Logo
Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Kobeřice u Brna, fotbalové hřiště
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Mapa:
Bílý Vlk 1:15 000 (A4) DH16-DH21, Bílý Vlk 1:10 000 (A3) ostatní
Ředitel závodu:
Palát Marek
Hlavní rozhodčí:
Adámek Libor - R2
Stavitel tratí:
Florián Vojtěch - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10N 2.52 km, 130 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:10
2. Soběslavská Anna Marie PBM1351 TJ Spartak 1. brněnská 39:41 + 0:31
3. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 50:44 + 11:34
4. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 64:26 + 25:16
5. Robotková Tereza PBM1150 TJ Spartak 1. brněnská 76:29 + 37:19
Pala Barbora 0030001 SK Brno Žabovřesky DISK
MS Hanáková Ema SKM0952 KOB Směr Kroměříž 31:40 +

D10 2.49 km, 120 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 33:40
2. Šťastná Vendula TBM1384 KOS TJ Tesla Brno 33:58 + 0:18
3. Králová Marie PBM1153 TJ Spartak 1. brněnská 37:25 + 3:45
4. Dohnalová Eliška ZBM1253 SK Žabovřesky Brno 37:46 + 4:06
5. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 37:51 + 4:11
6. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:27 + 5:47
7. Svobodová Natálie TZL1251 SKOB Zlín 40:55 + 7:15
8. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 44:36 + 10:56
9. Brázdilová Kristýna HLV1154 KČT - OB Holešov 47:22 + 13:42
10. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 49:42 + 16:02
11. Fleissigová Kateřina 0040002 Rychtářov 49:44 + 16:04
12. Mahovská Ivana 0220002 Mahovští 50:03 + 16:23
13. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 53:38 + 19:58
14. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 58:02 + 24:22
15. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 63:24 + 29:44
16. Chloupková Kristýna VBM1152 VSK Mendelu Brno 85:15 + 51:35
Vítková Kateřina PBM1152 TJ Spartak 1. brněnská DISK

D12 2.65 km, 120 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníčková Klára TZL0959 SKOB Zlín 31:55
2. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 33:04 + 1:09
3. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 34:16 + 2:21
4. Janíková Klára ZBM1057 SK Žabovřesky Brno 34:23 + 2:28
5. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 34:30 + 2:35
6. Stašková Sofie PBM0952 TJ Spartak 1. brněnská 34:35 + 2:40
7. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 34:48 + 2:53
8. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 36:07 + 4:12
9. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 36:56 + 5:01
10. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 37:48 + 5:53
11. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 38:10 + 6:15
12. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 40:49 + 8:54
13. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 41:01 + 9:06
14. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 42:20 + 10:25
15. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 42:47 + 10:52
16. Myšáková Olga SKM1050 KOB Směr Kroměříž 43:48 + 11:53
17. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 44:42 + 12:47
18. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 44:56 + 13:01
19. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 46:05 + 14:10
20. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:58 + 16:03
21. Héčová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 48:45 + 16:50
22. Mahovská Hana TBM0951 KOS TJ Tesla Brno 49:01 + 17:06
23. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 55:05 + 23:10
24. Vrtílková Marie ZBM0960 SK Žabovřesky Brno 55:49 + 23:54
25. Linhartová Anežka XBM1051 PELLS ABND RACING TEAM 81:51 + 49:56
La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno DISK

D14 3.66 km, 150 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 32:47
2. Fedrová Anežka RBK0853 SK Radioklub Blansko 33:56 + 1:09
3. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 36:53 + 4:06
4. Horká Kateřina TBM0856 KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 6:56
5. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 40:36 + 7:49
6. Janíková Anna ZBM0862 SK Žabovřesky Brno 41:07 + 8:20
7. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:15 + 8:28
8. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 43:08 + 10:21
9. Ryšavá Viktorie TBM0760 KOS TJ Tesla Brno 43:10 + 10:23
10. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 46:52 + 14:05
11. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 50:27 + 17:40
12. Florianová Adéla ZBM0754 SK Žabovřesky Brno 50:45 + 17:58
13. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 59:09 + 26:22
14. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:30 + 30:43
15. Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín 71:33 + 38:46
Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín DISK

