Logo

Výsledky závodu: Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2021 - stav po 5 závodech

Datum:
01.01.2021
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček LPU Ano Ano
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček LPU Ano Ano
2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček ZAM Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati PHK Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Spilková Magdalena JIL1151 616.91 1. 198.33( 4)201.40( 1) 217.18( 1)
2 Hepnerová Tereza PHK1155 605.25 1. 196.72( 3) 206.78( 1)201.75( P)
3 Lepšová Julie SRK1152 602.29 1. 201.04( 2)201.79( 1)199.46( 2) 190.39( 3)
4 Korbelová Tereza PHK1254 602.04 1. 202.23( 1)188.02( 6) 199.13( 3)179.71( 4) 200.68( P)
5 Horáková Eliška PHK1152 586.32 2. 185.81( 5) 199.33( 2)174.01( 7) 191.55( 3)195.44( P)
6 Korbelová Eliška PHK1253 574.47 4. 188.62( 4)172.43( 8) 194.36( 4) 191.49( P)
7 Mrázková Berta SJC1151 565.62 5. 182.03( 6)195.05( 5)188.54( P)
8 Wohanková Michaela VRL1151 556.07 2. 173.28( 7) 136.47(10) 201.67( 2)181.12( 4)
9 Macháčková Eliška LPU1153 537.47 5. 163.99( 9) 179.16( P)186.71( 6)171.60( 5)157.31(10)
10 Maráková Sofie SNA1151 505.39 5. 146.81(17) 191.15( 5)167.43( 7)
11 Jakubská Lucie SHK1250 492.97 7. 106.30(18) 172.98( 7)167.68( 8)152.31( 8)
12 Kroupová Anna LPU1154 487.65 7. 157.18(12)162.55( P)152.29( 9) 131.46(10) 167.92( 7)
13 Vaňátková Thea LTU1150 486.05 6. 148.65(15) 154.10( 9) 171.26( 6)160.69( 9)
14 Kušičková Lucie HJL1251 443.46 5. 147.68(16)124.01(11) 171.77( 5)
15 Zitková Markéta LPU1251 425.81 9. 0.00(23) 141.94( P) 141.41( 9)142.46(11)
16 Hostinská Barbora LPU1162 408.06 11. 136.02( P)129.58(11) 142.46(11)
17 Bláhová Klára HJL1150 356.17 3. 157.29(11)198.88( 3)
18 Pozdílková Kateřina PHK1251 327.65 14. 150.59(14) 67.84(14) 109.22( P)
19 Zajačiková Lucie HJL1253 315.23 8. 152.11(13) 163.12( 8)
20 Novotná Anna PHK1352 303.68 12. 91.29(19)111.16(12) 101.23( P)
21 Hanousková Michaela SJC1351 288.65 2. 96.22( P) 192.43( 2)
22 Odvodyová Nikola LPU1252 249.06 8. 166.04( 8) 83.02( P)
23 Horáková Anna Marie LPU1256 241.46 10. 160.97(10) 80.49( P)
24 Besedová Magdaléna PHK1252 220.26 10. 9.61(22)137.23(10) 73.42( P)
25 Matějková Eliška SNA1153 169.57 6. 0.00(24) 169.57( 6)
26 Kay Leila LPU1155 169.14 13. 56.38( P) 112.76(13)
27 Stryková Johana LPU1151 166.31 14. 55.44( P) 110.87(14)
28 Zvěřinová Nina LPU1253 118.40 11. 39.47( P) 78.93(11)
29 Kušičková Jolana HJL1252 84.03 15. 48.83(21) 35.20(15)
30 Brožíková Johanka JIL1351 73.89 20. 73.89(20)
31 Saturová Eliška VRL1254 68.21 13. 68.21(13)

