Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Morava 2022 - stav po 4 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-05-21 668321.05.2022 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2022-05-22 668422.05.2022 Žebříček B-Morava ZBM Ano Ano
2022-06-18 664918.06.2022 Žebříček B-Morava LCE Ano Ano
2022-06-19 665019.06.2022 Žebříček B-Morava LCE Ano Ano
2022-09-10 555210.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, WRE TZL Ne Ne
2022-09-11 555411.09.2022 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava TZL Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
Nahrávám data...

D14B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Čechová Johana TBM0888 A 304.06 1. 102.39( 1)100.74( 2) 99.37( 2) 100.93( 1)
2 Ptáčková Julie TBM0980 A 301.86 1. 101.13( 2) 81.37( 8) 102.24( 1) 98.49( 3)
3 Strýčková Barbora PBM0852 A 293.96 2. 83.13(10) 95.00( 5) 98.38( 3)100.58( 2)
4 Otrubová Karolína PLU0888 A 291.16 1. 92.18( 5)102.22( 1) 86.15( 6) 96.76( 4)
5 Hubáčková Sabina LCE0851 A 290.27 3. 96.48( 3) 97.03( 3) 96.76( P) 0.00( P)
6 Marková Eva ZBM0954 A 279.01 5. 91.46( 7) 75.72(12) 91.14( 5) 96.41( 5)
7 Janíková Anna ZBM0862 A 268.22 6. 91.82( 6) 87.12( 7) 82.48( 8) 89.28( 7)
8 Jágrová Aneta RBK0951 A 262.01 4. 86.45( 8) 24.93(30) 96.36( 4) 79.20(12)
9 Kočová Klára ZBM0850 A 246.70 6. 67.55(16) 91.47( 6) 67.60(15) 87.63( 8)
10 Rotková Veronika ZBM0854 A 241.39 4. 92.27( 4) 68.16(15) 80.17(10) 68.95(17)
11 Fedrová Anežka RBK0853 B 232.97 9. 74.00(14) 75.95(11) 68.31(14) 83.02( 9)
12 Fišerová Markéta TZL0851 B 232.02 7. 54.12(22) 67.52(18) 82.95( 7) 81.55(10)
13 Byrtusová Klára SIT0851 B 231.90 9. 85.19( 9) 64.92(19) 70.29(13) 76.42(13)
14 Kawuloková Tereza SIT0951 B 229.86 9. 80.54(11) 67.93(17) 81.39( 9) 53.56(23)
15 Vlčková Markéta VIC0951 B 221.06 9. 66.12(17) 80.95( 9) 25.62(26) 73.99(14)
16 Skřivanková Anna TBM0853 B 218.83 12. 76.06(12) 72.06(14) 70.71(12) 69.12(16)
17 Pinkavová Eliška JPV0850 B 210.15 13. 75.25(13) 75.63(13) 59.27(20) 40.44(26)
18 Coufalová Rea ZBM0953 B 197.02 11. 0.00(35) 61.91(22) 76.07(11) 59.04(20)
19 Pachmannová Iva AOP0852 B 195.52 15. 19.64(30) 68.16(15) 67.37(16) 59.99(19)
20 Lázničková Alžběta TZL0858 B 185.36 15. 61.10(19) 51.84(21) 72.42(15)
21 Veselá Veronika RBK0852 B 174.56 11. 14.99(31) 26.83(29) 67.23(17) 80.50(11)
22 Stašková Sofie PBM0952 B 173.88 19. 52.33(23) 54.91(25) 61.06(19) 57.91(21)
23 Štěpánková Anna VIC0956 B 171.76 21. 55.19(21) 59.27(23) 22.98(27) 57.30(22)
24 Tomanková Alice KSU0959 B 169.47 20. 58.42(20) 64.27(21) 41.53(23) 46.78(24)
25 Řezníčková Klára TZL0959 155.94 6. 65.53(18) 90.41( 6)
26 Hýblová Eliška JPV0952 152.87 18. 22.51(29) 58.53(24) 26.09(25) 68.25(18)
27 Kubíčková Lucie VIC0952 147.08 18. 65.76(18) 5.84(31) 34.80(24) 46.52(25)
28 Mašláňová Ema TZL0955 146.33 4. 28.78(28) 96.06( 4) 21.49(29)
29 Horká Kateřina TBM0856 136.05 15. 71.22(15) 64.83(20)
30 Ryglová Adéla TBM0857 119.93 10. 41.76(26) 78.17(10)
31 Walaská Klára TRI0950 107.88 25. 47.58(25) 42.12(27) 18.18(28)
32 Burešová Eliška BFM0955 95.64 24. 50.09(24) 45.55(26)
33 Kundratová Eva TZL0950 42.28 22. 0.00(33) 0.00(33) 42.28(22)
34 Mudráková Natálie TBM0953 40.96 27. 40.96(27) 0.00(32) 0.00(31)
35 Borunská Alžběta AOP0950 37.92 27. 0.00(30) 37.92(27)
36 Cymorková Julie TRI0953 32.62 28. 0.00(36) 32.62(28)
37 Máchová Barbora BFM0952 32.18 28. 0.00(32) 0.00(29) 32.18(28)

