Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Anna | NEK1350 | C | Nejdek Orienteering | 36:23 | |
2. | Mravcová Jasmína | KRL1354 | C | Kometa Kralovice | 39:46 | + 3:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Lucie | ONO1150 | B | SKOB Ostrov | 19:05 | |
2. | Fišáková Leona | MLA1151 | C | MLOK Mariánské Lázně | 21:52 | + 2:47 |
3. | Nykodymová Anna | MLA1154 | B | MLOK Mariánské Lázně | 25:44 | + 6:39 |
4. | Turková Klára | ONO1152 | C | SKOB Ostrov | 28:59 | + 9:54 |
5. | Benešová Marie | MLA1250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 32:06 | + 13:01 |
6. | Maternová Jana | VPM1150 | C | KOS Slavia Plzeň | 37:24 | + 18:19 |
7. | Peláková Daniela | MLA1155 | C | MLOK Mariánské Lázně | 40:21 | + 21:16 |
8. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | C | Nejdek Orienteering | 41:33 | + 22:28 |
9. | Krsová Anna | VPM1251 | C | KOS Slavia Plzeň | 41:56 | + 22:51 |
10. | Houbová Eliška | KRL1152 | B | Kometa Kralovice | 43:15 | + 24:10 |
11. | Hynková Anna | ONO1250 | C | SKOB Ostrov | 44:32 | + 25:27 |
12. | Gregorová Vendula | NEK1250 | C | Nejdek Orienteering | 51:19 | + 32:14 |
13. | Prinzová Lada | MLA1150 | B | MLOK Mariánské Lázně | 51:35 | + 32:30 |
14. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | C | Radioelektronika Cheb | 59:54 | + 40:49 |
Barusová Julia | DCH1152 | C | Radioelektronika Cheb | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | B | Radioelektronika Cheb | 32:44 | |
2. | Hanáková Aneta | KRL0951 | B | Kometa Kralovice | 32:54 | + 0:10 |
3. | Beránková Julie | VPM1051 | C | KOS Slavia Plzeň | 36:23 | + 3:39 |
4. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 41:17 | + 8:33 |
5. | Hynková Marie | ONO1050 | B | SKOB Ostrov | 45:46 | + 13:02 |
6. | Čadková Michaela | KRL0954 | C | Kometa Kralovice | 99:43 | + 66:59 |
7. | Říšská Kristýna | DCH0963 | C | Radioelektronika Cheb | 104:51 | + 72:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritterová Lída | ONO0851 | B | SKOB Ostrov | 56:23 | |
2. | Fryšová Andrea | DCH0760 | B | Radioelektronika Cheb | 62:26 | + 6:03 |
3. | Pokorná Anežka | KRL0757 | B | Kometa Kralovice | 62:59 | + 6:36 |
4. | Hermannová Natálie | MLA0851 | B | MLOK Mariánské Lázně | 68:10 | + 11:47 |
Petýrková Karolína | NEK0851 | C | Nejdek Orienteering | DISK | ||
Výrostková Lucie | DCH0863 | C | Radioelektronika Cheb | DISK | ||
Fojtíková Vendula | BSO0854 | C | KOB Baník Sokolov | DISK | ||
Tauerová Kristina | BSO0855 | C | KOB Baník Sokolov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Eva | ONO0650 | A | SKOB Ostrov | 62:38 | |
2. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 66:56 | + 4:18 |
3. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | C | SKOB Ostrov | 87:29 | + 24:51 |
4. | Döhler Karla | 0130003 | SV Pechbrunn | 153:20 | + 90:42 | |
Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | DISK | ||
Pekárková Bára | ONO0655 | C | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 69:32 | 2430 | |
2. | Trpáková Daniela | DCH0165 | C | Radioelektronika Cheb | 72:52 | + 3:20 | 2330 |
3. | Ševčíková Petra | ONO7450 | C | SKOB Ostrov | 82:33 | + 13:01 | 2037 |
4. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | C | KOB Baník Sokolov | 87:24 | + 17:52 | 1891 |
5. | Žáková Jana | MAS8550 | OOB Aš | 92:11 | + 22:39 | ||
6. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 92:13 | + 22:41 | 1745 |
7. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 100:42 | + 31:10 | 1489 |
8. | Hejduková Jana | BSO7250 | C | KOB Baník Sokolov | 105:27 | + 35:55 | 1345 |
9. | Hynková Jana | ONO8650 | C | SKOB Ostrov | 135:30 | + 65:58 | 437 |
10. | Placková Veronika | MLA8250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 141:17 | + 71:45 | 262 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 71:12 | |
2. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 74:22 | + 3:10 |
3. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 82:43 | + 11:31 |
4. | Ječmenová Věra | ONO8050 | C | SKOB Ostrov | 85:11 | + 13:59 |