D12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B 613.19 1. 199.89( 2)204.17( 1)188.36( 5) 209.13( 1)199.06( 2)
2 Havrdová Selina SJC0950 B 604.62 1. 203.30( 1)193.01( 4) 201.54( P)199.78( 2)189.79( 7)
3 Fenclová Hana LPU1054 B 598.05 2. 196.81( 3) 199.35( P)199.83( 2)168.84(13) 198.87( 3)
4 Hančová Karolína VRL0952 B 597.64 1. 175.74( 8) 202.10( 2)203.59( 1)186.81( 6) 191.95( 6)
5 Salabová Pavlína JIL0954 B 585.40 1. 189.60( 5)193.73( 3)175.59( 8) 188.76( 4) 202.07( 1)
6 Munzarová Monika LPU1056 B 569.00 5. 171.46(10) 189.67( P)169.97(10) 186.53( 7)192.80( 5)
7 Jelínková Eva PHK0953 B 564.99 3. 150.79(16) 153.86( 9) 196.58( 3)180.08( 8)188.33( P)
8 Froschová Magdalena LPU1052 B 555.48 4. 157.13(12) 185.16( P) 175.63(10)194.69( 4)
9 Macháčková Lucie SHK1155 B 553.22 3. 195.30( 4)166.82( 8)157.20(13) 191.10( 3)159.24(17)
10 Jakubcová Karolína SJC1050 B 542.18 6. 184.45( 6)170.75( 7) 180.73( P)163.83(16) 177.00(10)
11 Macháčková Tereza LPU0951 B 536.27 6. 173.84( 9) 178.76( P)182.93( 6)169.78(12) 174.58(11)
12 Lepšová Lucie SRK0951 B 532.22 5. 176.93( 7)187.43( 5)139.37(16) 167.86(14)
13 Jedličková Lucie SHK1050 B 527.48 6. 154.28(15) 172.76( 6)175.31( 9)179.41( 9)
14 Švíglerová Anna LPU0952 B 522.30 8. 174.10( P)164.81(12)123.65(20) 183.39( 8)
15 Nožičková Ema LPU0953 B 515.76 5. 156.81(13)171.92( P) 187.03( 5)
16 Sochorová Kristýna SHK0953 B 511.84 7. 80.46(23) 125.60(11) 180.51( 7)166.67(15)164.66(15)
17 Buďárková Laura STH1051 B 506.48 11. 168.69(11) 89.74(17) 166.39(11)171.40(11)
18 Vrbatová Barbora VRL1054 B 487.51 12. 147.23(17) 122.09(19) 167.00(14)173.28(12)
19 Hovorková Elen LPU0954 B 430.38 18. 143.46( P)124.78(18) 142.63(18)144.29(19)
20 Zitková Veronika LPU1051 B 429.45 18. 136.14(20)143.15( P) 130.77(19) 150.16(18)
21 Brožíková Barbora JIL0955 387.08 15. 147.15(18) 93.32(16)146.61(15) 90.21(23)
22 Besedová Barborka PHK1051 374.61 15. 143.82(19)105.92(15) 124.87( P)
23 Šimková Lucie STH0951 361.59 4. 192.49( 4) 169.10(13)
24 Netopilová Simona VAM0950 361.49 13. 102.09(22)118.51(13) 95.55(22) 140.89(21)
25 Macková Gita LPU0961 356.09 20. 118.70( P) 95.39(21) 142.00(20)
26 Málková Karolína SHK1051 318.97 14. 156.73(14) 162.24(16)
27 Nová Klára VRL1053 310.97 9. 130.12(17) 180.85( 9)
28 Bohdanecká Antonie SHK0960 269.42 21. 75.74(24)108.74(21) 84.94(24)
29 Lapáčková Šárka SHK0954 260.55 14. 153.67(14) 106.88(23)
30 Jirsová Tereza JIL0952 227.29 12. 120.94(12)106.35(20)
31 Hrušová Lucie PHK1050 214.80 10. 143.20(10) 71.60( P)
32 Laštovková Zuzana JIL1051 202.91 22. 66.13(25) 136.78(22)
33 Rutová Renata PHK0959 196.02 21. 130.68(21) 65.34( P)
34 Rozsívalová Kateřina LTU1051 143.63 17. 143.63(17)
35 Renská Adéla SNA0951 108.92 14. 108.92(14)
36 Nováková Dita VRL0957 89.16 22. 89.16(22)
37 Lánská Adéla STH0954 83.54 23. 83.54(23)
38 Záveská Eliška VRL0955 64.60 26. 64.60(26)
39 Říhová Eliška SRK0952 64.55 27. 64.55(27)
40 Jodasová Eliška VRL1055 57.91 28. 57.91(28)
41 Mojžíšová Nela PHK1053 34.73 24. 23.15(24) 11.58( P)

D12D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Holingerová Alžběta CHC0953 620.03 1. 206.03( 1)200.00( 1)197.03( 2) 214.00( 1)
2 Pozdílková Zuzana PHK0952 600.89 1. 188.48( 4)187.88( 3) 212.11( 1)200.30( P)
3 Fukátková Ludmila LPU1053 585.05 1. 180.58( 5)195.02( P)209.45( 1)180.27( 3)
4 Kubíčková Nela LPU0969 584.48 2. 196.20( 3)194.83( P)180.51( 5) 162.28( 5) 193.45( 2)
5 Macháčková Kateřina CHC0951 540.80 3. 176.12( 6) 172.14( 6)171.91( 4) 192.54( 3)
6 Vítková Eliška PHK1056 515.18 2. 143.37(10) 193.08( 2) 150.37( 7)171.73( P)
7 Valentová Adriana STH1057 460.02 4. 182.37( 4)134.29( 9)143.36( 5)
8 Venclová Aneta ZAM1051 401.18 4. 150.04( 4) 133.73( P)117.41( 6)
9 Nováková Věra STH1055 330.77 7. 172.20( 7) 158.57( 7)
10 Lánská Dagmar STH0952 307.44 3. 113.93(11) 193.51( 3)
11 Kopecká Cecilie ZAM0951 254.24 5. 75.37( 5) 94.12( 8) 84.75( P)
12 Dvořáková Aneta LPU0965 249.42 8. 166.28( 8) 83.14( P)
13 Komárková Veronika CHC0955 207.63 2. 207.63( 2)
14 Růžičková Magda PHK0951 201.60 8. 134.40( 8) 67.20( P)
15 Lánská Adéla STH0954 197.77 2. 197.77( 2)
16 Zajačiková Eliška HJL1052 181.25 4. 181.25( 4)
17 Říhová Eliška SRK0952 161.27 6. 161.27( 6)
18 Bucharová Marie VRL0954 150.18 9. 150.18( 9)
19 Jiroutová Marie CHC1051 80.77 10. 80.77(10)