D16B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Jílková Lenka UOL0654 A 321.97 1. 116.75( 1)101.16( 2) 97.31( 3) 104.06( 1)
2 Matoušková Johana STE0751 A 303.42 1. 92.82( 2)106.21( 1)104.39( 1) 79.10( 8)
3 Myšková Ema TBM0759 A 287.83 2. 90.44( 3) 86.50( 4) 98.29( 2) 99.10( 2)
4 Burdová Helena STE0653 A 283.06 3. 70.74( 6) 92.63( 3) 93.59( 4) 96.84( 3)
5 Dobrovolná Anna TBM0758 B 255.54 4. 72.17( 5) 86.15( 5) 73.33(13) 96.06( 4)
6 Dráčová Barbora UOL0652 B 237.60 5. 43.24(15) 67.21( 9) 80.58( 9) 89.81( 5)
7 Karafiátová Eliška ABM0752 B 236.52 5. 69.12( 7) 25.93(15) 86.95( 5) 80.45( 7)
8 Ryšavá Viktorie TBM0760 B 231.33 7. 76.54( 7) 82.27( 7) 72.52(11)
9 Barnatová Magda ZBM0653 B 223.49 6. 74.50( P) 85.83( 6) 63.16(15)
10 Cetlová Karolína AOP0752 B 218.17 6. 60.66(10) 80.63( 6) 76.88(10) 47.74(19)
11 Zaoralová Eliška SSU0752 B 207.63 6. 65.13( 9) 15.66(16) 56.69(18) 85.81( 6)
12 Mynářová Markéta ZBM0657 B 207.15 8. 68.08( 8) 65.26(16) 73.81( 9)
13 Čudková Kristýna MOV0654 B 200.59 8. 46.22(13) 81.66( 8) 72.71(10)
14 Přikrylová Ivana JPV0653 B 189.51 10. 52.14(13) 65.63(10) 70.65(14) 53.23(18)
15 Dvořáková Ema KON0777 B 179.29 11. 58.75(11) 66.48(15) 54.06(17)
16 Přikrylová Jana JPV0652 B 175.79 11. 37.30(16) 60.03(11) 75.05(12) 40.71(21)
17 Vrbková Marta RBK0651 174.78 14. 52.09(14) 40.47(14) 63.53(17) 59.16(16)
18 Sližová Lucie TRI0659 153.98 12. 26.93(17) 59.95(12) 67.10(14)
19 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 145.83 11. 76.48(11) 69.35(13)
20 Kubáňová Tereza TBM0756 115.25 8. 72.99( 8) 42.26(20)
21 Rozsívalová Adéla KON0760 110.15 12. 0.00(18) 38.60(20) 71.55(12)
22 Benešová Anežka KON0757 90.82 19. 55.47(19) 35.35(22)
23 Hiklová Eva ZBM0755 90.26 12. 56.71(12) 0.00(17) 0.00(21) 33.55(23)
24 Kusáková Valentýna TZL0651 74.88 4. 74.88( 4)

