Logo

Výsledky závodu: Letní jihomoravská liga 2021 - stav po 7 závodech

Datum:
02.01.2021
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati TBM Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček VBM Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu BBM Ano Ano
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     H10N     H10     H12     H14     H16     H18    

D10N (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Kroutilová Eliška TBM1361 503.59 1. 125.90( P) 177.69( 3)200.00( 1)
2 Michálková Adéla TBM1151 261.81 2. 65.45( P) 196.36( 2)
3 Krejčiříková Zuzana BBM1150 200.00 1. 200.00( 1)
3 Stašková Tereza PBM1257 200.00 1. 200.00( 1)
5 Jalová Kristýna RBK1150 196.67 2. 196.67( 2)
6 Šímová Klaudie TBM1452 175.79 3. 175.79( 3)
7 Robotková Tereza PBM1150 150.15 4. 150.15( 4)

D10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Beránková Kamila ZBM1152 837.39 1. 215.56( 1)209.35( P) 191.59( 3) 203.65( 1)195.33( 2) 208.83( 1)
2 Broschová Alžběta RBK1151 836.77 1. 192.24( 2) 219.53( 2) 214.18( 1)203.65( 1) 199.41( 2)
3 Schwabová Barbora TBM1188 793.51 1. 174.39( 6) 206.52( 1)184.47( 4)167.69( 5) 210.77( 1)191.75( 3)
4 Šťastná Vendula TBM1384 740.54 3. 192.19( 3) 195.70( 3)163.03( 7) 169.20( 4) 183.45( 5)
5 Marková Lucie ZBM1351 733.19 2. 126.46(13) 183.30( P)175.56( 6)194.23( 2)156.18( 7) 170.07( 7) 180.10( 7)
6 La Carbonara Noemi TBM1156 703.59 3. 178.36( 4)160.72( 3) 152.50( 8) 192.24( 4)172.27( 8)
7 Ptáčková Lucie TBM1372 666.70 5. 155.69( 9)148.91( 5) 181.33( 5)177.68( 6)119.19(10) 152.00(10)
8 Vítková Kateřina PBM1152 666.10 3. 161.16( 8) 125.04( 9)193.90( 3)186.00( 4)
9 Kurečková Zuzana TBM1377 591.92 4. 128.97(12) 186.07( 4) 147.24( 8)129.64(13)
10 Ryglová Beáta TBM1158 588.10 1. 175.65( 5)219.75( 1) 192.70( 3)
11 Soběslavská Anna Marie PBM1351 556.84 6. 173.14( 7) 157.79( 6)133.79( 9) 92.12(14)
12 Králová Marie PBM1153 497.72 5. 125.20(14) 191.47( 5)181.05( 6)
13 Kozáková Zuzana TBM1352 446.15 6. 111.54( P) 178.46( 6)156.15( 9)
14 Dohnalová Eliška ZBM1253 440.11 6. 130.40( 6)160.59( 8) 149.12(11)
15 Urválková Anna TBM1177 315.42 7. 144.31(11) 171.11( 7)
16 Šichová Zuzana ZBM1155 308.32 4. 154.49(10)153.83( 4)
17 Prúšová Zuzana TBM1161 263.71 2. 65.93( P) 197.78( 2)
18 Chaloupková Klára ZBM1260 253.80 9. 63.45( P) 90.96(10) 99.39( 9)
19 Hustá Magdalena TBM1157 243.31 5. 60.83( P) 182.48( 5)
20 Malá Lucie TBM1165 241.09 7. 117.58(16)123.51( 7)
21 Krejčiříková Zuzana BBM1150 143.85 12. 143.85(12)
22 Stašková Tereza PBM1257 143.01 8. 143.01( 8)
23 Pařízková Eliška ZBM1150 127.16 18. 95.37(18) 31.79( P)
24 Dokoupilová Simona VBM1553 123.35 15. 123.35(15)
25 Tomíčková Ivana TBM1364 114.62 12. 114.62(17) 0.00(12)
26 Cetkovská Soňa UBM1154 104.30 9. 104.30( 9)
27 Šímová Klaudie TBM1452 77.22 19. 77.22(19)
28 Ramachová Anna PBM1350 54.38 10. 54.38(10)
29 Ramachová Michaela PBM1151 51.73 15. 51.73(15)
30 Kroutilová Eliška TBM1361 47.20 11. 11.80( P) 35.40(11)
31 Robotková Tereza PBM1150 14.05 14. 0.00(14) 14.05(16)

