Logo

Výsledky závodu: Český pohár 2022 - stav po 6 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-10 611310.04.2022 Český pohár, žebříček A VSP Ano Ano
2022-04-23 554623.04.2022 Český pohár, žebříček A, WRE OSN Ano Ano
2022-05-14 579814.05.2022 Mistrovství ČR ve sprintu DKP, TAP Ano Ano
2022-05-21 554921.05.2022 Český pohár, žebříček A, WRE LPM, NEK Ano Ano
2022-05-22 555022.05.2022 Český pohár, žebříček A LPM, NEK Ano Ano
2022-06-05 623305.06.2022 Mistrovství ČR na krátké trati (finále) TJN Ano Ano
2022-09-10 555210.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ne Ne
2022-09-11 555411.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava TZL Ne Ne
2022-09-18 601518.09.2022 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) BOR Ne Ne
2022-09-24 555924.09.2022 Český pohár, žebříček A, WRE, oblastní žebříček VRL Ne Ne
Kategorie:
D21     H21    
Nahrávám data...

D21 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
TJN 6
1 Horčičková Vendula LCE9353 133 25 28 18 35 35 35
2 Finstrlová Adéla ZBM9153 126 35 35 28 28
3 Kosová Denisa PHK9150 107 31 31 14 31
4 Stehlíková Jana LPU9053 104 23 25 25 31 11
5 Štičková Anna SSU9651 100 31 18 12 28 23
6 Čechová Tereza KAM9852 91 19 23 18 31
7 Teplá Karolína SHK9251 78 17 17 21 17 23 16
8 Peterová Jana LPU0057 77 14 19 23 21
9 Kozáková Zdenka TBM7952 75 11 23 28 13
10 Hiršová Gabriela ZBM9651 74 21 1 9 25 18 10
11 Sokolářová Šárka TUR9999 69 18 15 17 7 19
12 Matějková Barbora TUR0156 63 31 21 0 11
13 Voštová Lenka SHK9051 62 21 16 25
14 Kosová Tereza PHK0151 55 15 10 15 15 0 0
15 Vyhnálková Barbora PGP9854 48 13 7 19 9
16 Nechanická Klára TBM0055 46 6 16 9 0 15
17 Valentová Eva LCE8966 41 16 25 0
18 Sieglová Eliška PGP9954 37 19 18
19 Zlámalová Nikola SJC9951 37 9 11 0 0 17
20 Janošíková Tereza SSU9953 35 35
21 Šimůnková Gabriela TAP9755 35 10 0 4 13 6 6
22 Jirčáková Martina LCE8951 34 0 8 19 7
23 Gregorová Kamila SJH8150 34 3 3 2 0 14 14
24 Opálková Martina TBM0056 32 0 8 3 0 21
25 Bogarová Adélka PGP9056 32 12 16 4
26 Rufferová Iva TUR8354 30 0 2 13 15
27 Korpasová Tereza TBM9898 26 0 0 7 9 10 0
28 Šimková Johanka ZBM9350 25 14 11
29 Hiklová Natalia ZBM8350 25 8 6 7 4 0
30 Surkova Polina PGP0157 23 0 9 14 0 0
31 Odehnalová Tereza ZBM9757 21 13 0 0 8
32 Matějů Martina PGP8556 19 4 0 12 3
33 Semrádová Jana CHC9951 19 4 10 5 0
34 Wiśniewska Hanna CHC9051 17 17
35 Nieke Patricia TUR9552 17 10 7
36 Benešová Jana SJH9451 16 0 0 0 16
37 Škáchová Magdalena DKP0156 16 1 12 3
38 Šístková Iveta LPU8654 15 2 13
39 Nováková Tereza LPU9757 15 0 0 6 9
40 Hájková Eliška KAM9851 13 0 0 0 11 2 0
41 Doležalová Monika KAM8851 12 12
41 Jedličková Zuzana SHK8150 12 12
43 Šiková Barbora ZTC9650 10 7 3
44 Poklopová Lenka SSU8952 10 5 0 5
45 Grycová Kateřina TBM0058 9 2 0 2 0 5
46 Kamenická Karolína ZTC9651 8 0 8
47 Fenclová Marta LPU7667 7 7 0
48 Kavánková Iva TZL9753 6 0 5 0 0 1
49 Luštická Lucie TUR8650 5 1 4 0
50 Korpasová Lucie TBM0151 3 0 3 0
51 Omová Michaela TUR8153 1 1

