Logo

Výsledky závodu: Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 3 závodech

Datum:
05.06.2021
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati VIC Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček OTK, GIG Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní mistrovství ve sprintu SKM Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    

D10C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Slámová Emílie Inka LCE1253 400.00 1. 200.00( 1)164.08( 3) 200.00( 1)
2 Štěpánková Adéla KVS1250 350.22 2. 192.95( 2)157.27( 2)
3 Brázdilová Kristýna HLV1154 200.00 1. 200.00( 1)

D12C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Mašláňová Ema TZL0955 B 427.27 1. 210.86( 1)216.41( 1)204.29( 2)
2 Řezníčková Klára TZL0959 B 417.20 1. 211.01( 2)206.19( 1)
3 Kundratová Eva TZL0950 B 385.05 2. 198.01( 2)134.57( 6) 187.04( 4)
4 Štěpánková Anna KVS0952 B 376.71 3. 191.13( 3)135.44( 5) 185.58( 5)
5 Vlčková Markéta VIC0951 B 362.10 3. 167.15( 5) 172.57( 3)189.53( 3)
6 Kubíčková Lucie VIC0952 B 336.79 6. 163.92( 6) 91.29( 9) 172.87( 6)
7 Slámová Julie LCE1051 326.73 4. 176.22( 4)139.72( 4) 150.51( 8)
8 Růžičková Žofie TZL0953 316.72 7. 155.40(10) 161.32( 7)
9 Klimešová Hana TZL0956 281.62 8. 136.08(11)100.79( 8) 145.54( 9)
10 Héčová Kristýna TZL0957 263.99 7. 158.49( 7) 105.50(10)
11 Palasová Barbora TZL1052 173.73 11. 68.66(16) 105.07(11)
12 Novosadová Klára TZL0952 157.87 8. 157.87( 8)
13 Mojžíšová Kristýna VIC0954 157.39 9. 157.39( 9)
14 Pozlovská Eliška TZL0954 133.13 12. 133.13(12)
15 Vyoralová Šárka VIC0950 121.58 13. 121.58(13)
16 Marková Tatiana VIC1060 119.38 14. 119.38(14)
17 Kořenová Hana TZL1050 104.08 7. 104.08( 7)
18 Rusková Melanie VIC0955 90.58 15. 90.58(15)
19 Gogelová Martina TZL0958 70.58 12. 70.58(12)
20 Divilová Regina LCE0952 5.29 17. 5.29(17)

D14C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Sedláčková Klára LCE0854 B 423.21 1. 210.29( 1)212.92( 1)206.65( 2)
2 Fišerová Markéta TZL0851 B 407.37 1. 188.25( 4) 194.87( 2)212.50( 1)
3 Lázničková Alžběta TZL0858 B 387.82 2. 195.61( 2)192.21( 3)173.89( 5)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 B 363.32 4. 130.39( 8) 187.61( 4)175.71( 4)
5 Lorencová Anna TZL0756 B 302.02 5. 148.27( 7)153.75( 5)142.74( 7)
6 Marková Michaela VIC0850 297.98 6. 148.99( P) 148.99( 6)
7 Kopečková Viktorie TZL0853 268.80 6. 124.33( 9)144.47( 6)
8 Hubáčková Sabina LCE0851 194.11 3. 194.11( 3)
9 Entová Kateřina TZL0751 180.85 3. 180.85( 3)
10 Kovalčíková Nela TZL0757 170.06 5. 170.06( 5)
11 Špaňhelová Jana VIC0888 154.43 6. 154.43( 6)
12 Halová Kateřina VIC0860 25.10 10. 25.10(10)

D16C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B 200.00 1. 87.88( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Ošmerová Tereza SKM0550 B 160.32 3. 80.16( 3) 80.16( P)
3 Matochová Adéla TZL0552 100.00 1. 100.00( 1)

D18C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Mudráková Eliška LCE0352 B 100.00 1. 100.00( 1)

D20C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Olbortová Kristýna TZL0259 B 100.00 1. 100.00( 1)

