Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haisová Anna | DOR1252 | OK Dobříš | 15:13 | ||
2. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 16:16 | + 1:03 | |
3. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 18:17 | + 3:04 | |
4. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 20:24 | + 5:11 | |
5. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 21:16 | + 6:03 | |
6. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:10 | + 6:57 | |
7. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 23:27 | + 8:14 | |
8. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 27:29 | + 12:16 | |
9. | Procházková Veronika | VCB1262 | OB České Budějovice | 32:23 | + 17:10 | |
10. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 34:20 | + 19:07 | |
11. | Fialová Markéta | KRE1050 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:21 | + 20:08 | |
12. | Fialová Simona | KRE1150 | OOB TJ Sokol Křemže | 42:09 | + 26:56 | |
Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 11:35 | ||
2. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 14:04 | + 2:29 | |
3. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 14:59 | + 3:24 | |
4. | Zítová Kateřina | LDC1150 | KOB Děčín | 15:47 | + 4:12 | |
5. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 17:39 | + 6:04 | |
5. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 17:39 | + 6:04 | |
7. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 18:09 | + 6:34 | |
8. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:42 | + 9:07 | |
9. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | OK Dobříš | 21:13 | + 9:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 13:07 | ||
2. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 13:20 | + 0:13 | |
3. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:21 | + 2:14 | |
4. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 17:30 | + 4:23 | |
5. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 18:25 | + 5:18 | |
6. | Jarošová Linda | VCB0950 | OB České Budějovice | 23:50 | + 10:43 | |
7. | Hejzlarová Maja | 0110001 | 28:18 | + 15:11 | ||
8. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 34:50 | + 21:43 | |
9. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | TJ Opava | 35:03 | + 21:56 | |
10. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 53:36 | + 40:29 | |
11. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | OOB Třebíč | 54:36 | + 41:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 13:08 | ||
2. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 13:36 | + 0:28 | |
3. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 15:01 | + 1:53 | |
4. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 16:44 | + 3:36 | |
5. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 17:06 | + 3:58 | |
6. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 17:09 | + 4:01 | |
7. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 17:19 | + 4:11 | |
8. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 18:05 | + 4:57 | |
9. | Procházková Magdalena | VCB0662 | OB České Budějovice | 18:12 | + 5:04 | |
10. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | OK Jiskra Nový Bor | 19:07 | + 5:59 | |
11. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:02 | + 6:54 | |
12. | Fialová Kateřina | DOR0754 | OK Dobříš | 20:37 | + 7:29 | |
13. | Pekárková Barbora | ONO0655 | SKOB Ostrov | 24:12 | + 11:04 | |
14. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SOS Jindřichův Hradec | 25:10 | + 12:02 | |
15. | Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | 32:51 | + 19:43 | |
16. | Čerklová Eva | KRE0751 | OOB TJ Sokol Křemže | 34:03 | + 20:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 14:33 | ||
2. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 15:32 | + 0:59 | |
3. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 16:12 | + 1:39 | |
3. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 16:12 | + 1:39 | |
5. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 16:40 | + 2:07 | |
6. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 17:10 | + 2:37 | |
7. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 18:06 | + 3:33 | |
8. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 18:33 | + 4:00 | |
9. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 19:05 | + 4:32 | |
10. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 19:41 | + 5:08 | |
11. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 20:43 | + 6:10 | |
12. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 21:33 | + 7:00 | |
13. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 27:36 | + 13:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:01 | ||
2. | Procházková Dana | VCB0362 | OB České Budějovice | 22:53 | + 2:52 | |
3. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | 28:04 | + 8:03 | |
4. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:44 | + 19:43 | |
5. | Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:57 | + 22:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 15:24 | ||
2. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 16:03 | + 0:39 | |
3. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | Sportcentrum Jičín | 16:40 | + 1:16 | |
4. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:04 | + 2:40 | |
5. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 18:16 | + 2:52 | |
6. | Jebavá Lucie | STH9251 | SK Studenec | 18:47 | + 3:23 | |
7. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SOS Jindřichův Hradec | 18:58 | + 3:34 | |
8. | Šmejcová Anna | SJC9552 | Sportcentrum Jičín | 19:19 | + 3:55 | |
9. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 19:29 | + 4:05 | |
10. | Bernatíková Hana | TRI0253 | TJ TŽ Třinec | 19:45 | + 4:21 | |
11. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 20:15 | + 4:51 | |
12. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 20:28 | + 5:04 | |
13. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:59 | + 7:35 | |
14. | Pecoldová Pavlína | 0060001 | 23:02 | + 7:38 | ||
15. | Kovářová Julie | VCB8854 | OB České Budějovice | 24:18 | + 8:54 | |
16. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 25:06 | + 9:42 | |
17. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:49 | + 10:25 | |
18. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 26:38 | + 11:14 | |
19. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 28:45 | + 13:21 | |
20. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:44 | + 17:20 | |
Kamenická Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | DISK | |||
Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolmanová Josefa | LTP8653 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:10 | ||
2. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:33 | + 1:23 | |
3. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | SK Studenec | 22:47 | + 3:37 | |
4. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | TJ Opava | 22:54 | + 3:44 | |
5. | Mazalová Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 23:03 | + 3:53 | |
6. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 23:51 | + 4:41 | |
7. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 25:35 | + 6:25 | |
8. | Horčičková Linda | UOL8650 | SOB Olomouc | 26:36 | + 7:26 | |
9. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 27:40 | + 8:30 | |
10. | Škodová Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:27 | + 9:17 | |
11. | Miturová Barbora | NNN9001 | Neregistrovaní | 32:35 | + 13:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 17:19 | ||
2. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 19:10 | + 1:51 | |
3. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 19:17 | + 1:58 | |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 21:18 | + 3:59 | |
5. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 22:02 | + 4:43 | |
6. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 22:19 | + 5:00 | |
7. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 24:40 | + 7:21 | |
8. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 25:38 | + 8:19 | |
9. | Magazu Radka | DOR7853 | OK Dobříš | 26:44 | + 9:25 | |
10. | Zítová Pavla | LDC8151 | KOB Děčín | 27:16 | + 9:57 | |
11. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 28:17 | + 10:58 | |
12. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 28:35 | + 11:16 | |
13. | Hrzinová Hana | ONO8350 | SKOB Ostrov | 30:07 | + 12:48 | |
14. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 36:11 | + 18:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 15:43 | ||
2. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 17:15 | + 1:32 | |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 17:42 | + 1:59 | |
4. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 18:40 | + 2:57 | |
5. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 18:42 | + 2:59 | |
6. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 18:56 | + 3:13 | |
7. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 19:31 | + 3:48 | |
8. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 20:40 | + 4:57 | |
9. | Srbová Alena | SJI7951 | OK Jihlava | 21:55 | + 6:12 | |
10. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 22:23 | + 6:40 | |
11. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 22:36 | + 6:53 | |
12. | Komárková Lenka | SJH7651 | SOS Jindřichův Hradec | 22:39 | + 6:56 | |
13. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:45 | + 7:02 | |
14. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 23:35 | + 7:52 | |
15. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 23:52 | + 8:09 | |
16. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:27 | + 8:44 | |
17. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:48 | + 11:05 | |
18. | Fialová Irena | KRE7950 | OOB TJ Sokol Křemže | 28:56 | + 13:13 | |
19. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 29:58 | + 14:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 19:33 | ||
2. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 20:04 | + 0:31 | |
3. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 20:29 | + 0:56 | |
4. | Benešová Marika | KDZ7150 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 22:20 | + 2:47 | |
5. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:34 | + 3:01 | |
6. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:57 | + 3:24 | |
7. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:06 | + 3:33 | |