D18B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Finstrlová Julie ZBM0552 A 321.07 1. 102.24( 2)109.79( 1)109.04( 1)100.73( 2)
2 Otrubová Anna PLU0577 A 288.25 2. 91.22( 5) 81.71(10) 100.02( 2) 97.01( 3)
3 Haltofová Romana TRI0451 A 280.90 2. 89.50( 6) 98.04( 2) 90.94( 3) 91.92( 5)
4 Miková Lenka TBM0460 A 276.18 4. 91.94( 4) 71.42(15) 89.85( 5) 94.39( 4)
5 Smékalová Viktorie UOL0450 B 275.20 1. 104.46( 1) 66.80(17) 80.55(13) 90.19( 7)
6 Rybková Vendula TRI0453 B 267.43 4. 52.95(15) 90.74( 4) 89.33( 7) 87.36( 9)
7 Janečková Adéla PLU0452 B 264.58 3. 92.17( 3) 89.45( 6) 82.96(12)
8 Pinkavová Hana JPV0551 B 262.14 5. 40.75(16) 89.54( 5) 82.72(10) 89.88( 8)
9 Pišová Adéla LCE0551 B 250.89 7. 83.24( 7) 84.02( 7) 83.63( P) 75.09(13)
10 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 250.07 6. 35.85(17) 74.50(13) 84.69( 9) 90.88( 6)
11 Mikulová Klára TBM0553 B 242.39 10. 66.23(12) 75.72(12) 80.78(12) 85.89(10)
12 Smékalová Karolína UOL0451 B 241.67 11. 69.32(11) 75.77(11) 82.52(11) 83.38(11)
13 Vrbková Magdalena RBK0454 B 227.55 8. 70.36(10) 82.67( 8) 74.52(14) 62.98(18)
14 Plachá Aneta JPV0555 B 220.92 9. 65.87(13) 81.79( 9) 68.02(16) 71.11(15)
15 Šánová Julie KSU0494 B 207.40 14. 30.59(19) 71.71(14) 72.08(15) 63.61(17)
16 Müllerová Marie KSU0565 B 201.42 8. 32.04(18) 37.71(20) 89.20( 8) 74.51(14)
17 Lubrichová Veronika STE0451 B 192.46 1. 90.21( 4)102.25( 1)
18 Ondrová Anna ZBM0553 182.21 3. 93.30( 3) 88.91( 6)
19 Kovalčíková Anna AOP0453 136.60 8. 77.39( 8) 59.21(19)
20 Ošmerová Tereza SKM0550 134.19 17. 27.24(20) 60.67(18) 46.28(17)
21 Venusová Anna STE0554 134.08 14. 64.15(14) 69.93(16)
22 Lukašáková Sára STE0450 125.68 9. 76.75( 9) 48.93(19)
23 Vojkůvková Hana MOV0552 70.95 16. 70.95(16)

D20B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Bernatíková Hana SIT0252 A 289.79 1. 100.00( 1)100.00( 1) 89.79( 2)
2 Černochová Michaela PLU0351 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Mudráková Eliška LCE0352 74.72 2. 49.81( 2) 24.91( P) 0.00( P)

D35B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Dittrichová Andrea SKM7750 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Hubáčková Renata LCE8151 150.00 1. 0.00( 4) 100.00( 1) 50.00( P) 0.00( P)
3 Létalová Soňa SFM8252 144.49 2. 51.66( 3) 92.83( 2)
4 Kozumplíková Alice RBK8151 76.46 2. 76.46( 2)

D40B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Plachá Andrea JPV7676 279.34 1. 100.00( 1)100.00( 1) 62.68( 3) 79.34( 2)
2 Červinková Jana BFM8052 249.91 1. 82.69( 2) 67.16( 5) 67.22( 2)100.00( 1)
3 Jílková Hana UOL8050 154.16 2. 54.63( 4) 99.53( 2)
4 Matoušková Jana STE7951 151.11 3. 65.19( 3) 85.92( 4)
5 Librová Lucie AOP8050 100.00 1. 100.00( 1)
6 Burešová Petra BFM7855 93.56 3. 93.56( 3)
7 Finstrlová Alena ZBM7550 78.84 4. 26.28( P) 52.56( 4)

