Logo

Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2021 - stav po 12 závodech

Datum:
12.06.2021
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati TBM Ano Ano
2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček VBM Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu BBM Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček TBM Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2021-10-2424.10.2021 Oblastní žebříček PBM Ano Ano
2021-10-2828.10.2021 Oblastní žebříček KON Ano Ano
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    

D21C (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Kozáková Zdenka TBM7952 352.09 1. 102.97( 1) 98.82( 5) 50.30( P) 100.00( 1)
2 Špringlová Kamila TBM0050 327.65 2. 103.19( 2) 89.00( 7) 88.65( 9) 46.81( P)
3 Tesařová Markéta ZBM9456 296.61 1. 100.00( 1) 97.15( 3) 99.46( 4)
4 Korpasová Tereza TBM9898 273.83 4. 84.54( 8) 96.57( 7) 92.72( 4)
5 Chloupková Barbora VBM8455 258.19 2. 88.46( 2) 92.00( 3) 77.73(18)
6 Opálková Martina TBM0056 238.57 1. 104.81( 1) 99.68( 3) 34.08( P)
7 Mazalová Monika RBK9252 237.07 1. 82.14( 3) 54.93(20) 100.00( 1)
8 Zháňalová Barbora ZBM9354 233.19 2. 33.31( P) 99.88( 2)100.00( 2)
9 Nechanická Klára TBM0055 222.48 1. 100.32( 1) 31.78( P) 90.38( 5)
10 Molnárová Monika ZBM9459 213.38 2. 61.53( 2) 94.21( 2) 57.64( 7)
11 Rotková Markéta ZBM0455 208.23 5. 29.75( P) 94.86( 5) 83.62(13)
12 Bořilová Klára TBM8964 204.72 1. 100.00( 1) 75.47(10) 29.25( P)
13 Chromá Adéla TBM8870 195.00 9. 82.02( 9) 85.12(11) 27.86( P)
14 Grycová Kateřina TBM0058 194.16 4. 95.87( 4) 98.29( 6)
15 Korpasová Lucie TBM0151 180.60 3. 59.53(12) 25.80( P) 95.27( 3)
16 Bednaříková Emma PBM0359 169.91 11. 70.37(11) 75.27(19) 24.27( P)
17 Barnatová Klára ZBM0352 166.53 10. 23.79( P) 57.09(13) 85.65(10)
18 Hendrychová Zuzana ZBM8954 150.05 14. 21.44( P) 45.85(15) 82.76(14)
19 Pompurová Terézia TBM9857 147.61 16. 45.04(16) 81.48(16) 21.09( P)
20 Fučíková Hana VBM7751 137.03 11. 51.91(14) 85.12(11)
21 Odehnalová Tereza ZBM9757 125.80 1. 17.97( P) 107.83( 1)
22 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 116.67 1. 16.67( P) 100.00( 1)
22 Ptáčková Veronika TBM7374 116.67 1. 100.00( 1) 16.67( P)
22 Auermüllerová Anna ZBM0060 116.67 1. 16.67( P) 100.00( 1)
25 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 113.06 2. 16.15( P) 96.91( 2)
26 Kopáčková Jana ZBM7951 109.55 2. 15.65( P) 93.90( 2)
27 Hiklová Natalia ZBM8350 108.79 8. 15.54( P) 93.25( 8)
28 Mádlová Věra PBM8951 105.53 6. 90.45( 6) 15.08( P)
29 Matušková Jana RBK9999 100.00 1. 100.00( 1)
30 Kurečková Klára TBM0667 84.69 6. 84.69( 6)
31 Čechová Jitka VBM8353 81.69 15. 81.69(15)
32 Kociánová Lenka VBM8553 80.41 17. 80.41(17)
33 Beržinská Soňa SBK8554 79.65 4. 79.65( 4)
34 Drábková Zuzana TBM8452 71.40 4. 61.20( 4) 10.20( P)
35 Toušová Zuzana RBK8556 67.51 3. 67.51( 3)
