Výsledky závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
02.09.2020
Místo konání:
Mohelnice
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
1: 4000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Vystavěl Dušan - R1
Kategorie:
D     H    
D
3.00 km, 15 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9245
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 11:47 9581
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 12:24 + 0:37 9115
3. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 12:30 + 0:43 9039
4. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 12:39 + 0:52 8926
5. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 12:53 + 1:06 8749
6. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 12:55 + 1:08 8724
7. Hančová Petra LPU9659 C OK Lokomotiva Pardubice 13:08 + 1:21 8560
8. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 13:21 + 1:34 8397
9. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 13:25 + 1:38 8346
10. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 13:39 + 1:52 8170
11. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 13:54 + 2:07 7981
12. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 14:00 + 2:13 7905
13. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 14:01 + 2:14 7892
14. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 14:03 + 2:16 7867
15. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 14:08 + 2:21 7804
16. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 14:11 + 2:24 7766
17. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 14:13 + 2:26 7741
17. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 14:13 + 2:26 7741
19. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 14:21 + 2:34 7640
19. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 14:21 + 2:34 7640
21. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 14:33 + 2:46 7489
22. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 14:39 + 2:52 7414
23. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 14:40 + 2:53 7401
24. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 15:21 + 3:34 6884
25. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 15:25 + 3:38 6834
25. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 15:25 + 3:38 6834
27. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 15:39 + 3:52 6658
28. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 15:41 + 3:54 6632
29. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 15:44 + 3:57 6595
30. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 15:46 + 3:59 6569
31. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 15:50 + 4:03 6519
32. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 16:05 + 4:18 6330
33. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 16:13 + 4:26 6229
33. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 4:26 6229
35. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 16:19 + 4:32 6154
36. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 16:54 + 5:07 5712
37. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 17:01 + 5:14 5624
38. Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 17:04 + 5:17 5586
39. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 17:09 + 5:22 5523
40. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 17:18 + 5:31 5410
41. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 17:31 + 5:44 5246
42. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 17:33 + 5:46 5221
43. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 17:42 + 5:55 5108
44. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 17:50 + 6:03 5007
45. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 18:08 + 6:21 4780
46. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 18:29 + 6:42 4515
47. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 18:39 + 6:52 4389
48. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 18:53 + 7:06 4213
49. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 19:04 + 7:17 4074
50. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:14 + 7:27 3948
51. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 21:04 + 9:17 2562
52. Hornová Lenka UOL9053 C SOB Olomouc 21:43 + 9:56 2071
53. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 22:26 + 10:39 1529
54. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 23:09 + 11:22 987
55. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:10 + 15:23 0
H
3.50 km, 15 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9617
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 11:27 9635
2. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 11:28 + 0:01 9621
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 11:30 + 0:03 9593
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 11:58 + 0:31 9202
5. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 12:07 + 0:40 9077
6. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 12:12 + 0:45 9007
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 12:14 + 0:47 8979
8. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 12:18 + 0:51 8923
9. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 12:45 + 1:18 8546
10. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 12:48 + 1:21 8504
10. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 12:48 + 1:21 8504
12. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 12:49 + 1:22 8490
13. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 12:59 + 1:32 8350
14. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 13:01 + 1:34 8322
15. Škvor Ota KAM9900 C OK Kamenice 13:08 + 1:41 8224
15. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:08 + 1:41 8224
17. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 13:11 + 1:44 8182
17. Vystavěl Ondřej JPV9807 C Oddíl OS SK Prostějov 13:11 + 1:44 8182
19. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 13:14 + 1:47 8140
20. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 13:16 + 1:49 8113
21. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 13:17 + 1:50 8099
22. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 13:18 + 1:51 8085
23. Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 13:20 + 1:53 8057
24. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 13:22 + 1:55 8029
24. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 13:22 + 1:55 8029
26. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 13:23 + 1:56 8015
27. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 13:27 + 2:00 7959
28. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 13:29 + 2:02 7931
29. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 13:30 + 2:03 7917
30. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:37 + 2:10 7819
31. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 13:53 + 2:26 7596
32. Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:54 + 2:27 7582
33. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 14:01 + 2:34 7484
34. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 14:13 + 2:46 7316
35. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 14:16 + 2:49 7274
36. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 14:21 + 2:54 7204
37. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 14:27 + 3:00 7121
38. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 14:28 + 3:01 7107
39. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 14:32 + 3:05 7051
40. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:42 + 3:15 6911
41. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:43 + 3:16 6897
42. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:44 + 3:17 6883
42. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:44 + 3:17 6883
44. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 14:54 + 3:27 6743
45. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 15:05 + 3:38 6590
46. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 15:07 + 3:40 6562
46. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 3:40 6562
48. Bartoš Vojtěch MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně 15:08 + 3:41 6548
49. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 15:11 + 3:44 6506
50. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:14 + 3:47 6464
51. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:16 + 3:49 6436
52. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 15:27 + 4:00 6282
53. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 15:33 + 4:06 6198
54. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 15:45 + 4:18 6031
55. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 15:58 + 4:31 5849
56. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 16:01 + 4:34 5807
57. Pelikán Lukáš PGP9810 C SK Praga 16:15 + 4:48 5612
58. Damek Ondřej SIT0503 B OK SILESIA 16:23 + 4:56 5500
59. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 16:31 + 5:04 5388
60. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 16:39 + 5:12 5276
61. Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:41 + 5:14 5248
62. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 16:51 + 5:24 5109
63. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 17:04 + 5:37 4927
64. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 17:15 + 5:48 4773
65. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 17:16 + 5:49 4759
66. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:23 + 5:56 4662
67. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 17:26 + 5:59 4620
68. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 17:39 + 6:12 4438
69. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:13 + 7:46 3125
69. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 19:13 + 7:46 3125
71. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 19:21 + 7:54 3013
72. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 19:25 + 7:58 2957
73. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 19:29 + 8:02 2901
74. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 21:14 + 9:47 1434
75. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 21:17 + 9:50 1392
76. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 21:57 + 10:30 834
77. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 22:25 + 10:58 442
78. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 22:39 + 11:12 247
79. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:47 + 11:20 135
80. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 23:03 + 11:36 0
81. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 26:30 + 15:03 0
Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron DISK 0
Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov DISK 0
Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha DISK 0
Gawel Jiří JBM5700 C JG Sport DISK
Mudrák Štěpán LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Bořánek Michal VSP0007 R USK Praha DISK 0