Logo
Datum:
28.09.2023
Místo konání:
Lipůvka, okr. Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Chocholuše
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Henek Michal - R3
Stavitel tratí:
Matušková Jana - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného mírně větrného počasí. Teplota vzduchu 20°C.
Cílem proběhlo 635 závodníků.
Během závodu nebyl nikdo ošetřen.
Nebyl podán žádný protest.
Rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.50 km, 110 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jagošová Beáta PBM1353 C TJ Spartak 1. brněnská 13:19
2. Kozmonová Sára PBM1552 C TJ Spartak 1. brněnská 14:54 + 1:35
3. Jirků Tereza SJI1551 C OK Jihlava 15:08 + 1:49
4. Kubáková Laura JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:24 + 2:05
5. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Rosice 15:59 + 2:40
6. Prošková Andrea SJI1650 C OK Jihlava 16:23 + 3:04
7. Ramachová Anna PBM1350 C TJ Spartak 1. brněnská 17:22 + 4:03
8. Boučková Alžběta SJI1550 C OK Jihlava 17:27 + 4:08
9. Vrbková Mariana RBK1352 C SK Radioklub Blansko 20:15 + 6:56
10. Nováčková Anika ZBM1653 C SK Brno Žabovřesky 20:22 + 7:03
11. Vernerová Johana VBM1451 C VSK Mendelu Brno 20:24 + 7:05
12. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 23:27 + 10:08

D10 2.00 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soběslavská Anna Marie PBM1351 C TJ Spartak 1. brněnská 16:36
2. Kurečková Zuzana TBM1377 C KOS TJ Tesla Brno 18:00 + 1:24
3. Křížová Ema ZBM1358 C SK Brno Žabovřesky 18:50 + 2:14
4. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 19:16 + 2:40
5. Chvátalová Žofie PBM1352 C TJ Spartak 1. brněnská 20:15 + 3:39
6. Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 20:51 + 4:15
7. Daňková Viktorie RBK1353 C SK Radioklub Blansko 22:18 + 5:42
8. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 23:09 + 6:33
9. Redlichová Kateřina RBK1351 C SK Radioklub Blansko 23:16 + 6:40
10. Lauermanová Eva SJI1353 C OK Jihlava 24:08 + 7:32
11. Buršíková Eliška SJI1450 C OK Jihlava 26:29 + 9:53
12. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 28:38 + 12:02
13. Olišarová Anna PZR1352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:49 + 15:13
14. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 32:11 + 15:35
MS Benešová Aneta RUZ1150 TJ Růžená 18:07 + 1:31

D12 2.40 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáčková Johana CTB1153 B SK OB Chotěboř 22:34
2. Šťastná Vendula TBM1384 B KOS TJ Tesla Brno 22:52 + 0:18
3. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 23:33 + 0:59
4. Ryglová Beáta TBM1158 B KOS TJ Tesla Brno 25:02 + 2:28
5. Klusáčková Dorota CTB1152 B SK OB Chotěboř 25:08 + 2:34
6. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 26:55 + 4:21
7. Vítková Kateřina PBM1152 B TJ Spartak 1. brněnská 27:44 + 5:10
8. Urválková Anna TBM1177 B KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 7:05
8. Schwabová Barbora TBM1188 B KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 7:05
10. Karbašová Kristýna CTB1253 C SK OB Chotěboř 30:02 + 7:28
11. Komárková Ondřejka SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec 30:27 + 7:53
12. Fučíková Ema VBM1151 C VSK Mendelu Brno 30:35 + 8:01
13. Tomíčková Ivana TBM1364 B KOS TJ Tesla Brno 31:29 + 8:55
14. Průšová Zuzana TBM1161 C KOS TJ Tesla Brno 32:01 + 9:27
15. Slavíková Anna PBM1156 C TJ Spartak 1. brněnská 32:08 + 9:34
16. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. brněnská 35:33 + 12:59
17. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:47 + 13:13
18. Rampula Monica PBM1254 C TJ Spartak 1. brněnská 36:28 + 13:54
19. Malá Lucie TBM1165 B KOS TJ Tesla Brno 37:54 + 15:20
20. Lubasová Nela STA1152 B OK Střelka 38:27 + 15:53
21. Fleissigová Kateřina 0150002 Rychtářov 40:30 + 17:56
22. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 40:31 + 17:57
23. Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 40:42 + 18:08
24. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Rosice 40:59 + 18:25
25. Vinopalová Barbora PZR1151 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:00 + 18:26
26. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 41:53 + 19:19
27. Hladká Anežka PBM1157 C TJ Spartak 1. brněnská 42:17 + 19:43
28. Michálková Adéla TBM1151 C KOS TJ Tesla Brno 51:45 + 29:11
29. Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko 55:13 + 32:39
30. Mackanič Sára RBK1152 C SK Radioklub Blansko 65:44 + 43:10
31. Valešová Klára SBK11xx KOB START Blansko 78:39 + 56:05
Hubíková Nela TBM1261 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D14 2.80 km, 140 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 A KOS TJ Tesla Brno 24:44
2. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 25:24 + 0:40
3. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 29:01 + 4:17
4. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Brno Žabovřesky 31:34 + 6:50
5. Havlíčková Hana CHT1153 B OOB SK Chrast 32:29 + 7:45
6. Bašeová Jolana ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky 33:15 + 8:31
7. Rychnovská Eliška SJI1151 B OK Jihlava 33:34 + 8:50
8. Šimotová Elen STA0954 B OK Střelka 35:26 + 10:42
9. Králová Marie PBM1153 B TJ Spartak 1. brněnská 36:40 + 11:56
10. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Rosice 39:14 + 14:30
11. Těthalová Anežka SJH0957 B SOS Jindřichův Hradec 39:21 + 14:37
12. Komárková Radka SJH1151 B SOS Jindřichův Hradec 39:48 + 15:04
13. Drápová Justýna OSN0990 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:51 + 15:07
14. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 59:26 + 34:42
15. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 62:30 + 37:46
16. Mužíková Julie 0200001 neregistrovaná 87:44 + 63:00
17. Boháčková Ema 0310003 Zájezd 107:14 + 82:30
Korecká Eva CHT1054 B OOB SK Chrast DISK
Vítková Eva CHT1053 B OOB SK Chrast DISK

