Logo

Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim - stav po 8 závodech

Datum:
01.03.2021
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček RIC Ano Ano
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    

D10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Mikulová Stella ZVO1250 1073.78 1. 200.42( 2) 216.98( 1)210.97( 1)203.62( 2) 218.35( 1)217.41( 1)210.07( 1)
2 Rejšková Klára KAM1251 980.26 1. 196.25( 3)187.57( 3) 173.57( 5) 154.96( 8) 190.48( 3)190.36( 3)199.32( 2)203.85( 1)
3 Pecklová Laura DOR1150 978.90 1. 194.99( 4)195.46( 2) 205.07( 1)191.16( 2)192.22( 2)
4 Blehová Barbora DOR1151 928.07 2. 182.22( 5)176.72( 5) 176.63( 6)190.61( 3)201.89( 2)
5 Kalinová Lisa SPC1158 920.83 1. 203.33( 1)173.08( 6)190.10( 3) 187.27( 4) 167.05( 6)
6 Bašusová Olga KAM1250 892.06 3. 141.53(10)181.75( 4) 186.13( 5)188.39( 4)194.26( 3)
7 Kolářová Zuzana LOU1250 813.79 4. 177.67( 7) 94.82(13) 155.16( 6)165.82( 4)140.36(10) 155.99( 9)159.15( 6)153.77( 8)
8 Magazu Sophia DOR1152 785.27 5. 166.18( 8)135.34(10) 159.09( 6)163.29( 8) 161.37( 5)132.95(11)
9 Čevelová Adéla RIC1150 771.27 4. 165.24( 5)175.40( 4)154.03(10)114.63( 8)161.97( 7)
10 Pokorná Elen KAM1151 609.70 7. 48.90(11) 0.00(17) 141.44( 9)160.12( 8)124.32( 7)134.92(10)
11 Brotánková Klára ROU1151 529.71 2. 164.23( 7)198.94( 2) 166.54( 5)
12 Uhlířová Eliška LBE1150 420.39 6. 180.96( 6)155.90( 8) 83.53( 9)
13 Topičová Laura LOU1152 372.54 10. 38.54(12) 139.10(10) 98.18(12) 96.72(13)
14 Komová Barbora DOR1253 365.82 4. 103.76(12) 80.83(13) 181.23( 4)
15 Svobodová Adéla ODV1150 357.38 3. 191.31( 3)166.07( 6)
16 Fialová Kristýna DOR1250 338.35 4. 180.93( 4)157.42( 7)
17 Neškudlová Anna KAM1152 304.14 7. 164.04( 7)114.69(11) 25.41(10)
18 Jelínková Alžběta ROZ1250 301.24 7. 140.09(11)161.15( 7)
19 Ouhrabková Bára SPC1256 292.10 9. 157.46( 9)134.64(11)
20 Králová Žofie LBE1152 264.49 5. 94.74(14) 169.75( 5)
21 Králová Helena LBE1250 167.39 9. 18.05(16) 149.34( 9)
22 Haisová Anna DOR1252 148.70 9. 148.70( 9)
23 Fuchsová Barbora KAM1153 139.90 9. 139.90( 9)
24 Lohová Anna DKL1151 106.14 7. 106.14( 7)
25 Likusová Barbora DOR1154 103.52 12. 103.52(12)
26 Rambousková Eliška LBE1154 58.21 15. 58.21(15)

D12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Pěkná Alžběta ROU0950 B 1022.11 1. 175.80( 6) 210.40( 1)198.43( 2)206.45( 1)203.25( 1)203.58( 1)195.04( 3)
2 Michalíková Klára ZVO0954 B 985.90 1. 211.05( 1)195.78( 2) 196.83( 3)203.76( 1)178.48( 6)
3 Vaňková Barbora ROZ0959 B 982.11 2. 194.84( 2)193.82( 3) 193.42( 5)201.20( 2)198.83( 3)
