Logo

Výsledky závodu: Český pohár LOB 2022 - stav po 2 závodech

Datum:
01.01.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-12-1111.12.2021 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint 25D Ano Ano
2021-12-1212.12.2021 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať 25D Ano Ano
2022-02-0505.02.2022 Mistrovství ČR na klasické trati ZLH Ne Ne
2022-02-0606.02.2022 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať ZLH Ne Ne
2022-02-1919.02.2022 Mistrovství ČR ve sprintu VRB Ne Ne
2022-02-2020.02.2022 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať VRB Ne Ne
2022-02-2626.02.2022 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint VPM Ne Ne
2022-02-2727.02.2022 Mistrovství ČR na krátké trati VPM Ne Ne
Kategorie:
D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B    

D14A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Zakouřilová Klára VSP0850 B 220.88 1. 100.00( 1)120.88( 2)
2 Nagyová Zuzana TJN0863 205.64 1. 78.52( 2)127.12( 1)
3 Procházková Aneta DKP1153 52.00 3. 52.00( 3)

D17A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Srbová Michaela LPU0557 A 207.07 1. 101.73( 2)105.34( 1)
2 Pecková Tereza VLI0551 B 201.05 1. 103.22( 1) 97.83( 2)
3 Malečková Hana VSP0553 B 191.88 3. 95.05( 3) 96.83( 3)
4 Hlaváčová Lucie TBM0660 B 170.84 4. 90.57( 4) 80.27( 5)
5 Baldrianová Eva VSP0751 158.88 4. 76.08( 5) 82.80( 4)
6 Skácelová Kateřina JJN0550 144.91 6. 73.27( 6) 71.64( 6)
7 Hofhanzlová Štěpánka SJI0654 58.84 7. 58.84( 7)
8 Tulachová Anna VSP0554 45.35 7. 45.35( 7)
9 Vítková Hana SJI0750 21.20 8. 21.20( 8)

D20A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Randáková Adéla VRL0452 E 211.21 1. 102.63( 2)108.58( 1)
2 Chrástová Tereza STH0251 B 191.02 2. 91.81( 3) 99.21( 2)
3 Pušová Bára STH0357 B 168.71 3. 76.50( 5) 92.21( 3)
4 Richtrová Kamila VPM0451 B 122.47 4. 58.37( 7) 64.10( 4)
5 Kodejšová Markéta VSP0458 B 105.56 1. 105.56( 1)
6 Skácelová Adéla JJN0454 82.36 4. 82.36( 4)
7 Bartošová Marie MLA0451 75.90 6. 75.90( 6)

D21E (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Fiala Petra LPU9659 E 222.39 1. 109.58( 1)112.81( 1)
2 Randáková Helena VRL7452 E 198.91 2. 97.20( 2)101.71( 2)
3 Nechanická Klára TBM0055 E 176.15 3. 90.67( 4) 85.48( 3)
4 Teplá Karolína SHK9251 E 93.22 3. 93.22( 3)
5 Svobodová Alexandra VPM0051 E 83.82 5. 83.82( 5)

D21A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Voltrová Alena DKP9956 E 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Klašková Josefina DKP9651 E 131.14 2. 60.89( 2) 70.25( 2)

D35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Procházková Jana DKP8052 100.00 1. 100.00( 1)

D45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Bartošová Jana MLA7051 197.65 1. 100.00( 1) 97.65( 2)
2 Lesáková Věra TJN7152 184.45 2. 92.06( 2) 92.39( 3)
3 Průšová Markéta VSP7256 109.96 1. 109.96( 1)

D55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Klašková Kateřina DKP6750 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Voltrová Svatava ROZ6150 193.04 2. 94.14( 2) 98.90( 2)

H14A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Štěpánek Ondřej TBM0809 B 205.15 1. 100.00( 1)105.15( 2)
2 Lesák Marek TJN0811 B 192.99 1. 77.31( 2)115.68( 1)
3 Prinz Mikuláš MLA0901 79.17 3. 79.17( 3)

H17A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Elleder David VSP0609 A 199.53 2. 101.43( 2) 98.10( 3)
2 Svoboda Antonín VPM0601 A 195.14 2. 95.90( 3) 99.24( 2)
3 Štrait Vilém VSP0701 A 178.31 4. 92.76( 4) 85.55( 6)
4 Mairich Filip JJN0600 B 174.76 1. 72.10( 7)102.66( 1)
5 Srb Vladimír SJI0701 B 172.72 4. 81.90( 6) 90.82( 4)
6 Štěpánek Jan TBM0607 B 153.69 5. 82.76( 5) 70.93( 9)
7 Podrábský Ctibor VLI0700 B 140.88 8. 69.24( 9) 71.64( 8)
8 Hyxa Jan VLI0702 B 134.45 7. 60.38(12) 74.07( 7)
9 Schwab Filip TBM0710 B 127.69 8. 71.81( 8) 55.88(11)
10 Račanský Jiří TBM0706 B 112.72 11. 61.33(11) 51.39(12)
11 Petruš Ondřej MLA0701 B 108.79 10. 52.19(13) 56.60(10)
12 Bolehovský Daniel VSP0508 102.67 1. 102.67( 1)
13 Folprecht Matyáš TBM0606 92.23 13. 45.62(14) 46.61(13)
14 Šubrt Vojtěch DKP0502 89.11 5. 89.11( 5)
15 Teringl Vojtěch VCB0702 63.33 10. 63.33(10)