D16 4.30 km, 230 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 47:21
2. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 50:24 + 3:03
3. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 53:35 + 6:14
4. Ošmerová Tereza SKM0550 KOB Směr Kroměříž 58:13 + 10:52
5. Mikulová Klára TBM0553 KOS TJ Tesla Brno 64:01 + 16:40

D18 5.12 km, 270 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:04
2. Vrbková Magdalena RBK0454 SK Radioklub Blansko 64:34 + 0:30
3. Taslerová Tereza ABM0361 KOB ALFA Brno 74:04 + 10:00
4. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 75:09 + 11:05

D21C 6.83 km, 310 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5216

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 59:03 5432
2. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 62:46 + 3:43 5117
3. Honnerová Blanka TZL8052 SKOB Zlín 62:59 + 3:56 5099
4. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 69:24 + 10:21 4555
5. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 73:21 + 14:18 4221
6. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 77:36 + 18:33 3861
7. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 78:11 + 19:08 3812
8. Ježíková Natália 0160001 KOB Sokol Pezinok 87:10 + 28:07
9. Korobko Anna 0310001 Korobko 90:47 + 31:44
10. Ježíková Ľubomíra 0160002 KOB Sokol Pezinok 100:55 + 41:52

D21D 3.60 km, 230 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 48:20
2. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 63:59 + 15:39
3. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 89:14 + 40:54
4. Robotková Naďa PBM7950 TJ Spartak 1. brněnská 97:03 + 48:43

D35 4.87 km, 275 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 48:43
2. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 49:11 + 0:28
3. Stene Dana TBM7957 KOS TJ Tesla Brno 49:16 + 0:33
4. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 50:39 + 1:56
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 52:18 + 3:35
6. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 52:45 + 4:02
7. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 53:07 + 4:24
8. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 55:20 + 6:37
9. Tomíčková Dana TBM8062 KOS TJ Tesla Brno 56:47 + 8:04
10. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 57:42 + 8:59
11. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 57:44 + 9:01
12. Mahovská Radka 0220001 Mahovští 60:44 + 12:01
13. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 60:49 + 12:06
14. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 61:52 + 13:09
15. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 63:32 + 14:49
16. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 66:49 + 18:06
17. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 67:24 + 18:41
18. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:18 + 19:35
19. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 69:20 + 20:37
20. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 71:02 + 22:19
21. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 71:39 + 22:56
22. Sedláčková Alžběta 0080001 Bafto 72:00 + 23:17
23. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 76:20 + 27:37
24. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 79:33 + 30:50
25. Soběslavská Vendula PBM8051 TJ Spartak 1. brněnská 84:14 + 35:31
26. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 84:19 + 35:36
27. Dohnalová Květa ZBM7954 SK Žabovřesky Brno 90:07 + 41:24
28. Vrbková Anna 0240001 SK Radioklub BK 94:15 + 45:32
Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno DISK

D45 4.18 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:48
2. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 5:07
3. Hiršová Marcela TBM7079 KOS TJ Tesla Brno 48:02 + 8:14
4. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 50:57 + 11:09
5. Mudráková Tereza LCE7252 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:26 + 11:38
6. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:50 + 15:02
7. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 55:08 + 15:20
8. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. brněnská 57:25 + 17:37
9. Mičíková Lada SKM7250 KOB Směr Kroměříž 60:18 + 20:30
10. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 61:36 + 21:48
11. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. brněnská 61:39 + 21:51
12. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Rosice 62:57 + 23:09
13. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 67:49 + 28:01
14. Pěčková Monika SKM7350 KOB Směr Kroměříž 73:39 + 33:51
15. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 74:29 + 34:41
16. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 75:02 + 35:14
17. Bašeová Magdalena 0140001 Krpole 77:58 + 38:10
18. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 80:42 + 40:54
19. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 84:41 + 44:53
20. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 90:06 + 50:18
21. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 91:35 + 51:47
22. Pařízková Jana 0290002 FBA 197:58 + 158:10

