Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 28:15 | ||
2. | Růžičková Zuzana | KSU1250 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:29 | + 8:14 | |
3. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 38:03 | + 9:48 | |
4. | Šimotová Anna | STA1254 | OK Střelka | 40:19 | + 12:04 | |
5. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | BETA URSUS Rosice | 41:00 | + 12:45 | |
6. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 45:13 | + 16:58 | |
7. | Straková Nora | LME1350 | SK Los Mělník | 45:56 | + 17:41 | |
8. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 107:14 | + 78:59 | |
Janečková Eliška | 90004 | PBK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 20:30 | ||
2. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 26:05 | + 5:35 | |
3. | Skern Anna | 12A1150 | Naturfreunde Wien | 28:22 | + 7:52 | |
4. | Otrubová Veronika | PLU1277 | TJ SOKOL Plumlov | 28:48 | + 8:18 | |
5. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 31:52 | + 11:22 | |
6. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 36:04 | + 15:34 | |
7. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 37:09 | + 16:39 | |
8. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 40:45 | + 20:15 | |
9. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 41:05 | + 20:35 | |
10. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 46:08 | + 25:38 | |
11. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 49:23 | + 28:53 | |
12. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 54:28 | + 33:58 | |
13. | Janečková Kristýna | MFP1150 | Matfyz Praha | 73:03 | + 52:33 | |
Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | DISK | |||
Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Eva | ZBM0954 | SK Žabovřesky Brno | 25:59 | ||
2. | Paulíčková Adela | UOL0951 | SOB Olomouc | 29:07 | + 3:08 | |
3. | Coufalová Rea | ZBM0953 | SK Žabovřesky Brno | 32:47 | + 6:48 | |
4. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 33:29 | + 7:30 | |
5. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 34:05 | + 8:06 | |
6. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 34:09 | + 8:10 | |
7. | Mašláňová Ema | TZL0955 | SKOB Zlín | 34:23 | + 8:24 | |
8. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 35:23 | + 9:24 | |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 36:12 | + 10:13 | |
10. | Kopecká Tereza | UOL1050 | SOB Olomouc | 41:45 | + 15:46 | |
11. | Coufalová Thea | ZBM1050 | SK Žabovřesky Brno | 43:04 | + 17:05 | |
12. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 43:57 | + 17:58 | |
13. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 44:27 | + 18:28 | |
14. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 44:57 | + 18:58 | |
15. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 45:53 | + 19:54 | |
16. | Legátová Alice | VTA0952 | SC vebr-sport | 47:46 | + 21:47 | |
17. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 51:06 | + 25:07 | |
18. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 52:59 | + 27:00 | |
19. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 53:39 | + 27:40 | |
20. | Havlová Veronika | KNC0950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:54 | + 27:55 | |
21. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 54:47 | + 28:48 | |
22. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 58:03 | + 32:04 | |
23. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 68:40 | + 42:41 | |
24. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:12 | + 43:13 | |
25. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 69:18 | + 43:19 | |
26. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 71:33 | + 45:34 | |
27. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 79:58 | + 53:59 | |
28. | Vaníčková Nikola | STA1051 | OK Střelka | 85:30 | + 59:31 | |
29. | Skern Selina | 12A0951 | Naturfreunde Wien | 97:35 | + 71:36 | |
30. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 104:26 | + 78:27 | |
31. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 126:18 | + 100:19 | |
Šimotová Elen | STA0954 | OK Střelka | DISK | |||
Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | DISK | |||
Beck Maria | 12A0950 | Naturfreunde Wien | DISK | |||
Buschek Matilda | 12A1050 | Naturfreunde Wien | DISK | |||
Dvorská Veronika | CHC1054 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | DISK | |||
Jelínková Mariana | VCB1051 | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 24:07 | ||
2. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 25:56 | + 1:49 | |
3. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 26:20 | + 2:13 | |
4. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 26:53 | + 2:46 | |
5. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 27:57 | + 3:50 | |
6. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:03 | + 5:56 | |
7. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 31:19 | + 7:12 | |
8. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:28 | + 7:21 | |
9. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 31:35 | + 7:28 | |
10. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 32:20 | + 8:13 | |
11. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 33:10 | + 9:03 | |
12. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 34:07 | + 10:00 | |
13. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 34:36 | + 10:29 | |
14. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 34:39 | + 10:32 | |
15. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 34:54 | + 10:47 | |
16. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 37:45 | + 13:38 | |
17. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 38:24 | + 14:17 | |
18. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 39:00 | + 14:53 | |
19. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 41:24 | + 17:17 | |
20. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 43:02 | + 18:55 | |
21. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:20 | + 19:13 | |
22. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:54 | + 20:47 | |
23. | Slezáková Vendula | PLU0854 | TJ SOKOL Plumlov | 45:52 | + 21:45 | |
24. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 54:16 | + 30:09 | |
25. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 56:26 | + 32:19 | |
Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 34:09 | ||
2. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 35:11 | + 1:02 | |
3. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Žabovřesky Brno | 35:44 | + 1:35 | |
4. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 36:10 | + 2:01 | |
5. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 36:17 | + 2:08 | |
6. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 37:20 | + 3:11 | |
7. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 37:51 | + 3:42 | |
8. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 38:26 | + 4:17 | |
9. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 38:51 | + 4:42 | |
10. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 39:00 | + 4:51 | |
11. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 40:17 | + 6:08 | |
12. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 46:34 | + 12:25 | |
13. | Pinkavová Hana | JPV0551 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:12 | + 13:03 | |
14. | Veselá Tereza | CHT0552 | OOB SK Chrast | 49:15 | + 15:06 | |
15. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:31 | + 19:22 | |
16. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 64:25 | + 30:16 | |
17. | Kopecká Nela | UOL0650 | SOB Olomouc | 69:23 | + 35:14 | |
18. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 71:30 | + 37:21 | |
19. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 71:40 | + 37:31 | |
20. | Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | 89:23 | + 55:14 | |
Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 38:34 | ||
2. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 39:27 | + 0:53 | |
3. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 39:50 | + 1:16 | |
4. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 41:03 | + 2:29 | |
5. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 42:53 | + 4:19 | |
6. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 44:11 | + 5:37 | |
7. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 46:14 | + 7:40 | |
8. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 47:50 | + 9:16 | |
9. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 51:40 | + 13:06 | |
10. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:50 | + 15:16 | |
11. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 54:52 | + 16:18 | |
12. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 57:28 | + 18:54 | |
13. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 59:57 | + 21:23 | |
14. | Heclová Marie | KSU0454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:51 | + 31:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastner Ylvi | 12A0050 | Naturfreunde Wien | 46:54 | |||
2. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 49:29 | + 2:35 | 8322 | |
3. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 50:03 | + 3:09 | 8229 | |
4. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 50:22 | + 3:28 | 8176 | |
5. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 52:54 | + 6:00 | 7758 | |
6. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 52:57 | + 6:03 | 7750 | |
7. | Luštická Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 53:12 | + 6:18 | 7709 | |
8. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 54:04 | + 7:10 | 7566 | |
9. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 54:20 | + 7:26 | 7522 | |
10. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 54:27 | + 7:33 | 7503 | |
11. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 54:36 | + 7:42 | 7478 | |
12. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 55:43 | + 8:49 | 7294 | |
13. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 55:44 | + 8:50 | 7291 | |
14. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 55:45 | + 8:51 | 7288 | |
15. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 56:17 | + 9:23 | 7200 | |
16. | Mádlová Věra | PBM8951 | TJ Spartak 1. brněnská | 56:19 | + 9:25 | 7195 | |
17. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 57:01 | + 10:07 | 7079 | |
18. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 57:08 | + 10:14 | 7060 | |
19. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 58:49 | + 11:55 | 6782 | |
20. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 59:06 | + 12:12 | 6736 | |
21. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 62:03 | + 15:09 | 6249 | |
22. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 62:20 | + 15:26 | 6202 | |
23. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 63:52 | + 16:58 | 5949 | |
24. | Knížková Šárka | CHA9850 | OK Chrastava | 65:52 | + 18:58 | 5619 | |
25. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 67:19 | + 20:25 | 5380 | |
26. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 71:00 | + 24:06 | 4773 | |
27. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:27 | + 25:33 | 4534 | |
28. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 74:29 | + 27:35 | 4198 | |
29. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 78:10 | + 31:16 | 3591 | |
30. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 79:15 | + 32:21 | 3412 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:18 | 5531 | ||
2. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 50:43 | + 1:25 | 5382 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 52:37 | + 3:19 | 5181 | |
4. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:50 | + 7:32 | 4737 | |
5. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 60:19 | + 11:01 | 4369 | |
6. | Turczerová Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:34 | + 15:16 | 3921 | |
7. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:36 | + 15:18 | 3918 | |
8. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 65:56 | + 16:38 | 3777 | |
9. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:09 | + 25:51 | 2805 | |
10. | Hříchová Jana | 200001 | Rokycany | 79:51 | + 30:33 | ||
11. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:57 | + 42:39 | 1034 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 37:22 | 4849 | ||
2. | Nechutová Aneta | SJI9950 | OK Jihlava | 45:06 | + 7:44 | 4095 | |
3. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 48:11 | + 10:49 | 3795 | |
4. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 51:23 | + 14:01 | 3483 | |
5. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:25 | + 14:03 | 3479 | |
6. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | KOB Konice | 52:00 | + 14:38 | 3423 | |
7. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 56:01 | + 18:39 | 3031 | |
8. | Kutáčová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 58:07 | + 20:45 | 2826 | |
9. | Handlová Andrea | 290001 | neregistrována | 58:10 | + 20:48 | ||
10. | Kulichová Zuzana | TTR9151 | OOB Třebíč | 59:15 | + 21:53 | 2716 | |
11. | Ščehovičová Zuzana | 130001 | Ekonóm Banská Bystrica | 69:05 | + 31:43 | ||
12. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | 72:27 | + 35:05 | 1429 | |
Rosenauer Maria | 12A8800 | Naturfreunde Wien | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 44:21 | ||
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 48:12 | + 3:51 | |
3. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 49:46 | + 5:25 | |
4. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 51:19 | + 6:58 | |
5. | Vernerová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 51:24 | + 7:03 | |
6. | Slováčková Věra | TZL8181 | SKOB Zlín | 51:50 | + 7:29 | |
7. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 52:52 | + 8:31 | |
8. | Mašláňová Hana | TZL7979 | SKOB Zlín | 54:43 | + 10:22 | |
9. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 54:45 | + 10:24 | |
10. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 54:53 | + 10:32 | |
11. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 55:15 | + 10:54 | |
12. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 55:50 | + 11:29 | |
13. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 56:59 | + 12:38 | |
14. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 62:16 | + 17:55 | |
15. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 62:20 | + 17:59 | |
16. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 62:39 | + 18:18 | |
17. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:01 | + 19:40 | |
18. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 66:54 | + 22:33 | |
19. | Martincová Kristýna | CHT8551 | OOB SK Chrast | 67:11 | + 22:50 | |
20. | Rücklová Alena | VCB8150 | OB České Budějovice | 67:35 | + 23:14 | |
21. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 68:32 | + 24:11 | |
22. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 69:56 | + 25:35 | |
23. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 71:31 | + 27:10 | |
24. | Otrubová Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 78:21 | + 34:00 | |
25. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 79:13 | + 34:52 | |
26. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 82:47 | + 38:26 | |
27. | Janečková Markéta | 90003 | PBK | 84:28 | + 40:07 | |
28. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 114:47 | + 70:26 | |
Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | DISK | |||
Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 38:40 | ||
2. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 43:52 | + 5:12 | |
3. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:56 | + 5:16 | |
4. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 46:25 | + 7:45 | |
4. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 46:25 | + 7:45 | |
6. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 47:32 | + 8:52 | |
7. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 47:33 | + 8:53 | |
8. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 51:52 | + 13:12 | |
9. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | SOB Olomouc | 53:38 | + 14:58 | |
10. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 53:44 | + 15:04 | |
11. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 54:59 | + 16:19 | |
12. | Krejčiříková Nikol | BBM7850 | BETA URSUS Rosice | 55:11 | + 16:31 | |
13. | Sladká Magdalena | PBM8450 | TJ Spartak 1. brněnská | 58:46 | + 20:06 | |
14. | Hrstková Marie | SLA8150 | SKOB Slaný | 59:17 | + 20:37 | |
15. | Kopecká Jitka | UOL7750 | SOB Olomouc | 59:47 | + 21:07 | |
16. | Zýková Martina | 60002 | Špekouni | 61:07 | + 22:27 | |
17. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:19 | + 24:39 | |
18. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:34 | + 25:54 | |
19. | Pinkavová Helena | JPV7767 | Oddíl OS SK Prostějov | 65:43 | + 27:03 | |
20. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:07 | + 27:27 | |
21. | Janečková Lenka | MFP8250 | Matfyz Praha | 71:11 | + 32:31 | |
22. | Sychrová Daniela | VBM8458 | VSK Mendelu Brno | 71:36 | + 32:56 | |
23. | Dohnalová Květa | ZBM7954 | SK Žabovřesky Brno | 72:42 | + 34:02 | |
24. | Balvanová Martina | JPV7777 | Oddíl OS SK Prostějov | 76:56 | + 38:16 | |
25. | Straková Linda | LME7950 | SK Los Mělník | 81:44 | + 43:04 | |
26. | Košíková Jana | ZBM8352 | SK Žabovřesky Brno | 93:32 | + 54:52 | |
27. | Hill Radka | SLA8450 | SKOB Slaný | 100:57 | + 62:17 | |
28. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 102:18 | + 63:38 | |
Jelínková Petra | VCB7854 | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | OK Kamenice | 38:35 | ||
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 41:15 | + 2:40 | |
3. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 42:29 | + 3:54 | |
4. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:54 | + 5:19 | |
5. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 44:15 | + 5:40 | |
6. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 44:18 | + 5:43 | |
7. | Macháčková Michaela | FYD7299 | Jizerský klub OB Frýdlant | 44:32 | + 5:57 | |
8. | Skern Marina | 12A7550 | Naturfreunde Wien | 44:35 | + 6:00 | |
9. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:22 | + 8:47 | |
10. | Kastner Barbara | 12A9950 | Naturfreunde Wien | 48:12 | + 9:37 | |
11. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 48:19 | + 9:44 | |
12. | Kosová Michaela | PHK6752 | OK 99 Hradec Králové | 48:31 | + 9:56 | |
13. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 48:51 | + 10:16 | |
14. | Bonek Claudia | 12A6901 | Naturfreunde Wien | 50:12 | + 11:37 | |
15. | Čechová Zuzana | BZR6951 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 51:27 | + 12:52 | |
16. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:44 | + 13:09 | |
16. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 51:44 | + 13:09 | |
18. | Hiršová Marcela | TBM7079 | KOS TJ Tesla Brno | 52:45 | + 14:10 | |
19. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 53:13 | + 14:38 | |
20. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:26 | + 14:51 | |
21. | Eschlboeck Gudrun | 46A6850 | OL Naturfreunde Linz | 55:04 | + 16:29 | |
22. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 58:24 | + 19:49 | |
23. | Pavlů Veronika | TAP6952 | KOB Tretra Praha | 59:38 | + 21:03 | |
24. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:40 | + 21:05 | |
25. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 63:16 | + 24:41 | |
26. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 72:56 | + 34:21 | |
27. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 74:17 | + 35:42 | |
28. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 77:23 | + 38:48 | |
29. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 78:34 | + 39:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Firešová Andrea | ZBM7353 | SK Žabovřesky Brno | 37:30 | ||
2. | Himmelová Marie | KAM6952 | OK Kamenice | 39:39 | + 2:09 | |
3. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:43 | + 2:13 | |
4. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 41:09 | + 3:39 | |
5. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:24 | + 3:54 | |
6. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 42:14 | + 4:44 | |
7. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 42:32 | + 5:02 | |
8. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:33 | + 6:03 | |
9. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 45:17 | + 7:47 | |
10. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Žabovřesky Brno | 46:31 | + 9:01 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 47:10 | + 9:40 | |
12. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 47:32 | + 10:02 | |
13. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 47:33 | + 10:03 | |
14. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 48:30 | + 11:00 | |
15. | Plachá Radka | STA7551 | OK Střelka | 48:42 | + 11:12 | |
16. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 49:24 | + 11:54 | |
17. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 50:55 | + 13:25 | |
18. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 50:59 | + 13:29 | |
19. | Biel-Pretting Renate | 12A6750 | Naturfreunde Wien | 51:15 | + 13:45 | |
20. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 51:47 | + 14:17 | |
21. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 52:40 | + 15:10 | |
22. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 52:55 | + 15:25 | |
23. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 53:07 | + 15:37 | |
24. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 54:44 | + 17:14 | |
25. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 55:30 | + 18:00 | |
26. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 56:00 | + 18:30 | |
27. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 57:11 | + 19:41 | |
28. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 57:19 | + 19:49 | |
29. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 57:49 | + 20:19 | |
30. | Zámečníková Jitka | 70001 | NEREG. Zámečníci | 58:20 | + 20:50 | |
31. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 58:50 | + 21:20 | |
32. | Peterková Viktorie | LLI7551 | LOK-o Liberec | 59:32 | + 22:02 | |
33. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 62:11 | + 24:41 | |
34. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | OOB TJ Turnov | 65:16 | + 27:46 | |
35. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 65:29 | + 27:59 | |
36. | Hýblová Iveta | JPV7474 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:21 | + 28:51 | |
37. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 66:58 | + 29:28 | |
38. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 68:59 | + 31:29 | |
39. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 69:18 | + 31:48 | |
40. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 71:09 | + 33:39 | |
41. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 72:33 | + 35:03 | |
42. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 74:20 | + 36:50 | |
43. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 77:13 | + 39:43 | |
44. | Wolfram Sabine | 12A7000 | Naturfreunde Wien | 78:58 | + 41:28 | |
45. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 91:42 | + 54:12 | |
Vorlíčková Lenka | VTA6751 | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:09 | ||
2. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:19 | + 3:10 | |
3. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 35:47 | + 4:38 | |
4. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:25 | + 6:16 | |
5. | Galíková Jana | TBM6351 | KOS TJ Tesla Brno | 37:32 | + 6:23 | |
6. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:53 | + 6:44 | |
7. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:24 | + 7:15 | |
8. | Hájová Jana | TZL6051 | SKOB Zlín | 38:55 | + 7:46 | |
9. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 39:12 | + 8:03 | |
10. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 40:25 | + 9:16 | |
11. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 40:45 | + 9:36 | |
12. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 43:31 | + 12:22 | |
13. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:41 | + 12:32 | |
14. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 44:26 | + 13:17 | |
15. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:47 | + 13:38 | |
16. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 48:10 | + 17:01 | |
17. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:30 | + 18:21 | |
18. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 50:03 | + 18:54 | |
19. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 50:30 | + 19:21 | |
20. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 52:29 | + 21:20 | |
21. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 52:36 | + 21:27 | |
22. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 53:47 | + 22:38 | |
23. | Vejvodová Mirka | VCB5750 | OB České Budějovice | 54:30 | + 23:21 | |
24. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:16 | + 26:07 | |
25. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:14 | + 27:05 | |
26. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 60:18 | + 29:09 | |
27. | Vavrušová Helena | TAP6152 | KOB Tretra Praha | 61:53 | + 30:44 | |
28. | Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | 71:46 | + 40:37 | |
29. | Tomanová Elena | ZBM6666 | SK Žabovřesky Brno | 82:38 | + 51:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 26:37 | ||
2. | Lukášová Lenka | TBM6653 | KOS TJ Tesla Brno | 27:18 | + 0:41 | |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 27:29 | + 0:52 | |
4. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 30:04 | + 3:27 | |
5. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 31:34 | + 4:57 | |
6. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 34:41 | + 8:04 | |
7. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 38:07 | + 11:30 | |
8. | Hilbert Sabine | 12A6250 | Naturfreunde Wien | 42:05 | + 15:28 | |
9. | Matyášová Lenka | LBM6460 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:09 | + 18:32 | |
10. | Suchá Helena | ABM6664 | KOB ALFA Brno | 79:12 | + 52:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:07 | ||
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 28:31 | + 4:24 | |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 33:04 | + 8:57 | |
4. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 35:54 | + 11:47 | |
5. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:22 | + 12:15 | |
6. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 45:39 | + 21:32 | |
7. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 61:03 | + 36:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:40 | ||
2. | Volencová Ivana | OTK5250 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:50 | + 3:10 | |
3. | Tomanová Jana | LBM4955 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:43 | + 6:03 | |
4. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 49:44 | + 16:04 | |
5. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:59 | + 37:19 | |
Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | KOB Děčín | 45:27 | ||
2. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 62:24 | + 16:57 | |
3. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:24 | + 17:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 22:52 | ||
2. | Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:39 | + 4:47 | |
3. | Hrouza Jan | KRN1300 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:16 | + 10:24 | |
4. | Zýka Erik | 60004 | Špekouni | 33:54 | + 11:02 | |
5. | Krätzer Vojtěch | STA1203 | OK Střelka | 34:09 | + 11:17 | |
6. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 35:15 | + 12:23 | |
7. | Smola Jakub | TZL1111 | SKOB Zlín | 41:53 | + 19:01 | |
8. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:07 | + 25:15 | |
9. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 53:03 | + 30:11 | |
10. | Korecký Radan | CHT1401 | OOB SK Chrast | 56:26 | + 33:34 | |
11. | Kubíček Ota | VIC1401 | OB Vizovice | 67:49 | + 44:57 | |
12. | Šimek Přemysl | LME1400 | SK Los Mělník | 87:45 | + 64:53 | |
Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 17:20 | ||
2. | Šidla Dalibor | TZL1200 | SKOB Zlín | 20:18 | + 2:58 | |
3. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 21:09 | + 3:49 | |
4. | Macka Sebastián | LCE1112 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:34 | + 6:14 | |
5. | Zýka Prokop | 60003 | Špekouni | 26:00 | + 8:40 | |
6. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 26:11 | + 8:51 | |
7. | Posch Jaroslav | RIC1201 | OB Říčany | 27:06 | + 9:46 | |
8. | Macka Matyáš | LCE1313 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:52 | + 13:32 | |
9. | Eliášek Jakub | LBM1101 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:08 | + 21:48 | |
10. | Janeček Tomáš | 90002 | PBK | 41:29 | + 24:09 | |
11. | Holzäpfel Jan | STA1202 | OK Střelka | 47:08 | + 29:48 | |
12. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 47:39 | + 30:19 | |
13. | Španěl Vít | DOR1100 | OK Dobříš | 53:27 | + 36:07 | |
14. | Arnošt Daniel | VSP1200 | USK Praha | 65:47 | + 48:27 | |
Martinec Eduard | CHT1202 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Bartoloměj Mikeš | 50002 | Mikeš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slováček Ondřej | TZL0902 | SKOB Zlín | 23:45 | ||
2. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 25:40 | + 1:55 | |
3. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 28:21 | + 4:36 | |
4. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 28:30 | + 4:45 | |
5. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 29:47 | + 6:02 | |
6. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 31:34 | + 7:49 | |
7. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 35:35 | + 11:50 | |
8. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:09 | + 13:24 | |
9. | Mašláň Prokop | TZL1005 | SKOB Zlín | 38:00 | + 14:15 | |
10. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 40:13 | + 16:28 | |
11. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 41:09 | + 17:24 | |
12. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 42:48 | + 19:03 | |
13. | Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:04 | + 19:19 | |
14. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:48 | + 27:03 | |
15. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 51:02 | + 27:17 | |
16. | Wierer Antonín | STA0901 | OK Střelka | 51:31 | + 27:46 | |
17. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 52:11 | + 28:26 | |
18. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:27 | + 36:42 | |
19. | Libra Matyáš | PZR0900 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:48 | + 47:03 | |
20. | Španěl Viktor | DOR0901 | OK Dobříš | 71:16 | + 47:31 | |
21. | Broum Matěj | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:50 | + 52:05 | |
22. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 100:33 | + 76:48 | |
Neškudla Jan | KAM1005 | OK Kamenice | DISK | |||
Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | DISK | |||
Kožnárek Pavel | PLU0902 | TJ SOKOL Plumlov | DISK | |||
Hřivňák Petr | PLU0900 | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 24:49 | ||
2. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 26:44 | + 1:55 | |
3. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 27:46 | + 2:57 | |
4. | Bulička Martin | ZBM0807 | SK Žabovřesky Brno | 28:33 | + 3:44 | |
5. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 28:50 | + 4:01 | |
6. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 30:35 | + 5:46 | |
7. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 31:25 | + 6:36 | |
8. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 32:25 | + 7:36 | |
9. | Červinka Adam | OSN0707 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:50 | + 8:01 | |
10. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 33:11 | + 8:22 | |
11. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 33:36 | + 8:47 | |
12. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:00 | + 10:11 | |
13. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 37:26 | + 12:37 | |
14. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 38:36 | + 13:47 | |
15. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 40:55 | + 16:06 | |
16. | Marek Filip | ZBM0706 | SK Žabovřesky Brno | 41:25 | + 16:36 | |
17. | Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | 42:27 | + 17:38 | |
18. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 43:56 | + 19:07 | |
19. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 44:02 | + 19:13 | |
20. | Krätzer Matěj | STA0702 | OK Střelka | 47:52 | + 23:03 | |
21. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 48:35 | + 23:46 | |
22. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 48:46 | + 23:57 | |
23. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 50:16 | + 25:27 | |
24. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 51:10 | + 26:21 | |
25. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 51:17 | + 26:28 | |
26. | Eliášek Patrik | LBM0801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:33 | + 26:44 | |
27. | Hruška Tadeáš | STA0703 | OK Střelka | 53:50 | + 29:01 | |
28. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:27 | + 30:38 | |
29. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 66:27 | + 41:38 | |
30. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 87:50 | + 63:01 | |
31. | Kolar Fabian | 12A0800 | Naturfreunde Wien | 93:00 | + 68:11 | |
Finstrle Filip | ZBM0702 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Jelínek Šimon | VCB0804 | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 32:24 | ||
2. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 35:25 | + 3:01 | |
3. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 36:14 | + 3:50 | |
4. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 36:59 | + 4:35 | |
5. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 37:46 | + 5:22 | |
6. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 41:57 | + 9:33 | |
7. | Keller Filip | CHT0503 | OOB SK Chrast | 48:08 | + 15:44 | |
8. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 48:47 | + 16:23 | |
9. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 55:33 | + 23:09 | |
10. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 57:31 | + 25:07 | |
11. | Kycl Michal | LBM0500 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:05 | + 25:41 | |
12. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 58:26 | + 26:02 | |
13. | Kycl Ondřej | LBM0501 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 99:30 | + 67:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:18 | ||
2. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 38:49 | + 1:31 | |
3. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 39:07 | + 1:49 | |
3. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 39:07 | + 1:49 | |
5. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 43:11 | + 5:53 | |
6. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 47:39 | + 10:21 | |
7. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 48:58 | + 11:40 | |
8. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 50:48 | + 13:30 | |
9. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 56:43 | + 19:25 | |
10. | Šperlich Jan | KSU0403 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:09 | + 21:51 | |
11. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 64:32 | + 27:14 | |
12. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 65:39 | + 28:21 | |
13. | Kycl Lukáš | LBM0300 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 85:44 | + 48:26 | |
Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastner Nicolas | 12A9800 | Naturfreunde Wien | 43:46 | |||
2. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 45:15 | + 1:29 | 8772 | |
3. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 45:59 | + 2:13 | 8634 | |
4. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 46:48 | + 3:02 | 8481 | |
5. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 46:57 | + 3:11 | 8453 | |
6. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 47:13 | + 3:27 | 8403 | |
7. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 48:16 | + 4:30 | 8206 | |
8. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 48:35 | + 4:49 | 8147 | |
9. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 48:52 | + 5:06 | 8094 | |
10. | Bonek Jannis | 12A1700 | Naturfreunde Wien | 48:56 | + 5:10 | ||
10. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 48:56 | + 5:10 | 8081 | |
12. | Müller Jonáš | KSU9906 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:59 | + 5:13 | 8072 | |
13. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 49:01 | + 5:15 | 8066 | |
14. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 49:21 | + 5:35 | 8003 | |
15. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 49:35 | + 5:49 | 7959 | |
16. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 49:39 | + 5:53 | 7947 | |
17. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 49:41 | + 5:55 | 7941 | |
18. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:51 | + 6:05 | 7909 | |
19. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 49:52 | + 6:06 | 7906 | |
20. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:08 | + 6:22 | 7856 | |
21. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 50:44 | + 6:58 | 7744 | |
22. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 50:56 | + 7:10 | 7706 | |
23. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 51:06 | + 7:20 | 7675 | |
24. | Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 51:24 | + 7:38 | 7619 | |
25. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 51:28 | + 7:42 | 7606 | |
26. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 51:44 | + 7:58 | 7556 | |
27. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 51:58 | + 8:12 | 7512 | |
28. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 52:11 | + 8:25 | 7472 | |
29. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB ALFA Brno | 52:16 | + 8:30 | 7456 | |
30. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 52:45 | + 8:59 | 7365 | |
31. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 52:49 | + 9:03 | 7353 | |
32. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:57 | + 9:11 | 7328 | |
32. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 52:57 | + 9:11 | 7328 | |
34. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 52:58 | + 9:12 | 7325 | |
35. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 53:16 | + 9:30 | 7268 | |
36. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:20 | + 9:34 | 7256 | |
37. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 53:41 | + 9:55 | 7190 | |
38. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:51 | + 10:05 | 7159 | |
39. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | SK Žabovřesky Brno | 53:54 | + 10:08 | 7150 | |
40. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 54:02 | + 10:16 | 7125 | |
41. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 54:12 | + 10:26 | 7093 | |
42. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:02 | + 12:16 | 6750 | |
43. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 56:36 | + 12:50 | 6643 | |
44. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 57:28 | + 13:42 | 6481 | |
45. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:03 | + 14:17 | 6371 | |
46. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:48 | + 15:02 | 6231 | |
47. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 59:22 | + 15:36 | 6124 | |
48. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 59:53 | + 16:07 | 6028 | |
49. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:09 | + 16:23 | 5978 | |
50. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:27 | + 16:41 | 5921 | |
51. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 60:47 | + 17:01 | 5859 | |
52. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 61:14 | + 17:28 | 5774 | |
53. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:07 | + 18:21 | 5609 | |
54. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 63:21 | + 19:35 | 5377 | |
55. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 63:59 | + 20:13 | 5259 | |
56. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 64:35 | + 20:49 | 5146 | |
57. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 67:31 | + 23:45 | 4596 | |
58. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:05 | + 24:19 | 4490 | |
59. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 70:19 | + 26:33 | ||
60. | Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | 71:04 | + 27:18 | 3930 | |
61. | Koucký Martin | EKP9700 | VŠTJ Ekonom Praha | 78:37 | + 34:51 | 2514 | |
62. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 84:25 | + 40:39 | 1426 | |
Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 48:10 | 5676 | ||
2. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 48:28 | + 0:18 | 5641 | |
3. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 48:47 | + 0:37 | 5604 | |
4. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 48:58 | + 0:48 | 5583 | |
5. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 51:28 | + 3:18 | 5292 | |
6. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 52:01 | + 3:51 | 5228 | |
7. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 52:34 | + 4:24 | 5164 | |
8. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 53:51 | + 5:41 | 5015 | |
9. | Stupal František | JHB8603 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:03 | + 5:53 | 4991 | |