36 Humlíčková Martina UBM0151 15.00 5. 15.00( 5)
37 Boučková Anna TBM0051 11.35 6. 9.73( 6) 1.62( P)

D21D (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Košíková Jana ZBM8352 666.06 1. 95.15( P) 70.91( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 67.62( 2) 35.16( 5)
2 Mazalová Monika RBK9252 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Boučková Anna TBM0051 131.17 2. 97.05( 2) 18.74( P) 15.38( 3)
4 Matulová Lucie ADA8880 100.00 1. 100.00( 1)
5 Šujanová Kateřina RBK7851 83.55 2. 83.55( 2)
6 Tomanová Veronika LBM7751 81.59 3. 81.59( 3)
7 Eliášková Hana LBM8051 46.20 4. 46.20( 4)

D35 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Ptáčková Veronika TBM7374 759.68 1. 114.68( 1) 105.11( 1)111.27( 1)104.29( 1) 108.53( P) 107.62( 1)108.18( 1)
2 La Carbonara Hana TBM7652 691.90 1. 97.15( 2) 96.18( 3) 96.56( 3) 98.84( P)102.70( 1) 99.96( 2)100.51( 2)
3 Ryglová Kateřina TBM7372 487.19 2. 98.60( 2) 98.57( 2) 69.60( P) 65.38( 9) 76.50( 6) 78.54( 8)
4 Kroutilová Eva TBM7861 470.55 4. 44.87( 7) 58.14(12) 81.06( 4) 67.78( 5) 60.16( 8) 67.22( P) 73.10( 7) 3.36(14) 63.09( 9)
5 Jágrová Vlasta SBK7789 439.31 3. 39.25( 9) 53.47( 7) 60.19( 5) 67.80( 9) 30.98( 8) 37.82( 9) 84.58( 4) 86.48( 3) 47.54(11) 39.20(11)
6 Janíková Marie UBM7852 433.39 3. 86.76( 3) 84.15( 4) 84.69( 5) 92.43( 3) 85.36( 6)
7 Jemelíková Lada VBM6555 419.57 3. 84.12( 5) 64.43( 6) 91.51( 4) 95.54( 3) 83.97( 5)
8 Smítalová Jana ZBM8053 405.27 1. 77.43( 4) 74.42( 4) 83.24( 6) 101.59( 1) 68.59( 9)
9 Chloupková Barbora VBM8455 360.96 3. 90.91( 3) 93.91( 4) 84.83( 4) 91.31( 3)
10 Štěpánková Kateřina TBM7654 356.21 1. 101.64( 2) 99.53( 2)104.15( 1) 50.89( P)
11 Malá Alice TBM7991 354.48 5. 65.31( 6) 50.64( P) 76.43( 6) 72.10( 8) 90.00( 5)
12 Grycová Petra TBM7467 331.68 2. 92.48( 3) 92.53( 4) 99.29( 2) 47.38( P)
13 Janováčová Petra ZBM8558 276.41 4. 84.71( 4) 71.17( 5) 60.87(11) 59.66( 6)
14 Dohnalová Květa ZBM7954 234.78 7. 23.96(11) 55.48( 7) 0.00(11) 65.22( 7) 70.11( 7) 20.01(14)
15 Tomanová Veronika LBM7751 234.17 5. 49.17( 6) 5.79(10) 38.93(17) 16.61(10) 44.29( 8) 79.38( 5)
16 Kociánová Lenka VBM8553 221.37 1. 100.77( 2)120.60( 1)
17 Vernerová Radka VBM8558 218.55 1. 112.67( 1) 105.88( 1)
18 Coufalová Martina ZBM7755 197.76 5. 28.25( P) 54.21(14) 5.27(10) 24.07( 9) 79.06( 5) 6.90(13)
19 Křístková Veronika ZBM8379 184.96 5. 26.42( P) 81.90( 7) 76.64( 5)
20 Kaděrová Jana ZBM8653 180.92 4. 25.85( P) 72.82( 6) 82.25( 4)
21 Vítková Barbora PBM7952 176.84 3. 53.93( 5) 97.65( 3) 25.26( P)
22 Cicvárková Lucie ZBM7651 158.66 8. 22.67( P) 77.87( 8) 58.12(10)
23 Barnatová Hana ZBM7756 152.25 6. 27.39( 9) 55.40( 6) 69.46( 6)
24 Finstrlová Alena ZBM7550 132.63 8. 42.93(15) 23.16( 8) 66.54( 8)
25 Vršková Dagmar ZBM7850 122.80 6. 17.54( P) 60.86( 6) 44.40(10)
26 Stachoňová Barbara ZBM8451 118.72 2. 16.96( P) 101.76( 2)
27 Dvořáková Hana ZBM8676 108.41 2. 15.49( P) 92.92( 2)
