Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 9 závodech

Datum:
05.06.2021
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati VIC Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček OTK, GIG Ano Ano
2021-06-1212.06.2021 Oblastní mistrovství ve sprintu SKM Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček HLV, GIG Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček VIC Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati LCE Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C    

D10C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Slámová Emílie Inka LCE1253 1179.40 1. 200.00( 1)164.08( 3) 200.00( 1)186.99( 2) 195.18( 2)188.45( 2) 195.77( 2)200.00( 1)
2 Vlčková Alžběta VIC1351 1034.24 1. 183.74( 3)200.00( 1)104.48( 4)192.50( 2)200.00( 1)153.52( 4)
3 Štěpánková Adéla KVS1250 986.36 2. 192.95( 2)157.27( 2) 148.10( 3)177.50( 3)182.17( 4)128.37( 5)
4 Brázdilová Kristýna HLV1154 943.43 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)174.86( 5)168.57( 2)
5 Svobodová Natálie TZL1251 887.44 1. 157.59( 3)200.00( 1)177.32( 4)191.90( 3)160.63( 3)

D12C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Mašláňová Ema TZL0955 1269.28 1. 210.86( 1)216.41( 1)204.29( 2) 213.88( 1)208.64( 1)203.52( 1) 211.55( P)196.42( 3) 207.94( 1)
2 Řezníčková Klára TZL0959 1220.22 1. 211.01( 2)206.19( 1)188.29( 3) 199.50( 2)203.37( P)203.53( 1)196.62( 2)
3 Kundratová Eva TZL0950 1180.16 1. 198.01( 2)134.57( 6) 187.04( 4)147.31(12) 152.96( 6) 196.98( 3)211.50( 1)200.05( 2)186.58( 4)
4 Vlčková Markéta VIC0951 1175.06 2. 167.15( 5) 172.57( 3) 189.53( 3)197.83( 2)201.02( 2)192.29( 5)198.95( 2)172.04( 6) 195.44( 3)
5 Kubíčková Lucie VIC0952 1107.48 4. 163.92( 6) 91.29( 9) 172.87( 6)153.91(10) 175.37( 5)193.30( 4)186.70( 4)195.72( 4)183.52( 5)
6 Štěpánková Anna KVS0952 1085.25 3. 191.13( 3)135.44( 5) 185.58( 5)169.15( 6) 175.64( 4)163.48( 9) 184.97( 5)176.02( 5)171.91( 7)
7 Slámová Julie LCE1051 1055.51 3. 176.22( 4)139.72( 4) 150.51( 8) 178.27( 4)190.35( 3)178.73( 6) 155.01( 9)176.93( 6)
8 Klimešová Hana TZL0956 927.53 7. 136.08(11)100.79( 8) 145.54( 9) 68.69(16) 152.87( 7) 154.59( P)170.68( 7)167.77( 8)
9 Růžičková Žofie TZL0953 922.38 4. 155.40(10) 161.32( 7)178.27( 4)132.79( 9)140.87(12)153.73( P)
10 Myšáková Olga SKM1050 888.08 6. 168.33( 7)139.87( 8)158.96(10) 98.73( 6)167.61( 8)154.58( 9)
11 Héčová Kristýna TZL0957 819.64 7. 158.49( 7) 105.50(10) 107.79(15)124.00(10) 136.61( P)152.64(10)140.11(10)
12 Vyoralová Talma LCE0955 605.54 3. 150.08(11) 164.99( 7)189.55( 3) 100.92( P)
13 Novosadová Klára TZL0952 515.86 8. 157.87( 8) 156.03( 9) 85.98( P) 115.98(11)
14 Marková Tatiana VIC1060 441.48 8. 119.38(14) 165.48( 8) 156.62(11)
15 Kolaříková Erika SKM0951 427.78 8. 121.08(14)113.78(11) 59.42( 8)133.50(11)
16 Kořenová Hana TZL1050 360.22 7. 104.08( 7) 105.03(13) 60.04( P) 91.07(12)
17 Mojžíšová Kristýna VIC0954 322.38 7. 157.39( 9) 164.99( 7)
18 Poslušná Katka TZL1051 267.24 7. 140.22(13) 66.53(12) 60.49( 7)
19 Palasová Barbora TZL1052 208.48 11. 68.66(16) 105.07(11) 34.75( P)
20 Pozlovská Eliška TZL0954 159.76 12. 133.13(12) 26.63( P)
21 Rusková Melanie VIC0955 155.74 14. 90.58(15) 65.16(14)
22 Vyoralová Šárka VIC0950 145.90 13. 121.58(13) 24.32( P)
23 Gogelová Martina TZL0958 84.70 12. 70.58(12) 14.12( P)
24 Divilová Regina LCE0952 6.35 17. 5.29(17) 1.06( P)