4 Seidlová Magdalena RIC0950 B 964.38 2. 194.11( 3)188.44( 4) 199.58( 2)191.87( 4)190.38( 4)
5 Balejová Sofie KAM0951 B 956.29 1. 165.84( 8) 139.21(12) 183.46( 5)181.08( 7)195.08( 3)195.52( 4)170.10( 6) 201.15( 1)
6 Šunková Sára LOU1051 B 925.81 1. 164.83( 9) 166.86( 7)203.48( 1)200.43( 2)188.10( 6)166.94(11)160.33( 8) 154.76(11)
7 Kolářová Veronika LOU1050 B 922.27 3. 133.94(13) 169.20( 6)198.09( 3)191.58( 4)191.21( 4)172.19(10)
8 Žemlová Magdalena KAM0950 B 921.56 4. 180.09( 5)135.79(13) 184.08( 4)186.78( 5)179.86( 8) 182.74( 7)187.87( 5)170.66( 8)
9 Mišeková Lucie KAM1050 B 913.90 2. 164.17(10)183.13( 5) 183.70( 6)201.67( 2)181.23( 8)
10 Vaculovičová Alžběta DOR0956 B 805.92 9. 155.98(10)161.04( 9)161.15( 9)166.48(12) 144.50(10) 161.27( 9)
11 Matoušková Kateřina SPC0955 773.06 8. 135.54(14)141.54(10)178.19( 8)179.42( 9)138.37(14) 92.02(14)
12 Michalíková Alžběta ZVO0953 771.14 7. 167.30( 7)156.49( 9) 149.64(12)158.16( 9)139.55(12)
13 Hezká Adéla DOR1053 614.72 11. 122.06(16)137.00(11) 133.90(15)100.87(19) 120.89(14)
14 Basistová Aneta DOR1057 573.97 7. 143.01(11)171.41( 7) 168.77(11) 90.78(15)
15 Havlíčková Zuzana RIC1051 535.06 4. 185.03( 4)161.74( 8) 188.29( 5)
16 Břízková Alžběta LOU1153 521.28 3. 146.73(12) 193.12( 3) 181.43( 5)
17 Pokorná Sára KAM0952 499.86 16. 83.43(16)119.41(17) 104.35(17)106.90(18) 85.77(16)
18 Herynková Lucie RIC0952 478.53 7. 168.83(10) 132.84(11)176.86( 7)
19 Hill Daisy SLA0950 455.45 6. 149.49(11)124.85(15)181.11( 6)
20 Čelikovská Kateřina ROZ0950 388.47 12. 153.61(14)110.18(16)124.68(12)
21 Kalinová Ella SPC0961 364.42 8. 107.78(14) 94.98(18)161.66( 8)
22 Dobyášová Adéla KAM1051 363.37 7. 188.04( 7)175.33( 9)
23 Uhlířová Marie LBE0950 351.18 7. 92.51(15) 91.18(19) 167.49( 7)
24 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 350.66 6. 189.95( 6) 160.71(10)
25 Dušková Tereza LOU1054 326.45 13. 156.59(13)109.07(17) 60.79(18)
26 Komová Johana DOR1058 279.89 13. 149.05(13) 130.84(13)
27 Mikulová Stella ZVO1250 200.02 2. 200.02( 2)
28 Košťáková Anna DOR0957 192.87 15. 115.49(15) 77.38(17)
29 Sedmerová Nela ZVO0955 124.40 13. 0.00(21)124.40(13)
30 Prchlíková Kristýna LOU1053 122.17 12. 0.00(17) 83.24(12) 38.93(18) 0.00(22)
31 Svobodová Ema ODV0951 117.22 10. 0.00(10)117.22(16)
32 Truncová Štěpánka ODV1052 76.35 13. 76.35(13)
33 Dusíková Elen DOR1060 53.03 20. 53.03(20)
34 Fišerová Emma ZVO0956 13.04 15. 13.04(20) 0.00(15)

D14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 1039.11 1. 204.93( 1)204.67( 1)210.98( 1) 210.96( 1)203.43( 1) 207.57( 1)
