Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim - stav po 3 závodech

Datum:
24.01.2020
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček TAP Ano Ano
2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček LME Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Mikulová Stella ZVO1250 425.72 1. 217.07( 1)208.65( 1)
2 Kolářová Veronika LOU1050 404.32 2. 202.39( 2)153.35( 6) 201.93( 2)
3 Havlíčková Zuzana RIC1051 377.67 2. 183.96( 5)193.71( 2)
4 Magazu Sophia DOR1152 365.46 4. 185.62( 4) 179.84( 4)
5 Blehová Barbora DOR1151 321.66 4. 151.78( 7)169.88( 4)
6 Neškudlová Anna KAM1152 220.06 8. 98.44(10)121.62( 8)
7 Břízková Alžběta LOU1153 210.48 1. 210.48( 1)
8 Rejšková Klára KAM1251 189.42 3. 189.42( 3)
9 Pecklová Laura DOR1150 189.22 3. 189.22( 3)
10 Dobyášová Adéla KAM1051 187.13 3. 187.13( 3)
11 Šunková Sára LOU1051 182.22 6. 182.22( 6)
12 Komová Johana DOR1058 157.75 5. 157.75( 5)
13 Kalinová Lisa SPC1158 149.43 8. 149.43( 8)
14 Kolářová Alena ZVO1153 147.29 7. 147.29( 7)
15 Pokorná Elen KAM1151 145.81 7. 145.81( 9) 0.00( 7)
16 Vošlajerová Marie LME1050 139.61 5. 139.61( 5)
17 Brotánková Klára ROU1151 120.43 9. 120.43( 9)
18 Kolářová Zuzana LOU1250 111.46 6. 111.46( 6)
19 Basistová Aneta DOR1057 99.50 10. 99.50(10)
20 Hezká Adéla DOR1053 55.39 11. 55.39(11)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 415.18 1. 208.33( 1)200.98( 1) 206.85( 1)
2 Havlíčková Veronika RIC0853 B 395.46 2. 196.45( 2)161.61(11) 199.01( 2)
3 Mišeková Lucie KAM1050 B 381.12 4. 188.94( 4)181.91( 5) 192.18( 4)
4 Mikulová Tereza ZVO0851 B 379.62 3. 177.56( 5) 185.48( 4)194.14( 3)
5 Seidlová Magdalena RIC0950 B 364.87 3. 195.21( 3)169.66( 7)
6 Vaughanová Sára LOU0853 B 357.20 5. 175.91( 7) 181.29( 5)
7 Baštová Justýna DOR0952 B 349.46 6. 176.32( 6)173.14( 6)
8 Oliveriusová Anna DKL0851 B 346.41 3. 147.19(12)199.22( 3)
9 Žemlová Magdalena KAM0950 B 319.59 8. 154.13(10)165.46( 8)144.99(11)
10 Balejová Sofie KAM0951 B 318.78 8. 161.96( 8) 156.82(10)
11 Šunková Berta LOU0850 314.08 10. 150.66(11)163.42(10)
12 Herynková Lucie RIC0952 277.35 13. 132.59(13)144.76(13)
13 Pokorná Sára KAM0952 264.40 8. 102.64(15) 161.76( 8)
14 Šimková Anežka LME0950 234.16 14. 117.08(14) 117.08( P)
15 Michalíková Klára ZVO0954 199.80 2. 199.80( 2)
16 Hezká Tereza DOR0855 176.56 14. 97.35(14) 79.21(15)
17 Pěkná Alžběta ROU0950 173.38 6. 173.38( 6)
18 Berná Klára ODV0851 166.12 7. 166.12( 7)
19 Vaculovičová Alžběta DOR0956 163.47 9. 163.47( 9)
20 Vondrášková Kateřina KAM0858 160.96 9. 160.96( 9)
21 Břízková Anna LOU0851 156.77 9. 156.77( 9)