D14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Vyziblová Viktorie SJC0853 B 610.41 1. 203.97( 1)196.68( 3) 203.47( P)199.18( 2) 202.97( 2)
2 Pipková Karolína LPU0756 B 597.90 2. 199.24( 2)199.30( P)199.36( 2)
3 Novotná Vendula PHK0777 B 596.37 1. 191.04( 6) 196.31( 4)201.27( 1)194.80( 4) 198.79( P)
4 Čapková Markéta PHK0850 B 595.29 1. 171.04(10) 203.63( 1)193.23( 8)170.38(11) 198.43( P)
5 Chrástová Barbora STH0851 B 593.02 1. 132.49(24) 185.10( 6)176.62(10) 204.32( 1)203.60( 1)
6 Kvášovská Ludmila LTU0753 B 586.99 3. 196.78( 3)194.05( 5)196.16( 6) 182.97( 6)
7 Netuková Anežka SHK0750 B 586.55 3. 193.06( 4)182.34( 8) 196.99( 5)196.50( 3)181.87( 7)
8 Švíglerová Kateřina LPU0752 B 586.13 3. 191.92( 5) 195.38( P)197.32( 4)186.97( 8) 193.43( 3)
9 Hanušová Markéta VRL0852 B 583.44 2. 159.62(13) 199.69( 2)194.81( 7)188.94( 6)184.88( 5)
10 Havrdová Sheila SJC0750 B 569.16 5. 184.98( 7)184.97( 7) 189.72( P)194.46( 5)
11 Malá Anežka JIL0751 B 557.76 4. 174.89( 9) 153.54(13) 184.02( 9)187.24( 7)186.50( 4)
12 Podlešáková Monika PHK0752 B 550.74 2. 199.36( 2)167.80(12)183.58( P)
13 Čivrná Eliška VRL0851 B 533.66 8. 184.23( 8)170.44(10)135.47(19) 178.99( 9)135.29(15)
14 Kunartová Dominika PHK0888 B 496.52 11. 157.92(15) 152.04(14) 168.35(11)162.66(13)165.51( P)
15 Kynčlová Anna JIL0852 B 490.75 8. 160.53(14)150.49(16)179.73( 8)
16 Balcarová Olga SNA0851 B 479.67 10. 146.25(17)116.72(18) 165.42(12)138.43(20) 168.00(10)
17 Vltavská Eliška SJC0850 B 472.17 11. 163.15(11)120.98(17) 157.39( P)151.63(15)
18 Votočková Amélie JIL0750 B 471.55 9. 143.91(18) 170.88( 9)147.98(16) 152.69(12)
19 Hamáčková Táňa STH0754 467.63 11. 161.26(12)160.30(11)146.07(17)139.30(19)
20 Málková Michaela PHK0853 467.18 13. 146.88(16) 149.34(15)162.11(13) 86.15(28) 155.73( P)
21 Jedličková Veronika SHK0850 460.75 14. 158.23(14) 82.65(23) 155.51(15)147.01(18)
22 Bulušková Barbora STH0750 448.30 12. 142.59(19)157.98(12)138.58(18) 147.73(17)
23 Bašová Ema KOR0850 419.37 14. 119.52(20)156.58(14)143.27(14)
24 Stavrinou Kristýna SRK0751 396.21 13. 127.32(25)121.23(16) 110.38(27) 147.66(13)
25 Nožičková Lea LPU0753 384.89 20. 138.99(20)128.30( P) 117.60(24)
26 Hlavsová Tereza SHK0857 379.07 19. 133.88(23)116.28(19) 128.91(22)
27 Chlupáčová Anežka SHK0760 378.08 10. 135.71(22) 172.79(10) 69.58(18)
28 Dobiášová Johana SHK0856 370.27 17. 136.47(21)113.90(20) 115.89(21)117.91(23) 94.43(17)
29 Dominová Julie LPU0857 360.96 11. 120.32( P) 81.31(29)159.33(11)
30 Zitková Andrea LPU0751 359.51 16. 116.34(26)119.84( P) 115.15(25) 123.33(16)
31 Laštovková Jana JIL0853 252.77 9. 81.24(23) 171.53( 9)
32 Ondrušová Zuzana PHK0757 209.75 21. 34.51(27)105.32(21) 69.92( P)
33 Solařová Linda SHK0758 201.18 22. 89.17(22) 112.01(26)
34 Šumpíková Barbora SHK0759 130.08 21. 130.08(21)
35 Brdlíková Eliška VRL0753 94.22 22. 94.22(22)
36 Hanlová Kristýna SRK0752 45.25 24. 45.25(24)

D14D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Hamáková Adéla HJL0851 619.99 1. 199.54( 2) 215.88( 1) 202.12( 1)201.99( 1)
2 Kubíková Adéla LPU0761 604.92 1. 207.82( 1)201.64( P)195.46( 2) 183.15( 4)
3 Kaplanová Viktorie HJL0850 568.36 3. 189.84( 4)173.45( 4) 198.81( 3)179.71( 5)
4 Nimshausová Helena CHC0854 551.86 3. 182.00( 5)143.13( 5) 172.77( 4) 197.09( 3)
5 Čížková Alena SHK0851 519.51 3. 192.63( 3)175.45( 3) 137.89( 6) 151.43( 9)
6 Julišová Kateřina ZAM0851 451.58 5. 123.34( 6) 112.96( 5) 150.53( P)177.71( 6)
7 Schwengerová Anna SRK0851 324.14 5. 170.31( 5)153.83( 8)
8 Matoušková Markéta PHK0855 312.99 2. 208.66( 2) 104.33( P)
9 Bryscejnová Marieta ZAM0752 301.38 2. 100.46( P)200.92( 2)
10 Martínková Viola VRL0754 200.00 1. 200.00( 1)
11 Lapáčková Anna SHK0854 199.07 2. 199.07( 2)
12 Hamáčková Amálie VRL0854 185.03 3. 185.03( 3)
13 Hájková Lucie CET0751 177.58 4. 177.58( 4)
14 Hanlová Kristýna SRK0752 169.02 7. 169.02( 7)
15 Němcová Kateřina ZAM0852 26.21 6. 17.47( 6) 8.74( P)