28 Růžková Kateřina PBM8554 105.99 4. 15.14( P) 90.85( 4)
29 Daňková Veronika SBK8151 103.98 2. 103.98( 2)
30 Šichová Radka ZBM8051 103.52 3. 88.73( 3) 14.79( P)
31 Sladká Magdalena PBM8450 103.02 5. 23.65(18) 64.65( 5) 14.72( P)
32 Drábková Zuzana TBM8452 91.90 7. 13.13( P) 78.77( 7)
33 Toušová Zuzana RBK8556 91.58 3. 91.58( 3)
34 Soběslavská Vendula PBM8051 88.55 7. 44.14( 7) 31.76(13) 12.65( P)
35 Firešová Andrea ZBM7353 78.07 10. 11.15( P) 66.92(10)
36 Korpasová Ivana LBM7362 72.58 7. 72.58( 7)
37 Doušková Klára TBM7761 66.45 7. 22.63( 9) 34.33( 7) 9.49( P)
38 Ramachová Magda PBM8151 64.67 12. 39.58(16) 25.09(12)
39 Kočová Lenka ZBM8160 63.28 13. 9.04( P) 54.24(13)
40 Košíková Jana ZBM8352 53.99 8. 0.56(12) 7.71( P) 30.64( 8) 15.08(10)
41 Tesařová Jitka RBK6451 47.79 8. 47.79( 8)
42 Sychrová Daniela VBM8458 43.25 8. 43.25( 8) 0.00( 9)
43 Šujanová Kateřina RBK7851 41.11 12. 41.11(12)
44 Beránková Šárka ZBM7356 35.02 10. 30.02(10) 5.00( P)
45 Eliášková Hana LBM8051 12.60 19. 12.60(19)

D45 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Kubáňová Jana TBM7275 726.90 1. 100.00( 1) 100.77( 2)105.00( 1)103.59( 1)102.53( 1) 103.84( P)106.36( 1)104.81( 1)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 706.58 1. 100.00( 1)107.65( 1) 97.07( 3) 98.80( 2) 97.51( 3) 100.94( P) 104.61( 2)
3 Tachovská Kamila PBM7655 522.88 3. 82.44( 3) 26.57(12) 79.58( 5) 93.79( 3) 85.50( 4) 80.30( 5) 74.70( P)
4 Fuchsová Marcela TBM7260 509.89 1. 75.92( 2) 95.55( 2) 40.30(11) 104.34( 1) 93.78( 3) 100.00( 1)
5 Doušková Vlasta TBM7060 471.79 3. 73.72( 3) 88.44( 3) 89.94( 4) 62.87( 7) 89.42( 5) 67.40( P)
6 Tršová Daniela PBM7375 449.32 1. 100.00( 1) 77.09( 4) 62.97( 6) 77.63(10) 71.47( 7) 60.16( 6)
7 Urbánková Lenka ZBM7551 438.76 1. 62.68( P) 35.53( 9) 60.24(10) 37.55(14) 100.00( 1) 98.00( 2) 31.76(10) 44.76( 8)
8 Čelechovská Zora UBM7451 246.64 2. 62.21( 5) 58.62( 9) 40.92( 9) 84.89( 2)
9 Hiršová Marcela TBM7079 223.35 2. 91.58( 3) 31.91( P) 99.86( 2)
10 Janská Iva LBM5795 216.72 4. 65.68( 7) 73.75( 4) 22.11(15) 55.18( 7)
11 Grycová Jana TBM6969 211.31 3. 90.53( 4) 30.19( P) 90.59( 3)
12 Otrusinová Helena ABM7054 205.85 5. 61.58( 8) 78.18( 9) 66.09( 5)
13 Ehlová Pavla TBM7377 201.60 4. 87.84( 5) 28.80( P) 84.96( 4)
14 Broschová Lucie RBK7451 197.57 2. 97.61( 3) 99.96( 2)
15 Procházková Lucie ADA7651 193.69 2. 96.04( 2) 97.65( 3) 0.00(13)
16 Beránková Šárka ZBM7356 189.79 6. 27.11( P) 27.23(10) 0.00(14) 49.26(12) 57.30( 6) 28.89(11)
17 Radová Martina ABM7451 182.22 2. 97.93( 2) 84.29( 7)
18 Strýčková Monika ADA7454 174.57 4. 84.08( 8) 90.49( 4)
19 Korpasová Ivana LBM7362 173.58 4. 87.90( 6) 85.68( 4)
20 Hrušková Lenka ZBM6251 159.97 5. 22.85( P) 74.09( 6) 63.03( 5)
21 Miková Iva TBM7071 153.86 8. 47.60(13) 44.37( 8) 21.98( P) 39.91(10)
22 Lukášová Lenka TBM6653 140.47 8. 59.73( 8) 60.67( 9) 20.07( P)