22 Michalíková Alžběta ZVO0953 147.33 12. 147.33(12)
23 Havlová Veronika KNC0950 135.75 12. 15.59(17) 120.16(12)
24 Krátká Linda ROU0851 119.01 15. 30.20(16) 88.81(15)
25 Syblíková Rozálie ODV0856 108.18 13. 108.18(13)
26 Berchová Anežka LME0951 102.23 14. 102.23(14)
27 Blehová Veronika DOR0852 58.39 16. 58.39(16)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Housková Barbora DOR0655 A 421.64 1. 212.47( 1)209.17( 1)193.88( 3)
2 Bambousková Julie DOR0650 A 405.90 1. 198.23( 2)190.42( 3) 207.67( 1)
3 Kotková Adéla RIC0655 A 398.87 2. 189.31( 3) 200.42( 2)198.45( 2)
4 Mišeková Kateřina KAM0756 A 366.35 4. 179.81( 5)186.54( 4)171.79( 7)
5 Havlová Tereza KNC0750 A 364.30 4. 173.34( 6)160.97( 9) 190.96( 4)
6 Kotenová Markéta RIC0651 B 362.91 4. 171.90( 7) 186.54( 4)176.37( 6)
7 Magazu Annabelle DOR0657 B 357.21 5. 170.68( 8) 179.72( 6)177.49( 5)
8 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 351.91 4. 181.25( 4)170.41( 8) 170.66( 8)
9 Krejčová Hana ROU0653 B 342.97 7. 168.16( 9)174.81( 7)
10 Švejdová Karolína ZVO0752 B 326.36 10. 166.58(10)144.42(11) 159.78(10)
11 Polívková Beáta RIC0652 288.73 11. 151.04(11)137.69(12)
12 Fialová Kateřina DOR0754 276.09 11. 133.68(13)142.41(11)
13 Vařeková Marianna RIC0760 220.48 14. 123.77(14) 96.71(15)
14 Pilátová Rozálie DKL0750 211.50 13. 73.94(16) 87.47(17)124.03(13)
15 Dostálová Judita HCE0750 172.98 16. 57.83(17)115.15(16)
16 Kašparová Alžběta DOR0753 164.96 9. 164.96( 9)
17 Hudosová Kristýna RIC0750 157.09 14. 92.35(14) 64.74(16)
18 Vejražková Anna KPY0750 147.65 10. 147.65(10)
19 Šáchová Magdalena DOR0659 140.55 12. 140.55(12)
20 Nekovářová Lucie RIC0757 137.39 15. 21.43(20)115.96(15)
21 Kohoutová Zdeňka DKL0651 134.64 12. 134.64(12)
22 Žemlová Barbora KAM0751 118.79 14. 118.79(14)
23 Vláčilová Anna RIC0657 110.05 13. 110.05(13)
24 Křečková Apolena KAM0755 88.90 15. 88.90(15)
25 Vavřinová Johana HCE0751 87.07 19. 17.84(22) 69.23(19)
26 Koubková Tereza DOR0651 78.33 18. 0.00(24) 78.33(18)
27 Bestová Tereza KNC0653 51.99 20. 51.99(20)
28 Herynková Klára RIC0758 40.49 18. 40.49(18)
29 Svobodová Andrea SLA0751 28.58 21. 28.58(21)
30 Alblová Zuzana LME0660 28.55 19. 28.55(19)
31 Buková Hana ROU0750 17.91 21. 17.91(21)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Švecová Karolína ZVO0557 A 225.13 1. 114.67( 1)109.25( 1) 110.46( 1)
2 Linhartová Klára ZVO0556 B 191.82 2. 94.14( 2) 81.43( 5) 97.68( 2)
3 De Heij Laura RIC0450 B 183.30 3. 91.19( 3) 92.11( 3) 83.47( 4)
4 Arnoštová Veronika DOR0455 B 181.16 2. 69.36( 5) 98.64( 2) 82.52( 5)