D14C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Sedláčková Klára LCE0854 1248.48 1. 210.29( 1)212.92( 1)206.65( 2)205.96( 1)200.00( 1) 212.66( 1) 164.49( 8)
2 Lázničková Alžběta TZL0858 1165.54 2. 195.61( 2)192.21( 3)173.89( 5) 192.98( 3)194.60( 2)193.76( 3)196.38( 3)
3 Fišerová Markéta TZL0851 1150.06 1. 188.25( 4)194.87( 2)212.50( 1) 159.34( 5)200.00( 1)195.10( 4)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 1124.85 2. 130.39( 8) 187.61( 4)175.71( 4)171.33( 5) 198.32( 2)192.73( 3)143.60( 4) 199.15( 2)
5 Hubáčková Sabina LCE0851 1007.38 1. 194.11( 3) 201.70( 2) 208.70( 1) 198.40( 2)204.47( 1)
6 Entová Kateřina TZL0751 890.47 2. 180.85( 3)176.05( 4)196.38( 2) 148.41( P) 188.78( 5)
7 Kovalčíková Nela TZL0757 843.43 3. 170.06( 5) 192.34( 3) 159.49( 6)140.57( P) 180.97( 6)
8 Špaňhelová Jana VIC0888 780.32 3. 154.43( 6) 69.02( 8)193.13( 3)188.83( 4)174.91( 4)
9 Lorencová Anna TZL0756 719.05 5. 148.27( 7)153.75( 5)142.74( 7) 154.45( 7)119.84( P)
10 Kopečková Viktorie TZL0853 617.11 5. 124.33( 9)144.47( 6) 121.69(10)102.85( P)123.77( 5)
11 Poslušná Jitka TZL0752 521.30 4. 106.86( 7)151.81( 4) 118.24( 6) 144.39(10)
12 Buksová Karolína SKM0850 481.51 5. 0.00(11) 80.25( P) 80.25( P)172.08( 5) 148.93( 9)
13 Halová Kateřina VIC0860 461.26 6. 25.10(10) 131.33( 6) 133.10( 9) 171.73( 7)
14 Marková Michaela VIC0850 375.47 6. 62.58( P) 148.99( 6) 53.92( 9) 109.98(11)
15 Škodová Štěpánka LCE0852 158.92 8. 135.77( 8) 23.15(11)

D16C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 600.00 1. 87.88( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 73.74( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Ošmerová Tereza SKM0550 562.00 1. 80.16( 3) 93.67( P)100.00( 1) 93.67( P) 100.00( 1) 94.50( 2)
3 Matochová Adéla TZL0552 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)

D18C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Hubáčková Dagmar LCE0351 240.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 40.00( P)
2 Mudráková Eliška LCE0352 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)

D20C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Sadílková Iva VIC0151 150.00 1. 25.00( P) 25.00( P) 100.00( 1)
2 Olbortová Kristýna TZL0259 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)