2 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 985.40 1. 194.59( 3)190.11( 4) 188.49( 4) 206.91( 1)197.36( 2)193.28( 3)193.26( 3)187.55( 3)
3 Havlová Tereza KNC0750 B 979.13 2. 191.71( 4)187.92( 6) 191.31( 4)203.31( 2)204.88( 2)
4 Mikulová Tereza ZVO0851 B 975.38 1. 180.47( 5) 191.78( 3)168.28( 6) 199.69( 2)207.21( 1)190.75( 5)185.95( 5)182.77( 4)
5 Švejdová Karolína ZVO0752 B 919.34 3. 109.18(15) 177.88( 9) 185.54( 6)195.43( 3)172.55( 7)187.94( 4)
6 Žemlová Barbora KAM0751 B 908.16 4. 179.30( 6)166.97(11) 178.34( 5)192.12( 4)176.05( 6)182.35( 6)154.38( 9) 168.38( 6)
7 Šunková Berta LOU0850 B 806.14 5. 145.31(11) 144.29(14) 149.45( 9)186.30( 5)163.69(11)154.36(10)152.34(10)100.61(13)
8 Mišeková Kateřina KAM0756 B 795.73 2. 200.48( 2)203.55( 2)195.94( 2) 195.76( 2)
9 Baštová Justýna DOR0952 B 785.83 8. 159.56( 9)180.52( 8)154.67( 8) 82.63(21) 156.78( 8)134.30( 8)
10 Krátká Linda ROU0851 B 769.05 7. 55.11(20) 143.94(15)157.45( 7)184.26( 7)168.72( 8)106.83(19) 114.68(10)
11 Berná Klára ODV0851 B 742.91 5. 136.27(10) 180.97( 5)153.58(12)169.12( 7)102.97(11)
12 Oliveriusová Anna DKL0851 696.68 3. 162.44( 8) 193.40( 3)163.48(12) 177.36( 6)
13 Břízková Anna LOU0851 655.73 4. 170.53( 7) 154.22( 8)185.95( 4) 145.03( 7)
14 Vavřinová Johana HCE0751 565.59 7. 117.05(17)131.56(11) 168.98( 7)148.00(13)
15 Chudobová Eliška DKL0850 557.59 10. 111.58(14) 77.17(20) 68.47(16) 136.29(10) 98.97(19)133.58(15)
16 Vondrášková Kateřina KAM0858 529.56 11. 104.59(16) 138.14(17)141.92(14)144.91(11)
17 Syblíková Rozálie ODV0856 510.27 9. 109.83(12) 165.89( 9) 77.55(22) 93.94(15) 63.06(14)
18 Pilátová Rozálie DKL0750 476.18 13. 112.95(13)116.34(18) 95.24( P)151.65(15)
19 Grimmerová Valerie RIC0754 467.21 10. 148.05(10) 164.85(10)154.31(11)
20 Blehová Veronika DOR0852 465.65 9. 98.36(17)135.01(16) 150.20( 9) 79.07(21) 3.01(17)
21 Houdková Kateřina ODV0752 453.36 9. 153.59(14)159.71( 9)140.06(12)
22 Matoušková Sára ODV0855 447.28 9. 90.43(20)120.29(17)109.26(13)127.30( 9)
23 Havlíčková Veronika RIC0853 387.49 7. 127.14(12)182.85( 7) 77.50( P)
24 Kašparová Alžběta DOR0753 383.14 3. 190.06( 5)193.08( 3)
25 Dolejšová Josefína KAM0857 328.90 13. 83.00(19) 154.16(13) 91.74(20)
26 Drašarová Magdaléna DKL0752 315.06 10. 170.93(10) 78.58(15) 65.55(23)
27 Stoklasová Eliška RIC0756 262.35 16. 139.24(16)123.11(16)
28 Housková Adéla DOR0851 257.45 13. 96.57(18)160.88(13)
29 Hezká Tereza DOR0855 230.77 13. 97.40(13) 68.76(22) 57.61(24) 7.00(16)