8. | Puchernová Veronika | SCP7455 | OK Sparta Praha | 23:47 | + 4:14 | |
9. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 24:21 | + 4:48 | |
10. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:33 | + 5:00 | |
11. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 24:49 | + 5:16 | |
12. | Hojdarová Alena | VCB7358 | OB České Budějovice | 25:11 | + 5:38 | |
13. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 25:48 | + 6:15 | |
14. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:04 | + 6:31 | |
15. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 26:38 | + 7:05 | |
16. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 33:12 | + 13:39 | |
17. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 33:28 | + 13:55 | |
18. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 34:45 | + 15:12 | |
19. | Vavříková Iveta | MOV7450 | SKOB Ostrava | 38:46 | + 19:13 | |
20. | Jarošová Irena | VCB7551 | OB České Budějovice | 45:39 | + 26:06 | |
Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Kalousová Radka | EKP7550 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 16:59 | ||
2. | Jarošová Petra | JPV6666 | Oddíl OS SK Prostějov | 17:38 | + 0:39 | |
3. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 19:14 | + 2:15 | |
4. | Gabryšová Tereza | LME6850 | SK Los Mělník | 20:09 | + 3:10 | |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 20:12 | + 3:13 | |
6. | Eschlboeck Gudrun | 46A6850 | OL Naturfreunde Linz | 21:05 | + 4:06 | |
7. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 22:54 | + 5:55 | |
8. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 25:11 | + 8:12 | |
9. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 25:56 | + 8:57 | |
10. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:49 | + 9:50 | |
11. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 31:22 | + 14:23 | |
12. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 36:24 | + 19:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 20:11 | ||
2. | Baziková Lucie | TJP6451 | TJ Sokol Troja | 21:29 | + 1:18 | |
3. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 22:53 | + 2:42 | |
4. | Vavrušová Helena | TAP6152 | KOB Tretra Praha | 23:14 | + 3:03 | |
5. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 24:26 | + 4:15 | |
6. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:32 | + 4:21 | |
7. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 25:10 | + 4:59 | |
8. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:18 | + 6:07 | |
9. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 32:28 | + 12:17 | |
10. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 48:10 | + 27:59 | |
11. | Záveská Anna | CET6450 | TJ Loko Česká Třebová | 64:01 | + 43:50 | |
Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 20:15 | ||
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 20:35 | + 0:20 | |
3. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 22:06 | + 1:51 | |
4. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 24:20 | + 4:05 | |
5. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 24:32 | + 4:17 | |
6. | Pisková Drahomíra | OOL5750 | SK Haná orienteering | 25:32 | + 5:17 | |
7. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 25:52 | + 5:37 | |
8. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 27:31 | + 7:16 | |
9. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 29:31 | + 9:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 22:48 | ||
2. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:52 | + 0:04 | |
3. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 26:52 | + 4:04 | |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 28:46 | + 5:58 | |
5. | Volencová Ivana | OTK5250 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 31:43 | + 8:55 | |
6. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:34 | + 10:46 | |
7. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 34:27 | + 11:39 | |
8. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 34:38 | + 11:50 | |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 38:49 | + 16:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:00 | ||
2. | Tomanová Jana | LBM4955 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 26:31 | + 7:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 50:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 13:33 | ||
2. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 15:51 | + 2:18 | |
3. | Zít Václav | LDC1300 | KOB Děčín | 38:15 | + 24:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 8:43 | ||
2. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 9:20 | + 0:37 | |
3. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 9:51 | + 1:08 | |
4. | Vaněk Lukáš | 0080003 | 10:23 | + 1:40 | ||
5. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 10:45 | + 2:02 | |
6. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 11:41 | + 2:58 | |
7. | Hejzlar Arjuna | 0110003 | 12:12 | + 3:29 | ||
8. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 17:17 | + 8:34 | |
9. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 19:38 | + 10:55 | |
10. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 38:44 | + 30:01 | |
Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 13:00 | ||
2. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 13:34 | + 0:34 | |
3. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 15:33 | + 2:33 | |
4. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 17:31 | + 4:31 | |
5. | Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:32 | + 4:32 | |
6. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 20:21 | + 7:21 | |
7. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 21:32 | + 8:32 | |
8. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 22:06 | + 9:06 | |
9. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | OOB TJ Sokol Křemže | 24:23 | + 11:23 | |
10. | Kubeček Tomáš | DOR0808 | OK Dobříš | 30:30 | + 17:30 | |
11. | Jaroš Jáchym | VCB0800 | OB České Budějovice | 31:34 | + 18:34 | |
Fiala Ondřej | KRE0800 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | DISK | |||
Troják Šimon | KRE0900 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 11:42 | ||
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 11:51 | + 0:09 | |
3. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 12:43 | + 1:01 | |
4. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 12:47 | + 1:05 | |
5. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 14:21 | + 2:39 | |
6. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 14:37 | + 2:55 | |
7. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 15:21 | + 3:39 | |
7. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 15:21 | + 3:39 | |
9. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 16:12 | + 4:30 | |
10. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 16:16 | + 4:34 | |
11. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 16:39 | + 4:57 | |
12. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 18:04 | + 6:22 | |
13. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 19:05 | + 7:23 | |
14. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 19:45 | + 8:03 | |
15. | Dragoun Matěj | DOR0603 | OK Dobříš | 24:15 | + 12:33 | |
16. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 24:52 | + 13:10 | |
17. | Švestka Štěpán | KVS0600 | SKOB Kobra Vsetín | 26:26 | + 14:44 | |
18. | Salajka Michal | LBM0701 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:27 | + 16:45 | |
19. | Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | 29:51 | + 18:09 | |
20. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 30:08 | + 18:26 | |
21. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:54 | + 20:12 | |
22. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 32:43 | + 21:01 | |
23. | David Vladimír | SFM0600 | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:53 | + 21:11 | |
24. | Oujeský Dan | ADA0701 | OOB Spartak Adamov | 38:23 | + 26:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 12:49 | ||
2. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 13:21 | + 0:32 | |
3. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:59 | + 2:10 | |
4. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:43 | + 2:54 | |
5. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 15:51 | + 3:02 | |
6. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 17:35 | + 4:46 | |
7. | Potužník Viktor | SJH0504 | SOS Jindřichův Hradec | 24:23 | + 11:34 | |
8. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 25:29 | + 12:40 | |
9. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | OOB Spartak Adamov | 43:20 | + 30:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:02 | ||
2. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:20 | + 1:18 | |
3. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 15:49 | + 1:47 | |
4. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:32 | + 4:30 | |
5. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 18:52 | + 4:50 | |
6. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 21:00 | + 6:58 | |
7. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:49 | + 17:47 | |
8. | Pavlásek Albert | LPM0304 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:49 | + 24:47 | |
9. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:10 | + 27:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 17:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:45 | ||
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:46 | + 1:01 | |
3. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 17:28 | + 1:43 | |
4. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 18:54 | + 3:09 | |
5. | Bořánek Michal | VSP0007 | USK Praha | 18:59 | + 3:14 | |
6. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 19:58 | + 4:13 | |
7. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 22:19 | + 6:34 | |
8. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 22:36 | + 6:51 | |
9. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:27 | + 7:42 | |
10. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 23:55 | + 8:10 | |
11. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:13 | + 8:28 | |
12. | Šimon Jakub | LBE8801 | TJ Lokomotiva Beroun | 24:15 | + 8:30 | |
13. | Beneš Filip | TAP8701 | KOB Tretra Praha | 25:03 | + 9:18 | |
14. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:04 | + 9:19 | |
15. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 25:10 | + 9:25 | |
16. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 25:39 | + 9:54 | |
17. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 27:51 | + 12:06 | |
18. | Dvořáček Dan | 0060002 | 28:55 | + 13:10 | ||
19. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 28:59 | + 13:14 | |
20. | Kubák Martin ml. | JHB9902 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 43:38 | + 27:53 | |
MS | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:21 | + 4:36 | |
MS | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:32 | + 7:47 | |
Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bečvář Petr | OPI9800 | Orientační sporty Písek | 21:16 | ||
2. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:43 | + 0:27 | |
3. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 22:19 | + 1:03 | |
4. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 24:17 | + 3:01 | |
5. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 25:53 | + 4:37 | |
6. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 28:43 | + 7:27 | |
Husák Zdeněk | SLA0201 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 15:45 | ||
2. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 16:33 | + 0:48 | |
3. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 17:36 | + 1:51 | |
4. | Šatánek Martin | SFM8201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 19:41 | + 3:56 | |
5. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 20:31 | + 4:46 | |
6. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | Orientační sporty Písek | 21:07 | + 5:22 | |
7. | Sebera Václav | SFM8302 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:25 | + 5:40 | |
8. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 22:03 | + 6:18 | |
9. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:16 | + 6:31 | |
10. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:59 | + 9:14 | |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 25:13 | + 9:28 | |
12. | Zít Jan | LDC8200 | KOB Děčín | 27:56 | + 12:11 | |
13. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | 28:09 | + 12:24 | |
14. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 29:19 | + 13:34 | |
15. | Palaščak Honza | NNN9003 | Neregistrovaní | 30:59 | + 15:14 | |
16. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 38:22 | + 22:37 | |
17. | Grabmüller Radek | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:39 | + 23:54 | |
18. | Sluka Miroslav | SBK7207 | KOB START Blansko | 40:31 | + 24:46 | |
Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | DISK | |||
Kubeček Lukáš | DOR8300 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 17:47 | ||
2. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 18:35 | + 0:48 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 19:26 | + 1:39 | |
4. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:29 | + 1:42 | |
5. | Kalous Antonín | KON7708 | KOB Konice | 21:00 | + 3:13 | |
6. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 21:42 | + 3:55 | |
7. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 21:56 | + 4:09 | |
7. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 21:56 | + 4:09 | |
9. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 22:08 | + 4:21 | |
10. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 22:55 | + 5:08 | |
11. | Dneboský František | 0090001 | 23:05 | + 5:18 | ||
12. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 23:12 | + 5:25 | |
13. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 24:36 | + 6:49 | |
14. | Míchal Jiří | SJH7802 | SOS Jindřichův Hradec | 25:49 | + 8:02 | |
15. | Kubíček Petr | VIC7801 | OB Vizovice | 25:59 | + 8:12 | |
16. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 26:02 | + 8:15 | |
17. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 26:44 | + 8:57 | |
18. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 26:49 | + 9:02 | |
19. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 27:39 | + 9:52 | |
20. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 28:29 | + 10:42 | |
21. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 30:44 | + 12:57 | |
22. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 31:06 | + 13:19 | |
23. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 52:54 | + 35:07 | |
24. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 53:03 | + 35:16 | |
Horčička Petr | UOL7007 | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 18:09 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 19:08 | + 0:59 | |
3. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 20:04 | + 1:55 | |
4. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 21:30 | + 3:21 | |
5. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 22:43 | + 4:34 | |
6. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:21 | + 5:12 | |
7. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:46 | + 5:37 | |
8. | Sadílek Ondřej | 0150001 | 23:58 | + 5:49 | ||
9. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 24:04 | + 5:55 | |
10. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 24:56 | + 6:47 | |
11. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:59 | + 6:50 | |
12. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 25:14 | + 7:05 | |
13. | Mágr Zdeněk | VCB7201 | OB České Budějovice | 26:12 | + 8:03 | |
14. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:23 | + 8:14 | |
15. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 26:41 | + 8:32 | |
16. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 27:27 | + 9:18 | |
17. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 31:02 | + 12:53 | |
18. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:07 | + 13:58 | |
19. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 35:06 | + 16:57 | |
20. | Beneš Petr | KDZ6700 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 40:04 | + 21:55 | |
21. | Urbánek Martin | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:09 | + 25:00 | |
22. | Němeček Ondřej | SCP7401 | OK Sparta Praha | 51:00 | + 32:51 | |
23. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 60:03 | + 41:54 | |
Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | DISK | |||
Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 17:43 | ||
2. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 18:56 | + 1:13 | |
3. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 19:45 | + 2:02 | |
4. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 21:46 | + 4:03 | |
5. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 22:20 | + 4:37 | |
6. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:32 | + 5:49 | |
7. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:41 | + 5:58 | |
8. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:49 | + 6:06 | |
9. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 24:19 | + 6:36 | |
10. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 25:50 | + 8:07 | |
11. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 27:03 | + 9:20 | |
12. | Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | 31:46 | + 14:03 | |
13. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:58 | + 14:15 | |
14. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 33:52 | + 16:09 | |
15. | Pekárek Aleš | RBK6602 | SK Radioklub Blansko | 35:46 | + 18:03 | |
16. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 36:03 | + 18:20 | |
Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 15:53 | ||
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 17:33 | + 1:40 | |
3. | Hartmann Dirk | 0100001 | 17:42 | + 1:49 | ||
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 19:02 | + 3:09 | |
5. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 19:26 | + 3:33 | |
6. | Eschlboeck Rainer | 46A6500 | OL Naturfreunde Linz | 20:18 | + 4:25 | |
7. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 20:22 | + 4:29 | |
8. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 20:39 | + 4:46 | |
9. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 21:55 | + 6:02 | |
10. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 22:12 | + 6:19 | |
11. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 23:13 | + 7:20 | |
12. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 23:45 | + 7:52 | |
13. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 24:18 | + 8:25 | |
14. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 26:50 | + 10:57 | |
15. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 27:22 | + 11:29 | |
16. | Bazika Miroslav | TJP6401 | TJ Sokol Troja | 27:33 | + 11:40 | |
17. | Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | 28:09 | + 12:16 | |
18. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:30 | + 13:37 | |
19. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:58 | + 25:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 16:41 | ||
2. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 19:11 | + 2:30 | |
3. | Štípek Rostislav | TZL5702 | SKOB Zlín | 22:14 | + 5:33 | |
4. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 23:20 | + 6:39 | |
5. | Kusbach Antonín | TZL5800 | SKOB Zlín | 23:23 | + 6:42 | |
6. | Stibal Ivan | LDC5701 | KOB Děčín | 23:44 | + 7:03 | |
7. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 24:09 | + 7:28 | |
8. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 24:59 | + 8:18 | |
9. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:35 | + 9:54 | |
10. | Gawel Jiří | JBM5700 | JG Sport | 26:41 | + 10:00 | |
11. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 33:24 | + 16:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 17:13 | ||
2. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VSK Mendelu Brno | 17:20 | + 0:07 | |
3. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 17:25 | + 0:12 | |
4. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 18:36 | + 1:23 | |
5. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 19:05 | + 1:52 | |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 19:27 | + 2:14 | |
7. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 19:51 | + 2:38 | |
8. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:54 | + 3:41 | |
9. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 22:37 | + 5:24 | |
10. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 22:45 | + 5:32 | |
11. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 23:31 | + 6:18 | |
12. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 24:48 | + 7:35 | |
Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | DISK | |||