D12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Marková Eva ZBM0954 B 852.69 1. 213.17( P)209.40( 1) 205.50( 2) 218.01( 1)210.43( 1)211.08( 1)
2 Jágrová Aneta RBK0951 B 824.30 1. 204.23( 1)208.46( 1)203.84( 2)207.77( 1) 199.54( 2) 201.00( 2)
3 Mudráková Natálie TBM0953 B 745.02 2. 198.82( 2)194.22( 3)154.84( 7) 163.33( 6) 145.42( 5) 170.86( 5)181.12( 4)
4 Coufalová Rea ZBM0953 B 744.77 2. 186.19( P)169.25( 4)161.25( 7) 199.30( 2)190.03( 3)163.69( 8)
5 Eliášová Viktorie TBM1052 B 731.44 3. 182.86( P) 186.73( 3) 173.92( 4)187.93( 3)
6 Coufalová Thea ZBM1050 B 701.83 3. 175.46( P)167.60( 5)140.02(10) 182.69( 3) 87.48(11) 176.08( 5)
7 Jágrová Zuzana RBK1051 697.01 3. 196.95( 3)148.83( 5) 157.72( 6) 166.96( 5) 165.06( 6)168.04( 6)
8 Mazálková Veronika ZBM0961 617.60 7. 154.40( P) 144.56( 9) 160.95( 7)157.69( 9)
9 Beránková Julie ZBM0956 581.25 7. 157.31( 7)145.31( P) 79.25( 7) 114.67(10)163.96( 7)
10 Veselá Martina RBK1052 564.03 6. 164.66( 6)107.16( 7) 122.10(11)120.53(12) 72.36(12) 156.74(10)
11 Janíková Klára ZBM1057 526.82 2. 197.32( 2)152.57( 8)176.93( 4)
12 Tomíčková Eliška TBM1054 464.72 4. 175.36( 4) 135.71( 6)153.65( 8)
13 Bašeová Jolana ZBM1051 460.37 6. 139.15( 6)138.78( 9)122.61(11) 59.83( 9)
14 Stašková Sofie PBM0952 376.93 4. 155.76( 4) 72.89(13)148.28( 8)
15 Šímová Julie TBM1055 339.91 5. 168.30( 5) 101.92(12) 69.69( 8)
16 Ptáčková Julie TBM0980 249.00 3. 62.25( P) 186.75( 3)
17 Kadlecová Jolana BBM1052 241.44 9. 121.19( 9)120.25(11)
18 Mahovská Hana TBM0951 229.82 4. 69.29(13)160.53( 4)
19 Syková Tamara TBM0962 179.83 10. 44.96( P) 134.87(10)
20 Kolaříková Sofie SBK0955 125.41 8. 125.41( 8)
21 Finstrlová Denisa ZBM0951 104.86 12. 104.86(12)

D14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Dobrovolná Anna TBM0758 B 794.55 1. 198.64( P) 203.98( 1)181.90( 6) 194.00( 2)197.93( 3)
2 Strýčková Barbora ADA0852 B 788.32 1. 196.59( 2) 196.08( 3) 213.31( 1)182.34( 5)
3 Kubáňová Tereza TBM0756 B 773.74 1. 195.23( 3) 210.60( 1)187.64( 6)180.27( 7)
4 Ptáčková Julie TBM0980 B 773.19 1. 193.30( P)189.79( 4) 206.54( 1) 183.56( 4)
5 Fedrová Anežka RBK0853 B 765.31 2. 182.56( 6)195.76( 2)188.45( 4)181.05( 7) 179.03( 9) 198.54( 2)
6 Rotková Veronika ZBM0854 B 758.53 4. 192.69( 5)178.02( 5) 185.86( 5)188.42( 4) 191.56( 4)171.99( 8)
7 Skřivanková Anna TBM0853 B 708.92 3. 177.23( P) 178.69( 7)102.55(12) 190.43( 3)162.57(11)161.02( 9)
8 Veselá Veronika RBK0852 B 703.44 3. 143.40( 9) 85.39(10) 180.08( 6)172.45( 8) 192.69( 3)158.22(10)
9 Kočová Klára ZBM0850 697.15 6. 174.29( P) 161.64( 9) 179.98( 8)181.24( 6)
10 Horká Kateřina TBM0856 597.79 7. 149.45( P)107.42( 8) 154.76(10) 186.16( 7)
11 Peňázová Charlotte ZBM0860 597.07 5. 96.74(11) 154.00( 7)108.76( 8) 117.23( 5)167.86(10)157.98(11)
12 Janíková Anna ZBM0862 584.57 2. 192.38( 3)194.82( 3)197.37( 2)
13 Ryglová Adéla TBM0857 525.90 2. 152.17( 8)174.76( 6) 198.97( 2)
14 Myšková Ema TBM0759 522.51 1. 130.63( P) 188.35( 5)203.53( 1)
15 Finstrlová Kristýna ZBM0752 420.04 1. 208.17( 1)211.87( 1)
16 Taslerová Martina ABM0757 340.29 4. 160.06( 7) 180.23( 4)
17 Čechová Johana TBM0888 268.27 2. 67.07( P) 201.20( 2)
18 Vernerová Hana TBM0780 259.19 9. 64.80( P) 93.27( 9) 101.12(13)
19 Marková Eva ZBM0954 257.85 4. 193.39( 4) 64.46( P)
20 Šujanová Berenika RBK0752 246.92 10. 107.27(10) 139.65(11)
21 Karafiátová Eliška ABM0752 184.55 5. 184.55( 5)
22 Kutscherauerová Ella BBM0850 115.71 12. 115.71(12)
23 Ondrová Amálie UBM0754 63.88 6. 63.88( 6)
24 Hiklová Eva ZBM0755 58.63 13. 14.66( P) 43.97(13)