D35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Dittrichová Andrea SKM7750 630.34 1. 98.91( 2) 105.06( P)108.77( 1)105.06( P)102.88( 1)100.00( 1) 108.57( 1)
2 Kočová Eva TZL7550 554.93 2. 64.19( 9) 91.26( 4) 96.42( 2) 71.67( 5) 95.07( 2) 79.15( 6) 92.49( P) 85.06( 5) 94.63( 3)
3 Pavlicová Anna KVS7360 553.68 1. 85.17( 5) 86.70( 6) 97.79( 2)100.00( 1) 95.42( 3) 88.60( 4)
4 Linhartová Martina GIG7750 504.91 2. 72.06( 9) 96.24( 3) 84.15( P) 86.69( 4) 68.96( 7) 96.81( 2)
5 Slámová Alena LCE8253 419.38 5. 53.41(10) 73.49( 8) 79.08( 5) 72.58( 7) 70.92( 6) 69.90( P)
6 Kurfürstová Irena TZL8053 417.65 4. 76.93( 8) 88.98( 5) 94.94( 4) 69.61( P) 87.19( 5)
7 Batani Hana TZL7351 380.69 1. 104.45( 1)108.52( 1) 63.45( P)104.27( 1)
8 Kundratová Jana TZL7350 370.27 3. 6.44(12) 56.49(12) 79.89( 4) 81.85( 3) 83.89( 5) 61.71( P)
9 Drábková Kateřina HLV8451 339.55 4. 41.24(11) 74.22( 7) 39.38( 8) 56.59( P) 56.45( 4) 71.67( 6)
10 Podmolíková Dagmar TZL7155 331.98 3. 93.13( 3) 92.57( 3) 55.33( P) 90.95( 4)
11 Hubáčková Dagmar LCE6569 251.24 1. 107.34( 1) 102.03( 2) 41.87( P)
12 Honnerová Blanka TZL8052 219.28 3. 89.29( 4) 93.44( 3) 36.55( P)
13 Slováčková Věra TZL8181 215.90 2. 79.62( 6) 35.98( P)100.30( 2)
14 Muchová Barbora KVS8550 172.59 3. 78.01( 7) 37.30( 9) 57.28( 3)
15 Mikulčíková Irena KVS7750 171.75 6. 0.00(13) 62.75(11) 57.67( 6) 51.33( 8)
16 Chromčáková Jitka JZL7850 124.04 7. 68.54(10) 55.50( 7)
17 Mašláňová Hana TZL7979 122.89 2. 102.41( 2) 20.48( P)
18 Vavrysová Iva LCE6359 114.11 3. 95.09( 3) 19.02( P)
19 Marková Pavla VIC7857 90.42 7. 15.07( P) 0.00( 9) 15.07( P) 60.28( 7)
20 Špaňhelová Lenka VIC7753 78.05 7. 13.01( P) 11.38( 7) 13.01( P) 40.65( 9)
21 Smětáková Ivana HLV8153 77.50 8. 12.92( P) 64.58( 8)
22 Pinďáková Veronika KVS7850 66.28 6. 26.67( 6) 39.61(10)
23 Šidlová Klára TZL8250 59.54 2. 59.54( 2)
24 Sedláčková Jana HLV7060 59.21 13. 49.34(13) 9.87( P)
25 Sedláčková Dagmar KVS7351 47.64 4. 1.34( 8) 46.30( 4)

D45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 651.70 1. 103.46( 1)101.23( 2) 109.14( 1)100.00( 1) 110.83( 1)118.42( 1)108.62( P)
2 Vavrysová Iva LCE6359 488.32 1. 102.82( 2)108.05( 1)100.00( 1) 96.06( 2) 81.39( P)
3 Mičíková Lada SKM7250 423.18 3. 70.53( P) 51.00( 4) 70.53( P) 80.82( 3) 73.89( 6) 76.41( 4)
4 Sadílková Lenka VIC7055 405.13 1. 67.52( P) 90.72( 3) 67.52( P) 79.37( 5) 100.00( 1)
5 Hájová Jana TZL6051 346.22 1. 93.72( 3) 94.80( 3) 100.00( 1) 57.70( P)
6 Lázničková Marcela TZL6751 321.61 3. 67.95( 6) 55.17( 4) 18.57( 4) 0.00( 8) 53.60( P) 47.34( 6) 78.98( 3)
7 Pěčková Monika SKM7350 319.60 3. 0.00( 8) 27.26( 5) 53.27( P) 46.26( 5) 53.27( P) 90.50( 3) 49.04( 5)
8 Ferdusová Eva LCE6461 315.34 2. 85.30( 4) 93.32( 2) 84.16( 4) 52.56( P)
9 Sedláčková Jana HLV7060 177.31 2. 67.29( 2) 29.55( P) 34.26( 2) 46.21( 7)
10 Mudráková Tereza LCE7252 161.60 2. 40.09( 6) 94.58( 2) 26.93( P)
11 Vrubelová Jana TZL7352 159.18 3. 76.11( 5) 56.54( 3) 26.53( P)
12 Sedláčková Dagmar KVS7351 108.62 2. 26.43( 8) 82.19( 2)
13 Kundratová Jana TZL7350 107.76 3. 2.80( 5) 17.96( P) 87.00( 3)
14 Pavlicová Anna KVS7360 98.67 2. 98.67( 2)
15 Blank Radka SKM7351 92.99 4. 0.00( 9) 14.22( 6) 15.50( P) 0.00( 7) 15.50( P) 47.77( 4)
16 Vavrysová Lenka LCE7451 64.82 7. 54.02( 7) 10.80( P)
17 Janků Kateřina KVS7450 36.05 7. 36.05( 7)

