Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2021 - stav po 13 závodech

Datum:
31.10.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2323.05.2021 Individuální mapový trénink MSK TRI Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Individuální mapový trénink MSK - krátká trať HAV Ano Ano
2021-06-0606.06.2021 Individuální mapový trénink MSK SIT Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček AOV, LOV Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček TRI Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-3131.10.2021 Oblastní žebříček KRN Ano Ano
Kategorie:
D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    

D21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Argalášová Kateřina TRI9750 541.28 1. 96.10( 3)100.00( 1) 84.29( 2) 28.39( 3) 99.44( 2) 90.21( P) 71.24( 4)
2 Haltof Ewa VRB9499 499.39 1. 99.74( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)104.47( 1) 95.18( 3)
3 Navrátilová Adéla TRI0250 403.39 2. 96.31( 2) 67.23( P) 95.80( 4) 85.30( 4) 58.75( 5)
4 Válková Zuzana SOP8852 398.66 1. 23.96( 4)104.98( 1) 99.14( 2) 93.17( 5) 77.41( 5)
5 Smolková Lucie SOP9052 287.81 1. 90.79( 2)100.00( 1) 97.02( 2)
6 Rychlá Pavlína KRN8559 285.55 1. 85.55( 4) 100.00( 1) 100.00( 1)
7 Svobodová Barbora BFM0151 203.24 1. 104.16( 1) 99.08( 2)
8 Svačinková Kateřina TVR9850 182.92 2. 63.34( 3) 69.39( 2) 50.19( 6)
9 Glabazňová Jana AOP6151 154.24 3. 87.63( 3) 66.61( 6)
10 Stoszková Jana AOP8850 128.20 2. 65.32( 2) 62.88( 7)
11 Typovská Anna SFM9950 116.43 3. 33.35( 6) 14.20( 4) 57.51( 3) 11.37( 4)
12 Bialožytová Tereza PGP9055 113.24 1. 113.24( 1)
13 Jančová Jana KAM9450 107.80 1. 107.80( 1)
14 Poláková Lenka SOP0151 101.03 1. 101.03( 1)
15 Poklopová Ivana UOL6451 100.34 2. 100.34( 2)
16 Juřeníková Eva MOV7851 100.00 1. 100.00( 1)
17 Poláková Tereza SOP9951 99.54 2. 99.54( 2)
18 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 99.43 3. 99.43( 3)
19 Vlachová Tereza AOV8750 96.45 3. 96.45( 3)
20 Procházková Lucie ADA7651 94.68 3. 94.68( 3)
21 Liberdová Jana TRI9852 86.30 8. 14.38( P) 71.92( 8)
22 Moučková Andrea RBK9257 78.36 6. 78.36( 6)
23 Paulíčková Barbara UOL7851 74.61 5. 74.61( 5)
24 Müllerová Markéta LCE9453 74.60 4. 74.60( 4)
25 Muchová Barbora KVS8550 74.06 7. 74.06( 7)
26 Fukalová Hana AOP9850 63.63 2. 63.63( 2)
27 Janýšková Alžběta SFM0150 58.09 3. 58.09( 3)
28 Davidová Tereza SFM0252 49.54 4. 0.00( 5) 34.58( 4) 14.96( 6) 0.00( 6)
29 Sadílková Iva VIC0151 43.50 5. 43.50( 5)
30 Skyvová Kristýna STE7054 41.24 4. 41.24( 4)