D55 3.21 km, 190 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:52
2. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:00 + 8:08
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 52:03 + 8:11
4. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 58:48 + 14:56
5. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. brněnská 59:34 + 15:42
6. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:02 + 16:10
7. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 64:21 + 20:29
8. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:29 + 27:37
9. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 72:56 + 29:04
10. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:12 + 30:20
11. Tomanová Elena ZBM6666 SK Žabovřesky Brno 114:16 + 70:24

D65 2.93 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:02
2. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:43 + 14:41
3. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:31 + 24:29

H10N 2.50 km, 130 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svirák Timotej TBM1411 KOS TJ Tesla Brno 35:50
2. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 36:25 + 0:35
3. Smola Štěpán TZL1414 SKOB Zlín 41:19 + 5:29
4. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 43:05 + 7:15
5. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 45:43 + 9:53
6. Eschler Martin UBM1402 MENISKOS Brno 57:39 + 21:49
7. Smola Jakub TZL1111 SKOB Zlín 62:56 + 27:06

H10 2.44 km, 125 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 23:27
2. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 27:47 + 4:20
3. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 28:19 + 4:52
4. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:53 + 5:26
5. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:55 + 5:28
6. Sedláček Martin TBM1212 KOS TJ Tesla Brno 30:07 + 6:40
7. Bárta Ladislav 0190001 RBK 32:18 + 8:51
8. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:23 + 8:56
9. Vítek Vojtěch PBM1310 TJ Spartak 1. brněnská 36:20 + 12:53
10. Jahudka Štěpán TZL1101 SKOB Zlín 38:07 + 14:40
11. Tlustoš Dominik ZBM1103 SK Žabovřesky Brno 38:51 + 15:24
12. Linhart Vojtěch XBM1101 PELLS ABND RACING TEAM 40:02 + 16:35
13. Ježík Viktor 0160003 KOB Sokol Pezinok 42:24 + 18:57
14. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:56 + 19:29
15. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 20:46
16. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 52:15 + 28:48
17. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 52:16 + 28:49
18. Cicvárek Lukáš ZBM1305 SK Žabovřesky Brno 54:58 + 31:31
19. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 56:16 + 32:49
20. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 80:06 + 56:39

H12 2.71 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 23:20
2. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 23:40 + 0:20
3. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 28:21 + 5:01
4. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 30:30 + 7:10
5. Černoch Jakub SKM1002 KOB Směr Kroměříž 30:52 + 7:32
6. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 32:04 + 8:44
7. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 35:46 + 12:26
8. Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín 36:09 + 12:49
9. Stene Oskar TBM1107 KOS TJ Tesla Brno 37:54 + 14:34
10. Michalica Štěpán LCE0904 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:20 + 17:00
11. Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:58 + 17:38
12. Svoboda Adam PBM1001 TJ Spartak 1. brněnská 41:04 + 17:44
13. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 43:01 + 19:41
14. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 44:09 + 20:49
15. Šicha Matěj ZBM1002 SK Žabovřesky Brno 44:41 + 21:21
16. Wandrol Šimon ABM1002 KOB ALFA Brno 45:04 + 21:44
17. Václavek Petr ZBM0916 SK Žabovřesky Brno 47:19 + 23:59
18. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:03 + 26:43
19. Polášek Vojtěch 0120003 LP 50:19 + 26:59
20. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 51:43 + 28:23
21. Brázdil Lukáš HLV0905 KČT - OB Holešov 51:49 + 28:29
22. Svoboda Jakub PBM0901 TJ Spartak 1. brněnská 53:21 + 30:01
23. Zicha Lukáš TZL0905 SKOB Zlín 60:02 + 36:42
24. Zicha Ondřej TZL0904 SKOB Zlín 65:06 + 41:46
25. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 68:21 + 45:01
26. Cenek František ZBM0917 SK Žabovřesky Brno 78:20 + 55:00
27. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 100:24 + 77:04
Pařízek Jakub ZBM0903 SK Žabovřesky Brno DISK