D55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Cahlová Slávka LCE5451 416.84 2. 72.68( 4) 85.86( 2) 89.69( 2) 99.14( 2) 69.47( P)
2 Ferdusová Eva LCE6461 377.51 1. 99.68( 2)100.00( 1) 114.91( 1) 62.92( P)
3 Vlažná Mirka LCE5852 340.27 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 83.56( 4) 56.71( P)
4 Jelínková Dagmar TZL5757 337.78 1. 22.95( 4) 100.00( 1) 56.30( P) 58.53( 6)100.00( 1)
5 Slezáková Jitka LCE6351 295.14 1. 84.60( 2)100.00( 1) 61.35( 5) 49.19( P)
6 Krejčíková Monika TZL6262 192.43 3. 74.41( 3) 32.07( P) 85.95( 3)
7 Žaludková Miroslava TZL5954 149.20 3. 50.43( 3) 73.90( 3) 24.87( P)

D65C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Horynová Eva TZL5254 594.98 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 94.98( 2)100.00( 1)
2 Volencová Ivana OTK5250 456.17 1. 93.94( 2) 76.03( P) 0.00( 2) 51.05( 2) 68.50( 4) 66.65( 2)100.00( 1)
3 Stackeová Anna LCE5551 240.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 40.00( P)
4 Hrbasová Jana KVS5551 70.34 3. 70.34( 3)

H10C (započteno závodů:6)

H12C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Pekárek David TZL1000 1263.29 1. 222.78( 1)208.36( 1)209.91( 2)178.40( 3) 180.60( 3) 203.30( 2)210.55( P)208.39( 2)184.55( 3)
2 Dittrich Matouš SKM1000 1255.18 1. 205.64( 2)215.67( 1)211.37( 1)209.97( 1)207.51( 1) 205.02( 2)
3 Mašláň Prokop TZL1005 1072.05 1. 188.82( 2) 174.42( 3)154.09( 7) 189.19( 3)232.05( 1)133.48( 9) 58.68(12)
4 Fišer Petr TZL1004 1057.38 2. 188.39( 3)182.42( 4)155.61( 4) 185.93( 2)181.94( 3)163.09( 4)
5 Slováček Ondřej TZL0902 1007.71 1. 210.22( 2)209.43( 2) 167.95( P)209.68( 1)210.43( 1)
6 Černoch Jakub SKM1002 980.18 4. 56.64(11) 163.36( P)165.43( 4)154.56( 5)161.17( 6)155.14( 6)180.52( 4)
7 Lunga Viktor TZL1007 891.32 4. 163.57( 6) 159.56( 6)161.80( 4)186.63( 4)148.55( P) 71.21(11)
8 Michalica Štěpán LCE0904 828.13 3. 142.04( 5) 74.32(11) 67.79( 6) 151.28( 8)182.02( 3)143.87( 7)134.60( 7)
9 Rose Ondřej SKM0900 762.01 5. 39.14(12)147.88( 5)141.30(10)127.00( P) 161.55( 5)145.14( 6)
10 Kusák Alexander TZL0900 742.87 5. 109.46( 8) 84.57( 8) 103.44( 9) 92.09(12) 171.43( 5)166.64( 5) 99.81(11) 82.35( 8)
11 Stacke Jan LCE1001 692.15 6. 95.33( 9)120.84( 6)126.34( 7) 128.02(10) 106.26(10)115.36( P)
12 Zdráhal Matěj TZL0906 655.67 5. 174.48( 5) 49.86(11)136.80( 6) 139.01( 9)109.28( P) 46.24(14)
13 Koč Juraj TZL1006 597.27 4. 87.60( 7) 86.03(13) 25.67( 9) 156.59( 7)179.67( 4) 35.42(15) 51.96(13)
14 Honner Tomáš TZL1001 503.03 4. 187.80( 4) 160.06( 6)155.17( 5)
15 Hustý Matěj TZL0903 400.04 8. 69.04(10)112.84( 8)151.49( 8) 66.67( P)
16 Mudrák Matouš LCE0901 392.90 3. 186.00( 3) 141.42( 8) 65.48( P)
17 Brázdil Lukáš HLV0905 353.18 8. 148.80( 9) 26.12( 8) 99.42(12) 78.84( 9)
18 Fuksa Antonín HLV1008 297.53 9. 95.22(10) 77.35( 9) 124.96(11)
19 Spitzer Jiří KVS1004 211.52 7. 122.19( 7) 0.00(14) 89.33(10)
20 Hubáček Marián LCE1111 164.75 5. 164.75( 5)
21 Sedláček Matěj HLV1000 160.50 7. 0.00(15) 0.00(12) 70.65(14) 54.87( 7) 34.98(11) 0.00(16) 0.00(16)
22 Zicha Lukáš TZL0905 122.53 13. 20.42( P) 67.61(13) 34.50(15)
23 Kubáček Vlastimil TZL0907 91.72 10. 15.29( P) 76.43(10)
24 Zicha Ondřej TZL0904 57.60 14. 9.60( P) 48.00(14)
25 Kroutil Matěj HLV1010 49.87 12. 20.90(12) 20.66(13) 8.31( P)

