Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásková Mia | VSP1150 | USK Praha | 22:18 | ||
2. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 22:32 | + 0:14 | |
3. | Jirásková Viola | VSP1151 | USK Praha | 26:25 | + 4:07 | |
4. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 28:31 | + 6:13 | |
5. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 31:21 | + 9:03 | |
6. | Löhning Lisa | 71D1150 | USV TU Dresden | 32:06 | + 9:48 | |
7. | Schwarzová Katarína | 17S1150 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 35:28 | + 13:10 | |
8. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | OOB TJ Turnov | 37:24 | + 15:06 | |
9. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:56 | + 15:38 | |
10. | Oravcová Amálie | TJN1156 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:00 | + 18:42 | |
11. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | KOS TJ Tesla Brno | 41:13 | + 18:55 | |
12. | Šímová Klaudie | TBM1452 | KOS TJ Tesla Brno | 44:46 | + 22:28 | |
13. | Hejcmanová Amálie | ROU1251 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:17 | + 33:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | KOS TJ Tesla Brno | 15:54 | ||
2. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 19:02 | + 3:08 | |
3. | Froschová Magdalena | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:37 | + 4:43 | |
4. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 21:20 | + 5:26 | |
5. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 22:00 | + 6:06 | |
6. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:42 | + 6:48 | |
7. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 23:40 | + 7:46 | |
8. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 24:35 | + 8:41 | |
9. | Pavlů Marie | TJP1051 | TJ Sokol Troja | 26:27 | + 10:33 | |
10. | Šímová Julie | TBM1055 | KOS TJ Tesla Brno | 29:59 | + 14:05 | |
11. | Feřtová Eliška | VLI1056 | Slavia Liberec orienteering | 30:15 | + 14:21 | |
12. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 33:23 | + 17:29 | |
13. | Tomíčková Eliška | TBM1054 | KOS TJ Tesla Brno | 41:19 | + 25:25 | |
14. | Dvorská Veronika | CHC1054 | K.O.B. Choceň | 48:57 | + 33:03 | |
15. | Čapková Kateřina | LTU1050 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:15 | + 33:21 | |
16. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:25 | + 52:31 | |
MS | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 22:42 | + 6:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 17:29 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 19:08 | + 1:39 | |
3. | Nožičková Eva | TJN0852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:35 | + 2:06 | |
4. | Zabořilová Anna | JEN0951 | OB Jenišovice | 19:48 | + 2:19 | |
5. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 21:57 | + 4:28 | |
5. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 21:57 | + 4:28 | |
7. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:35 | + 5:06 | |
8. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 22:48 | + 5:19 | |
9. | Heřmánková Bára | TUR0850 | OOB TJ Turnov | 23:27 | + 5:58 | |
10. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 23:53 | + 6:24 | |
11. | Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 24:18 | + 6:49 | |
12. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:37 | + 7:08 | |
13. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 25:10 | + 7:41 | |
14. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 26:45 | + 9:16 | |
15. | Podoubská Klára | TJN0855 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:54 | + 9:25 | |
16. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 27:52 | + 10:23 | |
17. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 28:21 | + 10:52 | |
18. | Folprecht Mia | TBM0858 | KOS TJ Tesla Brno | 28:24 | + 10:55 | |
19. | Feřtová Anežka | VLI0856 | Slavia Liberec orienteering | 29:42 | + 12:13 | |
20. | Vorlíčková Lucka | 43S0851 | Športový klub Sandberg | 30:15 | + 12:46 | |
21. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:29 | + 15:00 | |
22. | Jirásková Laura | VSP0952 | USK Praha | 33:18 | + 15:49 | |
23. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:34 | + 16:05 | |
24. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 33:52 | + 16:23 | |
25. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 34:25 | + 16:56 | |
26. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 35:18 | + 17:49 | |
27. | Kotecká Marie Anna | TBM0989 | KOS TJ Tesla Brno | 35:43 | + 18:14 | |
28. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 36:14 | + 18:45 | |
29. | Pechová Alena | VLI0854 | Slavia Liberec orienteering | 37:07 | + 19:38 | |
30. | Pavlova Lenka | TJN0850 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:11 | + 20:42 | |
31. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 40:59 | + 23:30 | |
32. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:48 | + 24:19 | |
33. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:34 | + 26:05 | |
34. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 50:02 | + 32:33 | |
35. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 52:29 | + 35:00 | |
36. | Schwarzová Martina | 17S0950 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 65:09 | + 47:40 | |
37. | Dosbabová Veronika | TTR0851 | OOB Třebíč | 96:52 | + 79:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 27:20 | ||
2. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 30:09 | + 2:49 | |
3. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:42 | + 3:22 | |
4. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 30:55 | + 3:35 | |
5. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 31:04 | + 3:44 | |
6. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 31:43 | + 4:23 | |
7. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 32:34 | + 5:14 | |
8. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 32:38 | + 5:18 | |
9. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 32:40 | + 5:20 | |
10. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 32:52 | + 5:32 | |
11. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 32:57 | + 5:37 | |
12. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 33:21 | + 6:01 | |
13. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 36:07 | + 8:47 | |
14. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 36:23 | + 9:03 | |
15. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 36:31 | + 9:11 | |
16. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 36:32 | + 9:12 | |
17. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:00 | + 10:40 | |
18. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:20 | + 12:00 | |
19. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:30 | + 12:10 | |
20. | Dušková Viktorie | TJN0655 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:10 | + 12:50 | |
21. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 40:39 | + 13:19 | |
22. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 44:39 | + 17:19 | |
23. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 50:01 | + 22:41 | |
24. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 52:32 | + 25:12 | |
25. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:15 | + 26:55 | |
26. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | KOB Kladno | 61:35 | + 34:15 | |
27. | Peteráčová Irene | 0210001 | Malorka | 61:54 | + 34:34 | |
28. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 65:30 | + 38:10 | |
29. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:30 | + 43:10 | |
30. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 70:53 | + 43:33 | |
31. | Vařeková Anna | TUV0651 | SOK TJ Turnov | 105:18 | + 77:58 | |
32. | Dosbabová Mariana | TTR0651 | OOB Třebíč | 109:26 | + 82:06 | |
33. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 120:39 | + 93:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 27:37 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 27:50 | + 0:13 | |
3. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:42 | + 2:05 | |
4. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 30:42 | + 3:05 | |
5. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 33:20 | + 5:43 | |
6. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 36:27 | + 8:50 | |
7. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 36:28 | + 8:51 | |
8. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 37:10 | + 9:33 | |
9. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 39:56 | + 12:19 | |
10. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 40:56 | + 13:19 | |
11. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 41:49 | + 14:12 | |
12. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:16 | + 16:39 | |
13. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 45:04 | + 17:27 | |
14. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:34 | + 17:57 | |
15. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 46:26 | + 18:49 | |
16. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 49:07 | + 21:30 | |
17. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 52:44 | + 25:07 | |
18. | Zoubková Šárka | TJN0554 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:09 | + 25:32 | |
19. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 53:13 | + 25:36 | |
20. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:08 | + 28:31 | |
21. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 63:38 | + 36:01 | |
22. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 66:04 | + 38:27 | |
23. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:54 | + 40:17 | |
24. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 75:35 | + 47:58 | |
25. | Pospíšilová Stella | STE0551 | SK SKI-OB Šternberk | 76:28 | + 48:51 | |
26. | Vorlíčková Martina | 43S0551 | Športový klub Sandberg | 79:45 | + 52:08 | |
27. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:53 | + 52:16 | |
28. | Štveráková Eliška | CHA0553 | OK Chrastava | 80:07 | + 52:30 | |
29. | Menclová Anna | JEN0452 | OB Jenišovice | 91:01 | + 63:24 | |
30. | Podrábská Alžběta | TJN0456 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 102:01 | + 74:24 | |
31. | Kadlecová Marie | DKL0551 | KOB Kladno | 120:34 | + 92:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miklušová Tamara | 47S0250 | TJ Rapid Bratislava | 31:59 | ||
2. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:21 | + 1:22 | |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 34:34 | + 2:35 | |
4. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 35:26 | + 3:27 | |
5. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 36:15 | + 4:16 | |
6. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 39:41 | + 7:42 | |
7. | Aschermannová tereza | VSP0253 | USK Praha | 40:26 | + 8:27 | |
8. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:36 | + 8:37 | |
9. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 40:51 | + 8:52 | |
10. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 42:05 | + 10:06 | |
11. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 42:12 | + 10:13 | |
12. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:24 | + 11:25 | |
13. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 43:58 | + 11:59 | |
14. | Bejvlová Karolína | KAM0258 | OK Kamenice | 44:40 | + 12:41 | |
15. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 45:24 | + 13:25 | |
16. | Marková Ema | STE0252 | SK SKI-OB Šternberk | 45:40 | + 13:41 | |
17. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 45:44 | + 13:45 | |
18. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:27 | + 15:28 | |
19. | Podrábská Marie | TJN0259 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:05 | + 17:06 | |
20. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 49:34 | + 17:35 | |
21. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:14 | + 19:15 | |
22. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 51:46 | + 19:47 | |
23. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:27 | + 21:28 | |
24. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:38 | + 21:39 | |
25. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:42 | + 21:43 | |
26. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 53:46 | + 21:47 | |
27. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 54:24 | + 22:25 | |
28. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:53 | + 26:54 | |
29. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 60:04 | + 28:05 | |
30. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 61:44 | + 29:45 | |
31. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 61:48 | + 29:49 | |
32. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:02 | + 30:03 | |
33. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 65:32 | + 33:33 | |
34. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | SOB Olomouc | 66:02 | + 34:03 | |
35. | Jirkovská Kateřina | BZP0350 | Báječné ženy v orientačním běhu | 70:36 | + 38:37 | |
36. | 43S0251 | Športový klub Sandberg | 98:13 | + 66:14 | ||
37. | Buková Anežka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem | 102:20 | + 70:21 | |
38. | Pospíšilová Helena | STE0253 | SK SKI-OB Šternberk | 102:52 | + 70:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:21 | ||
2. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:32 | + 6:11 | |
3. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 52:17 | + 8:56 | |
4. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 54:08 | + 10:47 | |
5. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 54:09 | + 10:48 | |
6. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 62:00 | + 18:39 | |
7. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 62:08 | + 18:47 | |
8. | Vogt Felicitas | 31D0051 | SV Lengefeld | 62:43 | + 19:22 | |
9. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:00 | + 19:39 | |
10. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 66:23 | + 23:02 | |
11. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 76:37 | + 33:16 | |
12. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 79:42 | + 36:21 | |
13. | Karbusová Kateřina | VTA0055 | SC vebr-sport | 89:52 | + 46:31 | |
14. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 90:10 | + 46:49 | |
15. | Janečková Lucie | TJN0157 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:52 | + 48:31 | |
16. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 113:20 | + 69:59 | |
17. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 135:07 | + 91:46 | |
Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | DISK | |||
Hlaváčková Petra | PHK0052 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simkovics Anna | 0090002 | OLC Wienerwald | 45:57 | ||
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 47:13 | + 1:16 | |
3. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 47:41 | + 1:44 | |
4. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 47:47 | + 1:50 | |
5. | Landovská Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 48:13 | + 2:16 | |
6. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 50:18 | + 4:21 | |
7. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 50:25 | + 4:28 | |
8. | Procházková Marie | KAM9554 | OK Kamenice | 51:08 | + 5:11 | |
9. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 51:40 | + 5:43 | |
10. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 51:52 | + 5:55 | |
11. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 52:30 | + 6:33 | |
12. | Pachnik Małgorzata | 19P9350 | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 52:56 | + 6:59 | |
13. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 53:30 | + 7:33 | |
14. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 53:58 | + 8:01 | |
15. | Šímová Jana | PHK8569 | OK 99 Hradec Králové | 53:59 | + 8:02 | |
16. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 55:19 | + 9:22 | |
17. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 56:24 | + 10:27 | |
18. | Ślusarczyk Katarzyna | 23P8951 | OK!Sport Warszawa | 56:57 | + 11:00 | |
19. | Doležalová Monika | KAM8851 | OK Kamenice | 57:42 | + 11:45 | |
20. | Nieke Corinna | 18D9350 | Post SV Dresden | 59:03 | + 13:06 | |
21. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 59:17 | + 13:20 | |
22. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:46 | + 14:49 | |
23. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 65:11 | + 19:14 | |
24. | Müller Dorothea | 18D9750 | Post SV Dresden | 65:48 | + 19:51 | |
25. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:22 | + 21:25 | |
26. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 68:05 | + 22:08 | |
27. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 70:11 | + 24:14 | |
28. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 71:40 | + 25:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hepnerová Martina | PHK8150 | OK 99 Hradec Králové | 45:41 | ||
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 46:41 | + 1:00 | |
3. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 48:33 | + 2:52 | |
4. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 49:58 | + 4:17 | |
5. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 50:50 | + 5:09 | |
6. | Losmanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:55 | + 5:14 | |
7. | Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:09 | + 8:28 | |
8. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 54:29 | + 8:48 | |
9. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 55:07 | + 9:26 | |
10. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 56:48 | + 11:07 | |
11. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 57:26 | + 11:45 | |
12. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 59:38 | + 13:57 | |
13. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 59:51 | + 14:10 | |
14. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:19 | + 14:38 | |
15. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | OK Chrastava | 63:48 | + 18:07 | |
16. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 64:23 | + 18:42 | |
17. | Kopecká Johana | PGP9956 | SK Praga | 66:03 | + 20:22 | |
18. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 66:10 | + 20:29 | |
19. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:52 | + 22:11 | |
20. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 69:47 | + 24:06 | |
21. | Knížková Šárka | CHA9850 | OK Chrastava | 70:21 | + 24:40 | |
22. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 70:37 | + 24:56 | |
23. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 71:20 | + 25:39 | |
24. | Rickmeyer Tina | 2HD8650 | Angy OL | 71:24 | + 25:43 | |
25. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 73:12 | + 27:31 | |
26. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:22 | + 27:41 | |
27. | Ryantová Jana | DKP8660 | Oddíl OB Kotlářka | 74:13 | + 28:32 | |
28. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 76:18 | + 30:37 | |
29. | Górska Kinga | 23P8952 | OK!Sport Warszawa | 76:21 | + 30:40 | |
30. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 77:25 | + 31:44 | |
31. | Molnárová Monika | ZBM9459 | SK Žabovřesky Brno | 82:18 | + 36:37 | |
32. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 83:11 | + 37:30 | |
33. | Kotrlová Katarína | 43S9051 | Športový klub Sandberg | 84:15 | + 38:34 | |
34. | Tučková Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 91:56 | + 46:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kafková Tereza | SJI8956 | OK Jihlava | 55:20 | ||
2. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Mladá Boleslav | 56:48 | + 1:28 | |
3. | Fürstová Anna | LLI9854 | LOK-o Liberec | 57:08 | + 1:48 | |
4. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:55 | + 8:35 | |
5. | Malinová Apolena | SHK9952 | OK Slavia Hradec Králové | 67:01 | + 11:41 | |
6. | Havelíková Kateřina | PGP9256 | SK Praga | 67:59 | + 12:39 | |
7. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:01 | + 12:41 | |
8. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 68:30 | + 13:10 | |
9. | Trdá Lucie | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:42 | + 14:22 | |
10. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:13 | + 14:53 | |
11. | Kafková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 70:21 | + 15:01 | |
12. | Žuchová Daniela | TJN9750 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:29 | + 17:09 | |
13. | Řezníčková Tereza | SJI9056 | OK Jihlava | 76:12 | + 20:52 | |
14. | Nemcova Erika | 17S1452 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 76:23 | + 21:03 | |
15. | Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | 77:33 | + 22:13 | |
16. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 80:34 | + 25:14 | |
17. | Zavadilová Barbora | KAM9454 | OK Kamenice | 81:05 | + 25:45 | |
18. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 84:05 | + 28:45 | |
19. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 84:09 | + 28:49 | |
20. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 85:35 | + 30:15 | |
21. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 86:59 | + 31:39 | |
22. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 93:08 | + 37:48 | |
23. | Langrová Anna | SHK9753 | OK Slavia Hradec Králové | 97:33 | + 42:13 | |
24. | Vríčanová Janka | 86S8950 | Slávia ZU Žilina | 125:19 | + 69:59 | |
Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | KOB Litvínov | 55:15 | ||
2. | Žaloudková Petra | SJC8761 | Sportcentrum Jičín | 57:51 | + 2:36 | |
3. | Vejstrková Martina | CHA9651 | OK Chrastava | 58:37 | + 3:22 | |
4. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 59:55 | + 4:40 | |
5. | Svobodová Jana | VTA9951 | SC vebr-sport | 60:34 | + 5:19 | |
6. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 64:39 | + 9:24 | |
7. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 65:02 | + 9:47 | |
8. | Sklenářová Dorothea | AOP9351 | Orientační Běh Opava | 65:03 | + 9:48 | |
9. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 65:12 | + 9:57 | |
10. | Puternicka Joanna | 21P8750 | Orientop Wrocław | 70:49 | + 15:34 | |
11. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 71:32 | + 16:17 | |
12. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | 73:28 | + 18:13 | |
13. | Gašpariková Petra | VRL8751 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:07 | + 21:52 | |
14. | Kettnerová Dana | KAM8952 | OK Kamenice | 82:02 | + 26:47 | |
15. | Vojáčková Šárka | LIT9051 | KOB Litvínov | 86:12 | + 30:57 | |
16. | Fikar Stránská Linda | VRL7651 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:39 | + 31:24 | |
17. | Kufel Agata | 23P8852 | OK!Sport Warszawa | 88:11 | + 32:56 | |
18. | Ščehovičová Zuzana | 17S9250 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 89:10 | + 33:55 | |
19. | Babická Zuzana | RUM7651 | ZOOB Rumburk | 91:07 | + 35:52 | |
20. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:09 | + 41:54 | |
21. | Balcarová Kateřina | CET8252 | TJ Loko Česká Třebová | 111:24 | + 56:09 | |
22. | Zámečníková Lenka | 0020004 | Zámečníci | 136:43 | + 81:28 | |
23. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 138:40 | + 83:25 | |
24. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | 142:55 | + 87:40 | |
Veselá Jana | PHK8650 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Walther Tina | 31D9050 | SV Lengefeld | DISK | |||
Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 42:02 | ||
2. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 42:24 | + 0:22 | |
3. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 43:27 | + 1:25 | |
4. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 46:04 | + 4:02 | |
5. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 46:44 | + 4:42 | |
6. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:01 | + 5:59 | |
7. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 50:46 | + 8:44 | |
8. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:21 | + 11:19 | |
9. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 54:01 | + 11:59 | |
10. | Bader Anne | 18D8451 | Post SV Dresden | 55:28 | + 13:26 | |
11. | Tomíčková Dana | 0040002 | ESOX ODEI | 57:49 | + 15:47 | |
12. | Kopecká Magdaléna | KPY8250 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:16 | + 16:14 | |
13. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 63:07 | + 21:05 | |
14. | Kopcová Michaela | VLI8456 | Slavia Liberec orienteering | 66:30 | + 24:28 | |
15. | Knoblochová Kamila | SJC8356 | Sportcentrum Jičín | 66:55 | + 24:53 | |
16. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 68:37 | + 26:35 | |
17. | Jirásková Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:58 | + 26:56 | |
18. | Hudečková Petra | OOP8252 | TJ Opava | 71:17 | + 29:15 | |
19. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 71:55 | + 29:53 | |
20. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:42 | + 30:40 | |
21. | Čapková Eva | LTU7852 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:27 | + 31:25 | |
22. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Žabovřesky Brno | 75:38 | + 33:36 | |
23. | Brožová Jana | LTU8250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:44 | + 34:42 | |
24. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 76:47 | + 34:45 | |
25. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 77:44 | + 35:42 | |
26. | Křístková Veronika | ZBM8379 | SK Žabovřesky Brno | 80:20 | + 38:18 | |
27. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:31 | + 39:29 | |
28. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 81:48 | + 39:46 | |
29. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 84:18 | + 42:16 | |
30. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 86:22 | + 44:20 | |
31. | Chládková Petra | DKP8159 | Oddíl OB Kotlářka | 89:27 | + 47:25 | |
32. | Dosbabová Magda | TTR8152 | OOB Třebíč | 90:12 | + 48:10 | |
Barvíková Dana | SVS8250 | Orientklub Vsetín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 43:15 | ||
2. | Kotecká Michaela | TBM7856 | KOS TJ Tesla Brno | 44:10 | + 0:55 | |
3. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 45:18 | + 2:03 | |
4. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 46:39 | + 3:24 | |
5. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:11 | + 3:56 | |
6. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 48:19 | + 5:04 | |
7. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 49:20 | + 6:05 | |
8. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 51:29 | + 8:14 | |
9. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 53:44 | + 10:29 | |
10. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 54:05 | + 10:50 | |
11. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:25 | + 11:10 | |
12. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 55:19 | + 12:04 | |
13. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 57:26 | + 14:11 | |
14. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 59:20 | + 16:05 | |
15. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 59:23 | + 16:08 | |
16. | Čechová Marcela | TBM7659 | KOS TJ Tesla Brno | 61:21 | + 18:06 | |
17. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 61:31 | + 18:16 | |
18. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 61:32 | + 18:17 | |
19. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 63:15 | + 20:00 | |
20. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 64:45 | + 21:30 | |
20. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:45 | + 21:30 | |
22. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 67:44 | + 24:29 | |
23. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 68:04 | + 24:49 | |
24. | Mrázková Jana | DKP7857 | Oddíl OB Kotlářka | 68:41 | + 25:26 | |
25. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 70:19 | + 27:04 | |
26. | Štveráková Monika | CHA7852 | OK Chrastava | 70:46 | + 27:31 | |
27. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 72:17 | + 29:02 | |
28. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 72:23 | + 29:08 | |
29. | Doušková Klára | TBM7761 | KOS TJ Tesla Brno | 73:16 | + 30:01 | |
30. | Horčičková Eva | UOL7051 | SOB Olomouc | 74:35 | + 31:20 | |
31. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 75:20 | + 32:05 | |
32. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 76:09 | + 32:54 | |
33. | Sklenářová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 76:12 | + 32:57 | |
34. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 76:38 | + 33:23 | |
35. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:31 | + 34:16 | |
36. | Schmidtová Jana | VRL7553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:45 | + 34:30 | |
37. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:53 | + 34:38 | |
38. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 80:00 | + 36:45 | |
39. | Vorlíčková Barbora | 43S7651 | Športový klub Sandberg | 89:35 | + 46:20 | |
40. | Feřtová Jitka | VLI7853 | Slavia Liberec orienteering | 89:37 | + 46:22 | |
41. | Vokušová Dana | TJN7750 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:20 | + 48:05 | |
42. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 91:54 | + 48:39 | |
43. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 93:33 | + 50:18 | |
44. | Pavlů Lenka | MFP7753 | Matfyz Praha | 93:55 | + 50:40 | |
45. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 95:08 | + 51:53 | |
46. | Šedivá Petra | NPA7751 | SK LOB Nová Paka | 97:25 | + 54:10 | |
47. | Jirkovská Pavlína | BZP7250 | Báječné ženy v orientačním běhu | 99:00 | + 55:45 | |
48. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 99:11 | + 55:56 | |
49. | Příkazská Petra | PHK7651 | OK 99 Hradec Králové | 104:57 | + 61:42 | |
50. | Jelínková Irena | TBM7664 | KOS TJ Tesla Brno | 112:35 | + 69:20 | |
51. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 114:35 | + 71:20 | |
52. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 116:13 | + 72:58 | |
53. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 116:14 | + 72:59 | |
54. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 135:13 | + 91:58 | |
55. | Pavlova Irena | TJN7650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 146:26 | + 103:11 | |
56. | Drašarová Dana | DKL7750 | KOB Kladno | 158:17 | + 115:02 | |
57. | Kotyková Libuše | LTU7854 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 158:26 | + 115:11 | |
Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 47:24 | ||
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 49:32 | + 2:08 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 49:36 | + 2:12 | |
4. | Sihver Wiebke | 18D6850 | Post SV Dresden | 55:50 | + 8:26 | |
5. | Křivdová Lenka | 0010002 | Sportovní klub hasičů Královéh | 56:44 | + 9:20 | |
6. | Škáchová Petra | DKP7054 | Oddíl OB Kotlářka | 57:23 | + 9:59 | |
7. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 59:28 | + 12:04 | |
8. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 59:34 | + 12:10 | |
9. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 59:40 | + 12:16 | |
10. | Zschaeckel Daniela | 1QD7250 | SV IHW Alex 78 Berlin | 62:26 | + 15:02 | |
11. | Bialekova Martina | 17S1402 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 66:48 | + 19:24 | |
12. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 69:12 | + 21:48 | |
13. | Marková Eva | STE7550 | SK SKI-OB Šternberk | 71:43 | + 24:19 | |
14. | Schenková Katarína | 47S7450 | TJ Rapid Bratislava | 71:44 | + 24:20 | |
15. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 72:04 | + 24:40 | |
16. | Miklasová Markéta | VLI6850 | Slavia Liberec orienteering | 72:35 | + 25:11 | |
17. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 74:04 | + 26:40 | |
18. | Hejcmanová Pavla | ROU7450 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:30 | + 30:06 | |
19. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 78:08 | + 30:44 | |
20. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 81:21 | + 33:57 | |
21. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 85:34 | + 38:10 | |
22. | Mellanová Veronika | TUV7251 | SOK TJ Turnov | 86:21 | + 38:57 | |
23. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 86:42 | + 39:18 | |
24. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 87:16 | + 39:52 | |
25. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 89:50 | + 42:26 | |
26. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 91:29 | + 44:05 | |
27. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 93:36 | + 46:12 | |
28. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 96:42 | + 49:18 | |
29. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 96:43 | + 49:19 | |
30. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 98:13 | + 50:49 | |
31. | Janovská Věra | JIL7258 | OK Jilemnice | 98:36 | + 51:12 | |
32. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 98:42 | + 51:18 | |
33. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 99:52 | + 52:28 | |
34. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 100:38 | + 53:14 | |
35. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | KOS TJ Tesla Brno | 101:03 | + 53:39 | |
36. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | SOK TJ Turnov | 101:21 | + 53:57 | |
37. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 102:28 | + 55:04 | |
38. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 104:12 | + 56:48 | |
39. | Nožičková Renata | TJN6953 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 108:16 | + 60:52 | |
40. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 109:07 | + 61:43 | |
41. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | TJ Rapid Bratislava | 111:52 | + 64:28 | |
42. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 114:30 | + 67:06 | |
43. | Řehořová Lenka | TJN7250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 116:09 | + 68:45 | |
44. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 116:19 | + 68:55 | |
45. | Pokorná Hana | TJN6950 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 116:33 | + 69:09 | |
46. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 116:41 | + 69:17 | |
47. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 118:17 | + 70:53 | |
48. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 118:30 | + 71:06 | |
49. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 120:31 | + 73:07 | |
50. | Urbanová Edita | STE7454 | SK SKI-OB Šternberk | 123:02 | + 75:38 | |
51. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 132:22 | + 84:58 | |
52. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 142:14 | + 94:50 | |
53. | Menclová Jana | JEN7556 | OB Jenišovice | 153:59 | + 106:35 | |
54. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 174:08 | + 126:44 | |
Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckardt Cornelia | 71D6900 | USV TU Dresden | 42:37 | ||
2. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:13 | + 4:36 | |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 48:47 | + 6:10 | |
4. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 50:21 | + 7:44 | |
5. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 53:17 | + 10:40 | |
6. | Leonhardt Annette | 1QD6750 | SV IHW Alex 78 Berlin | 54:06 | + 11:29 | |
7. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:14 | + 12:37 | |
8. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 59:14 | + 16:37 | |
9. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 59:22 | + 16:45 | |
10. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 60:54 | + 18:17 | |
11. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 61:48 | + 19:11 | |
12. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 62:09 | + 19:32 | |
13. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 63:10 | + 20:33 | |
14. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 65:22 | + 22:45 | |
15. | Kociánová Eva | OOP6750 | TJ Opava | 68:13 | + 25:36 | |
16. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 68:27 | + 25:50 | |
17. | Netuková Hana | SHK7052 | OK Slavia Hradec Králové | 68:47 | + 26:10 | |
18. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:13 | + 26:36 | |
19. | Müllerová Zorka | BZP6750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 69:20 | + 26:43 | |
20. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 69:36 | + 26:59 | |
21. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 69:53 | + 27:16 | |
22. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 73:04 | + 30:27 | |
23. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 75:18 | + 32:41 | |
24. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:23 | + 33:46 | |
25. | Leideck Heike | 71D6250 | USV TU Dresden | 79:25 | + 36:48 | |
26. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 79:50 | + 37:13 | |
27. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 81:26 | + 38:49 | |
28. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 81:29 | + 38:52 | |
29. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:53 | + 39:16 | |
30. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 82:29 | + 39:52 | |
31. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 84:23 | + 41:46 | |
32. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | Orientační Běh Opava | 85:18 | + 42:41 | |
33. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 89:08 | + 46:31 | |
34. | Šimková Hana | UOL6653 | SOB Olomouc | 89:57 | + 47:20 | |
35. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 99:50 | + 57:13 | |
36. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 103:32 | + 60:55 | |
37. | Šejnová Magdalena | PGP7053 | SK Praga | 107:03 | + 64:26 | |
38. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 110:34 | + 67:57 | |
39. | Vítková Marie | DKL7054 | KOB Kladno | 114:40 | + 72:03 | |
40. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 119:08 | + 76:31 | |
41. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | OK Kamenice | 139:22 | + 96:45 | |
42. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 142:49 | + 100:12 | |
Gorčicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | DISK | |||
Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 55:26 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 58:52 | + 3:26 | |
3. | Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | 61:59 | + 6:33 | |
4. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Mladá Boleslav | 67:30 | + 12:04 | |
5. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 76:01 | + 20:35 | |
6. | Slezáčková Věra | KAS6550 | KOB Kamenický Šenov | 79:36 | + 24:10 | |
7. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 81:41 | + 26:15 | |
8. | Drągowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 83:09 | + 27:43 | |
9. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:11 | + 29:45 | |
10. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 89:57 | + 34:31 | |
11. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 91:52 | + 36:26 | |
12. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 93:22 | + 37:56 | |
13. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 104:44 | + 49:18 | |
14. | Bargiel Beata | 23P6550 | OK!Sport Warszawa | 108:19 | + 52:53 | |
15. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 112:18 | + 56:52 | |
16. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 112:34 | + 57:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:49 | ||
2. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 47:54 | + 0:05 | |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 54:17 | + 6:28 | |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 56:30 | + 8:41 | |
5. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 64:42 | + 16:53 | |
6. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 70:06 | + 22:17 | |
7. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 70:20 | + 22:31 | |
8. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 71:08 | + 23:19 | |
9. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:29 | + 31:40 | |
10. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 82:21 | + 34:32 | |
11. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 83:28 | + 35:39 | |
12. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 83:58 | + 36:09 | |
13. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:54 | + 37:05 | |
14. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 90:34 | + 42:45 | |
15. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 96:27 | + 48:38 | |
16. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 107:13 | + 59:24 | |
Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | DISK | |||
Neumann Petra | 33D5850 | USV TU Dresden 2 | DISK | |||
Kadečková Jana | JEN5651 | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 49:10 | ||
2. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 59:54 | + 10:44 | |
3. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | LOK-o Liberec | 76:06 | + 26:56 | |
4. | Hepnerová Dagmar | SHK5451 | OK Slavia Hradec Králové | 78:42 | + 29:32 | |
5. | Štáblová Jitka | ASU5350 | Magnus Orienteering | 82:09 | + 32:59 | |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 83:33 | + 34:23 | |
7. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 95:16 | + 46:06 | |
8. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 100:12 | + 51:02 | |
9. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 101:33 | + 52:23 | |
10. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 135:10 | + 86:00 | |
11. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 156:57 | + 107:47 | |
Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 57:29 | ||
2. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Litvínov | 60:22 | + 2:53 | |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 74:34 | + 17:05 | |
4. | Bader Hilde | 18D4850 | Post SV Dresden | 77:48 | + 20:19 | |
5. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 80:11 | + 22:42 | |
6. | Rosen Miriam | 11G4950 | GB MTBO squad | 80:14 | + 22:45 | |
7. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 85:14 | + 27:45 | |
8. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 87:21 | + 29:52 | |
9. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 98:14 | + 40:45 | |
10. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 102:00 | + 44:31 | |
11. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 124:26 | + 66:57 | |
Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:17 | ||
2. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 22:44 | + 1:27 | |
3. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 24:40 | + 3:23 | |
4. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 27:07 | + 5:50 | |
5. | Novotný Matěj | TJN1105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:45 | + 15:28 | |
6. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 36:56 | + 15:39 | |
7. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 43:30 | + 22:13 | |
8. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 46:47 | + 25:30 | |
9. | Chudoba Jiří | DKL1102 | KOB Kladno | 50:42 | + 29:25 | |
10. | Peths Sebastian | KRN1200 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:46 | + 33:29 | |
11. | Mrázek Václav | DKP1202 | Oddíl OB Kotlářka | 56:44 | + 35:27 | |
12. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 61:04 | + 39:47 | |
Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Lazar Matyáš | TUV1000 | SOK TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 12:20 | ||
2. | Kotecký Jáchym | TBM1124 | KOS TJ Tesla Brno | 13:07 | + 0:47 | |
3. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 13:14 | + 0:54 | |
4. | Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 13:51 | + 1:31 | |
5. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 16:16 | + 3:56 | |
6. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:24 | + 4:04 | |
7. | Kubáň Patrik | TBM1001 | KOS TJ Tesla Brno | 18:17 | + 5:57 | |
8. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 19:05 | + 6:45 | |
9. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 19:40 | + 7:20 | |
10. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 19:58 | + 7:38 | |
11. | Škoda Matěj | TRI1001 | TJ TŽ Třinec | 20:19 | + 7:59 | |
12. | Bader Gustav | 18D1100 | Post SV Dresden | 21:08 | + 8:48 | |
13. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 22:11 | + 9:51 | |
14. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:18 | + 10:58 | |
15. | Retka Jakub | LTU1000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:07 | + 11:47 | |
16. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 24:45 | + 12:25 | |
17. | Šíma Filip | TBM1213 | KOS TJ Tesla Brno | 32:28 | + 20:08 | |
18. | Marek Martin | STE1100 | SK SKI-OB Šternberk | 33:58 | + 21:38 | |
19. | Brož Jiří | LTU1101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:20 | + 25:00 | |
20. | Přinda Vojtěch | VLI1000 | Slavia Liberec orienteering | 37:57 | + 25:37 | |
21. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 41:57 | + 29:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 18:59 | ||
2. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 19:15 | + 0:16 | |
3. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 19:16 | + 0:17 | |
4. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 20:02 | + 1:03 | |
5. | Kutek Matěj | JEN0902 | OB Jenišovice | 20:35 | + 1:36 | |
6. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 21:26 | + 2:27 | |
7. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 21:29 | + 2:30 | |
8. | Nožička Jan | TJN0809 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:46 | + 2:47 | |
9. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 23:19 | + 4:20 | |
10. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 23:21 | + 4:22 | |
11. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 24:38 | + 5:39 | |
12. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 24:45 | + 5:46 | |
13. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 25:24 | + 6:25 | |
14. | Denemarek Max | TBM0800 | KOS TJ Tesla Brno | 26:02 | + 7:03 | |
15. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:45 | + 7:46 | |
16. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 26:58 | + 7:59 | |
17. | Kobík Kryštof | LTU0901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:59 | + 8:00 | |
18. | Navrátil Jakub | TBM0811 | KOS TJ Tesla Brno | 27:12 | + 8:13 | |
19. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 27:45 | + 8:46 | |
20. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 27:50 | + 8:51 | |
21. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 28:36 | + 9:37 | |
22. | Vilém Štěpán | VLI0902 | Slavia Liberec orienteering | 29:04 | + 10:05 | |
23. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:09 | + 10:10 | |
24. | Oravec Viktor | TJN0814 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:36 | + 11:37 | |
25. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 31:12 | + 12:13 | |
26. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 31:15 | + 12:16 | |
27. | Maděra Jakub | VLI0906 | Slavia Liberec orienteering | 31:50 | + 12:51 | |
28. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 32:47 | + 13:48 | |
28. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:47 | + 13:48 | |
30. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 33:10 | + 14:11 | |
31. | Drašar Jakub | DKL0903 | KOB Kladno | 34:34 | + 15:35 | |
32. | Brož Jindřich | LTU0903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:39 | + 15:40 | |
33. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 35:01 | + 16:02 | |
34. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 36:07 | + 17:08 | |
35. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 39:22 | + 20:23 | |
36. | Krejčí Matěj | TUR0910 | OOB TJ Turnov | 53:56 | + 34:57 | |
37. | Kotyk Šimon | LTU0802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:03 | + 48:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 30:45 | ||
2. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 31:14 | + 0:29 | |
3. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 31:30 | + 0:45 | |
4. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 32:24 | + 1:39 | |
5. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 32:43 | + 1:58 | |
6. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 34:03 | + 3:18 | |
7. | Habán Oliver | VLI0600 | Slavia Liberec orienteering | 35:51 | + 5:06 | |
8. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 36:56 | + 6:11 | |
9. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 37:04 | + 6:19 | |
10. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 37:30 | + 6:45 | |
11. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 37:52 | + 7:07 | |
12. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 39:20 | + 8:35 | |
13. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 40:32 | + 9:47 | |
14. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 42:39 | + 11:54 | |
15. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 44:24 | + 13:39 | |
16. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 45:27 | + 14:42 | |
17. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | OOB TJ Turnov | 48:43 | + 17:58 | |
18. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | KOS TJ Tesla Brno | 49:40 | + 18:55 | |
19. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 52:45 | + 22:00 | |
20. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:15 | + 22:30 | |
21. | Řehoř Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:08 | + 23:23 | |
22. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 55:49 | + 25:04 | |
23. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:58 | + 25:13 | |
24. | Besta Radek | KNC0803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:40 | + 25:55 | |
25. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 57:55 | + 27:10 | |
26. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:01 | + 27:16 | |
27. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 63:50 | + 33:05 | |
28. | Mizera Jan | TUR0707 | OOB TJ Turnov | 65:15 | + 34:30 | |
29. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 72:07 | + 41:22 | |
30. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 72:42 | + 41:57 | |
31. | Matouš Marek | JEN0602 | OB Jenišovice | 73:32 | + 42:47 | |
32. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:55 | + 51:10 | |
33. | Hejcman Jaroslav | ROU0704 | SKOB Roudnice nad Labem | 96:19 | + 65:34 | |
34. | Pavlů Matěj | MFP0701 | Matfyz Praha | 125:50 | + 95:05 | |
Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | DISK | |||
Hrůza Ondřej | LTU0703 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:35 | ||
2. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 37:03 | + 5:28 | |
3. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 37:26 | + 5:51 | |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 38:33 | + 6:58 | |
5. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:49 | + 9:14 | |
6. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 41:12 | + 9:37 | |
7. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 41:16 | + 9:41 | |
8. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 41:36 | + 10:01 | |
9. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 41:41 | + 10:06 | |
10. | Klein Martin | LTP0404 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:13 | + 11:38 | |
11. | Kukurugya Šimon | 43S0402 | Športový klub Sandberg | 43:49 | + 12:14 | |
12. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 44:30 | + 12:55 | |
13. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 44:41 | + 13:06 | |
14. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 46:14 | + 14:39 | |
15. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 48:06 | + 16:31 | |
16. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 48:29 | + 16:54 | |
17. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 54:04 | + 22:29 | |
18. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 55:46 | + 24:11 | |
19. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 56:58 | + 25:23 | |
20. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 62:22 | + 30:47 | |
21. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 64:39 | + 33:04 | |
22. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 65:00 | + 33:25 | |
23. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:32 | + 33:57 | |
24. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 66:12 | + 34:37 | |
25. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 66:26 | + 34:51 | |
26. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:25 | + 37:50 | |
27. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 71:10 | + 39:35 | |
28. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 74:53 | + 43:18 | |
29. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:51 | + 47:16 | |
30. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 78:53 | + 47:18 | |
31. | Kerhát David | LTU0403 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 88:39 | + 57:04 | |
32. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:30 | + 57:55 | |
33. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 92:44 | + 61:09 | |
34. | Vodička Igor | UOL0502 | SOB Olomouc | 96:36 | + 65:01 | |
35. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 110:11 | + 78:36 | |
36. | Vlach Timothy | SBR0501 | SKOB Bruntál | 147:19 | + 115:44 | |
Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Hejcman Jan | ROU0504 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 39:32 | ||
2. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 39:38 | + 0:06 | |
3. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 40:19 | + 0:47 | |
4. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 41:12 | + 1:40 | |
5. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 43:32 | + 4:00 | |
6. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 45:56 | + 6:24 | |
7. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 48:54 | + 9:22 | |
8. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:05 | + 10:33 | |
9. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 53:37 | + 14:05 | |
10. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 54:42 | + 15:10 | |
11. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:06 | + 15:34 | |
12. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 55:58 | + 16:26 | |
13. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 59:10 | + 19:38 | |
14. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:52 | + 20:20 | |
15. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 60:13 | + 20:41 | |
16. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 61:45 | + 22:13 | |
17. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 75:07 | + 35:35 | |
18. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:33 | + 42:01 | |
19. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 85:21 | + 45:49 | |
Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
MS | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 132:09 | + 92:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 36:21 | ||
2. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 46:52 | + 10:31 | |
3. | Paleček Ondřej | STH0105 | SK Studenec | 49:22 | + 13:01 | |
4. | Janda Ondřej | KAM0113 | OK Kamenice | 54:24 | + 18:03 | |
5. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 54:43 | + 18:22 | |
6. | Rajnoha David | TBM0003 | KOS TJ Tesla Brno | 54:54 | + 18:33 | |
7. | Postolka Jonáš | DKL0100 | KOB Kladno | 64:12 | + 27:51 | |
8. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 64:48 | + 28:27 | |
9. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 71:55 | + 35:34 | |
10. | David Tomáš | LLI0000 | LOK-o Liberec | 73:40 | + 37:19 | |
11. | Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 105:37 | + 69:16 | |
Dostál Jakub | STH0106 | SK Studenec | DISK | |||
Hanuš Jaroslav | HOB0001 | SK OB Horní Benešov | DISK | |||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK | |||
Kukurugya Matej | 43S0103 | Športový klub Sandberg | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 44:45 | ||
2. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Žabovřesky Brno | 46:59 | + 2:14 | |
3. | Fürst Matouš | DOK9602 | OK Doksy | 47:05 | + 2:20 | |
4. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 47:17 | + 2:32 | |
5. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 48:05 | + 3:20 | |
6. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:37 | + 3:52 | |
7. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:11 | + 4:26 | |
8. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 50:11 | + 5:26 | |
9. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 51:22 | + 6:37 | |
10. | Chloupek Adam | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:30 | + 6:45 | |
11. | Döllgast Moritz | TUR9504 | OOB TJ Turnov | 51:53 | + 7:08 | |
12. | Bader Leif | 18D8201 | Post SV Dresden | 54:01 | + 9:16 | |
13. | Kamolz Anton | 33D9602 | USV TU Dresden 2 | 54:18 | + 9:33 | |
14. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 54:50 | + 10:05 | |
15. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 55:02 | + 10:17 | |
16. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 55:29 | + 10:44 | |
17. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 55:49 | + 11:04 | |
18. | Procházka Pavel | PGP9002 | SK Praga | 55:51 | + 11:06 | |
19. | Simkovics Erik | 0090001 | OLC Wienerwald | 56:13 | + 11:28 | |
20. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 56:16 | + 11:31 | |
21. | Krajčík Michal | 0200001 | ATU Košice2 | 57:31 | + 12:46 | |
22. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 58:18 | + 13:33 | |
23. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 58:57 | + 14:12 | |
24. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 60:22 | + 15:37 | |
25. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 60:26 | + 15:41 | |
26. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 61:18 | + 16:33 | |
27. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 61:35 | + 16:50 | |
28. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 62:03 | + 17:18 | |
29. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 62:16 | + 17:31 | |
30. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 62:40 | + 17:55 | |
31. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 62:42 | + 17:57 | |
32. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 62:51 | + 18:06 | |
33. | Leideck Karsten | 33D8600 | USV TU Dresden 2 | 63:10 | + 18:25 | |
34. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 63:29 | + 18:44 | |
35. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 63:48 | + 19:03 | |
36. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 65:04 | + 20:19 | |
37. | Krejčík Jiří | TZL8301 | SKOB Zlín | 65:08 | + 20:23 | |
38. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 66:05 | + 21:20 | |
39. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 70:55 | + 26:10 | |
40. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 71:10 | + 26:25 | |
41. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:35 | + 26:50 | |
42. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 76:22 | + 31:37 | |
43. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 82:05 | + 37:20 | |
44. | Peters Nils | 33D9202 | USV TU Dresden 2 | 87:13 | + 42:28 | |
45. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 91:33 | + 46:48 | |
46. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 103:21 | + 58:36 | |
Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | DISK | |||
Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Bräuer Dennis | 31D9900 | SV Lengefeld | DISK | |||
Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | DISK | |||
Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 44:57 | ||
2. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 47:18 | + 2:21 | |
3. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 47:19 | + 2:22 | |
4. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 47:53 | + 2:56 | |
5. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 48:37 | + 3:40 | |
6. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 48:45 | + 3:48 | |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:25 | + 4:28 | |
8. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 50:14 | + 5:17 | |
9. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 50:26 | + 5:29 | |
10. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | Sportcentrum Jičín | 50:48 | + 5:51 | |
11. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 51:45 | + 6:48 | |
12. | Pek Daniel | SHK9803 | OK Slavia Hradec Králové | 51:47 | + 6:50 | |
13. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 53:41 | + 8:44 | |
14. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 53:56 | + 8:59 | |
15. | Žaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 54:16 | + 9:19 | |
16. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 54:43 | + 9:46 | |
17. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 54:52 | + 9:55 | |
18. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 54:56 | + 9:59 | |
19. | Mrázek Jiří | DKP7911 | Oddíl OB Kotlářka | 55:11 | + 10:14 | |
20. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 55:17 | + 10:20 | |
21. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 56:17 | + 11:20 | |
22. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 56:47 | + 11:50 | |
23. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:25 | + 12:28 | |
24. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 58:18 | + 13:21 | |
25. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 58:21 | + 13:24 | |
26. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 58:40 | + 13:43 | |
27. | Melichar Petr | LLI0001 | LOK-o Liberec | 59:09 | + 14:12 | |
28. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:51 | + 14:54 | |
29. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 60:03 | + 15:06 | |
30. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:19 | + 16:22 | |
31. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 61:27 | + 16:30 | |
32. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:34 | + 16:37 | |
33. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 62:52 | + 17:55 | |
34. | Kopec Tomáš | VLI8203 | Slavia Liberec orienteering | 63:24 | + 18:27 | |
35. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 65:02 | + 20:05 | |
36. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 65:16 | + 20:19 | |
37. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 65:21 | + 20:24 | |
38. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 65:57 | + 21:00 | |
39. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 67:24 | + 22:27 | |
40. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 67:59 | + 23:02 | |
41. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:04 | + 23:07 | |
42. | Kubina Filip | 43S8900 | Športový klub Sandberg | 68:26 | + 23:29 | |
43. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 68:43 | + 23:46 | |
44. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSK Přírodní vědy Praha | 69:19 | + 24:22 | |
45. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:19 | + 25:22 | |
46. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 71:28 | + 26:31 | |
47. | Härtelt Daniel | 1VD8100 | SG Zittau Süd | 71:44 | + 26:47 | |
48. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:02 | + 27:05 | |
49. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 73:44 | + 28:47 | |
50. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 73:57 | + 29:00 | |
51. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:02 | + 29:05 | |
52. | Novák Zdeněk | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 75:34 | + 30:37 | |
53. | Veselý Ondřej | PHK8505 | OK 99 Hradec Králové | 78:03 | + 33:06 | |
54. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 79:18 | + 34:21 | |
55. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Žabovřesky Brno | 79:44 | + 34:47 | |
56. | Šulc Václav | AOP9200 | Orientační Běh Opava | 79:53 | + 34:56 | |
57. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 81:48 | + 36:51 | |
58. | Koleš Jan | LPU8610 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:53 | + 39:56 | |
59. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:03 | + 42:06 | |
60. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 91:13 | + 46:16 | |
61. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 95:17 | + 50:20 | |
62. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:34 | + 58:37 | |
Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:52 | ||
2. | Cruse Franz | 24D9100 | SV Robotron Dresden | 47:51 | + 0:59 | |
3. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 48:49 | + 1:57 | |
4. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:55 | + 6:03 | |
5. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:46 | + 6:54 | |
6. | Ježek Lukáš | CHA8604 | OK Chrastava | 56:49 | + 9:57 | |
7. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 57:28 | + 10:36 | |
8. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 57:53 | + 11:01 | |
9. | Šafránek Michal | VRL8801 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:30 | + 13:38 | |
10. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 60:39 | + 13:47 | |
11. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 60:59 | + 14:07 | |
12. | Gajda Jan | VSP6801 | USK Praha | 62:34 | + 15:42 | |
13. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 65:56 | + 19:04 | |
14. | Nemec Juraj | 17S8900 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 66:07 | + 19:15 | |
15. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 66:12 | + 19:20 | |
16. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 67:23 | + 20:31 | |
17. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 69:23 | + 22:31 | |
18. | Urbaniak Jerzy | 58P9800 | Ks Spójnia Warszawa | 69:50 | + 22:58 | |
19. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 71:25 | + 24:33 | |
20. | Daněk Jáchym | VRL8901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:47 | + 25:55 | |
21. | Zavřel Michal | KRN6804 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 75:46 | + 28:54 | |
22. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 76:26 | + 29:34 | |
23. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 76:47 | + 29:55 | |
24. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:00 | + 30:08 | |
25. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 79:45 | + 32:53 | |
26. | Vríčan Peter | 86S8900 | Slávia ZU Žilina | 84:25 | + 37:33 | |
27. | Bernášek Jiří | STB8101 | TJ Stadion Nový Bor | 87:53 | + 41:01 | |
28. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 92:39 | + 45:47 | |
29. | Rýdel Jiří | KAM9200 | OK Kamenice | 92:47 | + 45:55 | |
30. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 95:17 | + 48:25 | |
31. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 99:03 | + 52:11 | |
32. | Jirků Václav | neregistrován | 99:10 | + 52:18 | ||
33. | Ohnisko Jan | 0080001 | bez klubu | 113:40 | + 66:48 | |
Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | DISK | |||
Krajíček Vojtěch | VRL8803 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | DISK | |||
Thiemel Jiří | TBM8905 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | OK Chrastava | 55:47 | ||
2. | Švarc Lukáš | JEN9001 | OB Jenišovice | 61:23 | + 5:36 | |
3. | Semerád Jan | 0060002 | Český svaz neslyšících sportov | 70:32 | + 14:45 | |
4. | Gajdoš Martin | 17S8901 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 76:17 | + 20:30 | |
5. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 79:24 | + 23:37 | |
6. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 80:13 | + 24:26 | |
7. | Peterek Vít | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 81:11 | + 25:24 | |
8. | Zámečník Pavel | 0020003 | Zámečníci | 82:22 | + 26:35 | |
9. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:33 | + 31:46 | |
10. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 89:52 | + 34:05 | |
11. | Denemarek Ivo | BBM7901 | BETA URSUS Orienteering | 93:25 | + 37:38 | |
12. | Kadečka Adam | JEN9601 | OB Jenišovice | 96:31 | + 40:44 | |
13. | Spilka Marek | 0060003 | Český svaz neslyšících sportov | 102:00 | + 46:13 | |
14. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 115:56 | + 60:09 | |
15. | Balcar Vít | CET8103 | TJ Loko Česká Třebová | 168:48 | + 113:01 | |
Šklíba David | TJN9902 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 55:08 | ||
2. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:32 | + 1:24 | |
3. | Albrecht David | 0150001 | HO Skol | 58:23 | + 3:15 | |
4. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 59:08 | + 4:00 | |
5. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 60:51 | + 5:43 | |
6. | Mikluš Marián | 47S7200 | TJ Rapid Bratislava | 63:33 | + 8:25 | |
7. | Richter Friedmar | 71D8100 | USV TU Dresden | 67:40 | + 12:32 | |
8. | Maděra Josef | VLI7900 | Slavia Liberec orienteering | 69:13 | + 14:05 | |
9. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:19 | + 17:11 | |
10. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:23 | + 18:15 | |
11. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 74:46 | + 19:38 | |
12. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 80:12 | + 25:04 | |
13. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 83:56 | + 28:48 | |
14. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:35 | + 31:27 | |
15. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | TJ Opava | 89:32 | + 34:24 | |
16. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 99:50 | + 44:42 | |
17. | Příkazský Jakub | PHK8000 | OK 99 Hradec Králové | 101:54 | + 46:46 | |
18. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 102:12 | + 47:04 | |
19. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | 108:30 | + 53:22 | |
20. | Šedivý Josef | NPA8003 | SK LOB Nová Paka | 112:31 | + 57:23 | |
21. | Tuček Michal | DKP8202 | Oddíl OB Kotlářka | 120:14 | + 65:06 | |
22. | Kopecký Oldřich | KPY0900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 143:42 | + 88:34 | |
Distler Carl W. | 0120001 | Berlin Turnerschaft | DISK | |||
Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 44:38 | ||
2. | Kotecký Ondřej | TBM7703 | KOS TJ Tesla Brno | 49:42 | + 5:04 | |
3. | Babický Jan | RUM7601 | ZOOB Rumburk | 52:00 | + 7:22 | |
4. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:23 | + 9:45 | |
5. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 54:59 | + 10:21 | |
6. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 55:46 | + 11:08 | |
7. | Löhning Michael | 71D7300 | USV TU Dresden | 57:35 | + 12:57 | |
8. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 63:15 | + 18:37 | |
9. | Pesničák Jan | SMR7902 | SNS Smržovka | 63:45 | + 19:07 | |
10. | Bednařík Radek | LCE7125 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:29 | + 19:51 | |
11. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:38 | + 27:00 | |
12. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 72:58 | + 28:20 | |
13. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 75:19 | + 30:41 | |
14. | Ježowicz Roman | VLI8002 | Slavia Liberec orienteering | 76:07 | + 31:29 | |
15. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 77:29 | + 32:51 | |
16. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 79:11 | + 34:33 | |
17. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 80:15 | + 35:37 | |
18. | Pavlů Jiří | MFP7704 | Matfyz Praha | 80:32 | + 35:54 | |
19. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 81:27 | + 36:49 | |
20. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:42 | + 38:04 | |
21. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 83:26 | + 38:48 | |
22. | Brož Michal | LTU8000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 83:33 | + 38:55 | |
23. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 83:47 | + 39:09 | |
24. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 84:40 | + 40:02 | |
25. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Racing team Hradec Králové | 85:41 | + 41:03 | |
26. | Šafář Jan | PHK7700 | OK 99 Hradec Králové | 88:44 | + 44:06 | |
27. | Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | 89:45 | + 45:07 | |
28. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 90:00 | + 45:22 | |
29. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:54 | + 49:16 | |
30. | Feřt Martin | VLI7704 | Slavia Liberec orienteering | 94:45 | + 50:07 | |
31. | Kadečka Jakub | JEN7901 | OB Jenišovice | 100:33 | + 55:55 | |
32. | Kotyk Pavel | LTU7901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 102:16 | + 57:38 | |
33. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 103:08 | + 58:30 | |
34. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 104:15 | + 59:37 | |
34. | Lukavský Jiří | DKL7800 | KOB Kladno | 104:15 | + 59:37 | |
36. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 104:22 | + 59:44 | |
37. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 107:03 | + 62:25 | |
38. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 114:31 | + 69:53 | |
39. | Novotný Vít | 0100002 | Maxidum | 116:55 | + 72:17 | |
40. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 117:56 | + 73:18 | |
41. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 121:31 | + 76:53 | |
42. | Latkowski Krzysztof | 23P7800 | OK!Sport Warszawa | 123:57 | + 79:19 | |
43. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 127:06 | + 82:28 | |
44. | Stefaniak Marcin | 23P7900 | OK!Sport Warszawa | 138:07 | + 93:29 | |
45. | Vítek Jiří | DKL7300 | KOB Kladno | 149:34 | + 104:56 | |
46. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 160:03 | + 115:25 | |
47. | Procinger Michal | VRL7602 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 180:34 | + 135:56 | |
Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | DISK | |||
Čapek Karel | LTU7803 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schmiedeberg Nils | 45D6700 | SV Turbine Neubrandenburg | 39:03 | ||
2. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 42:52 | + 3:49 | |
3. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 43:03 | + 4:00 | |
4. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 45:27 | + 6:24 | |
5. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 46:12 | + 7:09 | |
6. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 46:46 | + 7:43 | |
7. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:52 | + 7:49 | |
8. | Mager Holger | 18D7100 | Post SV Dresden | 47:11 | + 8:08 | |
9. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 47:55 | + 8:52 | |
10. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 48:45 | + 9:42 | |
11. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 48:58 | + 9:55 | |
12. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 51:22 | + 12:19 | |
13. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:51 | + 14:48 | |
14. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 54:09 | + 15:06 | |
15. | Zschaeckel Raik | 1QD6700 | SV IHW Alex 78 Berlin | 55:18 | + 16:15 | |
16. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 56:39 | + 17:36 | |
17. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 57:02 | + 17:59 | |
18. | Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:21 | + 18:18 | |
19. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 57:54 | + 18:51 | |
20. | Zaydlar Michal | JLI7100 | OB Jizerky | 58:03 | + 19:00 | |
21. | Vláčil Daniel | RIC7307 | OB Říčany | 58:56 | + 19:53 | |
22. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 58:59 | + 19:56 | |
23. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 60:22 | + 21:19 | |
24. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 61:17 | + 22:14 | |
25. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 61:21 | + 22:18 | |
26. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 61:41 | + 22:38 | |
27. | Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | 63:48 | + 24:45 | |
28. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 64:53 | + 25:50 | |
29. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 67:10 | + 28:07 | |
30. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:44 | + 28:41 | |
31. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 68:04 | + 29:01 | |
32. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:19 | + 30:16 | |
33. | Halač Jaroslav | HCE6700 | TJ Hostivice | 69:27 | + 30:24 | |
34. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 69:58 | + 30:55 | |
35. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 70:16 | + 31:13 | |
36. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 70:40 | + 31:37 | |
37. | Müller Kai | 18D6800 | Post SV Dresden | 72:21 | + 33:18 | |
38. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 73:31 | + 34:28 | |
39. | Marek Antonín | STE7501 | SK SKI-OB Šternberk | 74:06 | + 35:03 | |
40. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 81:02 | + 41:59 | |
41. | Mairich Vít | TJN7200 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:44 | + 43:41 | |
42. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 85:07 | + 46:04 | |
43. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 85:44 | + 46:41 | |
44. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 86:03 | + 47:00 | |
45. | Ligienza Krzysztof | 21P7200 | Orientop Wrocław | 86:20 | + 47:17 | |
46. | Kosicki Tomasz | 23P7100 | OK!Sport Warszawa | 86:50 | + 47:47 | |
47. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 87:02 | + 47:59 | |
48. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 87:56 | + 48:53 | |
49. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 88:01 | + 48:58 | |
50. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:16 | + 49:13 | |
51. | Vorlíček Peter | 43S7501 | Športový klub Sandberg | 88:45 | + 49:42 | |
52. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 89:31 | + 50:28 | |
53. | Štverák Jan | CHA7301 | OK Chrastava | 90:02 | + 50:59 | |
54. | Oravec Tomáš | TJN7505 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:36 | + 52:33 | |
55. | Janovský Petr | JIL7202 | OK Jilemnice | 91:48 | + 52:45 | |
56. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 93:26 | + 54:23 | |
57. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 100:02 | + 60:59 | |
58. | Rothkegel Thomas | 18D6700 | Post SV Dresden | 100:51 | + 61:48 | |
59. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 106:42 | + 67:39 | |
60. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 110:08 | + 71:05 | |
61. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 113:28 | + 74:25 | |
62. | Škácha Michal | DKP7103 | Oddíl OB Kotlářka | 113:42 | + 74:39 | |
63. | Zámečník Pavel | 0020002 | Zámečníci | 120:13 | + 81:10 | |
64. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 124:02 | + 84:59 | |
65. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 143:48 | + 104:45 | |
66. | Mencl Martin | JEN7301 | OB Jenišovice | 159:54 | + 120:51 | |
Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Valenta Jan | ROZ6600 | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 42:58 | ||
2. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 43:45 | + 0:47 | |
3. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 46:01 | + 3:03 | |
4. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 48:16 | + 5:18 | |
5. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 48:19 | + 5:21 | |
6. | Gossel Heiko | 71D6500 | USV TU Dresden | 49:07 | + 6:09 | |
7. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:21 | + 7:23 | |
8. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 52:13 | + 9:15 | |
9. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 52:40 | + 9:42 | |
10. | Žucha Jiří | TJN6603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:05 | + 11:07 | |
11. | Urbaniak Krzysztof | 58P6700 | Ks Spójnia Warszawa | 54:46 | + 11:48 | |
12. | Müller Rainer | 71D4500 | USV TU Dresden | 55:23 | + 12:25 | |
13. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 56:57 | + 13:59 | |
14. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 58:15 | + 15:17 | |
15. | Křivda Ivan | 0010001 | Sportovní klub hasičů Královéh | 58:50 | + 15:52 | |
16. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 59:37 | + 16:39 | |
17. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 61:20 | + 18:22 | |
18. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 65:16 | + 22:18 | |
19. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 66:45 | + 23:47 | |
20. | Zamouřil Petr | PHK6806 | OK 99 Hradec Králové | 68:59 | + 26:01 | |
21. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 69:29 | + 26:31 | |
22. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 70:33 | + 27:35 | |
23. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 70:58 | + 28:00 | |
24. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:15 | + 28:17 | |
25. | Müller Robert | OAV6900 | Orienteering Adventure | 72:04 | + 29:06 | |
26. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:57 | + 32:59 | |
27. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 79:01 | + 36:03 | |
28. | Finkenstaedt Björn | 26D6800 | OLV Potsdam | 83:28 | + 40:30 | |
29. | Müller Rico | 2HD6400 | Angy OL | 85:26 | + 42:28 | |
30. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 87:22 | + 44:24 | |
31. | Melichar Jaromír | LLI6301 | LOK-o Liberec | 88:08 | + 45:10 | |
32. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 88:39 | + 45:41 | |
33. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 89:52 | + 46:54 | |
34. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 92:31 | + 49:33 | |
35. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 93:52 | + 50:54 | |
36. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 94:18 | + 51:20 | |
37. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 97:46 | + 54:48 | |
38. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 98:52 | + 55:54 | |
39. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 99:01 | + 56:03 | |
40. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 103:53 | + 60:55 | |
41. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 104:46 | + 61:48 | |
42. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 105:23 | + 62:25 | |
43. | Marszałek Marcin | 23P7000 | OK!Sport Warszawa | 106:42 | + 63:44 | |
44. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 117:17 | + 74:19 | |
45. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 118:50 | + 75:52 | |
46. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 121:18 | + 78:20 | |
47. | Šafka Jan | 15G6600 | DRONGO | 138:12 | + 95:14 | |
48. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 152:37 | + 109:39 | |
Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | DISK | |||
Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Schenk Róbert | 47S6802 | TJ Rapid Bratislava | DISK | |||
Piłkowski Paweł | 23P6600 | OK!Sport Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 40:28 | ||
2. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 42:36 | + 2:08 | |
3. | Gorčica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 43:11 | + 2:43 | |
4. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:12 | + 4:44 | |
5. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 45:58 | + 5:30 | |
6. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 46:00 | + 5:32 | |
7. | Müller Matthias | 18D6200 | Post SV Dresden | 48:48 | + 8:20 | |
8. | Dragowski Robert | TUR5906 | OOB TJ Turnov | 51:59 | + 11:31 | |
9. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 52:05 | + 11:37 | |
10. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 59:01 | + 18:33 | |
11. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 59:51 | + 19:23 | |
12. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 61:01 | + 20:33 | |
13. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:22 | + 23:54 | |
14. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 65:11 | + 24:43 | |
15. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 68:45 | + 28:17 | |
16. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 68:58 | + 28:30 | |
17. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 69:16 | + 28:48 | |
18. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 70:39 | + 30:11 | |
19. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 72:35 | + 32:07 | |
20. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 74:38 | + 34:10 | |
21. | Ščehovič Roman | 17S6400 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 76:28 | + 36:00 | |
22. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 80:28 | + 40:00 | |
23. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 85:15 | + 44:47 | |
24. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 87:15 | + 46:47 | |
25. | Kurr Maik | 18D1234 | Post SV Dresden | 90:50 | + 50:22 | |
26. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:39 | + 54:11 | |
27. | Drągowski Marek | 23P6500 | OK!Sport Warszawa | 95:00 | + 54:32 | |
28. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 95:49 | + 55:21 | |
29. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | SKOB Zlín | 102:21 | + 61:53 | |
30. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 106:19 | + 65:51 | |
31. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 114:09 | + 73:41 | |
32. | Żebrowski Dariusz | 23P6300 | OK!Sport Warszawa | 115:29 | + 75:01 | |
33. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 118:14 | + 77:46 | |
Světnický Alexandr | OOL6300 | SK Haná orienteering | DISK | |||
Hepnar Luboš | STE6307 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Peřinka Jan | AOP6301 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 43:05 | ||
2. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 45:29 | + 2:24 | |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 46:17 | + 3:12 | |
4. | Nemec Juraj | 17S1401 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 51:20 | + 8:15 | |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 51:24 | + 8:19 | |
6. | Palicka Miroslav | 75S5900 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 52:40 | + 9:35 | |
7. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:28 | + 10:23 | |
8. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 56:02 | + 12:57 | |
9. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 58:41 | + 15:36 | |
10. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 60:30 | + 17:25 | |
11. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | OK!Sport Warszawa | 64:40 | + 21:35 | |
12. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:39 | + 23:34 | |
13. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 67:54 | + 24:49 | |
14. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 70:27 | + 27:22 | |
15. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 77:17 | + 34:12 | |
16. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 79:29 | + 36:24 | |
17. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 83:32 | + 40:27 | |
18. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 86:20 | + 43:15 | |
19. | Formanko Dušan | 47S5802 | TJ Rapid Bratislava | 88:26 | + 45:21 | |
20. | Kretzschmar Frank | 82D5900 | OLV Weimar | 114:29 | + 71:24 | |
21. | Poklop Lubomír | UOL5601 | SOB Olomouc | 132:46 | + 89:41 | |
22. | Holpuch Jiří | LDC5702 | KOB Děčín | 176:46 | + 133:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 51:22 | ||
2. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:40 | + 2:18 | |
3. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 54:03 | + 2:41 | |
4. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 56:23 | + 5:01 | |
5. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 58:12 | + 6:50 | |
6. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 59:25 | + 8:03 | |
7. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 65:21 | + 13:59 | |
8. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:14 | + 14:52 | |
9. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 66:35 | + 15:13 | |
10. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 67:44 | + 16:22 | |
11. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 76:57 | + 25:35 | |
12. | Rosen David | 11G5300 | GB MTBO squad | 83:41 | + 32:19 | |
13. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 85:41 | + 34:19 | |
14. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 90:51 | + 39:29 | |
15. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 92:15 | + 40:53 | |
16. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 93:32 | + 42:10 | |
17. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 95:12 | + 43:50 | |
18. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 112:19 | + 60:57 | |
19. | Javůrek Antonín | 0040003 | ESOX ODEI | 123:22 | + 72:00 | |
20. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 126:26 | + 75:04 | |
21. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 135:36 | + 84:14 | |
22. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 139:37 | + 88:15 | |
Kairies Helmut | 33D5200 | USV TU Dresden 2 | DISK | |||
Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 54:22 | ||
2. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:53 | + 3:31 | |
3. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 60:00 | + 5:38 | |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 60:34 | + 6:12 | |
5. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 62:36 | + 8:14 | |
6. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:23 | + 10:01 | |
7. | Genderjahn Ludwig | 18D4800 | Post SV Dresden | 64:31 | + 10:09 | |
8. | Ziesche Jürgen | 18D4801 | Post SV Dresden | 66:22 | + 12:00 | |
9. | Peterka Josef | LLI4702 | LOK-o Liberec | 66:31 | + 12:09 | |
10. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:06 | + 15:44 | |
11. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:44 | + 16:22 | |
12. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 73:35 | + 19:13 | |
13. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 75:05 | + 20:43 | |
14. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 78:51 | + 24:29 | |
15. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 80:22 | + 26:00 | |
16. | Stárek Jiří | DOB5001 | KOB Dobruška | 83:01 | + 28:39 | |
17. | Bader Achim | 18D4600 | Post SV Dresden | 87:20 | + 32:58 | |
18. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 111:08 | + 56:46 | |
19. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 112:24 | + 58:02 | |
20. | Dubský Josef | SUL4700 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 115:56 | + 61:34 | |
21. | Grosman Pavel | JEN4801 | OB Jenišovice | 117:46 | + 63:24 | |
22. | Kadečka Jiří | JEN5002 | OB Jenišovice | 148:06 | + 93:44 | |
Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Smetana Radim | CHA4700 | OK Chrastava | DISK | |||
Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | DISK | |||
Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Richtr Jiří | JEN5001 | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 57:09 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 65:36 | + 8:27 | |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 86:39 | + 29:30 | |
4. | Petrželka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 97:55 | + 40:46 | |
5. | Vřešťál Jan | TUR3900 | OOB TJ Turnov | 116:23 | + 59:14 | |
Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | VLI1400 | Slavia Liberec orienteering | 18:33 | ||
2. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 22:26 | + 3:53 | |
3. | Horáčková Eliška | VLI1450 | Slavia Liberec orienteering | 23:56 | + 5:23 | |
4. | Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | 24:52 | + 6:19 | |
5. | Jedličková Michaela | SHK1350 | OK Slavia Hradec Králové | 26:07 | + 7:34 | |
6. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 28:01 | + 9:28 | |
7. | Lazarová Nela | TUV1251 | SOK TJ Turnov | 28:41 | + 10:08 | |
8. | Šimek Jan | CHC1301 | K.O.B. Choceň | 29:05 | + 10:32 | |
9. | Hudečková Stella | OOP1150 | TJ Opava | 30:53 | + 12:20 | |
10. | Šafář Martin | PHK1102 | OK 99 Hradec Králové | 31:17 | + 12:44 | |
11. | Křížová Anna | TTR1451 | OOB Třebíč | 31:59 | + 13:26 | |
12. | Hudečková Adina | OOP1450 | TJ Opava | 32:10 | + 13:37 | |
13. | Finco Dneboská Eva a Veronika | PVP7755 | VSK Přírodní vědy Praha | 32:27 | + 13:54 | |
14. | Palas Tomáš | SJC1501 | Sportcentrum Jičín | 33:13 | + 14:40 | |
15. | Kolín Jonáš | DKP1500 | Oddíl OB Kotlářka | 34:17 | + 15:44 | |
16. | Červinková Olivie | VRL1551 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:37 | + 16:04 | |
17. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | Slavia Liberec orienteering | 35:17 | + 16:44 | |
18. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 36:11 | + 17:38 | |
19. | Drašar Matouš | DKL1301 | KOB Kladno | 36:29 | + 17:56 | |
20. | Chaloupka Jakub | ZBM1402 | SK Žabovřesky Brno | 37:14 | + 18:41 | |
21. | Chaloupka Matěj | ZBM1403 | SK Žabovřesky Brno | 37:16 | + 18:43 | |
22. | Schmidtová Eva | VRL1251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:23 | + 18:50 | |
23. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:27 | + 18:54 | |
24. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:15 | + 19:42 | |
25. | Peterek Antonín | SOP1601 | OOB TJ Slezan Opava | 38:23 | + 19:50 | |
26. | Hrouza Jan | KRN1300 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:51 | + 20:18 | |
27. | Hora Damián | PGP1616 | SK Praga | 40:24 | + 21:51 | |
28. | Pavlík Přemek | LIT1414 | KOB Litvínov | 40:46 | + 22:13 | |
29. | Rychlý Jakub | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:06 | + 22:33 | |
30. | Fikar Matouš | VRL1101 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:37 | + 23:04 | |
31. | Janda Matyáš | DKL1300 | KOB Kladno | 41:44 | + 23:11 | |
32. | Škáchová Evelína | DKP1552 | Oddíl OB Kotlářka | 43:59 | + 25:26 | |
33. | Bader Tyra | 18D1350 | Post SV Dresden | 45:45 | + 27:12 | |
34. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | Oddíl OB Kotlářka | 47:35 | + 29:02 | |
35. | Drápal Štěpán | STH1501 | SK Studenec | 48:35 | + 30:02 | |
36. | Nová Eliška Anna | DKP1551 | Oddíl OB Kotlářka | 49:32 | + 30:59 | |
37. | Gomzyk Gery | OOB TJ Turnov | 51:04 | + 32:31 | ||
38. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 53:18 | + 34:45 | |
39. | Jakubec Jan | SJC1503 | Sportcentrum Jičín | 53:29 | + 34:56 | |
40. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:31 | + 36:58 | |
41. | Hübnerová Johana | CTB1551 | SK OB Chotěboř | 57:59 | + 39:26 | |
42. | Mrázková Barbora | DKP1451 | Oddíl OB Kotlářka | 61:58 | + 43:25 | |
43. | Voráčková Karolína | OSN1456 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:38 | + 44:05 | |
44. | Dvorský Michal | CHC1401 | K.O.B. Choceň | 74:51 | + 56:18 | |
45. | Chaloupková Klára | ZBM1260 | SK Žabovřesky Brno | 79:12 | + 60:39 |