5. | Dítková Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 87:58 | + 16:46 |
6. | Šitrová Lucie | LPM7857 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 96:46 | + 25:34 |
7. | Turková Martina | SKV7852 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 98:42 | + 27:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisá Monika | SKOB Ostrov | 65:11 | |||
2. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 66:24 | + 1:13 |
3. | Urbánková Jana | ONO7851 | C | SKOB Ostrov | 67:39 | + 2:28 |
4. | Döhler Ute | 0130002 | SV Pechbrunn | 72:42 | + 7:31 | |
5. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 77:41 | + 12:30 |
6. | Kamarytová Martina | MLA6651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 86:30 | + 21:19 |
7. | Kotásková Jana | JES7451 | C | OK Rakovník | 87:09 | + 21:58 |
8. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 93:07 | + 27:56 |
9. | Hanáková Marta | KRL7151 | C | Kometa Kralovice | 93:50 | + 28:39 |
10. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 95:09 | + 29:58 |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 95:57 | + 30:46 |
12. | Čepičková Jana | LPM7353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 96:16 | + 31:05 |
13. | Fryšová Tereza | DCH7654 | C | Radioelektronika Cheb | 97:09 | + 31:58 |
14. | Marešová Marcela | NEK7450 | C | Nejdek Orienteering | 99:08 | + 33:57 |
15. | Váchová Ilona | 0090001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 107:05 | + 41:54 | |
16. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 111:57 | + 46:46 |
Davidová Jana | ONO7852 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Soukupová Andrea | NEK7851 | C | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 57:59 | |
2. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 62:45 | + 4:46 |
3. | Šplinarová Jana | SKV6451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:45 | + 5:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubátová Lenka | SKV5551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:14 | |
2. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 64:17 | + 5:03 |
3. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | C | OOB Aš | 74:06 | + 14:52 |
4. | Nyklová Helena | 0060001 | Dalovice | 90:12 | + 30:58 | |
5. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:24 | + 31:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 123:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knot Ondřej | KRL1302 | C | Kometa Kralovice | 38:51 | |
2. | Rambousek Marek | BSO1400 | C | KOB Baník Sokolov | 41:43 | + 2:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haller Maxmilián | KRL1102 | B | Kometa Kralovice | 39:17 | |
2. | Placek Nikolas | MLA1200 | C | MLOK Mariánské Lázně | 54:18 | + 15:01 |
3. | Gregor Ondřej | BSO1200 | C | KOB Baník Sokolov | 64:14 | + 24:57 |
4. | Ševčík Vít | ONO1100 | C | SKOB Ostrov | 85:26 | + 46:09 |
5. | Ďurica Jakub | DCH1106 | C | Radioelektronika Cheb | 100:18 | + 61:01 |
6. | Říšský Daniel | DCH1207 | C | Radioelektronika Cheb | 109:24 | + 70:07 |
Soukup Ondřej | NEK1201 | C | Nejdek Orienteering | DISK | ||
Čepička Antonín | LPM1102 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 36:35 | |
2. | Ritter Jakub | ONO1000 | B | SKOB Ostrov | 38:27 | + 1:52 |
3. | Placek Tomas | MLA0902 | B | MLOK Mariánské Lázně | 40:23 | + 3:48 |
4. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | B | OOB Aš | 42:10 | + 5:35 |
5. | Materna Josef | VPM0902 | B | KOS Slavia Plzeň | 46:23 | + 9:48 |
6. | Černý Antonín | ONO1001 | B | SKOB Ostrov | 46:27 | + 9:52 |
7. | Parula Egon | LPM1000 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 47:25 | + 10:50 |
8. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:10 | + 19:35 |
9. | Beneš Jan | MLA1000 | B | MLOK Mariánské Lázně | 65:04 | + 28:29 |
10. | Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | 65:19 | + 28:44 |
11. | Křížek Vilém | MAS1000 | C | OOB Aš | 70:56 | + 34:21 |
12. | Fišer Adam | ONO1003 | C | SKOB Ostrov | 92:50 | + 56:15 |