31 Urbánková Tereza SFM0250 15.93 3. 0.65( 5) 13.45( 5) 1.83( 3)

D35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Létalová Soňa SFM8252 670.50 1. 107.47( 1) 100.00( 1) 107.82( 1)112.39( 1) 109.80( 1) 118.72( 1) 113.18( 1)108.59( 1)
2 Chudíková Pavla BFM7851 550.84 2. 79.92( 8) 71.30( 2) 96.56( 2) 79.37( 4) 82.56( 7) 96.50( 3) 90.16( 3) 95.20( 2) 89.86( 3)
3 Červinková Jana BFM8052 537.91 1. 81.67( 7) 83.42( 5) 76.90( 5) 103.09( 1) 97.67( 2) 86.28( 5) 85.78( 4) 49.60( 5)
4 Klose Petra SFM7351 516.97 3. 87.20( 5) 65.38( 3) 91.05( 4) 78.82( 7) 92.12( 4) 91.86( 5) 75.92( 5)
5 Kawuloková Zdeňka SIT8451 433.66 3. 91.37( 4) 80.55( 3) 94.80( 4) 83.81( 8) 83.13( 5)
6 Máchová Markéta BFM7753 424.03 3. 48.88( 4) 76.04( 6) 38.79( 6) 96.69( 3) 79.61( 6) 84.02( 6) 33.57( 6)
7 Křižáková Kateřina HAV8550 378.94 1. 92.29( 3)100.47( 2)103.23( 1) 82.95( 6)
8 Palarčíková Kateřina SFM7850 376.58 2. 96.41( 2) 97.92( 2) 95.18( 3) 87.07( 4)
9 Kopecká Jitka UOL7750 309.28 5. 73.14( 8) 92.85( 5) 77.05( 9) 66.24(10)
10 Jágrová Vlasta SBK7789 308.83 5. 83.61( 5) 90.27( 6) 60.62(12) 74.33( 8)
11 Vellechová Radka AOV8050 308.80 2. 55.44(13) 86.62( 6) 91.12( 2) 75.62( 8)
12 Svačinková Jitka TVR7750 293.80 2. 91.97( 5)100.27( 2) 101.56( 2)
13 Švidrnochová Hana OOP7751 274.27 2. 98.84( 2) 96.54( 4) 78.89( 7)
14 Hrabalová Eva BFM8051 235.20 4. 88.94( 4) 85.43( 5) 60.83( 6)
15 Zahradníková Kateřina BFM7751 209.81 3. 78.08( 9) 36.11( 5) 95.62( 3)
16 Kovalčíková Eva AOP7852 176.84 3. 88.39( 3) 88.45( 3)
17 Horáčková Vladimíra MOV7750 166.99 4. 86.56( 4) 80.43( 4)
18 Štáblová Michaela KSU7787 160.91 7. 76.50(10) 84.41( 7)
19 Hudečková Petra OOP8252 160.14 6. 77.59( 8) 82.55( 6)
20 Fukalová Radmila AOV7051 132.49 9. 63.06(11) 69.43( 9)
21 Rýznarová Olga BFM7853 131.33 8. 78.21( 8) 53.12(10)
22 Bartoňová Eva UOL7051 116.40 1. 116.40( 1)
23 Rychlá Pavlína KRN8559 107.06 2. 107.06( 2)
24 Radová Martina ABM7451 105.63 1. 105.63( 1)
25 Muchová Barbora KVS8550 104.35 1. 104.35( 1)
26 Librová Lucie AOP8050 98.37 2. 98.37( 2)
27 Zbraňková Magda STE7352 98.07 3. 98.07( 3)
28 Brodová Gabriela HAV7152 96.12 3. 96.12( 3)
29 Kuncová Jana UOL7854 95.44 4. 95.44( 4)
30 Koťátková Barbora SFM8651 90.58 9. 57.61( 9) 32.97(11)
31 Tuharská Aneta TRI7751 87.44 7. 72.87( 7) 14.57( P)
32 Bernatíková Šárka SFM7151 86.71 6. 86.71( 6)
33 Slámová Alena LCE8253 86.48 7. 86.48( 7)
34 Jiříčková Bětka KRN8383 80.26 6. 80.26( 6)
35 Kmentová Lenka ZAM8552 79.22 7. 79.22( 7)
36 Pannová Vendula MOV7752 70.51 9. 70.51( 9)