30 Dudlová Hana ODV0854 230.59 14. 85.78(14) 109.03(18) 35.78(15)
31 Herynková Klára RIC0758 201.58 12. 99.20(14)102.38(12)
32 Pěkná Alžběta ROU0950 171.72 5. 171.72( 5)
33 Vaughanová Sára LOU0853 162.87 8. 162.87( 8)
34 Václavíková Amálie SLA0851 160.98 12. 160.98(12)
35 Buková Hana ROU0750 125.19 11. 49.25(11) 75.94(16)
36 Čelikovská Tereza ROZ0750 119.97 18. 119.97(18)
37 Dostálová Judita HCE0750 89.80 19. 89.80(19)
38 Bocková Michaela ZVO0853 23.15 25. 23.15(25)

D16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Krejčová Hana ROU0653 B 522.06 1. 100.00( 1) 101.57( 2)115.04( 1) 97.13( 3) 101.48( 2)100.42( 1)103.55( 1)
2 Magazu Annabelle DOR0657 B 515.46 1. 78.72( 2) 103.11( 1) 103.25( 1)108.15( 1) 96.25( 3) 99.23( 3)101.72( 2)
3 Kašparová Alžběta DOR0753 B 498.67 1. 99.63( 2)101.68( 2)102.27( 1)100.35( 2) 94.74( 3)
4 Kotenová Markéta RIC0651 413.06 3. 10.21( 4) 47.15( 5) 66.32( 5) 75.86( 5) 90.17( 3) 82.61( P) 98.10( 4) 62.44( 5)
5 Vejražková Anna KPY0750 298.98 4. 89.18( 4) 87.84( 4) 67.62( 4) 54.34( 6)
6 Šantorová Eliška ROZ0552 232.45 2. 92.84( 2) 79.88( 4) 59.73( 5)
7 Polívková Beáta RIC0652 220.85 5. 66.98( 6) 73.22( 5) 44.17( P) 36.48( 7)
8 Chobotová Klára ROZ0550 148.13 3. 92.12( 3) 39.43( 7) 16.58( 8)
9 Baxová Kateřina LBE0651 139.89 5. 47.07( 6) 43.24( 5) 19.63( 8) 29.95( 7)
10 Brodská Kateřina HCE0653 99.71 6. 45.98( 6) 53.73( 7)
11 Nováková Nina KAM0554 95.32 3. 95.32( 3)
12 Švejdová Karolína ZVO0752 81.55 4. 81.55( 4)
13 Forštová Ema DOR0658 52.66 3. 52.66( 3)
14 Volná Hana RIC0555 50.65 6. 27.80( 6) 22.85( 7)
15 Kovandová Kamila KPY0550 47.97 4. 47.97( 4)
16 Šáchová Magdalena DOR0659 36.64 6. 36.64( 6)
17 Matějková Kateřina PDY0651 26.36 6. 26.36( 6)

D18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Nentvichová Julie DOR0351 B 501.19 1. 72.57( 5) 100.24( P)100.00( 1) 99.90( 2)101.05( 2) 100.00( 1)
2 Kotenová Barbora RIC0452 B 471.59 2. 92.02( 2) 61.18( 6) 93.25( 3) 92.90( 4) 94.32( P) 50.01( 3) 99.10( 2)
3 Pilátová Amálie DKL0450 B 420.93 1. 43.26( 6) 64.64( 5) 72.03( 3) 84.19( P) 68.16( 6) 96.55( 2) 100.00( 1)
4 De Heij Laura RIC0450 400.76 1. 121.54( 1)103.47( 2) 95.60( 3) 80.15( P)
5 Víšková Veronika KAM0452 395.05 2. 86.44( 3) 91.31( 3) 94.93( 2) 34.79( 5) 87.58( 5)
6 Štěpánková Julie KAM0458 390.43 2. 83.59( 4) 69.97( 4) 80.68( 3) 71.76( 2) 84.43( 3)
7 Linhartová Klára ZVO0556 203.35 1. 100.00( 1)103.35( 1)
8 Končická Kateřina RIC0352 106.00 4. 84.80( 4) 21.20( P)
9 Baštová Julie DOR0353 105.22 1. 105.22( 1)
10 Kramlová Barbora ZVO0452 100.00 1. 100.00( 1)
