Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár 2021 - stav po 8 závodech

Datum:
01.01.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A SJI Ano Ano
2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A SJI Ano Ano
2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu STE Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Mistrovství ČR na krátké trati SSU, ASU Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Český pohár, žebříček A SSU, ASU Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A JPV Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A JPV Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) KAM Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček SHK Ne Ne
2021-10-1717.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ VPM Ne Ne
Kategorie:
D21     H21    

D21 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
SJI 1
SJI 2
STE 3
SSU+ASU 4
SSU+ASU 5
JPV 6
JPV 7
KAM 8
1 Kosová Denisa PHK9150 142 26 13 30 26 30 30
2 Indráková Adéla ZBM9153 125 18 30 23 23 23 26
3 Stehlíková Jana LPU9053 116 23 23 30 10 30
4 Čechová Tereza KAM9852 106 16 14 20 14 11 30 26 14
5 Janošíkova Tereza SSU9953 96 30 26 20 20
6 Teplá Karolína SHK9251 94 14 0 20 13 18 26 16 6
7 Horčičková Vendula LCE9353 84 20 26 14 12 12
8 Šimková Johanka ZBM9350 75 12 8 16 8 7 16 23
9 Peterová Jana LPU0057 72 0 7 9 4 6 18 20 18
10 Sieglová Eliška PGP9954 66 6 7 7 0 9 23 6 20
11 Mechlová Lenka SHK9051 65 11 20 8 18 8
12 Štičková Anna SSU9651 61 9 12 12 18 10
13 Bogarová Adélka PGP9056 61 8 13 10 16 14 7 5 7
14 Chaloupská Barbora PHK9951 57 10 10 2 12 10 13 12
15 Kozáková Zdenka TBM7952 53 0 5 0 2 0 20 10 16
16 Doležalová Monika KAM8851 49 16 9 13 11
17 Nechanická Klára TBM0055 47 13 3 11 6 0 10 7
18 Vyhnálková Barbora PGP9854 39 0 16 23
19 Zháňalová Barbora ZBM9354 32 0 2 0 5 0 11 14
20 Hiršová Gabriela ZBM9651 28 5 0 4 0 0 11 8
21 Wiśniewska Hanna CHC9051 26 26
22 Hiklová Natalia ZBM8350 26 1 1 0 14 8 2
23 Zvěřinová Martina LPU8357 25 4 18 3 0
24 Nieke Patricia TUR9552 22 0 0 9 13
25 Sokolářová Šárka TUR9999 22 0 0 0 0 1 9 12
26 Rufferová Iva TUR8354 21 7 5 9
27 Omová Michaela TUR8153 16 0 12 0 4
28 Gregorová Kamila CTB8151 16 0 11 5
29 Kabáthová Eva LCE8966 13 13
30 Odehnalová Tereza ZBM9757 13 0 0 0 8 0 5
31 Jedličková Zuzana SHK8150 9 9 0
32 Rollier Monika PHK8051 9 0 0 0 6 3
33 Plochová Dominika DKP8651 9 1 0 6 0 0 2
34 Zlámalová Nikola SJC9951 8 0 0 0 0 0 5 3
35 Voborníková Alena CTB9451 7 7 0
36 Svobodová Barbora JJN8950 7 3 4 0 0 0
37 Matějů Martina PGP8556 6 3 0 0 0 3
38 Kavánková Iva TZL9753 5 0 0 0 2 3 0
39 Poklopová Lenka SSU8952 4 0 0 0 0 0 4 0
39 Baldrianová Barbora VSP7850 4 0 0 0 4
39 Perůtková Jindra LCE8989 4 4
42 Hančová Petra LPU9659 3 0 3
43 Hájková Eliška KAM9851 2 0 0 0 2 0
44 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 1 0 1
44 Pospíšilová Marie DKP8756 1 0 0 0 1
44 Thýnová Nikola SHK0051 1 0 0 0 0 0 0 0 1
44 Benešová Jana CTB9452 1 0 1 0 0