23 Zajíčková Lenka TBM7152 139.43 3. 19.92( P) 12.16(11) 28.28(12) 79.07( 3)
24 Odehnalová Kamila ABM7052 132.24 5. 74.00( 5) 58.24( 7)
25 Čechová Marcela TBM7659 112.37 2. 96.32( 2) 16.05( P)
26 Hlaváčová Šárka TBM7258 88.80 11. 76.11(11) 12.69( P)
27 Kyclová Jitka LBM7450 86.75 4. 0.00(16) 25.67( 4) 15.14( 6) 45.94( 4)
28 Jašková Monika TBM6363 83.51 6. 11.93( P) 71.58( 6)
29 Mokrá Regina ABM6854 70.49 4. 70.49( 4)
30 Kunzová Ivana BBM7155 68.76 8. 68.76( 8)
31 Mudráková Michaela TBM7555 45.41 5. 38.92( 5) 6.49( P)
32 Rajnohová Pavla UBM7654 13.25 5. 0.00(15) 13.25( 5)
33 Richterová Nataša ADA7451 10.07 7. 1.00( 7) 9.07(12)
34 Tesařová Jitka RBK6451 2.29 13. 2.29(13)

D55 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Dokoupilová Zuzana VBM5754 585.27 1. 73.80( 3) 97.61( 3) 100.00( 1) 100.00( 1) 113.86( 1)100.00( 1)
2 Jalová Marie RBK5761 536.44 1. 91.55( 4) 53.64( 3) 79.83( 2)100.00( 1) 54.54( 2) 76.37( 3) 59.55( 5) 74.60( 2)
3 Jašková Monika TBM6363 435.42 1. 92.19( 2)100.00( 1) 94.59( 3) 62.20( P) 86.44( 3)
4 Kabáthová Jitka ZBM5582 349.65 1. 49.95( P) 100.00( 1) 100.00( 1) 99.70( 2)
5 Eremiášová Jana TBM5451 251.39 1. 100.00( 1)101.76( 1) 49.63( 4)
6 Sladká Zora PBM6059 221.32 2. 59.12( 6) 85.56( 2) 76.64( 4)
7 Matyášová Lenka LBM6460 188.51 2. 59.26( 5) 71.81( 2) 57.44( 4)
8 Bravená Alexandra VBM6155 124.10 2. 23.47( 4)100.63( 2)
9 Kuchařová Ada TBM5855 111.20 2. 95.31( 2) 15.89( P)
10 Tomanová Elena ZBM6666 106.82 4. 15.76( 4) 15.26( P) 49.28( 7) 0.00( 5) 26.52( 6)
11 Chroustová Petra VBM6655 100.00 1. 100.00( 1)

D65 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Procházková Helena TBM5351 699.31 1. 100.97( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 98.34( 2) 96.87( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Salajková Věra LBM5558 451.88 1. 76.77( 5) 53.29( 3) 63.22( 4) 60.86( 2) 46.83( 3)100.00( 1) 50.91( 4)
3 Tomanová Jana LBM4955 431.71 1. 29.38( 6) 76.16( 3)100.00( 1) 40.94( 4) 67.11( 3) 50.20( 3) 36.45( 4) 60.85( 2)
4 Liščinská Eva TBM4451 386.61 1. 80.06( 4) 90.85( 2) 55.23( P) 60.47( 3)100.00( 1)
5 Eremiášová Jana TBM5451 333.62 1. 100.00( 1)100.00( 1) 84.39( 2) 49.23( 5)
6 Kolaříková Věra SBK5251 214.77 1. 114.77( 1)100.00( 1)
7 Kabáthová Jitka ZBM5582 98.30 3. 84.26( 3) 14.04( P)
8 Henková Svatava RBK5454 29.07 4. 29.07( 4)

H21C (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Ehl Jiří TBM7701 642.32 1. 104.90( 1) 103.05( 2) 97.10( 3) 69.24(16) 80.76(13) 91.76( P) 95.51( 5)
2 Kořan Pavel VBM7401 398.04 1. 83.51( 6) 0.00( 9) 35.17(25) 100.00( 1) 84.23( 5) 49.91(14) 45.22( 3)
3 Matula Petr ADA8202 360.62 1. 100.00( 1) 101.87( 1) 59.81(20) 98.94( 2)
4 Kozák Osvald TBM8201 336.62 1. 94.27( 4) 94.26( 5) 48.09( P) 100.00( 1)
5 Gryc Vojtěch TBM0106 307.73 2. 77.25(12) 86.05( 8) 43.96( P) 100.47( 2)
6 Horvát Petr TBM9437 307.61 1. 106.43( 1) 100.62( 2)100.56( 2)
