Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO 2022 - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-04-30 714730.04.2022 Český pohár MTBO – 1. kolo SPC Ano Ano
2022-04-30 714830.04.2022 Mistrovství ČR v MTBO sprint, Český pohár MTBO – 2. kolo SPC Ano Ano
2022-05-01 714901.05.2022 Český pohár MTBO – 3. kolo SPC Ano Ano
2022-05-28 715028.05.2022 Český pohár MTBO – 4. kolo VBA, SBK Ano Ano
2022-05-29 715129.05.2022 Český pohár MTBO – 5. kolo VBA, SBK Ano Ano
2022-06-18 715218.06.2022 Český pohár MTBO – 6. kolo TBM Ano Ano
2022-06-19 715319.06.2022 Český pohár MTBO – 7. kolo TBM Ano Ano
2022-07-03 715503.07.2022 MTBO ORIENT EXPRESS E2 - Mistrovství ČR v MTBO mass start, Český pohár MTBO – 8. kolo GIG Ne Ne
2022-07-04 715604.07.2022 MTBO ORIENT EXPRESS E3 - Český pohár MTBO – 9. kolo GIG Ne Ne
2022-07-05 715705.07.2022 MTBO ORIENT EXPRESS E4 - Český pohár MTBO – 10. kolo GIG Ne Ne
2022-09-03 715803.09.2022 Mistrovství ČR v MTBO middle, Český pohár MTBO – 11. kolo XHK Ne Ne
2022-09-04 715904.09.2022 Mistrovství ČR v MTBO long, Český pohár MTBO – 12. kolo XHK Ne Ne
2022-09-10 716010.09.2022 Český pohár MTBO – 13. kolo DKL, LME Ne Ne
2022-09-11 716111.09.2022 Český pohár MTBO – 14. kolo DKL, LME Ne Ne
2022-09-11 716211.09.2022 Český pohár MTBO – 15. kolo DKL, LME Ne Ne
2022-10-01 716401.10.2022 Český pohár MTBO – 17. kolo VPM Ne Ne
2022-10-01 716301.10.2022 Český pohár MTBO – 16. kolo VPM Ne Ne
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
Nahrávám data...

M11 (započteno závodů:4)

M14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Tuma Lukáš SJC0800 410.00 1. 100.00( 1) 110.00( 1) 92.94( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 97.02( 2) 100.00( 1)
2 La Carbonara Matteo TBM0801 395.84 1. 99.66( 2) 88.17( 3) 100.00( 1) 100.00( 1) 96.18( 2)
3 Toloch Otakar GIG0900 340.04 3. 82.15( 5) 85.46( 4) 81.07( 3) 91.36( 3)
4 Folprecht Lukáš ZUP0800 310.78 3. 78.89( 6) 76.66( 7) 74.46( 4) 80.77( 4) 74.27( 3) 44.44( 8)
5 Malý Matyáš TBM0910 307.74 2. 57.03(11) 65.65( 4) 94.90( 2) 90.16( 2)
6 Kváč Miroslav MLA0800 303.26 3. 72.07( 8) 0.00(17) 59.07( 7) 82.88( 3) 76.83( 5) 71.48( 4) 62.63( 6)
7 Skácel Jan VLI0901 301.86 4. 66.16( 9) 84.28( 5) 64.79( 5) 61.87( 5) 86.63( 4)
8 Anděl Robin VPM0901 246.64 2. 84.12( 4) 88.68( 2) 73.84( 3)
9 Ouhrabka Vít SPC1010 233.69 6. 60.75(10) 65.32( 9) 59.82( 6) 47.80( 8) 45.05( 7)
10 Fišer Petr TZL1004 208.68 5. 37.73(11) 57.71(10) 51.74( 8) 61.50( 5) 0.00( 9)
11 Polák Tomáš CHA0801 163.88 3. 88.91( 3) 74.97( 8)
12 Bílek Vojtěch ZUP0802 153.81 6. 75.79( 7) 78.02( 6)
13 Linhart Adam GIG0801 142.51 5. 59.70( 6) 82.81( 5)
14 Vaněček Jan ZUP0801 128.03 7. 35.53(12) 33.00(13) 10.33( 9) 16.95( 8) 42.55( 7)
15 Mudrák Matouš LCE0901 93.75 6. 43.93( 6) 49.82( 6)
16 Weber Sebastian SMR0900 80.76 7. 55.24( 7) 25.52( 9)
17 Wohanka Antonín VRL1201 72.82 7. 29.62(13) 32.41( 7) 10.79(12)
18 Šňupárek Jenda ZUP1000 65.67 11. 24.55(16) 41.12(12) 0.00(13) 0.00(11)
19 Kejval Vojtěch SJC0902 61.71 10. 28.77(14) 19.96(10) 12.98(10)
20 Urban Jan SBK1234 59.60 8. 26.24(15) 29.78(14) 3.58(10) 0.00( 9) 0.00( 8) 0.00(15)
21 Ticháček Jáchym SJC1004 25.98 9. 25.98( 9)
22 Honner Tomáš TZL1001 10.97 11. 10.97(11)

M17 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Weber Maxmilian SMR0700 397.39 1. 100.00( 1)101.51( 4) 95.88( 2)100.00( 1)
2 Schwab Filip TBM0710 396.14 1. 100.38( 6)100.00( 1) 89.56( 3) 86.33( 3) 100.00( 1) 95.76( 3)
3 Folprecht Matyáš TBM0606 389.86 1. 94.14( 3)110.00( 1) 94.52( 3) 82.31( 5) 85.52( 4) 87.11( 6) 91.20( 5)
4 Lesage Radek SPC0807 381.93 2. 87.59( 5) 107.54( 2) 95.31( 2) 88.83( 2) 90.25( 3) 86.83( 6)
5 Meier David VLI0606 370.93 3. 90.40( 4)102.33( 3) 93.90( 4) 84.30( 7) 81.92( 7)
6 Toloch Eduard GIG0600 369.10 2. 96.50( 2) 90.05( 7) 97.12( 2) 85.43( 4) 83.66( 5)
7 Petruš Ondřej MLA0701 369.05 4. 87.23( 6)101.00( 5) 85.81( 5) 68.64( 7) 87.60( 5) 93.22( 4)
8 Beneš Josef MLA0702 241.57 7. 50.21( 8) 81.55( 8) 66.99( 7) 26.83( 8) 42.82( 7)
9 Zrník Tomáš GIG0601 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
10 Ticháček Jakub SJC0704 188.29 2. 88.91( 4) 99.38( 2)
11 Strakoš Ondřej TZL0601 155.92 8. 76.96( 9) 78.96( 8)
12 Akrman Václav SPC0505 145.47 7. 67.19( 7) 78.28( 9)
13 Potužník Viktor SJH0504 131.14 9. 32.98( 9) 50.86(11) 47.30( 9)
14 Mudrák Šimon LCE0601 131.08 6. 70.62( 6) 60.46( 6)
15 Žák Jakub ABR0606 103.40 8. 47.99(12) 55.41( 8)
16 Pernička Václav TZL0602 83.77 8. 83.77( 8)
17 Munzar Jakub XPU0600 76.19 6. 76.19( 6)
18 Honner Jaroslav TZL0701 54.81 10. 54.81(10)
19 Vřešťál Antonín TUR0604 53.62 10. 53.62(10)
20 Procházka Vít DKP0711 34.96 10. 12.65(10) 22.31(13)

