Logo

Výsledky závodu: Pražský žebříček - podzim 2021 - stav po 8 závodech

Datum:
11.09.2021
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček DOR Ano Ano
2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček RIC Ano Ano
2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     H10     H12     H14     H16     H18    

D10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Rodová Anežka VSP1152 1048.35 1. 190.37( 3) 199.97( 2) 208.72( 1)213.67( 1)206.02( 1)219.97( 1)192.52( 4)
2 Šubrtová Barbora TAP1150 1035.24 1. 216.07( 1)204.33( 1)201.34( 2)202.45( 2) 198.95( 2) 185.60( 5) 211.05( 1)
3 Súkupová Sára PGP1151 963.29 2. 190.04( 3)188.83( 3) 193.96( 2)195.03( 3)190.38( 2)193.88( 3)
4 Zavadilová Adéla VSP1153 959.21 2. 105.57( 8) 195.70( 3) 126.87( 8) 192.38( 3)187.08( 5)188.98( 4)195.07( 2)
5 Súkupová Anita PGP1352 871.42 3. 92.58(14) 162.69( 5)162.81( 8)181.88( 7)189.64( 3)174.40( 7)
6 Knýbelová Anna FSP1152 845.63 4. 178.73( 5)168.19( 7) 167.10( 4) 147.16(11) 153.21(10)178.40( 6)
7 Snížková Žofie DKP1151 835.26 4. 151.81( 6)183.88( 4)163.15( 8)129.04( 7) 174.18( 5)149.12(10) 144.97(11) 162.24( 9)
8 Ptáčková Lucie DKP1255 826.81 5. 139.18( 7) 130.41( 9) 186.27( 5)155.96( 6)170.04( 6) 171.26( 6)143.28(11)
9 Procházková Aneta DKP1153 787.62 2. 193.56( 2)146.35( 8)142.59( 9) 151.08( 9)154.04( 9) 86.05(13)
10 Pohlová Sandra TAP1151 781.69 4. 177.62( 6)118.67( 9)179.89( 4)123.71(14) 14.51(15) 181.80( 5)
11 Havlíková Tereza DKP1166 590.99 8. 115.11(10)100.53(10)175.31( 8) 52.34(13)147.70(10)
12 Havlíková Zuzana DKP1167 576.71 8. 101.42(11)116.43( 9)139.80(12)154.86( 8) 64.20(14)
13 Rakovcová Zuzana SCP1150 479.16 5. 176.57( 5)133.86(11) 168.73( 7)
14 Maroušková Julie DKP1256 459.33 4. 22.30(10)108.08(10)138.14(10) 190.81( 4)
15 Öner Eda VSP1154 454.58 6. 114.76(13) 183.06( 6)156.76( 7)
16 Šňupárková Barborka PGP1152 333.70 7. 170.60( 7) 163.10( 8)
17 Rypáčková Šárka TJP1151 208.62 1. 208.62( 1)
18 Tarešová Sofie DKP1165 207.33 12. 93.21(12)114.12(12)
19 Gregorová Magdalena DKP1158 204.18 6. 33.94( 9)170.24( 6)
20 Janečková Kristýna MFP1150 203.63 11. 78.65(11)124.98(13)
21 Jirásková Mia VSP1150 186.44 4. 186.44( 4)
22 Hrušková Gabriela PGP1150 182.24 4. 182.24( 4)
23 Jirásková Viola VSP1151 133.86 11. 133.86(11)
24 Levinská Sofie DKP1259 17.72 14. 17.72(14)

D12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Kučerová Kateřina VSP0950 B 999.22 2. 199.30( 2)196.89( 3) 199.22( 2)200.50( 2)196.69( 3) 200.96( 2)199.24( 3)
2 Bartoňová Elena FSP0953 B 997.52 1. 184.01( 4) 202.41( 1)184.35( 6) 189.80( 4)186.92( 7) 204.20( 1)201.41( 1)199.70( 2)
3 Vondráčková Jolana DKP1058 B 996.23 1. 187.49( 3) 194.99( 4) 203.97( 1)198.58( 3) 197.63( 3)201.06( 1)