7 Zelinka Jiří MBM8740 266.43 7. 85.92( 7) 89.88( 7) 90.63( 7)
8 Mazal Zdeněk VBM8103 248.46 3. 91.55( 3) 76.15(15) 80.76(10)
9 Pompura Daniel TBM0108 231.56 1. 102.75( 1) 95.73( 4) 33.08( P)
10 Vedra David TBM7402 225.58 2. 98.78( 2) 32.23( P) 94.57( 6)
11 Jonáš Adam ZBM0102 223.38 1. 31.91( P) 88.67( 6) 102.80( 1)
12 Coufal Jáchym ZBM0200 217.86 3. 31.12( P) 96.64( 3) 90.10( 6)
13 Macháček Petr ZBM0112 214.90 6. 52.07( 6) 30.70( P) 72.79( 7) 0.00( 8) 59.34( 6)
14 Bořil Tomáš TBM8833 214.74 2. 101.03( 2) 83.03(10) 30.68( P)
15 Šedivý Jiří VBM8207 213.15 2. 71.32( 7) 62.54(21) 79.29( 2)
16 Zimmermann Jakub TBM8911 206.34 1. 105.41( 1) 29.48( P) 71.45( 2)
17 Mokrý Ondřej ABM9410 197.61 2. 102.81( 2) 94.80( 3)
18 Jordanov Alexandr ZBM9503 195.69 9. 27.96( P) 83.70( 9) 84.03( 9)
19 Přikryl Petr PBM6708 193.13 3. 72.49( 4) 93.05( 3) 27.59( P)
20 Hikl Tomáš ZBM8100 192.49 4. 27.50( P) 68.91(17) 96.08( 4)
21 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 185.09 12. 76.54(13) 82.11(12) 26.44( P)
22 Hraboš Matej TBM9547 178.91 14. 74.83(14) 78.52(14) 25.56( P)
23 Sychra Tomáš VBM8305 178.81 3. 92.29( 3) 86.52( 4)
24 Gryc Ondřej TBM0406 165.98 15. 71.85(15) 70.42(17) 23.71( P)
25 Fučík Karel VBM7246 164.05 11. 81.37(11) 82.68(11)
26 Novotný Ondřej ABM9211 159.78 5. 87.65( 5) 72.13(11)
27 Šrom Jakub TBM9502 151.15 10. 68.25(18) 82.90(10)
28 Fiala Jan ZBM7205 148.97 16. 21.28( P) 53.22(22) 74.47(16)
29 Kavan Tomáš TBM8603 144.04 4. 75.31( 5) 20.58( P) 40.74(15) 7.41( 4)
30 Kalina Tomáš TBM8505 127.96 5. 42.30( 5) 67.38(19) 18.28( P)
31 Mokrý Stanislav ZBM9202 126.01 1. 18.00( P) 108.01( 1)
32 Adámek Filip TBM0101 118.24 1. 101.35( 1) 16.89( P)
33 Šrubař Michal ZBM8607 116.67 1. 16.67( P) 100.00( 1)
34 Bednařík Vilém PBM0509 114.44 3. 98.09( 3) 16.35( P)
35 Klusáček Jan ZBM9301 112.85 3. 16.12( P) 96.73( 3)
36 Khýn Vítězslav TBM8304 105.75 4. 90.64( 4) 15.11( P)
37 Chromý Adam TBM8841 104.62 5. 89.67( 5) 14.95( P)
38 Kulich Martin ZBM9009 103.75 18. 14.82( P) 20.43(27) 68.50(18)
39 Kabáth David ZBM8433 100.46 4. 14.35( P) 86.11( 4)
40 Kelbl Vladimír ZBM9711 98.44 9. 14.06( P) 84.38( 9)
41 Zháňal Jan ZBM8721 97.92 8. 13.99( P) 83.93( 8)
42 Brabec Jaroslav ZBM8242 96.68 4. 82.87( 4) 13.81( P)
43 Procházka Jiří ADA7512 95.74 3. 75.23( 3) 20.51(16)
44 Drábek Jan ZBM8511 94.76 5. 81.22( 5) 13.54( P)
45 Veselý Martin RBK7502 91.96 2. 0.00( 2) 35.83(24) 56.13(22)
46 Hubík Martin TBM8503 87.37 6. 74.89( 6) 12.48( P)
47 Jirka Michal SBK8403 84.65 8. 84.65( 8)
48 Zřídkaveselý Libor PBM7207 74.81 20. 64.12(20) 10.69( P)
49 Otrusina Jan ABM9210 70.07 12. 70.07(12)
50 Jalový Milan RBK8347 68.58 13. 68.58(13)
51 Bravený Adam VBM8801 67.73 19. 67.73(19)
52 Finstrle Luděk ZBM7902 62.48 21. 8.93( P) 53.55(21)
53 Karlík Jan TBM8809 56.44 8. 48.38( 8) 8.06( P)
54 Hlaváč Jiří TBM6116 47.83 23. 41.00(23) 6.83( P)