H20A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Peňáz Vojtěch VRB0303 E 204.27 1. 104.12( 1)100.15( 2)
2 Štěrba Marek SKV0401 A 201.53 1. 101.16( 2)100.37( 1)
3 Salaba Dan JIL0404 B 189.97 3. 94.72( 3) 95.25( 4)
4 Zakouřil Matyáš VSP0400 B 187.78 4. 93.56( 4) 94.22( 5)
5 Titz Adam VSP0401 B 168.83 5. 84.30( 5) 84.53( 6)
6 Lesák Ondřej TJN0306 B 145.88 7. 69.43( 7) 76.45( 7)
7 Venhoda Matěj SJI0301 132.35 8. 68.34( 8) 64.01( 8)
8 Peňáz Radek VRB0313 99.48 3. 99.48( 3)
9 Malý Tomáš VRB0414 80.31 6. 80.31( 6)

H21E (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Horvát Petr SSU9442 E 207.80 1. 104.47( 1)103.33( 1)
2 Nagy Josef TJN0006 E 196.37 2. 98.06( 2) 98.31( 3)
3 Škoda Jakub VLI8800 E 195.28 3. 97.47( 3) 97.81( 4)
4 Bartoš Vojtěch MLA9802 E 191.22 2. 92.85( 4) 98.37( 2)
5 Laciga Radek SZP8200 E 185.41 5. 92.03( 5) 93.38( 5)
6 Matuš Vojtěch VRB9606 E 179.88 6. 90.10( 6) 89.78( 6)
7 Hašek Jan VPM0001 E 176.68 6. 86.90( 7) 89.78( 6)
8 Horyna Roman SZP7600 E 158.09 8. 76.32(10) 81.77( 8)
9 Vystavěl Ondřej JPV9807 E 152.42 9. 71.85(12) 80.57( 9)
10 Kettner Lukáš DCE9400 E 140.51 10. 71.03(13) 69.48(10)
11 Průša Kryštof VSP0102 E 85.70 8. 85.70( 8)
12 Rygl Miroslav TBM7205 E 83.02 9. 83.02( 9)
13 Rusý Tomáš DCE9300 E 72.82 11. 72.82(11)
14 Pospíšil Vítek SZP6800 E 68.13 14. 68.13(14)
15 Janovský Tomáš PGP6401 54.84 11. 24.13(15) 30.71(11)
16 Fiala Petr LPU8701 32.96 12. 14.82(16) 18.14(12)

H21A (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Panovec Kryštof SZP0011 E 212.77 1. 102.64( 2)110.13( 1)
2 Průša Michal VSP7310 E 209.59 1. 104.81( 1)104.78( 2)
3 Klaška Pavel DKP9301 E 177.64 3. 92.55( 3) 85.09( 3)
4 Klaška Martin DKP0100 E 161.38 4. 79.04( 5) 82.34( 4)
5 Němeček Jan DCE9302 E 137.11 4. 81.84( 4) 55.27( 5)

H35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Srb Vladimír SJI7801 100.00 1. 100.00( 1)

H45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Klech Richard VRB7201 214.86 1. 109.24( 1)105.62( 2)
2 Pecka Jan EKP6800 201.17 1. 95.09( 3)106.08( 1)
3 Chrást Tomáš STH7401 177.02 3. 88.72( 4) 88.30( 3)
4 Petruš Marek MLA7500 170.49 4. 86.73( 5) 83.76( 4)
5 Puš Roman STH7501 139.09 6. 81.52( 6) 57.57( 6)
6 Maleček Vít PGP6801 120.56 7. 64.73( 7) 55.83( 7)
7 Zakouřil Václav VSP7401 95.67 2. 95.67( 2)
8 Hofhanzl Abrahám SJI7300 76.22 5. 76.22( 5)

H55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Teringl Radek VCB6502 254.12 1. 127.85( 1)126.27( 1)
2 Bartoš Luděk MLA6701 213.21 2. 101.64( 2)111.57( 2)
3 Nagy Josef TJN6701 132.67 3. 70.51( 3) 62.16( 3)

H65B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
25D 1
25D 2
1 Škoda Přemek VLI5301 211.13 1. 95.93( 3)115.20( 1)
2 Pilc Oldřich SPR5100 190.56 2. 96.26( 2) 94.30( 2)
3 Wald František LIV5300 131.46 3. 40.95( 4) 90.51( 3)
4 Přinda Oldřich VLI5101 107.82 1. 107.82( 1)