4 Dvořáková Lucie PGP0956 B 965.56 2. 170.83( 7) 200.70( 2)190.17( 5)184.56( 5) 193.23( 5)195.26( 5)134.03(14) 186.20( 7)
5 Blahutová Lucie MFP0950 B 940.78 3. 195.19( 3)180.59( 8)179.71(10)195.39( 4)163.96(11) 189.90( 5)
6 Hrušková Gabriela PGP1150 B 920.03 4. 178.83( 9) 183.43( 7)197.21( 4) 194.99( 4)165.57(10)
7 Hlaváčková Lucie TAP1050 B 915.76 5. 134.61(10) 193.41( 5)180.18( 8)184.42( 6)185.82( 9)167.59(10) 169.07( 9) 171.93( 9)
8 Bartalošová Ada PGP1050 B 914.37 4. 173.94( 6) 179.42( 8)194.90( 4)128.97(14) 174.43(11) 174.29( 7)191.33( 4)
9 Ehlerová Michaela VSP1050 B 895.43 3. 168.08( 8)164.78(10) 196.81( 3)173.95(12)185.46( 6)171.13( 8)150.26(14)
10 Řehořková Ema DKP0956 B 856.87 1. 72.95(16) 107.05(14) 105.67(16) 200.91( 1)199.11( 2)185.07( 5)164.73(11)
11 Ptáčková Barbora DKP0954 845.41 7. 94.33(13) 180.14( 7)183.09( 7)160.62(11)185.96( 8) 132.48(15) 135.60(16)
12 Pompachová Natálie TAP0952 798.03 10. 41.51(18) 153.55(12)157.87(11)168.77(10)152.20(15) 153.01(15) 160.64(13)157.20(12)
13 Řepková Anna PGP1052 707.57 5. 176.04( 5) 171.62( 8)179.74( 6)180.17( 8)
14 Ryppelová Anna TAP0954 691.84 6. 162.89( 9) 177.33( 7)163.28(12)188.34( 6)
15 Lacinová Zuzana DKP1055 674.00 13. 62.16(17) 75.85(17)142.30(15)124.79(15)172.03(13)159.03(13)
16 Svatá Lucie PGP0952 673.89 6. 117.51(11)183.82( 6) 159.83(12) 95.49(19)117.24(17)
17 Vaněčková Anna TJP1050 589.05 9. 146.63( 9) 121.73(18)156.61(14)164.08(10)
18 Dlouhá Julie PGP1051 574.59 10. 79.11(15) 71.85(18)162.44(10) 98.44(17) 162.75(11)
19 Lenská Tereza DKP1054 564.04 9. 133.80(16) 123.24(17)167.96( 9) 139.04(15)
20 Geffertová Marta FSP1054 513.44 13. 129.89(13)101.35(19) 130.19(16)152.01(13)
21 Kopecká Marie VSP0951 458.05 9. 114.08(13) 175.92( 9)168.05(14)
22 Stará Magdalena FSP1051 456.86 12. 93.31(14) 145.04(12) 53.04(23) 111.49(18) 53.98(19)
23 Kubecová Markéta PGP0955 445.64 12. 99.54(12) 80.39(16)148.80(12) 69.03(20) 37.91(21) 47.88(20)
24 Mikovcová Lucie TAP1057 318.69 15. 95.82(15) 96.30(20)126.57(17)
25 Štěpánková Emma TAP0953 306.49 13. 49.58(19)147.83(13) 109.08(18)
26 Smutná Markéta DLP0950 282.81 16. 76.70(19) 126.89(16) 79.22(18)
27 Jirousová Edita TAP1056 264.53 14. 20.49(20)147.49(14) 63.33(21) 33.22(21)
28 Kubásková Nikola FSP1055 229.63 17. 124.21(17) 105.42(19)
29 Hrušková Tereza PGP0953 213.21 1. 213.21( 1)
30 Rodová Anežka VSP1152 203.69 1. 203.69( 1)
31 Chumová Adéla SLP0950 201.12 2. 201.12( 2)
32 Šubrtová Barbora TAP1150 192.27 6. 192.27( 6)
33 Buganová Petra PGP1053 160.44 11. 160.44(11)
34 Hercubová Dominika MKP0950 131.06 16. 131.06(16)
35 Blahůtová Alžběta MKP0951 129.36 17. 10.48(20) 118.88(17)