D45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Brodová Gabriela HAV7152 621.45 1. 92.33( 3) 96.61( 2)104.25( 1)110.90( 1)100.70( 2) 103.84( 1)105.15( 1)
2 Argalášová Gabriela TRI6850 601.38 1. 110.38( 1) 98.71( 2) 97.37( 2) 83.23( 5) 100.23( P) 98.74( 2) 95.95( 3)
3 Bernatíková Šárka SFM7151 556.87 1. 106.14( 2)103.72( 1) 77.48( 3) 58.69( 8) 97.60( 3) 84.23( 4) 87.70( 5) 61.34( 8)
4 Vričanová Sylva HAV6751 546.59 2. 64.70( 5) 79.07( 6) 98.14( 2) 79.85( 6) 87.54( 7) 96.39( 2) 85.84( 2) 97.42( 3) 81.26( 5)
5 Řeháková Jana BFM7152 508.47 1. 76.83( 4) 42.95(13) 72.85( 7) 64.01( 8) 87.07( 3) 87.78( 6)100.00( 1) 56.89( 3) 83.94( 7)
6 Pavlová Libuše MOV7451 498.01 3. 75.90( 5) 97.57( 3) 75.54( 4) 27.32(15) 50.21(11) 83.00( P) 83.00( P) 83.00( P)
7 Hanzlová Svatava HAV6651 289.26 4. 54.47(12) 96.73( 4) 97.07( 4) 40.99(10)
8 Kaděrová Barbora HAV7051 256.91 3. 35.94(14) 52.34(10) 80.23( 3) 24.35( 4) 64.05( 7)
9 Sedláčková Jana HLV7060 254.99 8. 45.66(11) 70.82( 8) 53.98(13) 84.53( 8)
10 Řehová Renata BFM7151 240.01 6. 82.60( 6) 78.72( 7) 78.69(10)
11 Miková Iva TBM7071 239.86 9. 52.41( 9) 56.51(10) 66.66(10) 64.28(12)
12 Bíčánková Jana SIT7551 238.33 5. 73.08( 7) 80.33( 5) 84.92( 6)
13 Kubáňová Jana TBM7275 213.34 1. 104.33( 1)109.01( 1)
14 Davidová Petra SFM7651 210.74 2. 76.15( 2) 71.19( 6) 51.48( 6) 11.92(12) 0.00(13)
15 Grycová Jana TBM6969 198.90 2. 102.03( 2) 96.87( 3)
16 Kociánová Eva OOP6750 190.77 1. 88.35( 4) 102.42( 1)
17 Pometlová Jana AOP7551 183.81 3. 83.49( 3) 46.23(11) 20.67(14) 33.42(13)
18 Mičíková Lada SKM7250 165.79 5. 74.75( 9) 91.04( 5)
19 Janská Iva LBM5795 144.98 5. 59.71( 6) 85.27( 5)
20 Hendrychová Marcela HOB7051 140.13 5. 59.48( 5) 80.65( 9)
21 Sadílková Lenka VIC7055 137.86 4. 49.34(10) 88.52( 4)
22 Zajíčková Lenka TBM7152 128.99 11. 56.14(11) 72.85(11)
23 Otrusinová Helena ABM7054 128.75 7. 59.59( 7) 69.16( 9)
24 Kovaříková Mária SIT6951 125.15 1. 125.15( 1)
25 Walicová Jana TRI7651 113.53 4. 94.61( 4) 18.92( P)
26 Cymorková Kateřina TRI7152 105.61 5. 88.01( 5) 17.60( P)
27 Čechová Marcela TBM7659 103.34 2. 103.34( 2)
28 Sedlářová Pavla AOP7052 100.00 1. 100.00( 1)
28 Mrózková Olga SIT7351 100.00 1. 100.00( 1)
30 Slavíková Lenka TVR7350 98.90 2. 98.90( 2)
31 Bruková Jana TRI7150 94.67 6. 15.78( P) 78.89( 6)
32 Zbraňková Magda STE7352 94.39 3. 94.39( 3)
33 Fukalová Radmila AOV7051 91.44 9. 56.74( 9) 34.70( 9)
34 Kostková Jana AOP7151 90.23 4. 90.23( 4)
35 Reichlová Jiřina KSU7499 76.62 8. 76.62( 8)