D45B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Hubáčková Dagmar LCE6569 317.82 1. 103.10( 1)108.78( 1)105.94( P) 0.00( P)
2 Pachmannová Hana AOP7252 310.05 1. 102.35( 2) 95.90( 2) 106.15( 1)101.55( 2)
3 Chmelářová Radka JPV7650 275.11 1. 86.30( 4) 85.52( 6)103.29( 1)
4 Hulenková Martina MOV7352 274.27 3. 94.54( 3) 84.03( 6) 95.70( 3) 82.80( 6)
5 Kundratová Jana TZL7350 273.30 4. 80.78( 7) 86.46( 4) 95.31( 4) 91.53( 4)
6 Tomanková Martina KSU7552 268.39 5. 84.80( 5) 80.87( 7) 95.05( 5) 88.54( 5)
7 Poláčková Monika JPV7552 262.32 3. 81.33( 6) 85.83( 5) 81.04( 7) 95.16( 3)
8 Strýčková Monika ADA7454 245.40 2. 69.11( 9) 72.54( 8) 98.15( 2) 74.71( 7)
9 Pinkavová Helena JPV7767 149.17 8. 76.88( 8) 72.29( 8)
10 Mičíková Lada SKM7250 136.32 9. 66.62(10) 69.70( 9)
11 Lubrichová Eva STE7556 134.68 9. 72.66( 9) 62.02( 9)
12 Štáblová Michaela KSU7787 107.95 10. 65.65(10) 42.30(10)
13 Janků Renata STE7251 95.33 3. 95.33( 3)
14 Slavíková Lenka TVR7350 70.65 8. 70.65( 8)
15 Zbraňková Magda STE7352 65.83 11. 65.83(11)
16 Kubíčková Eva UOL7752 42.61 12. 42.61(12)

D50B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Kostková Jana AOP7151 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Štorková Simona JPV6556 155.64 2. 68.59( 2) 87.05( 2)

D55B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Švejdíková Yvona AOP6351 286.61 1. 86.61( 2) 86.61( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Ferdusová Eva LCE6461 272.81 1. 100.00( 1) 81.87( 3) 90.94( P) 0.00( P)
3 Slezáková Jitka LCE6351 118.91 3. 79.27( 3) 39.64( P) 0.00( P)
4 Jarošová Petra JPV6666 100.00 1. 100.00( 1)
5 Ostřanská Iveta SSU6591 97.13 4. 29.02( 4) 68.11( 4)

D60B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Vlažná Mirka LCE5852 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P) 0.00( P)
2 Králová Zdenka SSU6091 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

D65B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Stackeová Anna LCE5551 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P) 0.00( P)