36 Uhlíková Augustina DKP1056 82.72 18. 82.72(18)
37 Horová Adéla TAP1058 58.19 22. 58.19(22)
38 Kuiper Jana Simona VSP0953 31.40 21. 0.00(21) 31.40(22)

D14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Malečková Pavlína VSP0855 B 1026.36 1. 195.23( 2) 203.25( 1)205.21( 1) 213.88( 1)198.97( 2)205.05( 1)
2 Baldrianová Eva VSP0751 B 1018.16 1. 211.99( 1)198.97( 2)200.29( 2) 202.63( 1) 204.28( 1)196.59( 3)
3 Hrušková Tereza PGP0953 B 986.32 2. 192.37( 5)188.46( 4) 200.66( 2)199.43( 2) 195.50( 4)198.36( 2)
4 Vondráčková Alžběta DKP0864 B 978.05 3. 184.58( 7) 196.11( 4) 192.71( 6)197.95( 3) 196.75( 3)194.53( 4)
5 Šimůnková Michaela TAP0851 B 940.63 3. 156.45( 7) 197.75( 3)184.58( 9)187.28( 5)190.92( 6)180.10( 7)
6 Nemšovská Magdalena VSP0853 B 927.14 4. 190.33( 4)153.84(15) 143.71(11) 185.75(11)189.39( 5)180.02( 7) 181.65( 6)
7 Bartalošová Anežka PGP0853 B 924.52 6. 186.52( 6)170.60( 8) 169.13( 6) 192.71( 6)188.77( 6) 181.94( 9)174.58(10)
8 Ehlerová Anna VSP0854 B 923.07 1. 159.48(13) 201.59( 1)180.02(13)190.42( 3)184.63( 7)166.41(11)
9 Gajdová Michaela VSP0752 B 922.97 4. 188.25( 5)174.35( 7)182.19( 5)195.20( 4)182.98(10) 164.43(12)
10 Hladíková Julie DKP0857 919.91 3. 192.78( 3)161.92(12) 179.86(12)194.37( 4) 190.98( 5)
11 Leinweberová Julie FSP0755 902.45 2. 154.21(15) 166.14(10) 179.50(13)177.99(14)195.70( 2)142.89(18) 183.12( 5)
12 Bublíková Klára TAP0752 901.33 4. 171.91(12)154.37(14) 150.19(10) 191.22( 8)182.43(11)188.44( 4)167.33(11)145.88(14)
13 Snížková Adéla DKP0850 883.66 7. 167.95(14)139.27(16) 156.45( 7) 186.75( 9)184.64( 8)177.12( 9)167.20(12)154.93(13)
14 Stará Barbora FSP0752 873.85 8. 172.99(10)165.67(11) 176.52(15)169.18(16)175.20(10)165.76(13) 179.96( 8)
15 Ellederová Eva TAP0860 866.58 8. 171.91(12)126.36(18) 152.38( 9) 173.11(16)171.65(15)177.93( 8)171.98(10)
16 Šilerová Petra DKP0760 821.42 9. 171.98(11)169.36( 9) 132.71(19) 160.50(17)174.51(11) 145.07(15)
17 Geffertová Agáta FSP0753 820.86 8. 116.43(17) 186.75( 9)182.12(12) 155.60(14)179.96( 8)
18 Lošťáková Ela PGP0957 755.25 3. 177.60( 9)197.78( 3)194.50( 3) 185.37( 6)
19 Fibírová Lucie FSP0777 749.47 5. 184.07( 8) 193.99( 5)187.11( 7) 184.30( 8)
20 Hüblová Agáta FSP0853 708.25 12. 137.87(16)125.71(19) 88.64(12) 93.62(18) 147.39(14)153.90(15)143.38(16)
21 Mušková Amálie Anna DKP0759 625.70 12. 42.46(20)109.24(21) 160.69(18) 159.87(12)153.44(16)
22 Zákoucká Barbora DKP0859 354.27 17. 126.48(17) 123.62(20) 104.17(19)
23 Zemanová Eliška DKP0862 261.82 17. 146.49(17)115.33(17)
24 Votruba Hana TAP0855 256.10 13. 22.37(13)163.17(17) 70.56(20)
25 Vondrová Eliška FSP0850 213.81 16. 106.07(18) 79.44(16) 28.30(22)
26 Gregorová Alice DKP0758 183.21 6. 183.21( 6)