5 Nováková Nina KAM0554 B 170.79 3. 78.93( 4) 91.86( 3)
6 Šantorová Eliška ROZ0552 149.36 4. 86.53( 4) 62.83( 6)
7 Víšková Veronika KAM0452 124.59 6. 64.88( 6) 59.71( 7) 49.43( 7)
8 Kotenová Barbora RIC0452 101.67 8. 48.68( 8) 52.99( 8) 14.14( 8)
9 Pilátová Amálie DKL0450 97.58 6. 29.54(11) 68.04( 6)
10 Štěpánková Julie KAM0458 82.82 7. 63.08( 7) 19.74( 9)
11 Volná Hana RIC0555 38.56 9. 38.56( 9)
12 Vláčilová Barbora RIC0457 29.94 10. 29.94(10)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Švecová Anežka ZVO0352 A 202.57 1. 99.44( 2)103.13( 1) 90.00( 2)
2 Kašparová Barbora SLA0251 B 202.12 1. 104.83( 1) 97.29( 3)
3 Rousová Lucie DKL0251 B 195.72 1. 95.72( 3) 100.00( 1)
4 Baštová Julie DOR0353 B 188.95 2. 89.37( 4) 99.58( 2)
5 Jirasová Anežka DOR0350 155.98 4. 78.26( 5) 77.72( 5) 44.26( 4)
6 Buková Anežka ROU0351 99.24 6. 47.31( 6) 51.93( 6)
7 Nentvichová Julie DOR0351 87.11 4. 87.11( 4)
8 Kándlová Ema DCE0351 74.45 3. 74.45( 3)
D20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 A 210.84 1. 110.84( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Nováková Eliška PDY0150 B 169.98 2. 85.05( 3) 83.42( 2) 84.93( 2)
3 Míchalová Šárka KPY0050 B 126.20 3. 70.85( 5) 55.35( 3) 0.00( 5)
4 Sedláčková Linda ROZ0050 105.44 4. 71.23( 4) 34.21( 4) 0.00( 4)
5 Šrámková Hana RIC0051 104.10 2. 104.10( 2)
6 Geislerová Aneta DKL0151 52.33 6. 52.33( 6)
7 Benešová Hana DKL0050 19.45 3. 13.09( 7) 6.36( 3)
8 Vallová Kristýna ZVO0152 1.92 8. 1.92( 8)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Rejšek Čeněk KAM1002 391.84 2. 198.80( 2) 193.04( 3)
2 Neškudla Jan KAM1005 371.02 1. 163.67( 6) 207.35( 1)
3 Hrádek Vojtěch ROU1000 362.44 2. 163.02( 8)199.42( 2)
4 Gregor Kevin DOR1001 361.21 3. 196.48( 3) 164.73( 7)
5 Lazar David RIC1001 338.28 5. 166.91( 5)171.37( 7)
6 Bašus Ondřej KAM1004 334.96 1. 117.89(13)217.07( 1)
7 Oliverius Filip DKL1000 329.78 4. 149.49( 9)180.29( 4)
8 Müller Karel HCE1000 285.81 8. 121.32(12) 164.49( 8)
9 Posch Jaroslav RIC1201 267.85 3. 84.34(17)183.51( 3)
10 Šunka Hubert LOU1200 215.70 9. 64.13(18)151.57( 9)
11 Mlčkovský Ondřej ZVO1101 204.73 1. 204.73( 1)
12 Houdek Jakub ODV1006 199.61 2. 199.61( 2)
13 Sláma Marek KAM1201 192.07 4. 192.07( 4)
14 Kapoun Jáchym LBE1002 188.29 5. 188.29( 5)
15 Černý Martin RIC1004 180.91 4. 180.91( 4)
16 Vaculovič Matěj DOR1004 178.14 5. 178.14( 5)
17 Piškule František ODV1003 175.63 6. 175.63( 6)
18 Zápotocký Tomáš SLA1200 173.66 6. 173.66( 6)
19 Pinkr Josef HCE1200 170.07 8. 170.07( 8)
20 Pešek Jan LOU1002 163.48 7. 163.48( 7)
21 Prox Jan RIC1003 147.73 10. 147.73(10)