M20 (započteno závodů:5)

M21E (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Ludvík Vojtěch STB9301 505.62 1. 97.93( 2) 107.40( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 98.22( 2) 96.83( 2)
2 Stránský Vojtěch SJC9000 503.83 1. 100.00( 1)110.00( 1) 99.69( 2) 97.77( 3) 96.37( 3)
3 Hašek Jan VPM0001 481.09 3. 90.95( 8) 106.96( 3) 92.03( 7) 94.95( 3) 95.65( 5) 91.50( 6)
4 Hradil Jiří TZL8604 478.51 3. 95.28( 3)102.57( 6) 95.80( 4) 82.82( 9) 96.20( 4) 88.66( 8)
5 Škoda Jakub VLI8800 476.55 5. 92.28( 5)102.93( 5) 94.44( 5) 91.85( 7) 95.05( 5)
6 Kamaryt Tomáš VPM8807 474.73 2. 90.15( 9)102.48( 7) 95.23( 2) 94.06( 2) 92.81( 6) 84.93(10)
7 Svoboda Honza SMR7901 467.63 4. 93.42( 4)102.12( 8) 89.62( 8) 86.37( 9) 96.10( 4)
8 Ševčík Martin TBM7632 466.88 3. 88.58(12) 97.38(11) 96.26( 3) 91.48( 4) 90.14( 4) 91.62( P) 0.00( P)
9 Ludvík Matyáš STB9801 455.07 5. 89.38(11)101.94( 9) 88.72( 9) 88.90( 8) 86.13( 5) 78.05(15)
10 Chmelař Lukáš XHK9100 449.28 6. 91.85( 7) 93.11( 6) 90.37( 6) 85.95( 6) 85.17(10) 88.00( 9)
11 Muller Matej VBA9601 432.60 11. 88.36(13) 90.85(18) 82.95(15) 84.94( P) 0.00( P) 83.94(11) 84.51(11)
12 Štěpánek Martin TBM7327 428.39 7. 83.33(15) 87.19(10) 87.12(10) 85.07( 7) 85.68( P) 0.00( P)
13 Hasman Ondřej VPM0002 426.95 7. 74.59(20) 93.53(15) 82.15(16) 89.43( 7) 83.22( 8) 58.73(24) 78.62(16)
14 Tišnovský Martin TBM9120 426.02 8. 83.05(16) 96.84(12) 73.79(21) 88.90( 8) 83.44( P) 0.00( P)
15 Štěňha Martin SPC7608 408.09 10. 0.00( P) 88.02( P) 0.00( P) 85.12(11) 82.41(10) 72.81(17) 79.73(14)
16 Wohanka Richard SLA0100 401.04 13. 69.00(26) 91.03(17) 83.55(14) 76.92(16) 80.54(13)
17 Wohanka Pavel VRL7501 394.10 13. 76.54(18) 88.88(19) 73.62(22) 84.29(13) 43.01(27) 70.77(19)
18 Rygl Miroslav TBM7205 388.75 12. 74.71(19) 81.36(20) 71.59(24) 84.82(12) 70.26(16) 76.27( P) 0.00( P)
19 Graubner Jan TZL8236 388.71 12. 74.00(21) 78.32(21) 80.16(18) 72.36(18) 78.15(12) 67.26(18) 78.08(17)
20 Rygl Jaroslav TBM7044 380.08 13. 70.24(24) 81.66(17) 76.80(16) 75.36(13) 76.02( P) 0.00( P)
21 Laciga Radek VSP8200 369.76 4. 92.03( 6)103.11( 4) 83.93(13) 90.69( 7)
22 Plíhal Tomáš SJI8509 361.06 15. 69.68(25) 76.26(22) 70.82(25) 77.77(15) 63.63(17) 57.47(25) 66.53(21)
23 Jalový Milan RBK8347 355.64 14. 67.24(27) 73.02(23) 78.18(14) 72.15(15) 62.57(21) 65.05(22)
24 Šňupárek Václav VPM9548 351.90 3. 90.70( 5) 90.30( 3) 87.12( 8) 83.78(12)
25 Bogar František BOR8904 318.30 12. 94.87(13) 84.95(12) 81.13(12) 57.35(25)
26 Mišoň Matěj SPC9810 316.16 20. 0.00( P) 68.19( P) 0.00( P) 68.44(21) 51.23(23) 64.38(20) 63.92(23)
27 Pospíšek Marek TBM8907 307.86 14. 78.23(17) 94.61(14) 75.17(20) 59.85( P) 0.00( P)
28 Smrt Martin EKP8431 305.08 18. 54.37(31) 58.89(28) 66.49(26) 65.17(22) 60.16(18) 46.03(26) 50.50(29)
29 Kalina Miroslav SPC8211 304.50 11. 0.00( P) 65.68( P) 0.00( P) 79.42(11) 79.73(13) 79.67(15)
30 Jirka Michal SBK8403 276.91 19. 71.23(22) 75.27(23) 76.40(19) 54.01( P) 0.00( P)
31 Bitter Aleš KNC8803 272.23 19. 3.27(37) 53.52(30) 24.39(33) 64.39(23) 57.12(19) 42.23(28) 54.97(26)
32 Průša Kryštof VSP0102 260.09 14. 75.30(17) 72.43(14) 36.68(30) 75.68(18)
33 Suchý Jiří SJI9201 256.92 19. 60.70(28) 71.11(20) 64.90(19) 60.21(24)
34 Štochel Miroslav MFP9300 248.65 20. 46.96(32) 59.34(27) 39.46(29) 48.38(24) 54.51(20)
35 Štáfek Pavel SKL7401 247.40 19. 54.83(30) 69.28(25) 71.77(19) 51.52(22) 0.00(34)
36 Urban Jan SBK7537 219.83 29. 43.53(34) 54.42(29) 39.00(30) 42.98( P) 0.00( P) 29.86(32) 39.90(31)
37 Bogar Kryštof BOR9402 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
38 Kanta Martin XPU9705 191.02 10. 90.06(10)100.96(10)
39 Bouchal Jiří VPM8449 171.13 11. 85.89(14) 85.24(11)
40 Sajal Martin SPC7803 165.50 20. 0.00( P) 35.70( P) 0.00( P) 62.26(22) 67.54(20)
41 Grundmann Jan GIG9410 162.48 16. 71.01(23) 91.47(16)
42 David Josef DMS8101 151.81 21. 61.13(26) 37.69(31) 52.99(21)
43 Pruner Petr SPC8207 142.75 23. 0.00( P) 30.79( P) 0.00( P) 60.92(23) 51.04(28)
44 Popule Tomáš LPM8803 129.18 28. 46.77(33) 38.49(31) 43.92(28)
45 Bílek Ondřej ZUP8101 119.64 27. 58.26(29) 61.38(27)
46 Vedral Martin SPC8306 109.68 29. 0.00( P) 23.66( P) 0.00( P) 41.34(29) 44.68(30)
47 Pucherna Jan TAP7701 101.02 24. 30.04(36) 70.98(24)
48 Ohera Karel BLI7803 94.47 32. 30.38(35) 18.35(32) 26.89(32) 9.18(33) 9.67(32)
49 Bartoš Vojtěch MLA9802 88.28 27. 35.82(31) 52.46(27)
50 Stránský Jiří STB8100 78.84 14. 78.84(14)