H14C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Pěček Jakub SKM0700 1195.50 1. 196.15( 2)209.31( 1)198.46( 4)192.76( 3) 203.77( 1)190.38( 5) 193.57( 3)194.24( 3)
2 Stacke Václav LCE0703 1194.45 1. 188.39( 4) 192.72( 4)201.16( 1)186.25( 5) 203.60( 1)202.77( 2) 189.08( 4)205.12( 1)
3 Pernička Martin TZL0800 1184.89 2. 193.49( 3)185.96( 8) 199.36( 3)179.26( 7) 201.66( 2)193.45( 3)197.48( P)199.45( 2)185.70( 4)
4 Kundrata Vít TZL0700 1138.52 2. 180.42( 7)197.21( 2)179.12( 9)199.45( 2)171.94( 7) 186.29( 5)196.03( 3)
5 Jahudka Tomáš TZL0815 1101.24 4. 168.45(10) 179.76(10)184.07( 6)184.55( 6)164.94( 8) 192.45( 4)189.52( 6)170.89( 6)167.83(10)
6 Pavlík Adam TZL0810 1084.54 5. 183.87( 5)181.23( 9)183.28( 7)156.39(11) 160.19( 9) 186.29( 5)171.77( 8)168.34( 9) 178.10( 6)
7 Mikláš Matěj TZL0704 1081.22 5. 174.92( 9)191.68( 5)179.91( 8)163.50( 9) 175.29( 6) 180.20( P) 179.22( 5)
8 Hozík Štěpán TZL0806 1080.02 3. 121.09(15) 193.48( 3)185.53( 5)161.13(10)189.21( 4) 180.78( 7)169.89( 8)
9 Linhart Jakub TZL0813 1066.19 5. 181.66( 6)186.86( 6)170.24(12) 177.70( P)180.61( 5)169.12( 9)
10 Václavík Vojtěch TZL0711 1065.34 4. 143.51(12) 153.14(16) 170.46(11) 191.97( 4)179.10( 5)176.80( 8)171.59( 9)170.89( 6)174.99( 7)
11 Valla Jakub TZL0710 1017.07 2. 176.07( 8)174.56(11)158.10(16)143.37(13)118.26(11) 136.85(13) 197.57( 2) 167.40(11)
12 Vlček Tomáš VIC0713 1016.54 1. 207.79( 1)194.74( 3) 206.40( 1)206.98( 1)200.63( 2)
13 Linhart Adam TZL0814 987.71 8. 168.28(11)169.74(12)164.28(15) 137.35(12) 164.62( P)149.25(10)171.54( 8)
14 Veselý Štěpán VIC0712 967.47 1. 210.37( 1)186.62( 7)199.48( 2) 178.80( 7)192.20( 4)
15 Čuda Ondřej TZL0816 946.64 8. 128.71(13) 142.70(17)166.08(14)171.59( 8)127.67(10) 169.98(10)141.15(11)139.33(11) 155.14(14)
16 Minařík Petr TZL0709 929.21 9. 95.30(16) 169.13(14)152.36(17) 92.76(15) 176.30( 9)154.87( P)118.39(12)158.16(13)
17 Petrla Michal TZL0708 793.84 10. 160.09(15)174.63(10)144.77(12) 155.16(10) 159.19(12)
18 Sikora Jan TZL0707 407.08 13. 169.22(13)170.01(13) 67.85( P)
19 Kužela Michal TZL0713 311.83 11. 151.00(11)130.27(12) 30.56(17)
20 Přibík Martin TZL0807 248.26 13. 109.55(18) 83.74(16) 54.97(13) 0.00(19)
21 Vystrčil Vojtěch TZL0819 236.50 14. 103.65(14) 132.85(14)
22 Křížka Martin VIC0802 230.82 12. 57.20(18) 11.96(20) 64.72(16) 96.94(12)
23 Krajča Petr LCE0805 227.70 15. 65.80(17) 24.81(17) 137.09(15)
24 Hala Zdeněk VIC0801 175.60 15. 29.27( P) 53.43(19) 92.90(15)
25 Máčalík Martin LCE0705 146.42 14. 122.02(14) 24.40( P)
26 Bartoš Ondřej TZL0818 79.46 16. 13.24( P) 66.22(16)
27 Honner Jaroslav TZL0701 63.59 19. 52.99(19) 10.60( P)
28 Novotný Miloš TZL0702 12.01 18. 2.00( P) 10.01(18)