D35C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Batani Hana TZL7351 212.97 1. 104.45( 1)108.52( 1)
2 Dittrichová Andrea SKM7750 197.82 2. 98.91( 2) 98.91( P)
3 Kočová Eva TZL7550 187.68 2. 64.19( 9) 91.26( 4) 96.42( 2)
4 Podmolíková Dagmar TZL7155 185.70 3. 93.13( 3) 92.57( 3)
5 Kurfürstová Irena TZL8053 183.92 4. 76.93( 8) 88.98( 5) 94.94( 4)
6 Pavlicová Anna KVS7360 171.87 5. 85.17( 5) 86.70( 6)
7 Linhartová Martina GIG7750 168.30 3. 72.06( 9) 96.24( 3)
8 Slámová Alena LCE8253 152.57 5. 53.41(10) 73.49( 8) 79.08( 5)
9 Chromčáková Jitka JZL7850 124.04 7. 68.54(10) 55.50( 7)
10 Mikulčíková Irena KVS7750 120.42 6. 0.00(13) 62.75(11) 57.67( 6)
11 Drábková Kateřina HLV8451 115.46 7. 41.24(11) 74.22( 7) 39.38( 8)
12 Muchová Barbora KVS8550 115.31 7. 78.01( 7) 37.30( 9)
13 Hubáčková Dagmar LCE6569 107.34 1. 107.34( 1)
14 Mašláňová Hana TZL7979 102.41 2. 102.41( 2)
15 Honnerová Blanka TZL8052 89.29 4. 89.29( 4)
16 Slováčková Věra TZL8181 79.62 6. 79.62( 6)
17 Kundratová Jana TZL7350 62.93 12. 6.44(12) 56.49(12)
18 Sedláčková Jana HLV7060 49.34 13. 49.34(13)

D45C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Vavrysová Iva LCE6359 210.87 1. 102.82( 2)108.05( 1)100.00( 1)
2 Hubáčková Dagmar LCE6569 204.69 1. 103.46( 1)101.23( 2)
3 Sadílková Lenka VIC7055 181.44 3. 90.72( P) 90.72( 3)
4 Vrubelová Jana TZL7352 132.65 3. 76.11( 5) 56.54( 3)
5 Lázničková Marcela TZL6751 123.12 4. 67.95( 6) 55.17( 4) 18.57( 4)
6 Hájová Jana TZL6051 93.72 3. 93.72( 3)
7 Ferdusová Eva LCE6461 85.30 4. 85.30( 4)
8 Sedláčková Jana HLV7060 67.29 2. 67.29( 2)
9 Pěčková Monika SKM7350 54.52 5. 0.00( 8) 27.26( 5) 27.26( P)
10 Vavrysová Lenka LCE7451 54.02 7. 54.02( 7)
11 Blank Radka SKM7351 28.44 6. 0.00( 9) 14.22( 6) 14.22( P)
12 Kundratová Jana TZL7350 2.80 5. 2.80( 5)

D55C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Ferdusová Eva LCE6461 199.68 1. 99.68( 2)100.00( 1)
2 Slezáková Jitka LCE6351 184.60 1. 84.60( 2)100.00( 1)
3 Cahlová Slávka LCE5451 158.54 2. 72.68( 4) 85.86( 2)
4 Žaludková Miroslava TZL5954 124.33 3. 50.43( 3) 73.90( 3)
5 Vlažná Mirka LCE5852 100.00 1. 100.00( 1)
6 Jelínková Dagmar TZL5757 22.95 4. 22.95( 4)

D65C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Horynová Eva TZL5254 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Volencová Ivana OTK5250 187.88 2. 93.94( 2) 93.94( P)

H10C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Hubáček Marián LCE1111 414.31 1. 210.31( 1)200.00( 1) 204.00( 1)
2 Škoda František LCE1113 391.45 2. 191.49( 5)166.94( 4) 199.96( 2)
3 Šidla Dalibor TZL1200 390.09 2. 194.06( 3)177.81( 2) 196.03( 3)
4 Pěček Tobiáš SKM1100 386.80 4. 193.40( 4) 193.40( P)
5 Macka Matyáš LCE1313 353.37 3. 181.54( 6)171.83( 3)161.15( 6)
6 Vintr Otakar TZL1300 335.83 5. 160.24( 5)175.59( 5)
7 Macka Sebastián LCE1112 195.63 2. 195.63( 2)
8 Posolda Matěj SKM1001 191.82 7. 95.91( 7) 95.91( P)
9 Jahudka Štěpán TZL1101 181.48 4. 181.48( 4)