H21 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
VSP 1
OSN 2
DKP+TAP 3
LPM+NEK 4
LPM+NEK 5
TJN 6
1 Křivda Tomáš CHC9901 140 35 35 35 35
2 Nykodým Miloš ZBM9005 122 25 25 23 31 35 31
3 Kubelka Tomáš LPU9307 111 17 35 14 28 31 12
4 Glonek Jakub KAM9602 110 31 31 25 23 19
5 Hirš Otakar ZBM9801 88 28 11 18 9 25 17
6 Roudný Martin LPU0002 81 28 28 25
7 Sýkora Vojtěch LCE9801 81 16 21 21 23
8 Procházka Jan PGP8407 73 21 21 17 14
9 Mrázek Jan SJC8102 65 15 15 12 12 23 4
10 Hubáček Jonáš LCE9501 64 0 31 15 18
11 Kozák Osvald TBM8201 61 18 28 15
12 Kamenický Matěj LPU9036 61 0 16 3 13 16 16
13 Poklop Martin SSU8802 60 1 23 17 0 19 0
14 Procházka David LPU9113 60 19 10 7 17 14
15 Hadač Filip AOP9301 51 0 5 25 21
16 Wolf Daniel TUR9100 49 18 12 8 11
17 Janovský Tomáš PGP0101 46 23 8 10 5 2
18 Horčička Vít TBM9919 46 14 18 2 8 6
19 Kubát Pavel PHK9101 40 19 21
20 Dlabaja Tomas TUR8303 36 16 11 9
21 Metelka Ondřej PHK0101 35 0 11 3 13 8
22 Rusý Tomáš KAM9301 31 0 2 11 18
23 Janata Martin TJN8306 30 11 19
24 Král Vojtěch SSU8841 28 0 28
25 Rollier Baptiste PHK8200 25 6 6 13
26 Zbranek Roman TZL8808 25 12 9 0 4 0 0
27 Kettner Lukáš KAM9403 25 0 0 9 6 10
28 Prášil Marek SJI7313 25 8 3 10 4 1
29 Horvát Petr TBM9437 21 0 1 0 14 6
30 Valeš Jiří ZTC9502 20 0 17 3
31 Mokrý Stanislav ZBM9202 20 11 0 1 1 7 0
32 Brlica Pavel ZBM9302 19 19
33 Melecký Martin SSU9001 19 0 0 7 12
34 Kamenický Jeroným TUR9549 18 3 0 0 15
35 Sysel Ctibor PGP8700 16 16
36 Adámek Filip TBM0101 15 0 15 0 0 0
36 Gajda Jan KAM0105 15 15 0 0
38 Schuster Marek SSU9303 14 7 7 0
39 Dragowski Kuba TUR9003 13 13
39 Hlaváč Ondřej ZBM9901 13 13
39 Bukovac Pavol 0010001 13 13
42 Müller Jonáš KSU9906 11 11 0 0
43 Vandas Daniel PHK9805 10 10
44 Veselý Jakub PGP9503 10 4 5 0 0 1
45 Šafka Sebastian KAM0101 9 0 9 0
46 Semrád Ladislav CHC9701 8 0 0 8 0 0
47 Pompura Daniel TBM0108 8 5 0 3
48 Illner Vojtěch DKP9600 7 7
49 Šedivý Jan PGP8409 6 6
49 Mudrák Štěpán LCE9601 6 6
51 Gottstein Jonáš JIL0107 5 0 0 5
52 Chloupek Adam LCE9300 5 1 4 0 0
53 Nožka Radek LPU9005 4 0 4
54 Luštický Martin TUR8700 3 0 3
55 Hradec Pavel TUR8801 2 2
55 Chupek Jakub JPV9911 2 2