H16C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Mudrák Šimon LCE0601 550.91 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 50.91( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Strakoš Ondřej TZL0601 531.47 1. 100.00( 1) 66.32( 2) 90.75( 2) 74.58( 3)100.00( 1) 88.58( P) 70.96( 4) 77.56( 3)
3 Špaňhel Petr VIC0610 524.93 1. 74.12( 4) 76.75( 2) 95.07( 2) 95.82( 2)100.00( 1) 73.35( 3) 83.17( 2)
4 Hala Jaromír VIC0606 254.61 1. 90.92( 2) 100.00( 1) 63.69( 4)
5 Palas Jan TZL0507 172.15 3. 90.86( 3) 52.60( 4) 28.69( P)
6 Švestka Štěpán KVS0600 122.76 3. 36.81( 5) 0.00( 3) 52.69( 3) 0.00( 5) 33.26( 5)
7 Čepický Šimon TZL0606 101.83 2. 16.97( P) 84.86( 2)

H18C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Veselý Jonáš VIC0411 580.74 1. 100.00( 1) 80.74( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Graubner Tadeáš TZL0407 494.42 1. 100.00( 1)100.00( 1) 53.60( 3) 74.23( 2) 41.96( 3) 82.40( P) 84.19( 2)
3 Zácha David SKM0400 268.14 1. 44.69( P) 44.69( P) 78.76( 2) 100.00( 1)
4 Novosad Pavel TZL0404 120.00 1. 100.00( 1) 20.00( P)

H20C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Blank Noah SKM0201 281.92 1. 87.94( 2) 46.99( P) 46.99( P) 100.00( 1)
2 Kundrata Jan TZL0203 240.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 40.00( P)