H14 4.23 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 31:06
2. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 33:37 + 2:31
3. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 33:42 + 2:36
4. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 35:35 + 4:29
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 37:03 + 5:57
6. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:05 + 5:59
7. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 38:15 + 7:09
8. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 39:55 + 8:49
9. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 42:41 + 11:35
10. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 43:10 + 12:04
10. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 43:10 + 12:04
12. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 43:27 + 12:21
13. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 43:30 + 12:24
14. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 44:01 + 12:55
15. Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. brněnská 47:48 + 16:42
16. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 49:19 + 18:13
17. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 50:24 + 19:18
18. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 53:11 + 22:05
19. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 53:43 + 22:37
20. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 54:15 + 23:09
21. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 57:48 + 26:42
22. Minařík Petr TZL0709 SKOB Zlín 60:43 + 29:37
23. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 64:01 + 32:55
24. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:12 + 39:06
Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín DISK
Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín DISK

H16 5.73 km, 270 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Michal ZBM0513 SK Žabovřesky Brno 46:08
2. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:06 + 1:58
3. Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno 48:07 + 1:59
4. Svirák Jonatan TBM0608 KOS TJ Tesla Brno 49:02 + 2:54
5. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 54:15 + 8:07
6. Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín 55:23 + 9:15
7. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Žabovřesky Brno 57:51 + 11:43
8. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 58:25 + 12:17
9. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 60:55 + 14:47
10. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 62:04 + 15:56
11. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 77:54 + 31:46
12. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 96:19 + 50:11
13. Václavek Jan ZBM0614 SK Žabovřesky Brno 103:02 + 56:54
14. Pařízek Ondrej FBA FBA 184:04 + 137:56

H18 6.85 km, 295 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 73:54

H21C 9.47 km, 395 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7069

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 62:32 7373
2. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 64:47 + 2:15 7129
3. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 68:42 + 6:10 6705
4. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 72:42 + 10:10 6273
5. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 75:21 + 12:49 5986
6. Kabáth David ZBM8433 SK Žabovřesky Brno 77:25 + 14:53 5762
7. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 78:42 + 16:10 5623
8. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:17 + 25:45 4587
9. Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 95:37 + 33:05 3793
10. Žilinský Martin 0110001 Žilinský 118:01 + 55:29
11. Krejčí Štěpán NNN1005 Neregistrovaní 146:54 + 84:22
MS Čerbák Adam NNN1015 Neregistrovaní 136:32 + 74:00

H21D 5.65 km, 280 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 417

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 64:09 444
2. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 69:33 + 5:24 411
3. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 72:06 + 7:57 395
4. Smolík Václav 0070001 - 79:21 + 15:12
5. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 89:21 + 25:12 291
6. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 115:06 + 50:57 134

H35 7.35 km, 315 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 53:58
2. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 57:39 + 3:41
3. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:07 + 4:09
4. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 59:10 + 5:12
5. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:10 + 6:12
6. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 62:03 + 8:05
7. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 62:38 + 8:40
8. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 64:11 + 10:13
9. Sadílek Ondřej OTK7300 OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:21 + 10:23
10. Pěček Martin SKM7301 KOB Směr Kroměříž 65:36 + 11:38
11. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 68:16 + 14:18
12. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 68:18 + 14:20
13. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 68:43 + 14:45
14. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 68:51 + 14:53
15. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 69:43 + 15:45
16. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 69:58 + 16:00
17. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:53 + 19:55
18. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 74:10 + 20:12
19. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 74:40 + 20:42
20. Cenek Radim 0170001 ... 74:54 + 20:56
21. Jurák Adam ZBM8404 SK Žabovřesky Brno 78:00 + 24:02
22. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 78:02 + 24:04
23. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 78:07 + 24:09
24. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 78:41 + 24:43
25. Račanský Martin 0020001 Neregistrovaný 79:09 + 25:11
26. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 79:26 + 25:28
27. Šťastný Jan 0200001 _ 79:36 + 25:38
28. Voráč Jan 0310003 Korobko 83:55 + 29:57
29. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 87:49 + 33:51
30. Dohnal Pavel ZBM8005 SK Žabovřesky Brno 88:08 + 34:10
31. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 90:39 + 36:41
32. Skoba Ondřej ZBM7706 SK Žabovřesky Brno 91:01 + 37:03
33. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. brněnská 94:06 + 40:08
34. Linhart Michal XBM7801 PELLS ABND RACING TEAM 100:14 + 46:16
35. Svoboda Petr 0060002 SvoboTeam 102:44 + 48:46
36. Svirák Pavel TBM7806 KOS TJ Tesla Brno 102:45 + 48:47
37. Provazník Dušan ADA7301 OOB Spartak Adamov 106:41 + 52:43
38. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 110:13 + 56:15
39. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 118:18 + 64:20
Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín DISK
Orlov Sergey 0310002 Korobko DISK