H14B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Bulička Martin ZBM0807 A 311.51 1. 102.24( 1)106.26( 1)103.01( 1) 98.10( 4)
2 Pernička Martin TZL0800 A 302.45 1. 99.08( 2) 93.85( 3) 102.38( 2)100.99( 1)
3 Čech Viktor AOP0801 A 293.73 2. 98.68( 3) 93.08( 4) 94.61( 3)100.44( 2)
4 Kovalčík Petr AOP0901 A 274.72 5. 79.71( 7) 90.78( 5) 91.06( 6) 92.88( 9)
5 Holas Štěpán AOP0900 A 273.52 5. 85.38( 5) 86.18( 6) 90.48( 7) 96.86( 5)
6 Matoušek Jan STE0909 A 270.58 4. 93.41( 4) 85.12( 8) 92.05( 4) 81.73(16)
7 Gallo Ondřej AOP0802 A 261.59 3. 56.12(16) 71.74(14) 91.28( 5) 98.57( 3)
8 Malý Matyáš TBM0910 A 248.71 9. 41.53(20) 75.24(11) 80.59(12) 92.88( 9)
9 Jahudka Tomáš TZL0815 B 248.27 6. 67.71(12) 67.19(18) 84.64( 9) 95.92( 6)
10 Hájek Štěpán TBM0804 B 247.18 10. 58.71(15) 75.29(10) 80.41(13) 91.48(11)
11 Světnický Antonín STE0800 B 243.81 7. 71.85( 9) 68.68(16) 76.82(16) 95.14( 7)
12 Mrkvica Václav ZLH0800 B 239.66 10. 71.12(10) 68.05(17) 80.73(11) 87.81(12)
13 Pavlík Adam TZL0810 B 235.17 7. 62.52(13) 85.74( 7) 83.06(10) 66.37(20)
14 Franc Kryštof TBM0817 B 230.95 8. 73.55( 8) 74.19(12) 66.17(21) 83.21(15)
15 Navrátil Jakub TBM0811 B 229.61 6. 80.11( 6) 70.26(15) 68.15(20) 79.24(17)
16 Hozík Štěpán TZL0806 B 223.03 8. 71.12(10) 62.59(20) 85.62( 8) 66.29(21)
17 Linhart Jakub TZL0813 B 222.36 13. 61.71(14) 73.85(13) 57.64(23) 86.80(13)
18 Mokrosz Mateusz TRI0902 B 211.40 9. 54.66(18) 76.97( 9) 64.78(22) 69.65(19)
19 Denemarek Max PBM0800 B 201.67 19. 34.23(22) 66.23(19) 70.71(19) 64.73(23)
20 Doušek Vilém TBM0904 B 181.27 14. 19.32(25) 21.02(26) 74.08(17) 86.17(14)
21 Svirák Benjamin TBM0915 173.87 17. 55.07(17) 52.90(21) 12.53(24) 65.90(22)
22 Toman Matěj LBM0909 171.19 8. 78.08(15) 93.11( 8)
23 Zřídkaveselý Martin PBM0808 165.94 18. 27.34(24) 39.28(23) 72.06(18) 54.60(24)
24 Slováček Ondřej TZL0902 158.09 14. 78.93(14) 79.16(18)
25 Štěpánek Ondřej TBM0809 115.97 2. 16.08(26) 99.89( 2)
26 Mikula Marek TBM0902 111.97 19. 49.07(19) 14.69(28) 10.69(25) 48.21(25)
27 Létal Jonáš SFM0901 73.92 22. 28.64(23) 45.28(22)
28 Kožnárek Pavel PLU0902 62.55 25. 0.00(30) 22.69(25) 3.50(27) 36.36(27)
29 Bruk Lukáš TRI0901 44.74 24. 15.43(27) 29.31(24)
30 Menzel František MOV1003 39.28 26. 0.27(28) 39.01(26)
31 Červinka Ondřej BFM0806 35.61 21. 35.61(21) 0.00(31)
32 Kroutil Tadeáš TBM0928 33.99 26. 5.34(30) 5.08(26) 23.57(28)
33 Lutera Oliver PLU1001 22.56 28. 8.30(28) 14.26(29)
34 Bruk Tomáš TRI0900 19.95 27. 4.97(29) 14.98(27)