D16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Příkazská Zuzana PHK0654 B 331.20 1. 70.19(11) 109.37( 1)111.43( 1) 90.66( 5) 110.40( P)
2 Kopecká Anna JIL0552 B 297.60 2. 91.51( 4) 99.85( 2) 99.69( 2) 98.06( 3)
3 Chrtková Anežka PHK0658 B 291.86 1. 103.10( 1) 91.47( 4) 97.29( P)
4 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 286.80 1. 89.59( 7) 95.60( P) 74.04( 4) 100.47( 1) 90.73( 6)
5 Čečková Karolína SHK0650 B 286.34 2. 96.82( 3) 78.77( 6) 89.52( 7)100.00( 2)
6 Kopecká Martina PHK0555 B 286.28 2. 100.08( 2) 90.77( 3) 95.43( P)
7 Mimrová Kateřina CHC0658 B 283.02 1. 90.61( 5) 26.12(10) 53.96( 8) 90.47( 6)101.94( 1)
8 Malínská Nela SJC0650 B 278.84 3. 72.48(10) 86.67( 5) 92.95( P) 99.22( 3)
9 Skořepová Lucie LPU0657 272.88 3. 89.87( 6) 90.96( P) 88.88( 3) 89.09( 8) 92.05( 5)
10 Tomášová Anna SRK0554 256.60 4. 85.46( 8) 89.94( 4) 62.83( 5) 81.20( 9)
11 Plevová Barbora SJC0559 230.55 4. 59.09(12) 76.85( P) 94.61( 4)
12 Gurinová Gabriela SJC0557 221.75 7. 77.62( 9) 70.21( 7) 73.92( P)
13 Kadaníková Tereza LPU0552 190.31 11. 46.59(15) 63.44( P) 80.28(11)
14 Kubíková Magdaléna LPU0566 188.31 7. 44.39(17) 62.77( P) 56.46( 7) 69.08( 7)
15 Šmídová Terezie LPU0659 180.32 11. 56.92(13) 60.11( P) 36.41(11) 63.29(12)
16 Losmanová Natálie LPU0565 154.46 10. 22.66(21) 51.49( P) 80.31(10)
17 Matušincová Anna PHK0561 152.85 8. 53.21(14) 45.33( 8) 48.69(14) 50.95( P)
18 Doudová Alžběta PHK0554 150.47 2. 100.31( 2) 50.16( P)
19 Plecháčová Marie NPA0652 105.56 6. 44.47(16) 61.09( 6)
20 Holcová Nikola LPU0660 88.11 13. 29.37( P) 58.74(13)
21 Mikysková Adéla VAM0550 85.36 8. 39.28(15) 46.08( 8)
22 Kuhnová Alžběta LPU0652 81.29 11. 39.53(18) 27.10( P) 14.66(11)
23 Hájková Marie VRL0651 69.32 9. 29.42(16) 39.90( 9)
24 Bílková Karolína SJC0653 55.92 17. 37.28(19) 18.64( P) 0.00(17)
25 Hylmarová Zuzana ZAM0553 52.62 20. 35.08(20) 17.54( P)
26 Kubcová Anna DOB0550 50.17 9. 50.17( 9)
27 Šafrová Lenka CHC0654 48.33 9. 17.23(22) 31.10( 9)
28 Holohlavská Ema JIL0652 37.70 10. 37.70(10)
29 Hanlová Nikola SRK0553 25.39 10. 25.39(10)

D18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Bártová Adéla LPU0353 B 312.59 1. 94.04( 7) 104.20( P)102.03( 2)106.36( 1)100.00( 1)
2 Čapková Anna PHK0451 B 307.86 1. 99.19( 3) 99.56( 2)105.68( 1) 97.10( 2) 102.62( P)
3 Horáková Veronika PHK0353 B 299.63 1. 85.78( 8) 103.21( 1) 92.29( 3) 96.54( 3) 99.88( P)
4 Burešová Karolína ZAM0352 B 296.85 1. 100.67( 1) 97.23( 3) 98.95( P)
5 Vodičková Johana LPU0354 B 286.97 2. 100.14( 2) 95.66( P) 90.87( 4) 91.17( 2)
6 Vrábelová Hana PHK0454 B 278.45 4. 98.12( 4) 78.09( 5) 87.51( 5) 80.84( 6) 92.82( P)
7 Petrásová Hana LPU0380 268.10 5. 96.82( 6) 89.37( P) 81.91( 5)
8 Hošková Kateřina LTU0451 253.18 4. 70.56(10) 45.54( 9) 86.10( 6) 96.52( 4)
9 Tučková Anna LPU0455 242.40 3. 62.39(11) 80.80( P) 84.90( 8) 76.70( 3)
10 Besedová Katka PHK0351 197.99 8. 71.08( 9) 60.91( 8) 66.00( P)
11 Pilná Natálie VRL0351 169.99 5. 97.13( 5) 72.86( 7)
12 Hrnčířová Ivana STH0351 149.52 6. 77.21( 6) 72.31( 9)
13 Suchá Simona SHK0351 147.30 4. 60.74(12) 86.56( 4)
14 Brumlichová Kristýna NPA0351 85.42 7. 85.42( 7)

