27
26. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 51:37 + 26:02
27. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 51:42 + 26:07
28. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 51:46 + 26:11
29. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 53:31 + 27:56
30. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 56:03 + 30:28
31. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 57:58 + 32:23
32. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 59:01 + 33:26
33. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 59:06 + 33:31
34. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 59:35 + 34:00
35. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 60:44 + 35:09
Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov DISK
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
D60
1.81 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 39:30
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 39:40 + 0:10
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:20 + 2:50
4. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 42:28 + 2:58
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 44:01 + 4:31
6. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 44:48 + 5:18
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 47:05 + 7:35
8. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 9:01
9. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:08 + 9:38
10. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 50:18 + 10:48
11. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:17 + 11:47
12. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 54:54 + 15:24
13. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 56:07 + 16:37
14. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 59:05 + 19:35
15. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 61:28 + 21:58
16. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 63:41 + 24:11
17. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 66:22 + 26:52
18. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 68:06 + 28:36
19. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 71:36 + 32:06
20. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 73:25 + 33:55
21. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 110:00 + 70:30
22. Csazkova Romana 206:39 + 167:09
D65
1.66 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 34:50
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 41:02 + 6:12
3. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 44:32 + 9:42
4. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 44:48 + 9:58
5. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 44:58 + 10:08
6. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 45:34 + 10:44
7. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 48:11 + 13:21
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 48:32 + 13:42
9. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 53:27 + 18:37
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 55:33 + 20:43
11. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 57:29 + 22:39
12. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 69:57 + 35:07
13. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 70:56 + 36:06
14. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 76:56 + 42:06
15. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 81:43 + 46:53
Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka DISK
D70
1.43 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 26:01
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 35:51 + 9:50
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 37:12 + 11:11
4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 38:17 + 12:16
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 46:05 + 20:04
6. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 48:18 + 22:17
D75
1.47 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 37:06
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 51:37 + 14:31
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 63:49 + 26:43
H10N
2.82 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 17:47
2. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 19:53 + 2:06
3. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 25:49 + 8:02
4. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:44 + 8:57
5. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 27:34 + 9:47
6. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 30:28 + 12:41
7. Makovec Martin PDY1302 Běhej Poděbrady 30:38 + 12:51
8. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 35:24 + 17:37
9. Makovec Tadeáš PDY1001 Běhej Poděbrady 39:40 + 21:53
10. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 41:49 + 24:02
11. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:23 + 45:36
Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř DISK
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK
H10
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 14:22
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 18:13 + 3:51
3. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 20:07 + 5:45
4. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:31 + 9:09
5. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 24:15 + 9:53
6. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 24:45 + 10:23
7. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 25:34 + 11:12
8. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 32:45 + 18:23
9. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:15 + 18:53
10. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 18:58
11. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 34:29 + 20:07
12. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 40:34 + 26:12
13. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 46:12 + 31:50
H12
1.53 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 16:46
2. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 17:50 + 1:04
3. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:36 + 1:50
4. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 18:48 + 2:02
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 19:38 + 2:52
6. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 20:21 + 3:35
7. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 20:42 + 3:56
8. Zsolt Gárdonyi 0230009 21:43 + 4:57
9. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:49 + 5:03
10. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 25:07 + 8:21
11. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:51 + 9:05
12. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 26:00 + 9:14
12. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 26:00 + 9:14
14. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 27:09 + 10:23
15. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:11 + 10:25
16. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 28:14 + 11:28
17. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 28:37 + 11:51
18. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 29:49 + 13:03
19. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 29:59 + 13:13
20. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:05 + 14:19
21. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:07 + 14:21
22. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 35:23 + 18:37
23. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 39:52 + 23:06
24. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 41:10 + 24:24
25. Pilař František CEP0900 Čepíci 44:19 + 27:33
26. Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 47:53 + 31:07
27. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 54:00 + 37:14
28. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 56:12 + 39:26
29. Suchánek Matyáš PLU0903 TJ SOKOL Plumlov 63:48 + 47:02
30. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 78:27 + 61:41
Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra DISK
Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný DISK
Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd DISK
H14
1.97 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 22:03
2. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 22:45 + 0:42
3. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 23:41 + 1:38
4. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 24:22 + 2:19
5. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 25:58 + 3:55
6. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 27:58 + 5:55
7. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:59 + 5:56
8. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 29:40 + 7:37
9. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 30:35 + 8:32
10. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 30:47 + 8:44
11. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 31:57 + 9:54
12. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 31:58 + 9:55
13. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 32:19 + 10:16
14. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 49:52 + 27:49
15. Městka Václav VSP0600 USK Praha 52:03 + 30:00
16. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 53:27 + 31:24
17. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 58:19 + 36:16
18. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 61:36 + 39:33
19. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 63:38 + 41:35
20. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:33 + 42:30
21. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:40 + 53:37
22. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 84:06 + 62:03
23. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 89:37 + 67:34
Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice DISK
H16
2.21 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 29:30
2. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 29:49 + 0:19
3. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 31:09 + 1:39
4. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 32:28 + 2:58
5. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 33:10 + 3:40
6. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 33:48 + 4:18
7. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 35:03 + 5:33
8. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 7:05
9. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 38:14 + 8:44
10. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 38:52 + 9:22
11. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 39:04 + 9:34
12. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 40:13 + 10:43
13. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 40:17 + 10:47
14. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 45:39 + 16:09
15. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 50:55 + 21:25
16. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 55:51 + 26:21
17. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:16 + 31:46
18. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:05 + 38:35
19. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 76:05 + 46:35
20. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 83:29 + 53:59
Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek DISK
H18
3.03 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 32:22
2. Soma Gárdonyi 0230010 34:02 + 1:40
3. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 37:50 + 5:28
4. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 38:51 + 6:29
5. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 41:45 + 9:23
6. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 44:08 + 11:46
7. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 44:26 + 12:04
8. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 45:05 + 12:43
9. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:03 + 19:41
10. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 59:14 + 26:52
11. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 65:10 + 32:48
12. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:05 + 36:43
Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov DISK
Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka DISK
Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H21A
3.72 km, 240 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pawlak Bartosz 0450005 30:01
2. Olejnik Michał 0450003 30:39 + 0:38
3. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 31:26 + 1:25
4. Kratov Oleksandr 0470001 31:43 + 1:42
5. Kuca Kacper 0450002 31:52 + 1:51
6. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 32:05 + 2:04
7. Sild Timo 0480002 32:08 + 2:07
8. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 32:20 + 2:19
9. Kivikas Kenny 0480004 32:28 + 2:27
10. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 32:47 + 2:46
11. Wołowczyk Krzysztof 0450008 32:58 + 2:57
12. Heinmann Kristo 0480003 33:09 + 3:08
13. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 33:50 + 3:49
14. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 34:02 + 4:01
15. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 34:16 + 4:15
16. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 34:18 + 4:17
17. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:41 + 4:40
18. Sild Lauri 0480001 34:43 + 4:42
19. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 35:13 + 5:12
20. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 35:17 + 5:16
21. Pryjma Fryderyk 0450004 35:19 + 5:18
22. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 35:33 + 5:32
23. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 35:40 + 5:39
23. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:40 + 5:39
25. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 36:19 + 6:18
26. Bednarski Jan 0450007 36:21 + 6:20
27. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 36:37 + 6:36
28. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 36:46 + 6:45
29. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 36:49 + 6:48
30. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 36:50 + 6:49
31. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 36:56 + 6:55
32. Wensław Mateusz 0450006 37:03 + 7:02
33. Biederman Marcin 0450010 37:06 + 7:05
34. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 37:10 + 7:09
35. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 37:12 + 7:11
36. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 37:16 + 7:15
37. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 37:27 + 7:26
38. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 38:12 + 8:11
39. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 38:23 + 8:22
40. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 38:29 + 8:28
41. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 8:46
41. Stefański Dawid 0450009 38:47 + 8:46
43. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 39:13 + 9:12
43. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 39:13 + 9:12
45. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 39:45 + 9:44
46. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 39:48 + 9:47
47. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 39:56 + 9:55
48. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 39:57 + 9:56
49. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 40:13 + 10:12
50. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 40:28 + 10:27
51. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 40:29 + 10:28
52. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 40:32 + 10:31
53. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 40:50 + 10:49
54. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 40:53 + 10:52
55. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 41:06 + 11:05
56. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 41:07 + 11:06
57. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 41:36 + 11:35
58. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 43:38 + 13:37
59. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 43:47 + 13:46
60. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 44:25 + 14:24
61. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 44:31 + 14:30
62. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 45:56 + 15:55
63. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 47:11 + 17:10
64. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 47:39 + 17:38
65. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 48:00 + 17:59
66. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 48:20 + 18:19
Niewiedziała Robert 1CP9300 UKS Siódemka Rumia DISK
Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka DISK
Pachnik Stanisław 19P0300 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
H21B
3.60 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 33:12
2. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 34:29 + 1:17
3. Kisvölcsey Ákos 0230001 34:34 + 1:22
4. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 34:49 + 1:37
5. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 35:05 + 1:53
6. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 35:46 + 2:34
7. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 36:07 + 2:55
8. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 36:09 + 2:57
9. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:13 + 4:01
10. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 37:18 + 4:06
11. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 37:37 + 4:25
12. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 37:47 + 4:35
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 38:30 + 5:18
14. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 38:55 + 5:43
15. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 39:02 + 5:50
16. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 39:05 + 5:53
17. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 39:37 + 6:25
18. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 40:36 + 7:24
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 7:34
20. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 41:02 + 7:50
21. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:05 + 7:53
22. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:09 + 7:57
23. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 41:12 + 8:00
24. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 41:13 + 8:01
25. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 8:10
26. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 41:41 + 8:29
27. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 42:21 + 9:09
28. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 42:55 + 9:43
29. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 42:59 + 9:47
30. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 43:33 + 10:21
31. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 43:46 + 10:34
32. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 43:57 + 10:45
33. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 44:28 + 11:16
34. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 44:40 + 11:28
35. Péter Györgyi 0230008 44:51 + 11:39
36. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 45:15 + 12:03
37. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 45:35 + 12:23
38. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 45:45 + 12:33
39. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 45:51 + 12:39
40. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 46:05 + 12:53
41. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:12 + 14:00
42. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 47:21 + 14:09
43. Janas Petr PGP7106 SK Praga 47:31 + 14:19
44. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 14:31
45. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 47:51 + 14:39
46. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 49:29 + 16:17
47. Afanasev Vladimír 0120001 49:46 + 16:34
48. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:51 + 19:39
49. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 53:11 + 19:59
50. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 54:28 + 21:16
51. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 54:38 + 21:26
52. Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka 56:43 + 23:31
53. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 60:11 + 26:59
54. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 63:02 + 29:50
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov DISK
H21C
3.40 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 31:55
2. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 32:56 + 1:01
3. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 35:17 + 3:22
4. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 38:34 + 6:39
5. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 40:10 + 8:15
6. Vaněk Tomáš 0320002 41:29 + 9:34
7. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 42:05 + 10:10
8. Deml Tomáš 0050001 42:14 + 10:19
9. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 11:04
10. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 44:07 + 12:12
11. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 44:11 + 12:16
12. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 44:25 + 12:30
13. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 45:34 + 13:39
14. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 46:07 + 14:12
15. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 46:29 + 14:34
16. Stoklasa Bohumil PLU8417 TJ SOKOL Plumlov 46:49 + 14:54
17. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 47:16 + 15:21
18. Smutný Šimon VAM9301 OB Vamberk 50:13 + 18:18
19. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 51:37 + 19:42
20. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 51:51 + 19:56
21. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 51:52 + 19:57
22. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 54:01 + 22:06
23. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 54:20 + 22:25
24. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 54:24 + 22:29
25. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 54:31 + 22:36
26. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 55:16 + 23:21
27. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 55:59 + 24:04
28. Dvořáček Dan 0260002 56:04 + 24:09
29. Raisr Ivo VLI7803 Slavia Liberec orienteering 59:24 + 27:29
30. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 63:56 + 32:01
31. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 65:23 + 33:28
32. Zmátlo Jan TAP9900 KOB Tretra Praha 66:41 + 34:46
33. Palaščak Honza 0090001 67:30 + 35:35
34. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 69:07 + 37:12
35. Llobet Adrià DOB9201 KOB Dobruška 71:01 + 39:06
36. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 71:38 + 39:43
37. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 74:36 + 42:41
38. Gajdoš Martin 0330001 76:35 + 44:40
Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice DISK
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
H35
3.37 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 33:53
2. Dwojak Wojciech 0450011 34:38 + 0:45
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 35:22 + 1:29
4. Pešík Marek JLI8301 OB Jizerky 36:54 + 3:01
5. Grote Andreas 0460001 40:02 + 6:09
6. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 40:38 + 6:45
7. Albrecht David 0150001 41:25 + 7:32
8. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 41:37 + 7:44
9. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 42:00 + 8:07
10. Schrago Gregoire 0460003 42:29 + 8:36
11. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 43:04 + 9:11
12. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 43:05 + 9:12
13. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 43:13 + 9:20
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 43:19 + 9:26
15. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 43:21 + 9:28
16. Průša Michal VSP7310 USK Praha 43:50 + 9:57
17. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 11:09
18. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 45:22 + 11:29
19. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 46:44 + 12:51
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 47:02 + 13:09
21. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 47:10 + 13:17
22. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 47:34 + 13:41
23. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 49:23 + 15:30
24. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 50:58 + 17:05
25. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 51:21 + 17:28
26. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 51:44 + 17:51
27. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 53:07 + 19:14
28. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 54:08 + 20:15
29. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 58:15 + 24:22
30. Keltner Marek JLI7600 OB Jizerky 59:15 + 25:22
31. Klíma Kamil 0130001 60:45 + 26:52
32. Valenčík Radim 0070002 60:46 + 26:53
33. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 61:06 + 27:13
34. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:25 + 30:32
35. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 64:46 + 30:53
36. Doležal Jan PGP8400 SK Praga 67:26 + 33:33
37. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 70:07 + 36:14
38. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 79:07 + 45:14
39. Distler Carl W. 0200001 80:32 + 46:39
40. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 81:45 + 47:52
41. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 93:26 + 59:33
42. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 103:01 + 69:08
H40
3.29 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 40:29
2. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:47 + 2:18
3. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 44:29 + 4:00
4. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 46:18 + 5:49
5. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 46:26 + 5:57
6. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 47:15 + 6:46
7. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 47:41 + 7:12
8. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 48:17 + 7:48
9. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 48:51 + 8:22
10. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 49:57 + 9:28
11. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 50:42 + 10:13
12. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 51:16 + 10:47
13. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 52:41 + 12:12
14. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 53:31 + 13:02
15. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:33 + 13:04
16. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:30 + 16:01
17. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 58:45 + 18:16
18. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 62:46 + 22:17
19. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 63:03 + 22:34
20. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 64:44 + 24:15
21. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 67:44 + 27:15
22. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 72:12 + 31:43
23. Vodička Jan TUR7801 OOB TJ Turnov 76:07 + 35:38
24. Monro Robert 0350003 76:56 + 36:27
25. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 79:31 + 39:02
26. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 86:28 + 45:59
27. Erbert Ladislav 0040001 91:36 + 51:07
28. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 98:47 + 58:18
29. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 98:50 + 58:21
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DISK
Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany DISK
Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice DISK
H45A
3.08 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožek David RIC7403 OB Říčany 31:16
2. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 31:59 + 0:43
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 34:28 + 3:12
4. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:32 + 4:16
5. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 35:53 + 4:37
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 36:15 + 4:59
7. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 36:52 + 5:36
8. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 37:24 + 6:08
9. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 37:26 + 6:10
10. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 37:54 + 6:38
11. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 38:21 + 7:05
12. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 39:07 + 7:51
13. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 39:19 + 8:03
14. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 39:26 + 8:10
15. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 40:52 + 9:36
16. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 40:54 + 9:38
17. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 41:16 + 10:00
18. Tomandl Jan 0300001 41:44 + 10:28
19. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 42:25 + 11:09
20. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 11:24
21. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 43:05 + 11:49
22. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 43:26 + 12:10
23. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 44:12 + 12:56
24. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 44:22 + 13:06
25. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 44:37 + 13:21
26. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 45:36 + 14:20
27. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 46:28 + 15:12
28. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 47:26 + 16:10
29. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 48:01 + 16:45
30. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 48:29 + 17:13
31. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 49:39 + 18:23
32. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 50:08 + 18:52
33. Müller Rico 2HD6400 Angy OL 50:54 + 19:38
34. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 50:59 + 19:43
35. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 52:02 + 20:46
36. Zámečník Pavel 0020002 52:24 + 21:08
37. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 52:52 + 21:36
38. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 53:00 + 21:44
39. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:22 + 22:06
40. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 59:33 + 28:17
41. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 60:05 + 28:49
42. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 60:08 + 28:52
43. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 63:42 + 32:26
44. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 65:57 + 34:41
45. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 66:20 + 35:04
46. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:53 + 38:37
47. sykorka ivan AKE7200 Klub OB ATU Košice 89:44 + 58:28
Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov DISK
H45B
2.74 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 30:57
2. Komín David PGP7405 SK Praga 35:33 + 4:36
3. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 35:39 + 4:42
4. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 37:33 + 6:36
5. Márk Gárdonyi 0230011 39:21 + 8:24
6. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:04 + 11:07
7. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 45:26 + 14:29
8. Puš Roman STH7501 SK Studenec 45:39 + 14:42
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 45:57 + 15:00
10. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:44 + 16:47
11. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 48:24 + 17:27
12. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 49:29 + 18:32
13. Nijst Tino 0210001 50:26 + 19:29
14. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 54:25 + 23:28
15. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:51 + 23:54
16. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 56:54 + 25:57
17. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 57:50 + 26:53
18. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 60:11 + 29:14
19. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 60:18 + 29:21
20. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 65:34 + 34:37
21. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 74:26 + 43:29
22. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:17 + 47:20
23. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 82:00 + 51:03
24. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 88:13 + 57:16
25. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:35 + 57:38
Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor DISK
H50
2.88 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 31:20
2. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 34:27 + 3:07
3. Klaška Jan 0220001 34:40 + 3:20
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 35:12 + 3:52
5. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 36:23 + 5:03
6. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 36:48 + 5:28
7. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 37:26 + 6:06
8. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 39:05 + 7:45
9. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 7:46
10. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 40:43 + 9:23
11. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 41:47 + 10:27
12. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 42:00 + 10:40
13. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 42:15 + 10:55
14. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 42:44 + 11:24
15. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:10 + 12:50
16. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 44:40 + 13:20
17. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:49 + 14:29
18. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 46:55 + 15:35
19. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 47:51 + 16:31
20. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:15 + 16:55
21. Halač Jaroslav HCE6700 TJ Hostivice 49:40 + 18:20
22. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:44 + 20:24
23. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:12 + 22:52
24. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 57:36 + 26:16
25. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 57:52 + 26:32
26. Čech Přemysl SVS5901 Orientklub Vsetín 58:20 + 27:00
27. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:42 + 27:22
28. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 59:19 + 27:59
29. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 61:19 + 29:59
30. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 61:21 + 30:01
31. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 63:01 + 31:41
32. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 63:08 + 31:48
33. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 63:51 + 32:31
34. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 64:49 + 33:29
35. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 65:15 + 33:55
36. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:02 + 38:42
37. Florian Michal 0270001 73:31 + 42:11
38. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:07 + 52:47
39. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:30 + 53:10
40. Pelikán Daniel JPV6800 Oddíl OS SK Prostějov 88:26 + 57:06
Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice DISK
H55
2.23 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:22
2. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 31:39 + 0:17
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 32:31 + 1:09
4. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:24 + 3:02
5. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 35:39 + 4:17
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 38:15 + 6:53
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 38:36 + 7:14
8. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:24 + 11:02
9. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 43:35 + 12:13
10. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 43:44 + 12:22
11. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 47:04 + 15:42
12. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:39 + 16:17
13. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 48:17 + 16:55
14. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 48:18 + 16:56
15. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 50:30 + 19:08
16. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 51:04 + 19:42
17. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 51:45 + 20:23
18. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 52:40 + 21:18
19. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:46 + 21:24
20. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:26 + 22:04
21. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 53:33 + 22:11
22. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 53:48 + 22:26
23. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 54:53 + 23:31
24. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 55:03 + 23:41
25. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 56:20 + 24:58
26. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 57:21 + 25:59
27. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 58:38 + 27:16
28. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 60:50 + 29:28
29. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 65:13 + 33:51
30. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 66:31 + 35:09
31. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 67:17 + 35:55
32. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 68:13 + 36:51
33. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 71:16 + 39:54
34. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 71:22 + 40:00
35. Döring Jürgen 1VD6300 SG Zittau Süd 78:18 + 46:56
36. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 79:34 + 48:12
37. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 80:44 + 49:22
38. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 92:39 + 61:17
H60
2.08 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenker Norbert 71D5801 USV TU Dresden 37:45
2. Dragowski Robert TUR5906 OOB TJ Turnov 40:53 + 3:08
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 43:28 + 5:43
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 43:52 + 6:07
5. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 46:40 + 8:55
6. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:44 + 9:59
7. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 48:09 + 10:24
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 14:31
9. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 52:42 + 14:57
10. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 54:42 + 16:57
11. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:43 + 17:58
12. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 64:20 + 26:35
13. Šťastný Pavel NNN0003 Neregistrovaní 73:19 + 35:34
14. TUČNÝ Jan 0080001 139:22 + 101:37
H65
1.96 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 28:22
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 30:58 + 2:36
3. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:44 + 3:22
4. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 32:46 + 4:24
5. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 33:29 + 5:07
6. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 34:03 + 5:41
7. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 36:03 + 7:41
8. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 36:09 + 7:47
9. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 38:27 + 10:05
10. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 38:44 + 10:22
11. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 39:36 + 11:14
12. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 39:46 + 11:24
13. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 40:32 + 12:10
14. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 41:35 + 13:13
15. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 43:54 + 15:32
16. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 44:00 + 15:38
17. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 44:27 + 16:05
18. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 45:41 + 17:19
19. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 46:42 + 18:20
20. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 52:45 + 24:23
21. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 53:34 + 25:12
22. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 80:17 + 51:55
H70
1.87 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 34:31
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 37:28 + 2:57
3. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 37:37 + 3:06
4. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 37:39 + 3:08
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:24 + 5:53
6. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 40:26 + 5:55
7. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:40 + 7:09
8. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 42:39 + 8:08
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 43:58 + 9:27
10. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 49:58 + 15:27
11. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 52:05 + 17:34
12. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 53:54 + 19:23
13. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:10 + 20:39
14. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 56:11 + 21:40
15. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 63:53 + 29:22
16. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 63:56 + 29:25
17. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 66:27 + 31:56
18. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 70:57 + 36:26
19. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 74:25 + 39:54
20. Peterka Josef LLI4702 LOK-o Liberec 76:43 + 42:12
21. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 78:20 + 43:49
22. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:02 + 50:31
Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav DISK
H75
1.74 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 33:16
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 48:26 + 15:10
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:43 + 27:27
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 74:55 + 41:39
5. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 96:16 + 63:00
6. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 99:38 + 66:22
7. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 125:43 + 92:27
H80
1.76 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 63:27
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 80:44 + 17:17
3. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:21 + 19:54
Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
2.82 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 19:11
2. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 21:05 + 1:54
3. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 21:41 + 2:30
4. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 31:37 + 12:26
5. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 32:19 + 13:08
6. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 33:04 + 13:53
7. Ondráček Viktor EKP1515 VŠTJ Ekonom Praha 33:33 + 14:22
8. Martincová Daniela Sofie VAM1351 OB Vamberk 35:06 + 15:55
9. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 35:30 + 16:19
10. Havlík Kilian SCP0901 OK Sparta Praha 36:09 + 16:58
11. Novotný Metoděj Vavřinec 0180002 37:09 + 17:58
12. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 39:58 + 20:47
13. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 40:27 + 21:16
14. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 41:32 + 22:21
15. Vodičková Klára TUR1858 OOB TJ Turnov 42:28 + 23:17
16. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 44:07 + 24:56
17. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 44:34 + 25:23
18. Preininger Matěj DOB1500 KOB Dobruška 45:25 + 26:14
19. Klapalová Michaela VAM8450 OB Vamberk 49:49 + 30:38
20. Mullis Elizabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 51:49 + 32:38
21. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 52:10 + 32:59
22. Monro Helena 0350001 52:54 + 33:43
23. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 55:57 + 36:46
24. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 56:56 + 37:45
25. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 64:16 + 45:05
26. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 66:09 + 46:58
27. Pospíšilová Rebeka DKP1771 Oddíl OB Kotlářka 84:24 + 65:13
Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja DISK
P
1.62 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 19:13
2. Křesťan Jan 0390002 22:25 + 3:12
3. Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha 25:40 + 6:27
4. Koutný Stanislav BOR7611 OK Jiskra Nový Bor 25:55 + 6:42
5. Novotný Vít 0180001 26:02 + 6:49
6. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 26:33 + 7:20
7. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 26:43 + 7:30
8. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 27:01 + 7:48
9. Preiningerová Monika 0240001 29:18 + 10:05
9. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:18 + 10:05
11. Kotyšanová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 30:33 + 11:20
12. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 31:26 + 12:13
13. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 31:35 + 12:22
14. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 32:00 + 12:47
15. Stefaniak Marcin 23P7900 OK!Sport Warszawa 33:50 + 14:37
16. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 34:05 + 14:52
17. Haisová Stanislava 34:39 + 15:26
18. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:45 + 18:32
19. Klašková Jana 0220002 42:43 + 23:30
20. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 43:03 + 23:50
21. Pfaffová Veronika 0340001 47:38 + 28:25
22. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 49:00 + 29:47
23. Nožičková Alexandra 0390001 50:59 + 31:46
24. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 55:02 + 35:49
25. Jan Šaradin 0400002 56:32 + 37:19
26. Vlčková Olga VIC7551 OB Vizovice 64:15 + 45:02
27. Cichra Pavel 0010001 65:53 + 46:40
28. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 67:41 + 48:28
29. Mikysková Kristýna 0280001 77:43 + 58:30
30. Zmátlová Anna 0400001 80:26 + 61:13
31. Daruk Mariusz 23P8600 OK!Sport Warszawa 96:49 + 77:36
32. Ryppelová Monika TAP7850 KOB Tretra Praha 104:58 + 85:45
Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka DISK
Cighartová Balzhima TAP KOB Tretra Praha DISK
Chmelík Štěpán DOR0703 OK Dobříš DISK