Logo

Výsledky závodu: MS krajský žebříček mládeže OB podzim 2021 - stav po 7 závodech

Datum:
31.10.2021
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček BFM Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček TRI Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Oblastní žebříček SFM Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček MOV Ano Ano
2021-10-3131.10.2021 Oblastní žebříček KRN Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Létalová Eva SFM1250 1000.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)
2 Burešová Sofie BFM1153 872.21 1. 97.37( 5) 160.45( 4)137.98( 3)200.00( 1)170.76( 2)203.02( 2)
3 Skupieńová Eliška SIT1151 814.41 2. 103.34( 3)174.60( 3)185.99( 2) 187.54( 3)162.94( 3)
4 Klose Kateřina SFM1251 683.83 2. 100.41( 4)186.48( 2) 56.80( 5) 165.15( 3)174.99( 4)
5 Řádková Zuzana TRI1151 624.80 1. 121.88( 2) 124.96( P) 209.43( 1)168.53( 2)
6 Urbanczyková Nela TRI1150 586.44 2. 4.15( 5) 81.07( 4)125.09( 2)112.71( 4)129.44( 6)138.13( 5)
7 Horálková Gabriela MOV1150 312.77 4. 161.96( 5)150.81( 4)
8 Vellechová Marie AOV1150 67.38 5. 67.38( 5)

D12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Juračáková Judita BFM1053 B 983.98 1. 193.76( 3)189.16( 4)176.18( 5) 176.28( 5) 185.73( 4)199.09( 2)216.24( 1)
2 Walaská Klára TRI0950 B 983.50 1. 175.62( 5) 195.21( 2) 188.60( 3)204.93( 2)200.00( 1)194.76( 2)
3 Chudíková Magdalena BFM1051 B 943.05 2. 191.22( 4)161.04( 5) 185.76( 4)188.92( 2)188.15( 3) 189.00( 3)
4 Burešová Eliška BFM0955 B 942.58 2. 194.60( 2)158.75( 6) 196.69( 2)181.70( 4)170.73( 6)198.86( 3)
5 Máchová Barbora BFM0952 820.17 3. 193.94( 3)148.36( 6)166.30( 6)181.61( 5) 129.96( 5)
6 Cymorková Julie TRI0953 760.14 1. 144.92( 6) 185.82( 3)222.48( 1)206.92( 1)
7 Kawuloková Tereza SIT0951 639.98 1. 211.64( 1)210.85( 1)217.49( 1)
8 Švidrnochová Nela OOP0950 306.13 4. 163.05( 7) 143.08( 4)
9 Hrubá Eliška AOV1050 272.86 7. 59.71( 7) 129.88( 7) 83.27( 8)
10 Pechlátová Klára MOV0956 119.09 7. 119.09( 7) 0.00( 7)
11 Pilchová Tara TRI1050 100.57 8. 100.57( 8)
12 Pethsová Isabella KRN1051 58.82 6. 58.82( 6)
13 Vellechová Eliška AOV0951 44.51 9. 0.00( 9) 44.51( 9)

D14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Byrtusová Klára SIT0851 B 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Czerneková Adéla TRI0854 B 398.51 1. 118.81( 2)200.00( 1) 79.70( P)
3 Červenková Eliška SOP0751 299.27 1. 99.27( 3) 200.00( 1)
4 Malá Karolína VRB0777 200.00 1. 200.00( 1)

D16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Zahradníková Kateřina MOV0553 B 464.53 1. 90.28( 3) 100.00( 1) 82.53( 3) 92.91( P) 98.81( 2)
2 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 370.90 1. 96.72( 2) 74.18( P)100.00( 1)100.00( 1)
3 Vojkůvková Hana MOV0552 B 368.79 1. 38.52( 5) 100.00( 1) 70.76( 2) 71.96( 4) 73.76( P) 52.31( 4)
4 Čudková Kristýna MOV0654 B 288.03 1. 39.93( 4) 90.49( 2) 57.61( P)100.00( 1)
5 Sližová Lucie TRI0659 277.29 1. 31.73( 7) 90.10( 2)100.00( 1) 55.46( P)
6 Olekšová Natálie KRN0652 191.95 3. 83.54( 3) 37.22( 3) 71.19( 3)
7 Krčková Lucie TRI0550 148.91 2. 34.89( 6) 29.78( P) 84.24( 2)
8 Pavlová Eliška MOV0650 141.25 1. 113.00( 1) 28.25( P)
9 Walicová Eva TRI0652 132.37 2. 86.77( 2) 45.60( 5)
10 Tomčíková Eliška VRB0555 10.30 8. 10.30( 8)

D18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Procnerová Veronika MOV0450 B 413.46 1. 77.90( 3) 100.00( 1) 94.08( 2) 82.69( P) 58.79( 4)
2 Bruková Petra TRI0450 B 375.00 1. 100.00( 1) 75.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
3 Olekšová Viktorie KRN0351 273.43 1. 100.00( 1)100.00( 1) 73.43( 2)
4 Švidrnochová Eliška OOP0451 184.89 1. 84.89( 3) 100.00( 1)
5 Haltofová Romana TRI0451 113.30 2. 90.64( 2) 22.66( P)
6 Rybková Vendula TRI0453 96.40 4. 77.12( 4) 19.28( P)
7 Kolarczyková Eliška TRI0551 78.13 3. 15.63( P) 62.50( 3)