22 Nedoma Oliver PDY1000 140.04 11. 140.04(11)
23 Kašpar Ladislav SLA1000 139.70 10. 139.70(10)
24 Sláma Kryštof KAM1000 124.86 9. 124.86( 9)
25 Berný Jáchym ODV1000 117.92 10. 117.92(10)
26 Hruška Tomáš DOR1002 112.70 14. 112.70(14)
27 Albl Matouš LME1111 111.49 15. 111.49(15)
28 Vaněk Jáchym ROU1201 101.75 11. 101.75(11)
29 Zábranský František ROU1102 94.90 16. 94.90(16)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Matys Ondřej DOR0803 B 414.52 1. 203.39( 1) 205.80( 1)208.72( 1)
2 Baxa David LBE0800 B 392.66 2. 201.46( 2)191.20( 3)
3 Magazu Lukas DOR0805 B 388.25 2. 201.81( 2)186.44( 5)185.06( 4)
4 Etrych Jonáš DOR0907 B 375.88 3. 183.14( 4)192.74( 3)
5 Kohoutek Lukáš RIC0805 B 342.86 3. 194.80( 3)148.06(10)
6 Pilát Jaromír DKL0900 B 314.44 5. 69.50(14) 143.31(11)171.13( 5)
7 Bazinek Lukáš ROU0802 B 314.34 7. 147.28( 7) 167.06( 8)
8 Komín Matyáš DKL0901 B 312.08 6. 147.83( 6) 149.70( 9)162.38( 9)
9 Linhart Jakub ZVO0802 B 294.42 10. 100.24(11) 135.94(12)158.48(10)
10 Jiras František DOR0900 279.45 8. 126.40( 9)153.05( 8)
11 Kolář David ZVO0805 200.08 2. 200.08( 2)
12 Kapoun Matěj LBE0801 193.45 11. 69.81(17)123.64(11)
13 Šimek Matouš KAM0800 192.51 4. 192.51( 4)
14 Zavadil Adam KAM0901 181.01 5. 181.01( 5)
15 Piškule Štěpán ODV0900 171.01 6. 171.01( 6)
16 Volný Ondřej RIC0807 170.71 7. 170.71( 7)
17 Peckl Kryštof DOR0806 168.91 6. 168.91( 6)
18 Hradil Michal HCE0900 161.78 7. 161.78( 7)
19 Vít Samuel Aron KAM0804 144.21 8. 144.21( 8)
20 Španěl Viktor DOR0901 127.73 13. 127.73(13)
21 Pačes František KNC0801 126.08 10. 126.08(10)
22 De Heij Robert RIC0800 119.90 14. 119.90(14)
23 Koma Lukáš DOR0903 109.64 15. 109.64(15)
24 Gešev Martin LOU0900 99.13 12. 99.13(12)
25 Kubeček Tomáš DOR0808 94.09 12. 94.09(12)
26 Švejda Jáchym ZVO0902 79.30 13. 79.30(13)
27 Foršt Bruno DOR0905 77.23 13. 77.23(13)
28 Kuttelwascher Marek HCE0901 74.90 16. 74.90(16)
29 Zavadil Štěpán KAM0902 57.53 15. 57.53(15)
30 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 28.68 16. 28.68(16)
31 Mahei Mykola KNC0804 1.02 17. 1.02(17)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Bárta Viktor ZVO0601 A 413.56 1. 211.83( 1)191.31( 4) 201.73( 2)
2 Jiras Antonín DOR0701 A 406.84 2. 207.61( 2)199.23( 3)192.25( 3)
3 Hůla Tomáš LBE0602 A 388.56 2. 180.56( 3) 199.55( 2)189.01( 4)
4 Lorenc Václav DOR0702 A 371.96 1. 170.74( 5)201.22( 1)
5 Španěl Filip DOR0704 B 334.31 5. 143.92( 8)190.39( 5)
6 Perkner Vít ZVO0603 B 309.37 4. 171.89( 4)137.48(12)
7 Žižka Přemysl DOR0706 B 304.78 5. 159.79( 6)138.20(11) 144.99( 5)