27 Paldusová Nela PGP0855 177.09 14. 177.09(14)
28 Mikovcová Magdalena TAP0858 169.25 15. 27.95(23) 94.19(15) 47.11(21)
29 Kuželová Ela FSP0750 157.90 13. 157.90(13)
30 Stará Žofie FSP0851 145.60 19. 73.40(19) 72.20(19)
31 Zakouřilová Klára VSP0850 123.92 20. 123.92(20)
32 Reichelová Helena VSP0856 92.69 19. 92.69(19)
33 Lampová Amálie DKP0752 89.57 18. 89.57(18)
34 Ptáčková Hana PGP0750 37.70 22. 37.70(22)
35 Hynková Anna FSP0757 19.34 20. 19.34(20)

D16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Svobodová Adriana FSP0653 B 476.30 1. 95.32( 2) 65.12( 7) 99.65( 2) 85.83( 4) 88.77( 4)100.00( 1) 92.56( 5)
2 Gemperlová Eliška PGP0556 B 476.26 1. 92.23( 3) 85.17( 4) 105.59( 1) 66.06( 6) 98.86( 2) 94.41( 3)
3 Vozábalová Hana PGP0654 B 473.78 1. 78.80( 5) 88.77( 2) 101.10( 1)102.84( 1) 102.27( 2)
4 Sotonová Šárka TAP0655 B 385.70 3. 76.39( 6) 65.03( 3) 94.76( 3) 55.40( 7) 46.38( 6) 94.12( 4)
5 Večerková Ema DKP0657 B 367.32 4. 86.46( 4) 53.18( 8) 34.04( 4) 71.10( 5) 71.93( 5) 63.12( 5) 74.71( 4) 60.76(10)
6 Blahutová Martina MFP0550 297.09 1. 100.00( 1) 100.52( 2) 96.57( 2)
7 Pompachová Karolína TAP0652 286.29 3. 32.31( 5) 85.08( 4) 24.15(10) 85.84( 3) 58.91(11)
8 Dvořáková Veronika PGP0659 270.34 2. 93.39( 2) 98.38( 3) 78.57( 6)
9 Folprechtová Julie VSP0653 250.24 1. 73.02( 6) 73.90( 5)103.32( 1)
10 Měšťanová Tereza TAP0653 236.98 1. 112.45( 1)124.53( 1)
11 Chmelařová Romana PGP0553 155.79 3. 86.71( 3) 69.08( 9)
12 Horáčková Michaela DKP0551 98.31 3. 98.31( 3)
13 Pangrácová Anna MFP0650 98.18 6. 56.05( 6) 42.13( 9)
14 Tulachová Anna VSP0554 74.73 5. 74.73( 5)
15 Svobodová Julie FSP0651 73.99 7. 73.99( 7)
16 Maříková Alžběta FSP0650 69.87 8. 69.87( 8)
17 Švábová Alžběta TAP0657 58.11 7. 58.11( 7)
18 Šebánková Alžběta DLP0652 53.46 8. 53.46( 8)

D18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Řeháková Ludmila PGP0454 B 409.32 2. 43.50( 3) 43.52( 4) 94.32( 2) 71.33( 2) 69.93( 3) 77.36( 3) 96.38( 2)
2 Cincibusová Lenka FSP0450 B 298.26 1. 100.00( 1) 98.26( 2) 100.00( 1)
3 Nekvasilová Tereza DKP0459 B 287.89 1. 100.00( 1) 87.89( 3) 100.00( 1)
4 Szymanská Zuzana DKP0463 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Arnoštová Veronika VSP0450 192.78 1. 92.78( 2) 100.00( 1)
6 Čermáková Klára PGP0352 191.50 1. 100.00( 1) 91.50( 2)
7 Linhartová Anna TAP0450 69.63 2. 69.63( 2)
8 Kándlová Ema PGP0356 65.42 4. 65.42( 4)

H10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Kamenický Karel TAP1105 1027.30 1. 223.72( 1)206.96( 1)180.37( 5) 203.17( 2)202.05( 1) 186.52( 4) 191.40( 3)
2 Sedlák Václav DKP1105 1023.52 1. 191.40( 2) 198.72( 2) 199.65( 2)203.25( 1)198.40( 3) 209.99( 1)199.54( 2)211.09( 1)