M21A (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Kouřimský Jan SLA7200 478.35 3. 92.98( 5)102.68( 3) 93.16( 7) 98.02( 3) 91.51( 5)
2 Goder Josef DKP8203 475.63 1. 100.00( 1) 96.63( 5) 96.18( 3) 94.40( 4) 88.42( 8)
3 Svoboda Petr SLA6803 456.00 6. 91.93( 7) 96.54( 6) 89.74(11) 85.54( 7) 86.70( 6) 91.09( 8) 81.38(11)
4 Müller Pavel VSP7901 450.23 4. 92.89( 6)101.78( 4) 94.73( 5) 74.67(14) 86.16(10)
5 Odvody Zdeněk XPU8206 443.15 1. 80.96(15) 73.97(18) 87.47(13)100.00( 1) 86.22( 7) 88.50(10) 70.73(18)
6 Hegner Lukáš LPM8104 438.60 3. 86.62(10) 79.75(16) 83.34(17) 97.60( 3) 91.29( 4)
7 Štregl Petr VRL7303 434.74 5. 87.92( 9) 79.75(16) 91.73( 9) 94.25( 5) 81.09(13)
8 Polášek Radek TBM8008 430.23 6. 83.76(13) 88.42(12) 82.31(18) 91.12( 6) 84.62( 9)
9 Švarcbach Michal KNC7001 414.71 4. 64.15(24) 66.92(20) 78.85(21) 97.00( 4) 79.23(13) 87.32(11) 72.31(16)
10 Štregl Tomáš VRL7406 391.37 10. 69.33(19) 89.32(10) 81.62(19) 81.83(11) 69.27(18) 63.73(22)
11 Šebesta Petr TAP7604 388.20 5. 64.33(23) 68.73(19) 77.00(22) 94.05( 5) 82.42(10) 66.00(20)
12 Bartoš Marián VSP8201 383.39 5. 76.47(17) 60.15(21) 86.03(16) 88.86( 5) 67.68(19) 64.35(21)
13 Vaněček Jan ZUP8003 381.11 11. 86.29(11) 55.54(22) 75.62(23) 79.77(12) 73.25(16) 66.18(20)
14 Hora Vojtěch VSP8301 374.09 1. 67.40(20)110.00( 1)100.00( 1) 96.69( 2)
14 Newiak Nick NEK0101 374.09 2. 98.20( 2) 96.50( 2) 91.65( 7) 87.74( 9)
16 Wohanka Petr VRL7305 368.80 2. 92.30( 9) 96.18( 3) 99.09( 2) 81.23(12)
17 Buriánek Vojta SMR7801 367.29 4. 93.79( 4) 92.34( 8) 88.53( 9) 92.63( 4)
18 Haničák Tomáš DMS7700 366.70 3. 88.10( 8) 93.11( 8) 91.73( 9) 93.76( 3)
19 Moravec Štěpán SJI8101 338.07 3. 93.91( 3) 94.73( 5) 77.97(13) 71.46(17)
20 Paulíček Jiří SJI7727 331.68 8. 85.84(12) 81.10(15) 79.67(20) 85.07( 8)
21 Urbaník Robert VLI7002 325.94 14. 67.19(22) 82.36(14) 59.76(25) 60.89(15) 55.74(21) 44.95(24)
22 Macháček Jiří XHK7601 307.20 12. 63.03(25) 89.70(12) 80.57(12) 73.90(15)
23 Sochor Jan SBK6922 244.91 9. 46.04(26) 31.52(23) 53.48(26) 67.52( 9) 46.35(17) 25.15(23) 13.90(26)
24 Jedlička Marek XHK7502 244.41 14. 82.07(14) 86.26(15) 76.08(14)
25 Jedlička Lukáš XHK8100 239.83 14. 79.12(16) 87.22(14) 73.49(15)
26 Ištok Martin BLI8001 224.60 21. 67.25(21) 61.29(24) 55.32(22) 40.74(25)
27 Průša Kryštof VSP0102 194.79 2. 96.36( 7) 98.43( 2)
28 Johanovský Tomáš DKP8500 190.99 1. 100.00( 1) 90.99( 6)
29 Panovec Kryštof GIG0011 187.76 2. 102.96( 2) 84.80( 8)
30 Černý Ladislav ZUP8200 186.13 2. 96.99( 2) 89.14(11)
31 Kovář Miroslav SJC8104 182.57 6. 92.86( 6) 89.71( 7)
32 Jiráček Josef SBK8501 179.30 16. 55.14(16) 70.54(17) 53.62(23)
33 Drobník Lukáš SJC8500 160.18 13. 73.21(18) 86.97(13)
34 Tomeček Karel TSU8300 132.07 14. 64.59(14) 67.48(19)
35 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 100.00 1. 100.00( 1)
35 Mudrák Štěpán LCE9601 100.00 1. 100.00( 1)
37 Fajtl Jaroslav VPM9001 93.39 3. 93.39( 3)

M21B (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Horák Pavel VSP7200 463.46 2. 91.57(10)104.30( 4) 79.20(10) 81.78( 3) 43.25( 7) 89.19( 2) 96.62( 2)
2 Šafář Jan XHK7700 434.22 3. 97.95( 3) 87.94( 6) 79.51( 4) 79.48( 3) 80.14( 5) 88.68( 3)
3 Netuka Martin XHK7302 413.86 1. 77.53(13) 73.56(12) 73.98( 6) 73.06( 4) 88.79( 3)100.00( 1)
4 Newiak Nick NEK0101 300.08 1. 92.78( 8)107.30( 2)100.00( 1)
5 Boček Milan TBM9228 298.99 2. 96.85( 5)102.35( 5) 99.79( 2)
6 Hubík Martin TBM8503 298.09 3. 96.92( 4)105.80( 3) 95.37( 3)
7 Leštínský Tomáš VRL7801 281.03 6. 92.34( 9)101.45( 6) 87.24( 7)
8 Rauch Tomáš VPM8501 271.48 7. 94.10( 7) 95.29( 7) 82.09( 8)
9 Meier Milan VLI7301 237.11 6. 67.63(15) 79.39( 9) 44.20(14) 45.89( 6)
10 Žemlička Jan XPU8303 234.52 10. 84.02(12) 76.08(10) 74.42(11)
11 Štemberg Milan EKP8608 227.84 9. 74.23(14) 73.98(11) 79.63( 9)
12 Havel Michal LDC8901 217.21 11. 88.12(11) 62.13(12) 66.96(13)
13 Bláha Adam SPC9212 211.69 4. 0.00( P) 45.66( P) 0.00( P) 84.51( 4) 81.52( 5)
14 Johanovský Tomáš DKP8500 208.79 1. 98.79( 2)110.00( 1)
15 Vavrys Johan LCE9302 189.82 1. 89.82( 2)100.00( 1)
16 Jánoška Jakub RBA8800 161.56 2. 77.42( 5) 84.14( 2)
17 Stříbrný Martin TBM9229 138.74 4. 46.04(16) 92.70( 4)
18 Pavlas Radek TZL8503 121.91 5. 59.70( 7) 62.21( 5)
19 Průša Kryštof VSP0102 100.00 1. 100.00( 1)
19 Mudrák Štěpán LCE9601 100.00 1. 100.00( 1)
19 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 100.00 1. 100.00( 1)
22 Svízela Vojtěch LCE9101 98.00 6. 53.67( 8) 44.33( 6)
23 Urbánek Jan DKP8801 94.61 6. 94.61( 6)
24 Fukátko Jan XPU8105 91.90 5. 91.90( 5)
25 Mikan Albert EKP8606 90.19 8. 90.19( 8)
26 Humlíček Tomáš SBK0101 85.08 4. 85.08( 4)
27 Kroc Kryštof GIG0100 77.44 8. 49.14( 9) 28.30( 8)