36 Radová Martina ABM7451 76.47 4. 76.47( 4)
37 Krhutová Martina TRI7450 64.36 9. 10.73( P) 53.63( 9)
38 Procnerová Eva BFM7551 63.39 4. 0.00( 7) 63.39( 4)
39 Leciánová Vanda OOP7453 56.22 8. 56.22( 8) 0.00(12)
40 Benešová Petra KON7575 45.63 12. 45.63(12)
41 Beranová Lenka AOP7650 26.54 11. 26.54(11)
42 Blank Radka SKM7351 16.62 14. 16.62(14)

D55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Jastrzembská Jarmila TRI6450 533.22 1. 100.00( 1)100.00( 1) 94.23( 2) 81.83( 3) 88.87( P) 68.29( 4)
2 Rokoszová Jaroslava MOV6351 467.93 2. 93.00( 2) 56.64( 2) 66.94( 4) 77.99( P) 77.99( P) 74.02( 3) 77.99( P)
3 Sochorová Hana HAV6250 393.51 2. 88.66( 3) 63.45( 5) 95.68( 2) 58.17( 5) 87.55( 3)
4 Bialožytová Pavla TRI6350 341.92 1. 100.00( 1) 85.32( 2) 56.99( P) 99.61( 2)
5 Miturová Radka MLA6552 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
6 Hrabicová Iva OOP6150 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
6 Holinková Milada KRN5950 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
8 Chodurová Milena SFM5750 184.85 2. 35.57( 4) 89.96( 3) 59.32( 2)
9 Glabazňová Jana AOP6151 83.95 2. 83.95( 2)

D65C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 388.15 1. 100.00( 1) 88.15( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Sikorová Marie BOV4852 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Robotková Lenka PBM5451 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H21C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Vavřík Tomáš MOV0004 556.19 1. 82.32( 7) 74.72( 3) 100.00( 1) 92.70( P) 92.70( P) 92.70( P) 95.77( 2)
2 Tuharský Erik TRI0100 424.26 1. 100.00( 1) 66.48( 2) 104.24( 1) 70.71( P) 82.83( 6)
3 Strakoš Matěj SFM9901 354.93 2. 61.95(12) 85.22( 3) 75.28( 2) 68.20( 5) 64.28( 8)
4 Gilík Marek SOP9904 347.52 2. 88.27( 3) 76.99( 5) 98.46( 2) 83.80( 5)
5 Vlach Jiří AOV7900 294.78 1. 95.96( 2)106.23( 1) 92.59( 3)
6 Sedláček Tomáš ASU8601 280.07 1. 84.65( 5) 95.42( 3) 100.00( 1)
7 Vojvodík Martin MOV7400 265.08 3. 44.18( P) 44.18( P) 67.81( 3) 44.18( P) 64.73( 7)
8 Kostkan Tomáš TRI9500 258.38 3. 60.18(13) 68.06( 4) 87.08( 3) 43.06( P)
9 Sklenář Martin AOP9501 223.71 1. 107.17( 1)116.54( 1)
10 Videcký Jan KSU7504 207.68 2. 72.74( 8) 87.81( 2) 47.13(10)
11 Rychlý Pavel KRN8505 204.78 1. 104.78( 2) 100.00( 1)
12 Kopecký David UOL7800 194.30 2. 100.78( 2) 93.52( 2)
13 Rigó Marek ODR7101 193.79 1. 93.79( 3) 100.00( 1)
14 Hadač Miroslav AOP6501 176.58 4. 88.96( 4) 87.62( 4)
15 Schuster Martin AOP6502 171.99 3. 84.30( 5) 87.69( 3)