3 Baldrian Josef VSP1100 987.59 1. 193.03( 3) 193.58( 3)199.56( 2)194.02( 3)202.92( 1)197.51( 2)
4 Jakubský Pavel TAP1109 802.94 4. 181.64( 4)148.14( 5) 164.05( 7)181.75( 6)127.36( 7)
5 Kužel Jonáš FSP1201 792.48 1. 115.15( 9)207.32( 1) 160.05( 6)167.99( 6) 141.97( 6)
6 Sedlář Prokop TAP1106 724.36 5. 0.00(10) 123.67( 8)178.66( 6) 137.72( 7)173.70( 5)110.61(11) 61.66(12)
7 Ptáček Ondřej DKP1204 679.79 7. 15.09( 8) 124.89( 7)166.97(10)108.91( 9) 117.97( 8) 146.44( 8)123.52( 8)
8 Míka Luboš DKP1101 612.12 4. 139.24( 5)190.47( 4) 121.37(10)161.04( 5)
9 Řehák Prokop PGP1203 568.49 6. 116.14( 6) 174.12( 9) 139.68(11)138.55( 9)
10 Benda Daniel PGP1100 545.15 2. 195.99( 2)170.82( 7)178.34( 4)
11 Balga Filip DKP1104 500.61 3. 184.88( 3)134.26( 6) 181.47( 4)
12 Míka Zbyněk DKP1301 444.82 7. 112.42( 7) 68.77(10)160.01( 8) 5.38(13) 98.24( 9)
13 Vyskočil Vilém DLP1102 418.36 8. 176.50( 8) 97.10(11) 144.76( 9)
14 Hladík Filip DKP1102 376.45 5. 190.01( 5) 186.44( 5)
15 Burgr Adam MKP1100 351.11 7. 115.83( 7) 91.55( 9)143.73(10)
16 Arnošt Daniel VSP1200 318.71 4. 144.55( 4)106.90(12) 67.26(11)
17 Janeček Tomáš DKP1206 281.89 3. 197.54( 3) 84.35(10)
18 Protiva Mikuláš TAP1100 268.69 5. 161.03( 5) 107.66(12)
19 Trávníček Jan DKP1109 224.83 7. 46.47(14)178.36( 7)
20 Matějovský Vojtěch DKP1209 216.51 8. 115.30( 8) 101.21(12)
21 Vydra Jonáš DKP1113 204.58 4. 175.56( 4) 29.02(13)
22 Bergl Jonáš TJP1100 194.32 3. 194.32( 3)
23 Hora Karel TAP1302 176.87 4. 176.87( 4)
24 Karban Ondřej DKP1100 166.90 11. 100.16(13) 66.74(11)
25 Červený Antonín DKP1211 141.75 6. 141.75( 6) 0.00(12)
26 Skripnik Kilián FSP1300 111.02 10. 111.02(10)
27 Svatý Filip PGP1101 107.65 11. 107.65(11)
28 Veselý Vilém PGP1201 99.94 10. 99.94(10)
29 Majer David DKP1203 22.63 12. 22.63(12)
30 Bartál Dan FSP1106 3.82 9. 3.82( 9) 0.00(14)

H12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Kučera Jakub VSP0900 B 1018.21 1. 194.79( 3)193.58( 3) 198.29( 3)209.00( 1)205.50( 1)210.63( 1)184.33( 4)
2 Bartoň Theodor FSP1100 B 991.84 1. 193.07( 4)175.88( 5) 201.46( 1)168.29( 8) 197.99( 2)195.70( 2)203.62( 1)
3 Novák Adam DLP0901 B 984.53 2. 199.18( 2)193.51( 6)189.17( 3) 196.51( 3)193.67( 3)201.66( 2)
4 Elleder Jan TAP1010 B 948.01 1. 179.61( 9)170.33( 6) 203.16( 1)193.58( 5)183.06( 5)188.60( 4)
5 Zavadil Matěj VSP0904 B 893.84 2. 175.42(10)157.50( 8) 200.25( 2)181.88( 6)159.87( 6)176.42( 4)
6 Sotona Filip TAP0914 B 831.04 5. 154.94(15) 156.61( 5)187.99( 7)171.83( 7)159.67( 7) 120.44(10)
7 Fibír Jakub FSP0900 B 791.89 4. 170.41(11) 98.14(17) 188.58( 4)181.70( 5)109.64(11)141.56( 6)
8 Machar Dan DKP1002 B 789.54 1. 207.65( 1)182.40( 4)197.65( 3) 201.84( 2)