D16 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Kurečková Klára TBM0667 B 428.01 1. 113.39( 1) 114.62( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Barnatová Magda ZBM0653 B 384.39 1. 78.61( 3) 92.46( 2) 91.93( 3)100.00( 1)100.00( 1) 73.42( 3) 61.11( 3)
3 Mynářová Markéta ZBM0657 B 344.21 2. 72.16( 4) 86.05( P) 93.45( 2) 92.55( 3)
4 Vrbková Marta RBK0651 B 271.76 2. 59.64( 6) 74.08( 5) 52.44( 2) 65.14( 4) 72.90( 2)
5 Mazálková Klára ZBM0558 244.00 2. 61.00( P) 98.27( 2) 84.73( 2)
6 Fuchsová Ema TBM0653 208.00 1. 108.00( 2)100.00( 1)
7 Finstrlová Lucie ZBM0651 143.18 3. 53.60( 3) 89.58( 4)
8 Mikulová Klára TBM0553 131.01 5. 62.28( 5) 68.73( 5)
9 Baláčová Natálie TBM0560 109.64 4. 27.41( P) 82.23( 4)
10 Vernerová Hana TBM0780 79.40 6. 19.85( P) 59.55( 6)
11 Stehlíková Barbora ZBM0559 72.20 7. 18.05( P) 54.15( 7)
12 Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 31.20 7. 31.20( 7)

D18 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Miková Lenka TBM0460 B 399.13 1. 99.13( 2)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 83.09( 2)
2 Vrbková Magdalena RBK0454 B 369.63 1. 100.00( 1) 69.59( 3) 100.00( 1) 69.63( 2)100.00( 1)
3 Poloučková Hana ABM0350 194.33 1. 94.33( 2)100.00( 1)

H10N (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Vaculín Vilém TBM1305 533.33 1. 133.33( P)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Kolařík Sebastián SBK1111 397.43 1. 200.00( 1)197.43( 2)
3 Svirák Timotej TBM1411 337.80 1. 137.80( 2)200.00( 1)
4 Urban Mio SBK1414 191.39 2. 191.39( 2)
5 Janík Jan UBM1301 169.77 3. 169.77( 3)
6 Eschler Martin UBM1402 128.19 3. 128.19( 3)
7 Jalový Kryštof RBK1401 126.96 4. 126.96( 4)