55 Pauschek Karel PBM8509 38.54 26. 33.03(26) 5.51( P)
56 Kožoušek Adam ZBM8512 36.82 6. 5.26( P) 31.56( 6)
57 Urban Jan SBK7537 25.64 7. 25.64( 7)
58 Humlíček Petr UBM9701 12.64 9. 12.64( 9)

H21D (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Dressler Jan SBK7911 394.59 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 94.59( 2)
2 Thiemel Jiří TBM8905 263.62 1. 51.80( 2) 74.16( 2)100.00( 1) 37.66( P)
3 Jordanov Nikolaj VBM6501 100.00 1. 100.00( 1)
3 Theiner Lukáš ABM9610 100.00 1. 100.00( 1)
3 Fousek Martin RBK7801 100.00 1. 100.00( 1)
3 Florián Vojtěch ABM9901 100.00 1. 100.00( 1)
3 Tejkal Jan ADA8110 100.00 1. 100.00( 1)
8 Brodecký Radek RBK8004 87.85 2. 0.00( 3) 87.85( 2) 0.00( 4)
9 Macháček Petr ZBM0112 57.76 2. 8.25( P) 49.51( 2)
10 Stejskal Ondřej LBM8801 37.99 2. 17.41( 3) 20.58( 2)

H35 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Račanský Jan UBM7903 704.38 1. 100.15( 2) 95.49( 2)104.57( 1) 95.94( 4)108.36( 1) 82.49( 8) 111.30( 1) 88.57( 5) 71.03( 7)
2 Brosch Petr RBK7111 570.46 3. 94.69( 3) 97.67( 3) 94.58( 3) 91.28( 5) 96.95( 4) 95.29( 3)
3 Rotek Pavel ZBM7704 554.06 1. 92.89( 4) 79.15( P) 97.06( 2)103.92( 1) 91.37( 6) 89.67( 3)
4 Baše Tomáš ZBM7402 488.82 3. 84.35( 3) 93.00( 4) 95.68( 5) 81.33( 7) 72.69( 7) 61.77( 9)
5 Koča Jaroslav ZBM8206 476.30 1. 68.04( P) 104.46( 1) 96.81( 3) 99.49( 2)107.50( 2)
6 Liščinský Tomáš TBM8411 472.64 3. 91.76( 5) 90.77( 6) 96.87( 3) 85.82( 7) 67.52( P) 39.90(14)
7 Dohnal Pavel ZBM8005 470.72 8. 81.72( 9) 67.25( P) 68.66( 8) 62.43(11) 79.49( 9) 54.96( 8) 56.21( 9) 51.38(10)
8 Beránek Miroslav ZBM7705 440.57 5. 62.94( P) 77.04(12) 45.11(12) 63.34(10) 71.88(11) 49.00(10) 71.26( 5) 14.32(20)
9 Coufal Svatoš ZBM6700 428.18 2. 61.17( P) 86.36( 5) 41.95(15) 95.33( 5) 98.77( 2) 44.60(13)
10 Doušek Robert TBM7911 414.10 2. 83.07( 8) 91.77( 4) 99.26( 2) 59.16( P) 80.84( 5)
11 Janováč Dušan ZBM7804 408.11 3. 72.83(12) 64.65( 4) 72.78(14) 35.34(14) 74.41( 5) 88.10( 3)
12 Hanousek Kamil RBK7401 341.70 5. 69.08(14) 92.13( 5) 60.52( 9) 30.78(16) 83.15( 7) 6.04(23)
13 Kyncl Tomáš ZBM7201 337.38 1. 105.16( 1) 48.20( P) 85.85( 6) 98.17( 3)
14 Schwab David TBM7401 320.38 1. 94.12( 4)102.34( 1) 45.77( P) 78.15( 6)
15 Veselý Martin RBK7502 309.74 1. 75.76(11) 86.12( 8) 123.36( 1) 24.50(18)
16 Skoba Ondřej ZBM7706 288.39 7. 41.20( P) 81.54( 7) 80.61( 8) 51.51(11) 33.53(17)
17 Verner Tomáš VBM8204 285.04 2. 97.76( 2) 98.67( 2) 88.61( 4)
18 Auermüller Vít ZBM6701 274.55 1. 89.50( 6) 39.22( P) 45.83(12)100.00( 1)
19 Sedlář Petr TBM7319 271.74 6. 79.36(11) 85.25( 6) 68.31( 9) 38.82( P)
20 Jurák Adam ZBM8404 259.56 6. 37.08( P) 66.47( 6) 71.09( 6) 72.75( 6) 12.17(21)
21 Sladký Marek PBM8604 234.86 3. 83.83( 9) 46.48(12) 33.55( P) 71.00( 3)
22 Chvátal Lukáš ZBM8309 225.42 4. 32.20( P) 54.03(17) 88.63( 4) 50.56(11)
23 Chloupek Tomáš VBM8404 217.46 2. 75.61( 8) 56.73( 8) 85.12( 2)