9 Cichra Patrik TAP0903 B 786.45 5. 143.32( 8)173.24( 8)166.78( 9) 155.40( 6)147.71( 5)
10 Kamenický Pavel TAP0909 B 751.38 7. 164.43(12)132.60(12)148.96( 7)155.46(11) 65.13(17) 149.93( 9)123.93( 8) 127.51( 8)
11 Junek Šimon DKP1011 731.53 3. 146.31( P) 196.24( 4)194.25( 4) 194.73( 3)
12 Vozábal David PGP0904 721.07 5. 137.06(16)121.35(13) 157.54(10)147.34(12) 157.78( 5)
13 Forst Albert MFP0901 641.63 9. 102.29(18) 133.80(11)125.01(11)143.94(13) 57.65(18) 9.87(15) 117.65( 9)121.23( 9)
14 Hrdý Kryštof TAP0912 436.95 9. 157.85(14) 127.95( 9) 151.15(11)
15 Špalek Filip DKP0919 422.16 7. 110.37(13)172.36( 9) 139.43( 7)
16 Engel Adam DKP0910 403.06 1. 197.56( 2)205.50( 1)
17 Knop Matěj FSP0905 392.61 7. 150.47( 8)107.96(12)134.18( 7)
18 Gajda Petr VSP0903 392.28 2. 191.35( 5)200.93( 2)
19 Pucherna Marek SCP0900 364.26 10. 104.78(14)125.50(10) 133.98(11)
20 Gregor Marek DKP0914 345.71 6. 187.46( 6)158.25( 7)
21 Ouhrabka Vít TAP1002 337.17 7. 184.47( 7)152.70( 9)
22 Baldrian Josef VSP1100 333.27 8. 184.02( 8)149.25(10)
23 Svoboda Adam DKP0913 313.67 12. 160.84(13) 152.83(12)
24 Červený Jiří DKP1008 301.12 10. 143.60(14)157.52(10)
25 Vyskočil Vít DLP1006 278.76 13. 92.85(14) 88.57(18) 97.34(13)
26 Šňupárek Jenda PGP1005 232.93 6. 149.76( 6) 83.17(12)
27 Kučera Tomáš TAP0907 232.91 13. 32.48(16) 23.15(17) 97.18(15) 80.10(13)
28 Švarc František DKP0911 228.30 13. 112.48(16)115.82(13)
29 Kantůrek Tomáš DLP0902 198.17 12. 105.72(12) 92.45(13)
30 Protiva Jan TAP0904 184.63 10. 69.47(16) 115.16(10)
31 Novák Denis TAP1007 168.48 15. 0.00(20) 28.58(17) 139.90(15)
32 Pazák Eduard TAP0913 135.94 10. 135.94(10)
33 Bednařík Vojtěch TAP1104 124.46 12. 124.46(12)
34 Frýdecký Tomáš PGP1004 123.75 15. 55.95(15) 67.80(16)
35 Brandejs Hynek DKP1005 119.19 17. 119.19(17)
36 Šťovíček Jan DKP1012 109.46 14. 109.46(14)
37 Nosek Jakub FSP1003 96.64 11. 96.64(11)
38 Krč Tobias TAP0911 84.59 15. 84.59(15)
39 Pejchar Matyáš DKP0922 80.78 14. 80.78(14)
40 Narendra Dominik MKP1000 60.28 19. 60.28(19)
41 Plieštik Mikoláš Maxmilián DKP0921 44.57 19. 44.57(19)
42 Gurecký Vojtěch TJP0900 41.93 14. 41.93(14)

H14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Skripnik Matouš FSP0800 B 1026.88 1. 198.30( 3) 201.69( 1) 205.00( 1)200.39( 2) 212.12( 1)207.68( 1)
2 Sedláček Patrik DKP0816 B 1015.55 1. 202.09( 1)198.59( 3)208.06( 1) 203.72( 1)203.09( 1) 198.09( 2)
3 Šubrt Jáchym DKP0800 B 981.04 2. 199.61( 2)155.84(17) 197.00( 2)195.91( 3)193.51( 5) 194.06( 5) 194.28( 2)194.24( 3)
4 Machar Eda DKP0803 B 944.77 2. 178.31( 6)187.63( 4)154.17(18) 183.93( 8)195.54( 4)199.36( 2)
5 Rod Matyáš VSP0803 B 932.89 4. 175.37( 9) 180.75( 7)189.37( 5)179.65(11) 183.95(11)194.37( 4)160.05( 8) 184.45( 5)