16 Bernatík Lukáš SFM9801 167.07 2. 79.02( 8) 88.05( 2)
17 Košut Lukáš TRI9400 162.58 6. 83.04( 6) 27.10( P) 52.44( 9)
18 Vlček Jiří VIC7700 161.44 5. 80.27( 6) 81.17( 5)
19 Otrusina Jan ABM9210 160.53 4. 84.90( 4) 75.63( 7)
20 Kantor Ondřej TRI9103 128.34 1. 106.95( 1) 21.39( P)
21 Svěchota Milan MOV7202 127.27 11. 63.64(11) 21.21( P) 21.21( P) 21.21( P)
22 Andrš Petr ZAM8401 109.38 1. 109.38( 1)
23 Kaluža Luboš ABR8200 104.45 4. 69.91( 4) 3.42( 4) 31.12( 4) 0.00(11)
24 Fiala Jan ZBM7205 103.80 1. 103.80( 1)
25 Peňáz Radek VRB0313 101.97 2. 101.97( 2)
26 Kovalčík Tomáš AOP7301 100.24 2. 100.24( 2)
27 Žaloudík Jiří KRN8600 100.00 1. 100.00( 1)
28 Podmolík Tomáš TZL6915 99.84 2. 99.84( 2)
29 Zavřel Michal KRN6804 95.31 3. 95.31( 3)
30 Sliž Rostislav TRI0302 94.13 6. 15.69( P) 78.44( 6)
31 Jirka Jakub VPM7905 91.32 4. 91.32( 4)
32 Sadílek Martin VIC6901 90.78 3. 90.78( 3)
33 Lanc Marian TZL5806 88.51 4. 88.51( 4)
34 Tomanek Daniel KSU7410 85.14 4. 85.14( 4)
35 Procházka Jiří ADA7512 80.78 5. 80.78( 5)
36 Lužný Ladislav HAV6000 77.73 9. 77.73( 9)
37 Bencúr Juraj AOP7700 76.70 6. 76.70( 6)
38 Rýdel Jiří KAM9200 76.51 7. 76.51( 7)
39 Sadílek Jan VIC9601 75.99 7. 75.99( 7)
40 Krampla Tomáš UOL6601 75.73 3. 75.73( 3)
41 Peňáz Vojtěch VRB0303 74.20 4. 74.20( 4)
42 Paulíček Michal UOL7701 73.30 10. 73.30(10)
43 Kolaja Jan VLI8100 51.71 8. 51.71( 8)
44 Svoboda Martin BFM6701 50.12 14. 50.12(14)
45 Kawulok Marek SIT8001 42.22 9. 42.22( 9)
46 Mielec Jaromír AOV6901 38.74 10. 38.74(10)
47 Mielec Radomír AOV0301 30.39 11. 30.39(11)
48 Procházka Jakub SOP9903 24.55 8. 24.55( 8)
49 Navrátil Adam TRI9900 7.04 5. 1.17( P) 5.87( 5) 0.00(12)
50 Erben Martin SOP9001 1.94 6. 1.94( 6)

H35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Navrátil Rostislav TRI6601 594.95 1. 99.97( 2) 94.03( 3) 95.49( 3) 99.16( P)104.01( 1)102.29( 1)
2 Ryška Kamil TRI7800 537.95 1. 99.13( 3)100.00( 1) 85.83( 6) 69.48( 4) 89.66( P) 93.85( 4)
3 Vojvodík Martin MOV7400 534.48 4. 91.84( 4) 92.01( 4) 89.08( P) 89.08( P) 83.39( 6) 89.08( P)
4 Peterek Vít SOP8600 531.35 2. 75.47( 7) 90.74( 2) 92.67( 2) 98.80( 2) 98.06( 3) 75.61( 3)
5 Myslivec Jiří TRI7801 504.34 1. 76.51( 5) 93.91( 4) 69.86( 8)100.00( 1) 80.00( 2) 84.06( P) 55.76( 8)
6 Kawulok Marek SIT8001 432.33 2. 101.13( 2) 60.51( 6) 90.39( 5) 92.72( 3) 87.58( 6)
7 Tuharský Martin TRI7702 338.36 1. 100.90( 1) 98.36( 2) 82.71( 4) 56.39( P)
8 Rigó Marek ODR7101 296.75 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 96.75( 4)
9 Kubíček Petr VIC7801 232.77 2. 93.82( 2) 75.02( 3) 63.93( 3)