H10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Lučan Ondřej LPU1101 615.92 1. 215.29( 1)205.31( P) 195.32( 3)
2 Vrbata Alan VRL1203 593.62 2. 171.89( 4) 204.62( 2)168.32( 7) 198.31( 2)190.69( 5)
3 Fiala Matyáš SHK1102 580.98 2. 194.88( 2) 193.62( 2) 192.48( 4)
4 Vošvrda Václav SJC1203 573.75 3. 189.84( 3) 191.25( P)192.66( 4)177.58(10)
5 Macháček Jakub SHK1202 558.11 1. 167.58( 5)209.15( 1) 161.82( 5) 181.38( 9)
6 Pavelec Daniel NPA1101 512.64 1. 108.44(11) 219.53( 1) 184.67( 8)
7 Čihák Matěj HOR1100 498.42 2. 117.54( 9) 182.67( 4) 198.21( 2)
8 Slavík František SHK1110 477.35 3. 123.96(12)156.69( 7)196.70( 3)
9 Kopecký Mikuláš SJC1204 471.77 5. 153.32( 7)161.19( 5)157.26( P) 45.97(16) 146.13(15)
10 Posolda Lukáš SJC1100 470.85 6. 154.80( 6)149.84( 8) 156.95( P)141.43( 9) 159.10(14)
11 Vlk Vojtěch SRK1202 451.12 6. 156.81( 6)159.70( 8)134.61(10)
12 Šafář Jakub CET1103 411.45 1. 206.36( 1)205.09( 1)
13 Domin Ondřej LPU1103 394.71 11. 131.57( P) 127.47(11)135.67(16)
14 Liška Albert PHK1313 366.14 10. 111.02(10) 31.38(15) 133.07(11) 122.05( P)
15 Hrdinka Josef SHK1205 353.84 4. 186.07( 4) 167.77(12)
16 Urbanec Patrik STH1101 348.08 3. 186.85( 3)161.23( 6)
17 Podlipný Filip SJC1202 338.45 13. 95.62(13)112.82( P) 130.01(17)
18 Votroubek Jan SRK1206 325.03 6. 153.13( 7)171.90( 6)
19 Řehák Jan SJC1103 323.88 12. 100.45(12) 107.96( P) 0.00(17) 115.47(21)
20 Šimek Oldřich STH1104 307.74 10. 146.78(10) 160.96(13)
21 Macek Dan LPU1104 284.31 6. 94.77( P) 189.54( 6)
22 Částek Adam SHK1201 282.59 9. 157.59( 9) 125.00(19)
23 Jirout Jáchym SNA1201 274.08 11. 103.74(14) 170.34(11)
24 Pompach Tobiáš PHK1201 261.74 5. 174.49( 5) 87.25( P)
25 Kazda František SJC1201 246.81 12. 51.39(14)113.15(12) 82.27( P)
26 Červinka Dominik HJL1202 244.59 8. 122.21( 8)122.38(11)
27 Nonner Prokop JIL1101 241.21 13. 114.35(13)126.86(18)
28 Udržal Jakub LPU1100 222.66 8. 74.22( P) 148.44( 8)
29 Hauschwitz Roman JIL1102 192.00 15. 74.81(15)117.19(20)
30 Klabzuba Jan SRK1207 186.23 3. 186.23( 3)
31 Brož Jiří LTU1101 185.67 7. 185.67( 7)
32 Tomeš Maxmilián SJC1400 184.86 10. 123.24(10) 61.62( P)
33 Šafář Martin PHK1102 182.78 13. 121.85(13) 60.93( P)
34 Mojžíš Radovan PHK1200 145.13 14. 96.75(14) 48.38( P)
35 Jičínský Antonín SRK1101 141.39 9. 141.39( 9)
36 Potůček Josef LPU1102 136.35 22. 45.45( P) 90.90(22)
37 Bohdanecký František SHK1104 127.21 12. 127.21(12)
38 Liška Viktor PHK1111 79.86 13. 53.24(13) 26.62( P)
39 Satur Jakub VRL1204 69.33 14. 69.33(14)