M40A (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Bureš Pavel XBM7549 507.31 1. 98.16( 6) 107.31( 3)100.00( 1) 98.08( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Jašek Petr ABR7601 502.55 1. 98.76( 4)110.00( 1) 86.99( 7) 97.65( 3) 85.29( 5) 98.94( 2) 97.20( 2)
3 Sedláček Petr TSU8109 487.10 2. 99.28( 2)100.30( 5) 91.78( 2) 92.22( 5) 98.34( 2) 96.18( 3) 93.00( 3)
4 Schwab David TBM7401 479.87 1. 99.22( 3) 99.76( 6) 80.21(10) 100.00( 1) 86.73( 3) 94.16( P) 0.00( P)
5 Lauerman Jan SJI7419 453.03 4. 97.20( 7) 93.75(12) 77.03(14) 95.51( 4) 89.54( 5)
6 Polák Jaroslav CHA7500 452.94 4. 96.39( 8)102.01( 4) 78.95(12) 91.70( 6) 83.89(10)
7 Folprecht Eduard ZUP7300 450.04 4. 92.31(13) 94.82(11) 93.77( 4) 84.46( 6) 79.03(14) 84.68( 9)
8 Hons Miši SMR7700 445.67 4. 90.17(15) 86.56(16) 88.72( 5) 90.35( 7) 89.87( 4)
9 Tuma Jaroslav SJC7305 425.81 4. 91.88(14) 82.15( 9) 85.91( 8) 85.76( 4) 80.11(12)
10 Dočkal Tomáš PGP7711 391.34 9. 82.64(20) 75.70(22) 68.87(19) 81.03( 9) 79.10(13) 72.87(15)
11 Tošner Michal VPM7803 387.99 8. 78.44(23) 84.59(17) 75.86(15) 72.90(10) 76.20( 8)
12 Jiran Jan XHK7701 354.46 7. 94.21(11) 83.98( 8) 88.23( 9) 88.04( 7)
13 Kroc Dalibor GIG7400 343.97 7. 89.27( 7) 84.26( 7) 87.75(10) 82.69(11)
14 Musil Pavel SJC7705 330.07 6. 86.71(19) 77.94(21) 90.18( 6) 75.24( 9)
15 Jirásek Milan VSP7403 328.92 7. 82.39(21) 99.31( 7) 70.88(17) 76.34(16)
16 Tomeš Petr SJC7531 328.79 8. 88.86(17) 77.28(13) 88.46( 8) 74.19(14)
17 Žák Pavel ABR7600 304.09 13. 81.24(22) 70.21(18) 73.74(17) 78.90(13)
18 Les Martin VPM7906 297.72 2. 98.44( 5)107.67( 2) 91.61( 4)
19 Bergl Tomáš ZUP7800 295.75 13. 74.64(25) 93.48(13) 60.11(21) 67.52(19)
20 Venhoda Milan SJI7104 282.05 6. 95.08(10) 99.13( 8) 87.84( 6)
21 Obuškevič Jan SMR7000 279.65 1. 100.00( 1) 88.00(15) 91.65( 3)
22 Rauch Stanislav VPM8201 269.63 10. 93.03(12) 96.98(10) 79.62(11)
23 Anděl Robert VPM8001 266.99 9. 95.58( 9) 98.96( 9) 72.45(16)
24 Kaluža Luboš ABR8200 252.54 11. 65.94(20) 68.40(11) 58.80(20) 59.40(19)
25 Pucherna Petr ZUP8002 244.58 14. 74.74(24) 93.12(14) 76.72(15)
26 Folprecht Jaroslav TBM7305 240.91 12. 54.36(30) 42.93(25) 65.84(12) 29.60(12) 48.18( P) 0.00( P)
27 Hanovec Petr VLI7101 213.17 17. 52.92(31) 84.59(17) 46.81(22) 28.85(20)
28 Petruš Marek MLA7500 189.10 11. 55.22(25) 45.02(24) 53.53(13) 35.33(11)
29 Honner Jaroslav TZL7803 182.29 5. 93.04( 5) 89.25( 6)
30 Kříž Libor XPU7804 173.56 8. 85.57(11) 87.99( 8)
31 Mrázek Jan SJC8102 171.36 16. 89.11(16) 82.25(19)
32 Putík Jiří VLI7505 167.80 18. 88.24(18) 79.56(20)
33 Urválek Jan TCB8101 152.56 12. 80.51(12) 72.05(17)
34 Bašus Petr ZUP7400 145.85 16. 73.29(18) 72.56(16)
35 Ambrož Pavel TBM7339 140.45 23. 66.55(27) 73.90(23)
36 Duda František DKP8107 136.29 24. 68.76(26) 67.53(24)
37 Kejval Jaromír SJC7300 117.29 18. 47.29(21) 70.00(18)
38 Chaloupka Martin CHT7301 111.15 22. 60.98(28) 50.17(22)
39 La Carbonara Claudio TBM7337 107.73 10. 31.99(27) 54.19(10) 21.55( P) 0.00( P)
40 Čermák Daniel EKP7510 99.04 26. 60.80(29) 38.24(26)
41 Kolář Tomáš SLA7103 78.28 23. 30.71(26) 47.57(23)

M40B (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Izdný Pavel SJI7613 502.78 1. 100.00( 1)110.00( 1) 97.40( 2) 95.38( 3)100.00( 1) 91.18( 2)
2 Kunz Martin GIG7100 500.96 1. 95.02( 4) 108.05( P) 97.54( 3) 96.42( 4) 90.59( 6) 98.95( 2)100.00( 1)
3 Fišer Petr GIG7502 491.21 2. 94.18( 5)102.59( 5) 98.82( 2) 97.01( 3) 98.61( 2)
4 Hruška Miloš ABR7501 448.77 3. 89.31( 8)108.35( 3) 85.53( 5) 77.89( 8) 87.69( 3)
5 Malý Martin TBM7610 436.68 4. 89.12( 9)101.63( 7) 74.73(11) 78.60( 6) 92.60( 4)
6 Veruňák Jiří TAP8003 413.51 5. 63.87(19) 79.00(14) 80.47( 9) 79.19( 5) 91.18( 5) 83.67( 7) 54.52( 8)
7 Weber Roman SMR7701 368.18 6. 83.45(12) 69.26(17) 67.64(14) 85.09( 6) 62.74( 7)
8 Lukavec Petr SMR7800 362.02 3. 84.44(11)102.46( 6) 92.43( 3) 82.69( 4)
9 Vozka Radim BLI7402 324.51 5. 89.15(11) 78.98(10) 88.35( 5) 68.03( 5)
10 Šafek Jiří TBM7606 296.35 7. 67.89(18) 80.79(13) 76.40( 7) 71.27( 8)
11 Jirásek Aleš XPU7601 276.66 4. 89.62( 7)105.06( 4) 81.98( 7)
12 Fejk Zbyněk SJC7501 257.15 8. 80.31(13) 95.46(10) 81.38( 8)
13 Vřešťál Jan TUR7301 255.60 8. 85.25(10)100.40( 8) 69.95( 9)
14 Hlaváč David JIL7501 251.23 9. 79.23(15) 97.93( 9) 74.07(12)
15 Zemko Zdeněk SLA7300 249.93 10. 47.16(21) 74.75(16) 43.95(17) 28.01(10) 56.06(10) 20.95(14)
16 Hýbl Lukáš VIP7504 233.48 12. 74.71(16) 87.92(12) 70.85(13)
17 Pastuszek Jakub VSP7500 207.20 1. 97.20( 3)110.00( 1)
18 Láner Roman ABR8100 201.22 9. 62.45(20) 22.90(12) 61.77(11) 54.10( 9)
19 Zicha Jiří LCE7708 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
20 Kejval Jaromír SJC7300 198.51 1. 98.51( 2) 100.00( 1)
21 Potužník Martin SJH7705 190.63 15. 70.11(17) 75.57(15) 44.95(16)
22 Kaluža Luboš ABR8200 159.47 6. 92.95( 6) 66.52(18)
23 Hons Lukáš XPU8005 146.90 14. 79.81(14) 67.09(15)
24 Provazník Dušan TBM7301 141.14 7. 67.03( 8) 74.11( 7)
25 Chamraďa Dušan GIG7601 121.54 10. 68.73(10) 52.81(10)
26 König Lukáš SBK8001 116.29 9. 36.74( 9) 56.29( 9) 23.26( P) 0.00( P)
27 Čepička Václav SLA7201 106.26 11. 5.07(11) 33.16(11) 35.35(13) 32.68(11)
28 Hain Jan SJC7502 90.19 4. 90.19( 4)
29 Kvapil Petr TUV7402 88.20 4. 88.20( 4)
30 Pucherna Petr ZUP8002 84.44 6. 84.44( 6)
31 Humlíček Aleš SBK7539 62.92 6. 62.92( 6)
32 Ouhrabka Jakub SPC8003 59.22 12. 0.00( P) 12.77( P) 0.00( P) 46.45(12)