24 Robotka Jan PBM7800 211.73 10. 41.51(19) 56.86(12) 75.13(10) 38.23(15)
25 Smítal Rostislav ZBM7903 203.90 9. 29.13( P) 72.89( 9) 66.17(15) 35.71(16)
26 Horký Tomáš TBM6747 193.61 11. 50.03(18) 48.07(11) 48.39(13) 27.66( P) 19.46(19)
27 Polách David ZBM8003 167.37 7. 0.00(20) 23.91( P) 32.94(12) 4.93(20) 1.42(15) 22.44(17) 22.23(13) 24.49(11) 36.43( 7) 0.00(24)
28 Rudolf Tomáš ZBM8402 140.76 4. 11.75(19) 20.11( P) 45.00(10) 0.00(21) 0.00(18) 33.10(12) 7.00(15) 0.00(25) 23.80( 4)
29 Václavek Lukáš KTI7801 139.20 3. 58.00(10) 81.20( 3)
30 Kozel Jiří ABM8101 139.17 2. 50.63( 9) 88.54( 2)
31 Brabec Jaroslav ZBM8242 123.61 1. 17.66( P) 105.95( 1)
32 Štěpánek Martin TBM7327 120.95 2. 17.28( P) 103.67( 2)
33 Dokoupil Zbyněk VBM8206 118.39 7. 56.88(16) 61.51( 7)
34 Ptáček Ondřej TBM7120 116.67 1. 100.00( 1) 16.67( P)
35 Hubík Martin TBM8503 111.13 6. 95.25( 6) 15.88( P)
36 Palát Petr ABM7415 106.67 1. 106.67( 1)
37 Dvořák Martin ZBM8425 99.79 4. 14.26( P) 85.53( 4)
38 Cicvárek Ivo ZBM7504 96.51 10. 13.79( P) 82.72(10)
39 Daněk Roman SBK7541 95.19 7. 95.19( 7)
40 Zelený Pavel ZBM7302 91.23 10. 78.20(10) 13.03( P)
41 Kubáň Pavel TBM7506 88.94 13. 76.23(13) 12.71( P)
42 Mokrý Jan ABM6611 86.57 7. 86.57( 7)
43 Keprt Jiří ZBM7909 84.44 11. 28.65(18) 12.06( P) 43.73(11)
44 Komenda Kamil PBM7201 81.14 13. 69.55(13) 11.59( P)
45 Procházka Jiří ADA7512 78.29 4. 78.29( 4)
46 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 64.88 17. 55.61(17) 9.27( P)
47 Mulíček Ondřej ABM7405 64.29 8. 64.29( 8)
48 Hustý Jakub TBM7708 64.25 16. 55.07(16) 9.18( P)
49 Malý Martin TBM7610 60.80 10. 8.69( P) 52.11(10)
50 Suchomel Vít MBM8448 59.41 15. 59.41(15)
51 Mareček Jiří ADA5901 47.64 5. 47.64( 5)
52 Čech Viktor VBM8001 45.55 14. 45.55(14)
53 Nekula Tomáš MBM7900 40.74 13. 40.74(13)
54 Svirák Pavel TBM7806 40.49 13. 32.37(13) 8.12(22)
55 Provazník Dušan ADA7301 25.95 14. 25.95(14)

H45 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Kheil Radim PBM7301 745.47 1. 123.30( 1) 108.51( 1) 89.04( 3) 113.50( 1)100.88( 2)100.46( 2)106.50( P) 92.32( 2)
2 Kurečka Robert ABM7210 549.08 3. 76.96( 6) 21.78( 8) 89.33( 3) 59.62( 5) 84.70( 4) 79.78( 8) 73.90( 6) 84.79( 5)
3 Trš Lubomír PBM7302 532.16 2. 79.54( 5) 89.00( 2) 30.69(15) 77.67( 4) 46.32( 7) 74.54( 9) 0.00(13) 73.89( 9) 9.89(13) 91.20( 3)
4 Urválek Jiří TBM6107 515.13 1. 100.44( 2) 100.00( 1) 106.90( 1)102.36( 1)105.43( 1)
5 Toman Ondřej LBM7517 512.42 2. 89.66( 2) 76.56( 5) 78.83( 4) 93.10( 3) 92.22( 3) 82.05( 6)
6 Odehnal Luděk ADA7400 391.35 1. 108.62( 1) 97.78( 2) 95.98( 3) 88.97( 4)
7 Rajnoha Miroslav UBM7104 372.68 4. 60.38( 6) 57.32( 7) 87.49( 4) 80.28( 5) 87.21( 5)
8 Gryc Tomáš TBM6903 341.99 2. 97.36( 2) 48.86( P) 97.18( 3) 98.59( 2)
9 La Carbonara Claudio TBM7337 323.26 3. 69.47( 4) 89.56( 3) 46.18( P) 33.34(11) 84.71( 5)
10 Kycl Miroslav LBM7100 318.52 6. 71.85( 7) 59.11( 6) 66.56(11) 62.55( 9) 58.45( 8)