D16 3.10 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 A KOS TJ Tesla Brno 30:32
2. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 32:14 + 1:42
3. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 34:33 + 4:01
4. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 36:14 + 5:42
5. Paulová Barbora CTB0753 B SK OB Chotěboř 37:32 + 7:00
6. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 37:57 + 7:25
7. Nováková Anna Marie CTB0951 A SK OB Chotěboř 38:46 + 8:14
8. Vrbková Adéla TBM0851 B KOS TJ Tesla Brno 39:46 + 9:14
9. Stašková Sofie PBM0952 A TJ Spartak 1. brněnská 40:31 + 9:59
10. Baďurová Eliška PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:03 + 10:31
11. Kočová Klára ZBM0850 A SK Brno Žabovřesky 44:12 + 13:40
12. Bukáčková Šárka CTB0754 C SK OB Chotěboř 44:19 + 13:47
13. Ryšavá Viktorie TBM0760 B KOS TJ Tesla Brno 49:29 + 18:57
14. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 52:23 + 21:51
15. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 54:22 + 23:50
16. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 63:38 + 33:06

D18 3.60 km, 180 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 37:05
2. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 39:13 + 2:08
3. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 45:32 + 8:27
4. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 48:52 + 11:47
5. Paulová Pavlína CTB0551 B SK OB Chotěboř 69:43 + 32:38
6. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 77:51 + 40:46

D21C 4.10 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5882

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 37:38 6184
2. Benešová Jana SJH9451 C SOS Jindřichův Hradec 40:30 + 2:52 5759
3. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 40:52 + 3:14 5704
4. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 43:00 + 5:22 5388
5. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 43:31 + 5:53 5311
6. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 46:50 + 9:12 4819
7. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 51:08 + 13:30 4182
8. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 52:01 + 14:23 4051
9. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 52:06 + 14:28 4038
10. Vrbková Magdalena RBK0454 B SK Radioklub Blansko 53:12 + 15:34 3875
11. Růžičková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 53:28 + 15:50 3836
12. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 55:18 + 17:40 3564
13. Tkachenko Anzhela 0100001 No name 60:33 + 22:55
14. Malivánková Eva ZBM9952 C SK Brno Žabovřesky 61:22 + 23:44 2664
15. Matulová Iva ADA8451 C OOB Spartak Adamov 69:03 + 31:25 1525
16. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 69:31 + 31:53 1456

D21D 3.00 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1088

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondrůjová Lenka ZBM9157 C SK Brno Žabovřesky 37:39 1216
2. Kůrová Kristýna ZBM9156 C SK Brno Žabovřesky 43:40 + 6:01 1063
3. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 44:29 + 6:50
4. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 46:43 + 9:04 985
5. Jirků Olga SJI7750 C OK Jihlava 50:58 + 13:19 876
6. Kozlová Slávka 0130001 Family Point 56:40 + 19:01
7. Králová Petra PBM8952 C TJ Spartak 1. brněnská 59:05 + 21:26 670
8. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 97:06 + 59:27 0
Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0

D35 3.70 km, 160 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:28
2. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Brno Žabovřesky 36:32 + 1:04
3. Růžková Kateřina PBM8554 C TJ Spartak 1. brněnská 39:01 + 3:33
4. Tomíčková Dana TBM8062 C KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 3:57
5. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 39:41 + 4:13
6. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 39:42 + 4:14
7. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 40:16 + 4:48
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 40:29 + 5:01
9. Vítková Barbora PBM7952 C TJ Spartak 1. brněnská 41:25 + 5:57
10. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 42:10 + 6:42
11. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 43:18 + 7:50
12. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 43:37 + 8:09
13. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 43:49 + 8:21
14. Kozlová Zuzana VBM8453 VSK Mendelu Brno 44:45 + 9:17
15. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Brno Žabovřesky 44:59 + 9:31
16. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská 45:05 + 9:37
17. Janováčová Petra ZBM8558 C SK Brno Žabovřesky 46:08 + 10:40
18. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 46:09 + 10:41
19. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:55 + 11:27
20. Sýkorová Iva VBM8256 C VSK Mendelu Brno 47:22 + 11:54
21. Kinštová Dominka SJH8051 C SOS Jindřichův Hradec 47:34 + 12:06
22. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 47:49 + 12:21
23. Fleissigová Eva 0150001 Rychtářov 49:08 + 13:40
24. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 49:30 + 14:02
25. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 49:44 + 14:16
26. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Brno Žabovřesky 52:51 + 17:23
27. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Brno Žabovřesky 53:00 + 17:32
28. Eliášková Hana 54:37 + 19:09
29. Kozmonová Helena 0260001 Brno 61:19 + 25:51
30. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Brno Žabovřesky 61:46 + 26:18
31. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 65:31 + 30:03
32. Nevrklová Martina RUZ8053 C TJ Růžená 66:53 + 31:25
33. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 72:48 + 37:20
34. Redlichová Jana RBK8751 C SK Radioklub Blansko 73:50 + 38:22
35. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 80:49 + 45:21
Slavíková Jana PBM8252 C TJ Spartak 1. brněnská DISK