M50 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Zrník Tomáš GIG7118 410.00 1. 100.00( 1)110.00( 1) 90.45( 4) 78.79(12) 100.00( 1) 96.74( 2) 100.00( 1)
2 Toloch Alexandr GIG7000 404.39 1. 95.66( 2) 104.39( 3)100.00( 1)100.00( 1) 97.20( 2) 100.00( 1) 93.77( 2)
3 Hašek Ondřej VPM6902 384.63 2. 92.97( 3)107.48( 2) 94.74( 2) 89.44( 2) 89.33( 4) 83.76( 4) 85.90( 5)
4 Novák Libor OKP6504 362.96 3. 83.70( 5)100.50( 4) 87.01( 6) 91.75( 3)
5 Skoupý Jan GIG7001 353.49 5. 77.75( 8) 100.04( 5) 87.90( 5) 80.66( 9) 84.89( 8) 43.41(18) 66.82(11)
6 Kareis Martin VLI6501 352.67 3. 70.79(12) 89.74( 9) 94.65( 3) 88.02( 3) 78.24(12) 80.26( 5) 75.79( 7)
7 Holinka Martin ZPV6712 346.26 5. 81.04( 7) 94.55( 6) 81.73( 8) 82.03( 7) 87.95( 5)
8 Šňupárek Martin XBM7107 341.32 3. 85.24( 4) 92.26( 8) 79.49(10) 79.19(10) 72.43(19) 84.33( 3) 57.50(13)
9 Mach Radovan OKP6605 337.65 6. 81.64( 6) 88.82(10) 80.55( 9) 82.21( 6) 84.98( 7)
10 Král Jan TBM6901 333.23 7. 72.37(11) 92.72( 7) 84.20( 7) 83.94(10)
11 Kolář Rudolf ABR6301 320.41 6. 68.94(15) 87.34(12) 78.00(11) 78.88(11) 74.23(16) 76.19( 6) 72.51( 9)
12 Lesage Martin SPC7204 309.00 3. 0.00( P) 82.90( P) 0.00( P) 75.55(13) 93.43( 3) 57.12(13) 32.41(23)
13 Novotný Petr TZL6601 308.30 7. 74.22(10) 85.73(15) 74.94(13) 45.39(22) 58.99(22) 73.41( 7) 51.35(16)
14 Klučár Daniel RCP7141 300.07 11. 64.39(19) 88.37(11) 73.56(16) 73.75(18)
15 Náhlovský David TBM6512 296.71 12. 50.16(23) 64.79(20) 74.96(12) 75.38(14) 72.19(20) 74.18( P) 0.00( P)
16 Pařízek Petr SMR7001 292.23 8. 69.29(13) 86.42(13) 62.24(11) 74.28( 8)
17 Křeček Miroslav ZPV6213 282.35 14. 69.15(14) 73.03(19) 64.75(16) 59.01(19) 75.42(15)
18 Bogar Leoš BOR6603 269.32 10. 68.73(16) 86.08(14) 48.69(22) 64.93(10) 49.58(18)
19 Mlynárik Peter VBA6501 267.41 15. 56.17(21) 80.12(16) 66.09(15) 65.03( P) 0.00( P)
20 Buřt Vladimír SBK6301 254.40 14. 67.19(17) 56.77(22) 74.09(14) 56.35(14) 36.73(22)
21 Nekoranec Petr TZL6700 246.15 14. 73.78(15) 75.46(14) 45.23(17) 51.68(15)
22 Strakoš Bohumil TZL6345 244.82 16. 35.12(27) 58.49(21) 54.30(20) 65.57(18) 66.46(21) 54.10(16) 51.05(17)
23 Šňupárek Ondřej ZUP6949 243.35 4. 84.02( 9) 70.10( 8) 89.23( 4)
24 Tišnovský Zdeněk TBM6620 238.76 5. 76.36( 9) 79.44(17) 82.96( 5)
25 Kiac Jiří XPU6305 235.83 14. 51.77(22) 57.39(19) 71.25(17) 55.42(14)
26 Gryc Tomáš TBM6903 230.08 4. 84.74( 4) 87.82( 6) 57.52( P) 0.00( P)
27 Antoš Svatopluk SJC6602 176.20 18. 46.76(24) 78.06(18) 51.38(21)
28 Suchánek Ladislav XBM7008 171.92 19. 45.68(25) 44.30(25) 41.64(23) 40.30(19) 30.64(24)
29 Řeháček Petr ABR6302 168.60 18. 57.61(20) 50.82(23) 60.17(18)
30 Šimek Miroslav LME6300 165.54 21. 28.44(28) 44.64(24) 27.45(24) 48.49(21) 34.01(23) 32.20(22) 38.40(21)
31 Mudrák Stanislav LCE6701 161.34 8. 81.28( 8) 80.06(11)
32 Linhart Aleš GIG7200 150.22 6. 68.42( 9) 81.80( 6)
33 Pavlík Radek ABR6849 129.38 13. 53.33(20) 76.05(13)
34 Princ David TCB6901 128.73 10. 56.25(15) 72.48(10)
35 Kubát Miroslav VRL6701 122.33 17. 14.80(29) 61.97(17) 1.72(24) 43.84(19)
36 Doležal Josef VAM6101 95.77 12. 37.28(20) 58.49(12)
37 Peťovský Jan SBK6201 74.36 23. 36.59(26) 1.14(26) 29.85(23) 6.78(25)
38 Klech Richard VRB7201 73.86 17. 73.86(17)
39 Bartoš Luděk MLA6701 72.55 20. 34.12(21) 38.43(20)
40 Pekárek Pavel XBM6904 67.12 18. 67.12(18)
41 Kunart Tomáš XHK7205 59.80 12. 59.80(12)
42 Nagy Josef TJN6701 26.55 23. 0.00(30) 0.00(27) 0.75(25) 0.31(23) 25.49(24) 0.00(25) 0.00(26)