6 Brandejs Štěpán DKP0807 B 920.85 3. 160.11(14) 163.23(12)184.18( 8)185.94( 7)195.90( 3)191.60( 6)
7 Víteček Šimon DKP0801 B 915.53 2. 159.57(15)199.72( 2) 166.41(17)192.28( 8)197.55( 3)
8 Junek Matouš DKP0817 B 915.05 4. 180.64( 5)178.27( 8)187.87( 6)155.31(21) 182.65(13) 185.62( 4)
9 Termer Štěpán VSP0807 B 901.44 6. 173.74(10)184.48( 6)184.97( 7) 176.93(16)161.28(16) 143.97(19) 181.32( 6)
10 Lacina Jan DKP0717 B 888.13 2. 137.96(25) 158.37(14) 199.08( 2)192.28( 8)177.76( 8) 160.64(16)
11 Černý Vojtěch DKP0712 B 882.61 5. 170.64(12)143.33(22) 193.12( 5)179.90(15)177.40( 9)156.16(11) 161.55(15)
12 Dolák Jakub DKP0707 B 860.44 5. 147.79(18)164.89(11) 190.04( 6)180.69(14) 177.03( 5)
13 Svítil Patrik PGP0706 B 857.64 9. 173.28(11)169.18( 9) 159.84(20) 176.57(17)160.62(19)146.82(17) 177.99(10)
14 Studnička Jakub DKP0718 B 856.94 10. 142.29(22) 133.05(28) 167.49(12)169.72(16)176.50(18)174.57(10) 168.66(13)
15 Koten Vojtěch DKP0815 B 856.05 7. 0.00(39) 119.35(31) 169.06(11)123.94(26) 192.35( 7)160.92(17)152.60(15)181.12( 7)
16 Svítil Martin PGP0903 B 847.21 4. 154.22(16)146.85(19) 194.10( 4)192.71( 6) 159.33(17)
17 Šimerka Ondřej PGP0800 B 842.01 5. 178.00( 7)185.15( 5)111.91(29)181.04(10)185.91(10)
18 Weiss Hugo DKP0725 B 824.53 13. 167.31(13) 143.68(22) 174.01(13)145.80(29) 170.24(14)154.81(14)158.16(18)
19 Jandera Kryštof PGP0700 814.93 4. 159.10(15) 182.87(12)123.14(30)180.96( 4)168.86(12)
20 Melichar Šimon DKP0708 811.45 9. 125.48(28) 183.79( 9)168.46(22)133.91(26)155.26(13)170.03(11)
21 Šnejdar Martin PGP0806 800.03 12. 130.20(29) 137.78(24)174.84(12)173.60(19)160.74(18)110.19(24) 153.07(20)
22 Pohl Lukáš TAP0703 792.23 9. 151.74(17)139.35(25) 116.27(26) 170.32(14)161.58(24)148.59(21)160.00( 9)135.45(26)
23 Zyma Petr PGP0807 788.85 13. 142.22(23)102.71(33) 160.19(13)142.68(23)172.80(20)170.96(13) 103.94(31)
24 Procházka Vít DKP0711 766.93 7. 145.39(20)120.23(30) 150.53(19) 147.08(23)166.82( 7)157.11(19)
25 Hlaváček Vojtěch TAP0700 760.11 16. 143.92(21)141.32(24)157.90(16)164.73(19)137.04(31) 109.12(33) 152.24(16)130.23(28)
26 Strnad Jakub DLP0703 752.69 8. 176.14( 8)141.42(23) 149.49(20)143.47(20)142.17(22)
27 Šubrt Ondřej TAP0801 745.14 12. 104.73(31) 133.20(27) 143.80(21)142.50(24)154.78(25)148.53(22)155.53(12)140.21(23)
28 Tejkl Štěpán TAP0807 733.61 12. 103.02(32) 160.23(13)114.99(27) 146.04(22)138.13(30)173.37(12)115.84(23)
29 Večerka Vojtěch DKP0813 732.24 18. 135.32(26)139.20(26)119.77(25) 165.71(18)147.39(27)144.62(24)
30 Matyšek Ondřej PGP0703 721.66 4. 181.10( 4) 191.40( 4) 165.56(23)183.60( 7)
31 Motyčka Filip TAP0704 708.64 10. 111.15(29)165.35(10)105.89(31) 159.87(10)166.38(14)