D45 3.30 km, 170 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 38:56
2. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 40:46 + 1:50
3. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 41:18 + 2:22
4. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 42:39 + 3:43
5. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 42:52 + 3:56
6. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 42:54 + 3:58
7. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 44:37 + 5:41
8. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 45:47 + 6:51
9. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:24 + 7:28
10. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 46:34 + 7:38
11. Šmídová Aneta ADA7652 OOB Spartak Adamov 48:27 + 9:31
12. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 48:42 + 9:46
13. Sedláčková Alžběta 0080001 Bafto 49:45 + 10:49
14. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 50:23 + 11:27
15. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 50:26 + 11:30
16. Nováčková Obelczová Věra ZBM7752 C SK Brno Žabovřesky 50:58 + 12:02
17. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 53:17 + 14:21
18. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. brněnská 53:20 + 14:24
19. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Brno Žabovřesky 54:02 + 15:06
20. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 54:25 + 15:29
21. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 54:46 + 15:50
22. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:38 + 16:42
23. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 55:42 + 16:46
24. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Rosice 56:22 + 17:26
25. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 58:11 + 19:15
26. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 58:12 + 19:16
27. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 60:52 + 21:56
28. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:03 + 23:07
29. Sluková Dagmar SBK7461 C KOB START Blansko 66:40 + 27:44
30. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 67:23 + 28:27
31. Zehnulová Jana ZBM7371 C SK Brno Žabovřesky 68:39 + 29:43
32. Blažková Markéta SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec 72:51 + 33:55
33. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 79:56 + 41:00
34. Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 85:59 + 47:03
35. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:49 + 47:53
36. Sovová Markéta PZR7850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:28 + 49:32
37. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Brno Žabovřesky 95:39 + 56:43

D55 3.20 km, 155 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 42:09
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 43:07 + 0:58
3. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:06 + 3:57
4. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 46:53 + 4:44
5. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 51:44 + 9:35
6. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 52:31 + 10:22
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 57:47 + 15:38
8. Jordanová Blanka VBM6851 C VSK Mendelu Brno 59:57 + 17:48
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 61:44 + 19:35
10. Marečková Iva ADA6551 C OOB Spartak Adamov 63:56 + 21:47
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Rosice 67:17 + 25:08
12. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 69:16 + 27:07
13. Tomanová Elena ZBM6666 C SK Brno Žabovřesky 82:49 + 40:40

D65 2.50 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 37:46
2. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:18 + 26:32

D70 2.00 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 27:10
2. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:40 + 8:30
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 39:44 + 12:34
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 44:16 + 17:06
5. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 56:32 + 29:22

H10N 2.50 km, 110 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Papež Marek ZBM1502 C SK Brno Žabovřesky 11:58
2. Eschler Martin UBM1402 C MENISKOS Brno 12:15 + 0:17
3. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 12:37 + 0:39
4. Kozel Kryštof ABM1501 C KOB ALFA Brno 15:13 + 3:15
5. Rajnošek Jan ZBM1409 C SK Brno Žabovřesky 16:34 + 4:36
6. Jakoubek Martin SJI1400 C OK Jihlava 16:52 + 4:54
7. Komárek Štěpán SJH1602 C SOS Jindřichův Hradec 18:57 + 6:59
8. Pařízek Matěj ZBM1603 C SK Brno Žabovřesky 20:31 + 8:33
9. Slavík Martin PBM1402 C TJ Spartak 1. brněnská 23:15 + 11:17
10. Hubík Hugo TBM1503 C KOS TJ Tesla Brno 23:39 + 11:41
11. Beneš Petr RUZ1301 TJ Růžená 35:12 + 23:14
12. Sýkora Jan VBM1302 C VSK Mendelu Brno 80:41 + 68:43