H21 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
SJI 1
SJI 2
STE 3
SSU+ASU 4
SSU+ASU 5
JPV 6
JPV 7
KAM 8
1 Křivda Tomáš CHC9901 171 28 35 35 35 28 35 28 31
2 Nykodým Miloš ZBM9005 147 23 28 25 16 35 31 28
3 Král Vojtěch SSU8841 136 35 31 35 35
4 Kubát Pavel PHK9101 135 17 31 31 31 25
5 Sýkora Vojtěch LCE9801 127 18 25 18 21 25 31 25
6 Glonek Jakub KAM9602 122 31 0 28 12 28 18 17
7 Kubelka Tomáš LPU9307 105 19 19 23 25 18 19
8 Petržela Jan PHK9200 100 13 13 13 14 23 23 17 23
9 Roudný Martin LPU0002 98 16 12 19 19 21 18 0 21
10 Hirš Otakar ZBM9801 88 21 11 21 17 17 12 0
11 Kamenický Matěj LPU9036 84 7 18 8 19 19 19 9
12 Kozák Osvald TBM8201 78 0 15 0 15 15 17 4 16
13 Hubáček Jonáš LCE9501 70 25 17 28
14 Procházka Jan PGP8407 64 9 21 8 13 13
15 Hadač Filip AOP9301 58 11 14 7 1 13 4 13
16 Vandas Daniel PHK9805 52 15 0 14 23
17 Hlaváč Ondřej ZBM9901 51 12 23 16
18 Valeš Jiří LPM9502 49 0 5 1 7 10 13 14
19 Rollier Baptiste PHK8200 48 0 21 23 4
20 Poklop Martin SSU8802 43 0 16 9 16 0 2
21 Mokrý Stanislav ZBM9202 42 0 10 0 0 4 14 11 3
22 Minář Marek ZBM9444 36 11 25
23 Horčička Vít TBM9919 34 0 0 0 0 16 18
24 Smola Michal TZL8131 32 2 3 0 11 8 8
25 Semrád Ladislav CHC9701 31 1 0 0 0 0 9 21
26 Chloupek Adam LCE9300 31 4 0 0 4 0 6 12 5
27 Janata Martin TJN8306 30 6 16 8
28 Schulhof Jan TUR8900 30 10 0 7 0 0 13
29 Mrázek Jan SJC8102 29 5 0 10 14
30 Dutkowski Mikolaj DOB9200 27 0 9 0 7 11
31 Kamenický Jeroným TUR9549 26 0 0 13 0 1 11 0 1
32 Fürst Matouš DOK9602 25 0 10 15
33 Brlica Pavel ZBM9302 25 14 7 4
34 Wolf Daniel TUR9100 21 0 0 0 0 14 7
35 Luštický Martin TUR8700 21 0 9 4 8
36 Mudrák Štěpán LCE9601 20 4 0 2 9 5
37 Kettner Vojtěch KAM9601 18 18
38 Bořil Jan TBM9700 18 0 6 0 12
39 Zvěřina Petr LPU8208 17 0 17 0 0
40 Procházka David LPU9113 17 0 10 7
41 Schuster Marek SSU9303 17 0 0 5 2 0 10
42 Melecký Martin SSU9001 16 0 9 0 0 0 1 6
43 Ullmann Silvan ZBM9810 15 15
43 Wolf Filip TUR9701 15 0 0 15 0
43 Rauturier Maxime SSU9400 15 15
46 Rusý Tomáš KAM9301 14 3 11
47 Veselý Jakub PGP9503 14 8 4 0 0 2
48 Zbranek Roman TZL8808 13 6 2 0 2 0 3
49 Navrátil Šimon PGP9702 10 10 0 0
50 Kettner Lukáš KAM9403 9 0 0 0 0 0 9
51 Jílek Ondřej KSU9908 8 0 0 0 0 7 1 0
52 Prášil Marek SJI7313 8 0 6 2 0
53 Uhlík Michal SJC8007 7 0 0 0 7 0
54 Škoda Jakub DOK8800 6 6
55 Tomanek Daniel KSU7410 5 0 0 0 5
55 Horvát Petr TBM9437 5 0 0 0 5
57 Čech Radovan TBM7835 4 0 4
58 Thoř Tomáš TUR9904 3 3
59 Cahel Marek LCE8803 1 0 1 0 0