Výsledky závodu: Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne)

Datum:
06.06.2020
Místo konání:
Sportovně-rekreační areál Vrchbělá, Bělá pod Bezdězem
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Vrchbělá, 1 : 7 500, ekv. 5 m, ISOM2017-2, stav jaro 2020, autor: Jiří Vištejn, A4
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60L     D60K     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60K     H60L    
D12
1.79 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 12:52
2. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 13:40 + 0:48
3. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 15:40 + 2:48
4. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 16:04 + 3:12
5. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:35 + 3:43
6. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 17:06 + 4:14
7. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 17:15 + 4:23
8. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 17:57 + 5:05
9. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:10 + 5:18
10. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:23 + 7:31
11. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 20:37 + 7:45
12. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 22:14 + 9:22
13. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 28:20 + 15:28
14. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 30:22 + 17:30
15. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 34:03 + 21:11
16. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 40:56 + 28:04
17. Koutná Amélie BOR0950 OK Jiskra Nový Bor 44:03 + 31:11
D14
2.10 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 14:57
2. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 17:15 + 2:18
3. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 17:38 + 2:41
4. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 18:27 + 3:30
5. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 18:54 + 3:57
6. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 20:26 + 5:29
7. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:38 + 7:41
8. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 27:08 + 12:11
9. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 30:11 + 15:14
10. Svobodová Alžběta KPY0551 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:28 + 31:31
D21K
3.88 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:44
2. Pecoldová Pavlína 0160001 Cookies & Pancakes 29:31 + 0:47
3. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 31:25 + 2:41
4. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 32:46 + 4:02
5. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 34:09 + 5:25
6. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 34:48 + 6:04
7. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 35:08 + 6:24
8. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 35:57 + 7:13
9. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 37:42 + 8:58
10. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 39:40 + 10:56
11. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 41:59 + 13:15
12. Blazkova Kristina 0020001 Bludni tuleni 42:34 + 13:50
13. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 43:19 + 14:35
14. Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov 43:31 + 14:47
15. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 45:42 + 16:58
16. Žandová Barbora STB8150 TJ Stadion Nový Bor 50:53 + 22:09
17. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 52:35 + 23:51
18. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 55:28 + 26:44
19. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:23 + 30:39
20. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 71:31 + 42:47
21. Fišarová Lenka 0070001 BÚ Průhonice 76:19 + 47:35
22. Svobodová Alžběta KPY0651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:56 + 66:12
Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor DISK
Wolker Zinaida 0120001 Wolkeraci DISK
D21E
5.51 km, 100 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 37:32
2. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 39:06 + 1:34
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 39:47 + 2:15
4. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 41:43 + 4:11
5. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 42:44 + 5:12
6. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 42:47 + 5:15
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 44:04 + 6:32
8. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 45:47 + 8:15
9. Řada Hanka DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 9:03
10. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:09 + 12:37
11. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 53:18 + 15:46
12. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 54:51 + 17:19
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:11 + 18:39
14. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 62:23 + 24:51
15. Honzáková Kateřina 0110001 DKP 85:13 + 47:41
D40
3.57 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 28:47
2. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 29:14 + 0:27
3. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 29:37 + 0:50
4. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 31:19 + 2:32
5. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 31:26 + 2:39
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 31:43 + 2:56
7. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 32:14 + 3:27
8. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 33:03 + 4:16
9. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 33:14 + 4:27
10. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 34:08 + 5:21
11. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 35:41 + 6:54
12. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:44 + 10:57
13. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 40:02 + 11:15
14. Svítilová Pavla PGP7764 SK Praga 42:44 + 13:57
15. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 42:49 + 14:02
16. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 44:03 + 15:16
16. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 44:03 + 15:16
18. Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha 45:01 + 16:14
19. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 45:20 + 16:33
20. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:58 + 24:11
21. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 53:13 + 24:26
22. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 53:33 + 24:46
23. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 53:35 + 24:48
24. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 55:01 + 26:14
25. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 58:36 + 29:49
26. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 59:04 + 30:17
27. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 62:48 + 34:01
28. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 64:15 + 35:28
29. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 68:36 + 39:49
30. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:52 + 40:05
31. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 79:21 + 50:34
D50
3.06 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 29:18
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 34:48 + 5:30
3. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 36:40 + 7:22
4. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 37:07 + 7:49
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 37:42 + 8:24
6. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 40:12 + 10:54
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 40:53 + 11:35
8. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 41:19 + 12:01
9. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 41:31 + 12:13
10. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 42:09 + 12:51
11. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 43:05 + 13:47
12. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 45:21 + 16:03
13. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:29 + 16:11
14. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 51:09 + 21:51
15. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:15 + 21:57
16. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:31 + 28:13
D60L
2.46 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 31:09
2. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 31:45 + 0:36
3. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 37:56 + 6:47
4. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 38:09 + 7:00
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 38:36 + 7:27
6. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 7:41
7. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 44:37 + 13:28
8. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 44:52 + 13:43
9. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 58:58 + 27:49
Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D60K
2.19 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 33:00
2. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 34:48 + 1:48
Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka DISK
DH10L
2.85 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 10:46
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 13:28 + 2:42
3. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 14:32 + 3:46
4. Berka Ondřej TJN1100 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:45 + 4:59
5. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 15:47 + 5:01
6. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 16:56 + 6:10
7. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 17:49 + 7:03
8. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 19:20 + 8:34
9. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 22:10 + 11:24
10. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 22:45 + 11:59
11. Vošlajer Zdeněk LME1200 SK Los Mělník 25:02 + 14:16
12. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 25:32 + 14:46
13. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 25:47 + 15:01
14. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 26:12 + 15:26
15. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 26:51 + 16:05
16. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 27:41 + 16:55
17. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 28:05 + 17:19
18. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:53 + 19:07
19. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 30:16 + 19:30
20. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 30:25 + 19:39
21. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 32:13 + 21:27
22. Žandová Eliška STB1250 TJ Stadion Nový Bor 33:43 + 22:57
23. Svítilová Veronika PGP1550 SK Praga 35:26 + 24:40
24. Jurga Matěj a Jakub 0150001 004 - Krutě Kruté Krůty 36:09 + 25:23
25. Pospíšilová Rebeka DKP1771 Oddíl OB Kotlářka 52:58 + 42:12
Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering DISK
H12
1.90 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 12:19
1. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 12:19
3. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 13:46 + 1:27
4. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 14:08 + 1:49
5. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 14:17 + 1:58
6. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 14:51 + 2:32
7. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 15:02 + 2:43
8. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 15:13 + 2:54
9. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 16:06 + 3:47
10. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 17:03 + 4:44
11. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 18:32 + 6:13
12. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:10 + 6:51
13. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 23:42 + 11:23
14. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 24:15 + 11:56
15. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 29:56 + 17:37
16. Sotona Filip TAP0914 KOB Tretra Praha 30:51 + 18:32
17. Krč Tobias TAP0911 KOB Tretra Praha 50:30 + 38:11
18. Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha 52:09 + 39:50
MS Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 12:52 + 0:33
H14
2.45 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 15:48
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 17:14 + 1:26
3. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 18:41 + 2:53
4. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:43 + 2:55
5. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 18:59 + 3:11
6. Městka Václav VSP0600 USK Praha 19:25 + 3:37
7. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 22:38 + 6:50
8. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 23:01 + 7:13
9. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 23:04 + 7:16
10. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 24:46 + 8:58
11. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 25:20 + 9:32
12. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 29:24 + 13:36
13. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 31:02 + 15:14
14. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 35:40 + 19:52
H21K
5.20 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 36:57
2. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 39:14 + 2:17
3. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 43:55 + 6:58
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 44:06 + 7:09
5. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 44:32 + 7:35
6. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 47:23 + 10:26
7. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 48:54 + 11:57
8. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 48:59 + 12:02
9. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 52:05 + 15:08
10. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 54:26 + 17:29
11. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 57:50 + 20:53
12. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 58:38 + 21:41
13. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:42 + 74:45
Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha DISK
H21E
6.51 km, 110 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 35:01
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 36:45 + 1:44
3. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:11 + 4:10
4. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 39:17 + 4:16
5. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 40:00 + 4:59
6. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 40:05 + 5:04
7. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:03 + 6:02
8. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 41:16 + 6:15
9. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:05 + 9:04
10. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 44:23 + 9:22
11. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 44:39 + 9:38
12. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 44:44 + 9:43
13. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 45:34 + 10:33
14. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 46:00 + 10:59
15. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 46:39 + 11:38
16. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 47:44 + 12:43
17. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 47:45 + 12:44
18. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 48:16 + 13:15
19. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 49:26 + 14:25
20. Rod Jan VSP7423 USK Praha 49:55 + 14:54
21. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 51:59 + 16:58
22. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 55:10 + 20:09
23. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 55:33 + 20:32
24. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 56:08 + 21:07
25. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 56:25 + 21:24
26. Jurga Václav 0040001 Krutě Kruté Krůty 57:29 + 22:28
27. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:52 + 22:51
28. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 65:03 + 30:02
29. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 70:50 + 35:49
Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka DISK
H40
4.51 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 28:22
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 30:08 + 1:46
3. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 32:28 + 4:06
4. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 32:37 + 4:15
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 33:39 + 5:17
6. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 35:03 + 6:41
7. Semík Jan VSP6507 USK Praha 37:08 + 8:46
8. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 39:19 + 10:57
9. Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov 40:04 + 11:42
10. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 40:08 + 11:46
11. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 41:45 + 13:23
12. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 46:28 + 18:06
13. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 46:30 + 18:08
14. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 46:53 + 18:31
15. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 48:00 + 19:38
16. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 51:45 + 23:23
17. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 55:32 + 27:10
18. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:31 + 29:09
Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha DISK
H50
3.88 km, 70 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 27:13
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 35:16 + 8:03
3. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 35:32 + 8:19
4. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 37:17 + 10:04
5. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 37:49 + 10:36
6. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:13 + 11:00
7. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 39:43 + 12:30
8. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:09 + 12:56
9. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:10 + 13:57
10. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:53 + 16:40
11. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 43:58 + 16:45
12. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 51:59 + 24:46
13. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 60:11 + 32:58
14. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 70:03 + 42:50
15. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 72:19 + 45:06
16. Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem 118:40 + 91:27
H60K
2.42 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 23:41
2. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 35:36 + 11:55
3. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 64:47 + 41:06
H60L
3.28 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno 29:35
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 32:08 + 2:33
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 33:08 + 3:33
4. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 37:11 + 7:36
5. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:08 + 8:33
6. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 63:44 + 34:09