11 Buková Anežka ROU0351 42.06 4. 42.06( 4)

D20 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Čermáková Kateřina ROZ0150 B 100.00 1. 100.00( 1)

H10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Vaněk Lukáš ROZ1101 1089.54 1. 201.71( 2) 223.58( 1) 207.03( 1)222.19( 1)217.38( 1)219.36( 1)
2 Zápotocký Tomáš SLA1200 1017.65 1. 210.51( 1)185.85( 4) 192.59( 3) 209.03( 1)199.75( 2) 201.30( 2)197.06( 2)
3 Sláma Marek KAM1201 880.70 3. 164.33( 4)187.51( 3)176.95( 7) 182.23( 4)159.17(12) 169.68( 4)
4 Lukavský Vít DKL1101 775.42 6. 125.32( 7) 178.36( 6)164.48(10) 167.44( 7) 139.82( 9)
5 Jetel Václav DOR1105 747.61 3. 67.51(12) 180.93( 7) 186.46( 3)141.88( 7)170.83( 5)
6 Etrych Tobiáš DOR1103 741.04 5. 139.35( 6) 81.40(10) 179.22( 5)128.58(12)146.73( 6)104.32(19) 147.16( 8)
7 Šunka Hubert LOU1200 734.63 3. 184.80( 6)184.93( 4) 181.32( 3)183.58( 3)
8 Etrych Matěj DOR1104 683.07 5. 147.85( 5) 71.70(11) 145.66( 9)175.92( 8)124.01( 9) 89.63(12)
9 Chudoba Jiří DKL1102 612.27 2. 106.86(10)202.24( 2)142.65( 7)160.52(10)
10 Basista Tobiáš DOR1109 589.12 1. 188.91( 2)206.99( 1) 193.22( 3)
11 Dostál Václav DOR1202 584.42 6. 115.11( 8)150.59( 8) 169.36( 6) 149.36( 7)
12 Pinkr Josef HCE1200 526.34 4. 184.89( 5) 186.22( 4) 155.23( 6)
13 Homuta Eliáš ROZ1201 483.00 2. 200.42( 2) 177.81( 5) 104.77(11)
14 Šiler Štěpán PDY1101 415.75 4. 89.69( 9) 153.12(14) 172.94( 4)
15 Datel Adam DKL1100 376.50 3. 187.78( 3) 188.72( 3)
16 Voleský Viktor KAM1103 355.82 2. 191.35( 2)164.47( 5)
17 Posch Jaroslav RIC1201 352.24 5. 173.35( 9)178.89( 5)
18 Španěl Vít DOR1100 313.43 5. 129.00( 7) 184.43( 5)
19 Lounek Alexandr PDY1100 298.50 8. 138.27( 8)160.23(11)
20 Holata Vojtěch PDY1303 272.04 8. 105.37(10)166.67( 8)
21 Poskočil Matouš DOR1107 270.75 8. 148.51(16)122.24( 8)
22 Martinez Galicia Pablo RIC1204 265.92 10. 150.05(15) 115.87(10)
23 Stínka Jan DKL1002 183.79 6. 183.79( 6)
24 Grimmer Kryštof RIC1301 178.19 4. 178.19( 4)
25 Jindra Jáchym PDY1105 165.42 9. 165.42( 9)
26 Homola Šimon DKL1001 160.26 11. 160.26(11)
27 Čížik Matyáš KAM1102 159.25 6. 159.25( 6)
28 Škopek Ondřej PDY1104 158.02 13. 158.02(13)
29 Szárszoi Eduard DOR1203 145.17 13. 125.17(17) 20.00(13)
30 Trnka Jiří PDY1102 116.23 18. 116.23(18)
31 Kučera Jakub HCE1101 93.90 13. 93.90(13)
32 Brodský Matěj HCE1100 31.37 11. 31.37(11)

H12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Jiras František DOR0900 B 1002.70 1. 207.16( 1)196.08( 3)209.27( 1) 80.31(18) 201.04( 2)167.88(17) 189.15( 5)163.51(15)