Pisk Stanislav | OOL5400 | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:03 | ||
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:39 | + 0:36 | |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 17:40 | + 3:37 | |
4. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 18:03 | + 4:00 | |
5. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 25:44 | + 11:41 | |
6. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 26:30 | + 12:27 | |
7. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 29:28 | + 15:25 | |
8. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 30:54 | + 16:51 | |
9. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:51 | + 17:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 21:00 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 25:06 | + 4:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 12:57 | ||
2. | Heczková Emma | VLI1252 | Slavia Liberec orienteering | 12:59 | + 0:02 | |
3. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:55 | + 1:58 | |
4. | Palarčík Kryštof | SFM1100 | O-RUNNAŘI Beskydy | 15:01 | + 2:04 | |
5. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 15:55 | + 2:58 | |
6. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 16:20 | + 3:23 | |
7. | Blažek Robin | SJI1700 | OK Jihlava | 16:28 | + 3:31 | |
8. | Pazderník Jan | 16:31 | + 3:34 | |||
9. | Sluka Matouš | SBK1411 | KOB START Blansko | 18:16 | + 5:19 | |
10. | Haisová Štěpánka | 18:49 | + 5:52 | |||
11. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 19:45 | + 6:48 | |
12. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 20:05 | + 7:08 | |
13. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:09 | + 7:12 | |
14. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 21:06 | + 8:09 | |
15. | Hejzlarová Aiša | 0110002 | 21:17 | + 8:20 | ||
16. | Růžičková Zuzana | KSU1250 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:23 | + 8:26 | |
17. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 23:37 | + 10:40 | |
18. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SOS Jindřichův Hradec | 23:45 | + 10:48 | |
19. | Kubíček Ota | VIC1401 | OB Vizovice | 25:59 | + 13:02 | |
20. | Čerkl Jan | KRE1400 | OOB TJ Sokol Křemže | 27:10 | + 14:13 | |
21. | Beneš Lukáš | ONO1500 | SKOB Ostrov | 28:29 | + 15:32 | |
22. | Kubečková Eliška | DOR1650 | OK Dobříš | 29:55 | + 16:58 | |
23. | Dneboský Erik | 0090003 | 31:33 | + 18:36 | ||
24. | Pavlásek Vojtěch | 0020002 | 42:18 | + 29:21 | ||
25. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:18 | + 34:21 | |
26. | Šimonová Zuzana | LBE1650 | TJ Lokomotiva Beroun | 48:19 | + 35:22 | |
Nedas Jan | 0070002 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Kateřina | PCB0052 | SKP České Budějovice | 13:24 | ||
2. | Novák Milan | KRE7300 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:45 | + 0:21 | |
3. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | SOS Jindřichův Hradec | 14:18 | + 0:54 | |
4. | Košíková Jana | ZBM8352 | SK Žabovřesky Brno | 14:53 | + 1:29 | |
5. | Šimerka Jan | 16:10 | + 2:46 | |||
6. | Augusta Jiří | 16:50 | + 3:26 | |||
7. | Rudolf Tomáš | ZBM8402 | SK Žabovřesky Brno | 19:41 | + 6:17 | |
8. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 19:50 | + 6:26 | |
9. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 20:41 | + 7:17 | |
10. | Koťátková Barbora | SFM8651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:49 | + 8:25 | |
11. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 22:00 | + 8:36 | |
12. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 22:18 | + 8:54 | |
13. | Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:56 | + 9:32 | |
14. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | VSK Mendelu Brno | 23:04 | + 9:40 | |
15. | Šatánková Veronika | 26:35 | + 13:11 | |||
16. | Typovská Anna | 26:39 | + 13:15 | |||
17. | Sadílková Martina | 0150002 | 27:47 | + 14:23 | ||
18. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | 30:01 | + 16:37 | |
19. | Lošťák Karel | 0140001 | 31:08 | + 17:44 | ||
20. | Polasek Radek | 33:47 | + 20:23 | |||
21. | Koťátková Dana | SFM6051 | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:55 | + 26:31 | |
Novák Tadeáš | NNN9002 | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:46 | ||
2. | Vobořilová Markéta | 0080001 | 20:57 | + 4:11 | ||
3. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 21:12 | + 4:26 | |
4. | Bartoň Jaroslav | 22:25 | + 5:39 | |||
5. | Frajová Kamila | RUZ7950 | TJ Růžená | 32:04 | + 15:18 | |
6. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 34:16 | + 17:30 | |
Fraj Oldřich | RUZ7502 | TJ Růžená | DISK | |||
Oujeská Simona | ADA0551 | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | Slavia Liberec orienteering | 20:22 | ||
2. | Vaněk Tomáš | 0080002 | 23:11 | + 2:49 | ||
3. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:48 | + 4:26 | |
4. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 26:41 | + 6:19 | |
5. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 34:45 | + 14:23 | |
6. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 42:06 | + 21:44 | |
7. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 42:07 | + 21:45 | |
8. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:54 | + 24:32 |