H12C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Pekárek David TZL1000 B 432.69 1. 222.78( 1)208.36( 1) 209.91( 2)
2 Dittrich Matouš SKM1000 B 421.31 1. 205.64( 2)215.67( 1)
3 Fišer Petr TZL1004 B 370.81 3. 188.39( 3)182.42( 4)155.61( 4)
4 Mašláň Prokop TZL1005 B 363.24 2. 188.82( 2) 174.42( 3)
5 Zdráhal Matěj TZL0906 B 311.28 5. 174.48( 5) 49.86(11) 136.80( 6)
6 Stacke Jan LCE1001 B 247.18 6. 95.33( 9) 120.84( 6)126.34( 7)
7 Michalica Štěpán LCE0904 216.36 5. 142.04( 5) 74.32(11)
8 Kusák Alexander TZL0900 212.90 8. 109.46( 8) 84.57( 8) 103.44( 9)
9 Spitzer Jiří KVS1004 211.52 7. 122.19( 7) 0.00(14) 89.33(10)
10 Honner Tomáš TZL1001 187.80 4. 187.80( 4)
11 Rose Ondřej SKM0900 187.02 5. 39.14(12)147.88( 5)
12 Mudrák Matouš LCE0901 186.00 3. 186.00( 3)
13 Hustý Matěj TZL0903 181.88 8. 69.04(10)112.84( 8)
14 Fuksa Antonín HLV1008 172.57 9. 95.22(10) 77.35( 9)
15 Lunga Viktor TZL1007 163.57 6. 163.57( 6)
16 Černoch Jakub SKM1002 113.28 11. 56.64(11) 56.64( P)
17 Koč Juraj TZL1006 87.60 7. 87.60( 7)
18 Kroutil Matěj HLV1010 41.56 12. 20.90(12) 20.66(13)

H14C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Veselý Štěpán VIC0712 B 409.85 1. 210.37( 1)186.62( 7) 199.48( 2)
2 Pěček Jakub SKM0700 B 407.77 1. 196.15( 2) 209.31( 1)198.46( 4)
3 Stacke Václav LCE0703 B 393.88 1. 188.39( 4) 192.72( 4)201.16( 1)
4 Pernička Martin TZL0800 B 392.85 3. 193.49( 3)185.96( 8) 199.36( 3)
5 Hozík Štěpán TZL0806 B 379.01 3. 121.09(15) 193.48( 3)185.53( 5)
6 Kundrata Vít TZL0700 B 377.63 2. 180.42( 7)197.21( 2)179.12( 9)
7 Mikláš Matěj TZL0704 B 371.59 5. 174.92( 9) 191.68( 5)179.91( 8)
8 Linhart Jakub TZL0813 368.52 6. 181.66( 6)186.86( 6)170.24(12)
9 Pavlík Adam TZL0810 367.15 5. 183.87( 5)181.23( 9) 183.28( 7)
10 Jahudka Tomáš TZL0815 363.83 6. 168.45(10) 179.76(10)184.07( 6)
11 Valla Jakub TZL0710 350.63 8. 176.07( 8)174.56(11)158.10(16)
12 Sikora Jan TZL0707 339.23 13. 169.22(13)170.01(13)
13 Linhart Adam TZL0814 338.02 11. 168.28(11)169.74(12)164.28(15)
14 Petrla Michal TZL0708 334.72 10. 160.09(15)174.63(10)
15 Václavík Vojtěch TZL0711 323.60 11. 143.51(12) 153.14(16)170.46(11)
16 Minařík Petr TZL0709 321.49 14. 95.30(16) 169.13(14)152.36(17)
17 Čuda Ondřej TZL0816 308.78 13. 128.71(13) 142.70(17)166.08(14)
18 Máčalík Martin LCE0705 122.02 14. 122.02(14)
19 Přibík Martin TZL0807 109.55 18. 109.55(18)
20 Hala Zdeněk VIC0801 106.86 19. 53.43( P) 53.43(19)
21 Křížka Martin VIC0802 69.16 18. 57.20(18) 11.96(20)
22 Krajča Petr LCE0805 65.80 17. 65.80(17)
23 Honner Jaroslav TZL0701 52.99 19. 52.99(19)

H16C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Mudrák Šimon LCE0601 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Strakoš Ondřej TZL0601 B 190.75 1. 100.00( 1) 66.32( 2) 90.75( 2)
3 Palas Jan TZL0507 B 143.46 3. 90.86( 3) 52.60( 4)
4 Hala Jaromír VIC0606 90.92 2. 90.92( 2)
5 Švestka Štěpán KVS0600 89.50 3. 36.81( 5) 0.00( 3) 52.69( 3)
6 Špaňhel Petr VIC0610 74.12 4. 74.12( 4)

H18C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Graubner Tadeáš TZL0407 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Veselý Jonáš VIC0411 100.00 1. 100.00( 1)

H20C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Blank Noah SKM0201 B 175.88 2. 87.94( 2) 87.94( P)
2 Kundrata Jan TZL0203 100.00 1. 100.00( 1)