H35C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Dittrich Pavel SKM7501 615.31 1. 102.55( P) 98.83( 2)102.55( P)104.98( 1)103.23( 1) 103.17( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 597.35 1. 91.27( 3) 98.91( 2) 94.54( 3) 97.77( 3)105.52( 1)101.05( 2) 99.56( P)
3 Mudrák Stanislav LCE6701 570.73 2. 96.21( 4)100.59( 2) 90.25( 5) 93.96( 3) 94.60( 4) 95.12( P)
4 Sadílek Ondřej OTK7300 539.49 3. 91.58( 4) 93.68( 3) 87.09( 6) 96.75( 3) 87.27( 6) 83.12( 8)
5 Vlček Roman SKM7000 517.37 4. 81.56( 4) 87.59( 5) 86.23( P) 65.02(13) 86.23( P) 56.87(11) 90.28( 5) 85.48( 7)
6 Vintr Radek TZL7701 498.65 4. 47.39(13) 93.85( 4) 61.88(16) 80.54( 6) 88.84( 4) 83.11( P) 69.20(13) 83.11( P)
7 Pěček Martin SKM7301 494.05 4. 78.31( 7) 82.34( P) 76.71( 9) 82.34( P) 89.27( 4) 85.08( 7)
8 Pěček Vítězslav SKM7104 480.73 4. 38.37(12) 61.04( 8) 80.12( P) 60.78(17) 80.12( P) 80.98( 8) 69.84( 7) 77.87(10) 91.80( 4)
9 Sláma Lumír LCE8103 479.04 5. 80.75( 5) 48.56(12) 89.85( 5) 58.83(18) 76.73( 7) 50.65(13) 81.30( 6) 70.57(12) 79.84( P)
10 Švestka Vítězslav KVS7301 464.30 1. 80.40( 6) 97.93( 3)104.88( 1) 79.62( 8)101.47( 2)
11 Vlček Jiří VIC7700 463.86 2. 77.31( P) 64.54(14)100.81( 2) 82.86( 5) 63.15(14) 75.19(11)
12 Sedláček Jaroslav HLV6404 420.73 8. 58.71( 9) 77.46( 8) 70.12( P) 76.32( 9) 68.76(10) 69.36(12)
13 Pavlica Jiří KVS7501 402.92 7. 45.89(10) 53.73(11) 82.63( 7) 63.17(15) 76.46( 8) 62.16(15) 64.77(14)
14 Kusák Ivan TZL6502 371.32 6. 86.06( 6) 70.63(10) 75.31( 9) 61.89( P) 77.43(11)
15 Kubíček Petr VIC7801 369.82 8. 61.64( P) 55.59(10) 36.10(12) 50.64(19) 70.63(10) 61.64( P) 63.85( 8) 56.47(16)
16 Zicha Jiří LCE7708 351.55 2. 94.75( 2) 100.02( 2) 98.19( 2) 58.59( P)
17 Rytíř Michal SKM7325 340.96 7. 56.83( P) 66.13(12) 56.83( P) 81.85( 7) 79.32(10)
18 Novosad Pavel TZL7401 291.40 6. 70.00( 8) 84.50( 6) 48.57( P) 88.33( 6)
19 Sadílek Martin VIC6901 273.83 1. 45.64( P)103.15( 1) 45.64( P) 79.40( 9)
20 Šidla Jan TZL6808 263.33 1. 113.98( 1) 43.89( P)105.46( 1)
21 Marek Martin VIC7624 260.69 3. 43.45( P) 78.43( 8) 43.45( P) 95.36( 3)
22 Hala Miroslav VIC7601 201.97 11. 33.66( P) 25.54(15) 48.39(11) 33.66( P) 60.72(15)
23 Černoch Karel TZL6835 201.43 4. 80.91( 7) 86.95( 4) 33.57( P)
24 Mašláň Jakub TZL7801 183.31 6. 68.96( 7) 83.80( 6) 30.55( P)
25 Schäfer Michal TZL6304 177.28 9. 68.34(11) 29.55( P) 79.39( 9)
26 Hrbáček Tomáš LCE7702 160.36 9. 76.49( 9) 50.22(14) 6.92(16) 26.73( P)
27 Lanc Marian TZL5806 154.15 9. 52.95( 9) 75.51(10) 25.69( P)
28 Špaňhel Zdeněk VIC7631 146.03 11. 24.34( P) 11.43(21) 34.04(11) 24.34( P) 51.88(19)
29 Pavlas Radek TZL8503 133.67 13. 46.41(14) 22.28( P) 64.98(13)
30 Měrka Roman VIC8308 131.12 5. 42.61(11) 88.51( 5)
31 Pekárek Evžen TZL7007 124.07 1. 103.39( 1) 20.68( P)
32 Honner Jaroslav TZL7803 115.62 3. 19.27( P) 96.35( 3)
33 Müller Libor OTK7201 108.72 5. 18.12( P) 90.60( 5)
34 Slezák Libor LCE6207 96.86 5. 80.72( 5) 16.14( P)
35 Zentrich David OTK7101 67.61 17. 11.27( P) 56.34(17)
36 Novotný Marek TZL7301 65.88 12. 0.00(22) 0.00(12) 10.98( P) 54.90(18)
37 Jelínek Vít TZL5102 64.06 12. 53.38(12) 10.68( P)
38 Slováček Rudolf TZL5402 52.64 20. 43.87(20) 8.77( P)
39 Přibík Václav TZL7802 5.37 15. 0.00(16) 1.35(15) 4.02(20)