H10C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Mokrosz Tomasz TRI1200 930.61 1. 200.00( 1)175.79( 2)168.70( 2)186.12( P) 200.00( 1)
2 Fuják Adam HAV1200 830.66 1. 147.48( 3)140.26( 4)142.92( 4)200.00( 1)200.00( 1)
3 Kawulok Matyáš SIT1201 700.04 1. 189.02( 2)200.00( 1) 200.00( 1)111.02( 2)
4 Kratochvíl David HOB1101 321.98 3. 172.57( 3)149.41( 3)
5 Peňáz Jan VRB1111 200.00 1. 200.00( 1)
6 Hrabal Václav BFM1202 162.08 2. 0.00( 4) 162.08( 2)

H12C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Bruk Lukáš TRI0901 B 1053.98 1. 202.85( 1)202.16( 2) 203.53( 2)210.80( P) 216.16( 1)220.64( 1)
2 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 1034.44 1. 220.12( 1)187.91( 3)210.57( 2)217.85( 2) 197.99( 2)
3 Bruk Tomáš TRI0900 B 944.48 1. 168.02( 6)160.94( 6) 208.56( 1)188.90( P) 197.63( 2)181.37( 3)
4 Menzel František MOV1003 B 852.36 3. 173.31( 5)176.44( 4)149.30( 5) 158.17( 5)158.22( 3)186.22( 3)
5 Létal Jonáš SFM0901 B 820.20 1. 202.17( 2) 215.44( 1)223.93( 1) 178.66( 4)
6 Klose Albert SFM1000 698.05 5. 156.10( 8)165.67( 5)112.23( 7) 139.61( P)124.44( 7)
7 Létal Hynek SFM1001 684.79 3. 173.98( 4)177.72( 3)176.72( 4) 156.37( 4)
8 Otta Tobiáš BFM0903 618.01 5. 139.40( 7) 77.33( 9)148.09( 6)143.76( 5)109.43( 9)
9 Kubien Tomáš TRI1002 605.73 3. 160.98( 7) 173.99( 3) 93.37( 8)177.39( 4)
10 Berger Tomáš MOV1002 499.72 5. 144.04( 9)105.36( 9) 94.55( 8) 155.77( 5)
11 Zielina Jakub TRI1004 430.99 4. 102.57(10) 60.19(10)169.90( 4) 98.33( 7)
12 Hrabal František BFM1001 345.02 3. 194.99( 3) 150.03( 6)
13 Lettovský Jan MOV1006 257.61 6. 5.28(11)133.35( 8)118.98( 6)
14 Rýznar Petr BFM0902 195.93 6. 80.96(10) 114.97( 6)
15 Lukeš Matěj MOV1007 151.68 6. 107.67(10) 44.01( 6)
16 Škoda Matěj TRI1001 137.11 8. 27.42( P) 109.69( 8)
17 Matela Lumír KRN0900 108.93 5. 108.93( 5)
18 Velička Viktor MOV0904 95.25 11. 95.25(11)

H14C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Menzel Antonín MOV0700 B 805.60 1. 200.00( 1) 200.00( 1)211.06( 1)194.54( 2)
2 Tuharský Tobiáš TRI0701 B 685.78 2. 177.55( 2) 137.16( P)185.64( 3)185.43( 3)
3 Červinka Ondřej BFM0806 685.64 1. 139.66( 2)203.31( 2)142.67( 4)200.00( 1)
4 Masny Tadeusz MOV0802 326.60 1. 0.00( 3) 200.00( 1) 51.36( 6) 75.24( 5)
5 Krupa Jan TRI0706 200.00 1. 200.00( 1)
6 Edelsberger Adam Kryštof KRN0801 194.40 2. 194.40( 2)
7 Ranostaj Vojtěch KRN0705 173.81 3. 173.81( 3)
8 Václavík Šimon BFM0803 168.22 4. 168.22( 4)
9 Mališ Eduard BFM0703 114.70 5. 114.70( 5)
10 Vojkovský Václav TRI0800 102.93 3. 102.93( 3)
11 Walach Ondřej TRI0803 86.13 4. 86.13( 4)

H16C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Bíčánek Jan SIT0501 B 500.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Řepka Michal MOV0504 B 191.64 1. 0.00( 5) 31.98( 2) 12.45( 3) 47.21( 2) 0.00( 4) 100.00( 1)
3 Chudík Martin BFM0604 166.00 2. 34.37( 2) 45.34( 3) 86.29( 3)
4 Ryška Matěj TRI0604 147.33 2. 51.06( 2) 29.47( P) 66.80( 2)
5 Novák Igor AOV0501 106.36 2. 53.22( 2) 53.14( 5)
6 Špok Petr KRN0601 86.79 2. 86.79( 2)
7 David Vladimír SFM0600 78.91 4. 6.16( 4) 15.78( P) 56.97( 4)
8 Otta Kryštof BFM0608 30.33 3. 30.33( 3) 0.00( 4)
9 Hruška Adam BFM0609 28.66 3. 28.66( 3)

H18C (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
BFM 1
MOV 2
MOV 3
TRI 4
SFM 5
MOV 6
KRN 7
1 Sliž Rostislav TRI0302 B 284.21 1. 104.26( 1) 87.19( 2) 92.76( 2)
2 Martynek Petr TRI0304 B 279.25 1. 92.86( 4) 100.00( 1) 86.39( 3)
3 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B 249.46 1. 99.57( 2) 49.89( P)100.00( 1)
4 Krupa Jan TRI0706 B 205.38 1. 24.50( 7) 100.00( 1) 80.88( 3)
5 Krupa Jakub TRI0404 120.21 3. 96.17( 3) 24.04( P)
6 Ryška Matěj TRI0604 108.71 2. 21.74( P) 86.97( 2)
7 Byrtus Jakub SIT0502 100.00 1. 100.00( 1)
8 Malý Tomáš VRB0414 87.35 5. 87.35( 5)
9 Mielec Radomír AOV0301 65.67 6. 65.67( 6)