H10 2.20 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI1515 C OK Jihlava 14:50
2. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 14:54 + 0:04
3. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 15:20 + 0:30
4. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 16:58 + 2:08
5. Kocourek Vít ZBM1405 C SK Brno Žabovřesky 17:57 + 3:07
6. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 18:01 + 3:11
6. Stachoň Ondřej ZBM1404 C SK Brno Žabovřesky 18:01 + 3:11
8. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 18:12 + 3:22
9. Janda Kryštof ZBM1309 C SK Brno Žabovřesky 18:23 + 3:33
10. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 20:16 + 5:26
11. Redlich Jan RBK1601 C SK Radioklub Blansko 21:16 + 6:26
12. Stehlík Šimon ABM1301 C KOB ALFA Brno 22:16 + 7:26
13. Urban Milan SBK1414 C KOB START Blansko 23:08 + 8:18
14. Báňa Patrik PBM1401 C TJ Spartak 1. brněnská 23:13 + 8:23
15. Krejsa Josef CHT1501 C OOB SK Chrast 26:43 + 11:53
16. Tejkal Václav ADA1401 C OOB Spartak Adamov 27:40 + 12:50
17. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko 29:15 + 14:25
18. Tejkal Jindřich ADA1601 C OOB Spartak Adamov 34:20 + 19:30
19. Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 35:05 + 20:15
20. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:46 + 22:56

H12 2.90 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 23:30
2. Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:22 + 1:52
3. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 25:26 + 1:56
4. Hájek Vojtěch TBM1201 B KOS TJ Tesla Brno 26:17 + 2:47
5. Vítek Vojtěch PBM1310 B TJ Spartak 1. brněnská 26:55 + 3:25
6. Sedláček Martin TBM1212 B KOS TJ Tesla Brno 33:13 + 9:43
7. Kocmánek Lukáš PZR1200 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:53 + 10:23
8. Báňa Martin PBM1102 C TJ Spartak 1. brněnská 33:54 + 10:24
9. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 34:01 + 10:31
10. Kozmon Lukáš PBM1301 C TJ Spartak 1. brněnská 36:45 + 13:15
11. Uchytil Ivo PZR1201 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:41 + 14:11
12. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 40:18 + 16:48
13. Kasal Johan SJI1202 C OK Jihlava 43:49 + 20:19
14. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 44:05 + 20:35
15. Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč 44:58 + 21:28
16. Petrlík David PZR1102 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:31 + 22:01
16. Nováček Kryštof ZBM1207 C SK Brno Žabovřesky 45:31 + 22:01
18. Zemánek Jakub 0140002 RK Blansko 45:47 + 22:17
19. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 45:58 + 22:28
20. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Brno Žabovřesky 56:10 + 32:40
21. Grünwald Vít SBK1101 KOB START Blansko 57:06 + 33:36
22. Lipenský Jan František KON1131 C KOB Konice 58:30 + 35:00
23. Mykhno Oleksandr TTR1101 C OOB Třebíč 71:35 + 48:05
Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko DISK

H14 3.20 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 A SK OB Chotěboř 22:15
2. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 22:35 + 0:20
3. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 24:32 + 2:17
4. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 27:37 + 5:22
5. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 28:32 + 6:17
6. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 29:14 + 6:59
7. Jirásek Rostislav CTB0903 B SK OB Chotěboř 29:30 + 7:15
8. Klusáček Mikuláš CTB0902 B SK OB Chotěboř 31:40 + 9:25
9. Jirků Ondřej SJI0904 B OK Jihlava 34:25 + 12:10
10. Svirák Benjamin TBM0915 B KOS TJ Tesla Brno 34:58 + 12:43
11. Svoboda Adam PBM1001 B TJ Spartak 1. brněnská 35:37 + 13:22
12. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 35:38 + 13:23
13. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 36:03 + 13:48
14. Kroutil Tadeáš TBM0928 B KOS TJ Tesla Brno 36:13 + 13:58
15. Mikula Marek TBM0902 B KOS TJ Tesla Brno 36:31 + 14:16
16. Dokulil Jiří PZR0905 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:22 + 16:07
17. Černý Petr SJI0905 B OK Jihlava 39:19 + 17:04
18. Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:42 + 19:27
19. Češík František CHT0902 C OOB SK Chrast 49:46 + 27:31
20. Polášek Vojtěch 0330001 Orientos 50:24 + 28:09
21. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 52:02 + 29:47
22. Havlíček Thomas PZR1004 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:04 + 29:49
23. Kasal Albert SJI1004 C OK Jihlava 53:53 + 31:38
24. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 60:20 + 38:05
25. Buršík Matěj SJI1002 C OK Jihlava 69:29 + 47:14
Machain Václav UBM1003 C MENISKOS Brno DISK

H16 4.00 km, 180 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Těthal Josef SJH0805 B SOS Jindřichův Hradec 32:31
2. Marek Filip ZBM0706 A SK Brno Žabovřesky 33:07 + 0:36
3. Navrátil Jakub TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 1:21
4. Knap Jakub PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:50 + 2:19
5. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 35:40 + 3:09
6. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 36:54 + 4:23
7. Venhoda Lukáš SJI0801 B OK Jihlava 37:58 + 5:27
8. Lipenský Matouš KON0830 B KOB Konice 47:18 + 14:47
9. Eliášek Patrik 49:21 + 16:50
10. Grünwald jr Martin SBK0707 KOB START Blansko 50:46 + 18:15
11. Kroutil Jošt TBM0712 B KOS TJ Tesla Brno 58:32 + 26:01
12. Rudolf Jan RBK0804 C SK Radioklub Blansko 62:23 + 29:52
13. Jiřík Martin TBM0829 B KOS TJ Tesla Brno 64:11 + 31:40

