Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Aldašín
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošková Tereza - R2
Stavitel tratí:
Zajíc Vítězslav - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Pašek František
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí a za účasti 948 závodníků. Kromě drobných poranění ošetřených v cíli a ztráty jednoho půjčeného čipu proběhl závod bez komplikací. Jelikož nebyl vznesen protest proti průběhu závodu, hlavní rozhočí schválila výsledky pro všechny kategorie.
Pořadatelé děkují obci Jevany za pomoc poskytnutou při přípravě závodu, společnosti Karlovarské minerální vody a.s. za poskytnuté občerstvení pro závodníky, společnosti LUCKY HUNTER a.s. a dalším za povolení parkování účastníků na jejich pozemcích.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T3     T5     TF    
D10
1.68 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 17:19
2. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 18:07 + 0:48
3. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 18:54 + 1:35
4. Rypáčková Šárka TJP1151 TJ Sokol Troja 18:58 + 1:39
5. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 18:59 + 1:40
6. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 19:26 + 2:07
7. Břízková Alžběta LOU1153 SK Moravan Louňovice 19:45 + 2:26
8. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 21:10 + 3:51
9. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 21:32 + 4:13
10. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 22:04 + 4:45
11. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 22:14 + 4:55
12. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 23:07 + 5:48
13. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 24:53 + 7:34
14. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 24:54 + 7:35
15. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 25:14 + 7:55
16. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 25:36 + 8:17
17. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 25:59 + 8:40
18. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:46 + 11:27
19. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 30:07 + 12:48
20. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 15:01
21. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 32:40 + 15:21
22. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 32:42 + 15:23
23. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 33:13 + 15:54
24. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 33:31 + 16:12
25. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 34:01 + 16:42
26. Jakubesová Julie TAP1052 KOB Tretra Praha 37:00 + 19:41
27. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 38:25 + 21:06
28. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 40:55 + 23:36
29. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 44:28 + 27:09
Geffertová Marta FSP1054 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D10F
3.01 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 18:06
2. Pešková Marie LOU1252 SK Moravan Louňovice 22:09 + 4:03
3. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 25:26 + 7:20
4. Řepková Ema PGP1350 SK Praga 31:07 + 13:01
5. Kopecká Darja DKP1159 Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 13:42
6. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 35:31 + 17:25
7. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 36:03 + 17:57
8. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 36:25 + 18:19
9. Dobyášová Kateřina KAM1252 OK Kamenice 36:43 + 18:37
10. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 38:04 + 19:58
11. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 38:52 + 20:46
12. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 39:05 + 20:59
13. Šňupárková Barbora 42:25 + 24:19
14. Tomešová Stella DKP1160 Oddíl OB Kotlářka 43:54 + 25:48
15. Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice 45:00 + 26:54
16. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 49:22 + 31:16
17. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 49:45 + 31:39
18. Adámková Sára DCH1050 Radioelektronika Cheb 50:53 + 32:47
19. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 52:32 + 34:26
20. Juřinová Aneta FYD1150 Jizerský klub OB Frýdlant 56:46 + 38:40
21. Poláčková Marie DKP1356 Oddíl OB Kotlářka 61:41 + 43:35
22. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 76:44 + 58:38
23. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 84:39 + 66:33
Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice DISK
D12
2.11 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 17:30
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 18:30 + 1:00
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 18:31 + 1:01
4. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 18:41 + 1:11
5. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 19:10 + 1:40
6. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 19:50 + 2:20
7. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 20:55 + 3:25
8. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 21:10 + 3:40
9. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 21:58 + 4:28
10. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:26 + 4:56
11. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 22:31 + 5:01
12. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 22:34 + 5:04
13. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 22:43 + 5:13
14. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 23:46 + 6:16
15. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 6:39
16. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 24:38 + 7:08
17. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 24:44 + 7:14
18. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 24:59 + 7:29
19. Vaughanová Sára LOU0853 SK Moravan Louňovice 25:04 + 7:34
20. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 26:23 + 8:53
21. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 26:33 + 9:03
22. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:53 + 10:23
23. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 28:56 + 11:26
24. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 29:28 + 11:58
25. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 30:10 + 12:40
26. Bartoňová Elena FSP0953 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:22 + 12:52
27. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 30:31 + 13:01
28. Oliveriusová Anna DKL0851 KOB Kladno 30:52 + 13:22
29. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 31:11 + 13:41
30. Herynková Lucie RIC0952 OB Říčany 33:49 + 16:19
31. Hüblová Agáta FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:46 + 17:16
32. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 36:00 + 18:30
33. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 36:57 + 19:27
34. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 39:52 + 22:22
35. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 24:08
36. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 27:10
37. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 45:07 + 27:37
38. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 47:35 + 30:05
39. Kopecká Veronika DKP0866 Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 30:40
40. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 48:29 + 30:59
41. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 49:15 + 31:45
42. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 52:41 + 35:11
43. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:46 + 35:16
44. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 54:30 + 37:00
45. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:27 + 39:57
46. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 89:50 + 72:20
47. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 97:53 + 80:23
Axon Amelie TAP0959 KOB Tretra Praha DISK
Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole DISK
MS Szymanská Zuzana DKP0462 Oddíl OB Kotlářka 35:39 + 18:09
D14
2.61 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 20:17
2. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 23:13 + 2:56
3. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 23:35 + 3:18
4. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 25:39 + 5:22
5. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 27:31 + 7:14
6. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 27:51 + 7:34
6. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 27:51 + 7:34
8. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 28:21 + 8:04
9. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:21 + 9:04
10. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 29:41 + 9:24
11. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 29:55 + 9:38
12. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 29:58 + 9:41
13. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 30:33 + 10:16
14. Švejdová Karolína ZVO0752 OB SK Zvole 30:55 + 10:38
15. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 32:45 + 12:28
16. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:48 + 12:31
17. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:55 + 12:38
18. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 34:31 + 14:14
19. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 35:14 + 14:57
20. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 35:24 + 15:07
21. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 38:06 + 17:49
22. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 38:07 + 17:50
23. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 38:19 + 18:02
24. Kohoutková Kateřina DKP0756 Oddíl OB Kotlářka 39:10 + 18:53
25. Marešová Nela DKP0761 Oddíl OB Kotlářka 42:09 + 21:52
26. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 42:41 + 22:24
27. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 44:01 + 23:44
28. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 44:34 + 24:17
29. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 46:45 + 26:28
30. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 48:07 + 27:50
31. Křečková Apolena KAM0755 OK Kamenice 48:55 + 28:38
32. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 49:31 + 29:14
33. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 52:23 + 32:06
34. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 56:07 + 35:50
35. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:07 + 36:50
36. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 60:08 + 39:51
37. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 62:54 + 42:37
38. Nekovářová Lucie RIC0757 OB Říčany 64:33 + 44:16
39. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 65:22 + 45:05
40. Vavřinová Johana HCE0751 TJ Hostivice 65:23 + 45:06
41. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 70:07 + 49:50
42. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 85:21 + 65:04
Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany DISK
D16
2.91 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 26:06
2. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 27:01 + 0:55
3. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 27:16 + 1:10
4. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 28:17 + 2:11
5. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 28:32 + 2:26
6. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 28:37 + 2:31
7. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 28:41 + 2:35
8. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 34:03 + 7:57
9. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 35:24 + 9:18
10. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 36:23 + 10:17
11. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:24 + 13:18
12. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 40:29 + 14:23
13. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 41:48 + 15:42
14. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 43:41 + 17:35
15. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 45:11 + 19:05
16. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 45:47 + 19:41
17. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 46:31 + 20:25
18. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 46:39 + 20:33
19. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 50:36 + 24:30
20. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:49 + 24:43
21. Řeháková Ludmila PGP0454 SK Praga 52:45 + 26:39
22. Volná Hana RIC0555 OB Říčany 53:59 + 27:53
23. Linhartová Anna TAP0450 KOB Tretra Praha 56:02 + 29:56
24. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 56:52 + 30:46
24. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 56:52 + 30:46
26. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 57:00 + 30:54
27. Rosendorfová Hana TAP0551 KOB Tretra Praha 58:17 + 32:11
D18
3.26 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 26:43
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 28:33 + 1:50
3. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 29:40 + 2:57
4. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 29:47 + 3:04
5. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 31:45 + 5:02
6. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 34:06 + 7:23
7. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 34:58 + 8:15
8. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 37:43 + 11:00
9. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 37:58 + 11:15
10. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 40:07 + 13:24
11. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 40:20 + 13:37
12. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 41:36 + 14:53
13. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 44:08 + 17:25
14. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 47:56 + 21:13
15. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 48:34 + 21:51
16. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 53:45 + 27:02
17. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 60:55 + 34:12
D20
3.31 km, 100 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3180
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 34:14 3373
2. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 35:52 + 1:38 3231
3. Kosíková Eliška 0240001 dodatecna prihlaska 37:20 + 3:06
4. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 39:14 + 5:00 2937
5. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 42:12 + 7:58 2678
6. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 50:35 + 16:21 1946
7. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 56:40 + 22:26 1416
8. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:50 + 22:36 1401
9. Horalíková Eva DLP0050 OOB TJ Dukla Praha 64:16 + 30:02 752
10. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 64:59 + 30:45 690
11. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 82:15 + 48:01 0
12. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 87:10 + 52:56 0
D21K
2.98 km, 70 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1607
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 39:09 1804
2. Oľhavová Hana PGP9163 SK Praga 44:39 + 5:30 1606
3. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 50:06 + 10:57 1410
4. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 56:36 + 17:27 1176
5. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 62:04 + 22:55 979
D21L
4.56 km, 100 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8375
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 35:19 8611
2. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 36:19 + 1:00 8380
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 37:23 + 2:04 8135
4. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 37:53 + 2:34 8019
5. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 39:43 + 4:24 7597
6. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 39:55 + 4:36 7551
7. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 39:59 + 4:40 7535
8. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 9:07 6510
9. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:32 + 9:13 6487
10. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 44:37 + 9:18 6467
11. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 44:57 + 9:38 6391
12. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 46:38 + 11:19 6003
13. Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:13 + 11:54 5868
14. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 47:27 + 12:08 5814
15. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 48:41 + 13:22 5530
16. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 49:13 + 13:54 5407
17. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:51 + 14:32 5261
18. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 50:14 + 14:55 5173
19. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 50:50 + 15:31 5035
20. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 53:24 + 18:05 4443
21. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:32 + 18:13 4412
22. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 53:57 + 18:38 4316
23. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 55:54 + 20:35 3867
24. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 55:58 + 20:39 3852
25. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 56:17 + 20:58 3779
26. Pecoldová Pavlína 0280001 Cookies & Pancakes 56:53 + 21:34
27. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 58:51 + 23:32 3187
28. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 58:52 + 23:33 3183
29. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 59:19 + 24:00 3079
30. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 59:53 + 24:34 2949
31. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 60:54 + 25:35 2714
32. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 61:08 + 25:49 2661
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 61:16 + 25:57 2630
34. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:48 + 26:29 2507
35. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 64:23 + 29:04 1912
36. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 64:35 + 29:16 1866
37. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 66:12 + 30:53 1493
38. Procházková Iveta PFP9250 VŠSK PedF UK Praha 68:36 + 33:17 940
39. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 70:11 + 34:52 575
40. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 70:40 + 35:21 464
41. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 72:49 + 37:30 0
42. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 73:06 + 37:47 0
43. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 186:00 + 150:41 0
Vedralová Veronika SPC8853 SPORTICUS team DISK 0
MS Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 53:54 + 18:35 0
D35
3.58 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 36:26
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 36:39 + 0:13
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 38:34 + 2:08
4. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 40:02 + 3:36
5. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 42:57 + 6:31
6. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 44:05 + 7:39
7. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 44:40 + 8:14
8. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 48:47 + 12:21
9. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:58 + 12:32
10. Forštová Jitka PGP7558 SK Praga 50:56 + 14:30
11. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 51:34 + 15:08
12. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 52:10 + 15:44
13. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:24 + 15:58
14. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 52:30 + 16:04
15. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 53:20 + 16:54
16. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:31 + 17:05
17. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:21 + 18:55
18. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 56:21 + 19:55
19. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 56:51 + 20:25
20. Adámková Blanka DCH7852 Radioelektronika Cheb 57:16 + 20:50
21. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 58:18 + 21:52
22. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 58:39 + 22:13
23. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 59:43 + 23:17
24. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 60:12 + 23:46
25. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 60:26 + 24:00
26. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 61:02 + 24:36
27. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 61:13 + 24:47
28. Vacíková Jana TEP7950 Tempo Praha 61:26 + 25:00
29. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 61:33 + 25:07
30. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 65:45 + 29:19
31. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 65:54 + 29:28
32. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 67:11 + 30:45
33. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 67:31 + 31:05
34. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 68:32 + 32:06
35. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 68:36 + 32:10
36. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:50 + 33:24
37. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 70:36 + 34:10
38. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 70:37 + 34:11
39. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 75:51 + 39:25
40. Lohová Monika DKL8052 KOB Kladno 76:40 + 40:14
41. Seidlová Barbora RIC7955 OB Říčany 79:35 + 43:09
42. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 83:25 + 46:59
43. Zábřeská Jitka LOU7950 SK Moravan Louňovice 84:13 + 47:47
44. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 87:49 + 51:23
45. Němečková Tereza DKP7953 Oddíl OB Kotlářka 88:30 + 52:04
46. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 96:03 + 59:37
47. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 99:21 + 62:55
48. Šťovíčková Dagmar DVP7650 DVP ORIENTATION 105:46 + 69:20
49. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 109:09 + 72:43
50. Rybářová Lucie DKP7950 Oddíl OB Kotlářka 124:39 + 88:13
51. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 125:28 + 89:02
Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka DISK
Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Herynková Irena RIC7750 OB Říčany DISK
Lazarová Pavla RIC7651 OB Říčany DISK
MS Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 40:55 + 4:29
D45
3.17 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 33:32
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:01 + 2:29
3. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 39:05 + 5:33
4. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 39:19 + 5:47
5. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 39:43 + 6:11
6. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 40:35 + 7:03
7. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 40:57 + 7:25
8. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 41:31 + 7:59
9. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 41:34 + 8:02
10. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 41:52 + 8:20
11. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:28 + 9:56
12. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 43:59 + 10:27
13. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 44:24 + 10:52
14. Junková Petra STH7451 SK Studenec 45:17 + 11:45
15. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 45:47 + 12:15
16. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 46:12 + 12:40
17. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 46:23 + 12:51
18. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 46:24 + 12:52
19. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 46:33 + 13:01
20. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 46:48 + 13:16
21. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 46:55 + 13:23
22. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 49:08 + 15:36
23. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 50:14 + 16:42
24. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 51:02 + 17:30
24. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 51:02 + 17:30
26. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 55:37 + 22:05
27. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 55:47 + 22:15
28. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 56:15 + 22:43
29. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 58:28 + 24:56
30. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 59:12 + 25:40
31. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 59:13 + 25:41
32. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 60:05 + 26:33
33. Zichová Hana RIC7550 OB Říčany 61:16 + 27:44
34. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 61:25 + 27:53
35. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 63:25 + 29:53
36. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 64:12 + 30:40
37. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 65:18 + 31:46
38. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 65:34 + 32:02
39. Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice 65:40 + 32:08
40. Aschermannová Eva KAM6550 OK Kamenice 66:05 + 32:33
41. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 69:10 + 35:38
42. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 72:44 + 39:12
43. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 73:29 + 39:57
44. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 73:39 + 40:07
45. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 75:11 + 41:39
46. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 77:05 + 43:33
47. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 77:13 + 43:41
48. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 79:31 + 45:59
49. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 81:45 + 48:13
50. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 102:07 + 68:35
51. Kotenová Petra DKP7450 Oddíl OB Kotlářka 110:27 + 76:55
Hánělová Katarína ZVO7351 OB SK Zvole DISK
D55
2.61 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 39:59
2. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 41:15 + 1:16
3. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 45:03 + 5:04
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 45:05 + 5:06
5. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 45:12 + 5:13
6. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:18 + 6:19
7. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 48:49 + 8:50
8. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 50:09 + 10:10
9. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 10:19
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 51:13 + 11:14
11. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 51:52 + 11:53
12. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 53:02 + 13:03
13. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 53:51 + 13:52
14. Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 59:20 + 19:21
15. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 59:22 + 19:23
16. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 59:27 + 19:28
17. Kosíková Helena 0240002 dodatecna prihlaska 69:46 + 29:47
D65
2.13 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seifertová Marie SBK5555 KOB START Blansko 32:06
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 33:18 + 1:12
3. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 38:56 + 6:50
4. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 46:07 + 14:01
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 64:12 + 32:06
6. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 66:27 + 34:21
D75
1.85 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 34:00
H10
1.83 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mlčkovský Ondřej ZVO1101 OB SK Zvole 17:08
2. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 18:12 + 1:04
3. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 18:37 + 1:29
3. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 18:37 + 1:29
5. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 1:31
6. Junek Šimon DKP1011 Oddíl OB Kotlářka 18:44 + 1:36
7. Bartoň Theodor FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:50 + 1:42
8. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 20:06 + 2:58
9. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 20:22 + 3:14
10. Černý Martin RIC1004 OB Říčany 21:25 + 4:17
11. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 21:47 + 4:39
12. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 23:18 + 6:10
13. Hendrich Matyáš PGP1003 SK Praga 23:30 + 6:22
14. Lazar David RIC1001 OB Říčany 23:56 + 6:48
15. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 24:06 + 6:58
16. Neškudla Jan KAM1005 OK Kamenice 24:31 + 7:23
17. Pešek Jan LOU1002 SK Moravan Louňovice 24:33 + 7:25
18. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 24:38 + 7:30
19. Šňupárek Jan 24:40 + 7:32
20. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 24:50 + 7:42
21. Protiva Mikuláš TAP1100 KOB Tretra Praha 25:54 + 8:46
22. Oliverius Filip DKL1000 KOB Kladno 27:04 + 9:56
23. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 27:23 + 10:15
24. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 28:46 + 11:38
25. Fanta Jáchym DKP1013 Oddíl OB Kotlářka 29:52 + 12:44
26. Rybář Filip DKP1107 Oddíl OB Kotlářka 31:35 + 14:27
27. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 32:08 + 15:00
28. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 32:45 + 15:37
29. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 33:39 + 16:31
30. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 33:41 + 16:33
31. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 33:54 + 16:46
32. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 34:29 + 17:21
33. Vyskočil Vilém 0220001 Vilik 35:33 + 18:25
34. Vyskočil Vít DLP1006 OOB TJ Dukla Praha 36:00 + 18:52
35. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 36:53 + 19:45
36. Posch Jaroslav RIC1201 OB Říčany 38:47 + 21:39
37. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 42:25 + 25:17
38. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 43:59 + 26:51
39. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 49:20 + 32:12
Vydra Jonáš DKP1113 Oddíl OB Kotlářka DISK
H10F
3.01 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidl Marek RIC1100 OB Říčany 22:19
2. Seidl Kryštof RIC1407 OB Říčany 28:04 + 5:45
3. Basista Tobiáš 0180001 DOR 28:48 + 6:29
4. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 29:51 + 7:32
5. Kašpar Ladislav SLA1000 SKOB Slaný 34:42 + 12:23
6. Pakosta Vojtech 0250001 PGP 35:12 + 12:53
7. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:29 + 15:10
8. Pačes Vítězslav KNC1100 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:39 + 20:20
9. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 43:40 + 21:21
10. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 45:55 + 23:36
11. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 45:57 + 23:38
12. Poláček Otakar DKP1112 Oddíl OB Kotlářka 49:50 + 27:31
13. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 27:59
14. Šťovíček Filip DKP1207 Oddíl OB Kotlářka 53:21 + 31:02
15. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 54:08 + 31:49
16. Valenta Filip DKP1210 Oddíl OB Kotlářka 57:13 + 34:54
17. Valenta Ondřej DKP1402 Oddíl OB Kotlářka 62:10 + 39:51
18. Burgr Adam 0260002 MKP 91:40 + 69:21
Sedlář Prokop TAP1106 KOB Tretra Praha DISK
Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
Zábřeský Lukáš LOU1000 SK Moravan Louňovice DISK
H12
2.32 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:48
2. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 17:23 + 1:35
3. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 18:29 + 2:41
4. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 19:04 + 3:16
5. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 3:47
6. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 3:59
7. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 20:02 + 4:14
8. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 20:16 + 4:28
9. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 20:26 + 4:38
10. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 20:42 + 4:54
11. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 20:46 + 4:58
12. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 21:20 + 5:32
13. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 21:24 + 5:36
14. Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany 22:15 + 6:27
15. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 24:43 + 8:55
16. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 25:10 + 9:22
17. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 25:45 + 9:57
18. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:12 + 10:24
19. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 26:35 + 10:47
20. Zyma Petr PGP0807 SK Praga 27:06 + 11:18
21. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 27:42 + 11:54
22. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 28:35 + 12:47
23. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 29:05 + 13:17
24. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 30:33 + 14:45
25. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 32:11 + 16:23
26. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 32:18 + 16:30
27. Rybář Matěj DKP0908 Oddíl OB Kotlářka 32:51 + 17:03
28. Vít Samuel Aron KAM0804 OK Kamenice 32:57 + 17:09
29. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 33:09 + 17:21
30. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 34:12 + 18:24
31. Sedlář Lumír TAP0810 KOB Tretra Praha 34:22 + 18:34
32. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 35:13 + 19:25
33. Vozábal David PGP0904 SK Praga 35:29 + 19:41
34. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 36:43 + 20:55
35. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:47 + 20:59
36. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 38:22 + 22:34
37. Pazák Eduard TAP0913 KOB Tretra Praha 38:26 + 22:38
38. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 23:10
39. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 42:15 + 26:27
40. Havlík Patrik DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 42:49 + 27:01
41. Frei Šimon DLP1002 OOB TJ Dukla Praha 43:02 + 27:14
42. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 43:27 + 27:39
43. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 43:33 + 27:45
44. Protiva Jan TAP0904 KOB Tretra Praha 45:25 + 29:37
45. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 47:07 + 31:19
46. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 48:45 + 32:57
47. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 49:35 + 33:47
48. Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice 51:17 + 35:29
49. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 56:06 + 40:18
50. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:00 + 41:12
51. Hinks-Edwards Adam ZVO0905 OB SK Zvole 57:23 + 41:35
52. Paulíny Jakub TAP0902 KOB Tretra Praha 58:53 + 43:05
53. Janda Martin 0070001 Kulíšci 61:29 + 45:41
54. Mahei Mykola KNC0804 Sokol Kostelec n. Č. l. 63:14 + 47:26
55. Špalek Filip DKP0919 Oddíl OB Kotlářka 66:58 + 51:10
56. Baumruk Štěpán DKP0917 Oddíl OB Kotlářka 72:12 + 56:24
57. Čečetka Matěj KNC0900 Sokol Kostelec n. Č. l. 138:11 + 122:23
H14
3.46 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 24:13
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 25:45 + 1:32
3. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 26:59 + 2:46
4. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 27:10 + 2:57
5. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 27:58 + 3:45
6. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 29:12 + 4:59
7. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 31:40 + 7:27
8. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:52 + 8:39
9. Horák Martin VSP0601 USK Praha 34:20 + 10:07
10. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 34:53 + 10:40
11. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 35:25 + 11:12
12. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 37:25 + 13:12
13. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 37:45 + 13:32
14. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 37:58 + 13:45
15. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 38:18 + 14:05
16. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 40:57 + 16:44
17. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 41:13 + 17:00
18. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 42:05 + 17:52
19. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:06 + 17:53
20. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 42:34 + 18:21
21. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 43:59 + 19:46
22. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 45:35 + 21:22
23. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 46:49 + 22:36
24. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 47:22 + 23:09
25. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 48:36 + 24:23
26. Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany 48:43 + 24:30
27. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 48:57 + 24:44
28. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 49:09 + 24:56
29. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 25:02
30. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 50:09 + 25:56
31. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 52:38 + 28:25
32. Meier David VSP0606 USK Praha 53:04 + 28:51
33. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 53:34 + 29:21
34. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 54:24 + 30:11
35. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 57:15 + 33:02
36. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 60:44 + 36:31
37. Volek Robin KNC0701 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:55 + 36:42
38. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 61:02 + 36:49
39. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 64:46 + 40:33
40. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 67:57 + 43:44
41. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 80:38 + 56:25
42. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 84:23 + 60:10
43. Lukeš Josef FSP0711 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:52 + 60:39
44. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 88:28 + 64:15
Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany DISK
Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany DISK
Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice DISK
Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Čížek Filip ROU0705 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H16
3.65 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 25:56
2. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 27:09 + 1:13
3. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 27:42 + 1:46
4. Titz Adam VSP0401 USK Praha 28:23 + 2:27
5. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 28:57 + 3:01
6. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 29:02 + 3:06
7. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 30:25 + 4:29
8. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 30:54 + 4:58
9. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 32:01 + 6:05
10. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 32:23 + 6:27
11. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 32:28 + 6:32
12. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 33:22 + 7:26
13. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 34:58 + 9:02
14. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 35:18 + 9:22
15. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 36:06 + 10:10
16. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 39:27 + 13:31
17. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:14 + 17:18
18. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 44:15 + 18:19
19. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:21 + 19:25
20. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:01 + 20:05
21. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 47:25 + 21:29
22. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 47:42 + 21:46
23. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 48:31 + 22:35
24. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:43 + 23:47
25. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 50:14 + 24:18
26. Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany 51:45 + 25:49
27. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 52:03 + 26:07
28. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 52:09 + 26:13
29. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 56:17 + 30:21