M60 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Král Jiří TSU5941 409.10 1. 100.00( 1)110.00( 1) 97.28( 2) 100.00( 1) 92.28( 2) 99.10( 2)
2 Hejna Jiří SPC6201 407.46 1. 0.00( P) 109.32( P) 0.00( P) 100.00( 1)100.00( 1) 98.14( 3)
3 Dravetz Walter TZL5418 395.32 1. 98.02( 2)101.53( 3)100.00( 1) 94.49( 2) 95.77( 2)
4 Fajtl Jaroslav VPM6001 376.88 1. 89.87( 4) 92.38( 4) 94.63( 4) 85.66( 4) 100.00( 1)
5 Pospíšek Zbyněk TBM6007 367.91 3. 82.36( 6) 83.80( 5) 94.04( 5) 93.13( 3) 88.76( 4) 91.98( P) 0.00( P)
6 Flašar Jan KCK5701 347.98 3. 83.13( 5) 81.31( 7) 88.27( 7) 86.14( 3) 90.44( 4)
7 Jánoška Jozef RBA5902 325.50 4. 69.81( 8) 75.89( 8) 70.14(10) 87.50( 4) 81.34( 5) 70.13( 6) 80.77( 6)
8 Laciga Zdeněk VSP5200 291.12 2. 94.07( 3)106.39( 2) 90.66( 6)
9 Vrábel Jaromír ABR6102 289.16 6. 63.16(11) 74.09( 9) 75.46( 9) 76.45( 6) 60.75( 9) 57.79( 7) 47.67( 9)
10 Janků Josef KVS6200 275.61 6. 72.73( 8) 76.89( 6) 55.74( 9) 70.25( 7)
11 Autrata Vlastimil RCP6041 262.15 7. 75.93( 7) 66.63( 8) 57.50( 8) 62.09( 8)
12 Ludvík Petr STB5701 232.75 5. 76.10( 7) 73.46( 5) 83.19( 5)
13 Němec Lubomír ABR6201 229.39 7. 74.05( 7) 26.99(12) 68.78( 9) 59.57(10)
14 Bochenek Milan EKP5601 207.70 10. 65.66(10) 62.62(12) 46.93(10) 32.49(11)
15 Škoda Přemek VLI5301 197.18 9. 67.19( 9) 69.68(10) 60.31(13)
16 Kuchař Pavel SJC6000 190.32 8. 24.73(13) 77.90( 8) 32.42(12) 55.27(11)
17 Argaláš Jaroslav TBM6213 178.65 3. 85.11( 5) 93.54( 3)
18 Maennel Harald BOR5501 177.97 3. 81.99( 6) 95.98( 3)
19 Kadlec Luděk VEY5600 166.07 10. 32.73(15) 24.51(14) 42.62(15) 43.19(10) 45.62(13) 34.64(11)
20 Vojtášek Jan ABR5301 165.65 11. 16.71(15) 58.18(14) 38.68(11) 52.08(12)
21 Kopáček Miroslav CHT6049 114.63 11. 47.54(13) 67.09(11)
22 Maliňák Vladimír KVS5901 85.17 11. 32.77(14) 52.40(11)
23 Pšenička Miloslav TCB6101 64.54 10. 26.87(12) 37.67(10)
24 Havlíček Ivo KNC5800 56.62 12. 56.62(12)

M70 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Nejedlý Petr TZL5101 410.00 1. 100.00( 1) 110.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kuchař Vladimír BOR4902 372.23 2. 96.09( 2) 99.28( 2) 91.14( 2) 56.87( 2) 85.72( 2)
3 Lukavec Míla TJN4901 137.73 3. 64.79( 3) 72.94( 3)
4 Němec Vladimír SLA4202 19.78 3. 0.00( 4) 19.78( 4) 0.00( 3) 0.00( 3)

W11 (započteno závodů:4)

W14 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Ryglová Adéla TBM0857 410.00 1. 98.20( 2) 110.00( 1) 98.34( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Fišerová Markéta TZL0851 399.67 1. 100.00( 1) 99.67( 2)100.00( 1) 89.61( 3) 100.00( 1)
3 Kalinová Lisa SPC1158 344.82 2. 86.52( 4) 58.92( 6) 90.94( 4) 91.08( 2) 76.28( 3) 68.62( 3) 73.58( 3)
4 Kalinová Ella SPC0961 339.11 2. 59.14( 6) 91.69( 3) 81.12( 5) 85.80( 4) 74.15( 4) 80.50( 2) 72.44( 4)
5 Vozková Veronika BLI1050 335.26 2. 91.31( 3) 60.58( 5) 97.36( 3) 86.01( 2)
6 Nagyová Zuzana TJN0863 323.97 2. 89.49( 4) 80.17( 6) 75.57( 5) 78.74( 2) 60.43( 6)
7 Šimková Anežka LME0950 207.07 6. 41.29( 7) 53.97( 7) 47.05( 8) 51.67( 7) 49.30( 6) 52.13( 7) 35.03( 8)
8 Jedličková Lucie XHK1050 144.09 6. 52.34( 7) 49.17( 8) 42.58( 6)
9 Vaněčková Anna ZUP1050 136.90 7. 34.93( 8) 42.80( 8) 21.35( 8) 37.82( 7)
10 Jirásková Laura VSP0952 105.34 5. 60.84( 5) 44.50( 5)
11 Hubáčková Sabina LCE0851 99.37 5. 33.40( 9) 65.97( 5)
12 Folprecht Mia TBM0858 77.08 6. 0.00( 9) 52.14( 6) 24.94( 7)
13 Kunartová Dominika XHK0888 68.36 4. 68.36( 4)
14 Kunstová Anežka SLA1050 64.28 8. 0.00(11) 38.00( 8) 26.28(11) 0.00(10) 0.00(10)
15 Akrmanová Jana SPC0952 59.85 5. 59.85( 5)
16 Honsová Andrea SMR0850 42.16 9. 10.82( 9) 31.34(10) 0.00( 9)
17 Kvapilová Kristýna TUV0999 38.29 9. 38.29( 9)
18 Burešová Ema XBM0950 24.17 9. 0.00(10) 0.00( 9) 24.17( 9) 0.00(11)
19 Fukátková Ludmila XPU1053 17.48 12. 17.48(12)
20 Chamraďa Elvira GIG1050 12.16 10. 0.00(11) 12.16(13) 0.00(11) 0.00(10)
21 Štěpánková Emma VIP0953 1.77 10. 0.00(10) 0.00(10) 1.77(14)

W17 (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Folprechtová Julie ZUP0650 406.47 1. 92.83( 3) 106.47( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kurečková Klára TBM0667 386.73 2. 93.47( 2) 98.52( 2) 96.76( 2) 97.98( 2)
3 Zemková Pavlína SLA0551 367.58 3. 81.63( 4) 89.06( 4) 43.01( 3) 86.97( 3) 89.11( 3) 95.35( 3) 94.06( 3)
4 Stránská Sofie STB0851 308.48 1. 98.48( 2)110.00( 1)100.00( 1)
5 Skácelová Kateřina VLI0550 237.29 2. 70.44( 5) 92.71( 3) 74.14( 2)
6 Kadlecová Tereza VEY0650 176.94 1. 100.00( 1) 76.94( 5)
7 Faltejsková Laura XPU0750 115.70 4. 54.15( 6) 29.06( 6) 32.49( 4)