10 Jirka Jakub VPM7905 196.70 2. 99.50( 2) 97.20( 3)
11 Stoszek Jakub AOP8300 179.57 5. 83.88( 5) 95.69( 5)
12 Koťátko Aleš SFM8303 172.57 2. 70.75( 6) 39.77( 2) 62.05( 8)
13 Kotůlek Jan AOP7801 164.68 2. 98.77( 2) 65.91( 4)
14 Mašláň Jakub TZL7801 163.68 1. 63.68( 4)100.00( 1)
15 Byrtus Petr SIT7702 162.27 2. 62.62( 9) 99.65( 2)
16 Pietrzyk Rostislav TRI7704 159.36 1. 102.29( 1) 30.51(10) 26.56( P)
17 Zajíc Josef LOV7601 157.24 3. 76.57( 5) 80.67( 3)
18 Sebera Josef SFM8301 108.51 1. 108.51( 1)
19 Klech Richard VRB7201 105.01 1. 105.01( 1)
20 Hrabal Zdeněk BFM7801 101.95 7. 19.01( 7) 37.24( 9) 45.70( 9)
21 Velička Jan VRB8504 100.00 1. 100.00( 1)
21 Sadílek Martin VIC6901 100.00 1. 100.00( 1)
23 Bernatík Aleš SFM7201 96.58 3. 96.58( 3)
24 Hrouza Jan KRN8100 94.62 4. 94.62( 4)
25 Silovský Tomáš RIC8001 93.79 5. 93.79( 5)
26 Novotný Tomáš ZLH7001 93.31 2. 93.31( 2)
27 Zielina Marek TRI8001 86.06 5. 71.72( 5) 14.34( P)
28 Smolka Ondřej SOP8612 79.28 7. 79.28( 7)
29 Walaski Antonín TRI8006 70.34 6. 58.62( 6) 11.72( P)
30 Kaluža Luboš ABR8200 68.24 7. 68.24( 7)
31 Vlach Oldřich AOV7700 64.90 7. 64.90( 7)
32 Krhut Libor HAV6302 60.40 8. 60.40( 8)
33 Martinek Pavel JPV7700 51.16 4. 51.16( 4)
34 Venus Ctibor STE7800 50.20 3. 50.20( 3)
35 Blažević Roman LOV7301 13.59 8. 13.59( 8)

H45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Bernatík Aleš SFM7201 584.83 1. 106.63( 1)104.82( 1)103.59( 1) 93.00( 3) 78.23( 8) 93.82( 5) 82.97( 6)
2 Jakobi Zdeněk HAV5701 575.48 2. 102.81( 2) 100.19( 2) 91.27( 4) 99.18( 2) 97.11( 3) 84.92( 5)
3 Sliž Eduard TRI7601 563.39 2. 70.02( 6) 99.83( 2) 59.38( 8) 68.44(12) 96.75( 4) 98.84( 3) 93.90( P) 93.00( 6) 81.07( 8)
4 Mastela Rafal HAV7300 560.30 1. 79.11( 4) 88.69( 5) 91.39( 4) 68.21( 7) 103.76( 1)100.03( 2) 97.32( 2)
5 Svěchota Milan MOV7202 552.83 3. 87.75( 3) 95.35( 3) 90.40( 4) 92.14( P) 92.14( P) 90.66( 5) 89.71( 8) 92.14( P) 71.77( 8)
6 Svoboda Martin BFM6701 525.86 4. 86.82( 4) 81.51( 5) 96.70( 5) 87.34( 6) 92.10( 7) 81.39( 7)
7 Masny Krzysztof MOV7600 519.47 5. 78.06( 5) 47.24( 8) 81.08( 7) 86.58( P) 86.58( P) 89.57( 6) 89.08( 9) 86.58( P)
8 Juračák Miroslav BFM7605 483.91 1. 114.58( 1) 70.36( 5) 59.51(14) 92.94( 7) 80.00( 8) 58.63(10) 66.52( 9) 50.29( 9)
9 Otta Jakub BFM7603 418.22 6. 28.62( 8) 78.57( 6) 70.57( 6) 7.58(15) 60.21( 9) 71.53(12) 84.52( 7) 52.82(11) 46.32(15) 52.58(12) 19.52(12)
10 Tesař Jiří AOP6702 403.88 1. 105.61( 2) 99.05( 3) 102.86( 1) 96.36( 3)