30. Lukeš František FSP0501 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:42 + 31:46
31. Král Quido PGP0410 SK Praga 61:09 + 35:13
32. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 62:15 + 36:19
33. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 66:21 + 40:25
34. Kozák Jakub ROU0401 SKOB Roudnice nad Labem 68:14 + 42:18
35. Kocman Lukáš PGP0411 SK Praga 70:53 + 44:57
36. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:42 + 56:46
Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga DISK
H18
3.82 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 27:17
2. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 29:25 + 2:08
3. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 32:15 + 4:58
4. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 32:59 + 5:42
5. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 35:38 + 8:21
6. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 55:25 + 28:08
7. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 57:00 + 29:43
8. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 98:36 + 71:19
Kozadajev Adam KNC0303 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H20
3.88 km, 75 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 34:24
2. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 0:01
3. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 52:27 + 18:03
Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga DISK
H21K
3.83 km, 85 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3898
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 44:16 4175
2. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 47:54 + 3:38 3877
3. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 50:46 + 6:30 3643
4. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:56 + 12:40 3138
5. Němec Tomáš 0130001 OK SUDOP 57:37 + 13:21
6. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 63:23 + 19:07 2611
7. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:31 + 19:15 2600
8. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 71:09 + 26:53 1975
H21L
5.55 km, 125 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8378
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 31:09 8833
2. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 33:47 + 2:38 8163
3. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 33:53 + 2:44 8138
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 34:29 + 3:20 7985
5. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 34:36 + 3:27 7955
6. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 35:40 + 4:31 7684
7. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 37:12 + 6:03 7294
8. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 37:39 + 6:30 7180
9. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 37:58 + 6:49 7099
10. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 38:30 + 7:21 6964
11. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 38:34 + 7:25 6947
12. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 39:07 + 7:58 6807
13. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 39:12 + 8:03 6785
14. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 39:20 + 8:11 6752
15. Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga 40:33 + 9:24 6442
15. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 40:33 + 9:24 6442
17. Pavlů Ondřej PGP8904 SK Praga 40:48 + 9:39 6379
18. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 41:00 + 9:51 6328
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 41:07 + 9:58 6298
20. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 41:29 + 10:20 6205
21. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 41:50 + 10:41 6116
22. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 42:50 + 11:41 5861
23. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 43:01 + 11:52 5815
23. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 43:01 + 11:52 5815
25. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 43:17 + 12:08 5747
26. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 43:58 + 12:49 5573
27. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 44:54 + 13:45 5336
28. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:20 + 14:11 5225
29. Průša Michal VSP7310 USK Praha 45:38 + 14:29 5149
30. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 45:40 + 14:31 5141
31. Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice 45:51 + 14:42 5094
32. Modrý Marek SCP8807 OK Sparta Praha 46:08 + 14:59 5022
33. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 15:31 4886
34. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:46 + 15:37 4861
35. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 47:07 + 15:58 4772
36. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:43 + 17:34 4365
37. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 49:42 + 18:33 4115
38. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 49:48 + 18:39 4089
39. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 50:19 + 19:10 3958
40. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 50:33 + 19:24 3899
41. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 51:13 + 20:04 3729
42. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 51:19 + 20:10 3704
43. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 51:39 + 20:30 3619
44. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 52:06 + 20:57 3504
44. Janas Petr PGP7106 SK Praga 52:06 + 20:57 3504
46. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 53:05 + 21:56 3254
47. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 53:18 + 22:09 3199
48. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 54:08 + 22:59 2987
49. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:18 + 23:09 2945
50. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:21 + 24:12 2678
51. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 55:22 + 24:13 2673
52. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 56:08 + 24:59 2478
53. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:26 + 25:17 2402
54. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 56:50 + 25:41 2300
55. Semík Jan VSP6507 USK Praha 58:25 + 27:16 1898
55. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 58:25 + 27:16 1898
57. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 58:47 + 27:38 1804
58. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 60:20 + 29:11 1410
59. Komín David PGP7405 SK Praga 60:34 + 29:25 1351
60. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 60:46 + 29:37 1300
61. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 29:46 1262
62. Jůzek Martin DKP8604 Oddíl OB Kotlářka 63:07 + 31:58 702
63. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 69:57 + 38:48 0
64. Šťovíček Jan DVP7703 DVP ORIENTATION 75:10 + 44:01 0
65. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 80:36 + 49:27 0
66. Bouda Milan 0020002 Berouňáci 82:42 + 51:33
67. Dvořáček Dan 0280002 Cookies & Pancakes 91:35 + 60:26
68. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 174:39 + 143:30 0
Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DISK 0
H35
5.16 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:54
2. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:46 + 1:52
3. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 42:23 + 3:29
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 44:02 + 5:08
5. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 44:25 + 5:31
6. Hošek Lubomír PCB6101 SKP České Budějovice 44:31 + 5:37
7. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 44:39 + 5:45
8. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 44:51 + 5:57
9. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 46:44 + 7:50
10. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 47:12 + 8:18
11. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 48:24 + 9:30
12. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 10:36
13. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 50:35 + 11:41
14. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 51:07 + 12:13
15. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 51:10 + 12:16
16. Lukeš Zdeněk FSP7403 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:14 + 12:20
17. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 51:31 + 12:37
18. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 13:12
19. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 52:16 + 13:22
20. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 53:03 + 14:09
21. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 53:14 + 14:20
22. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 53:35 + 14:41
23. Doležal Jan PGP8400 SK Praga 55:17 + 16:23
24. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 55:46 + 16:52
25. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 57:20 + 18:26
26. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 57:37 + 18:43
27. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 58:34 + 19:40
28. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 59:04 + 20:10
29. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 61:52 + 22:58
30. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 65:11 + 26:17
31. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 66:14 + 27:20
32. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 66:16 + 27:22
33. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 66:30 + 27:36
34. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 69:00 + 30:06
35. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 70:02 + 31:08
36. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 70:34 + 31:40
37. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 71:04 + 32:10
38. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 71:24 + 32:30
39. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 72:19 + 33:25
40. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 75:05 + 36:11
41. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:47 + 37:53
42. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 79:28 + 40:34
43. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 85:26 + 46:32
44. Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka 86:34 + 47:40
45. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 88:28 + 49:34
46. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 92:31 + 53:37
47. Kváča Vladimír DKP7706 Oddíl OB Kotlářka 95:27 + 56:33
48. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:58 + 64:04
49. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 105:19 + 66:25
Kabát Jan PGP6901 SK Praga DISK
Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka DISK
Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole DISK
H45
4.13 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 31:40
2. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 33:04 + 1:24
3. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 36:00 + 4:20
4. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 36:01 + 4:21
5. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 37:55 + 6:15
6. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 39:09 + 7:29
7. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 39:22 + 7:42
8. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 39:25 + 7:45
9. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 39:42 + 8:02
10. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 39:43 + 8:03
11. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 41:08 + 9:28
12. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 41:14 + 9:34
13. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 41:22 + 9:42
14. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 41:23 + 9:43
15. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 42:34 + 10:54
16. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 44:06 + 12:26
17. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 44:44 + 13:04
18. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 44:56 + 13:16
19. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 46:51 + 15:11
20. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 47:00 + 15:20
21. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 48:19 + 16:39
22. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 48:21 + 16:41
23. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 48:25 + 16:45
24. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:41 + 17:01
25. Vydra Lukáš DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 50:00 + 18:20
26. Halač Jaroslav HCE6700 TJ Hostivice 50:24 + 18:44
27. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 50:39 + 18:59
28. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 51:18 + 19:38
29. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 51:19 + 19:39
29. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 51:19 + 19:39
31. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 52:28 + 20:48
32. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 52:35 + 20:55
33. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 53:01 + 21:21
34. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 53:05 + 21:25
35. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 53:11 + 21:31
36. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 53:42 + 22:02
37. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 54:30 + 22:50
38. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 54:47 + 23:07
39. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 55:07 + 23:27
40. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:51 + 25:11
41. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 58:57 + 27:17
42. Šňupárek Ondřej 59:23 + 27:43
43. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 59:36 + 27:56
44. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:04 + 28:24
45. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 60:31 + 28:51
46. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 60:46 + 29:06
47. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 61:58 + 30:18
48. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 62:00 + 30:20
49. Zicha Josef RIC7300 OB Říčany 62:06 + 30:26
50. Řehořek Jan 0120001 ob nikolajka 62:51 + 31:11
51. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 63:21 + 31:41
52. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 65:14 + 33:34
53. Stěpanov Ilja 0150001 zadny 65:47 + 34:07
54. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 65:54 + 34:14
55. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:51 + 35:11
56. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 67:52 + 36:12
57. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 68:25 + 36:45
58. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:32 + 37:52
59. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 70:25 + 38:45
60. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 73:03 + 41:23
61. Aschermann David KAM6500 OK Kamenice 74:41 + 43:01
62. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:35 + 47:55
63. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:40 + 51:00
64. Kuttelwascher Radek HCE6801 TJ Hostivice 84:46 + 53:06
65. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 89:25 + 57:45
66. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 91:55 + 60:15
66. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 91:55 + 60:15
68. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 93:11 + 61:31
69. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 96:49 + 65:09
70. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 99:22 + 67:42
71. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 100:55 + 69:15
72. Koten Petr 0060001 neregistrován 109:56 + 78:16
H55
3.11 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 38:42
2. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 38:49 + 0:07
3. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 39:34 + 0:52
4. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 41:40 + 2:58
5. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 42:43 + 4:01
6. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 44:12 + 5:30
7. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 45:30 + 6:48
8. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 47:53 + 9:11
9. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 49:41 + 10:59
10. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 50:16 + 11:34
11. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 56:30 + 17:48
12. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 59:04 + 20:22
13. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 62:53 + 24:11
14. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 64:29 + 25:47
15. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:22 + 27:40
16. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 69:00 + 30:18
17. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 74:40 + 35:58
MS Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 43:42 + 5:00
H65
2.54 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 34:08
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 34:12 + 0:04
3. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 36:26 + 2:18
4. Uher Petr VSP5001 USK Praha 37:14 + 3:06
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 38:21 + 4:13
6. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:26 + 5:18
7. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 39:59 + 5:51
8. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 40:57 + 6:49
9. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 41:21 + 7:13
10. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 41:37 + 7:29
11. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 41:43 + 7:35
12. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 42:53 + 8:45
13. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 43:46 + 9:38
14. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 45:51 + 11:43
15. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 50:37 + 16:29
16. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 64:34 + 30:26
17. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:59 + 30:51
18. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 67:17 + 33:09
19. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 67:57 + 33:49
20. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 68:47 + 34:39
21. Janoušek Vladimír 0200001 Vlašim 69:18 + 35:10
22. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 70:40 + 36:32
23. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 73:11 + 39:03
24. Tučný Jan 0090001 Tučňáci OB 90:58 + 56:50
Kotecký Roman PGP4900 SK Praga DISK
H75
1.95 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 32:54
2. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 39:50 + 6:56
3. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 44:10 + 11:16
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 68:58 + 36:04
5. Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. 89:41 + 56:47
T3
3.09 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořejší Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 42:02
2. Hruška Peter 0160001 Neregistrovaní Hruškovi 49:31 + 7:29
3. Šimerka Jan 0100001 Šimerka 54:38 + 12:36
4. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 54:52 + 12:50
5. Valentová Alžběta 0300003 DKP 55:04 + 13:02
6. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 59:14 + 17:12
7. Břízek Petr LOU8000 SK Moravan Louňovice 59:50 + 17:48
8. Haková Magda PGP7651 SK Praga 65:23 + 23:21
9. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 65:32 + 23:30
10. Nekolný Karel 0270001 OMNICRAFT 65:50 + 23:48
11. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 66:44 + 24:42
12. Chramostová Blanka KAM7551 OK Kamenice 67:25 + 25:23
13. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 67:28 + 25:26
14. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 67:51 + 25:49
15. Dobyášová Zuzana KAM8052 OK Kamenice 68:04 + 26:02
16. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 68:20 + 26:18
17. Vojtěchovský Martin 0050001 Dezorientovaní 68:41 + 26:39
18. Geffertová Radka FSP7650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:42 + 26:40
19. Sládková Zuzana TEH8751 Sokol Tehov 69:20 + 27:18
20. Němečková Michaela RIC7452 OB Říčany 71:49 + 29:47
21. Švejdová Martina ZVO7453 OB SK Zvole 74:23 + 32:21
22. Švejdová Eliška ZVO0454 OB SK Zvole 75:15 + 33:13
23. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 76:01 + 33:59
24. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 77:59 + 35:57
25. Dobiáš Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 80:54 + 38:52
26. Tulachová Anna 0310001 USK Praha - neregistrovaní 84:41 + 42:39
27. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 84:46 + 42:44
28. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 85:41 + 43:39
29. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 85:49 + 43:47
30. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:42 + 45:40
31. Ptáčková Helena DKP7750 Oddíl OB Kotlářka 88:40 + 46:38
32. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 99:22 + 57:20
33. Burgr Richard 0260001 MKP 102:08 + 60:06
34. Hüblová Kateřina FSP7750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:47 + 60:45
35. Ptáček Josef DKP7204 Oddíl OB Kotlářka 104:00 + 61:58
36. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 117:22 + 75:20
37. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 125:10 + 83:08
38. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 132:38 + 90:36
Albrecht Vladimír KAM7800 OK Kamenice DISK
Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Stoklasová Kamila RIC7852 OB Říčany DISK
Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady DISK
Mikuláš Radek PGP6404 SK Praga DISK
Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Šnejdar Ondřej 0030001 - DISK
Basistová Darina 0180002 DOR DISK
Štěpánková Adéla KAM7552 OK Kamenice DISK
T5
5.03 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 50:00
2. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 60:38 + 10:38
3. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 73:45 + 23:45
4. Plch Martin 0320001 Martin Plch 88:18 + 38:18
5. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:51 + 38:51
6. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 90:21 + 40:21
7. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 99:47 + 49:47
8. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 107:46 + 57:46
9. Pechačová Kateřina DCH7951 Radioelektronika Cheb 121:14 + 71:14
10. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 124:40 + 74:40
Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka DISK
Štěpová Dana PGP7456 SK Praga DISK
TF
3.01 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 17:30
2. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 25:50 + 8:20
3. Mlčkovská Anna ZVO1351 OB SK Zvole 28:20 + 10:50
4. Janda Vít 0070002 Kulíšci 29:49 + 12:19
5. Silovská Natálie RIC1452 OB Říčany 31:15 + 13:45
6. Rypáček Radim TJP1300 TJ Sokol Troja 31:19 + 13:49
7. Večerková Klára DKP1452 Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 14:28
8. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 34:09 + 16:39
9. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 34:33 + 17:03
10. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 34:40 + 17:10
11. Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha 35:39 + 18:09
11. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 35:39 + 18:09
13. Juřina Michal FYD1300 Jizerský klub OB Frýdlant 37:19 + 19:49
14. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 37:46 + 20:16
15. Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha 39:00 + 21:30
16. Mičánková Thea LOU1253 SK Moravan Louňovice 40:42 + 23:12
17. Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš 41:22 + 23:52
18. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 41:23 + 23:53
19. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 25:01
20. Matějovský Vojtěch DKP1209 Oddíl OB Kotlářka 46:55 + 29:25
21. Jůzková Anna DKP1652 Oddíl OB Kotlářka 48:41 + 31:11
22. Jičínská Markéta DKP1161 Oddíl OB Kotlářka 49:16 + 31:46
23. Tejklová Stela TAP1254 KOB Tretra Praha 49:43 + 32:13
24. Moudrá Marie DKP1062 Oddíl OB Kotlářka 49:46 + 32:16
25. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 34:36
26. Hübl Hugo FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:11 + 34:41
27. Collis Helena DKP54xx Oddíl OB Kotlářka 65:27 + 47:57
28. Moráčková Meda ZBP1750 OOB SK Zbraslav 171:22 + 153:52
29. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 250:00 + 232:30
Randík Jakub SOB1800 SOBSA DISK
Míka Štěpán DKP1504 Oddíl OB Kotlářka DISK