H18 4.20 km, 200 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel TBM0629 A KOS TJ Tesla Brno 33:27
2. Kycl Michal LBM0500 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:33 + 8:06
3. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 42:59 + 9:32
4. Valnoha David ZBM0514 C SK Brno Žabovřesky 51:17 + 17:50
5. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:37 + 19:10
6. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 57:45 + 24:18

H21C 5.10 km, 225 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7326

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 30:21 8035
2. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 34:09 + 3:48 7207
3. Schuster Marek SSU9303 C SK Severka Šumperk 36:19 + 5:58 6735
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Brno Žabovřesky 36:35 + 6:14 6677
5. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 36:43 + 6:22 6648
6. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 37:06 + 6:45 6564
7. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 37:32 + 7:11 6470
8. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 37:43 + 7:22 6430
9. Koča Vojtěch ZBM0602 A SK Brno Žabovřesky 39:07 + 8:46 6124
10. Urbánek Adam ZBM0302 R SK Brno Žabovřesky 39:17 + 8:56 6088
11. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 40:11 + 9:50 5892
12. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 41:13 + 10:52 5667
13. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 41:54 + 11:33 5518
14. Dědic Filip ZBM8836 C SK Brno Žabovřesky 42:14 + 11:53 5445
15. Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno 42:25 + 12:04 5405
16. Nouza Petr SJH9300 C SOS Jindřichův Hradec 43:49 + 13:28 5100
17. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 44:02 + 13:41 5053
18. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 44:07 + 13:46 5034
19. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 44:10 + 13:49 5024
20. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 44:22 + 14:01 4980
21. Plšek Jakub 0090001 Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou 44:55 + 14:34
22. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 45:17 + 14:56 4780
23. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 45:31 + 15:10 4729
24. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 45:53 + 15:32 4649
25. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 46:24 + 16:03 4537
26. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 46:45 + 16:24 4460
27. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 46:52 + 16:31 4435
28. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:21 + 17:00 4330
29. Macháček Petr ZBM0112 C SK Brno Žabovřesky 49:02 + 18:41 3963
30. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 49:42 + 19:21 3817
31. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 50:44 + 20:23 3592
32. Plšek Matěj 0090002 Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou 51:36 + 21:15
33. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 51:44 + 21:23 3374
34. Kůra Josef ZBM8722 C SK Brno Žabovřesky 53:00 + 22:39 3098
35. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 53:44 + 23:23 2938
36. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:22 + 26:01 2364
37. Žemlík Boleslav 0210001 BKG 57:06 + 26:45
38. Nešpor Jan TTR0101 C OOB Třebíč 63:47 + 33:26 747
39. Rosecký Jan PZR8901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:08 + 33:47 671
40. Koumar František SJI9501 C OK Jihlava 64:13 + 33:52 653
41. Zelený Vladan PBM0405 B TJ Spartak 1. brněnská 65:52 + 35:31 293
42. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:38 + 41:17 0
Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering DISK 0

H21D 3.40 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 541

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 42:13 705
2. Smolík Václav 0060001 Václav Smolík 47:19 + 5:06
3. Frýz Tomáš ABM0011 KOB ALFA Brno 61:58 + 19:45
4. Jirků František SJI7900 C OK Jihlava 68:25 + 26:12 471
5. Rébl Miroslav LBM8701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:10 + 28:57 446
6. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:12 + 28:59 446
7. Krakovič Jan 0070001 Krakeni 96:47 + 54:34

H35 4.50 km, 210 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Matěj BZR8801 C Bratrstvo Ždárských vrchů 34:00
2. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Brno Žabovřesky 35:11 + 1:11
3. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 35:30 + 1:30
4. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Brno Žabovřesky 40:14 + 6:14
5. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 40:32 + 6:32
6. Račanský Jan TBM7907 C KOS TJ Tesla Brno 41:11 + 7:11
7. Grünwald Martin SBK7903 KOB START Blansko 44:08 + 10:08
8. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 44:15 + 10:15
9. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 44:39 + 10:39
10. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 45:14 + 11:14
11. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 45:41 + 11:41
12. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:33 + 12:33
13. Šťastný Jan 0300001 ... 48:00 + 14:00
14. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 49:29 + 15:29
15. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 50:42 + 16:42
16. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Brno Žabovřesky 50:55 + 16:55
17. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 51:47 + 17:47
18. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 51:53 + 17:53
19. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 53:07 + 19:07
20. Janováč Dušan ZBM7804 C SK Brno Žabovřesky 53:19 + 19:19
21. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 53:32 + 19:32
22. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Brno Žabovřesky 54:08 + 20:08
23. Kozmon Petr 0260002 Brno 54:21 + 20:21
24. Míchal Jiří SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec 54:33 + 20:33
25. Nováček Michal ZBM8006 C SK Brno Žabovřesky 54:59 + 20:59
26. Sýkora Lukáš VBM8003 C VSK Mendelu Brno 55:30 + 21:30
27. Cenek Radim ZBM7203 C SK Brno Žabovřesky 56:28 + 22:28
28. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 56:32 + 22:32
29. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 57:00 + 23:00
30. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 57:37 + 23:37
31. Papež Zdeněk ZBM8502 C SK Brno Žabovřesky 59:07 + 25:07
32. Hubík Martin TBM8503 C KOS TJ Tesla Brno 59:47 + 25:47
33. Poledna Miroslav RUZ8001 C TJ Růžená 61:16 + 27:16
34. Yarich Ivan TTR7902 C OOB Třebíč 61:25 + 27:25
35. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Brno Žabovřesky 65:41 + 31:41
36. Nekula Tomáš MBM7900 C O-mikron 67:12 + 33:12
37. Kozel Jiří ABM8101 C KOB ALFA Brno 70:34 + 36:34
38. Boháček Zdeněk 0310004 Zájezd 73:39 + 39:39
39. Kutal Jiří OSN8601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:21 + 40:21
40. Holáň Radim ZBM7541 C SK Brno Žabovřesky 79:15 + 45:15
41. Hašek Zdeněk 0310005 Zájezd 86:30 + 52:30
42. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 89:54 + 55:54
43. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 93:32 + 59:32
44. Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno 95:25 + 61:25
Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko DISK