2 Porsch Jan DOR0904 B 992.21 1. 196.21( 2) 197.73( 2)205.52( 1)189.34( 7)203.41( 2)180.00( 7)
3 Kříž Matěj KAM0900 B 991.30 1. 171.24(11) 177.41( 6) 204.54( 1)179.26(10)202.06( 1)192.42( 3)213.02( 1)
4 Zavadil Adam KAM0901 B 983.64 1. 195.57( 3)193.02( 4) 190.48( 4) 200.41( 2)204.16( 1)180.11( 6)
5 Bašus Ondřej KAM1004 B 943.58 1. 188.12( 8)207.72( 1) 197.53( 3)152.60(12)197.61( 2)
6 Rejšek Čeněk KAM1002 B 922.60 2. 177.95(10)190.61( 5)198.70( 2) 67.79(19) 187.12( 5)167.82(18) 160.16(10) 168.22(13)
7 Sláma Kryštof KAM1000 B 901.19 4. 140.82(13) 165.38( 9)190.54( 5) 190.98( 4)181.03( 8)163.86( 8) 173.26(10)
8 Pilát Jaromír DKL0900 B 900.97 3. 194.56( 5)125.06(17) 178.65(11)177.91(10)160.48( 9)189.37( 3)
9 Gregor Kevin DOR1001 B 898.34 4. 195.17( 4)169.41( 8) 176.67( 6)182.21( 8)173.20(14)171.09( 6)164.69(14)
10 Prox Jan RIC1003 B 872.32 3. 106.66(17) 31.87(20) 152.12( 8)183.74( 5)193.44( 3)170.14(16)149.49(13) 172.88(12)
11 Vaculovič Matěj DOR1004 B 807.93 9. 136.68(14) 156.93(11)141.36( 9)124.35(15) 173.93(16) 158.87(11)176.84( 9)
12 Hrádek Vojtěch ROU1000 B 797.74 3. 165.55(12)148.02(13)192.04( 3)144.58( 9)147.55(19)133.22(28) 133.11(18)
13 Szárszoi Antonín DOR1000 B 766.52 11. 152.37(12)133.44(11) 136.04(11)175.34(15)159.81(22) 142.96(17)
14 Hradil Michal HCE0900 723.89 4. 178.02( 9) 167.24( 7) 194.72( 4) 183.91( 4)
15 Kašpar Adam DOR1101 723.45 5. 114.93(16) 131.24(14) 148.17( 8)124.54(23)137.68(27) 181.82( 5)
16 Jiroušek Štěpán DOR1102 718.48 4. 190.69( 6)165.38( 9) 189.21( 4)173.20(11)
17 Koukal Jan ODV1001 702.51 4. 191.85( 4) 175.95(13)164.64(19)170.07( 7)
18 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 673.26 7. 170.39( 7) 181.35( 9)174.49(12) 147.03(16)
19 Berný Jáchym ODV1000 661.56 7. 174.80( 7) 103.56(25)159.69(23)148.58(14) 74.93(23)
20 Vokůrka Václav ROZ1000 654.51 2. 197.27( 2)107.96(19) 175.83(14)173.45(13)
21 Koma Lukáš DOR0903 568.55 2. 197.73( 2) 193.44( 5) 177.38( 8)
22 Hruška Tomáš DOR1002 550.00 15. 118.45(15) 87.05(17)144.23(20) 103.45(17) 96.82(21)
23 Müller Karel HCE1000 518.51 10. 71.56(19) 134.61(10)126.41(14) 95.37(31) 90.56(22)
24 Drašar Jakub DKL0903 494.47 6. 128.64(15)186.82( 6) 179.01( 9)
25 Komín Matyáš DKL0901 479.61 6. 139.05(10)183.93( 6)156.63(25)
26 Houdek Jakub ODV1006 455.46 11. 176.32(12)175.16(11)103.98(16)
27 Neškudla Jan KAM1005 372.96 6. 182.88( 7)190.08( 6)
28 Španěl Viktor DOR0901 363.74 15. 122.13(18) 97.00(16) 144.61(15)
29 Oliverius Filip DKL1000 344.51 7. 188.93( 7) 155.58(18)
30 Kofroň Jan LBE1000 337.65 16. 128.44(16) 50.80(30)158.41(24)