11 Mielec Jaromír AOV6901 376.92 2. 88.21( 6) 98.42( 2) 97.07( 3) 93.22( 6)
12 Sochor Tomáš HAV6301 365.52 1. 69.20(11) 104.55( 1) 95.93( 4) 95.84( 4)
13 Chudík Michael BFM7103 338.27 7. 47.62( 8) 0.00(11) 66.40( 7) 43.16(16) 64.36(10) 63.17( 8) 53.56(13)
14 Szturc Radek TRC6800 334.63 3. 85.99( 4) 65.49(13) 97.04( 3) 86.11(10)
15 Bačo Lubomír SOP6201 310.81 9. 73.19( 9) 58.99( 9) 68.27(12) 65.34(10) 45.02(10)
16 David Vladimír SFM7401 295.63 2. 93.10( 2) 25.27( 9) 44.56( 9) 55.23(15) 52.44(13) 25.03(11)
17 Blažević Roman LOV7301 250.84 6. 96.17( 6) 48.49(14) 44.56(16) 61.62(11)
18 Hájek Ondřej TBM7511 209.44 1. 102.62( 2)106.82( 1)
19 Pinkava Roman JPV7606 207.86 9. 36.20(12) 22.71(11) 89.61( 9) 59.34(12)
20 Toman Ondřej LBM7517 200.68 1. 100.41( 1)100.27( 2)
21 Urbánek Martin SFM7400 181.36 10. 26.09(10) 34.41(17) 59.86(14) 61.00(11) 0.00(15)
22 Urválek Jiří TBM6107 181.00 1. 104.38( 1) 76.62( 7)
23 Krhut Libor HAV6302 175.58 1. 100.89( 1) 74.69(11)
24 Přikryl Jiří JPV7404 173.67 5. 83.28(10) 90.39( 5)
25 Kohoutek Milan MOV6300 164.56 4. 84.96( 4) 2.48(11) 27.31(17) 49.81(14)
26 Matuška Pavel RBK7001 164.50 8. 90.56( 8) 73.94( 9)
27 Kunath Pavel MOV7200 158.29 7. 79.15( 7) 0.00(10) 0.00(12) 26.38( P) 26.38( P) 26.38( P)
28 Popieluch Michal BFM7301 154.05 4. 71.12( 5) 82.93( 4)
29 Krupa David TRI7602 147.19 3. 92.32( 3) 30.34(13) 0.00(20) 24.53( P)
30 Rytíř Michal SKM7325 146.33 6. 67.16( 6) 79.17( 6)
31 Holec Honza MOV6701 141.25 5. 23.54( P) 23.54( P) 94.17( 5)
32 Štětínský Pavel MOV7104 141.24 7. 51.15( 7) 36.04( 9) 6.97(16) 0.00(12) 0.00(19) 23.54( P) 23.54( P)
33 Bjolek Lukáš BFM7601 133.18 5. 81.92( 5) 0.00(12) 47.31( 8) 0.00(13) 0.00(17) 0.00(13) 3.95(19)
34 Hrubý Miroslav AOV7301 131.09 12. 22.81(18) 55.95(13) 28.54(12) 23.79(18)
35 Chmelář Jan JPV7501 119.84 5. 37.65(11) 82.19( 5)
36 Velička Aleš MOV7300 112.32 3. 93.60( 3) 18.72( P)
37 Slavík Tomáš TVR6800 106.32 1. 106.32( 1)
38 Ptáček Ondřej TBM7120 105.07 2. 105.07( 2)
39 Navrátil Rostislav TRI6601 103.60 4. 17.27( P) 86.33( 4)
40 Lužný Ladislav HAV6000 100.76 1. 100.76( 1)
41 Kašpar Jaroslav KSU7004 99.82 2. 99.82( 2)
42 Kulíšek Tomáš HOB7101 99.77 3. 99.77( 3)
43 Holý Ondřej SBR7600 88.11 3. 88.11( 3)
44 Sklenář Josef SBR6601 79.86 7. 79.86( 7)
45 Rýc-Bednář René MOV7001 79.58 6. 79.58( 6) 0.00(13)
46 Ryšavý Jiří OOP5803 79.20 4. 79.20( 4)
47 Bochňák Zbyněk LOV7600 77.62 13. 70.29(13) 7.33(14)
48 Hýbl Dušan JPV7202 73.31 10. 27.93(14) 45.38(10)
49 Poláček Luboš JPV7214 72.75 11. 72.75(11)
50 Vébr Radek HAV7103 71.86 10. 71.86(10)