H45 4.00 km, 200 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan ZBM7205 C SK Brno Žabovřesky 34:10
2. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 34:36 + 0:26
3. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 37:05 + 2:55
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 37:43 + 3:33
5. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 38:32 + 4:22
6. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 39:04 + 4:54
7. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. brněnská 40:16 + 6:06
8. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 40:29 + 6:19
9. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 6:28
10. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 42:23 + 8:13
11. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:01 + 8:51
12. Lubas Miroslav STA7802 C OK Střelka 43:59 + 9:49
13. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 44:41 + 10:31
14. Galík Pavel 0180001 Sunday Runners Vranov 44:45 + 10:35
15. Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 46:26 + 12:16
15. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 46:26 + 12:16
17. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 46:51 + 12:41
18. Lasota Marek 0120001 Qubalic team 50:05 + 15:55
19. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 50:34 + 16:24
20. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 50:48 + 16:38
21. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 51:28 + 17:18
22. Lasota Tomasz 0160001 Lasota 51:33 + 17:23
23. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 51:37 + 17:27
24. Češík Libor CHT7503 C OOB SK Chrast 51:59 + 17:49
25. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:19 + 18:09
26. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. brněnská 52:38 + 18:28
27. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 53:12 + 19:02
28. Kresta Aleš 53:23 + 19:13
29. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 53:37 + 19:27
30. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:23 + 20:13
31. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. brněnská 54:44 + 20:34
32. Kasal Vít SJI7812 C OK Jihlava 55:42 + 21:32
33. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 57:07 + 22:57
34. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Brno Žabovřesky 58:28 + 24:18
35. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 58:55 + 24:45
36. Glier Jan OSN7701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:57 + 26:47
37. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 62:06 + 27:56
38. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:21 + 28:11
39. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 63:15 + 29:05
40. Sedláček Petr 0080002 Bafto 64:25 + 30:15
41. Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:50 + 30:40
42. Knap Miroslav PZR7402 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:52 + 32:42
43. Rychnovský Radek SJI7702 C OK Jihlava 69:09 + 34:59
44. Hladký David PBM7514 C TJ Spartak 1. brněnská 70:56 + 36:46
45. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 71:13 + 37:03
46. Rampula Martin PBM7701 C TJ Spartak 1. brněnská 79:24 + 45:14
47. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:21 + 47:11
Urbánek Petr ZBM7303 C SK Brno Žabovřesky DISK

H55 3.20 km, 150 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 33:11
2. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 36:23 + 3:12
3. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 37:20 + 4:09
4. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:40 + 4:29
5. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 39:04 + 5:53
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 40:01 + 6:50
7. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 40:36 + 7:25
8. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 40:39 + 7:28
9. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 44:46 + 11:35
10. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 44:59 + 11:48
11. Buráň Zdeněk 0170001 NER - BzB - Buráňovi 45:08 + 11:57
12. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 46:18 + 13:07
13. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 47:31 + 14:20
14. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 50:47 + 17:36
15. Šuler Josef TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno 52:41 + 19:30
16. Fuchs Vladimír 0280001 FV 53:26 + 20:15
17. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Brno Žabovřesky 57:55 + 24:44
18. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 67:33 + 34:22
Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. brněnská DISK

H65 2.80 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Forst Vlastimil PZR5603 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:59
2. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 36:32 + 1:33
3. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:40 + 18:41
Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno DISK
Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

H70 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 33:34
2. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 42:00 + 8:26
3. Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 42:02 + 8:28
4. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 43:19 + 9:45
5. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 43:35 + 10:01
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Rosice 43:44 + 10:10
7. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 44:29 + 10:55
8. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 47:44 + 14:10
9. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 48:06 + 14:32
10. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 71:18 + 37:44
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Rosice 80:10 + 46:36
12. Novák Josef 0220001 Buková 86:54 + 53:20