H16B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Štábl Patrik KSU0606 A 306.43 1. 103.02( 1)103.62( 1) 99.79( 2)
2 Mudrák Daniel TBM0629 A 296.15 1. 101.38( 2) 93.79( 5)100.98( 1)
3 Vojvodík Eduard MOV0600 A 295.69 1. 95.60( 3) 93.27( 6) 99.23( 3)100.86( 1)
4 Koča Vojtěch ZBM0602 A 293.14 2. 93.67( 4) 98.95( 2) 78.63(10) 100.52( 2)
5 Čech Radan TBM0611 B 290.93 3. 89.65( 5) 97.43( 3) 94.88( 4) 98.62( 3)
6 Huleja Martin TZL0604 B 266.77 5. 52.98(20) 87.39(11) 83.40( 8) 95.98( 5)
7 Komenda Jakub PBM0712 B 260.33 8. 71.72(14) 91.55( 8) 80.04( 9) 88.74( 8)
8 Kundrata Vít TZL0700 B 252.40 7. 82.81( 7) 79.99(15) 74.43(12) 89.60( 7)
9 Ryška Matěj TRI0604 B 249.14 6. 83.16( 6) 89.95( 9) 76.03(10)
10 Jordán Alexandr KSU0626 B 245.42 4. 57.82(18) 49.32(22) 91.05( 5) 96.55( 4)
11 Šána Robert KSU0616 B 242.83 6. 74.64(12) 76.18(17) 71.53(13) 92.01( 6)
12 Veselý Štěpán VIC0712 B 237.75 9. 80.13( 9) 88.77(10) 37.87(18) 68.85(11)
13 Mudrák Šimon LCE0601 B 237.08 9. 80.02(14) 77.00(11) 80.06( 9)
14 Hanousek Prokop TBM0613 B 230.52 6. 78.49(10) 89.27( 6) 62.76(12)
15 Eliáš Vojtěch TBM0604 B 223.15 7. 51.69(21) 85.84(12) 85.62( 7)
16 Finstrle Filip ZBM0702 B 173.40 15. 68.16(16) 56.22(21) 49.02(15)
17 Urválek Jan TBM0707 B 169.58 4. 72.89(13) 96.69( 4)
18 Janeček Jáchym UOL0700 B 167.79 7. 75.52(11) 92.27( 7)
19 Václavík Vojtěch TZL0711 B 160.67 14. 43.11(22) 60.75(20) 56.81(14) 38.68(18)
20 Marek Filip ZBM0706 B 156.10 8. 82.46( 8) 73.64(18)
21 Petrášek Eduard ZBM0609 140.98 16. 63.31(17) 77.67(16)
22 Lasota Jan ZBM0603 139.91 13. 57.71(19) 82.20(13)
23 Plachý Ondřej JPV0707 130.97 13. 0.00(27) 35.41(25) 39.01(17) 56.55(13)
24 Pánek Ondřej SSU0702 123.96 14. 25.71(24) 43.20(23) 26.22(20) 54.54(14)
25 Krupa Jan TRI0706 112.33 15. 70.49(15) 41.84(24)
26 Strakoš Ondřej TZL0601 101.48 19. 31.32(23) 70.16(19)
27 Menzel Antonín MOV0700 80.81 16. 42.02(16) 38.79(17)
28 Kroutil Jošt TBM0712 75.97 19. 15.61(25) 31.80(26) 0.00(21) 28.56(19)
29 Macek Vojtěch ASU0748 56.34 15. 56.34(15)
30 Valla Jakub TZL0710 45.25 16. 0.19(26) 45.06(16)
31 Otta Kryštof BFM0608 26.98 19. 0.00(27) 26.98(19)

H18B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Sláma Šimon LCE0502 A 309.14 1. 73.29(10) 103.15( 1)101.76( 2)104.23( 1)
2 Beneš Jindřich KON0404 A 307.05 1. 102.48( 1)101.57( 2)103.00( 1)
3 Otruba František PLU0501 A 283.03 3. 96.17( 3) 81.11( 8) 95.25( 3) 91.61( 5)
4 Trepáč Adam STE0504 B 280.97 3. 91.91( 4) 95.28( 3) 82.88( 6) 93.78( 3)
5 Černoch Martin PLU0500 B 270.63 2. 70.78(12) 80.80( 9) 87.84( 4)101.99( 2)
6 Racek Josef ZBM0400 B 256.54 4. 80.42( 6) 83.39( 7) 75.87( 9) 92.73( 4)
7 Doušek Tomáš TBM0401 B 251.70 5. 88.37( 5) 78.62(10) 62.55(11) 84.71( 6)
8 Rada Štěpán ABM0404 B 249.04 5. 77.29( 7) 85.26( 5) 86.49( 5) 70.90( 9)
9 Bláha Adam KSU0525 B 249.02 4. 73.75( 9) 92.65( 4) 75.67(10) 80.70( 7)
10 Dvořáček Michal ZBM0513 B 228.68 8. 76.47( 8) 74.61(12) 76.77( 8) 75.44( 8)
11 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B 210.29 7. 52.51(14) 76.47(11) 81.31( 7) 25.88(12)
12 Malý Tomáš VRB0414 199.72 11. 73.08(11) 65.16(13) 61.48(12)
13 Klösel Samuel AOP0504 189.80 11. 68.98(13) 59.05(14) 55.59(13) 61.77(11)
14 Cícha Václav TTR0401 186.24 2. 101.35( 2) 84.89( 6)
15 Šperlich Jan KSU0403 64.13 10. 0.00(15) 64.13(10)
16 Řepka Michal MOV0504 33.61 14. 0.00(17) 0.00(15) 27.85(14) 5.76(14)
17 Graubner Tadeáš TZL0407 7.14 13. 0.00(16) 7.14(13)