10. | Sychra Tomáš | VBM8305 | VSK Mendelu Brno | 54:40 | + 6:30 | 4920 | |
11. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 55:42 | + 7:32 | 4799 | |
12. | Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | 56:16 | + 8:06 | 4733 | |
13. | Dudík Petr | TUR8917 | OOB TJ Turnov | 57:14 | + 9:04 | 4621 | |
14. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 57:24 | + 9:14 | 4602 | |
15. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 57:41 | + 9:31 | 4569 | |
16. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 58:02 | + 9:52 | 4528 | |
17. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 60:27 | + 12:17 | 4247 | |
18. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 61:33 | + 13:23 | 4119 | |
19. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:19 | + 15:09 | 3913 | |
20. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 64:09 | + 15:59 | 3816 | |
21. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:10 | + 18:00 | 3581 | |
22. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 67:10 | + 19:00 | 3465 | |
23. | Pauschek Karel | PBM8509 | TJ Spartak 1. brněnská | 67:16 | + 19:06 | 3453 | |
24. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 68:25 | + 20:15 | 3320 | |
25. | Šedivý Jiří | VBM8207 | VSK Mendelu Brno | 68:52 | + 20:42 | 3267 | |
26. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 70:17 | + 22:07 | 3102 | |
27. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:19 | + 24:09 | 2866 | |
28. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 96:47 | + 48:37 | 19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:39 | 2319 | ||
2. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 42:16 | + 0:37 | 2287 | |
3. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 44:57 | + 3:18 | 2146 | |
4. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 47:13 | + 5:34 | 2028 | |
5. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 57:39 | + 16:00 | 1481 | |
Lác Jan Ladislav | DOR0103 | OK Dobříš | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | 41:53 | ||
2. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 44:30 | + 2:37 | |
3. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 45:38 | + 3:45 | |
4. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 46:04 | + 4:11 | |
5. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 47:37 | + 5:44 | |
6. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 48:17 | + 6:24 | |
7. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 48:59 | + 7:06 | |
8. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 50:37 | + 8:44 | |
9. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 51:57 | + 10:04 | |
10. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 52:33 | + 10:40 | |
11. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 55:44 | + 13:51 | |
12. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 57:04 | + 15:11 | |
13. | Travnicek Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 57:15 | + 15:22 | |
14. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 57:24 | + 15:31 | |
15. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:46 | + 15:53 | |
16. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 58:16 | + 16:23 | |
17. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 61:22 | + 19:29 | |
18. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 64:18 | + 22:25 | |
19. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 64:25 | + 22:32 | |
20. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 64:37 | + 22:44 | |
21. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 66:44 | + 24:51 | |
22. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 68:03 | + 26:10 | |
23. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 68:32 | + 26:39 | |
24. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | 68:59 | + 27:06 | |
25. | Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | 73:46 | + 31:53 | |
26. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 97:12 | + 55:19 | |
Kolar Hannes | 12A7700 | Naturfreunde Wien | DISK | |||
Obernberger Michael | 12A7701 | Naturfreunde Wien | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 37:46 | ||
2. | Bubela Tomáš | ASU8101 | Magnus Orienteering | 41:47 | + 4:01 | |
3. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 44:33 | + 6:47 | |
4. | Mašláň Jakub | TZL7801 | SKOB Zlín | 44:44 | + 6:58 | |
5. | Wierer Martin | STA7702 | OK Střelka | 46:27 | + 8:41 | |
6. | Růžička Lukáš | KSU7849 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:14 | + 9:28 | |
7. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 47:46 | + 10:00 | |
8. | Doležel Antonín | STA7501 | OK Střelka | 48:37 | + 10:51 | |
9. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 49:05 | + 11:19 | |
10. | Dohnal Pavel | ZBM8005 | SK Žabovřesky Brno | 51:32 | + 13:46 | |
11. | Vaníček Ondřej | STA7801 | OK Střelka | 53:48 | + 16:02 | |
12. | Paul Pavel | CTB7601 | SK OB Chotěboř | 56:41 | + 18:55 | |
13. | Sladký Marek | PBM8604 | TJ Spartak 1. brněnská | 58:09 | + 20:23 | |
14. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | VSK Mendelu Brno | 63:14 | + 25:28 | |
15. | Kozel Jiří | SLA8101 | SKOB Slaný | 64:15 | + 26:29 | |
16. | Kubíček Petr | VIC7801 | OB Vizovice | 71:59 | + 34:13 | |
17. | Rudolf Tomáš | ZBM8402 | SK Žabovřesky Brno | 75:28 | + 37:42 | |
18. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 78:24 | + 40:38 | |
19. | Janeček Petr | 90005 | PBK | 79:18 | + 41:32 | |
20. | Přichystal Vladimír | 270001 | neregistrovaný | 100:44 | + 62:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 36:25 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 36:26 | + 0:01 | |
3. | Šidla Jan | TZL6808 | SKOB Zlín | 36:56 | + 0:31 | |
4. | Waldhäusl Wolfgang | 12A7101 | Naturfreunde Wien | 38:41 | + 2:16 | |
5. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 39:30 | + 3:05 | |
6. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 40:07 | + 3:42 | |
7. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 40:28 | + 4:03 | |
8. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 40:55 | + 4:30 | |
9. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 40:57 | + 4:32 | |
10. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 41:49 | + 5:24 | |
11. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 43:02 | + 6:37 | |
12. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 43:47 | + 7:22 | |
13. | Hill Richard | SLA7602 | SKOB Slaný | 44:17 | + 7:52 | |
14. | Kroupa Günther | 12A7100 | Naturfreunde Wien | 45:17 | + 8:52 | |
15. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 45:54 | + 9:29 | |
16. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 45:59 | + 9:34 | |
17. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 46:05 | + 9:40 | |
18. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 46:37 | + 10:12 | |
18. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 46:37 | + 10:12 | |
20. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 48:03 | + 11:38 | |
21. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 48:49 | + 12:24 | |
22. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 49:01 | + 12:36 | |
23. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 49:03 | + 12:38 | |
24. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 49:05 | + 12:40 | |
25. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 49:30 | + 13:05 | |
26. | Kastner Boris | 12A6902 | Naturfreunde Wien | 51:05 | + 14:40 | |
27. | Tomandl Jan | 10001 | NOK HoRa | 51:13 | + 14:48 | |
28. | Vavrys Petr | LCE6413 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:34 | + 15:09 | |
29. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 52:20 | + 15:55 | |
30. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 52:21 | + 15:56 | |
31. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 52:58 | + 16:33 | |
32. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 53:08 | + 16:43 | |
33. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:40 | + 17:15 | |
34. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 54:00 | + 17:35 | |
35. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:09 | + 17:44 | |
36. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:43 | + 18:18 | |
37. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 55:05 | + 18:40 | |
