Výsledky závodu: Cena východních Čech - E3

Datum:
30.08.2020
Místo konání:
Hajnice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Liščí hora - Hajnice, 1:10000, e=5m
Ředitel závodu:
Justa Pavel
Hlavní rozhodčí:
Šabatka Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Losman Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10N
4.20 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 24:08
2. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 27:00 + 2:52
3. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 27:29 + 3:21
4. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 29:25 + 5:17
5. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 31:32 + 7:24
6. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 32:22 + 8:14
7. Vrbatová Barbora HOSxxx1 TJ Tatran Hostinné 33:18 + 9:10
8. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 36:28 + 12:20
9. Basistová Aneta DOR1057 OK Dobříš 37:11 + 13:03
10. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 13:19
11. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 40:33 + 16:25
12. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 41:23 + 17:15
13. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 18:15
14. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 46:12 + 22:04
15. Hrušová Kateřina 0170001 50:25 + 26:17
16. Ladýřová Alžběta SHK1058 OK Slavia Hradec Králové 50:56 + 26:48
17. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 55:28 + 31:20
D10C
2.50 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 21:44
2. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 22:36 + 0:52
3. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 1:31
4. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 24:45 + 3:01
5. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 24:58 + 3:14
6. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 26:05 + 4:21
7. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 26:14 + 4:30
8. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:34 + 4:50
9. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 27:32 + 5:48
10. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení 27:59 + 6:15
11. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 6:16
12. Málková Karolína SHK1051 OK Slavia Hradec Králové 30:27 + 8:43
13. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 8:47
14. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 31:22 + 9:38
15. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 31:34 + 9:50
16. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 10:03
17. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 10:41
18. Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov 32:56 + 11:12
19. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 33:07 + 11:23
20. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 33:40 + 11:56
21. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 35:11 + 13:27
22. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 35:21 + 13:37
23. Dvorská Veronika CHC1054 K.O.B. Choceň 36:18 + 14:34
24. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 36:52 + 15:08
25. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:19 + 17:35
26. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 39:45 + 18:01
27. Bláhová Klára HJL1150 Sokol Horní Jelení 39:58 + 18:14
28. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 40:19 + 18:35
29. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 43:19 + 21:35
30. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení 48:54 + 27:10
31. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 49:30 + 27:46
32. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:22 + 32:38
33. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 55:19 + 33:35
34. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 61:04 + 39:20
D12A
2.90 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 23:15
2. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 23:30 + 0:15
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 23:39 + 0:24
4. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 24:22 + 1:07
5. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 25:51 + 2:36
6. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 25:56 + 2:41
7. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 26:17 + 3:02
8. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 26:57 + 3:42
9. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 27:18 + 4:03
10. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 29:41 + 6:26
11. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:13 + 6:58
12. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 8:01
13. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:36 + 8:21
14. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 32:33 + 9:18
15. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 32:48 + 9:33
16. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:58 + 10:43
17. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 34:06 + 10:51
18. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 35:22 + 12:07
19. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 36:12 + 12:57
20. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:24 + 15:09
21. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 39:19 + 16:04
22. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:57 + 17:42
23. Kaplanová Viktorie HJL0850 Sokol Horní Jelení 47:27 + 24:12
24. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 48:34 + 25:19
Suchá Anežka PHK0960 OK 99 Hradec Králové DISK
D12B
2.30 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 20:13
2. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 21:54 + 1:41
3. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 22:48 + 2:35
4. Žižková Klára ZBM0955 SK Žabovřesky Brno 24:38 + 4:25
5. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 24:44 + 4:31
6. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 25:52 + 5:39
7. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 25:58 + 5:45
8. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:24 + 8:11
9. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 8:22
10. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 29:39 + 9:26
11. Panáčková Alžběta 0010001 29:49 + 9:36
12. Klöslová Sofie AOP0854 Orientační Běh Opava 30:47 + 10:34
13. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 30:58 + 10:45
14. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 31:08 + 10:55
15. Rutová Renata PHK0959 OK 99 Hradec Králové 31:38 + 11:25
16. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:45 + 12:32
17. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 33:08 + 12:55
18. Ptáčková Ema PZR0952 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:35 + 13:22
19. Kalousová Julie KON0850 KOB Konice 35:14 + 15:01
20. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 37:38 + 17:25
21. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 37:53 + 17:40
22. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 38:37 + 18:24
23. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 38:45 + 18:32
24. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 38:47 + 18:34
25. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 40:47 + 20:34
26. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 41:10 + 20:57
27. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 43:38 + 23:25
28. Selixová Anežka 0240002 58:18 + 38:05
D14A
3.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 27:10
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 27:33 + 0:23
3. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 27:48 + 0:38
4. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:35 + 1:25
5. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 29:02 + 1:52
6. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 29:41 + 2:31
7. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 29:55 + 2:45
8. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 30:11 + 3:01
9. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 30:42 + 3:32
10. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 31:52 + 4:42
11. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 31:54 + 4:44
12. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 32:50 + 5:40
13. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 32:53 + 5:43
14. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 34:00 + 6:50
15. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 34:12 + 7:02
15. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 34:12 + 7:02
17. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 34:33 + 7:23
18. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 34:37 + 7:27
19. Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 34:43 + 7:33
20. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 7:44
21. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:29 + 8:19
21. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 35:29 + 8:19
23. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 35:42 + 8:32
24. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:21 + 9:11
25. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 36:37 + 9:27
26. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 36:56 + 9:46
27. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 10:40
28. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 38:42 + 11:32
29. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 44:21 + 17:11
30. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 50:36 + 23:26
Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové DISK
D14B
2.90 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 30:18
2. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 33:29 + 3:11
3. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 33:42 + 3:24
4. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 3:29
5. Selixová Mariana 0240001 34:42 + 4:24
6. Bartášková Karolína ASU0799 Magnus Orienteering 36:53 + 6:35
7. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 65:17 + 34:59
D16B
4.10 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 31:52
2. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 32:06 + 0:14
3. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 32:37 + 0:45
4. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 33:33 + 1:41
5. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 34:21 + 2:29
6. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 35:19 + 3:27
7. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 35:54 + 4:02
8. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:20 + 4:28
9. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 36:37 + 4:45
10. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 37:51 + 5:59
11. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 38:31 + 6:39
12. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 38:48 + 6:56
13. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 39:24 + 7:32
14. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:27 + 7:35
15. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 40:42 + 8:50
16. Ondrová Anna ZBM0553 SK Žabovřesky Brno 41:08 + 9:16
17. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 43:41 + 11:49
18. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 44:00 + 12:08
19. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 44:11 + 12:19
20. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 45:54 + 14:02
21. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:06 + 16:14
22. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 51:29 + 19:37
23. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:30 + 19:38
24. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:08 + 20:16
25. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 20:35
26. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 53:27 + 21:35
27. Bala Julia CHC0456 K.O.B. Choceň 54:31 + 22:39
28. Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno 56:57 + 25:05
29. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:37 + 25:45
30. Pobucká Eliška ASU0550 Magnus Orienteering 60:38 + 28:46
31. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 68:45 + 36:53
32. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 70:10 + 38:18
D18B
4.90 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 38:16
2. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 3:22
3. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 44:26 + 6:10
4. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 49:40 + 11:24
5. Petriláková Anežka Rozári DOR0251 OK Dobříš 51:41 + 13:25
6. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 16:36
7. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 17:07
8. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 57:57 + 19:41
9. Burešová Karolína ZAM0352 OB TJ Sokol Žamberk 63:09 + 24:53
10. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 63:38 + 25:22
11. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 64:17 + 26:01
12. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 70:32 + 32:16
13. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 80:45 + 42:29
14. Durdová Michaela 0250002 85:51 + 47:35
0. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 47:04 + 8:48
D21E
6.70 km, 180 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Indráková Adéla ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 48:04
2. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 0:56
3. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 54:03 + 5:59
4. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 54:10 + 6:06
5. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 55:08 + 7:04
6. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 55:42 + 7:38
7. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 56:01 + 7:57
8. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 57:59 + 9:55
9. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 58:28 + 10:24
10. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 59:28 + 11:24
11. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 59:56 + 11:52
12. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 60:33 + 12:29
13. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 62:24 + 14:20
14. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 63:02 + 14:58
0. Fenclová Marta (e3 kosová) LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 64:51 + 16:47
D21A
5.60 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 48:12
2. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 55:07 + 6:55
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 56:15 + 8:03
4. Mazurek Agnieszka CHC0154 K.O.B. Choceň 56:48 + 8:36
5. König Lucie AOP8851 Orientační Běh Opava 56:52 + 8:40
6. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 57:44 + 9:32
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 58:22 + 10:10
8. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 58:25 + 10:13
9. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 60:08 + 11:56
10. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 62:24 + 14:12
10. Ciura Aleksandra CHC0155 K.O.B. Choceň 62:24 + 14:12
12. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 62:42 + 14:30
13. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 62:45 + 14:33
14. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 68:39 + 20:27
15. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 68:53 + 20:41
16. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 78:23 + 30:11
17. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 80:14 + 32:02
18. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 86:51 + 38:39
D21B
4.80 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 48:45
2. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 50:47 + 2:02
3. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 54:38 + 5:53
4. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 56:06 + 7:21
5. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 58:43 + 9:58
6. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 59:32 + 10:47
7. Vandělíková Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 61:09 + 12:24
8. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 61:22 + 12:37
9. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 68:28 + 19:43
10. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 68:38 + 19:53
11. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 68:51 + 20:06
12. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 70:03 + 21:18
13. Makaloušová Hana 0080001 70:08 + 21:23
14. Rajnošek Tereza KSU8691 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:07 + 22:22
15. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:31 + 22:46
16. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 72:43 + 23:58
17. Krčálová Gabriela DKP8658 Oddíl OB Kotlářka 74:45 + 26:00
18. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:53 + 30:08
19. Česáková Iva 0080002 92:15 + 43:30
20. Šmídová Klára UBM9857 MENISKOS Brno 97:11 + 48:26
21. Humlíčková Martina UBM0151 MENISKOS Brno 107:01 + 58:16
22. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 108:13 + 59:28
D35B
5.20 km, 110 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 44:33
2. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 50:04 + 5:31
3. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 52:32 + 7:59
4. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 53:28 + 8:55
5. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 53:52 + 9:19
6. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 54:10 + 9:37
7. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 56:36 + 12:03
8. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 57:38 + 13:05
9. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 60:54 + 16:21
10. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 63:33 + 19:00
11. Librová Lucie AOP8050 Orientační Běh Opava 63:47 + 19:14
12. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 71:18 + 26:45
13. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 71:46 + 27:13
14. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 73:17 + 28:44
15. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:19 + 28:46
16. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 74:00 + 29:27
17. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 74:55 + 30:22
18. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 75:55 + 31:22
19. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 76:57 + 32:24
20. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:50 + 34:17
D35C
3.80 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 41:34
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 41:47 + 0:13
3. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 44:09 + 2:35
4. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 47:50 + 6:16
5. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:37 + 9:03
6. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:14 + 12:40
7. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:10 + 14:36
8. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 58:56 + 17:22
9. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:18 + 22:44
10. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 71:02 + 29:28
11. Sekaninová Jitka ASU7750 Magnus Orienteering 119:05 + 77:31
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK
D40B
4.80 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 40:02
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 44:20 + 4:18
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:56 + 5:54
4. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:25 + 7:23
5. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 49:55 + 9:53
6. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 51:36 + 11:34
7. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 53:06 + 13:04
8. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 16:42
9. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:04 + 17:02
10. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 58:33 + 18:31
11. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 60:25 + 20:23
12. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 21:55
13. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 62:30 + 22:28
14. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:11 + 25:09
15. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 65:21 + 25:19
16. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 65:35 + 25:33
17. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:22 + 27:20
18. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 68:07 + 28:05
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 68:14 + 28:12
20. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 73:30 + 33:28
21. Štáblová Michaela KSU7787 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:20 + 41:18
22. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:25 + 46:23
23. Paloncý Jana KSU7878 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:34 + 50:32
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D40C
3.40 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 40:07
2. Tomandlová Radka 0070002 41:57 + 1:50
3. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:52 + 6:45
4. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 48:43 + 8:36
5. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 52:51 + 12:44
6. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:47 + 14:40
7. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 57:00 + 16:53
8. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 70:11 + 30:04
9. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 74:29 + 34:22
10. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 75:31 + 35:24
D45B
4.40 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 0110002 39:30
2. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 41:56 + 2:26
3. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 41:58 + 2:28
4. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 44:49 + 5:19
5. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 5:35
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 47:16 + 7:46
7. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 48:23 + 8:53
8. Firešová Andrea ZBM7353 SK Žabovřesky Brno 50:38 + 11:08
9. Etterle-Biederman Liliann CHC7352 K.O.B. Choceň 50:45 + 11:15
10. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:14 + 11:44
11. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:33 + 12:03
12. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 52:17 + 12:47
13. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 52:58 + 13:28
13. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 52:58 + 13:28
15. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 53:25 + 13:55
16. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 53:44 + 14:14
17. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 54:45 + 15:15
18. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 56:41 + 17:11
19. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 58:36 + 19:06
20. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 59:10 + 19:40
21. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 60:37 + 21:07
22. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 61:52 + 22:22
23. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 66:58 + 27:28
24. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 78:30 + 39:00
D45C
3.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 35:28
2. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 8:17
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 45:03 + 9:35
4. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 47:35 + 12:07
5. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:08 + 12:40
6. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:14 + 12:46
7. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 49:29 + 14:01
8. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 51:01 + 15:33
9. Durdová Miroslava 0250001 51:48 + 16:20
10. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 52:08 + 16:40
11. Bulířová Blanka 0320001 53:03 + 17:35
12. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:20 + 17:52
13. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 55:39 + 20:11
14. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 56:22 + 20:54
15. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 57:36 + 22:08
16. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 58:47 + 23:19
17. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 58:59 + 23:31
18. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 59:08 + 23:40
19. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:25 + 23:57
20. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 62:14 + 26:46
21. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 66:17 + 30:49
22. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 67:21 + 31:53
23. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:11 + 32:43
24. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 75:26 + 39:58
25. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 75:43 + 40:15
Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš DISK
D50B
3.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 37:38
2. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:51 + 1:13
3. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 39:15 + 1:37
4. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 40:46 + 3:08
5. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 42:28 + 4:50
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:14 + 6:36
7. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 46:10 + 8:32
8. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:10 + 9:32
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:22 + 9:44
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:10 + 10:32
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 12:13
12. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:14 + 12:36
13. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 50:31 + 12:53
14. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 54:16 + 16:38
15. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 63:51 + 26:13
16. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 65:39 + 28:01
17. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 68:06 + 30:28
D50C
3.10 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 42:03
2. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 42:41 + 0:38
3. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:23 + 4:20
4. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:47 + 36:44
D55
3.10 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:03
2. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 33:11 + 3:08
3. Davi Jana ASU6199 Magnus Orienteering 35:06 + 5:03
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 35:16 + 5:13
5. Galíková Jana TBM6351 KOS TJ Tesla Brno 35:29 + 5:26
6. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 36:35 + 6:32
7. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 37:22 + 7:19
8. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 41:18 + 11:15
9. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 42:12 + 12:09
10. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 43:50 + 13:47
11. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 44:19 + 14:16
12. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 45:07 + 15:04
13. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 45:31 + 15:28
14. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 46:08 + 16:05
15. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 48:37 + 18:34
16. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 49:32 + 19:29
17. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 50:07 + 20:04
18. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 50:59 + 20:56
19. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 53:54 + 23:51
20. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 55:13 + 25:10
21. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:38 + 26:35
22. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 59:04 + 29:01
23. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 62:09 + 32:06
24. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 62:26 + 32:23
25. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 63:33 + 33:30
26. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:26 + 34:23
D60
2.90 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 32:16
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:31 + 0:15
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 34:05 + 1:49
4. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 34:21 + 2:05
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 35:44 + 3:28
6. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 37:09 + 4:53
7. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:33 + 6:17
8. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 38:53 + 6:37
9. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 40:17 + 8:01
10. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 42:45 + 10:29
11. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 44:43 + 12:27
12. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 14:19
13. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 48:36 + 16:20
14. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:51 + 24:35
15. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 60:37 + 28:21
16. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 63:11 + 30:55
Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín DISK
D65
2.90 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 36:09
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 36:58 + 0:49
3. Kolaříková Věra SBK5251 KOB START Blansko 37:13 + 1:04
4. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 38:51 + 2:42
5. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 39:15 + 3:06
6. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 40:09 + 4:00
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 41:04 + 4:55
8. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 44:29 + 8:20
9. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 47:52 + 11:43
10. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 49:53 + 13:44
11. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 51:45 + 15:36
12. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:57 + 16:48
13. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:11 + 17:02
14. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 55:15 + 19:06
15. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 59:38 + 23:29
16. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 77:16 + 41:07
H10N
4.20 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 24:05
2. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 26:14 + 2:09
3. Kraus Jan SJC1003 Sportcentrum Jičín 27:07 + 3:02
4. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 30:05 + 6:00
5. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 32:23 + 8:18
6. Vrbata Alan HOSxxxx TJ Tatran Hostinné 33:06 + 9:01
7. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:18 + 10:13
8. Šatínský Jan SHK1103 OK Slavia Hradec Králové 35:07 + 11:02
9. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 35:08 + 11:03
10. Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka 37:09 + 13:04
11. Krätzer Vojtěch STA1203 OK Střelka 38:54 + 14:49
12. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 39:57 + 15:52
13. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 41:01 + 16:56
14. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 41:58 + 17:53
15. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 46:03 + 21:58
16. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 49:08 + 25:03
17. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 51:10 + 27:05
18. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 62:07 + 38:02
19. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 71:29 + 47:24
20. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 75:10 + 51:05
21. Liber Tomáš AOP1302 Orientační Běh Opava 77:29 + 53:24
H10C
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 20:57
2. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 21:45 + 0:48
3. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:07 + 1:10
4. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 22:14 + 1:17
5. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 22:32 + 1:35
6. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 23:59 + 3:02
7. Liber Václav AOP1000 Orientační Běh Opava 24:40 + 3:43
8. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:57 + 4:00
9. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:52 + 4:55
10. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 26:21 + 5:24
11. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 28:25 + 7:28
12. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:13 + 8:16
13. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:24 + 9:27
14. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 31:23 + 10:26
15. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 32:27 + 11:30
16. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 34:36 + 13:39
17. Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 37:26 + 16:29
18. Macek Václav ASU1249 Magnus Orienteering 38:10 + 17:13
19. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 39:13 + 18:16
20. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 40:48 + 19:51
21. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 41:40 + 20:43
22. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 42:04 + 21:07
23. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 43:18 + 22:21
24. Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové 43:36 + 22:39
25. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:42 + 22:45
26. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 49:26 + 28:29
27. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 49:48 + 28:51
28. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 58:17 + 37:20
H12A
3.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 21:20
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 23:18 + 1:58
3. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 24:49 + 3:29
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 27:08 + 5:48
5. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 27:27 + 6:07
6. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 27:31 + 6:11
7. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 27:46 + 6:26
8. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 28:06 + 6:46
9. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 28:11 + 6:51
10. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 29:21 + 8:01
11. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 29:54 + 8:34
12. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 30:23 + 9:03
13. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 30:32 + 9:12
14. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 30:37 + 9:17
15. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:48 + 9:28
16. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 31:23 + 10:03
17. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:53 + 10:33
18. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 31:59 + 10:39
19. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 32:21 + 11:01
20. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:13 + 11:53
21. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 33:33 + 12:13
22. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 37:29 + 16:09
23. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 38:49 + 17:29
24. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 46:32 + 25:12
25. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:38 + 31:18
Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka DISK
Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava DISK
Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk DISK
H12B
2.90 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 26:31
2. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 26:38 + 0:07
3. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 26:44 + 0:13
4. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 27:40 + 1:09
5. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:05 + 1:34
6. Kupilík Vít ASU0911 Magnus Orienteering 30:06 + 3:35
7. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 31:20 + 4:49
7. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:20 + 4:49
9. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:25 + 5:54
10. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 32:56 + 6:25
11. Wierer Antonín STA0901 OK Střelka 33:51 + 7:20
12. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 11:13
13. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 37:47 + 11:16
14. Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka 38:25 + 11:54
15. Kresta Tomáš TBM0908 KOS TJ Tesla Brno 40:21 + 13:50
16. Libra Matyáš PZR0900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:39 + 15:08
17. Odehnal Matyáš 0060003 45:59 + 19:28
18. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 21:25
19. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 48:12 + 21:41
20. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 53:27 + 26:56
H14A
3.90 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 23:51
2. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 24:31 + 0:40
3. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 24:49 + 0:58
4. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:46 + 1:55
5. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 26:07 + 2:16
6. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:37 + 2:46
7. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 27:07 + 3:16
8. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 27:17 + 3:26
9. Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 27:41 + 3:50
10. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 28:36 + 4:45
11. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 29:04 + 5:13
12. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 29:10 + 5:19
12. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 29:10 + 5:19
14. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 29:45 + 5:54
15. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 30:00 + 6:09
16. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 30:44 + 6:53
17. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 8:16
18. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 32:11 + 8:20
19. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:12 + 9:21
20. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 9:54
21. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:02 + 10:11
22. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:00 + 13:09
23. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 38:23 + 14:32
24. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:15 + 20:24
25. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 47:01 + 23:10
26. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 49:19 + 25:28
27. Suchý Štěpán PHK0607 OK 99 Hradec Králové 50:10 + 26:19
28. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 50:13 + 26:22
Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno DISK
H14B
3.30 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Jan ASU0606 Magnus Orienteering 28:19
2. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 29:43 + 1:24
3. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 32:12 + 3:53
4. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 34:40 + 6:21
5. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 34:51 + 6:32
6. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 7:10
7. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 7:27
8. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 8:12
9. Sekanina Ondřej ASU0745 Magnus Orienteering 39:54 + 11:35
10. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:18 + 24:59
11. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 53:31 + 25:12
12. Hruška Tadeáš STA0703 OK Střelka 54:19 + 26:00
13. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 68:46 + 40:27
H16B
4.70 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 31:12
2. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. Brněnská 31:33 + 0:21
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 31:41 + 0:29
4. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 31:45 + 0:33
5. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 32:39 + 1:27
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 33:03 + 1:51
7. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 34:08 + 2:56
8. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 35:22 + 4:10
9. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:37 + 4:25
10. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 36:43 + 5:31
11. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 5:44
12. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 37:11 + 5:59
13. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 37:30 + 6:18
14. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 37:31 + 6:19
15. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 37:36 + 6:24
16. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 40:16 + 9:04
17. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 40:38 + 9:26
18. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 42:20 + 11:08
19. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 42:55 + 11:43
20. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 43:05 + 11:53
21. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 43:54 + 12:42
22. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 44:42 + 13:30
23. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 45:27 + 14:15
24. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:38 + 14:26
25. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 46:00 + 14:48
26. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 46:53 + 15:41
27. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 49:00 + 17:48
28. Ważny Artur CHC0504 K.O.B. Choceň 49:03 + 17:51
29. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 50:21 + 19:09
30. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:34 + 20:22
31. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 52:12 + 21:00
32. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:35 + 22:23
33. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:48 + 22:36
34. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:29 + 24:17
35. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:39 + 30:27
36. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 72:23 + 41:11
37. Klapetek Václav AOP0503 Orientační Běh Opava 87:48 + 56:36
38. Kobylka David ASU0546 Magnus Orienteering 94:38 + 63:26
39. Klösel Samuel AOP0504 Orientační Běh Opava 98:15 + 67:03
Krätzer Jakub STA0501 OK Střelka DISK
Paděrová Jana TBM KOS TJ Tesla Brno DISK
H18B
5.40 km, 110 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 33:45
2. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:56 + 2:11
2. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 35:56 + 2:11
4. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 39:02 + 5:17
5. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 39:22 + 5:37
6. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 5:40
7. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 39:30 + 5:45
8. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 39:58 + 6:13
9. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 40:24 + 6:39
9. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 6:39
11. Procinger Jakub STH0302 SK Studenec 40:50 + 7:05
12. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 42:45 + 9:00
13. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 44:33 + 10:48
14. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 44:54 + 11:09
15. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 44:56 + 11:11
16. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 45:18 + 11:33
17. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 45:48 + 12:03
18. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:47 + 14:02
19. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 49:49 + 16:04
20. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 50:53 + 17:08
21. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 52:22 + 18:37
22. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 54:03 + 20:18
23. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 56:34 + 22:49
24. Rajnoha Tomáš UBM0303 MENISKOS Brno 60:03 + 26:18
25. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:02 + 27:17
26. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:52 + 36:07
Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň DISK
H21E
9.90 km, 285 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 63:31
2. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 65:17 + 1:46
3. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 65:36 + 2:05
4. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 67:32 + 4:01
5. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 67:45 + 4:14
6. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 69:35 + 6:04
7. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:44 + 6:13
8. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:49 + 6:18
9. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 69:59 + 6:28
10. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:28 + 7:57
11. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 71:32 + 8:01
12. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 72:39 + 9:08
13. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 74:07 + 10:36
14. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:23 + 10:52
15. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:18 + 13:47
16. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 78:00 + 14:29
17. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 78:17 + 14:46
18. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:30 + 14:59
19. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 79:36 + 16:05
20. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:41 + 18:10
21. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:47 + 22:16
22. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:53 + 29:22
23. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 122:08 + 58:37
Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice DISK
0. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 184:13 + 120:42
H21A
8.30 km, 225 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 57:55
2. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 60:52 + 2:57
3. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 61:08 + 3:13
4. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 61:53 + 3:58
5. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 62:09 + 4:14
6. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 62:18 + 4:23
7. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 64:05 + 6:10
8. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:55 + 8:00
9. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 66:42 + 8:47
10. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 67:29 + 9:34
11. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 68:51 + 10:56
12. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 69:13 + 11:18
13. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 71:33 + 13:38
14. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 71:40 + 13:45
15. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 72:07 + 14:12
16. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 72:22 + 14:27
17. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 73:08 + 15:13
18. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 73:57 + 16:02
19. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 75:10 + 17:15
20. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:07 + 19:12
21. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 77:13 + 19:18
22. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 78:23 + 20:28
23. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 78:52 + 20:57
24. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 84:55 + 27:00
H21B
6.50 km, 185 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 53:48
2. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 54:40 + 0:52
3. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 57:00 + 3:12
4. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 57:15 + 3:27
5. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 61:05 + 7:17
6. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 65:39 + 11:51
7. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 66:05 + 12:17
8. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:48 + 13:00
9. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 68:10 + 14:22
10. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:53 + 17:05
11. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 71:57 + 18:09
12. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 74:46 + 20:58
13. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 80:53 + 27:05
14. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 86:29 + 32:41
Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering DISK
H21C
5.60 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 52:50
2. Málek Jan PZR9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:43 + 2:53
3. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:45 + 2:55
4. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 57:34 + 4:44
5. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 61:41 + 8:51
6. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 70:00 + 17:10
7. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 73:24 + 20:34
8. Srba Matěj UBM9602 MENISKOS Brno 73:54 + 21:04
9. Knotek Vojtěch 0030001 75:45 + 22:55
10. Odehnal Lukáš 0060004 83:25 + 30:35
11. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 176:22 + 123:32
Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H35B
6.70 km, 180 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 50:41
2. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 51:17 + 0:36
3. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 52:02 + 1:21
4. Bláha Jan HJL8200 Sokol Horní Jelení 54:32 + 3:51
5. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 54:33 + 3:52
6. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 56:03 + 5:22
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 56:24 + 5:43
8. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:34 + 6:53
9. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 58:40 + 7:59
10. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 59:35 + 8:54
11. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 60:34 + 9:53
12. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 64:35 + 13:54
13. Tomášek Petr STE8001 SK SKI-OB Šternberk 64:45 + 14:04
14. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 66:15 + 15:34
15. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:37 + 17:56
16. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 69:21 + 18:40
17. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 69:49 + 19:08
18. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 75:04 + 24:23
19. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 75:15 + 24:34
20. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 76:09 + 25:28
21. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 78:34 + 27:53
22. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 80:23 + 29:42
23. Palaščak Honza 0260001 85:43 + 35:02
24. Mikan Petr 0270001 86:18 + 35:37
25. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 90:48 + 40:07
H35C
5.60 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 65:09
2. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 65:20 + 0:11
3. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 69:40 + 4:31
4. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 71:43 + 6:34
5. Kozel Jiří STA8101 OK Střelka 73:34 + 8:25
6. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB Tretra Praha 85:15 + 20:06
7. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení 88:41 + 23:32
8. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 130:09 + 65:00
H40B
6.50 km, 185 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 50:23
2. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 53:51 + 3:28
3. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 60:18 + 9:55
4. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 60:52 + 10:29
5. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 62:18 + 11:55
6. Gmur Karol CHC7605 K.O.B. Choceň 63:42 + 13:19
7. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 64:21 + 13:58
8. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:22 + 14:59
9. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 68:22 + 17:59
10. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 68:36 + 18:13
11. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 69:23 + 19:00
12. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 70:48 + 20:25
13. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 72:18 + 21:55
14. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 74:27 + 24:04
15. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 74:47 + 24:24
16. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 75:26 + 25:03
17. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 76:42 + 26:19
18. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 78:44 + 28:21
19. Greschner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 84:06 + 33:43
20. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 90:31 + 40:08
21. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 95:00 + 44:37
H40C
4.90 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 44:44
2. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:39 + 8:55
3. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 53:47 + 9:03
4. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 55:58 + 11:14
5. Kroupa Filip LPU7602 OK Lokomotiva Pardubice 59:31 + 14:47
6. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 65:20 + 20:36
7. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 65:52 + 21:08
8. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:10 + 23:26
9. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:39 + 33:55
10. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 118:47 + 74:03
Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové DISK
H45B
5.60 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 40:53
2. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 44:32 + 3:39
3. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 47:33 + 6:40
4. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 49:37 + 8:44
5. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 50:09 + 9:16
6. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 50:14 + 9:21
7. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 51:09 + 10:16
8. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 51:51 + 10:58
9. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 53:04 + 12:11
10. Biederman Pawel CHC7102 K.O.B. Choceň 55:18 + 14:25
11. Bolehovský Pavel VSP7103 USK Praha 56:44 + 15:51
12. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 57:06 + 16:13
13. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 57:19 + 16:26
14. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 57:49 + 16:56
15. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 58:52 + 17:59
16. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 61:36 + 20:43
17. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 61:41 + 20:48
18. Macek Karel ASU7102 Magnus Orienteering 68:29 + 27:36
19. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 68:43 + 27:50
20. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 70:04 + 29:11
21. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:13 + 29:20
22. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:00 + 34:07
23. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 75:39 + 34:46
24. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:49 + 34:56
25. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 76:11 + 35:18
26. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 77:52 + 36:59
27. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 82:41 + 41:48
28. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:15 + 44:22
29. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 89:17 + 48:24
30. Aleš Kresta 0150001 89:59 + 49:06
Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice DISK
Liber Vlastimil AOP6402 Orientační Běh Opava DISK
H45C
4.80 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 42:55
2. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 43:01 + 0:06
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 44:01 + 1:06
4. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 46:12 + 3:17
4. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:12 + 3:17
6. Tomandl Jan 0070001 47:15 + 4:20
7. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 49:04 + 6:09
8. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 7:14
9. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 52:17 + 9:22
10. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 53:18 + 10:23
11. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:07 + 12:12
12. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 56:47 + 13:52
13. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 57:14 + 14:19
14. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:11 + 16:16
15. Bulíř Jiří 0320002 59:18 + 16:23
16. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 61:43 + 18:48
17. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 62:21 + 19:26
18. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 64:11 + 21:16
19. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 65:45 + 22:50
20. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 66:31 + 23:36
21. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:06 + 24:11
22. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:25 + 26:30
23. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 72:09 + 29:14
24. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 75:17 + 32:22
25. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:30 + 46:35
Švestka Jiří KVS6810 SKOB Kobra Vsetín DISK
H50B
5.20 km, 110 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Widziewicz Remigiusz CHC6604 K.O.B. Choceň 43:54
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 45:52 + 1:58
3. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 45:55 + 2:01
4. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 46:08 + 2:14
5. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 48:30 + 4:36
6. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 48:31 + 4:37
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 48:47 + 4:53
8. Křivda Ivan 0110001 49:54 + 6:00
9. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:20 + 7:26
10. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 55:45 + 11:51
11. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 56:12 + 12:18
12. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 62:52 + 18:58
13. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 62:53 + 18:59
14. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 63:46 + 19:52
15. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 64:51 + 20:57
16. Chvojka Zbyšek DKP6401 Oddíl OB Kotlářka 71:59 + 28:05
17. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 73:41 + 29:47
18. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:55 + 38:01
Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Navrátil Václav KON6427 KOB Konice DISK
H50C
4.40 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 48:18
2. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 53:03 + 4:45
3. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:45 + 12:27
4. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 62:40 + 14:22
5. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 64:25 + 16:07
6. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:23 + 23:05
7. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:33 + 23:15
8. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 75:30 + 27:12
Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové DISK
H55B
4.40 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 36:37
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 38:39 + 2:02
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 41:18 + 4:41
4. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 43:09 + 6:32
5. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 8:35
6. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 45:42 + 9:05
7. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:00 + 9:23
8. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 49:18 + 12:41
9. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:05 + 14:28
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 15:41
11. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:43 + 16:06
12. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 55:05 + 18:28
13. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:41 + 19:04
14. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 61:12 + 24:35
15. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 62:21 + 25:44
16. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 66:04 + 29:27
17. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:16 + 33:39
18. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 72:55 + 36:18
19. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 73:31 + 36:54
H55C
4.10 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:57
2. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 49:17 + 4:20
3. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 49:20 + 4:23
4. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 55:27 + 10:30
5. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 59:16 + 14:19
6. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:33 + 20:36
7. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 67:28 + 22:31
H60
4.10 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 37:26
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 39:18 + 1:52
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 41:29 + 4:03
4. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 6:03
5. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 46:11 + 8:45
6. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 46:51 + 9:25
7. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 48:01 + 10:35
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 50:25 + 12:59
9. Kostka Evžen AOP5701 Orientační Běh Opava 50:43 + 13:17
10. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 53:20 + 15:54
11. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:51 + 16:25
12. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 59:53 + 22:27
13. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:15 + 23:49
14. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 63:28 + 26:02
15. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 68:51 + 31:25
16. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 75:16 + 37:50
17. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 93:09 + 55:43
Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H65
3.80 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 38:12
2. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 40:17 + 2:05
3. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 40:46 + 2:34
4. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 41:45 + 3:33
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 41:46 + 3:34
6. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 43:14 + 5:02
7. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 43:16 + 5:04
8. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko 44:21 + 6:09
9. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 6:57
10. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:18 + 7:06
11. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 46:01 + 7:49
12. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 46:27 + 8:15
13. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 46:40 + 8:28
14. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 47:44 + 9:32
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 11:04
16. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 50:53 + 12:41
17. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 51:20 + 13:08
18. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 53:52 + 15:40
19. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 56:19 + 18:07
20. Junek Petr STH5501 SK Studenec 58:54 + 20:42
21. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 75:34 + 37:22
H70
2.90 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:46
2. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 29:58 + 1:12
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 30:34 + 1:48
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:54 + 2:08
5. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 33:25 + 4:39
6. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 34:41 + 5:55
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:48 + 6:02
8. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:44 + 8:58
9. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 38:31 + 9:45
10. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:17 + 10:31
10. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:17 + 10:31
12. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 41:35 + 12:49
13. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:14 + 13:28
14. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 43:58 + 15:12
15. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:35 + 15:49
16. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:56 + 18:10
17. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 51:21 + 22:35
18. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 55:09 + 26:23
19. Kašpar Josef HOB4601 SK OB Horní Benešov 57:15 + 28:29
20. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 68:26 + 39:40
H75
2.30 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 24:35
2. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 29:17 + 4:42
3. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 31:54 + 7:19
4. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 32:59 + 8:24
5. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 36:11 + 11:36
6. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 45:37 + 21:02
7. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 21:58
8. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 46:38 + 22:03
9. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:31 + 32:56
HDR
4.20 km, 75 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ruta Jiří PHK OK 99 Hradec Králové 28:53
2. Kraus Vojta SJC1303 Sportcentrum Jičín 29:37 + 0:44
3. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 2:54
4. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 31:52 + 2:59
5. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín 32:44 + 3:51
6. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 32:57 + 4:04
7. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 33:34 + 4:41
8. Hájková Klára BBM1050 BETA URSUS Orienteering 34:08 + 5:15
9. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 34:21 + 5:28
10. Basistová Darina DOR OK Dobříš 34:28 + 5:35
11. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 36:17 + 7:24
12. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 37:32 + 8:39
13. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 37:41 + 8:48
14. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:12 + 9:19
15. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 38:27 + 9:34
16. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 40:40 + 11:47
17. Bláha Štěpán HJL1300 Sokol Horní Jelení 41:04 + 12:11
18. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:07 + 12:14
19. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 43:18 + 14:25
20. Hepner Martin SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 43:21 + 14:28
21. Neyrinck Nina VSP13xx USK Praha 45:04 + 16:11
22. Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka 45:42 + 16:49
23. Havlíček Kristyán 001 45:54 + 17:01
24. Kozlová Eliška STA1351 OK Střelka 47:11 + 18:18
25. Doleželová Leona STA1551 OK Střelka 47:25 + 18:32
26. Toužil Jan SHK OK Slavia Hradec Králové 49:25 + 20:32
27. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 49:53 + 21:00
28. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 22:33
29. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 51:34 + 22:41
30. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:59 + 24:06
31. Chrtková Naďa PHK OK 99 Hradec Králové 53:11 + 24:18
32. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 53:21 + 24:28
33. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 53:49 + 24:56
34. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 55:39 + 26:46
35. Hájek Jan BBM1401 BETA URSUS Orienteering 56:04 + 27:11
36. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 56:07 + 27:14
37. Bulířová Dora 0320003 56:32 + 27:39
38. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 58:03 + 29:10
39. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 58:50 + 29:57
40. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 58:53 + 30:00
41. Pračka Michal RIC1400 OB Říčany 59:07 + 30:14
42. Černý Matouš PHK OK 99 Hradec Králové 60:20 + 31:27
43. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 61:34 + 32:41
44. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 34:32
45. Dvorský Michal CHC1401 K.O.B. Choceň 66:28 + 37:35
46. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:52 + 46:59
Kroupová Eliška LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
0. Basisa Tobiáš DOR OK Dobříš 30:03 + 1:10
P
3.20 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košťál Pavel SHK OK Slavia Hradec Králové 30:11
2. Bartášek Tomáš ASU0447 Magnus Orienteering 32:03 + 1:52
3. Jirků František 0230002 32:07 + 1:56
4. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:49 + 2:38
5. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 34:08 + 3:57
6. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 5:19
7. Odehnal Karel 0060001 36:41 + 6:30
8. Švestková Jana KVS7060 SKOB Kobra Vsetín 36:57 + 6:46
9. Kobylka Roman ASU6749 Magnus Orienteering 41:18 + 11:07
10. Kroupová Jarmila 0280001 43:04 + 12:53
11. Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering 43:29 + 13:18
12. Čiháková Olga HOR7651 TJ Jiskra Hořice 44:21 + 14:10
13. Havlíková Markéta 0200002 44:45 + 14:34
14. Langová Majka BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:46 + 14:35
15. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:05 + 14:54
16. Schnauberková Petra Andre 0050005 45:30 + 15:19
17. Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 45:49 + 15:38
18. Matoušková Petra 0160001 46:02 + 15:51
19. Markoš Martin 0050006 47:03 + 16:52
20. Kloslová Zuzana AOP Orientační Běh Opava 47:25 + 17:14
21. Odehnalová Andrea 0060002 48:43 + 18:32
22. Plachá Radka STA7551 OK Střelka 52:06 + 21:55
23. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 55:10 + 24:59
24. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:00 + 25:49
25. Hájková Michaela BBM7750 BETA URSUS Orienteering 56:28 + 26:17
26. Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín 57:38 + 27:27
27. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 58:56 + 28:45
28. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 70:40 + 40:29
29. Kořínková Žaneta 0200001 70:55 + 40:44
30. Švestka Patrik KVS0810 SKOB Kobra Vsetín 81:22 + 51:11
Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov DISK
T
5.00 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sommer Jaroslav 0050001 65:21
2. Jahoda Jiří 0050002 68:18 + 2:57
3. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:56 + 3:35
4. Fridrichovský Jan 0200003 72:11 + 6:50
5. Masák Lukáš 0050003 74:56 + 9:35
6. Rutar Martin LOV7700 lepus.cz 83:04 + 17:43
7. Medlíková Zuzana 0120001 83:08 + 17:47
8. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 89:53 + 24:32
Petr Janás 0050004 DISK
Doležal Lukáš SHK OK Slavia Hradec Králové DISK