31 Cháma Ondřej PDY0902 332.60 15. 160.25(17)172.35(15)
32 Hanák Kryštof SLA1100 266.22 12. 133.28(12)132.94(22)
33 Kolbeshkin Vasilij KAM1008 234.09 12. 101.91(12) 98.83(26) 33.35(25)
34 Homola Šimon DKL1001 222.26 24. 88.53(28) 78.87(33) 54.86(24)
35 Zavadil Štěpán KAM0902 172.91 19. 49.43(20) 123.48(19)
36 Andrle Hynek KNC1000 163.91 20. 163.91(20)
37 Piškule Štěpán ODV0900 160.73 21. 160.73(21)
38 Švejda Jáchym ZVO0902 142.14 26. 142.14(26)
39 Kapoun Jáchym LBE1002 141.66 21. 141.66(21)
40 Stoklasa Štěpán RIC1005 138.69 30. 25.71(32)112.98(30)
41 Piškule František ODV1003 130.77 29. 130.77(29)
42 Kuttelwascher Marek HCE0901 128.01 13. 128.01(13)
43 Lazar David RIC1001 118.59 24. 118.59(24)
44 Černý Martin RIC1004 97.84 20. 97.84(20)
45 Nedoma Oliver PDY1000 97.32 31. 33.19(31) 64.13(34)
46 Čermák Vojtěch ROZ1002 92.88 27. 92.88(27)
47 Grisa Dominik SLA0900 91.42 18. 91.42(18)
48 Gešev Martin LOU0900 88.83 32. 88.83(32)
49 Stínka Jan DKL1002 70.61 29. 70.61(29)
50 Kašpar Ladislav SLA1000 32.21 18. 0.00(35) 32.21(18)

H14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Zápotocký Jiří SLA0800 B 1081.48 1. 222.04( 1)212.55( 1)217.14( 1)202.75( 1) 225.84( 1) 203.91( 1)
2 Matys Ondřej DOR0803 B 977.34 1. 176.16( 6) 185.95( 4) 197.10( 3)196.16( 3) 200.00( 1)198.13( 2)
3 Beran František SLA0700 B 953.06 2. 182.77( 4) 190.33( 3)191.19( 3)181.16( 6) 187.27( 4)173.67( 4) 186.31( 2)197.96( 3)
4 Magazu Lukas DOR0805 B 937.02 2. 187.63( 3)159.23( 8) 194.94( 4)180.82( 7)187.92( 2)180.65( 3) 185.71( 4)
5 Etrych Jonáš DOR0907 B 892.32 4. 179.12( 5)177.25( 6)176.42( 4)180.72( 7)178.81( 8)162.13( 7)
6 Žižka Přemysl DOR0706 B 786.71 2. 190.34( 2)197.13( 2) 200.15( 2)199.09( 2)
7 Peckl Kryštof DOR0806 B 731.95 8. 125.67(10)142.20( 9) 149.32( 8)167.97( 9)146.79(12)
8 Baxa David LBE0800 B 687.69 3. 184.41( 5)186.24( 3)151.73( 4)165.31( 5)
9 Kohoutek Lukáš RIC0805 631.48 7. 61.13(12)162.04( 7) 122.51(12)159.50(11)126.30( P)
10 Španěl Filip DOR0704 533.57 5. 161.22( 7)182.10( 5) 190.25( 5)
11 Heller Jakub ROU0702 463.92 8. 153.03( 8) 23.09(16) 127.41(11) 160.39( 8)
12 Hylmar Vojtěch KAM0802 417.53 9. 152.58( 9)105.21(11) 159.74( 9)
13 Kubeček Tomáš DOR0808 413.96 9. 0.00(13) 64.63(15) 96.58(14)104.57(16) 82.21(19) 65.97( 9)
14 Linhart Jakub ZVO0802 401.69 6. 81.76( 7)138.32( 9)181.61( 6)
15 Kolář David ZVO0805 396.41 1. 191.66( 2) 204.75( 1)
16 Bazinek Lukáš ROU0802 374.78 6. 77.45(14)120.42( 6)111.95(13) 64.96(10)
17 Volný Ondřej RIC0807 362.06 5. 95.38(12) 121.49(15)145.19( 5)
