Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Datum:
19.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Žaloudek Petr - R3
Stavitel tratí:
Jahn Petr - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
D10N
2.89 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 22:35
2. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 25:05 + 2:30
3. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 25:24 + 2:49
4. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 28:42 + 6:07
5. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 30:26 + 7:51
6. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 68:02 + 45:27
Haisová Anna DOR1252 OK Dobříš DISK
Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín DISK
D10
1.76 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 18:38
2. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 22:38 + 4:00
3. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 23:40 + 5:02
4. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 26:39 + 8:01
5. Straková Kateřina CHA1052 OK Chrastava 33:39 + 15:01
6. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 34:16 + 15:38
7. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 37:57 + 19:19
8. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 39:51 + 21:13
9. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 45:51 + 27:13
D12
1.88 km, 190 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 22:56
2. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:14 + 1:18
3. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 24:45 + 1:49
4. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 24:47 + 1:51
5. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 25:15 + 2:19
6. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 26:58 + 4:02
7. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 27:09 + 4:13
8. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 27:27 + 4:31
9. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 29:02 + 6:06
10. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 31:11 + 8:15
11. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 34:01 + 11:05
12. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 34:21 + 11:25
13. Nováková Barborka TUR0860 OOB TJ Turnov 34:37 + 11:41
14. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 39:49 + 16:53
15. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 42:21 + 19:25
16. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 42:29 + 19:33
17. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 42:52 + 19:56
18. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 45:42 + 22:46
19. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 48:32 + 25:36
20. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 27:07
21. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 51:43 + 28:47
22. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 59:13 + 36:17
23. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 68:14 + 45:18
24. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 75:25 + 52:29
25. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 83:25 + 60:29
26. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:29 + 65:33
27. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 91:34 + 68:38
28. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 97:29 + 74:33
29. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 103:31 + 80:35
Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha DISK
D14
2.04 km, 200 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janka Mikes 0230002 21:26
2. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 29:35 + 8:09
3. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 29:56 + 8:30
4. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 31:57 + 10:31
5. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 32:07 + 10:41
6. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 32:11 + 10:45
7. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 32:13 + 10:47
8. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 32:20 + 10:54
9. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 32:32 + 11:06
10. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 34:36 + 13:10
11. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 35:31 + 14:05
12. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 36:20 + 14:54
13. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 36:47 + 15:21
14. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 37:13 + 15:47
15. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 37:50 + 16:24
16. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 17:47
17. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:05 + 19:39
18. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 41:29 + 20:03
19. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:20 + 20:54
20. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 42:48 + 21:22
21. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 43:05 + 21:39
22. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 44:32 + 23:06
23. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 45:26 + 24:00
24. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 48:26 + 27:00
25. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 51:05 + 29:39
26. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 52:43 + 31:17
27. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:41 + 34:15
28. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 58:36 + 37:10
29. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 59:52 + 38:26
D16
2.45 km, 260 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 31:29
2. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:22 + 3:53
3. Rita Sárközy 0230003 37:13 + 5:44
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:32 + 6:03
5. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 48:17 + 16:48
6. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 52:49 + 21:20
7. Plevová Barbora SJC0559 Sportcentrum Jičín 64:12 + 32:43
8. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 68:23 + 36:54
9. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 80:20 + 48:51
Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov DISK
D18
2.92 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 31:46
2. Boglárka Czakó 0230004 32:09 + 0:23
3. Lilla Zempléni 0230005 34:09 + 2:23
4. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 43:08 + 11:22
5. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:49 + 17:03
6. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 50:01 + 18:15
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 51:48 + 20:02
8. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 52:53 + 21:07
9. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 53:06 + 21:20
10. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 63:49 + 32:03
11. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 64:24 + 32:38
12. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 83:04 + 51:18
Kostercová Viktória 0410001 DISK
D21A
4.04 km, 330 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 39:51
2. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 41:54 + 2:03
3. Csilla Gárdonyi 0230006 41:57 + 2:06
4. Wiśniewska Hanna 0450012 44:47 + 4:56
5. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 45:37 + 5:46
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 45:54 + 6:03
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 46:20 + 6:29
8. Olejnik Agata 0450014 46:28 + 6:37
9. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 46:56 + 7:05
10. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 47:48 + 7:57
11. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 8:23
12. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 48:22 + 8:31
13. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 49:01 + 9:10
14. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 50:57 + 11:06
15. Borbála Kézdy 0230014 51:48 + 11:57
16. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 52:16 + 12:25
17. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 53:16 + 13:25
18. Cych Agnieszka 0450015 53:24 + 13:33
19. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 54:27 + 14:36
20. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 54:33 + 14:42
21. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 55:02 + 15:11
22. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 55:09 + 15:18
23. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 55:14 + 15:23
24. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 55:38 + 15:47
25. Pachnik Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:02 + 16:11
26. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 56:27 + 16:36
27. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 56:40 + 16:49
28. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 57:39 + 17:48
29. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 57:49 + 17:58
30. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 58:43 + 18:52
31. Myslivcová Markéta SHK9650 OK Slavia Hradec Králové 60:19 + 20:28
32. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 63:01 + 23:10
33. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 63:48 + 23:57
34. Najman Natalia 1CP8850 UKS Siódemka Rumia 64:45 + 24:54
35. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 66:18 + 26:27
36. Pecoldová Pavlína 0260001 66:38 + 26:47
37. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 67:13 + 27:22
38. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 67:21 + 27:30
39. Miśkiewicz Martyna 1CP8950 UKS Siódemka Rumia 67:36 + 27:45
40. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 68:16 + 28:25
41. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:08 + 30:17
42. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 70:56 + 31:05
43. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 73:05 + 33:14
44. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 75:58 + 36:07
45. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 78:07 + 38:16
46. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 78:09 + 38:18
47. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 81:35 + 41:44
48. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:27 + 42:36
49. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 93:46 + 53:55
Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka DISK
Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice DISK
D21B
3.34 km, 290 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 49:33
2. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 50:57 + 1:24
3. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 51:59 + 2:26
4. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 54:33 + 5:00
5. Vodičková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 55:56 + 6:23
6. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 56:14 + 6:41
7. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 56:26 + 6:53
8. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 60:25 + 10:52
9. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 60:38 + 11:05
10. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 60:42 + 11:09
11. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 61:01 + 11:28
12. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:17 + 11:44
13. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 62:08 + 12:35
14. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 14:29
15. Čechová Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 64:06 + 14:33
16. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 64:30 + 14:57
17. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:08 + 15:35
18. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 65:28 + 15:55
19. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 65:50 + 16:17
20. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 69:22 + 19:49
21. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:37 + 21:04
22. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:01 + 27:28
23. Kafková Dominika PGP9053 SK Praga 80:11 + 30:38
24. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 80:18 + 30:45
25. Kocińska Agnieszka 23P8751 OK!Sport Warszawa 81:26 + 31:53
26. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 94:03 + 44:30
Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa DISK
Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka DISK
Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka DISK
Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov DISK
Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha DISK
Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov DISK
D21C
2.88 km, 270 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Michaela SJH9352 SOS Jindřichův Hradec 41:24
2. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 46:12 + 4:48
3. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 51:00 + 9:36
4. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 51:27 + 10:03
5. Pangrácová Marie 0140001 51:34 + 10:10
6. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 59:39 + 18:15
7. Vejstrková Martina CHA9651 OK Chrastava 67:26 + 26:02
8. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 67:51 + 26:27
9. Vobořilová Markéta 0320001 68:18 + 26:54
10. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 69:45 + 28:21
11. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 71:54 + 30:30
12. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 74:21 + 32:57
13. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 75:03 + 33:39
14. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 79:39 + 38:15
15. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 83:29 + 42:05
16. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 85:26 + 44:02
17. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 100:43 + 59:19
18. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 101:22 + 59:58
19. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 133:04 + 91:40
Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Vejrová Iva STH8852 SK Studenec DISK
D35
3.14 km, 280 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 43:58
2. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 45:49 + 1:51
3. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 45:52 + 1:54
4. Florkowska-Dwojak Marta 0450016 48:38 + 4:40
5. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 48:56 + 4:58
6. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 49:58 + 6:00
7. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 52:02 + 8:04
8. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 52:07 + 8:09
9. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 52:15 + 8:17
10. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 53:10 + 9:12
11. Monro Jana 0350002 54:34 + 10:36
12. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 54:54 + 10:56
13. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 59:05 + 15:07
14. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 61:32 + 17:34
15. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 65:21 + 21:23
16. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 66:16 + 22:18
17. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:25 + 23:27
18. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:44 + 27:46
19. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 73:36 + 29:38
20. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 73:44 + 29:46
21. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 73:56 + 29:58
22. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 80:31 + 36:33
23. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 86:49 + 42:51
24. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 94:07 + 50:09
25. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 97:00 + 53:02
26. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:03 + 55:05
27. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 102:14 + 58:16
D40
2.85 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 39:16
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 40:40 + 1:24
3. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 41:41 + 2:25
4. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 43:30 + 4:14
5. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 44:30 + 5:14
6. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 45:40 + 6:24
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 46:14 + 6:58
8. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 46:37 + 7:21
9. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 47:04 + 7:48
10. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 47:24 + 8:08
11. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 47:44 + 8:28
12. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 48:17 + 9:01
13. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 49:24 + 10:08
14. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 49:28 + 10:12
15. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 50:12 + 10:56
16. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 52:20 + 13:04
17. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 53:05 + 13:49
18. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 54:36 + 15:20
19. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 56:03 + 16:47
20. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 59:27 + 20:11
20. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 59:27 + 20:11
22. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 61:08 + 21:52
23. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 62:19 + 23:03
24. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 62:54 + 23:38
25. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 63:39 + 24:23
26. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 64:22 + 25:06
27. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 66:47 + 27:31
28. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 68:05 + 28:49
29. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 68:36 + 29:20
30. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 69:43 + 30:27
31. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 72:07 + 32:51
32. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 78:07 + 38:51
33. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 84:46 + 45:30
34. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 90:05 + 50:49
35. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 91:05 + 51:49
36. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 92:33 + 53:17
37. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 96:15 + 56:59
38. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 101:16 + 62:00
39. Valenčíková Irena 0070001 114:15 + 74:59
40. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 116:17 + 77:01
Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha DISK
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha DISK
Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice DISK
MS Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 35:00 +
D45A
2.56 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 38:08
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 39:08 + 1:00
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 40:03 + 1:55
4. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 40:05 + 1:57
5. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 41:31 + 3:23
6. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 42:46 + 4:38
7. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 43:10 + 5:02
8. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 43:21 + 5:13
9. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 46:57 + 8:49
10. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 47:43 + 9:35
11. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 51:42 + 13:34
12. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 52:03 + 13:55
13. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 52:55 + 14:47
14. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 53:52 + 15:44
15. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:03 + 15:55
16. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 56:01 + 17:53
17. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 56:34 + 18:26
18. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 56:45 + 18:37
19. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 56:55 + 18:47
20. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 56:57 + 18:49
21. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 57:46 + 19:38
22. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 57:50 + 19:42
23. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 58:17 + 20:09
24. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 66:15 + 28:07
25. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 70:02 + 31:54
26. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:05 + 32:57
27. Zámečníková Jitka 0020001 74:09 + 36:01
28. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 74:53 + 36:45
29. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 76:11 + 38:03
30. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 80:54 + 42:46
31. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 84:25 + 46:17
32. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 86:49 + 48:41
Housková Monika DOR7551 OK Dobříš DISK
Beranová Iva VSP7150 USK Praha DISK
D45B
2.14 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Judit Füzy 0230012 43:42
2. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 44:42 + 1:00
3. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 48:53 + 5:11
4. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 49:36 + 5:54
5. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 51:33 + 7:51
6. Vidmuchová Martina JPV7171 Oddíl OS SK Prostějov 52:10 + 8:28
7. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:15 + 8:33
8. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 56:09 + 12:27
9. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 56:40 + 12:58
10. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 58:16 + 14:34
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 58:26 + 14:44
12. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 58:29 + 14:47
13. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 60:52 + 17:10
14. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:06 + 23:24
15. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 68:28 + 24:46
16. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:22 + 25:40
17. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 70:25 + 26:43
18. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:46 + 27:04
19. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 73:18 + 29:36
20. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 76:52 + 33:10
21. Paurová Lenka 0060001 79:15 + 35:33
22. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 80:28 + 36:46
23. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 82:04 + 38:22
24. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 84:16 + 40:34
25. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 85:34 + 41:52
26. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 90:14 + 46:32
27. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 90:21 + 46:39
28. Bergrová Petra MOV7452 SKOB Ostrava 91:13 + 47:31
29. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 95:24 + 51:42
30. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 96:52 + 53:10
31. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 106:54 + 63:12
32. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 127:15 + 83:33
Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava DISK
Havlíková Miroslava SCP7250 OK Sparta Praha DISK
MALÁ Martina 0080002 DISK
Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec DISK
Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D50
2.40 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 32:50
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 33:45 + 0:55
3. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 4:14
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 5:36
5. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 40:12 + 7:22
6. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:06 + 8:16
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 42:19 + 9:29
8. Hiršová Marcela TBM7079 KOS TJ Tesla Brno 42:42 + 9:52
9. Demlová Jitka 0050002 43:07 + 10:17
10. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 43:46 + 10:56
11. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 45:22 + 12:32
12. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:07 + 13:17
13. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 47:02 + 14:12
14. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:34 + 14:44
15. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 48:08 + 15:18
16. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 48:10 + 15:20
17. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 48:35 + 15:45
18. Hana Burian 0230007 50:15 + 17:25
19. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 53:27 + 20:37
20. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 54:40 + 21:50
21. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 58:38 + 25:48
22. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:52 + 29:02
23. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 62:28 + 29:38
24. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:24 + 33:34
25. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 66:29 + 33:39
26. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 66:51 + 34:01
27. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 67:15 + 34:25
28. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 72:53 + 40:03
29. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:58 + 62:08
30. Hrubá Veronika NNN0004 Neregistrovaní 98:49 + 65:59
Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín DISK
Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha DISK
Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec DISK
D55
2.16 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:42
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:12 + 0:30
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:03 + 6:21
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:04 + 7:22
5. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 42:48 + 9:06
6. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 43:03 + 9:21
7. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 14:23
8. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 15:57
9. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 50:41 + 16:59
10. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:36 + 18:54
11. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 53:21 + 19:39
12. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 53:48 + 20:06
13. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 54:01 + 20:19
14. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 56:37 + 22:55
15. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 57:24 + 23:42
16. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:40 + 24:58
17. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 58:46 + 25:04
18. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 60:36 + 26:54
19. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:27 + 28:45
20. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 62:58 + 29:16
21. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 64:00 + 30:18
22. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 64:23 + 30:41
23. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 65:25 + 31:43
24. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 69:16 + 35:34
25. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 70:30 + 36:48
26. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 70:58 + 37:16
27. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 71:53 + 38:11
28. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 71:58 + 38:16
29. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 72:02 + 38:20
30. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 73:16 + 39:34
31. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:20 + 39:38
32. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 76:17 + 42:35
Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav DISK
Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha DISK
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
D60
2.12 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:03
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 41:52 + 1:49
3. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 42:58 + 2:55
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 45:09 + 5:06
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 46:17 + 6:14
6. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 47:50 + 7:47
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 8:29
8. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 52:03 + 12:00
9. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 53:39 + 13:36
10. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 59:20 + 19:17
11. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 62:58 + 22:55
12. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 67:12 + 27:09
13. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:48 + 31:45
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 75:50 + 35:47
15. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 75:57 + 35:54
16. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 78:08 + 38:05
17. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 78:55 + 38:52
18. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 85:41 + 45:38
19. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 96:12 + 56:09
20. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 100:50 + 60:47
D65
2.01 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 44:37
2. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 50:42 + 6:05
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 51:34 + 6:57
4. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 52:03 + 7:26
5. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 55:47 + 11:10
6. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 58:46 + 14:09
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 61:34 + 16:57
8. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 64:00 + 19:23
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 64:49 + 20:12
10. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 74:07 + 29:30
11. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB Tretra Praha 74:31 + 29:54
12. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 83:15 + 38:38
13. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 90:19 + 45:42
14. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 108:19 + 63:42
Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Finco Veronika 70:54 + 26:17
D70
1.75 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 41:24
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 46:41 + 5:17
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 48:05 + 6:41
4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 14:41
5. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 62:25 + 21:01
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 87:12 + 45:48
D75
1.63 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 44:48
2. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 59:39 + 14:51
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 70:57 + 26:09
H10N
2.89 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 21:47
2. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 22:24 + 0:37
3. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 22:35 + 0:48
4. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 23:17 + 1:30
5. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 33:55 + 12:08
6. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 34:44 + 12:57
7. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 37:35 + 15:48
8. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 42:08 + 20:21
9. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:57 + 27:10
10. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 54:05 + 32:18
11. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:28 + 33:41
H10
1.76 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 13:05
2. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 16:52 + 3:47
3. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 17:25 + 4:20
4. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 18:25 + 5:20
5. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 20:04 + 6:59
6. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 23:06 + 10:01
7. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:43 + 11:38
8. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 28:52 + 15:47
9. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:00 + 16:55
10. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 30:47 + 17:42
11. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 31:11 + 18:06
12. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 38:03 + 24:58
13. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 65:46 + 52:41
H12
1.88 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 19:39
2. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:18 + 0:39
3. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 20:21 + 0:42
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 21:53 + 2:14
5. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 22:28 + 2:49
6. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 23:20 + 3:41
7. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:43 + 4:04
8. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 23:49 + 4:10
9. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 25:29 + 5:50
10. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 26:37 + 6:58
11. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:38 + 6:59
12. Zsolt Gárdonyi 0230009 27:44 + 8:05
13. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 29:39 + 10:00
14. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 29:40 + 10:01
15. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 30:02 + 10:23
16. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 30:23 + 10:44
17. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 34:28 + 14:49
18. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 35:53 + 16:14
19. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:42 + 19:03
20. Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 39:59 + 20:20
21. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 40:25 + 20:46
22. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 43:43 + 24:04
23. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 46:02 + 26:23
24. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:31 + 39:52
25. Suchánek Matyáš PLU0903 TJ SOKOL Plumlov 67:10 + 47:31
26. Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 69:54 + 50:15
27. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 80:39 + 61:00
28. Pilař František CEP0900 Čepíci 85:42 + 66:03
Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín DISK
Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice DISK
Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov DISK
Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný DISK
Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný DISK
H14
2.45 km, 260 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 24:29
2. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 26:59 + 2:30
3. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 28:41 + 4:12
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 32:01 + 7:32
5. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 35:38 + 11:09
6. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 38:46 + 14:17
7. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 38:50 + 14:21
8. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 39:25 + 14:56
9. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 39:59 + 15:30
10. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 43:21 + 18:52
11. Městka Václav VSP0600 USK Praha 44:09 + 19:40
12. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 47:35 + 23:06
13. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 48:32 + 24:03
14. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 50:32 + 26:03
15. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 53:33 + 29:04
16. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:47 + 32:18
17. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 58:59 + 34:30
18. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 62:51 + 38:22
19. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 71:55 + 47:26
20. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 73:50 + 49:21
21. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:56 + 54:27
22. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 82:40 + 58:11
23. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 93:19 + 68:50
Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha DISK
Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice DISK
H16
2.80 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 28:01
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 29:23 + 1:22
3. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 30:21 + 2:20
4. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 30:41 + 2:40
5. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 34:24 + 6:23
6. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 6:25
7. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 35:04 + 7:03
8. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 35:30 + 7:29
9. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 35:42 + 7:41
10. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 40:04 + 12:03
11. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 40:46 + 12:45
12. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 42:18 + 14:17
13. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 43:55 + 15:54
14. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 46:03 + 18:02
15. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 49:57 + 21:56
16. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 50:14 + 22:13
17. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:40 + 43:39
18. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 75:21 + 47:20
19. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:43 + 54:42
20. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 88:38 + 60:37
H18
3.27 km, 300 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 34:19
2. Soma Gárdonyi 0230010 35:47 + 1:28
3. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 39:09 + 4:50
4. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 40:51 + 6:32
5. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 42:38 + 8:19
6. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 47:58 + 13:39
7. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 48:19 + 14:00
8. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 49:33 + 15:14
9. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 60:05 + 25:46
10. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 70:04 + 35:45
11. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:30 + 36:11
12. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 87:25 + 53:06
Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H21A
4.79 km, 440 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pawlak Bartosz 0450005 42:05
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 43:46 + 1:41
3. Olejnik Michał 0450003 43:59 + 1:54
4. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 44:51 + 2:46
5. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 46:22 + 4:17
6. Stefański Dawid 0450009 47:13 + 5:08
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 5:26
8. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 48:14 + 6:09
9. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 48:15 + 6:10
10. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 48:56 + 6:51
11. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 49:00 + 6:55
12. Bednarski Jan 0450007 49:15 + 7:10
13. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 49:27 + 7:22
14. Niewiedziała Robert 1CP9300 UKS Siódemka Rumia 50:01 + 7:56
15. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 50:16 + 8:11
16. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 50:22 + 8:17
17. Wołowczyk Krzysztof 0450008 50:33 + 8:28
18. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 8:39
19. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:02 + 8:57
20. Kuca Kacper 0450002 51:10 + 9:05
21. Biederman Marcin 0450010 51:15 + 9:10
22. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 51:28 + 9:23
23. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 51:32 + 9:27
24. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 51:56 + 9:51
25. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 52:14 + 10:09
26. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 52:40 + 10:35
27. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 52:58 + 10:53
28. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 53:09 + 11:04
29. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 53:55 + 11:50
30. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 53:58 + 11:53
31. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 54:00 + 11:55
32. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 54:06 + 12:01
33. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 54:29 + 12:24
34. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 54:40 + 12:35
35. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 55:00 + 12:55
36. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 55:10 + 13:05
37. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 56:00 + 13:55
38. Kratov Oleksandr 0470001 56:12 + 14:07
39. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 56:15 + 14:10
40. Pachnik Stanisław 19P0300 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 56:46 + 14:41
41. Wensław Mateusz 0450006 57:08 + 15:03
42. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 57:27 + 15:22
43. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 57:56 + 15:51
44. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 58:06 + 16:01
45. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 58:47 + 16:42
46. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:43 + 17:38
47. Pryjma Fryderyk 0450004 59:50 + 17:45
48. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 60:52 + 18:47
49. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 61:18 + 19:13
50. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 62:37 + 20:32
51. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 62:53 + 20:48
52. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 65:52 + 23:47
53. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 66:10 + 24:05
54. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 68:44 + 26:39
55. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 69:39 + 27:34
56. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 69:48 + 27:43
57. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 85:43 + 43:38
58. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 93:54 + 51:49
Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov DISK
H21B
4.39 km, 360 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 45:06
2. Kisvölcsey Ákos 0230001 47:07 + 2:01
3. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 47:14 + 2:08
4. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 47:15 + 2:09
5. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 47:46 + 2:40
6. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 48:07 + 3:01
7. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:17 + 3:11
8. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 48:23 + 3:17
9. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 50:54 + 5:48
10. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 51:35 + 6:29
11. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 51:41 + 6:35
12. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 52:18 + 7:12
12. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 52:18 + 7:12
14. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 53:49 + 8:43
15. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 54:12 + 9:06
16. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:58 + 9:52
17. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 55:02 + 9:56
18. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:18 + 10:12
19. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 55:54 + 10:48
20. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 56:04 + 10:58
21. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:05 + 10:59
22. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:21 + 11:15
23. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 56:26 + 11:20
24. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 56:45 + 11:39
25. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 58:10 + 13:04
26. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 58:15 + 13:09
27. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 58:18 + 13:12
28. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 58:20 + 13:14
29. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 59:35 + 14:29
30. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:55 + 14:49
31. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 60:16 + 15:10
32. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:38 + 15:32
33. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 62:27 + 17:21
34. Péter Györgyi 0230008 63:44 + 18:38
35. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 64:19 + 19:13
36. Třebický Vladimír DKP8404 Oddíl OB Kotlářka 65:09 + 20:03
37. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 65:23 + 20:17
38. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 65:45 + 20:39
39. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 66:04 + 20:58
40. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 66:58 + 21:52
41. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 67:24 + 22:18
42. Janas Petr PGP7106 SK Praga 68:08 + 23:02
43. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 69:44 + 24:38
44. Afanasev Vladimír 0120001 71:26 + 26:20
45. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 71:37 + 26:31
46. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 72:39 + 27:33
47. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 73:30 + 28:24
48. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 75:59 + 30:53
49. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 77:03 + 31:57
50. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 81:10 + 36:04
51. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 84:18 + 39:12
52. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 87:44 + 42:38
53. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 139:18 + 94:12
H21C
4.04 km, 300 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 41:37
2. Klapal Jan VAM9000 OB Vamberk 45:05 + 3:28
3. Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice 47:43 + 6:06
4. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 52:40 + 11:03
5. Deml Tomáš 0050001 57:30 + 15:53
6. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 59:07 + 17:30
7. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 60:08 + 18:31
8. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 61:27 + 19:50
9. Stoklasa Bohumil PLU8417 TJ SOKOL Plumlov 63:02 + 21:25
10. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 63:29 + 21:52
11. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 65:12 + 23:35
12. Vaněk Tomáš 0320002 65:51 + 24:14
13. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 66:40 + 25:03
14. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 67:48 + 26:11
15. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 68:29 + 26:52
16. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 71:14 + 29:37
17. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 72:41 + 31:04
18. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 73:09 + 31:32
19. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 76:10 + 34:33
20. Smutný Šimon VAM9301 OB Vamberk 76:11 + 34:34
21. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 76:32 + 34:55
22. Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice 76:44 + 35:07
23. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:20 + 36:43
24. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 86:43 + 45:06
25. Dvořáček Dan 0260002 88:09 + 46:32
25. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 88:09 + 46:32
27. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 92:19 + 50:42
28. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 98:42 + 57:05
29. Palaščak Honza 0090001 101:48 + 60:11
30. Llobet Adrià DOB9201 KOB Dobruška 103:27 + 61:50
31. Zmátlo Jan TAP9900 KOB Tretra Praha 110:15 + 68:38
Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany DISK
David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Gajdoš Martin 0330001 DISK
Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice DISK
H35
3.77 km, 330 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dwojak Wojciech 0450011 41:43
2. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 4:45
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 47:55 + 6:12
4. Grote Andreas 0460001 48:54 + 7:11
5. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 50:26 + 8:43
6. Pešík Marek JLI8301 OB Jizerky 50:44 + 9:01
7. Štryncl Pavel JLI7700 OB Jizerky 51:33 + 9:50
8. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 52:02 + 10:19
8. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 52:02 + 10:19
10. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 53:38 + 11:55
11. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 54:43 + 13:00
12. Schrago Gregoire 0460003 55:43 + 14:00
13. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 55:50 + 14:07
14. Průša Michal VSP7310 USK Praha 56:30 + 14:47
15. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 60:20 + 18:37
16. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 60:43 + 19:00
17. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 61:56 + 20:13
18. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 61:57 + 20:14
19. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 61:58 + 20:15
20. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 63:51 + 22:08
21. Albrecht David 0150001 64:21 + 22:38
22. Distler Carl W. 0200001 66:18 + 24:35
23. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 66:28 + 24:45
24. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 67:57 + 26:14
25. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 68:07 + 26:24
26. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 69:11 + 27:28
27. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 69:20 + 27:37
28. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 70:15 + 28:32
29. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 71:35 + 29:52
30. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 72:39 + 30:56
31. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 73:26 + 31:43
32. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 74:27 + 32:44
33. Keltner Marek JLI7600 OB Jizerky 80:16 + 38:33
34. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 83:29 + 41:46
35. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 83:33 + 41:50
36. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 85:40 + 43:57
37. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 92:47 + 51:04
38. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 93:07 + 51:24
39. Valenčík Radim 0070002 94:54 + 53:11
40. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 95:47 + 54:04
41. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 97:21 + 55:38
42. Klíma Kamil 0130001 102:49 + 61:06
43. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 111:03 + 69:20
44. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 111:45 + 70:02
H40
3.37 km, 280 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 39:56
2. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 41:51 + 1:55
3. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 41:56 + 2:00
4. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 45:43 + 5:47
5. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:20 + 6:24
6. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 46:42 + 6:46
7. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:30 + 7:34
8. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 48:53 + 8:57
9. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 49:23 + 9:27
10. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 50:54 + 10:58
11. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 51:16 + 11:20
12. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 54:23 + 14:27
13. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 54:52 + 14:56
14. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 57:22 + 17:26
15. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 57:49 + 17:53
16. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 57:53 + 17:57
17. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 60:25 + 20:29
18. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:57 + 23:01
19. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 65:39 + 25:43
20. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 69:01 + 29:05
21. Erbert Ladislav 0040001 70:31 + 30:35
22. Monro Robert 0350003 75:15 + 35:19
23. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 77:04 + 37:08
24. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 77:54 + 37:58
25. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 82:21 + 42:25
26. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 95:54 + 55:58
27. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 97:06 + 57:10
28. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 103:06 + 63:10
Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor DISK
Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H45A
3.19 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 37:41
2. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 37:47 + 0:06
3. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 38:02 + 0:21
4. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 39:05 + 1:24
5. Rožek David RIC7403 OB Říčany 39:32 + 1:51
6. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 39:53 + 2:12
7. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 40:01 + 2:20
8. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 40:23 + 2:42
9. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 40:55 + 3:14
10. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 41:00 + 3:19
11. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 42:47 + 5:06
12. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 43:35 + 5:54
13. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 44:37 + 6:56
14. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 45:00 + 7:19
15. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 45:55 + 8:14
16. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 46:08 + 8:27
17. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 47:24 + 9:43
18. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 47:52 + 10:11
19. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 48:10 + 10:29
20. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 48:42 + 11:01
21. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 49:52 + 12:11
22. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 50:28 + 12:47
23. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 51:34 + 13:53
24. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 54:35 + 16:54
25. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 55:15 + 17:34
26. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 56:53 + 19:12
27. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 56:56 + 19:15
28. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 57:27 + 19:46
29. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 57:55 + 20:14
30. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:23 + 22:42
31. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 61:43 + 24:02
32. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 62:56 + 25:15
33. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 63:08 + 25:27
34. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 63:27 + 25:46
35. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 64:07 + 26:26
36. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 65:43 + 28:02
37. Zámečník Pavel 0020002 66:29 + 28:48
38. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 67:24 + 29:43
39. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 68:49 + 31:08
40. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 70:46 + 33:05
41. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:52 + 38:11
42. Müller Rico 2HD6400 Angy OL 78:15 + 40:34
43. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 80:27 + 42:46
44. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 83:41 + 46:00
45. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:56 + 46:15
46. sykorka ivan AKE7200 Klub OB ATU Košice 86:25 + 48:44
Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš DISK
H45B
2.94 km, 290 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 35:51
2. Komín David PGP7405 SK Praga 40:44 + 4:53
3. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 42:42 + 6:51
4. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 49:48 + 13:57
5. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 50:03 + 14:12
6. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 51:53 + 16:02
7. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:37 + 16:46
8. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 52:38 + 16:47
9. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:45 + 17:54
10. Nijst Tino 0210001 55:16 + 19:25
11. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 63:14 + 27:23
12. Puš Roman STH7501 SK Studenec 63:45 + 27:54
13. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 64:54 + 29:03
14. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 65:03 + 29:12
15. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:17 + 29:26
16. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:24 + 33:33
17. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 71:22 + 35:31
18. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 78:51 + 43:00
19. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 98:34 + 62:43
Márk Gárdonyi 0230011 DISK
Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník DISK
Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové DISK
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
3.10 km, 300 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 36:21
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 41:20 + 4:59
3. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 42:59 + 6:38
4. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 43:54 + 7:33
5. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 44:46 + 8:25
6. Klaška Jan 0220001 44:54 + 8:33
7. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 45:07 + 8:46
8. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 46:13 + 9:52
9. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 47:06 + 10:45
10. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 47:31 + 11:10
11. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 47:52 + 11:31
12. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 47:58 + 11:37
13. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 49:03 + 12:42
14. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 49:34 + 13:13
15. Halač Jaroslav HCE6700 TJ Hostivice 50:54 + 14:33
16. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:00 + 18:39
17. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:07 + 23:46
18. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 62:09 + 25:48
19. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:36 + 27:15
20. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:48 + 27:27
21. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 64:21 + 28:00
22. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 65:02 + 28:41
23. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 70:47 + 34:26
24. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 70:51 + 34:30
25. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 73:27 + 37:06
26. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:28 + 38:07
27. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 78:20 + 41:59
28. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:05 + 42:44
29. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 79:25 + 43:04
30. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:37 + 46:16
31. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 83:44 + 47:23
32. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 91:54 + 55:33
33. Čech Přemysl SVS5901 Orientklub Vsetín 96:14 + 59:53
34. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 96:17 + 59:56
Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Florian Michal 0270001 DISK
Pelikán Daniel JPV6800 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
MS Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering 63:04 + 26:43
H55
3.01 km, 270 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:03
2. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 36:51 + 1:48
3. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 39:23 + 4:20
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 45:06 + 10:03
5. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:16 + 10:13
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 45:56 + 10:53
7. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 46:18 + 11:15
8. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:00 + 13:57
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 52:55 + 17:52
10. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 53:59 + 18:56
11. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 54:49 + 19:46
12. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 21:18
13. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 58:04 + 23:01
14. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 58:10 + 23:07
15. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 60:27 + 25:24
16. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:12 + 26:09
17. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 64:31 + 29:28
18. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 65:04 + 30:01
19. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:53 + 31:50
20. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 67:20 + 32:17
21. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 67:46 + 32:43
22. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 67:49 + 32:46
23. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 68:55 + 33:52
24. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 70:32 + 35:29
25. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 71:47 + 36:44
26. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 71:49 + 36:46
27. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 73:08 + 38:05
28. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 77:42 + 42:39
29. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 83:08 + 48:05
30. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 86:56 + 51:53
31. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 88:59 + 53:56
32. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 104:54 + 69:51
33. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 105:45 + 70:42
34. Döring Jürgen 1VD6300 SG Zittau Süd 108:40 + 73:37
Král Martin JIL6101 OK Jilemnice DISK
Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja DISK
MS Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 43:16 + 8:13
MS Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 51:14 + 16:11
H60
2.55 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 40:31
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 48:50 + 8:19
3. Dragowski Robert TUR5906 OOB TJ Turnov 50:00 + 9:29
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 53:04 + 12:33
5. Zenker Norbert 71D5801 USV TU Dresden 53:09 + 12:38
6. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 54:26 + 13:55
7. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 62:26 + 21:55
8. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 64:08 + 23:37
9. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 66:59 + 26:28
10. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 72:58 + 32:27
11. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:53 + 33:22
12. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 76:34 + 36:03
13. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 79:55 + 39:24
14. Šťastný Pavel NNN0003 Neregistrovaní 120:41 + 80:10
15. TUČNÝ Jan 0080001 126:56 + 86:25
H65
2.36 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:16
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 37:06 + 0:50
3. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 38:36 + 2:20
4. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 40:13 + 3:57
5. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 44:36 + 8:20
6. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 47:53 + 11:37
7. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 50:20 + 14:04
8. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 51:53 + 15:37
9. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 55:49 + 19:33
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 57:35 + 21:19
11. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 58:59 + 22:43
12. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 61:48 + 25:32
13. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 65:16 + 29:00
14. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 68:05 + 31:49
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 71:11 + 34:55
16. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 71:45 + 35:29
17. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 83:18 + 47:02
Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H70
2.12 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 34:16
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 37:18 + 3:02
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 39:00 + 4:44
4. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 43:05 + 8:49
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:24 + 9:08
6. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 43:45 + 9:29
7. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 44:54 + 10:38
8. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 48:01 + 13:45
9. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:21 + 15:05
10. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 49:48 + 15:32
11. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 50:43 + 16:27
12. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:53 + 20:37
13. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 54:58 + 20:42
14. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 57:24 + 23:08
15. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 61:00 + 26:44
16. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 64:36 + 30:20
17. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 71:15 + 36:59
18. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 84:30 + 50:14
19. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 85:07 + 50:51
20. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:47 + 55:31
21. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 98:57 + 64:41
H75
1.88 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 33:53
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 51:20 + 17:27
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:57 + 18:04
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 60:56 + 27:03
5. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 98:37 + 64:44
6. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 114:52 + 80:59
Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha DISK
H80
1.53 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 50:06
2. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 63:17 + 13:11
HDR
2.89 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 21:04
2. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 22:22 + 1:18
3. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 23:52 + 2:48
4. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 25:23 + 4:19
5. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 28:19 + 7:15
6. Žídková Anna SJC Sportcentrum Jičín 32:07 + 11:03
7. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 32:26 + 11:22
8. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 33:08 + 12:04
9. Žídková Adéla SJC Sportcentrum Jičín 33:11 + 12:07
10. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 34:17 + 13:13
11. Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja 34:26 + 13:22
12. Martincová Daniela Sofie VAM1351 OB Vamberk 34:46 + 13:42
13. Havlík Kilian SCP0901 OK Sparta Praha 37:02 + 15:58
14. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 37:10 + 16:06
15. Novotný Metoděj Vavřinec 0180002 38:22 + 17:18
16. Ondráček Viktor EKP1515 VŠTJ Ekonom Praha 39:18 + 18:14
17. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 39:36 + 18:32
18. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 40:51 + 19:47
19. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 40:59 + 19:55
20. Preininger Matěj DOB1500 KOB Dobruška 42:47 + 21:43
21. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 44:05 + 23:01
22. Monro Helena 0350001 47:41 + 26:37
23. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 48:47 + 27:43
24. Havlová Aneta LDC1750 KOB Děčín 49:03 + 27:59
25. Holata Vojtěch TAP1300 KOB Tretra Praha 49:36 + 28:32
26. Vodičková Klára TUR1858 OOB TJ Turnov 50:20 + 29:16
27. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 54:53 + 33:49
28. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 60:59 + 39:55
29. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 61:22 + 40:18
30. Klapalová Michaela VAM8450 OB Vamberk 61:40 + 40:36
31. Pospíšilová Rebeka DKP1771 Oddíl OB Kotlářka 62:57 + 41:53
32. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 76:38 + 55:34
Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín DISK
P
2.47 km, 200 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 38:12
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 51:06 + 12:54
3. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 51:11 + 12:59
4. Preiningerová Monika 0240001 51:53 + 13:41
5. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 52:34 + 14:22
6. Novotný Vít 0180001 60:17 + 22:05
7. Kotyšanová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 60:55 + 22:43
8. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 61:16 + 23:04
9. Holata Radek TAP8100 KOB Tretra Praha 64:15 + 26:03
10. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:05 + 26:53
11. Mikysková Kristýna 0280001 66:23 + 28:11
12. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:33 + 28:21
13. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:25 + 29:13
14. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 69:23 + 31:11
15. Jan Šaradin 0400002 72:35 + 34:23
16. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 82:23 + 44:11
17. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 86:02 + 47:50
18. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 88:30 + 50:18
19. Tichá Pavlína 91:04 + 52:52
20. Haisová Stanislava 92:22 + 54:10
21. Daruk Mariusz 23P8600 OK!Sport Warszawa 99:59 + 61:47
22. Pfaffová Veronika 0340001 111:09 + 72:57
23. Stefaniak Marcin 23P7900 OK!Sport Warszawa 112:44 + 74:32
24. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 115:47 + 77:35
25. Vlčková Olga VIC7551 OB Vizovice 137:36 + 99:24
26. Cichra Pavel 0010001 157:40 + 119:28
Chmelík Štěpán DOR0703 OK Dobříš DISK
Zmátlová Anna 0400001 DISK
Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka DISK
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek DISK
Koutný Stanislav BOR7611 OK Jiskra Nový Bor DISK