HDR 2.60 km, 110 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Jasmína 0030002 UMŠ Hrášek 14:44
2. Drbošal Josef RBK14xx SK Radioklub Blansko 14:48 + 0:04
3. Průšová Barbora 0230001 SKOL Brno 15:10 + 0:26
4. Račanská Josefína TBM1651 C KOS TJ Tesla Brno 15:35 + 0:51
5. Kovářík Ondřej TBM1601 KOS TJ Tesla Brno 15:40 + 0:56
6. Líbalová Josefína CHT1851 OOB SK Chrast 17:15 + 2:31
7. Dvořák Jakub ZBM1503 C SK Brno Žabovřesky 17:30 + 2:46
8. Forstová Viola PZR1551 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:42 + 2:58
9. Beneš Tomáš RUZ1800 TJ Růžená 18:18 + 3:34
10. Matulová Markéta ADA1551 C OOB Spartak Adamov 19:05 + 4:21
11. Šťastný Hynek 20:19 + 5:35
12. Buršíková Kateřina SJI1750 C OK Jihlava 21:00 + 6:16
13. Křížová Elisa 0020003 911 21:09 + 6:25
14. Nevrklová Zuzana RUZ1750 C TJ Růžená 21:43 + 6:59
15. Sýkora Jindřich VBM1602 C VSK Mendelu Brno 21:53 + 7:09
16. Dokoupilová Simona VBM1553 C VSK Mendelu Brno 21:56 + 7:12
17. Křížová Anna TTR1451 C OOB Třebíč 21:59 + 7:15
18. Lišková Klára 0030003 UMŠ Hrášek 22:00 + 7:16
19. Dokoupilová Lada VBM1851 C VSK Mendelu Brno 22:13 + 7:29
20. Dvořáková Anežka ZBM1851 C SK Brno Žabovřesky 22:21 + 7:37
21. Zemánková Magdaléna 0140003 RK Blansko 22:24 + 7:40
21. Čípa Tadeáš 22:24 + 7:40
23. Hubík Albert TBM1808 C KOS TJ Tesla Brno 22:28 + 7:44
24. Vernerová Zita VBM1651 C VSK Mendelu Brno 22:42 + 7:58
25. Fučík Martin VBM1501 C VSK Mendelu Brno 22:44 + 8:00
26. Olišar Mikuláš PZR23xx UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:01 + 8:17
27. Králová Emílie PBM1752 TJ Spartak 1. brněnská 23:06 + 8:22
27. Šafek Jakub PBM1616 C TJ Spartak 1. brněnská 23:06 + 8:22
29. Míchal Jáchym SJH1601 C SOS Jindřichův Hradec 23:28 + 8:44
30. Zámečníková Marie RBK15xx SK Radioklub Blansko 23:37 + 8:53
31. Stehlík Jakub 0270001 S-team 23:42 + 8:58
32. Provazníková Stella CTB1751 C SK OB Chotěboř 23:56 + 9:12
33. Šaňková Kristýna 0040001 . 24:33 + 9:49
34. Korecký Marek CHT1701 C OOB SK Chrast 24:57 + 10:13
35. Rampula Julie 25:09 + 10:25
36. Bouzek Eduard SVS1600 Orientklub Vsetín 25:30 + 10:46
37. Boučková Gabriela SJI1851 C OK Jihlava 25:43 + 10:59
38. Homolková Sabina ABM1453 C KOB ALFA Brno 25:50 + 11:06
39. Pecina Jan RUZ1500 TJ Růžená 25:54 + 11:10
40. Stachoňová Karolína ZBM1652 C SK Brno Žabovřesky 26:03 + 11:19
41. Jakoubek Štěpán SJI1600 C OK Jihlava 26:05 + 11:21
42. Pecinová Josefína RUZ1850 TJ Růžená 26:30 + 11:46
43. Ramachová Kateřina PBM1651 C TJ Spartak 1. brněnská 26:42 + 11:58
44. Kalina Fabián 0030001 UMŠ Hrášek 26:52 + 12:08
45. Theiner Matyáš ABM2101 C KOB ALFA Brno 27:59 + 13:15
46. Papežová Theodora 28:27 + 13:43
47. Rybáková Alžběta ZBM1853 C SK Brno Žabovřesky 28:45 + 14:01
48. Strejček Tomáš TBM1810 KOS TJ Tesla Brno 28:56 + 14:12
49. Dubská Markéta 29:12 + 14:28
50. Havlíček Marek CHT7704 C OOB SK Chrast 31:01 + 16:17
51. Jirků Klára SJI1751 C OK Jihlava 31:35 + 16:51
52. Hašková Adéla 0310001 Zájezd 32:14 + 17:30
53. Brabcová Ema 0310002 Zájezd 32:39 + 17:55
54. Rybák Štěpán ZBM1406 C SK Brno Žabovřesky 33:43 + 18:59
55. Hubáček Adam JPV23xx Oddíl OS SK Prostějov 34:08 + 19:24
56. Růžička Tadeáš 36:40 + 21:56
57. Kozel Jonáš 0130002 Family Point 36:59 + 22:15
58. Krakovič Jakub 0070003 Krakeni 37:04 + 22:20
59. Dušátko Adam 0340001 VHS Brno 37:09 + 22:25
60. Dubská Elena 37:34 + 22:50
61. Eschlerová Lenka UBM1751 C MENISKOS Brno 39:11 + 24:27
62. Šturc Petr 0350001 Šturc 41:00 + 26:16
63. Šturc Vítek 0350002 Šturc 41:07 + 26:23
64. Kolář Lubomír 41:27 + 26:43
65. Kolář Václav 41:37 + 26:53
66. Zimmermann Albert TBM21xx KOS TJ Tesla Brno 43:10 + 28:26
67. Zimmermann Johan TBM18xx KOS TJ Tesla Brno 43:16 + 28:32
68. Matyáš Vít 43:37 + 28:53
69. Boháčková Anna 48:08 + 33:24
70. Buřt Lukáš 0290002 Buřtíci 49:21 + 34:37
71. Růžková Amálie PBM1650 C TJ Spartak 1. brněnská 50:01 + 35:17
72. Réblová Eliška LBM2151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:08 + 39:24
73. Toušpvá Eva RBK8556 C SK Radioklub Blansko 54:45 + 40:01
74. Kazdová Daniela 55:57 + 41:13
Matulová Adéla PBM1751 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Rosecká Rozálie PZR2151 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Strýček Matěj ADA1701 C OOB Spartak Adamov DISK
Maksimenko Marek DISK