H45C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Šuráň René LCE7034 556.09 1. 96.47( 2) 90.35( 3) 90.39( 3)100.00( 1) 69.71( 2) 86.20( 2) 92.68( P)
2 Škoda František LCE7439 511.37 1. 110.95( 1)108.77( 1)106.42( 1) 100.00( 1) 85.23( P)
3 Láznička Libor TZL6701 490.97 1. 55.85(10) 77.66( 5) 79.93( 4) 72.83( 3) 81.83( P) 74.43( 5)104.29( 1)
4 Fišer Petr GIG7502 444.30 1. 92.57( 3) 74.05( P) 74.05( P) 100.00( 1)103.63( 2)
5 Jelínek Vít TZL5102 407.96 3. 59.11( 9) 58.47( 7) 71.22( 5) 57.78( 4) 67.99( P) 93.39( 3)
6 Strakoš Bohumil TZL6345 304.82 2. 81.34( 4) 50.80( P) 70.36( 6)102.32( 2)
7 Sadílek Ondřej OTK7300 295.32 2. 91.25( 4)100.88( 2)103.19( 2)
8 Zentrich David OTK7101 214.16 2. 86.58( 5) 35.69( P) 91.89( 2)
9 Furmánek Zdeněk KVS7400 200.01 6. 22.95(13) 25.48( 8) 69.39( 6) 82.19( 6)
10 Černoch Karel TZL6835 190.01 3. 72.18( 6) 31.67( P) 86.16( 3)
11 Šiška Oto OTK7202 185.98 3. 68.68( 7) 67.62( 6) 49.68( 3)
12 Müller Libor OTK7201 175.70 4. 68.08( 8) 29.28( P) 78.34( 4)
13 Slováček Rudolf TZL5402 148.31 5. 33.57(11) 24.72( P) 90.02( 5)
14 Podmolík Tomáš TZL6915 132.26 1. 22.04( P)110.22( 1)
15 Štípek Rostislav TZL5702 110.03 4. 18.34( P) 91.69( 4)
16 Sedláček Jaroslav HLV6404 74.78 7. 12.46( P) 62.32( 7)
17 Špaňhel Zdeněk VIC7631 56.09 4. 9.35( P) 9.35( P) 37.39( 4)
18 Krejčík Zbyněk TZL5704 48.26 9. 23.39(12) 16.83( 9) 8.04( P)

H55C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Plášek Martin LCE6118 600.88 1. 100.73( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.15( P)
2 Slezák Libor LCE6207 451.48 2. 97.03( 4) 97.64( 2) 84.24( 3) 97.32( 2) 75.25( P)
3 Tomášek Pavel OTK5800 394.96 2. 62.59( 6) 65.83( P) 67.56( 2) 57.79( 3) 83.60( 2) 57.59( 3)
4 Janků Josef KVS6200 313.83 2. 53.44( 7) 84.73( 3) 88.13( 2) 87.53( 2)
5 Peška Antonín HLV4801 289.13 2. 48.19( P) 89.06( 2) 75.54( 3) 76.34( 3)
6 Kusbach Antonín TZL5800 241.82 1. 101.52( 1)100.00( 1) 40.30( P)
7 Vrubel Karel TZL6401 237.30 1. 97.75( 3) 100.00( 1) 39.55( P)
8 Kaloč Vítězslav KVS5904 159.54 1. 59.54( 4) 0.00( 4) 100.00( 1)
9 Krajča Pavel OTK5700 89.28 5. 74.40( 5) 14.88( P)
10 Černík Milan KVS6501 80.84 4. 80.84( 4)
11 Štípek Rostislav TZL5702 75.58 4. 62.98( 4) 12.60( P)
12 Štěpáník Otakar OTK5707 33.85 4. 5.64( P) 28.21( 4)
13 Šidla Antonín OTK4601 19.39 4. 19.39( 4)

H65C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Peška Antonín HLV4801 580.62 1. 99.58( 2)100.00( 1) 78.26( 2) 96.77( P) 100.00( 1)106.01( 1)
2 Šidla Antonín OTK4601 402.62 1. 74.67( 3) 75.19( 2) 100.00( 1) 69.14( 2) 83.62( 4)
3 Chromčák František JZL5201 342.21 1. 33.94( 5) 36.95( 3)100.00( 1) 59.34( 2) 64.66( 3) 47.32( 6)
4 Hrbas Vladimír KVS5301 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Jelínek Petr TZL4902 185.93 2. 88.75( 2) 97.18( 2)
6 Wiedermann Jaroslav SKM4905 104.01 1. 4.01( 4) 100.00( 1)
7 Láznička Alois TZL3613 96.81 3. 96.81( 3)
8 Polínek Jaroslav OTK5300 73.14 4. 60.95( 4) 12.19( P)
9 Hauerland Jaroslav LCE5501 53.76 5. 53.76( 5)

H70C (započteno závodů:6)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
OTK+GIG 2
SKM 3
HLV+GIG 4
SKM 5
VIC 6
TZL 7
ABM 8
LCE 9
1 Láznička Alois TZL3613 489.17 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 89.17( 2)
2 Jelínek Petr TZL4902 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)