W20 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Chamraďa Natali GIG0450 510.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 90.02( 4) 96.88( 2)
2 Messnerová Lucie VRL0456 492.25 1. 95.32( 2)105.78( 2) 80.65( 3) 99.15( 3) 92.00( 3)100.00( 1)
3 Kadlecová Tereza VEY0650 377.81 2. 93.81( 2) 99.94( 2) 98.06( 2) 86.00( 4)
4 Kuchařová Rozálie SJC0251 285.16 2. 99.41( 3) 98.33( 2) 87.42( 3)
5 Štreglová Zuzana VRL0251 144.90 5. 73.72( 5) 71.18( 6)
6 Bartošová Marie MLA0451 112.03 5. 37.05( 6) 74.98( 5)
7 Stránská Sofie STB0851 100.00 1. 100.00( 1)

W21E (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Tichovská Martina TBM8650 505.47 1. 100.00( 1) 105.47( 3)100.00( 1)100.00( 1) 94.51( 4) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Musilová Vendula SJC8355 475.41 2. 94.36( 5) 87.73( 5) 94.71( 2) 96.95( 2) 89.98( 6) 99.41( 2)
3 Nováková Kateřina OKP9450 472.94 1. 97.65( 2)110.00( 1) 80.75( 8) 90.78( 3) 93.76( 3)
4 Paulíčková Renata SJI8057 469.75 2. 95.34( 3)102.84( 5) 86.02( 6) 92.07( 2) 93.48( 4)
5 Haltof Ewa ABR9499 468.37 2. 91.19( 7) 99.58( 6) 92.82( 2) 88.97( 3) 94.54( 3) 90.24( 5) 85.29( 8)
6 Kamererová Valerie STB9450 458.16 3. 92.60( 6) 95.05( 8) 90.89( 3) 77.77( 7) 88.65( 5) 90.59( 4) 89.03( 6)
7 Uhnavá Markéta TBM8485 429.20 5. 80.68(11) 92.06(10) 78.84( 9) 83.71( 5) 88.58( 6) 84.17( P) 0.00( P)
8 Linhartová Štěpánka TSU8992 428.53 4. 73.95(16) 84.09(13) 86.28( 4) 87.64( 7) 79.12( 9) 91.40( 5)
9 Kalinová Markéta SPC8259 414.55 6. 0.00( P) 89.41( P) 0.00( P) 82.86( 6) 85.36( 9) 75.46(13) 81.46(12)
10 Hrdinová Marie VSP7852 412.68 8. 86.20( 9) 86.62(12) 75.52(12) 66.29( 8) 80.23(12) 66.92(15) 84.11( 9)
11 Lacigová Michaela VSP8152 411.75 8. 79.19(13) 87.89(11) 78.34(10) 84.72( 8) 81.61(11)
12 Kamarytová Marie VPM9191 384.33 1. 90.10( 8)105.92( 2) 88.31( 4) 100.00( 1)
13 Červená Adéla XHK9750 361.85 13. 72.00(18) 80.82(14) 73.58(13) 64.63(16) 70.82(13)
14 Reifová Naděžda TSU8889 342.99 7. 78.55(14) 95.86( 7) 83.06(11) 85.52( 7)
15 Bártíková Zuzana XPU8954 310.83 10. 73.03(16) 76.94(11) 85.21(10) 75.65(12)
16 Wohanková Gabriela VRL7652 308.61 8. 73.10(17) 72.27(14) 87.25( 8) 75.99(11)
17 Mědílková Iva SPC7160 295.83 10. 0.00( P) 63.81( P) 0.00( P) 71.55(13) 78.66(10) 81.81(10)
18 Nedomlelová Lucie XHK0250 261.51 4. 94.82( 4)104.11( 4) 62.58(17)
19 Drobníková Markéta SJC8450 257.82 7. 80.68(11) 93.42( 9) 83.72( 7)
20 Hnátková Tereza SPC9271 158.59 7. 73.17(14) 85.42( 7)
21 Nováková Lenka EKP8062 156.50 15. 77.85(15) 78.65(15)
22 Puchernová Zuzana TAP8453 86.43 17. 67.22(19) 19.21(17)
23 Svobodová Alexandra VPM0051 82.42 10. 82.42(10)
24 Kuchařová Rozálie SJC0251 54.36 9. 54.36( 9)

W21A (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Králová Vilma TBM9950 488.35 1. 82.68(12)110.00( 1) 78.79(10) 100.00( 1)100.00( 1) 95.67( P) 0.00( P)
2 Mrázková Romana SJC8351 484.67 2. 89.61( 6)106.91( 3) 92.60( 4) 96.26( 2) 99.29( 2)
3 Folprechtová Kateřina ZUP7452 482.52 2. 103.73( 4) 96.21( 2) 92.79( 3) 91.10( 5) 98.69( 3)
4 Lukavcová Ivana SMR8754 474.46 2. 90.57( 4)109.29( 2) 93.21( 2) 84.00( 9) 97.39( 4)
5 Tomešová Daniela SJC8451 465.38 4. 87.69( 9)102.76( 5) 87.48( 7) 94.84( 4) 92.61( 6)
6 Odvodyová Šárka XPU8352 452.27 3. 87.72( 8) 97.73(10) 82.51( 9) 95.44( 3) 65.44( 8) 82.41(10) 88.87( 7)
7 Beržinská Soňa SBK8554 421.77 5. 73.86(17) 97.99( 9) 78.36(11) 83.87( P) 78.46( 5) 77.64(11) 83.09( 9)
8 Kiacová Veronika XPU9953 411.54 4. 76.59(14) 77.34(16) 91.36( 5) 82.49( 4) 83.76( 8)
9 Haničáková Denisa DMS8350 372.89 5. 70.99(18) 75.83(17) 64.92(14) 87.77( 5) 73.38( 6)
10 Barnetová Veronika XPU9952 363.77 5. 89.17( 7) 93.31(12) 91.36( 5) 89.93( 6)
11 Tomečková Zuzana TSU8279 349.21 2. 95.35( 4) 94.06( 2) 84.49( 8) 75.31(11)
12 Štembergová Lucie EKP8851 335.93 12. 81.78(13) 71.69(20) 53.67(17) 53.90(15) 74.89(12)
13 Jirková Lenka SBK8383 326.34 7. 63.75(20) 54.65(22) 65.38(13) 71.16( P) 71.40( 7)
14 Hanzlíčková Martina EKP8452 303.76 14. 53.48(21) 88.02(15) 58.94(15) 67.29(14) 36.03(15)
15 Vaněčková Petra ZUP7950 285.61 9. 76.46(15) 92.87(13) 57.66(16) 58.62( 9)
16 Ryšavá Vendula ZUP8151 273.01 1. 100.00( 1) 73.01(18) 100.00( 1)
17 Lesová Markéta VPM8494 262.92 8. 87.60(10) 92.26(14) 83.06( 8)
18 Horová Klára VSP8455 229.88 16. 47.97(22) 58.18(21) 49.40(18) 50.41(17) 23.92(16)
19 Pospíšková Magdalena TBM9150 225.61 8. 83.85(11) 98.43( 8) 43.33( P) 0.00( P)
20 Klíchová Jana SSU8151 218.11 12. 74.95(16) 72.83(19) 70.33(12)
21 Jedličková Zuzana XHK8150 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
22 Chudíková Barbora SJI7850 195.13 1. 100.00( 1) 95.13( 3)
23 Svobodová Katu SMR8451 192.98 3. 100.29( 6) 92.69( 3)
24 Zrníková Adéla GIG0050 189.42 5. 90.54( 5) 98.88( 7)
25 Ouhrabková Radka SPC8152 186.43 10. 0.00( P) 40.21( P) 0.00( P) 70.54(13) 75.68(10)
26 Honnerová Blanka TZL8052 182.23 5. 88.91( 7) 93.32( 5)
27 Matoušková Petra BLI7650 161.52 16. 65.51(19) 45.39(19) 50.62(16)
28 Hanáková TerKa SMR8950 133.76 12. 76.86(12) 56.90(14)
29 Kolínová Kristýna DKP8450 95.35 11. 95.35(11)
30 Bouchalová Vendula VPM8787 92.48 3. 92.48( 3)
31 Vedralová Veronika SPC8853 87.77 13. 0.00( P) 18.93( P) 0.00( P) 0.00(18) 68.84(13)