P 2.50 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kahoun Lukáš 27:18
2. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 28:22 + 1:04
3. Lvovská Leni 0020002 911 29:42 + 2:24
4. Otoupalík Jan TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 30:42 + 3:24
5. Novotný Petr 0010001 DUKLA Blansko 31:20 + 4:02
6. Kříž Pavel 0020001 911 33:15 + 5:57
7. Šácha Tomáš 34:15 + 6:57
8. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 34:33 + 7:15
9. Šťastná Helena 0300002 ... 35:57 + 8:39
10. Rudolfová Eva RBK0551 C SK Radioklub Blansko 37:03 + 9:45
11. Horsáková Barbora 0210003 BKG 37:10 + 9:52
12. Benešová Aneta RUZ8450 TJ Růžená 37:11 + 9:53
13. Štefanová Markéta 0210004 BKG 38:05 + 10:47
14. Drbošal David RBK09xx SK Radioklub Blansko 38:07 + 10:49
15. Buráňová Hana 0170002 NER - BzB - Buráňovi 39:05 + 11:47
16. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 39:57 + 12:39
17. Dvořák Václav RBK7302 C SK Radioklub Blansko 40:08 + 12:50
18. Robotková Naďa PBM7950 C TJ Spartak 1. brněnská 40:41 + 13:23
19. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:07 + 14:49
20. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Brno Žabovřesky 43:12 + 15:54
21. Kocourek Jiří ZBM8504 C SK Brno Žabovřesky 43:19 + 16:01
22. Dvořáková Martina RBK7253 C SK Radioklub Blansko 43:40 + 16:22
23. Míchalová Zuzana SJH8252 C SOS Jindřichův Hradec 43:46 + 16:28
24. Zemánková Vladimíra 0140001 RK Blansko 44:32 + 17:14
25. Boučková Kristýna 0250001 Boučkovi 44:45 + 17:27
26. Šmídová Klára 45:18 + 18:00
27. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 46:10 + 18:52
28. Prášilová Monika 0240001 Rantířov 46:52 + 19:34
29. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 47:07 + 19:49
30. Lubasová Mirka STA8051 C OK Střelka 48:14 + 20:56
31. Lasota Jakub 0120002 Qubalic team 49:05 + 21:47
32. Horsák Jan 0210006 BKG 49:43 + 22:25
33. Stejskal Petr 0210005 BKG 49:50 + 22:32
34. Věžníková Magda TTR8080 C OOB Třebíč 51:32 + 24:14
35. Jirků Lucie SJI8351 OK Jihlava 51:36 + 24:18
36. Šturc Pavel 0350003 Šturc 53:05 + 25:47
37. Vymazal Michal ZBM5701 C SK Brno Žabovřesky 55:23 + 28:05
38. Hoření Veronika ZBM0652 C SK Brno Žabovřesky 58:11 + 30:53
39. Krakovičová Iva 0070002 Krakeni 58:48 + 31:30
40. Zejda David ABM1602 C KOB ALFA Brno 59:53 + 32:35
41. Zejda Jiří ABM7805 C KOB ALFA Brno 60:10 + 32:52
42. Breineková Petra KTI8050 Klub orientačních sportů Tišnov 62:35 + 35:17
43. Valešová Petra 62:36 + 35:18
43. Pohorský Marek KTI1400 Klub orientačních sportů Tišnov 62:36 + 35:18
45. Vítková Miroslava 0190001 SK 63:55 + 36:37
46. Kolář Radovan 64:18 + 37:00
47. Kurečková Aneta ABM1054 C KOB ALFA Brno 68:12 + 40:54
48. Pollák Lukáš 0110001 Unitop SKP Žďár n. S. 73:29 + 46:11
49. Polášková Lucie 0330002 Orientos 74:55 + 47:37
50. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 76:29 + 49:11
51. Mužík Tomáš 0200003 neregistrovaná 80:16 + 52:58
52. Mužíková Ilona 0200002 neregistrovaná 80:20 + 53:02
Stašková Petra PBM8255 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Pátek Richard PBM7609 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Sluka Jiří DISK

T 4.00 km, 200 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Adam ZPV0001 C KOB ZPV Prostějov 42:56
2. Buršíková Olga SJI8150 C OK Jihlava 64:46 + 21:50
3. Buřt Lukáš 0290001 Buřtíci 89:06 + 46:10
4. Václavek Jan ZBM0614 C SK Brno Žabovřesky 95:52 + 52:56