H45 6.14 km, 280 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stene Per Oyvind TBM7408 KOS TJ Tesla Brno 42:19
2. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 46:20 + 4:01
3. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 49:44 + 7:25
4. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 8:54
5. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. brněnská 52:13 + 9:54
6. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 53:56 + 11:37
7. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Rosice 55:36 + 13:17
8. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 55:51 + 13:32
9. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 58:45 + 16:26
10. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 59:10 + 16:51
11. Svoboda Ladislav PBM7523 TJ Spartak 1. brněnská 59:58 + 17:39
12. Sedláček Petr 0080002 Bafto 61:50 + 19:31
13. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:10 + 19:51
14. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:47 + 20:28
15. Florian Michal TBM6733 KOS TJ Tesla Brno 63:23 + 21:04
16. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 64:48 + 22:29
17. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. brněnská 66:09 + 23:50
18. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 66:54 + 24:35
19. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 69:25 + 27:06
20. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 69:33 + 27:14
21. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 71:03 + 28:44
22. Vostal Petr TBM7411 KOS TJ Tesla Brno 72:04 + 29:45
23. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 72:49 + 30:30
24. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 73:16 + 30:57
25. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 80:57 + 38:38
26. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 103:39 + 61:20

H55 3.41 km, 185 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:20
2. Mach Radovan VSP6600 USK Praha 37:25 + 0:05
3. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:20 + 1:00
4. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 38:49 + 1:29
5. Cigoš Pavel 0260001 OB Česká 39:15 + 1:55
6. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 39:59 + 2:39
7. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:18 + 6:58
8. Buráň Zdeněk 0150001 BzB 47:21 + 10:01
9. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 49:52 + 12:32
10. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:10 + 15:50
11. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. brněnská 54:39 + 17:19
12. Štěpáník Otakar OTK5707 OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:08 + 26:48
13. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 66:42 + 29:22
14. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 68:54 + 31:34

H65 2.82 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 38:56
2. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 44:38 + 5:42
3. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. brněnská 45:22 + 6:26
4. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:57 + 12:01

H70 2.71 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 41:32
2. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 46:02 + 4:30
3. Dittrich Jan ABM4305 KOB ALFA Brno 92:21 + 50:49
4. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 154:17 + 112:45

HDR 2.49 km, 130 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbková Mariana RBK1352 SK Radioklub Blansko 39:59
2. Macková Gaja NNN1001 Neregistrovaní 40:07 + 0:08
3. Hozík Šimon TZL1203 SKOB Zlín 42:40 + 2:41
4. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 44:33 + 4:34
5. Trubelík Štěpán LCE1003 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:10 + 7:11
6. Janča Ondřej TBM1304 KOS TJ Tesla Brno 47:37 + 7:38
7. Pala Tereza 0030002 SK Brno Žabovřesky 48:52 + 8:53
8. Stehlíková Anna 0300002 TBM 51:17 + 11:18
9. Pokluda Filip 0250002 FreeRun Zlín 51:58 + 11:59
10. Michalica Filip lcexxxv OOB TJ Slovan Luhačovice 52:11 + 12:12
11. Račanská Josefína UBM1651 MENISKOS Brno 53:16 + 13:17
12. Vintrová Matylda TZL1551 SKOB Zlín 53:43 + 13:44
13. Šíma Robin TBM1510 KOS TJ Tesla Brno 55:24 + 15:25
14. Stene Selma Vilemina TBM1453 KOS TJ Tesla Brno 55:26 + 15:27
15. Matyáš Vít LBM1600 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:27 + 15:28
16. Bednář Richard UOL1400 SOB Olomouc 55:41 + 15:42
17. Fleissig Antonín 0040003 Rychtářov 56:37 + 16:38
18. Sofie Drašarová 0210002 Neregistrovaní 57:17 + 17:18
19. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 57:55 + 17:56
20. Kovářík Ondřej TBM1601 KOS TJ Tesla Brno 58:35 + 18:36
21. Bartoš Martin VSP1700 USK Praha 60:47 + 20:48
22. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:49 + 22:50
23. Svoboda Šimon 0060001 SvoboTeam 64:11 + 24:12
24. Bárta Zbyněk NNN1018 Neregistrovaní 64:22 + 24:23
25. Marek Dan NNN1018 Neregistrovaní 66:59 + 27:00
26. Pařízek Matěj 0180002 neregistrovaná 67:00 + 27:01
27. Marková Zuzana NNN1019 Neregistrovaní 67:03 + 27:04
28. Cahel Tomáš NNN1017 Neregistrovaní 85:44 + 45:45
29. Mahovská Eva 0220003 Mahovští 88:51 + 48:52
30. Mahovská Veronika 0220004 Mahovští 89:03 + 49:04
31. Eschlerová Lenka UBM1751 MENISKOS Brno 90:09 + 50:10
32. Salajka Tibor LBM1300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 96:42 + 56:43
33. Salajka Eduard LBM1601 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 98:15 + 58:16
Wandrolová Justína ABM0001 KOB ALFA Brno DISK
Matulík Vít LCE1201 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