W21B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 Štěpánová Dita DOB7956 367.13 1. 83.09( 6) 95.28( 4) 69.73( 5) 100.00( 1) 58.35( 9) 88.76( 5)
2 Puchernová Radka ZUP8759 346.18 4. 76.96( 8) 86.12( 6) 91.70( 5) 68.76( 6) 91.40( 4)
3 Königová Jana SBK8661 343.98 1. 100.00( 1) 78.60( 3) 72.79( 5) 92.59( 3)
4 Štreglová Andrea VRL7552 333.76 4. 75.12( 9) 93.00( 4) 87.30( 6) 66.98( 8) 78.34( 8)
5 Coufalová Markéta TSU8894 331.29 2. 48.05(13) 73.28( 9) 94.84( 2) 66.39( 4) 77.35( 3) 85.82( 6)
6 Izdná Petra SJI8350 302.30 2. 57.89(12) 38.05( 8) 91.19( 3) 92.04( 2) 49.39(11) 61.18( 9)
7 Hanáková TerKa SMR8950 296.88 1. 88.18( 3)110.00( 1) 98.70( 2)
8 Hlaváčová Bára JIL8551 288.43 1. 85.21( 4)103.22( 2)100.00( 1)
9 Petrová Daniela XPU8454 256.89 3. 71.09(10) 88.65( 5) 97.15( 3)
10 Veruňáková Petra TAP8350 231.66 4. 24.20(15) 2.53(10) 62.00(10) 87.58( 4) 39.43( 6) 42.65(12) 15.37(10)
11 Zamrzlová Eva SJC8759 191.33 1. 91.33( 2)100.00( 1)
12 Papugová Katarína VBA9254 185.67 7. 46.42( P) 53.82(10) 85.43( 7)
13 Zapalačová Petra DOK0154 181.52 3. 83.97( 5) 97.55( 3)
14 Jahn Odvody Dana XPU8355 170.37 2. 77.25( 4) 93.12( 2)
15 Žemličková Lenka XPU8660 162.31 7. 78.95( 7) 83.36( 7)
16 Mikanová Kateřina EKP8461 150.87 7. 37.65(14) 80.45( 7) 32.77(13)
17 Honsová Petra XPU8252 136.56 8. 62.03(11) 74.53( 8)
18 Graubnerová Eliška TZL0056 112.85 5. 37.31( 6) 56.67( 5) 18.87(15)
19 Bochenková Martina DKP8758 100.00 1. 100.00( 1)
19 Kolínová Kristýna DKP8450 100.00 1. 100.00( 1)
21 Jiranová Kateřina XHK8350 95.68 2. 95.68( 2)
22 Streckerová Jana VPM8850 68.15 7. 68.15( 7)
23 Kvapilová Lenka TUV8151 54.81 11. 54.81(11)
24 Hejnová Aneta SPC9356 36.35 14. 0.00( P) 9.75( P) 0.00( P) 26.60(14)
25 Brychnáčová Irena ZUP8350 3.85 9. 3.85( 9)

W40 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
(SPC ) 1
(SPC ) 2
(SPC ) 3
(VBA, S B 4
(VBA, S B 5
(TBM ) 6
(TBM ) 7
1 La Carbonara Hana TBM7652 498.50 1. 99.24( 2) 100.00( 1) 99.56( 2)100.00( 1) 99.70( P) 0.00( P)
2 Pařízková Věrka SMR7151 489.05 1. 100.00( 1)108.05( 2) 97.23( 2) 92.84( 5) 90.93( 3)
3 Veselá Iva ZUP7551 471.25 1. 86.78( 9)110.00( 1) 90.32( 3) 84.15( 8)100.00( 1)
4 Walther Katja TBM7850 469.75 1. 90.87( 5)102.01( 5) 92.30( 4)100.00( 1) 84.57( 7)
5 Jirásková Markéta VSP7653 463.17 3. 98.12( 3)106.49( 4) 88.49( 5) 87.99( 7) 82.08( 6)
6 Honsová Lenka SMR7750 457.26 4. 88.93( 6) 97.63( 6) 87.96( 7) 94.17( 4) 88.57( 4)
7 Lánerová Leona ABR7752 409.35 7. 78.18(16) 92.66(10) 73.92(11) 65.34( 8) 69.91(11) 87.28( 8) 77.31( 7)
8 Malá Alice TBM7991 405.90 4. 79.20(14) 93.73( 9) 62.22(15) 85.30( 4) 85.45( 6)
9 Jašková Šárka ABR7751 391.17 9. 79.04(15) 88.66(13) 2.33(17) 77.82( 9) 82.36( 9) 63.29(11)
10 Rolná Janka SMR8150 367.89 3. 86.95( 8) 79.41(16) 47.44(17) 95.15( 3) 58.94(13)
11 Košíková Jitka VSP7799 352.70 7. 71.85(18) 96.36( 7) 50.09(16) 40.16(12) 67.03(12) 67.37(12)
12 Vavrysová Lenka TZL7400 327.37 4. 77.71( 6) 88.44( 4) 91.43( 6) 69.79( 9)
13 Michálková Alice GIG7650 314.78 5. 81.28(13) 95.78( 8) 86.64( 5) 51.08(15)
14 Chudíková Barbora SJI7850 301.77 1. 107.95( 3) 93.82( 3) 100.00( 1)
15 Itaniemi Janita GIG8051 299.76 7. 48.81(21) 55.44(22) 38.51(20) 72.49( 7) 70.13(10) 47.57(14) 52.89(14)
16 Zemková Helena SLA7450 283.89 9. 55.74(20) 63.14(20) 41.79(19) 56.75( 9) 56.07(13) 52.19(13) 21.83(17)
17 Poláková Veronika CHA8150 265.39 10. 32.37(25) 49.98(23) 68.22(13) 45.15(15) 69.67(10)
18 Kovářová Jitka VPM7350 264.23 4. 93.74( 4) 86.52(14) 83.97( 9)
19 Faltejsková Jana XPU7652 263.06 8. 84.84(11) 91.78(11) 86.44( 8)
20 Vokál Kabelová Radka TBM7898 259.20 7. 88.13( 7) 91.20(12) 79.87(10)
21 Weberová Ivana