H12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Jelínek František PHK0900 B 613.34 1. 202.94( 1) 205.95( 1)182.66( 8) 204.45( P)
2 Kvášovský Filip LTU0902 B 606.78 1. 195.05( 4) 195.52( 3)202.71( 2)193.49( 4) 208.55( 1)
3 Čečka Matěj SHK0901 B 589.53 1. 186.54( 8)199.36( 2) 203.63( 1)183.59( 7)
4 Jakubský David SHK0905 B 588.36 2. 197.96( 3)187.10( 4) 167.71( 7) 202.47( 2)187.93( 4)
5 Kroupa Matyáš LPU0902 B 583.79 2. 193.18( 5)194.60( P)181.80( 5) 158.22(11) 196.01( 2)
6 Čihák Jakub HOR0901 B 571.71 2. 199.10( 2)177.16( 5)167.33( 8) 195.45( 3)
7 Novotný Vít PHK0901 B 570.98 3. 186.75( 7)171.27( 7) 193.90( 3)190.33( P)
8 Kutlvašr Vladimír VRL1002 B 565.70 4. 188.20( 6)166.54( 9) 190.31( 4)187.07( 5) 187.19( 5)
9 Novotný Kryštof PHK1002 B 539.03 6. 172.63(11)166.27(10) 186.72( 6)179.68( P)
10 Sochor Jakub SHK0903 B 525.82 7. 172.94(10)137.29(13) 186.49( 7)166.39(11)
11 Kunart Lukáš PHK1010 B 507.62 8. 120.73(20) 167.85( 8) 170.56( 9)169.21( P)
12 Šimek Vojtěch CHC1002 B 507.51 6. 181.97( 9)171.89( 6)141.03(11) 153.65(12)
13 Gottstein Matouš JIL0901 B 502.48 9. 154.78(15)114.55(19) 144.32(10) 167.03(10)180.67( 9)
14 Maloch David LPU0905 B 495.21 12. 165.05(12)165.07( P)119.61(14) 140.10(14) 165.09(12)
15 Kadaně Matěj LPU1001 B 492.98 8. 145.12(18)164.33( P)101.42(16) 139.69(16) 183.53( 8)
16 Hladký Radovan KOR0900 B 473.95 6. 131.40(16)170.01( 6) 172.54(10)
17 Kárník Štěpán LPU1002 468.26 13. 163.91(13)156.09( P) 85.78(19) 148.26(13) 80.53(21)
18 Vlach Antonín SJC0903 464.16 11. 148.24(17)161.20(11)154.72( P)
19 Lučan Matěj LPU0903 453.78 14. 162.77(14)151.26( P) 139.75(15)
20 Kobík Kryštof LTU0901 433.45 6. 147.09(12)101.47(15) 184.89( 6)
21 Chrtek Jan PHK1100 421.53 9. 134.64(19) 134.83(14)146.19( 9)127.47(17) 140.51( P)
22 Wohanka Antonín VRL1201 340.55 17. 93.43(22)122.70(18) 64.55(21) 124.42(17)
23 Kubec Adam DOB0900 302.94 17. 99.03(21)127.43(17) 76.48(20)
24 Valenta Jakub JIL0902 293.21 3. 191.34( 3)101.87(18)
25 Držka Filip LPU0901 255.95 19. 88.86(23) 85.32( P) 0.00(23) 72.63(19) 81.77(20)
26 Nonner Hynek JIL0903 240.34 14. 100.34(17) 0.00(21)140.00(14)
27 Severa Matyáš PHK1004 231.86 16. 154.57(16) 77.29( P)
28 Škorpil Marek HOR0900 205.12 1. 205.12( 1)
29 Hanousek Jan SJC1005 189.05 15. 63.02( P) 126.03(15)
30 Sedláček Benedikt KOR0902 186.94 18. 63.76(20)123.18(18)
31 Brož Jindřich LTU0903 162.67 13. 162.67(13)
32 Renský Matěj SNA0903 134.83 14. 134.83(14)
33 Pouchlý Matěj SHK1009 124.54 16. 124.54(16)
34 Toužil Lukáš SHK1000 122.94 12. 122.94(12)
35 Košťál Antonín SHK1004 122.38 13. 122.38(13)
36 Štefanik Marek SHK1007 92.01 19. 92.01(19)
37 John Martin VRL0902 87.10 18. 87.10(18)

H12D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Šíma Antonín SRK1001 373.43 2. 195.61( 2)177.82( 3)
2 Juliš Josef ZAM1010 300.00 1. 200.00( 1) 100.00( P)
3 Zídek Jakub PHK0903 290.06 2. 193.37( 2) 96.69( P)
4 Polák Vlastimil VRL1001 200.00 1. 200.00( 1)
4 Fiala Matyáš SHK1102 200.00 1. 200.00( 1)
6 Svejštil Martin ZAM1001 186.83 4. 62.28( P)124.55( 4)
7 Zástava Marek SHK0908 181.84 2. 181.84( 2)
8 Kuklík Tobiáš JIL0904 175.15 3. 175.15( 3)