H20B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Stryk Štěpán KSU0306 A 318.21 1. 102.88( 2) 107.57( 1)107.76( 1)
2 Štorek David JPV0202 A 281.17 2. 87.51( 4) 91.08( 5) 97.11( 2) 92.98( 3)
3 Martynek Petr TRI0304 B 280.85 1. 81.59( 7)103.94( 1) 95.32( 3) 68.05( 8)
4 Karásek František PLU0301 B 266.68 2. 66.39( 9)101.03( 2) 99.26( 2)
5 Sliž Rostislav TRI0302 B 265.63 4. 84.95( 6) 93.57( 4) 87.11( 4)
6 Oujezdský Matyáš ZBM0307 B 259.32 3. 92.35( 3) 78.62( 7) 87.90( 4) 79.07( 6)
7 Jirka Matyáš UOL0203 B 210.51 5. 86.88( 5) 80.87( 6) 42.76( 9)
8 Mielec Radomír AOV0301 B 200.72 5. 52.82( 8) 71.92( 5) 75.98( 7)
9 Svoboda Radek STE0207 B 199.80 1. 104.77( 1) 95.03( 3)
10 Rajman Filip UOL0301 149.43 5. 64.64(10) 84.79( 5)
11 Kundrata Jan TZL0203 117.33 6. 80.42( 8) 36.91( 6)

H35B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Zicha Jiří LCE7708 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( P) 0.00( P)
2 Vojvodík Martin MOV7400 280.88 2. 93.90( 2) 67.39( 3) 89.17( 2) 97.81( 2)
3 Borunský Tomáš AOP7402 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Peterek Vít SOP8600 88.18 2. 14.48( 4) 73.70( 2)
5 Kopecký David UOL7800 85.88 3. 85.88( 3)

H40B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Dittrich Pavel SKM7501 356.15 1. 117.07( 1)113.21( 1) 125.87( 1)
2 Brosch Petr RBK7111 273.98 1. 87.06( 4) 85.95( 3)100.97( 1) 85.40( 4)
3 Rytíř Michal SKM7325 264.81 2. 81.42( 5) 66.98( 8) 99.78( 2) 83.61( 6)
4 Pěček Martin SKM7301 254.59 3. 91.15( 3) 79.36( 4) 84.08( 5)
5 Hanousek Kamil RBK7401 254.54 3. 58.04( 7) 68.61( 7) 99.25( 3) 86.68( 3)
6 Kawulok Marek SIT8001 241.29 5. 69.35( 6) 71.45( 5) 87.27( 6) 82.57( 7)
7 Veselý Martin RBK7502 238.17 2. 57.32( 8) 53.83( 9) 93.40( 4) 87.45( 2)
8 Greschner Luboš ASU7848 231.06 2. 91.78( 2) 70.09( 6) 63.76( 7) 69.19( 8)
9 Walaski Antonín TRI8006 145.64 5. 56.65( 9) 88.99( 5)
10 Otrusina Jiří JPV8201 100.85 2. 100.85( 2)

H45B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Kolek Petr ASU7501 314.32 1. 107.73( 1)107.66( 1) 98.93( 2)
2 Vlček Roman SKM7000 304.43 1. 103.25( 1) 101.18( 2)100.00( 1)
3 Pěček Vítězslav SKM7104 297.19 2. 100.38( 2)102.67( 2) 82.10( 4) 94.14( 3)
4 Štábl Roman KSU7501 263.87 3. 84.22( 5) 88.50( 4) 91.15( 3)
5 Burda Tomáš STE7600 219.86 4. 73.31( 6) 78.79( 5) 64.64( 6) 67.76( 4)
6 Peřinka Jan AOP6301 167.14 3. 89.60( 3) 77.54( 5)
7 Pavelka Martin KSU7503 166.78 4. 92.58( 4) 74.20( 6)
8 Slezák Libor LCE6207 144.57 3. 96.38( 3) 48.19( P) 0.00( P)
9 Pinkava Roman JPV7606 51.78 5. 51.78( 7) 0.00( 5)