H35C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Sadílek Martin VIC6901 206.30 1. 103.15( P)103.15( 1)
2 Švestka Vítězslav KVS7301 202.81 1. 80.40( 6) 97.93( 3)104.88( 1)
3 Mudrák Stanislav LCE6701 196.80 2. 96.21( 4)100.59( 2)
4 Pernička Petr TZL7336 193.45 2. 91.27( 3) 98.91( 2) 94.54( 3)
5 Vlček Roman SKM7000 175.18 4. 81.56( 4) 87.59( 5) 87.59( P)
6 Sláma Lumír LCE8103 170.60 5. 80.75( 5) 48.56(12) 89.85( 5)
7 Kusák Ivan TZL6502 156.69 6. 86.06( 6) 70.63(10)
8 Pěček Martin SKM7301 156.62 7. 78.31( 7) 78.31( P)
9 Mašláň Jakub TZL7801 152.76 6. 68.96( 7) 83.80( 6)
10 Vintr Radek TZL7701 141.24 4. 47.39(13) 93.85( 4)
11 Pavlica Jiří KVS7501 136.36 7. 45.89(10) 53.73(11) 82.63( 7)
12 Sedláček Jaroslav HLV6404 136.17 8. 58.71( 9) 77.46( 8)
13 Pěček Vítězslav SKM7104 122.08 8. 38.37(12) 61.04( 8) 61.04( P)
14 Šidla Jan TZL6808 113.98 1. 113.98( 1)
15 Kubíček Petr VIC7801 111.18 10. 55.59( P) 55.59(10) 36.10(12)
16 Hala Miroslav VIC7601 96.78 11. 48.39( P) 25.54(15) 48.39(11)
17 Zicha Jiří LCE7708 94.75 2. 94.75( 2)
18 Hrbáček Tomáš LCE7702 76.49 9. 76.49( 9)
19 Novosad Pavel TZL7401 70.00 8. 70.00( 8)
20 Lanc Marian TZL5806 52.95 9. 52.95( 9)
21 Pavlas Radek TZL8503 46.41 14. 46.41(14)
22 Měrka Roman VIC8308 42.61 11. 42.61(11)

H45C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Škoda František LCE7439 219.72 1. 110.95( 1)108.77( 1)106.42( 1)
2 Sadílek Ondřej OTK7300 204.07 2. 91.25( 4) 100.88( 2)103.19( 2)
3 Šuráň René LCE7034 186.86 2. 96.47( 2) 90.35( 3) 90.39( 3)
4 Fišer Petr GIG7502 185.14 3. 92.57( 3) 92.57( P)
5 Zentrich David OTK7101 173.16 5. 86.58( 5) 86.58( P)
6 Láznička Libor TZL6701 157.59 4. 55.85(10) 77.66( 5) 79.93( 4)
7 Šiška Oto OTK7202 136.30 6. 68.68( 7) 67.62( 6)
8 Müller Libor OTK7201 136.16 8. 68.08( 8) 68.08( P)
9 Jelínek Vít TZL5102 130.33 5. 59.11( 9) 58.47( 7) 71.22( 5)
10 Furmánek Zdeněk KVS7400 94.87 6. 22.95(13) 25.48( 8) 69.39( 6)
11 Strakoš Bohumil TZL6345 81.34 4. 81.34( 4)
12 Černoch Karel TZL6835 72.18 6. 72.18( 6)
13 Krejčík Zbyněk TZL5704 40.22 9. 23.39(12) 16.83( 9)
14 Slováček Rudolf TZL5402 33.57 11. 33.57(11)

H55C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Kusbach Antonín TZL5800 201.52 1. 101.52( 1)100.00( 1)
2 Vrubel Karel TZL6401 197.75 1. 97.75( 3) 100.00( 1)
3 Slezák Libor LCE6207 194.67 2. 97.03( 4) 97.64( 2) 84.24( 3)
4 Janků Josef KVS6200 172.86 2. 53.44( 7) 84.73( 3) 88.13( 2)
5 Krajča Pavel OTK5700 148.80 5. 74.40( 5) 74.40( P)
6 Tomášek Pavel OTK5800 125.18 6. 62.59( 6) 62.59( P)
7 Plášek Martin LCE6118 100.73 2. 100.73( 2)
8 Černík Milan KVS6501 80.84 4. 80.84( 4)
9 Štípek Rostislav TZL5702 62.98 4. 62.98( 4)

H65C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Peška Antonín HLV4801 199.58 1. 99.58( 2)100.00( 1) 78.26( 2)
2 Šidla Antonín OTK4601 149.86 2. 74.67( 3) 75.19( 2)
3 Chromčák František JZL5201 136.95 1. 33.94( 5) 36.95( 3)100.00( 1)
4 Polínek Jaroslav OTK5300 121.90 4. 60.95( 4) 60.95( P)
5 Hrbas Vladimír KVS5301 100.00 1. 100.00( 1)
6 Wiedermann Jaroslav SKM4905 4.01 4. 4.01( 4)

H70C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
1 Jelínek Petr TZL4902 100.00 1. 100.00( 1)
1 Láznička Alois TZL3613 100.00 1. 100.00( 1)