H14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Metelka Tomáš PHK0801 B 642.56 1. 215.32( 1)213.05( 1) 202.17( 1) 214.19( P)
2 Vaníček Jan SJC0705 B 600.90 2. 173.75( 6) 190.24( 3) 200.30( P)200.06( 2)200.54( 2)
3 Třešňák Matěj JIL0701 B 597.26 1. 197.79( 2)196.71( 2) 202.76( 1)
4 Kopecký Matyáš SJC0702 B 591.69 3. 176.09( 4) 176.33( 6) 197.23( P)197.76( 3)196.70( 3)
5 Kurka Antonín SHK0700 B 587.10 1. 163.08(10) 175.82( 7) 212.88( 1)193.97( 4)180.25(10)
6 Frosch Vítek LPU0801 B 577.94 2. 138.39(18) 192.65( P)196.16( 2)189.13( 6)187.76( 5)
7 Matěásko Marek JIL0702 B 565.57 4. 174.45( 5) 168.65( 8) 187.21( 4)191.13( 5)187.23( 6)
8 Buďárek Šimon STH0703 B 559.69 3. 166.65( 7) 188.70( 4)190.96( 3) 180.03(11)
9 Macháček Tomáš SHK0811 B 537.73 3. 186.88( 3)162.62( 9) 167.34( 7) 168.85( 8)182.00( 8)
10 Kubeček Antonín SNA0803 B 523.97 7. 165.54( 8)140.39(12) 177.09( 7)181.34( 9)
11 Goláň František LPU0803 B 521.64 7. 165.54( 8)173.88( P) 182.22( 7)
12 Horák Filip PHK0701 B 520.83 5. 139.27(15) 143.85(10) 185.93( 5)161.29(11)173.61( P)
13 Posolda Tomáš SJC0803 B 511.64 9. 133.93(20) 74.78(19) 170.55( P)165.55( 9)175.54(12)
14 Hanák Matěj LTU0701 B 488.45 5. 154.81(12)176.72( 5)108.69(16) 156.92(12)
15 Pešek Ondřej SJC0802 B 486.48 13. 152.70(13) 162.16( P)153.66(13)170.66(13)
16 Kadaně Marek LPU0703 B 459.90 8. 138.33(19) 153.30( P)153.39( 8)151.13(14) 153.21(17)
17 Rémiš Štěpán SHK0802 B 454.60 11. 149.06(14)143.78(11) 161.76(14)
18 Pavelec Michal NPA0801 447.46 9. 138.68(17) 96.30(18) 150.12( 9) 158.66(15)
19 Doucha Tomáš SNA0801 445.31 11. 132.06(21) 116.10(15) 139.29(11)148.06(15)157.96(16)
20 Rémiš Šimon SHK0801 444.20 10. 105.79(25) 134.56(13) 161.41(10)148.23(19)
21 Hlavatý Jan LPU0713 402.68 18. 95.52(27) 134.23( P) 116.73(19)151.72(18)
22 Šlambora Kryštof SHK0806 393.25 13. 127.07(22) 117.64(13) 123.75(18)142.43(21)
23 Matušinec Jakub PHK0802 363.03 16. 138.92(16)103.10(16) 121.01( P)
24 Hladký Matěj KOR0700 359.58 12. 109.25(24)120.14(14)130.19(12) 64.34(30)
25 Karásek Šimon SJC0804 347.40 16. 104.67(26) 0.77(24) 115.80( P)126.93(16) 99.33(26)
26 Šípek Daniel LPU0806 327.48 23. 110.48(23)109.16( P) 107.84(25)
27 Pleva Stanislav SJC0805 321.36 22. 77.87(29) 62.60(22) 107.12( P) 136.37(23)
28 Spilka Petr JIL0803 318.85 6. 181.74( 6) 137.11(22)
29 Beneda Vojtěch SHK0703 290.54 17. 72.92(21)103.15(17)114.47(20)
30 Ticháček Jakub SJC0704 290.15 4. 96.72( P) 193.43( 4)
31 Kotyk Šimon LTU0802 284.97 10. 41.58(31)101.24(17)142.15(10)
32 Kutáček Ondřej LTU0700 281.25 23. 95.23(28) 60.04(23) 88.78(24) 97.24(27)
33 Zídek Filip PHK0706 238.11 11. 158.74(11) 79.37( P)
34 Goláň Antonín LPU0804 217.91 20. 72.64( P) 145.27(20)
35 Borovec Šimon CHC0701 195.09 21. 112.51(21) 82.58(29)
36 Ježek Martin LPU0701 189.20 17. 63.07( P) 126.13(17)
37 Šeps Miroslav SRK0801 169.85 20. 74.52(20) 95.33(23)
38 Vrábel Štěpán PHK0705 164.57 22. 109.71(22) 54.86( P)
39 Bezvoda Jakub SHK0807 124.50 24. 124.50(24)
40 Buďárek David VRL0703 112.82 14. 112.82(14)
41 Kubát Vojtěch VRL0701 108.74 15. 108.74(15)
42 Štefanik Jan SHK0705 93.53 28. 93.53(28)
43 Pochop Petr STH0701 50.20 30. 50.20(30)

H14D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Pachel Jiří ZAM0801 600.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( P)
2 Kadaník Petr LPU0802 592.02 2. 195.00( 2)197.34( P) 199.68( 2)
3 Seligr Lukáš PHK0709 575.70 1. 183.80( 4) 200.00( 1)191.90( P)
4 Lánský Jan STH0709 367.82 3. 193.07( 3) 174.75( 3)
5 Vít Petr KOR0805 287.98 3. 148.60( 5) 139.38( 3)
6 Spilka Petr JIL0803 200.00 1. 200.00( 1)
7 Pochop Petr STH0701 191.41 2. 191.41( 2)
8 Marek Bořivoj KOR0701 184.07 2. 184.07( 2)