P 3.17 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžková Kateřina PBM8554 TJ Spartak 1. brněnská 36:39
2. Navrátil Ondřej 0100001 KMCH 37:17 + 0:38
3. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 38:20 + 1:41
4. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 39:45 + 3:06
5. Bártová Petra 0190002 RBK 39:51 + 3:12
6. Pokluda Ondřej 0250001 FreeRun Zlín 41:55 + 5:16
7. Macků Jan 0150003 BzB 44:09 + 7:30
8. Mikula Martin 0270001 -- 44:49 + 8:10
9. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 47:21 + 10:42
10. Polášek Lukáš 0120001 LP 47:24 + 10:45
11. Francová Hedvika TBM1079 KOS TJ Tesla Brno 49:07 + 12:28
12. Novotný Petr 0230001 DUKLA Blansko 50:16 + 13:37
13. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 52:26 + 15:47
14. Drašar Martin 0210001 Neregistrovaní 58:16 + 21:37
15. Buráňová Hana 0150002 BzB 63:23 + 26:44
16. Ryšavý Miloš TBM7607 KOS TJ Tesla Brno 63:51 + 27:12
17. Hanousková Boučková Daniela TBM7282 KOS TJ Tesla Brno 64:57 + 28:18
18. Václavková Petra ZBM7553 SK Žabovřesky Brno 65:06 + 28:27
19. Vrtílek Roman 0010001 Vrtas 73 66:38 + 29:59
20. Hesová Iva 0010003 Vrtas 73 66:41 + 30:02
21. Švarcová Jana 0090001 Prštice 67:11 + 30:32
22. Vrbková Petra NNN1014 Neregistrovaní 67:28 + 30:49
23. Vrbka Michal 0240002 SK Radioklub BK 69:53 + 33:14
24. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:07 + 33:28
25. Klíčová Kateřina TBM7658 KOS TJ Tesla Brno 71:12 + 34:33
26. Misák Miroslav NNN1000 Neregistrovaní 72:53 + 36:14
27. Stojan Luděk NNN1011 Neregistrovaní 73:14 + 36:35
28. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:16 + 36:37
29. Štěrbáková Jana nereg. 83:54 + 47:15
30. Jordanová Blanka NNN1010 Neregistrovaní 88:37 + 51:58
31. Vrbková Adéla TBM0851 KOS TJ Tesla Brno 88:38 + 51:59
32. Stojan Jiří NNN1012 Neregistrovaní 91:58 + 55:19
33. Vrtílek Vojtěch 0010002 Vrtas 73 95:09 + 58:30
34. Stojanová Eliška NNN1013 Neregistrovaní 106:10 + 69:31
35. Čápková Zuzana LCE0030 OOB TJ Slovan Luhačovice 115:13 + 78:34
36. Jančová Petra 0280001 nereg. 149:05 + 112:26
Pátek Richard PBM7609 TJ Spartak 1. brněnská DISK
Štěrbák Eda nereg. DISK
Pokludová Kateřina 0250003 FreeRun Zlín DISK