11 Jordanov Nikolaj VBM6501 298.32 3. 53.80(10) 94.02( 3) 85.43( 5) 65.07( 7)
12 Matuška Pavel RBK7001 288.91 3. 88.56( 3) 34.24(13) 61.18(13) 49.67( 9) 55.26(10)
13 Vostal Petr TBM7411 263.05 4. 81.44( 4) 81.42( 4) 37.58( P) 62.61(12)
14 Fiala Jan ZBM7205 255.36 1. 36.48( P) 102.40( 2) 116.48( 1)
15 Šilar Radek UBM7201 237.28 6. 78.22( 6) 40.59( 8) 57.81(10) 60.66( 7)
16 Korpas Jaroslav LBM6113 226.24 4. 54.22( 9) 81.49( 7) 90.53( 4)
17 Malý Martin TBM7610 209.14 6. 72.81( 6) 29.88( P) 48.79(10) 57.66( 9)
18 Svoboda Ladislav PBM7523 208.93 2. 93.40( 2) 85.68( 6) 29.85( P)
19 Pátek Richard PBM7609 198.45 4. 84.38( 6) 85.72( 4) 28.35( P)
20 Mokrý Jan ABM6611 193.69 6. 38.21(12) 81.83( 7) 73.65( 6)
21 Humlíček René UBM7101 191.30 2. 91.05( 3) 100.25( 2)
22 Jalový Vlastimil RBK6120 182.49 7. 53.55( 7) 60.22( 7) 68.72( 8)
23 Polouček Pavel ABM7100 167.14 7. 78.10( 7) 58.15( 8) 30.89( 9)
24 Florian Michal TBM6733 154.51 8. 53.27(11) 22.07( P) 79.17( 8)
25 Mudrák Pavel TBM6900 142.85 1. 122.44( 1) 20.41( P)
26 Dvořák Miloš BBM7300 141.42 11. 49.72(12) 16.21(11) 25.84(12) 49.65(11)
27 Tasler David ABM7105 128.53 6. 68.20( 6) 60.33(14)
28 Lička Lukáš VBM7301 110.42 1. 110.42( 1)
29 Fučík Karel VBM7246 108.56 1. 108.56( 1)
30 Mokrý Pavel ABM6801 106.58 5. 32.80(14) 73.78( 5)
31 Šňupárek Martin TBM7107 105.67 4. 90.57( 4) 15.10( P)
32 Otoupalík Jan TBM7123 96.66 5. 82.85( 5) 13.81( P)
33 Kunz Martin BBM7101 94.01 4. 94.01( 4)
34 Pulec Pavel VBM6201 87.03 3. 87.03( 3)
35 Mynář Martin ZBM7403 85.00 7. 12.14( P) 72.86( 7)
36 Dušek Vladimír TBM7400 78.95 10. 11.28( P) 67.67(10)
37 Jašek Milan TBM6201 78.65 11. 11.24( P) 67.41(11)
38 Zelený Pavel ZBM7302 72.32 5. 10.33( P) 61.99( 5)
39 Michalík Petr XBM7117 71.09 10. 71.09(10)
40 Humlíček Aleš SBK7539 64.19 8. 64.19( 8)
41 Urbánek Petr ZBM7303 53.48 10. 7.64( P) 18.28(16) 25.16(10) 2.40(15)
42 Provazník Dušan ADA7301 49.26 12. 49.26(12)
43 Kučera Viktor ZBM7608 14.65 8. 2.09( P) 12.56( 8)

H55 (započteno závodů:7)

H65 (započteno závodů:7)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
ZBM 2
ZBM 3
ADA 4
VBM 5
BBM 6
BBM 7
TBM 8
TBM 9
ABM 10
PBM 11
KON 12
1 Dufek Jan TBM4231 564.88 1. 84.57( 2) 100.00( 1)102.57( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 77.74( 2)
2 Bauer Emil VBM4410 390.97 1. 100.00( 1) 90.97( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Sladký Ivan PBM5513 326.83 2. 87.95( 5) 98.36( 2) 46.69( P) 93.83( 2)
4 Henek Milan RBK5307 291.11 1. 100.00( 1) 99.40( 2) 91.71( 2)
5 Šnyrch František ABM4902 277.65 1. 77.65( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
6 Truhlář Karel ADA5111 181.68 1. 100.00( 1) 81.68( 3)
7 Dokoupil Vladimír VBM4806 179.46 3. 98.03( 3) 81.43( 3)
8 Denemarek Oldřich BBM5100 95.67 4. 95.67( 4)
9 Věžník Antonín ADA5505 73.51 2. 73.51( 2)
10 Ptáček Ladislav BBM5300 19.93 6. 19.93( 6)