H16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Podolský Petr SHK0507 B 317.27 1. 74.72(15) 109.61( 1)108.45( 1) 90.01( 4) 99.21( 2)
2 Doucha Martin SNA0501 B 315.02 1. 101.35( 2) 93.63( 4) 93.33( 3) 107.09( 1)106.58( 1)
3 Pompach Lukáš PHK0500 B 292.32 2. 96.66( 2) 98.22( 2) 94.68( 3) 97.44( P)
4 Čermák Martin PHK0502 B 290.54 1. 102.88( 1) 90.81( 5) 96.85( P)
5 Lazák Jan LTU0500 B 283.08 2. 83.73( 6) 93.73( 3) 79.30( 9) 98.23( 2) 91.12( 5)
6 Málek David PHK0504 B 271.47 3. 95.77( 3) 85.21( 7) 76.32(10) 72.05(13) 90.49( P)
7 Pekárek Tomáš LPU0515 B 265.64 3. 82.88( 7) 88.55( P) 74.94(11) 79.35( 9) 94.21( 3)
8 Vališ Vojtěch LPU0512 B 263.64 5. 85.74( 5) 87.88( P) 82.56( 7) 60.65(18) 90.02( 6)
9 Flos Tomáš LPU0633 B 259.77 4. 81.59( 8) 86.59( P) 69.79(16) 91.59( 4)
10 Nimshaus Viktor CHC0502 B 254.25 4. 90.43( 4) 47.40(16) 69.39(14) 81.22( 6) 82.60( 7)
11 Kurka Jaroslav SHK0501 B 251.82 5. 82.76( 6) 86.71( 5) 82.35( 9)
12 Meier Jakub BRU0501 B 241.45 7. 79.62( 9) 82.33( 8) 79.50( 7)
13 Kotyk Vojtěch LTU0502 237.59 5. 60.95(17) 59.91(14) 84.48( 5) 79.38( 8) 73.73(12)
14 Jiroušek Dominik SRK0602 235.90 4. 75.50(14) 67.22(10) 86.20( 4) 73.19(12) 74.20(11)
15 Baše Ondřej KOR0503 229.99 10. 57.69(18) 66.86(11) 74.31(12) 75.98(10) 79.70(10)
16 Pavelec Matěj NPA0501 228.23 6. 78.97(11) 86.37( 6) 55.99(16) 62.89(16)
17 Morávek Martin SRK0503 227.00 8. 78.16(13) 76.79( 8) 64.23(15) 72.05(13)
18 Čivrný Jan VRL0501 223.74 11. 78.29(12) 61.67(13) 17.78(23) 75.54(11) 69.91(15)
19 Stavrinou David SRK0506 214.88 13. 34.73(21) 50.83(15) 73.14(13) 70.71(15) 71.03(13)
20 Pulc Ondřej ZAM0505 203.97 12. 65.25(12) 67.99( P) 70.73(14)
21 Dolejší Matouš SJC0606 178.08 17. 59.36( P) 66.20(17) 52.52(17)
22 Pirkl Jakub CHC0503 162.28 16. 70.30(16) 41.84(19) 50.14(19) 39.61(20)
23 Vlach František SJC0603 156.20 9. 33.03(22) 71.10( 9) 52.07( P)
24 Novák Marek SHK0505 128.00 18. 47.38(20) 36.16(18) 30.53(22) 44.46(21) 14.70(21)
25 Dlabola Jakub SJC0602 123.60 8. 41.20( P) 82.40( 8)
26 Hostinský Matěj LPU0604 120.56 19. 40.19( P) 37.89(21) 42.48(19)
27 Sedláček David SRK0508 120.29 18. 26.13(23) 25.12(19) 45.73(18) 48.43(20)
28 Janků Štěpán SJC0501 119.39 10. 79.59(10) 39.80( P)
29 Krejčí Martin KOR0600 114.09 17. 48.91(19) 37.67(17) 5.58(24) 27.51(22)
30 Zounar Adam SRK0507 77.98 18. 0.00(21) 25.61(23) 52.37(18)
31 Kokrda Adam PHK0503 72.26 17. 48.17(17) 0.00(24) 24.09( P)
32 Setunský Jan VRL0608 38.95 20. 38.95(20)
33 Hylmar Zdeněk ZAM0504 31.19 24. 20.79(24) 10.40( P)
34 Šimerda Václav SRK0605 19.53 20. 19.53(20)

H18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
SJC 3
ZAM 4
PHK 5
1 Malý Evžen ml. JIL0301 B 299.13 1. 97.52( 3) 78.73( 7) 91.53( 6) 96.19( 3)105.42( 1)
2 Salaba Dan JIL0404 B 297.92 2. 95.13( 4) 88.80( 5) 95.71( 4)100.30( 2)101.91( 2)
3 Šitina Tomáš LTU0300 B 296.37 1. 85.89( 8) 99.02( 2)104.69( 1) 82.27( 6) 92.66( 3)
4 Choutka Matěj NPA0402 B 287.39 2. 98.07( 2) 92.97( 3) 96.35( 3) 88.28( 4)
5 Balcar Jiří SNA0301 B 284.98 1. 104.41( 1) 51.27(12) 94.12( 5) 86.45( 4) 73.69( 7)
6 Valenta Ondřej JIL0401 B 280.39 1. 94.72( 5)108.02( 1) 77.65( 6)
7 Novák Adam LPU0320 B 263.03 5. 89.20( 7) 87.68( P) 86.15( 5) 81.99( 5)
8 Šimek Jakub CHC0303 260.00 2. 89.94( 6) 71.10( 8) 98.96( 2)
9 Jakubský Adam SHK0406 244.85 1. 53.56(12) 87.78( 6) 103.51( 1)
10 Langr Jakub KOR0401 225.59 7. 66.73( 9) 84.63( 7) 74.23( 7)
11 Kodytek Adam SHK0402 198.93 8. 58.37(10) 66.58(10) 73.98( 8) 36.94(10)
12 Rak Tomáš SHK0400 198.42 4. 45.27(14) 89.86( 4) 63.29( 8)
13 Karban Mikuláš HOR0301 172.56 9. 62.87( 9) 31.69(13) 55.03( 9) 54.66( 9) 26.91(12)
14 Pirožek Vojtěch LTU0400 161.20 9. 49.63(13) 63.88(11) 47.69( 9)
15 Dvořáček Filip LPU0420 159.56 10. 56.23(11) 53.19( P) 50.14(10) 24.29(12) 34.63(10)
16 Kuhn Vojtěch LPU0404 96.99 11. 30.63(15) 32.33( P) 34.03(11)
17 Retek David LTU0402 52.38 8. 52.38( 8)
18 Tesař Zdeněk SJC0401 41.84 16. 27.89(16) 13.95( P)
19 Kokrda Vojtěch PHK0402 38.87 15. 25.91(17) 0.00(15) 12.96( P)
20 Hájek Matěj VRL0402 32.02 11. 32.02(11)
21 Kerhát David LTU0403 24.44 11. 19.32(11) 5.12(13)