H50B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Pavlík Radek ASU6849 329.90 1. 100.00( 1)116.83( 1)113.07( 1)
2 Svěchota Milan MOV7202 271.24 1. 100.00( 1) 65.25( 2) 88.47( 3) 82.77( 4)
3 Mielec Jaromír AOV6901 256.04 2. 65.20( 3) 94.70( 2) 96.14( 2)
4 Silnoušek Jiří STE7200 226.68 3. 75.44( 3) 38.16( 4) 68.97( 5) 82.27( 5)
5 Komenda Kamil PBM7201 178.29 3. 87.49( 4) 90.80( 3)
6 Hýbl Dušan JPV7202 122.08 6. 57.82( 6) 64.26( 6)
7 Slavík Tomáš TVR6800 93.30 2. 93.30( 2)

H55B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Navrátil Václav KON6427 347.84 1. 116.41( 1)116.95( 1)106.70( 1) 114.48( 1)
2 Grepl Ladislav KON6111 291.64 2. 92.51( 2)100.00( 2) 99.13( 2) 90.80( 3)
3 Šimek Roman UOL6503 270.59 2. 91.08( 3) 83.05( 3) 84.78( 4) 94.73( 2)
4 Kubíček Jiří UOL6500 224.90 4. 64.27( 6) 46.12( 7) 74.68( 5) 85.95( 4)
5 Sochor Tomáš HAV6301 195.11 5. 65.22( 5) 54.70( 7) 75.19( 5)
6 Sklenář Miroslav AOP6302 189.40 4. 49.69( 7) 75.12( 4) 56.15( 6) 58.13( 6)
7 Plachý Martin JPV6515 184.03 4. 77.22( 4) 59.89( 5) 46.92( 8) 0.00( 8)
8 Svoboda Martin BFM6701 98.88 6. 40.42( 8) 58.46( 6)
9 Hadač Miroslav AOP6501 94.17 3. 94.17( 3)
10 Valenta Jiří SSU6301 73.53 7. 28.27( 9) 45.26( 7)

H60B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Lužný Ladislav HAV6000 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Jakobi Zdeněk HAV5701 271.61 2. 99.35( 2) 85.05( 2) 85.03( 2) 87.21( 2)
3 Chmelař Miroslav JPV6217 123.07 3. 84.72( 3) 38.35( 4)
4 Maceček Otakar MOV6102 112.45 3. 50.18( 4) 62.27( 3)
5 Jaroš Vojtěch JPV5706 26.11 3. 21.47( 5) 4.64( 3)

H65B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Koudelný Jiří TTR5401 298.85 1. 98.85( 2) 79.05( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Robotka Libor PBM5303 181.67 1. 100.00( 1) 81.67( 2)
3 Kostka Evžen AOP5701 150.51 2. 54.40( 3) 96.11( 2)
4 Zeman Ludvík BFM5301 128.82 2. 71.45( 2) 57.37( 3)
5 Strachota Jaroslav ASU5600 100.00 1. 100.00( 1)

H70B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Pilc Oldřich SPR5100 301.66 1. 101.66( 2) 97.54( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Toman Stanislav SBR4801 254.26 1. 49.98( 5) 100.00( 1) 67.66( 4) 86.60( 3)
3 Vlach Oldřich BOV4403 254.19 2. 85.55( 4) 64.92( 4) 76.67( 2) 91.97( 2)
4 Jurčák Karel SOP5101 250.91 3. 89.32( 3) 57.62( 5) 75.16( 3) 86.43( 4)
5 Herdegen Ondřej BOV5200 112.33 3. 26.43( 6) 85.90( 3)
6 Pospíšil Karel TVR5000 109.02 1. 109.02( 1)

H75B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Skácel Jaroslav KON4617 300.00 1. 100.00( 1) 88.34( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Ptáček Jiří BOV4401 167.59 2. 41.13( 2) 45.35( 3) 25.93( 2) 81.11( 2)
3 Ostřanský Josef SSU4302 138.23 1. 38.23( 3)100.00( 1)

H80B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ZBM 1
ZBM 2
LCE 3
LCE 4
1 Beneš Karel HAV4201 277.68 1. 77.68( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kroupa Jaroslav ZPV4012 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)