18 Rejšek Václav KAM0700 342.74 6. 111.21(15)126.17(14) 105.36( 6)
19 Svoboda František ROZ0700 316.90 6. 152.92(12)163.98( 6)
20 Lazar Tomáš RIC0704 310.89 10. 162.85(10)148.04(11)
21 Štěňha David SPC0701 299.58 5. 131.03( 5) 168.55( 5)
22 Hejcman Jaroslav ROU0704 290.90 8. 77.90(11) 77.71(13) 36.56(22) 98.73( 8)
23 Bureš Šimon LBE0703 269.80 10. 130.15(10)139.65(13)
24 Neubauer René ZVO0704 252.96 7. 150.92(10) 102.04( 7)
25 Hůlka Jonáš SLA0701 238.27 10. 121.24(10) 117.03(16)
26 Kapoun Matěj LBE0801 164.38 17. 90.01(17) 74.37(20)
27 Nedoma Edgar PDY0703 157.13 14. 113.22(14) 43.91(21)
28 Tomáš Kamilo ROZ0804 130.03 13. 130.03(13)
29 Poskočil Tomáš DOR0707 108.16 17. 108.16(17)
30 Fortelka Jiří KNC0702 87.54 18. 87.54(18)

H16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Jiras Jan DOR0505 B 535.04 1. 105.90( 1) 100.00( 1)101.60( 1)117.57( 1) 109.97( 1)
2 Pilát Bořivoj DKL0500 B 487.56 1. 85.89( 5)103.87( 2) 97.51( P) 99.26( 2) 101.03( 1)
3 Jíra Filip KAM0506 B 477.84 2. 93.04( 4) 79.06( 4) 96.90( 3) 95.38( 2) 87.15( 4) 97.64( 2) 92.81( 4) 94.88( 3)
4 Bozděch Tobiáš KPY0504 B 473.00 1. 78.29( 5) 103.83( 1) 99.14( 3) 84.30( 4) 92.56( 5) 93.17( 4)
5 Václavík Martin SLA0601 454.95 2. 97.24( 3) 68.04( 7) 99.27( 2) 88.06( 4) 81.67( 6) 88.71( 6) 69.32( 5)
6 Hruška Marek DOR0604 388.98 3. 73.27( 6) 81.84( 5) 84.80( 3) 87.30( 7) 61.77( 6)
7 Krátký Štěpán ROU0503 365.77 1. 103.83( 1) 90.23( 3) 90.36( 3) 81.35( 5)
8 Kubát Matyáš RIC0601 251.15 2. 98.93( 2) 73.66( 6) 78.56( 4)
9 Žižka Přemysl DOR0706 193.34 2. 98.19( 3) 95.15( 2)
10 Havlíček Martin DOR0601 186.56 5. 39.08( 8) 36.38( 5) 46.03( 7) 43.33( 7) 21.74( 8)
11 Rožek Vojtěch RIC0501 125.98 2. 25.20( P)100.78( 2)
12 Kapoun Luděk LBE0501 76.00 6. 76.00( 6)
13 Václavík Richard LOU0601 60.11 7. 60.11( 7)
14 Kuttelwascher Adam HCE0601 58.48 5. 58.48( 5)
15 Jirásek Šimon ROZ0602 56.74 8. 42.83( 8) 13.91( 8)
16 Marhold Václav ZVO0501 36.26 7. 36.26( 7)
17 Valenta Martin KPY0507 17.96 8. 17.96( 9) 0.00( 8)
18 Perkner Vít ZVO0603 17.09 6. 17.09( 6) 0.00( 9)

H18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Vejražka David KPY0401 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Swart Benjamin DKL0300 B 250.00 1. 50.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
3 Vyšínský Adam ODV0300 192.78 1. 100.00( 1) 92.78( 2)
4 Mucha Ondřej RIC0400 125.00 1. 25.00( P) 100.00( 1)
5 Jiras Jan DOR0505 100.00 1. 100.00( 1)

H20 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Jirásek Kryštof ROZ0101 B 100.00 1. 100.00( 1)