H10 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Sedláček Martin TBM1212 782.79 1. 195.70( P) 231.37( 1)172.92( 6) 180.44( 3)175.28( 4)172.44( 6)
2 Hájek Vojtěch TBM1201 772.25 1. 159.30( 2) 191.06( 2) 184.36( 5)211.94( 1)184.89( 3)180.76( 5)
3 Hübner Václav TBM1112 626.27 4. 156.57( P) 144.92( 6)186.90( 4)111.34( 7) 62.29( 5) 137.88( 7)
4 Svirák Samuel TBM1125 607.62 1. 200.00( 1)200.00( 1) 207.62( 2)
5 Eliášek Jakub LBM1101 551.78 4. 56.42( 5) 170.52( 4)172.56( 7)152.28( 5)
6 Hikl Martin ZBM1104 545.80 1. 136.45( P) 200.00( 1)209.35( 1)
7 Verner Jan TBM1114 533.81 3. 133.45( P)120.74( 3)179.50( 3)100.12(10)
8 Kozák Vojtěch TBM1101 517.16 2. 129.29( P) 188.84( 2)199.03( 2)
9 Tlustoš Dominik ZBM1103 498.92 3. 124.73( P) 191.80( 3) 182.39( 4)
10 Vítek Vojtěch PBM1310 477.61 3. 152.02( 3) 133.97( 6) 191.62( 3)
11 Koča František ZBM1100 279.81 1. 69.95( P) 209.86( 1)
12 Šíma Filip TBM1213 273.89 4. 89.41( 4) 161.94( 5) 22.54( 9)
13 Franc Jáchym TBM1110 264.45 2. 66.11( P) 198.34( 2)
14 Vaculín Vilém TBM1305 258.32 7. 64.58( P) 117.20( 7) 76.54( 8)
15 Janík Jan UBM1301 228.34 2. 189.13( 2) 39.21(11)
16 Cicvárek Lukáš ZBM1305 206.11 8. 51.53( P) 154.58( 8)
17 Skřivanek František TBM1108 189.16 8. 47.29( P) 0.00( 8) 0.00(12)110.93( 8) 30.94( 9)
18 Smítal Vendelín ZBM1203 186.99 9. 46.75( P) 140.24( 9)
19 Urban Jan SBK1234 170.92 4. 170.92( 4)

H12 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Doušek Vilém TBM0904 B 818.99 1. 204.75( P)200.00( 1) 202.25( 2)200.30( 2)199.58( 2) 211.69( 1)
2 Svirák Benjamin TBM0915 B 771.64 1. 203.25( 1)174.38( 4) 150.55( 6) 192.43( 3)201.58( 2)
3 Kubáň Patrik TBM1001 B 714.25 1. 131.79( 7) 207.99( 1)186.73( 3)187.74( 4)
4 Kroutil Tadeáš TBM0928 B 687.01 2. 170.09( 4) 73.33( 7) 174.79( 4)146.40( 5)195.73( 2)
5 Toman Matěj LBM0909 B 594.47 1. 196.70( 3)193.79( 2) 203.98( 1)
6 Mynář Petr ZBM0907 B 554.88 1. 138.72( P)222.00( 1)194.16( 4)
7 Svoboda Adam PBM1001 488.94 1. 70.95( 9) 92.45( 7)125.54( 6)200.00( 1)
8 Václavek Petr ZBM0916 434.88 3. 122.47( 5)175.75( 3) 136.66( 6)
9 Keprt Ondřej ZBM1009 364.29 5. 138.48( 6) 91.07( P)134.74( 5)
10 Šicha Matěj ZBM1002 353.02 3. 165.00( 5)188.02( 3)
11 Wandrol Šimon ABM1002 340.41 5. 175.49( 5)164.92( 5)
12 Kresta Tomáš TBM0908 330.81 3. 74.14( 8) 64.54( 7)192.13( 3)
13 Malý Matyáš TBM0910 266.73 2. 200.05( 2) 66.68( P)
14 Mikula Marek TBM0902 260.97 3. 65.24( P) 195.73( 3)
15 Svoboda Jakub PBM0901 223.31 4. 72.24( 8) 151.07( 4)
16 Kyncl Ondřej ZBM1003 201.56 4. 50.39( P)151.17( 4)
17 Ondra Vít UBM1002 49.45 8. 49.45( 8)
18 Vranek Dominik ZBM0910 43.35 10. 10.84( P) 32.51(10)
19 Pařízek Jakub ZBM0903 34.48 6. 25.86(10) 8.62( P) 0.00( 6)
20 Daněk František SBK1010 1.16 11. 1.16(11)