38. | Zámečník Pavel | 70002 | NEREG. Zámečníci | 55:36 | + 19:11 | |
39. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:50 | + 19:25 | |
40. | Florian Michal | TBM6733 | KOS TJ Tesla Brno | 62:35 | + 26:10 | |
41. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 69:03 | + 32:38 | |
42. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 69:49 | + 33:24 | |
43. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 71:04 | + 34:39 | |
44. | Hilbert Josef | 12A6900 | Naturfreunde Wien | 81:01 | + 44:36 | |
45. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 82:36 | + 46:11 | |
46. | Vostal Petr | TBM7411 | KOS TJ Tesla Brno | 86:08 | + 49:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:44 | ||
2. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 37:38 | + 4:54 | |
3. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:08 | + 6:24 | |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 39:59 | + 7:15 | |
5. | Matoušek Milan | KSU6701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:03 | + 7:19 | |
6. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:26 | + 7:42 | |
7. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 40:39 | + 7:55 | |
8. | Zýka Vít | 60001 | Špekouni | 41:02 | + 8:18 | |
9. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 42:08 | + 9:24 | |
10. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 42:20 | + 9:36 | |
11. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 43:00 | + 10:16 | |
12. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 44:22 | + 11:38 | |
13. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 45:33 | + 12:49 | |
14. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 45:44 | + 13:00 | |
15. | Kycl Miroslav | LBM7100 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:00 | + 13:16 | |
16. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 46:24 | + 13:40 | |
17. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:45 | + 14:01 | |
18. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:35 | + 16:51 | |
19. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:51 | + 21:07 | |
20. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 57:08 | + 24:24 | |
21. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 58:03 | + 25:19 | |
22. | Vambera Filip | TUR7305 | OOB TJ Turnov | 58:20 | + 25:36 | |
23. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 58:40 | + 25:56 | |
24. | Pinkava Roman | JPV7606 | Oddíl OS SK Prostějov | 59:06 | + 26:22 | |
25. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 59:45 | + 27:01 | |
26. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 60:01 | + 27:17 | |
27. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:58 | + 28:14 | |
28. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 61:30 | + 28:46 | |
29. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 63:32 | + 30:48 | |
30. | Buschek Michael | 12A6700 | Naturfreunde Wien | 69:30 | + 36:46 | |
31. | Plachý Martin | STA7101 | OK Střelka | 80:30 | + 47:46 | |
32. | Pavel Radek | 40001 | MOV | 93:36 | + 60:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bonek Peter | 12A6400 | Naturfreunde Wien | 29:59 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 30:43 | + 0:44 | |
3. | Macháček Aleš | FYD6400 | Jizerský klub OB Frýdlant | 36:36 | + 6:37 | |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | OK Kamenice | 37:37 | + 7:38 | |
5. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 37:56 | + 7:57 | |
6. | Hošek Lubomír | PCB6101 | SKP České Budějovice | 37:58 | + 7:59 | |
7. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 38:48 | + 8:49 | |
8. | Eschlboeck Rainer | 46A6500 | OL Naturfreunde Linz | 39:04 | + 9:05 | |
9. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 39:34 | + 9:35 | |
10. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:16 | + 10:17 | |
11. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 41:28 | + 11:29 | |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 41:33 | + 11:34 | |
13. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 41:34 | + 11:35 | |
14. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:51 | + 11:52 | |
15. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:54 | + 11:55 | |
16. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 42:33 | + 12:34 | |
17. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 43:57 | + 13:58 | |
18. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 44:04 | + 14:05 | |
19. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 44:24 | + 14:25 | |
19. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 44:24 | + 14:25 | |
21. | Biel Axel | 12A6401 | Naturfreunde Wien | 44:28 | + 14:29 | |
22. | Grill Michael | 12A6606 | Naturfreunde Wien | 45:00 | + 15:01 | |
23. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:17 | + 15:18 | |
24. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 46:46 | + 16:47 | |
25. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 47:03 | + 17:04 | |
26. | Kniebügl Anton | 110001 | Kobra Bratislava | 47:35 | + 17:36 | |
27. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 48:11 | + 18:12 | |
28. | Plachý Martin | JPV6515 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:52 | + 21:53 | |
29. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 56:54 | + 26:55 | |
30. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 58:17 | + 28:18 | |
31. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 59:05 | + 29:06 | |
32. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 60:43 | + 30:44 | |
33. | Chvojka Zbyšek | DKP6401 | Oddíl OB Kotlářka | 63:58 | + 33:59 | |
34. | Krajča Pavel | OTK5700 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 72:00 | + 42:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stárek Filip | TUR6602 | OOB TJ Turnov | 22:23 | ||
2. | Plášek Martin | LCE6118 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:42 | + 3:19 | |
3. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 28:42 | + 6:19 | |
4. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:35 | + 8:12 | |
5. | Pekárek Aleš | RBK6602 | SK Radioklub Blansko | 30:47 | + 8:24 | |
6. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 31:19 | + 8:56 | |
7. | Ščehovič Roman | 130003 | Ekonóm Banská Bystrica | 34:23 | + 12:00 | |
8. | Buráň Zdeněk | 20001 | BzB | 36:06 | + 13:43 | |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 37:45 | + 15:22 | |
10. | Himmel Petr | KAM6503 | OK Kamenice | 38:48 | + 16:25 | |
11. | Rohlík Petr | KVS6402 | SKOB Kobra Vsetín | 44:40 | + 22:17 | |
12. | Wolfram Arnulf | 12A5901 | Naturfreunde Wien | 48:34 | + 26:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 23:05 | ||
2. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 29:01 | + 5:56 | |
3. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 30:23 | + 7:18 | |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 31:32 | + 8:27 | |
5. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 31:35 | + 8:30 | |
6. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 31:43 | + 8:38 | |
7. | Böhm Eduard | 140001 | ASKÖ Salzburg-Henndorf | 31:44 | + 8:39 | |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 31:48 | + 8:43 | |
9. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 32:27 | + 9:22 | |
10. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 33:36 | + 10:31 | |
11. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:37 | + 12:32 | |
12. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:47 | + 12:42 | |
13. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 36:00 | + 12:55 | |
14. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 37:09 | + 14:04 | |
15. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:30 | + 14:25 | |
16. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 38:21 | + 15:16 | |
17. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 38:26 | + 15:21 | |
18. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 42:32 | + 19:27 | |
19. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 42:45 | + 19:40 | |
20. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 43:47 | + 20:42 | |
21. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:48 | + 22:43 | |
22. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. brněnská | 47:13 | + 24:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drobník Ivan | VLI5601 | Slavia Liberec orienteering | 25:42 | ||
2. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 25:57 | + 0:15 | |
3. | Skern Tim | 12A5600 | Naturfreunde Wien | 27:23 | + 1:41 | |
4. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 30:13 | + 4:31 | |
5. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 31:16 | + 5:34 | |
6. | Khýn Miroslav | VTA5401 | SC vebr-sport | 33:05 | + 7:23 | |
7. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 33:34 | + 7:52 | |
8. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 34:35 | + 8:53 | |
9. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 37:47 | + 12:05 | |
10. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 44:35 | + 18:53 | |
11. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | 51:30 | + 25:48 | |
12. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Rosice | 51:51 | + 26:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 24:55 | ||
2. | Bonek Ernst | 12A4250 | Naturfreunde Wien | 28:22 | + 3:27 | |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 33:37 | + 8:42 | |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 38:50 | + 13:55 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:29 | + 14:34 | |
6. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:12 | + 15:17 | |
7. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 51:33 | + 26:38 | |
Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Štěpán | TZL1414 | SKOB Zlín | 26:52 | ||
2. | Šidlová Dorota | TZL1450 | SKOB Zlín | 27:04 | + 0:12 | |
3. | Šedivý Marek | PGP1400 | SK Praga | 28:21 | + 1:29 | |
4. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 29:34 | + 2:42 | |
4. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 29:34 | + 2:42 | |
6. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | SOB Olomouc | 31:51 | + 4:59 | |
7. | Ondráček Viktor | EKP1515 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:39 | + 7:47 | |
8. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 35:58 | + 9:06 | |
9. | Nevrklová Zuzana | RUZ1750 | TJ Růžená | 38:48 | + 11:56 | |
10. | Pokluda Filip | 250002 | FreeRun Zlín | 39:17 | + 12:25 | |
11. | Brychtová Lucie | JHB1352 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 39:35 | + 12:43 | |
12. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SOS Jindřichův Hradec | 39:55 | + 13:03 | |
13. | Kaška Jakub | SJH1302 | SOS Jindřichův Hradec | 40:45 | + 13:53 | |
14. | Dékány Matěj | LCE1601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:54 | + 14:02 | |
15. | Smejkalová Nela | SJH9999 | SOS Jindřichův Hradec | 41:04 | + 14:12 | |
16. | Martinec Otakar | CHT1502 | OOB SK Chrast | 41:48 | + 14:56 | |
17. | Kozlová Eliška | SLA1350 | SKOB Slaný | 42:11 | + 15:19 | |
18. | Pazderník Jan | 260001 | OPI Písek | 42:56 | + 16:04 | |
19. | Petrů Jiří | SJH1605 | SOS Jindřichův Hradec | 43:12 | + 16:20 | |
20. | Posch Klára | RIC1451 | OB Říčany | 44:35 | + 17:43 | |
21. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 45:40 | + 18:48 | |
22. | Doleželová Leona | STA1551 | OK Střelka | 46:07 | + 19:15 | |
23. | Dvorský Michal | CHC1401 | K.O.B. Choceň | 47:34 | + 20:42 | |
24. | Matějů Antonín | PGP1501 | SK Praga | 52:28 | + 25:36 | |
25. | Vobr David | 130004 | Ekonóm Banská Bystrica | 53:57 | + 27:05 | |
26. | Forstová Viola | PZR1551 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:38 | + 27:46 | |
27. | Sadílková Markéta | 120001 | Saďouři | 56:36 | + 29:44 | |
28. | Dokoupilová Simona | VBM1553 | VSK Mendelu Brno | 60:00 | + 33:08 | |
29. | Sychrová Hana | VBM1352 | VSK Mendelu Brno | 61:06 | + 34:14 | |
30. | Srb Dominik | 100001 | KRE | 61:09 | + 34:17 | |
31. | Sychrová Markéta | VBM1251 | VSK Mendelu Brno | 61:34 | + 34:42 | |
32. | Srb Eliot | 100002 | KRE | 61:57 | + 35:05 | |
33. | Čechová Adéla | VBM1351 | VSK Mendelu Brno | 62:05 | + 35:13 | |
34. | Hill Lucy | SLA1550 | SKOB Slaný | 63:25 | + 36:33 | |
35. | Kubíčková Petra | VIC1650 | OB Vizovice | 69:55 | + 43:03 | |
36. | Collis Helena | DKP1450 | Oddíl OB Kotlářka | 126:46 | + 99:54 | |
Kulichová Anna | 150001 | Uragan Zbraslav | DISK | |||
Hájek Jan | BBM1401 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Krejčiříková Kamila | BBM1550 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Pekarek Ondrej | 280001 | Samici | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fuchs Marek | TBM0603 | KOS TJ Tesla Brno | 19:49 | ||
2. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:17 | + 0:28 | |
3. | Pokluda Ondřej | 250001 | FreeRun Zlín | 21:32 | + 1:43 | |
4. | Fuchs Jan | TBM7101 | KOS TJ Tesla Brno | 21:53 | + 2:04 | |
5. | Bestová Magdalena | STA0754 | OK Střelka | 23:47 | + 3:58 | |
6. | Kellerová Lenka | CHT8054 | OOB SK Chrast | 25:24 | + 5:35 | |
7. | Švancárová Helena | KSU7252 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:19 | + 6:30 | |
8. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | SKOB Kobra Vsetín | 27:07 | + 7:18 | |
9. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 29:06 | + 9:17 | |
10. | Podivínský Tomáš | 220002 | SK Podivín Šalingrad | 30:31 | + 10:42 | |
11. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 31:04 | + 11:15 | |
12. | Rybáková Radka | VTA7951 | SC vebr-sport | 31:33 | + 11:44 | |
13. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 32:23 | + 12:34 | |
14. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 33:15 | + 13:26 | |
15. | Podivínská Ivana | 220001 | SK Podivín Šalingrad | 33:53 | + 14:04 | |
16. | Rybáková Ella | VTA0951 | SC vebr-sport | 34:26 | + 14:37 | |
17. | Pekárková Radka | RBK6767 | SK Radioklub Blansko | 34:30 | + 14:41 | |
18. | Hana Buráňová | 20002 | BzB | 34:55 | + 15:06 | |
19. | Korberová Lenka | JHB8452 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 35:54 | + 16:05 | |
20. | Kašparová Jana | STE7351 | SK SKI-OB Šternberk | 36:02 | + 16:13 | |
21. | Hájková Klára | BBM1050 | BETA URSUS Rosice | 36:19 | + 16:30 | |
22. | Malec Vladimír | KRN5900 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:45 | + 16:56 | |
23. | Eliášková Hana | LBM8051 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:35 | + 17:46 | |
24. | Lubasová Mirka | STA8051 | OK Střelka | 39:18 | + 19:29 | |
25. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. brněnská | 39:42 | + 19:53 | |
26. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 39:46 | + 19:57 | |
27. | Buschek Elisabeth | 12A7750 | Naturfreunde Wien | 40:33 | + 20:44 | |
28. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 40:52 | + 21:03 | |
29. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 46:08 | + 26:19 | |
30. | Murínová Magdaléna | 990001 | Neregistrovaní | 47:27 | + 27:38 | |
31. | Dvorská Renata | CHC8152 | K.O.B. Choceň | 51:46 | + 31:57 | |
32. | Kyclová Jitka | LBM7450 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:36 | + 32:47 | |
33. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 54:58 | + 35:09 | |
34. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 58:38 | + 38:49 | |
35. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 61:17 | + 41:28 | |
36. | Bednářová Eliška | 210001 | Eliška I | 66:26 | + 46:37 | |
37. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 68:46 | + 48:57 | |
38. | Legátová Ivana | VTA7551 | SC vebr-sport | 74:09 | + 54:20 | |
Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | DISK | |||
Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | DISK | |||
Mikešová Zuzana | 50001 | Mikeš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lehmann Karsten | 71D7800 | USV TU Dresden | 46:10 | ||
2. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 49:57 | + 3:47 | |
3. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 58:17 | + 12:07 | |
4. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 72:22 | + 26:12 | |
5. | Poledna Miroslav | RUZ8001 | TJ Růžená | 74:44 | + 28:34 | |
6. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:20 | + 37:10 | |
7. | Jurkiewicz Patrik | 230001 | Praha Radotín | 100:06 | + 53:56 | |
8. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 105:11 | + 59:01 | |
9. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 112:14 | + 66:04 | |
10. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 116:34 | + 70:24 | |
11. | Nolz Fabian | AUT9999 | Žádný oddíl | 118:09 | + 71:59 | |
Smejkal Martin | SJH9998 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |