Logo

Výsledky závodu: Západočeský žebříček - podzim 2021 - stav po 11 závodech

Datum:
01.01.2021
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-08-2828.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E2 NEK Ano Ano
2021-08-2929.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E3 NEK Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček KRL Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček KRL Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček ONO Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček ONO Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček LPM Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček ZCO Ano Ano
2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček ZCO Ano Ano
2021-11-0606.11.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati SKV Ano Ano
2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček SKV Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75    

D10 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Andělová Viktorie VPM1155 1454.41 1. 200.00( 1)230.43( 1)200.29( 2)196.42( 3)195.47( 3) 207.10( 1)212.35( 1)183.95( 4) 190.04( 4) 207.82( 1)
2 Urbánková Lucie ONO1150 1398.27 1. 182.31( 3) 170.54( 4) 197.18( 2)185.80( 6)202.09( 2)202.46( 2)199.56( 2)204.87( 2)206.31( 1)135.52(10)
3 Houbová Eliška KRL1152 1347.57 2. 144.53( 2) 187.26( 2)192.37( 3)194.86( 4)197.28( 2)183.93( 4) 114.64( 7) 195.09( 3)188.44( 4)147.64( 9) 192.27( 3)
4 Prinzová Lada MLA1150 1235.70 3. 131.19( 3) 152.29( 7)188.31( 5)157.82( 9) 185.20( 3)167.28( 6) 193.24( 3)191.56( 4)
5 Škultéty Kristýna NEK1251 1170.06 3. 107.81(10) 153.07( 9)163.01( 8)158.41( 7)132.07( 5) 157.11( 7)189.02( 3)164.98( 7)184.46( 5)
6 Fišáková Leona MLA1151 1151.37 1. 207.34( 1) 207.26( 1) 205.35( 1)206.11( 1)200.44( 2)124.87(12)
7 Nykodymová Anna MLA1154 1096.52 1. 164.41( 5)206.40( 1)176.76( 7) 123.02( 6) 41.75(14) 184.27( 5)199.91( 2)
8 Benešová Marie MLA1250 1059.89 5. 185.84( 6)147.84(11) 83.51(10) 145.61( 8)170.84( 5)157.96( 8)168.29( 7)
9 Maternová Jana VPM1150 1039.11 5. 45.77(12) 132.31(10)144.93(12)176.18( 5) 90.84(10) 130.88( 9)152.80( 6)167.02( 6)134.99(11)
10 Cikhardtová Adéla NEK1150 883.97 4. 150.75( 4)136.95( 8)164.57( 8)125.52(13) 110.88(11) 109.42(12) 85.88(13)
11 Fryšová Zuzana DCH1151 876.39 3. 160.64( 6)165.98( 7)186.66( 5)190.82( 3) 172.29( 6)
12 Dvořáková Zuzana VPM1250 622.62 4. 105.24(12) 172.79( 4)177.54( 5) 167.05( 8)
13 Hynková Anna ONO1250 593.24 6. 141.75( 6) 64.33(11)125.91(11)148.70(10)112.55( 9) 0.00(12)
14 Gregorová Vendula NEK1250 587.38 5. 70.19( 5)106.84( 7) 0.00(14) 0.00(17) 0.00(11) 100.73( 8) 80.44(12) 74.47( 8) 0.00(13)154.71( 9)
15 Peláková Daniela MLA1155 585.91 7. 108.70(16)127.73( 8) 121.84(10)118.04( 7)109.60(11) 0.00(14)
16 Fáberová Hana KRL1153 480.37 4. 73.25( 4) 126.87( 9) 115.93(15) 42.28(13) 122.04(10)
17 Turková Klára SKV1151 364.21 4. 195.07( 4)169.14( 6)
18 Pávková Anna NEK1350 149.40 5. 149.40( 5) 0.00(13)
19 Zabolotná Kiára MLA1152 118.68 14. 118.68(14)
20 Gelnerová Karolína KRL1350 93.85 9. 0.00(13) 93.85( 9) 0.00(15)

D12 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Stehlíková Tereza LPM0951 B 1443.86 1. 211.83( 1)208.45( 1)208.93( 1)200.76( 2)200.00( 1)200.00( 1)213.89( 1)
2 Hanáková Aneta KRL0951 B 1353.16 1. 152.53( 6) 192.22( 3)209.88( 1)191.08( 3)159.09( 4) 197.35( 2)176.55( 5)188.34( 2)197.74( 2)167.04( 6)
3 Vodrážková Barbora VPM1050 B 1338.33 1. 195.84( 2)185.36( 4)184.54( 4)153.69( 5) 166.01( 5)192.84( 3) 200.00( 1)213.74( 1)
4 Šafránková Eliška LPM0953 B 1285.47 2. 200.95( 2)181.55( 5)184.57( 5)160.61( 5) 180.82( 4)198.12( 2)178.85( 3)
5 Hynková Marie ONO1050 1265.11 3. 187.22( 3)195.58( 4)137.26( 8) 136.68( 8) 168.89( 4)146.65( 5) 188.76( 3) 162.70( 4)180.13( 4)181.83( 5)
6 Ječmenová Veronika ONO0950 1223.41 2. 177.09( 4)195.71( 3)143.39( 7)150.30( 7) 181.74( 3) 181.66( 3)193.52( 2)
7 Fryšová Žaneta DCH0959 1161.77 1. 198.86( 2)189.37( 3)198.46( 2)182.34( 2) 200.00( 1) 192.74( 3)
8 Čadková Michaela KRL0954 779.84 5. 156.65( 5) 86.44( 7)164.94( 6) 84.10( 9) 128.31( 6)159.40( 6)
9 Beránková Julie VPM1051 746.76 4. 99.50( 6)130.40( 9)150.90( 6) 182.53( 4) 183.43( 4)
10 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 514.91 1. 149.08( 7) 209.04( 1)156.79( 5)
11 Peterková Adéla KRL0953 368.57 5. 150.48( 7) 151.83( 5) 66.26( 7)
12 Dvořáková Barbora VPM1052 246.20 7. 103.84( 7) 96.16( 8) 46.20( 8)
13 Sedláková Nela BSO0952 109.55 9. 39.60(10) 0.00(10) 69.95( 9)
14 Bártová Darina SKV1052 58.64 8. 58.64( 8)
15 Povišerová Aneta MLA1050 16.14 8. 16.14( 8)

D14 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Mayerová Daniela KSH0852 B 1472.30 1. 214.69( 1)164.47( 6) 205.44( 1)207.70( 1)208.79( 1)208.86( 1)208.12( 1)200.33( 2) 218.70( 1)205.30( 1) 204.94( 1)
2 Bodurková Denisa KRL0752 B 1368.73 2. 201.52( 2)200.21( 2) 195.16( 3)195.24( 4)190.96( 3)188.72( 3)196.92( 3)155.51( 9)
3 Beránková Hedvika VPM0850 B 1352.90 1. 194.24( 2)201.59( 1)184.96( 6)192.09( 3) 196.10( 2)186.14( 4)181.12( 7) 197.78( 2)171.14( 8)
4 Sobotová Kateřina VPM0851 B 1330.80 2. 182.18( 4)201.55( 2)193.05( 3)182.70( 5)190.45( 5)181.40( 7) 178.42( 6) 185.97( 4)162.61( 8) 194.90( 3)
5 Ritterová Lída ONO0851 1329.61 3. 191.07( 3)196.86( 3)192.67( 4)176.84( 8) 194.07( 3)182.52( 6) 181.32( 5) 180.69( 8) 187.21( 4)185.21( 5)
6 Pokorná Anežka KRL0757 1307.36 2. 142.86( 6) 176.83( 4)184.96( 6)175.42( 9) 173.66( 8) 195.78( 3)172.75( 7) 192.57( 2)181.64( 6)200.16( 2)
7 Kadlecová Barbora VPM0750 1280.24 4. 172.77( 5)145.39( 7) 162.26(12) 159.60(12) 191.15( 4)184.99( 4)189.45( 7)172.43( 8) 181.17( 6)182.90( 5)177.81( 7)
8 Hermannová Natálie MLA0851 1255.47 5. 131.00( 7) 144.23( 8) 172.12(10)167.62(11)184.09( 6)184.50( 5)189.66( 6)122.28( 9) 143.11( 9) 178.90( 7)178.58( 6)
9 Fryšová Andrea DCH0760 1118.60 2. 176.11( 9)170.19(10)197.14( 2)195.98( 2) 185.49( 5) 193.69( 4)
10 Kropáčová Zuzana KRL0754 741.65 5. 185.84( 5)179.28( 7)181.50( 7) 195.03( 5)
11 Frühaufová Julie SKV0754 367.11 6. 184.64( 8)182.47( 6)
12 Šitrová Štěpánka LPM0850 353.98 4. 169.60(11)184.38( 4)
13 Nejedlá Barbora ONO0750 268.14 5. 100.83( 9)167.31( 5)
14 Peřinová Eliška SKV0755 224.11 8. 115.37( 8)108.74( 9)
15 Stehlíková Tereza LPM0951 208.71 1. 208.71( 1)
16 Dvořáková Kateřina LPM0750 156.39 8. 156.39( 8)
17 Pospíchalová Veronika NEK0853 140.84 9. 140.84( 9)
18 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 119.60 13. 66.62(13) 52.98(13)

D16 (započteno závodů:7)

D18 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Nejedlá Klára ONO0450 B 547.08 1. 47.08( 3)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Nádeníčková Iva NEK0350 B 390.13 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 90.13( 2)
3 Křížková Marie MAS0450 381.05 1. 0.00( 4) 99.89( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 81.16( 3)
4 Ziebová Veronika NEK0450 265.20 2. 87.26( 2) 95.58( 2) 82.36( 3)
5 Dítková Markéta SKV0451 171.10 2. 39.00( 2) 57.26( 2) 74.84( 3)
6 Bartošová Marie MLA0451 100.00 1. 100.00( 1)
7 Šauli Kateřina VPM0456 73.13 2. 73.13( 2)

D21 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Trpáková Daniela DCH0165 384.44 1. 84.44( 3)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Hanáková Magda KRL9651 329.26 2. 90.30( 2) 47.04( P) 95.10( 2) 96.82( 3)
3 Marešová Klára NEK0250 209.42 2. 34.60( 4) 83.50( 5) 72.06( 4) 19.26( 2)
4 Kubínová Romana SKV9452 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Bouchalová Vendula VPM8787 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Chvalová Věra LPM9452 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
7 Kamarytová Marie VPM9191 199.49 1. 99.49( 2) 100.00( 1)
8 Žandová Monika SKV8751 158.72 2. 62.82( 2) 95.90( 3)
9 Hynková Eliška ONO9650 128.55 2. 43.59( 2) 0.00( 4) 84.96( 3)
10 Biersaková Dagmar KRL0051 116.54 2. 16.65( P) 99.89( 2)
11 Bartošová Marie MLA0451 104.21 1. 104.21( 1)
12 Ondrová Kateřina SKV8951 98.85 2. 11.04( 3) 87.81( 2)
13 Lesová Markéta VPM8494 89.58 4. 89.58( 4)
14 Hanáková Lenka KRL9951 60.29 6. 8.61( P) 51.68( 6)
15 Nádeníčková Iva NEK0350 12.84 5. 12.84( 5)

D35 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Dítková Jitka SKV7752 770.53 1. 113.96( 1)114.76( 1) 98.37( 3) 107.39( 1)116.46( 1)100.75( 1)106.76( 1) 97.68( 3) 110.45( 1)
2 Sobotová Jana VPM7250 709.71 1. 96.03( 2) 98.32( 2) 98.80( 2)100.37( 2) 90.20( 3) 100.25( 2) 98.36( 2)100.51( 2) 99.93( 2)111.49( 1)
3 Urbánková Jana ONO7851 663.81 1. 102.83( 1) 92.24( 3) 94.83( P) 94.83( P) 85.66( 5) 89.04( 3) 94.99( 3) 95.05( 2)
4 Placková Veronika MLA8250 608.39 2. 60.27( 5) 85.92( 4) 86.57( 6) 65.73( 8) 83.33( 4) 67.64( 5) 100.29( 2) 16.75(12) 80.89( 5) 83.06( 6) 88.33( 4)
5 Kožíšková Hana MLA8350 557.64 3. 71.28( 4) 86.93( 3) 74.14( 9) 32.27(12) 91.84( 4) 65.95( 7) 71.96( 6) 68.03(10) 93.46( 3)
6 Hynková Jana ONO8650 487.41 6. 64.67( 6) 50.88(12) 76.38( 7) 69.63( P) 69.63( P) 75.12( 8) 81.10( 6)
7 Pechová Iva LPM6151 474.72 4. 83.92( 6) 77.27( 4) 71.32( 6) 84.46( 4) 73.82( 9) 83.93( 5)
8 Gregorová Kateřina BSO8151 464.91 1. 76.02( 8) 91.48( 4) 93.34( 2) 98.99( 3) 105.08( 1)
9 Bartošová Jana MLA7051 456.50 5. 59.38( 6) 62.92( 7) 89.88( 5) 63.84( 9) 82.13( 6) 74.36( 5) 23.99(11)
10 Šitrová Lucie LPM7857 317.20 5. 32.35( 9) 64.75( 5) 47.21(13) 43.51(10) 71.02( 7) 58.36( 6)
11 Fišáková Hana MLA7750 274.08 4. 94.98( 4) 87.83( 5) 91.27( 4)
12 Savičová Gabriela SKV7952 256.43 3. 80.40( 7) 83.08( 5) 92.95( 3)
13 Romová Kateřina KRL8051 217.55 5. 31.08( P) 55.26( 7) 46.34(10) 84.87( 5)
14 Bohuslavová Jana LPM7852 182.19 7. 50.01( 8) 53.48( 8) 78.70( 7)
15 Bínová Kathrin MLA6754 157.83 7. 52.68( 7) 64.50(10) 40.65(11)
16 Křížová Lenka KRL7951 105.00 3. 90.00( 3) 15.00( P)
17 Hulcová Pavla KSH7753 103.96 1. 103.96( 1)
18 Vodrážková Kateřina VPM7995 86.39 4. 86.39( 4)
19 Ječmenová Věra ONO8050 85.21 8. 60.87( 8) 12.17( P) 12.17( P)
20 Křenková Eva VPM8350 59.12 11. 59.12(11)
21 Prinzová Nikola MLA8150 55.26 10. 17.97(10) 0.00(13) 37.29(11)
22 Bartošová Milena LPM7755 54.63 9. 0.00(11) 35.20( 9) 19.43(12)
23 Hejduková Jana BSO7250 53.44 9. 53.44( 9)
24 Pávková Jana NEK7850 43.79 6. 43.79( 6) 0.00(14)
25 Němcová Klára LPM7752 41.29 8. 41.29( 8)
26 Houbová Hana KRL8251 37.64 7. 5.38( P) 32.26( 7)
27 Turková Martina SKV7852 32.07 8. 32.07( 8)

D45 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Ševčíková Petra ONO7450 753.34 1. 101.83( 1)109.46( 1) 107.62( P)107.62( P)100.00( 1) 89.56( 3) 108.35( 1)118.46( 1)
2 Fryšová Tereza DCH7654 651.57 1. 88.44( 3) 95.32( 3) 87.27( 4)103.02( 1) 96.52( 3) 93.05( 3) 87.95( 3)
3 Kubínová Jana SKV6751 622.51 1. 84.26( 6) 91.77( 3) 86.52( 4) 87.46( 5)104.62( 1) 73.60( 7) 94.28( 2)
4 Šoupová Jana LPM6850 615.31 1. 78.44( 5) 91.40( 4) 72.71( 8) 82.22( 4) 106.95( 1) 83.91( 6) 90.90( 4) 81.49( 5)
5 Krausová Marcela LCV7351 600.01 2. 102.19( 2) 83.37( 6) 96.85( 3) 97.65( 3) 88.67( 4) 47.22(10) 52.03( 8) 79.25( 6)
6 Kamarytová Martina MLA6651 483.04 2. 100.89( 2) 98.77( 2) 91.20( 4) 98.60( 2) 93.58( 2)
7 Lisá Monika ONO6750 473.87 1. 98.99( 2) 67.70( P) 99.33( 2) 103.48( 2)104.37( 1)
8 Čepičková Jana LPM7353 456.79 5. 88.37( 5) 60.71( 7) 79.72( 7) 58.89( 9) 54.74( 8) 60.53( 9) 45.43( 9) 53.83( 7)
9 Hanáková Marta KRL7151 447.72 3. 97.28( 3) 48.63( 5) 63.96( P) 74.65( 6) 90.51( 3) 72.69( 6)
10 Millionová Hedvika MAS7351 403.59 1. 60.44( 8)105.69( 1) 69.01( 7) 86.79( 5) 81.66( 4)
11 Richtrová Lucie VPM7451 339.64 5. 80.39( 5) 78.14( 6) 67.28( 8) 60.11( 7) 53.72( 8)
12 Hejduková Jana BSO7250 328.27 4. 90.46( 4) 87.47( 4) 72.89( 7) 77.45( 5)
13 Zierhutová Michaela LCV7151 271.58 6. 21.38( 8) 38.70( 6) 71.58( 6) 30.87(13) 23.70(11) 40.06( 7) 35.01(10) 31.66( 9)
14 Jelínková Radka MLA6951 237.24 7. 57.44( 7) 52.32( 9) 44.50(11) 44.82( 9) 34.89( 9) 3.27(12)
15 Pechová Iva LPM6151 207.90 1. 109.37( 1) 98.53( 2)
16 Jirsová Pavla KSH7251 174.01 5. 83.81( 5) 90.20( 5)
17 Tokárová Regina VPM6950 166.32 6. 53.46(10) 75.25( 6) 37.61(11)
18 Beránková Markéta VPM7452 137.30 2. 38.19( 8) 99.11( 2)
19 Marešová Marcela NEK7450 120.75 10. 43.18(12) 44.37(10) 33.20(11)
20 Macurová Jana MLA6657 2.65 13. 2.65(13)

D55 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Žandová Marie SKV6551 591.93 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 91.93( 2)
2 Sklenářová Jana MLA6258 353.86 1. 89.58( 2) 67.39( 2) 96.89( 2)100.00( 1)
3 Šilhavá Jana LPM5951 183.16 1. 83.16( 2) 100.00( 1)
4 Gabrielová Šárka ONO5950 125.02 2. 17.86( P) 17.86( P) 89.30( 2)
5 Miturová Radka MLA6552 84.17 3. 84.17( 3)
6 Macurová Jana MLA6657 50.54 4. 50.54( 4)

D65 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Mágrová Ivana LCV5550 699.24 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 99.94( 2) 92.78( 2) 99.30( 2) 71.66( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kubátová Lenka SKV5551 383.58 1. 83.58( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Savičová Irena SKV5352 339.58 2. 77.84( 3) 83.60( 2) 86.63( 3) 91.51( 3)
4 Opavová Stanislava MLA5451 288.45 1. 100.00( 1)100.00( 1) 88.45( 2)
5 Dlouhá Lenka MAS5150 201.38 3. 62.43( 3) 81.95( 4) 57.00( 3)
6 Bohuslavová Věra LPM4850 102.78 2. 28.14( 4) 74.64( 2)
7 Beránková Pavla VPM4350 100.00 1. 100.00( 1)
8 Horáková Magdalena NEK4950 83.76 2. 0.00( 2) 17.42( 4) 30.96( 5) 35.38( 4)

H10 (započteno závodů:7)

H12 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Anděl Robin VPM0901 B 1466.51 1. 208.61( 1)214.22( 1)214.74( 1)210.02( 1)203.16( 2) 200.05( 2) 204.62( 1)177.68( 6) 201.97( 1) 209.87( 1)204.43( 1)
2 Štěrba Lukáš SKV1001 B 1369.23 2. 203.28( 2)192.70( 4)193.92( 2)188.42( 4)176.03( 6) 197.60( 3)131.55( 8) 195.80( 2)197.51( 3)
3 Placek Tomas MLA0902 B 1356.99 1. 142.80( 7) 192.92( 2)175.62( 6) 200.37( 2)203.38( 1)177.22( 9) 166.26( 5) 184.95( 5)198.40( 3)186.60( 6)190.37( 5)
4 Materna Josef VPM0902 B 1351.85 1. 188.11( 3)170.47( 6) 175.89( 5) 173.80( 9) 181.07( 4)202.35( 1)192.51( 4)149.21( 8) 199.63( 2)190.13( 5)198.05( 2)
5 Prinz Mikuláš MLA0901 B 1325.17 2. 154.87( 5) 156.21( 8) 161.87( 7)152.49(12) 193.46( 3)188.02( 6)193.24( 3)199.92( 2) 194.33( 3)194.33( 4)
6 Parula Egon LPM1000 B 1297.04 1. 130.30(10) 181.61( 8)158.08( 9)194.72( 4)202.14( 2)204.44( 1)181.68( 4)174.37(11)
7 Houba Vojtěch KRL1002 1274.58 4. 154.66( 6) 170.36( 7) 181.67( 4)182.32( 7)175.81( 8)178.44( 8)159.55( 6) 191.12( 4)150.32( 9) 193.08( 4)172.14(11)
8 Brabec Zdeněk MAS1001 1270.54 3. 191.34( 3)185.22( 5)179.26( 5)182.41( 7) 176.20( 6)175.48( 9)180.63( 8)
9 Haller Maxmilián KRL1102 1209.17 3. 173.67( 5)149.76( 8)189.60( 3) 165.91(11) 164.48( 7)184.54( 7)181.21( 7)
10 Beneš Jan MLA1000 1206.80 3. 124.27( 8) 192.86( 3)137.24( 9) 66.30(14) 175.96( 7)174.20(10) 169.12( 7)163.10( 8)151.47(12)180.09( 9)
11 Černý Antonín ONO1001 1117.19 4. 177.39( 4)141.41(10)117.37(11) 166.10(11) 123.36( 9)177.64( 5)175.99( 8)155.30(12)
12 Ritter Jakub ONO1000 1069.43 3. 183.86( 6)144.18(10)191.12( 5) 195.64( 3) 174.67(10)179.96(10)
13 Křížek Vilém MAS1000 517.05 9. 153.93( 9) 87.45(11)138.98(13) 136.69(10)
14 Bejvančický Jan KRL1003 348.68 12. 95.33(12)113.00(13) 140.35(12)
15 Gregor Richard BSO0900 297.64 10. 168.11(10) 129.53(13)
16 Fišer Adam ONO1003 229.24 6. 40.57(14)188.67( 6)
17 Křenek Jan VPM1101 154.74 7. 154.74( 7)
18 Doupník Matyáš ONO0902 92.68 14. 92.68(14)
19 Havel Štěpán LPM0902 85.37 13. 54.23(13) 31.14(15)
20 Bohuslav Fanda LPM0900 73.46 11. 38.74(15) 34.72(11)
21 Beránek Šimon VPM1000 26.33 10. 26.33(10)

H14 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Kule Oliver ONO0701 B 1405.60 1. 190.49( 3) 197.96( 2)193.37( 3) 208.50( 1)196.99( 3)199.05( 2)183.25( 6) 96.88(10) 201.65( 2)200.04( 1)201.41( 1)
2 Plevný Albert DCH0711 B 1402.70 1. 211.07( 1)183.21( 7) 203.33( 1)198.67( 4) 184.73( 4)203.62( 1)199.92( 3)201.36( 2)
3 Turek Jakub SKV0801 B 1380.15 1. 192.17( 2)191.97( 3)176.01( 7) 193.08( 3)199.68( 2)199.00( 3)201.39( 1)202.86( 1)
4 Pávek Štěpán NEK0700 B 1346.65 1. 176.67( 6) 170.01( 6) 170.92( 9) 198.42( 2)175.95( 5) 201.94( 1)193.81( 4)181.94( 5)194.73( 3)182.10( 5)193.71( 5)
5 Brabec Matěj MAS0701 B 1314.63 2. 195.56( 2)165.67(10) 175.89( 6)187.88( 5) 194.82( 3)192.16( 4)172.85( 8)195.47( 4)
6 Maglia Šimon ONO0702 B 1294.14 1. 177.88( 5)191.93( 4)179.48( 5)191.58( 4) 181.71( 7) 200.04( 1)171.52( 6)
7 Kváč Miroslav MLA0800 B 1226.43 2. 150.88( 9) 171.91( 5)177.45( 6)153.83(11) 200.51( 2)170.79( 7)174.02( 5)177.92( 7)
8 Vodrážka Štěpán VPM0802 1128.39 2. 93.47(11) 152.86(12)183.79( 6)183.54( 4) 198.09( 3)202.32( 2) 114.32(12)
9 Herman Ondřej MLA0801 1111.80 4. 175.28( 7)114.96( 7)182.78( 4)172.63( 8) 111.74( 7) 137.16( 9) 181.59( 6)147.40(10)
10 Bejvančický Josef KRL0703 1026.89 5. 174.56( 8)183.96( 5) 144.92( 6)174.46( 8)178.65( 6)170.34( 6)
11 Krs Jakub VPM0801 872.30 4. 181.35( 4) 161.89(10)168.00( 9)167.58( 7) 193.48( 5)
12 Tříska Lukáš LPM0800 851.84 8. 102.34(10)108.80( 8) 82.20( 9) 82.69( 8)160.39( 9)140.14( 8) 128.79(10)128.69(11)
13 Mála Matyáš MAS0800 637.83 9. 11.59(13) 75.30( 9) 88.52(14) 90.17(13) 77.78(10) 29.43(10) 100.89( 9)104.36(11)100.81(13)
14 Janoch Mikuláš MLA0700 595.75 7. 146.44(13) 141.63( 8) 152.25( 7) 155.43( 9)
15 Petruš Ondřej MLA0701 556.63 3. 168.95( 8) 190.45( 4)197.23( 3)
16 Pícl Kryštof VPM0800 506.51 8. 0.00(15)139.04(12) 54.07(10)157.16( 9)156.24( 8)
17 Donda Jakub ONO0700 427.42 1. 217.35( 1)210.07( 1)
18 Křížek Ivo MAS0801 413.24 8. 78.98(12) 75.14(10) 61.40(11) 0.00(11) 112.39( 8) 85.33(14)
19 Bruckner Filip DCH0714 321.94 7. 156.97(11) 164.97( 7)
20 Pjenčák Adam MAS0802 199.73 9. 0.75(14) 66.68(11) 61.16(12) 71.14( 9)

H16 (započteno závodů:7)

H18 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Weissar Samuel LPM0300 B 485.35 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 96.18( 2) 89.17( 2)
2 Horák Jáchym NEK0301 B 378.93 1. 84.28( 4) 94.65( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Pavlásek Albert LPM0304 186.48 1. 86.48( 2) 100.00( 1)
4 Pivec Jan MLA0503 164.45 1. 64.45( 5)100.00( 1)
5 Milota Břetislav MLA0300 85.32 3. 85.32( 3)

H21 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Pova Ondřej KRL9304 662.12 1. 94.59( P) 95.55( 2) 95.59( 3) 89.17( 3) 80.84( 5)101.53( 2)104.85( 1)
2 Kováč František MLA0201 645.90 1. 81.49( 4) 84.77( 3)100.00( 1)100.00( 1) 91.27( 3) 91.46( 3) 91.10( 5) 70.58( 7) 87.30( 3) 78.48( 4)
3 Ritter Aleš ONO7401 564.25 1. 98.90( 2)112.86( 1) 80.61( P) 80.61( P) 95.66( 2) 95.61( 3)
4 Kamaryt Michal MLA9205 537.94 2. 71.52( 5) 80.70( 4) 91.02( 2) 97.06( 2) 80.93( 6) 62.85( 8) 53.86( 6)
5 Macura Jan MLA9306 470.03 2. 84.98( 3)102.37( 2) 94.58( 4) 84.63( 4)103.47( 2)
6 Bouchal Jiří VPM8449 442.06 1. 116.13( 1) 112.99( 1)104.32( 1) 108.62( 1)
7 Kamaryt Tomáš VPM8807 422.19 1. 100.08( 2)115.17( 1) 95.77( 2)111.17( 1)
8 Suchý Petr LPM7820 357.16 2. 100.55( 2) 85.46( 4) 87.65( 4) 83.50( 4)
9 Šulc Marek MAS9302 324.41 5. 23.45( 7) 74.78( 5) 66.43( 6) 35.38( 6) 52.37( 5) 72.00( 5)
10 Frank Jiří MAS9600 323.08 3. 6.47( 9) 47.39( 7) 82.79( 3) 89.68( 3) 49.27( 6) 47.48( 6)
11 Milota Břetislav MLA0300 214.28 4. 71.75( 4) 48.56( 5) 48.93( 9) 45.04( 7)
12 Sládek Ondřej DCH0012 144.66 3. 52.99( 7) 91.67( 3)
13 Stehlík Petr LPM7903 108.18 1. 108.18( 1)
14 Žákovec Jan KRL9505 97.32 5. 13.90( P) 70.86( 5) 12.56(11)
15 Macura Vít MLA9800 97.09 6. 43.11( 6) 53.98( 7)
16 Rambousek Karel BSO7907 86.78 5. 86.78( 5)
17 Václavík Jan VPM8701 82.43 6. 82.43( 6)
18 Hejduk Jan BSO0001 80.49 6. 22.89( 8) 57.60( 6)
19 Zieba Jakub NEK9800 62.83 7. 62.83( 7)
20 Martínek Robert VPM7700 42.15 8. 42.15( 8)
21 Hulec Jakub KSH8401 39.43 10. 39.43(10)

H35 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Ječmen Vladimír ONO7900 601.57 4. 71.88( 7) 65.08(12) 69.54(10) 50.15(17) 85.94( P) 85.94( P) 91.46( 4) 83.12( 6) 93.23( 6) 79.44( 9) 82.44( 6)
2 Pilař Karel MAS5501 578.25 2. 68.74( 8) 69.78(11) 63.60(13) 64.68(11) 69.50( 7) 89.81( 5) 88.05( 8) 93.98( 3) 98.39( 2)
3 Placek Petr MLA8000 577.47 2. 56.28(15) 70.85(10) 57.26(17) 55.22(15) 70.75( 6) 91.82( 3) 41.71( 9) 97.25( 2) 91.53( 4) 98.01( 3)
4 Pávek Jiří NEK7700 575.58 3. 60.43(12) 92.99( 3) 77.06( 9) 81.01( 5) 65.52( 7) 93.48( 5) 91.16( 5) 74.36(10)
5 Turek Jan SKV7302 565.66 2. 65.42(11) 77.64( 8) 72.58( 8) 83.77( 5) 95.08( 2) 97.69( 2) 73.48( 6) 37.23(10)
6 Milota Josef MLA5801 561.57 3. 58.74(16) 31.77(18) 74.87( 5) 77.08( 8) 84.33( 5) 96.97( 3) 85.78( 7) 83.80( 5)
7 Anděl Robert VPM8001 557.67 1. 65.72(10) 80.77( 4) 103.00( 2)105.78( 1) 98.80( 2)103.60( 1)
8 Vodrážka Ondřej VPM7702 526.73 1. 105.87( 2)111.49( 1) 97.86( 3) 99.57( 3)111.94( 1)
9 Stehlík Petr LPM7903 514.33 1. 106.45( 1) 97.43( 2)102.67( 1)100.24( 1) 107.54( 1)
10 Dvořák Pavel LPM7805 494.51 6. 61.28(13) 63.41(13) 61.68(15) 56.01(13) 68.18(12) 78.38( 9) 85.90( 6) 75.68( 9)
11 Rauch Stanislav VPM8201 456.84 2. 86.92( 4) 90.99( 4) 91.33( 4) 83.82( 4) 103.78( 2)
12 Šitra Vladimír LPM7904 446.35 8. 66.43( 9) 54.20(14) 61.88(14) 55.96(14) 60.57( 9) 67.75(13) 79.56( 8)
13 Bohuslav Václav LPM7206 415.33 4. 74.90(10) 87.79( 4) 94.14( 4) 78.59(10) 79.91( 7)
14 Kovář Jindřich MAS6800 409.30 3. 79.82( 5) 79.38( 7) 78.32( 6) 77.02( 7) 94.76( 3)
15 Rambousek Karel BSO7907 361.94 1. 87.65( 5) 75.82( 8) 91.24( 4) 107.23( 1)
16 Ševčík Petr ONO7200 349.63 1. 71.50( 9) 73.83( 9) 49.95( P) 49.95( P)104.40( 1)
17 Křížek Filip MAS7800 313.06 4. 55.35(10) 80.69( 7) 92.02( 7) 85.00( 4)
18 Ritter Aleš ONO7401 279.53 2. 99.48( 2)100.19( 2) 39.93( P) 39.93( P)
19 Fišer Pavel SKV7200 226.82 6. 79.57( 6) 65.85(11) 81.40( 6)
20 Vlašímský Robert SKV7201 226.22 6. 77.87( 6) 66.26( 8) 82.09( 6)
21 Pivec Lukáš MLA7600 213.98 8. 57.76(14) 77.39(11) 78.83( 8)
22 Křenek Jaroslav VPM7502 206.79 3. 63.68(12) 50.52(15) 92.59( 3)
23 Beránek Jan VPM7202 195.48 1. 91.08( 3) 104.40( 1)
24 Rauch Tomáš VPM8501 173.89 3. 87.68( 3) 86.21( 5)
25 Houba Petr KRL7801 150.09 8. 21.44( P) 58.85( 8) 69.80(12)
26 Badura Václav SKV8101 145.85 7. 76.70( 7) 69.15(10)
27 Šilhavý Jakub LPM8500 136.94 11. 64.92(12) 72.02(11)
28 Kříž Dušan KRL7800 88.80 9. 76.11( 9) 12.69( P)
29 Šafránek Petr LPM7905 66.93 10. 66.93(10)
30 Hanák Martin KRL6701 61.65 7. 8.81( P) 52.84( 7)
31 Hájek Jiří ONO6400 50.66 16. 50.66(16)

H45 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
NEK 1
NEK 2
KRL 3
KRL 4
ONO 5
ONO 6
LPM 7
ZCO 8
ZCO 9
SKV 10
SKV 11
1 Čepička Ladislav LPM6701 743.96 1. 99.62( 2)108.25( 1)109.72( 1)112.25( 1) 97.44( 2) 106.17( 1) 96.93( 3) 107.15( 1)100.80( 2)
2 Černý Jan ONO7101 713.23 1. 102.86( 1) 97.60( 2) 101.89( P)101.89( P) 106.96( 1) 99.88( 2) 91.89( 3) 102.15( 1)
3 Beneš Marek MLA7601 670.91 2. 97.52( 3) 51.96( 7) 90.04( 4) 95.70( 2) 89.05( 3)100.59( 2) 79.89( 5) 49.80(11) 64.87(10) 100.96( 2) 97.05( 3)
4 Nejedlý Ladislav ONO7501 661.34 1. 91.40( 5) 92.28( 4) 95.41( 2) 79.54( 7) 94.48( P) 94.48( P)102.45( 1) 90.84( 4) 89.93( 4)
5 Mayer Tomáš KSH6900 575.84 2. 87.49( 6) 47.43( 8) 82.11( 7) 83.56( 5) 40.92(13) 75.58( 5)102.21( 2) 66.96( 6) 71.16( 7) 70.92(10) 73.73( 6)
6 Dítko Jan SKV7301 494.88 4. 73.15(10) 46.10( 9) 69.20(11) 56.69(14) 47.70(11) 55.26( 9) 94.45( 4) 78.15( 4) 67.98( 8)
7 Fryš Zdeněk DCH7503 489.14 4. 75.27(10) 71.80(10) 72.01( 7) 80.61( 4) 64.75(11) 51.05(14) 73.65( 7)
8 Hynek Petr ONO7000 457.18 6. 56.23( 6) 84.51( 6) 56.66(15) 65.31( P) 65.31( P) 73.81( 6) 55.35(12)
9 Kamaryt Miloš MLA6404 403.62 5. 72.29(11) 64.92( 5) 50.85(10) 75.57( 6) 71.18( 9) 68.81( 9)
10 Fišar Miroslav KRL7201 381.84 4. 83.62( 7) 54.55( P) 83.99( 4) 79.15( 7) 80.53( 5)
11 Šoupa Karel LPM6900 371.55 8. 63.20(12) 51.50(16) 60.95( 9) 43.12(11) 55.07( 8) 45.87(14) 51.84(13) 25.97(13)
12 Vlach Miroslav DCH6101 367.72 4. 63.93(12) 79.49( 4) 66.20( 7) 63.65(12) 47.12(15) 47.33(12)
13 Kohoutek Oldřich BSO7100 351.29 7. 80.80( 8) 62.84(13) 65.96( 7) 67.62( 9) 74.07( 8)
14 Černý Libor MLA6901 310.34 3. 89.77( 4) 93.24( 3) 59.13(13) 68.20(10)
15 Weissar Petr LPM7020 303.33 5. 84.74( 5) 80.96( 6) 70.19(11) 67.44(11)
16 Mareš Alexander NEK7300 216.85 6. 72.33( 6) 72.06( 6) 72.46( 8)
17 Bartovský Pavel VPM6101 207.89 1. 104.70( 2)103.19( 1)
18 Bína Pavel MLA6708 198.31 8. 70.24(12) 48.63(13) 79.44( 8)
19 Hájek Jiří ONO6400 191.62 3. 97.47( 4) 94.15( 3)
20 Bartoš Luděk MLA6701 183.67 3. 95.33( 3) 88.34( 3)
21 Kropáč Jiří KRL6702 176.56 5. 25.22( P) 72.58( 5) 78.76( 5)
22 Šilhavý Miroslav LPM5800 172.77 3. 92.05( 3) 80.72( 5)
23 Hanák Martin KRL6701 161.21 8. 23.03( P) 41.24(12) 55.07( 8) 41.87(16)
24 Fiala Michal KSH7601 148.67 9. 79.13( 9) 69.54(11)
25 Frühauf Jiří SKV7002 142.57 8. 75.80( 9) 66.77( 8)
26 Urbánek Lumír ONO6701 132.81 3. 94.87( 3) 18.97( P) 18.97( P)
27 Kovář Jindřich MAS6800 113.51 1. 113.51( 1)
28 Jirásek Petr DCH7403 91.76 8. 29.32(13) 62.44( 8)
29 Petruš Marek MLA7500 83.03 8. 83.03( 8)
30 Richtr Aleš VPM6601 80.20 6. 80.20( 6)
31 Jirásek Jaroslav DCH7105 77.37 9. 77.37( 9)
32 Nádeníček Josef NEK7000 74.68 5. 74.68( 5)
33 Ševčík Jiří ONO7001 67.42 12. 9.63( P) 9.63( P) 35.65(12) 12.51(17)
34 Jiroušek Petr LPM7001 56.84 10. 56.84(10)
35 Pjenčák Roman MAS7501 43.98 10. 43.98(10)
36 Bodurka Jaroslav KRL7301 37.67 12. 5.38( P) 32.29(12)
37 Holík Jaromír ONO7502 33.69 10. 24.07(10) 4.81( P) 4.81( P)

H55 (započteno závodů:7)

H65 (započteno závodů:7)

H75 (započteno závodů:7)