H14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Račanský Jiří TBM0706 B 820.65 1. 204.58( 2)182.19( 3) 217.74( 1) 201.84( 1)196.49( 3)
2 Ptáček Jonáš TBM0717 B 809.79 1. 204.69( 1)200.00( 1)203.47( 1)194.11( 2) 197.42( 3) 201.63( 2)
3 Schwab Filip TBM0710 B 787.22 1. 180.20( 4) 204.40( 1)200.74( 2)201.88( 1)
4 Štěpánek Ondřej TBM0809 B 763.37 2. 190.73( 3) 194.26( 3) 199.62( 2)178.76( 5)
5 Bulička Martin ZBM0807 B 757.57 2. 187.15( 2)202.27( 2) 184.67( 4)183.48( 4)
6 Marek Filip ZBM0706 B 745.76 3. 128.47( 7) 186.44( P)192.26( 4)188.14( 3)178.92( 5)
7 Navrátil Jakub TBM0811 B 698.17 3. 136.62( 6) 171.23( 6)165.09( 4)195.99( 3)165.86( 6)
8 Finstrle Filip ZBM0702 B 654.46 4. 137.09( 4)190.05( 5) 152.29(10)175.03( 6)
9 Franc Kryštof TBM0817 650.72 5. 162.68( P) 159.43( 5) 156.34( 8)172.27( 7)
10 Kroutil Jošt TBM0712 540.38 6. 1.40(12) 88.55( 8)168.03( 6)129.72(12)154.08(10)
11 Saitl David ZBM0805 442.47 7. 51.67( 9)110.62( P)141.19( 8) 138.99( 7)
12 La Carbonara Matteo TBM0801 417.60 9. 104.40( P) 153.10( 9)160.10( 9)
13 Komenda Jakub PBM0712 354.67 4. 162.83( 7)191.84( 4)
14 Zřídkaveselý Martin PBM0808 324.17 5. 148.01(11)176.16( 5)
15 Salajka Michal LBM0701 298.83 5. 147.85( 5) 150.98( 7)
16 Eliášek Patrik LBM0801 296.59 8. 47.07(10) 129.77( 9) 119.75( 8)
17 Hájek Štěpán TBM0804 268.96 8. 100.08( 8) 168.88( 8)
18 Dohnal František ZBM0811 247.85 7. 152.00( 7) 14.04( 9) 81.81( 9)
19 Cicvárek Martin ZBM0801 203.52 6. 50.88( P) 152.64( 6)
20 Pazdziora Tomáš PBM0701 43.81 11. 43.81(11)

H16 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Hanousek Prokop TBM0613 B 396.25 1. 99.06( P) 98.18( 3)100.00( 1) 99.01( 2)
2 Dvořáček Michal ZBM0513 B 394.12 1. 96.84( 2)100.00( 1) 97.28( 3)100.00( 1)
3 Svirák Jonatan TBM0608 B 394.09 1. 106.46( 1) 79.65( 4) 103.94( 1)104.04( 1)
4 Lasota Jan ZBM0603 B 384.52 2. 95.80( 2)100.17( 2) 96.20( 4) 92.35( 4) 84.52( 4)
5 Mudrák Daniel TBM0629 383.31 1. 96.25( 4) 88.36( 3)101.65( 1) 87.42( 2) 97.05( 3) 73.21( 5) 84.89( 3)
6 Čech Radan TBM0611 368.38 2. 96.70( 3) 86.91( 4) 98.68( 2) 86.09( 2)
7 Petrášek Eduard ZBM0609 258.13 4. 69.79( 6) 64.53( P) 56.10( 4) 20.19( 8) 67.71( 5)
8 Eliáš Vojtěch TBM0604 152.85 3. 77.89( 5) 74.96( 3)
9 Kycl Michal LBM0500 93.49 5. 34.22( 5) 59.27( 6)
10 Baše Matěj ZBM0509 89.47 5. 22.37( P) 56.56( 5) 10.54( 5)
11 Kycl Ondřej LBM0501 36.12 7. 36.12( 7)
12 Václavek Jan ZBM0614 24.98 5. 24.98( 6) 0.00( 5) 0.00( 7)

H18 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
1 Hanousek Matěj RBK0404 B 396.81 1. 96.81( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Rada Štěpán ABM0404 B 277.11 1. 88.91( 2) 100.00( 1) 88.20( 2)
3 Zelený Vladan ZBM0405 261.31 1. 82.68( 3) 78.63( 3)100.00( 1)
4 Kycl Lukáš LBM0300 156.21 1. 100.00( 1) 56.21( 3)
5 Palát Tomáš ABM0307 100.00 1. 100.00( 1)
6 Rajnoha Tomáš UBM0303 42.95 2. 42.95( 2)
7 Dvořák Michael RBK0406 14.30 2. 14.30( 2)