8 Kubát Matyáš RIC0601 B 303.31 6. 161.93( 6)141.38( 6)
9 Beran František SLA0700 B 294.21 7. 154.25( 7)139.96( 9)
10 Pelant Jan RIC0700 278.05 8. 133.59(10)144.46( 8)
11 Kuttelwascher Adam HCE0601 273.66 7. 116.59(13)157.07( 7)
12 Kohoutek Tomáš RIC0603 254.75 12. 119.78(12)134.97(13)
13 Heller Jakub ROU0702 212.17 14. 91.02(15)121.15(14)
14 Zápotocký Jiří SLA0800 206.01 1. 206.01( 1)
15 Dragoun Matěj DOR0603 174.27 16. 67.34(16)106.93(16)
16 Lazar Tomáš RIC0704 139.27 10. 0.00(18)139.27(10)
17 Hruška Marek DOR0604 137.82 9. 137.82( 9)
18 Václavík Richard LOU0601 137.16 7. 137.16( 7)
19 Němeček Štěpán RIC0705 133.19 11. 133.19(11)
20 Havlíček Martin DOR0601 132.94 8. 132.94( 8)
21 Bureš Šimon LBE0703 118.25 15. 118.25(15)
22 Volejník Ondřej PDY0601 105.24 9. 105.24( 9)
23 Besta Radek KNC0803 96.99 17. 96.99(17)
24 Volek Robin KNC0701 91.42 14. 91.42(14)
25 Kakrda Matěj PDY0602 75.64 10. 75.64(10)
26 Hradil Martin HCE0600 54.67 18. 54.67(18)
27 Nedoma Edgar PDY0703 11.07 17. 11.07(17)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Snížek Martin DOR0405 A 213.74 1. 107.23( 1)103.02( 1) 106.51( 1)
2 Heller Jiří ROU0501 A 201.85 2. 96.52( 2) 101.38( 2)100.47( 2)
3 Jiras Jan DOR0505 B 191.85 3. 96.25( 3) 95.60( 3) 93.02( 3)
4 Snížek Ondřej DOR0406 B 176.63 4. 84.64( 4) 91.99( 4)
5 Pilát Bořivoj DKL0500 B 141.29 4. 47.58( 8) 93.71( 4)
6 Bozděch Tobiáš KPY0504 124.07 5. 55.09( 6) 67.59( 5) 56.48( 6)
7 Holešta Jakub KPY0502 120.52 6. 52.96( 7) 67.56( 6)
8 Jíra Filip KAM0506 112.53 5. 39.48(10) 73.05( 5)
9 Hudos Václav RIC0503 105.43 5. 73.94( 5) 31.49( 9)
10 Kačer Jakub ZVO0400 67.53 8. 34.42( 8) 33.11( 8)
11 Herynek Jan DOR0411 67.13 7. 67.13( 7)
12 Mucha Ondřej RIC0400 51.30 7. 51.30( 7)
13 Slejška Jorik KPY0506 41.13 9. 41.13( 9)
14 Němeček Matouš RIC0510 34.64 11. 34.64(11)
15 Kozák Jakub ROU0401 34.36 9. 0.00(15) 34.36( 9)
16 Kándl Matěj DCE0500 33.68 11. 33.68(12) 0.00(13) 0.00(11)
17 Krátký Štěpán ROU0503 24.25 10. 1.08(14) 23.17(10)
18 Kubáč Josef DKL0501 23.93 10. 23.93(10)
19 Tolar Hynek RIC0505 20.15 13. 20.15(13)
20 Valenta Martin KPY0507 10.83 11. 0.00(16) 10.83(11)
21 Vejražka David KPY0401 4.03 12. 4.03(12)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Šrámek Jaromír RIC0303 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Marhold Přemysl ZVO0301 100.00 1. 0.00( 2)100.00( 1)
3 Swart Benjamin DKL0300 57.49 2. 0.00( 2) 57.49( 2)
H20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TAP 1
FSP 2
LME 3
1 Kohout Václav DKL0101 A 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)