Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
21.06.2020
Místo konání:
Praha 4, Braník
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Mapa:
100 let SK Gordic Praha Kačerov, 1:4000, e 2m
Ředitel závodu:
Koč Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Reichlová Jana - R3
Stavitel tratí:
Reichl Michal - R2
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21A     D21B     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     PT1    
D10
1.10 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 9:20
2. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 9:46 + 0:26
3. Blahůtová Alžběta 10:47 + 1:27
4. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 11:39 + 2:19
5. Suchanová Nela 17:58 + 8:38
Blahůtová Žofie DISK
Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha DISK
Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš DISK
D12
1.30 km, 14 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 8:12
2. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 8:38 + 0:26
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 10:14 + 2:02
4. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 11:36 + 3:24
5. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 12:26 + 4:14
6. Vaculovičová Alžběta DOR0956 OK Dobříš 14:28 + 6:16
7. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 16:10 + 7:58
8. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:27 + 9:15
D14
1.50 km, 52 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 12:42
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 12:43 + 0:01
3. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 13:40 + 0:58
4. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 13:58 + 1:16
5. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 14:15 + 1:33
6. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 14:31 + 1:49
7. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 14:41 + 1:59
8. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 15:08 + 2:26
9. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 15:25 + 2:43
10. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 15:57 + 3:15
11. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 16:54 + 4:12
Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice DISK
D16
1.90 km, 72 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:07
2. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 19:17 + 0:10
3. Svobodová Alžběta KPY0551 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:43 + 5:36
D21A
2.20 km, 86 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 15:41
2. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 16:16 + 0:35
3. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 16:58 + 1:17
4. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 17:24 + 1:43
5. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:39 + 1:58
6. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 18:06 + 2:25
7. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 18:25 + 2:44
8. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 18:47 + 3:06
9. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 18:52 + 3:11
10. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:20 + 3:39
11. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:31 + 3:50
12. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 19:50 + 4:09
13. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 20:46 + 5:05
14. Jirkovská Kateřina BZP0350 Báječné ženy v orientačním běhu 21:27 + 5:46
15. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 22:48 + 7:07
D21B
1.90 km, 72 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 15:33
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:50 + 1:17
3. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 19:11 + 3:38
4. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:31 + 3:58
5. Jirásková Kateřina TJP8850 TJ Sokol Troja 20:14 + 4:41
6. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 23:22 + 7:49
7. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 179:44 + 164:11
D35
2.10 km, 74 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 16:42
2. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 18:08 + 1:26
3. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 20:59 + 4:17
4. Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha 24:20 + 7:38
5. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 24:22 + 7:40
6. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 24:26 + 7:44
7. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:18 + 8:36
8. Jirkovská Pavlína BZP7250 Báječné ženy v orientačním běhu 25:47 + 9:05
D45
1.90 km, 72 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 17:12
2. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 18:10 + 0:58
3. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 20:09 + 2:57
4. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 20:40 + 3:28
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 21:13 + 4:01
6. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 23:32 + 6:20
7. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 23:53 + 6:41
8. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:25 + 7:13
9. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 24:37 + 7:25
10. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 24:51 + 7:39
11. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 24:52 + 7:40
12. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 25:32 + 8:20
13. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 27:30 + 10:18
14. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 28:01 + 10:49
15. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 28:06 + 10:54
16. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:11 + 10:59
17. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 30:46 + 13:34
18. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 32:27 + 15:15
19. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 32:54 + 15:42
Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava DISK
D55
1.50 km, 52 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 15:49
2. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 16:00 + 0:11
3. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 17:10 + 1:21
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 4:35
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 20:59 + 5:10
6. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 21:13 + 5:24
7. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 21:17 + 5:28
8. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 22:53 + 7:04
9. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 33:28 + 17:39
D65
1.30 km, 14 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 14:01
2. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 14:54 + 0:53
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 14:59 + 0:58
D75
1.30 km, 14 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 12:29
2. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 20:09 + 7:40
H10
1.10 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 9:57
2. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 10:13 + 0:16
3. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 10:15 + 0:18
4. Blahůt Jan 10:31 + 0:34
5. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 11:18 + 1:21
6. Frei Šimon DLP1002 OOB TJ Dukla Praha 11:25 + 1:28
7. Vyskočil Vít DLP1006 OOB TJ Dukla Praha 12:03 + 2:06
8. Burger Adam 13:29 + 3:32
9. Vyskočil Vilém 14:03 + 4:06
10. Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha 15:32 + 5:35
11. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 16:39 + 6:42
12. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 17:00 + 7:03
13. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 19:41 + 9:44
H12
1.50 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 7:58
2. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 9:41 + 1:43
3. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 11:58 + 4:00
4. Gabriel Štěpán ZVO0803 OB SK Zvole 12:03 + 4:05
5. Kantůrek Tomáš DLP0902 OOB TJ Dukla Praha 12:20 + 4:22
6. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 13:01 + 5:03
7. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 13:45 + 5:47
8. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 20:12 + 12:14
H14
1.80 km, 62 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 14:06
2. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 15:35 + 1:29
3. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 18:04 + 3:58
4. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 18:07 + 4:01
5. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 18:58 + 4:52
6. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 19:33 + 5:27
7. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 20:56 + 6:50
8. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 21:39 + 7:33
9. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 23:16 + 9:10
10. Burger II. Adam 59:46 + 45:40
H16
2.40 km, 88 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:09
2. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 18:50 + 2:41
3. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:52 + 3:43
4. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 20:06 + 3:57
5. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 20:55 + 4:46
6. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:28 + 5:19
7. Král Quido PGP0410 SK Praga 22:53 + 6:44
8. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:17 + 7:08
9. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 23:53 + 7:44
10. Palla Marek PGP0507 SK Praga 25:32 + 9:23
11. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:42 + 15:33
12. Kocman Lukáš PGP0411 SK Praga 32:55 + 16:46
H21A
2.80 km, 104 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 15:11
2. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 15:47 + 0:36
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 16:30 + 1:19
4. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 18:12 + 3:01
5. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 18:18 + 3:07
6. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 18:29 + 3:18
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 18:35 + 3:24
8. Pelikán Lukáš PGP9810 SK Praga 19:07 + 3:56
9. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 19:15 + 4:04
10. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 19:20 + 4:09
11. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 19:34 + 4:23
12. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 19:39 + 4:28
13. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 20:37 + 5:26
14. Vereš Lukáš PGP8803 SK Praga 22:23 + 7:12
15. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 23:11 + 8:00
16. Štefl Josef 23:54 + 8:43
17. Štec Tomáš 0060001 Jeffer 24:09 + 8:58
18. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 24:14 + 9:03
19. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 25:10 + 9:59
20. Reichl Tomáš MKP0100 SK GORDIC Praha Kačerov 26:16 + 11:05
21. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 30:10 + 14:59
22. Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov 40:16 + 25:05
H21B
2.40 km, 88 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 18:19
2. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 18:26 + 0:07
3. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 18:58 + 0:39
4. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 19:15 + 0:56
5. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 20:34 + 2:15
6. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 21:28 + 3:09
7. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 22:13 + 3:54
8. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 23:12 + 4:53
9. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 25:02 + 6:43
H35
2.50 km, 92 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 18:06
2. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 18:24 + 0:18
3. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 19:18 + 1:12
4. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 20:13 + 2:07
5. Komín David PGP7405 SK Praga 20:21 + 2:15
6. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 20:44 + 2:38
7. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 20:54 + 2:48
8. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 23:56 + 5:50
9. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:47 + 9:41
10. Burger Richard 46:17 + 28:11
H45
2.40 km, 88 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 16:56
2. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:02 + 0:06
3. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 17:25 + 0:29
4. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 17:32 + 0:36
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 17:53 + 0:57
6. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 18:40 + 1:44
7. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 20:11 + 3:15
8. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 20:55 + 3:59
9. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 21:25 + 4:29
10. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 22:22 + 5:26
11. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 22:56 + 6:00
12. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:07 + 8:11
13. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 25:34 + 8:38
14. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 26:39 + 9:43
15. Stěpanov Ilja 0030001 zadny 29:04 + 12:08
16. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 29:20 + 12:24
17. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 33:38 + 16:42
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H55
1.80 km, 62 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 16:52
2. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 17:14 + 0:22
3. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 18:08 + 1:16
4. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 30:07 + 13:15
5. Janoušek Vladimír 0080001 Vlašim 46:11 + 29:19
Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha DISK
Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga DISK
H65
1.50 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slama Derek 0050001 EstaKlub 10:29
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 10:37 + 0:08
3. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 10:47 + 0:18
4. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 12:59 + 2:30
5. Schling Jaromír SJI4643 OK Jihlava 16:17 + 5:48
6. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 18:23 + 7:54
7. Glas Petr 0020001 gymnasion 21:36 + 11:07
8. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:52 + 33:23
H75
1.50 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 11:49
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 15:08 + 3:19
3. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 15:19 + 3:30
PT1
1.50 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Jan VSP7423 USK Praha 9:51
2. Kolesár Ondřej 0040002 Crazy team 18:32 + 8:41
Bareš Petr 0010001 Bareš DISK
Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice DISK
Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice DISK