51 Peňáz Radek VRB7606 68.66 7. 68.66( 7)
52 Brychlec Lukáš MOV7501 67.90 9. 56.58( 9) 11.32( P)
53 Procházka Jiří ADA7512 60.50 8. 60.50( 8)
54 Stibor Zbyněk TVR7600 57.30 7. 57.30( 7)
55 Furmánek Zdeněk KVS7400 51.84 14. 51.84(14)
56 Cveček Martin PVP7400 43.62 10. 43.62(10)
57 Zítka Jiří SBR6201 15.58 13. 15.58(13)

H55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Argaláš Jaroslav TRI6202 608.42 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 107.02( 1) 101.40( P) 94.94( 3) 76.23( 6)
2 Moravec Stanislav SOP5801 539.59 1. 99.63( 2) 98.16( 2)100.00( 1) 96.82( 4) 86.56( 4) 58.42(10)
3 Juřeník Josef MOV5201 461.99 3. 68.84( 3) 80.19( 4) 77.00( P) 77.00( P) 77.00( P) 81.96( 5)
4 Prokop Lubomír TRI6001 433.74 1. 79.29( 4) 89.29( 2) 72.29( P) 92.87( 5)100.00( 1)
5 Niedoba Jan TRC6200 380.60 1. 83.40( 3) 93.35( 3) 100.00( 1)103.85( 1)
6 Maceček Otakar MOV6102 336.77 2. 98.75( 2) 56.13( P) 56.13( P) 56.13( P) 69.63( 8)
7 Višňa Milan OOL5904 323.07 1. 81.45( 3) 100.00( 1) 96.89( 2) 44.73(12)
8 Zdráhal Tomáš OOL5301 284.88 1. 91.42( 2)100.00( 1) 93.46( 3)
9 Mutina Vlastimil BFM5701 281.52 2. 62.64( 5) 61.80( 4) 75.38( 2) 81.70( 6)
10 Lecián Oldřich OOP6100 245.97 4. 64.42( 5) 73.42( 4) 61.26( 5) 46.87(11)
11 Zeman Ludvík BFM5301 232.05 3. 76.35( 3) 89.03( 3) 66.67( 9)
12 Bialožyt Miroslav TRI5701 227.04 2. 91.31( 3) 37.84( P) 97.89( 2)
13 Ryšavý Jiří OOP5803 179.98 3. 97.00( 3) 82.98( 4)
14 Kostka Evžen AOP5701 168.19 2. 69.87( 4) 98.32( 2)
15 Albert František OOL5804 132.73 2. 10.59( 4) 49.84( 2) 72.30( 7)
16 Chmelař Miroslav JPV6217 108.22 1. 108.22( 1)
17 Zdráhal Robert OOL5707 100.00 1. 100.00( 1)
18 Peška Antonín HLV4801 99.15 2. 99.15( 2)
19 Sochor Tomáš HAV6301 96.53 2. 96.53( 2)
20 Stebel Pavel TRC5800 46.40 6. 46.40( 6)

H65C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TRI 1
HAV 2
SIT 3
AOV+LOV 4
VRB 5
VRB 6
BFM 7
MOV 8
MOV 9
TRI 10
SFM 11
MOV 12
KRN 13
1 Slivečka Jaromír MOV5601 600.00 1. 78.21( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( P)100.00( P) 82.62( 3) 67.90( 3) 100.00( P) 93.73( 2)
2 Juřeník Josef MOV5201 400.01 1. 66.67( P) 66.67( P)100.00( 1)100.00( 1) 66.67( P)
3 Zeman Ludvík BFM5301 301.13 1. 40.13( 2) 88.05( 2) 72.95( 2)100.00( 1)
4 Krmášek Bohdan AOP5301 299.35 1. 100.00( 1) 99.35( 2)100.00( 1)
5 Sikora Miroslav BOV4802 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Volný Jiří SOP5601 126.58 3. 87.34( 3) 39.24( 3)
7 Ševčík Břetislav OOP5001 60.54 2. 60.54( 2)

H70C (započteno závodů:6)