32 Jirous Erik TAP0705 672.13 20. 141.29(24)143.90(21)145.34(20) 136.68(32) 104.92(30)
33 Havlík Patrik DKP0819 653.54 15. 169.95(15) 96.36(36)138.18(25)135.26(22)113.79(29)
34 Vrba Matyáš FSP0706 630.71 6. 110.48(30) 167.11(15)174.41( 6)178.71( 9)
35 Sedlář Lumír TAP0810 625.72 17. 129.12(27)116.51(32)155.15(17) 129.88(28) 95.06(33)
36 Veljačik Jonáš DKP0818 586.43 11. 145.62(19)156.93(16) 110.15(27) 173.73(11)
37 Maroušek Dominik DKP0716 522.02 3. 155.58(18)194.94( 3) 171.50(21)
38 Šmíd František DKP0821 477.35 25. 134.85(25)126.33(33)109.91(32)106.26(26)
39 Tučný Kryštof PGP0804 472.14 26. 36.17(35) 92.26(34) 54.60(32)107.21(28)151.52(26) 66.55(34)
40 Chmelař David PGP0801 437.52 8. 157.91(15) 99.14(34) 180.47( 8)
41 Brumovský Štěpán TAP0706 387.68 23. 139.77(23) 146.45(28) 101.46(32)
42 Engel Adam DKP0910 370.19 3. 176.59(10) 193.60( 3)
43 Král Samuel MFP0801 354.69 24. 101.78(33) 113.94(31) 138.97(24)
44 Kosák Eliáš PGP0704 322.33 9. 144.62(20)177.71( 9)
45 Salinger Jakub DKP0715 302.25 14. 159.36(14) 142.89(21)
46 Folprecht Lukáš VSP0802 283.59 25. 35.87(36) 109.20(25)138.52(25)
47 Günter Vincent FSP0701 259.25 18. 114.65(28) 144.60(18)
48 Daněk Jan DKP0713 240.87 27. 107.51(30) 133.36(27)
49 Baumruk Štěpán DKP0917 230.62 35. 0.00(41) 106.13(35) 68.64(36) 55.85(36)
50 Jedlička Aleš VSP0800 200.61 34. 76.45(34) 124.16(34)
51 Kvasnička Tomáš MKP0801 161.76 29. 67.17(29) 42.86(38) 29.48(37) 22.25(37)
52 Klimeš Vincent FSP0808 149.40 21. 13.56(36) 135.84(21)
53 Horáček Martin DKP0802 133.31 27. 133.31(27)
54 Pinkava Vojtěch FSP0806 132.67 30. 69.06(35) 0.00(30) 63.61(35)
55 Brdička Tomáš FSP0710 128.55 29. 128.55(29)
56 Wichterle Daniel DKP0822 108.01 30. 21.63(30) 86.38(35)
57 Hrdý Kryštof TAP0912 78.53 27. 78.53(27)
58 Vaněček Jan TJP0800 69.19 29. 0.00(38) 44.23(37) 24.96(38) 0.00(29)
59 Karych Alexander DKP0812 63.13 28. 63.13(28)
60 Řepka Jan PGP0805 0.70 37. 0.70(37)

H16 (započteno závodů:5)

H18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKP 1
DOR 2
ROU 3
DKL 4
FSP 5
RIC 6
VSP 7
VSP 8
1 Kužel Jan FSP0400 B 482.95 1. 87.11( 4)100.00( 1) 95.84( 3) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Černý Matouš TAP0501 B 382.47 1. 100.00( 1) 83.76( 5) 100.00( 1) 98.71( 2)
3 Kolář Matyáš PGP0304 198.31 1. 100.00( 1) 98.31( 2)
4 Čtrnáct František PGP0401 192.16 1. 92.16( 2) 100.00( 1)
5 Kuchař Ondřej TAP0609 99.73 2. 99.73( 2)
6 Baldrian Tomáš VSP0405 91.22 2. 44.81( 2) 46.41( 4)
7 Zakouřil Matyáš VSP0400 88.86 3. 88.86( 3)
8 Horák Pavel ml. VSP0301 87.23 3. 87.23( 3)
9 Sork Dominik TAP0504 81.45 2. 81.45( 2)
10 Janas Adam PGP0404 67.42 3. 67.42( 3)
11 Král Quido PGP0410 6.77 4. 0.00( 4) 6.77( 4)