Logo
Datum:
06.11.2021
Místo konání:
Tetčice, Rybárna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Rybárna
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kategorie:
A     B muži     B ženy     C     D    

A 6.35 km, 285 m, 29 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Matula ADA8202 OOB Spartak Adamov 50:03
2. Matěj Hanousek RBK0404 SK Radioklub Blansko 60:26 + 10:23
3. Michal Šrubař ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 65:09 + 15:06
4. Petr Brosch RBK7111 SK Radioklub Blansko 65:17 + 15:14
5. Martin Veselý RBK7502 SK Radioklub Blansko 65:44 + 15:41
6. Jiří Suk MFP6401 Matfyz Praha 84:34 + 34:31

B muži 4.39 km, 205 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikolaj Jordanov VBM6501 VSK Mendelu Brno 46:30
2. Robert Zdráhal OOL5707 SK Haná orienteering 47:18 + 0:48
3. Tomáš Podivínský SCP7201 OK Sparta Praha 47:38 + 1:08
4. Jaroslav Korpas LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:50 + 2:20
5. Martin Kunz BBM7101 BETA URSUS Rosice 48:58 + 2:28
6. Radek Šilar UBM7201 MENISKOS Brno 49:06 + 2:36
7. Jan Dressler SBK7911 KOB START Blansko 50:43 + 4:13
8. Vladimír Buřt SBK6301 KOB START Blansko 50:44 + 4:14
9. Jan Peťovský SBK6201 KOB START Blansko 53:49 + 7:19
10. Jaroslav Jágr SBK7549 KOB START Blansko 64:52 + 18:22
11. Miloš Dvořák BBM7300 BETA URSUS Rosice 67:56 + 21:26
12. Miroslav Sluka SBK7207 KOB START Blansko 72:20 + 25:50
13. Jiří Štěpánek LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:57 + 27:27
14. Martin Fousek RBK7801 SK Radioklub Blansko 77:13 + 30:43
15. Jakub Dvořák BBM0502 BETA URSUS Rosice 79:16 + 32:46
16. Petr Patočka BBM6300 BETA URSUS Rosice 79:24 + 32:54
17. Milan Henek RBK5307 SK Radioklub Blansko 79:26 + 32:56
18. Jaroslav Jalový RBK5719 SK Radioklub Blansko 82:10 + 35:40
19. Jan Dufek TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 82:11 + 35:41
20. Pavel Vysočan UBM6902 MENISKOS Brno 143:52 + 97:22
Zdeněk Buráň 20001 002 – BzB DISK

B ženy 4.39 km, 205 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magdalena Vrbková RBK0454 SK Radioklub Blansko 49:32
2. Veronika Daňková SBK8151 KOB START Blansko 49:40 + 0:08
3. Lucie Broschová RBK7451 SK Radioklub Blansko 50:57 + 1:25
4. Ivana Korpasová LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:32 + 7:00
5. Kamila Mesiarkinová ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 66:43 + 17:11
6. Kateřina Šujanová RBK7851 SK Radioklub Blansko 68:32 + 19:00
7. Vlasta Jágrová SBK7789 KOB START Blansko 75:22 + 25:50
8. Hana Buráňová 20002 002 – BzB 81:31 + 31:59
9. Andrea Kutscherauerová BBM7550 BETA URSUS Rosice 82:18 + 32:46
10. Anička Vrbková RBKxx01 SK Radioklub Blansko 85:55 + 36:23
11. Nataša Richterová ADA7451 OOB Spartak Adamov 90:58 + 41:26
Petra Bártová 10001 001 – RBK DISK
Hana Eliášková LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Ivana Kunzová BBM7155 BETA URSUS Rosice DISK
Věra Salajková LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

C 2.97 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veronika Veselá RBK0852 SK Radioklub Blansko 39:15
2. Patrik Eliášek LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:49 + 0:34
3. Petr Novotný 30001 003 – Dukla Blansko 40:17 + 1:02
4. Martina Veselá RBK1052 SK Radioklub Blansko 44:58 + 5:43
5. Zuzana Jágrová RBK1051 SK Radioklub Blansko 47:00 + 7:45
6. Zbyněk Bárta 10003 001 – RBK 48:15 + 9:00
7. Aneta Jágrová RBK0951 SK Radioklub Blansko 48:20 + 9:05
8. Kristina Šebková 49:44 + 10:29
9. Berenika Šujanová RBK0752 SK Radioklub Blansko 52:49 + 13:34
10. Štěpán Och BBM0602 BETA URSUS Rosice 55:54 + 16:39
11. Tadeáš Lvovský BBM0701 BETA URSUS Rosice 55:55 + 16:40
12. Kateřina Petrášová BBM0550 BETA URSUS Rosice 56:44 + 17:29
13. Lucie Dvořáková BBM0750 BETA URSUS Rosice 58:39 + 19:24
14. Vojtěch Polášek 50001 005 – LP 61:23 + 22:08
15. Jana Tomanová LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:41 + 26:26
16. Ella Kutscherauerová BBM0850 BETA URSUS Rosice 70:45 + 31:30
17. Jakub Široký BBM1000 BETA URSUS Rosice 72:43 + 33:28

D 2.03 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alžběta Broschová RBK1151 SK Radioklub Blansko 15:40
2. Ladislav Bárta 10002 001 – RBK 20:20 + 4:40
3. Jakub Eliášek LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:02 + 9:22
4. Mariana Vrbková RBK1352 SK Radioklub Blansko 25:51 + 10:11
5. Antonín Klášterecký BBM1402 BETA URSUS Rosice 28:19 + 12:39
6. Antonín Bureš BBMxx02 BETA URSUS Rosice 32:49 + 17:09
7. Alex Trávníček BBMxx04 BETA URSUS Rosice 34:22 + 18:42
8. Lucie Polášková 50002 005 – LP 34:24 + 18:44
9. František Bureš BBM1100 BETA URSUS Rosice 36:50 + 21:10
10. Martin Šilar UBM1101 MENISKOS Brno 37:45 + 22:05
11. Zuzana Krejčiříková BBM1150 BETA URSUS Rosice 40:36 + 24:56
12. Markéta a Adéla Matulovy 43:06 + 27:26
13. Klára Dytrychová BBMxx01 BETA URSUS Rosice 65:28 + 49:48
14. Matouš Sluka SBK1411 KOB START Blansko 68:21 + 52:41
15. Kateřina Redlichová RBK1351 SK Radioklub Blansko 72:19 + 56:39
16. Petr Bureš BBMxx03 BETA URSUS Rosice 73:52 + 58:12
17. Jan Redlich RBKxx03 SK Radioklub Blansko 80:59 + 65:19
Viktorie Daňková SBK1353 KOB START Blansko DISK