Kantner Stanislav | ONO1002 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Ďurica Matěj | DCH0912 | C | Radioelektronika Cheb | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plevný Albert | DCH0711 | B | Radioelektronika Cheb | 46:05 | |
2. | Herman Ondřej | MLA0801 | B | MLOK Mariánské Lázně | 48:37 | + 2:32 |
3. | Donda Jakub | ONO0700 | B | SKOB Ostrov | 51:13 | + 5:08 |
4. | Maglia Šimon | ONO0702 | B | SKOB Ostrov | 56:21 | + 10:16 |
5. | Turek Jakub | ZTC0801 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 57:25 | + 11:20 |
6. | Pávek Štěpán | NEK0700 | B | Nejdek Orienteering | 58:50 | + 12:45 |
7. | Brabec Matěj | MAS0701 | B | OOB Aš | 63:47 | + 17:42 |
8. | Vodrážka Štěpán | ZTC0802 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 66:06 | + 20:01 |
9. | Krs Jakub | ZTC0800 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 73:00 | + 26:55 |
10. | Janoch Mikuláš Josef | MLA0700 | C | MLOK Mariánské Lázně | 74:19 | + 28:14 |
11. | Křížek Ivo | MAS0801 | C | OOB Aš | 79:14 | + 33:09 |
12. | Fišer Filip | 0100001 | HC Baník Sokolov | 81:06 | + 35:01 | |
13. | Pícl Kryštof | VPM0800 | C | KOS Slavia Plzeň | 89:03 | + 42:58 |
14. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | OOB Aš | 102:07 | + 56:02 |
15. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 127:09 | + 81:04 |
16. | Pjenčák Adam | MAS0802 | C | OOB Aš | 129:59 | + 83:54 |
17. | Navrátil Adam | DCH0803 | C | Radioelektronika Cheb | 133:13 | + 87:08 |
18. | Nguyen Huu Thang | DCH0812 | C | Radioelektronika Cheb | 155:13 | + 109:08 |
19. | Šlégl Jakub | MAS0804 | C | OOB Aš | 169:15 | + 123:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | A | MLOK Mariánské Lázně | 87:14 | |
2. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 96:09 | + 8:55 |
3. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 106:23 | + 19:09 |
4. | Kropáč Filip | KRL0503 | C | Kometa Kralovice | 113:26 | + 26:12 |
5. | Šustr Ondřej | KSH0501 | C | OB Kašperské Hory | 122:23 | + 35:09 |
6. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | B | SKOB Ostrov | 136:05 | + 48:51 |
Veseleňák Karel | BSO0601 | C | KOB Baník Sokolov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 68:02 | 7102 | |
2. | Ritter Aleš | ONO7401 | C | SKOB Ostrov | 82:26 | + 14:24 | 5986 |
3. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 89:04 | + 21:02 | 5472 |
4. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 97:55 | + 29:53 | 4786 |
5. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | C | MLOK Mariánské Lázně | 97:56 | + 29:54 | 4785 |
6. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 98:04 | + 30:02 | 4775 |
7. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 101:51 | + 33:49 | 4481 |
8. | Sládek Ondřej | DCH0012 | C | Radioelektronika Cheb | 103:51 | + 35:49 | 4327 |
9. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 107:14 | + 39:12 | 4064 |
10. | Ševčík Petr | ONO7200 | C | SKOB Ostrov | 112:31 | + 44:29 | 3655 |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 113:41 | + 45:39 | 3565 |
12. | Turek Jan | SKV7302 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 117:13 | + 49:11 | 3291 |
13. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 117:59 | + 49:57 | 3231 |
14. | Pekárek Martin | ONO7203 | C | SKOB Ostrov | 126:25 | + 58:23 | 2578 |
15. | Fišer Pavel | TJ Slovan Karlovy Vary | 139:51 | + 71:49 | |||
16. | Duchek Jiří | 0020001 | Rozběhnito.cz - Cheb | 154:06 | + 86:04 | ||
17. | Šustr Antonín | KSH0201 | C | OB Kašperské Hory | 154:26 | + 86:24 | 407 |
Rosenbaum Ondřej | JES0001 | C | OK Rakovník | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frühauf Ladislav | TJ Slovan Karlovy Vary | 91:07 | |||
2. | Placek Petr | MLA8000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 95:03 | + 3:56 |
3. | Šitra Vladimír | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 98:30 | + 7:23 |
4. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | C | Kometa Kralovice | 103:59 | + 12:52 |
5. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 110:42 | + 19:35 |
6. | Beránek Jan | VPM7202 | C | KOS Slavia Plzeň | 141:54 | + 50:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM6701 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 53:51 | |
2. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 59:09 | + 5:18 |
3. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 59:16 | + 5:25 |
4. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 62:24 | + 8:33 |
5. | Sova Petr | OB Kašperské Hory | 63:06 | + 9:15 | ||
6. | Beneš Marek | MLA7601 | C | MLOK Mariánské Lázně | 63:21 | + 9:30 |
7. | Pávek Jiří | NEK7700 | C | Nejdek Orienteering | 65:54 | + 12:03 |
8. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 66:56 | + 13:05 |
9. | Käss Pavel | BSO7000 | C | KOB Baník Sokolov | 69:55 | + 16:04 |
10. | Parula Martin | LPM7600 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 70:49 | + 16:58 |
11. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 73:02 | + 19:11 |
12. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | C | Radioelektronika Cheb | 73:43 | + 19:52 |
13. | Křížek Filip | MAS7800 | C | OOB Aš | 77:10 | + 23:19 |
14. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 78:49 | + 24:58 |
15. | Veseleňák Rostislav | BSO7400 | C | KOB Baník Sokolov | 80:09 | + 26:18 |
16. | Vlach Miroslav | DCH6101 | C | Radioelektronika Cheb | 83:38 | + 29:47 |
17. | Jirásek Petr | DCH7403 | C | Radioelektronika Cheb | 86:33 | + 32:42 |
18. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 86:38 | + 32:47 |
19. | Soukup Michal | NEK7400 | C | Nejdek Orienteering | 88:08 | + 34:17 |
20. | Döhler Thomas | 0130001 | SV Pechbrunn | 89:29 | + 35:38 | |
21. | Jirásek Pavel | DCH7404 | C | Radioelektronika Cheb | 89:38 | + 35:47 |
22. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 92:11 | + 38:20 |
23. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | C | MLOK Mariánské Lázně | 97:38 | + 43:47 |
24. | Solomko Vladimír | BSO7003 | C | KOB Baník Sokolov | 112:39 | + 58:48 |
25. | Černý Marcel | MAS7201 | C | OOB Aš | 114:50 | + 60:59 |
Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Lumír | ONO6701 | C | SKOB Ostrov | 51:15 | |
2. | Hanák Martin | KRL6701 | C | Kometa Kralovice | 64:40 | + 13:25 |
3. | Kirsch Stefan | 52D5901 | TV Coburg-Neuses | 69:23 | + 18:08 | |
4. | Kropáč Jiří | KRL6702 | C | Kometa Kralovice | 75:35 | + 24:20 |
5. | Řehořek Jaroš | SKV6301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:53 | + 25:38 |
6. | Čech Petr | DCH6002 | C | Radioelektronika Cheb | 96:40 | + 45:25 |
7. | Hnyk Michal | SKV6002 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 98:32 | + 47:17 |
8. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 100:37 | + 49:22 |
9. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | 108:40 | + 57:25 |
10. | Janošík Lubomír | KSH5901 | C | OB Kašperské Hory | 190:24 | + 139:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | C | OOB Aš | 56:15 | |
2. | Blažek Jiří | VPM5009 | C | KOS Slavia Plzeň | 64:48 | + 8:33 |
3. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 68:30 | + 12:15 |
4. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 84:28 | + 28:13 |
5. | Novák Jan | SKV5001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 87:54 | + 31:39 |
6. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | C | Radioelektronika Cheb | 89:27 | + 33:12 |
7. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 101:06 | + 44:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 60:32 | |
2. | Bohuslav Václav | LPM4201 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 62:12 | + 1:40 |
3. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 62:46 | + 2:14 |
4. | Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | 66:14 | + 5:42 |
5. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 84:00 | + 23:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Branná Eliška | 0090002 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 41:57 | ||
2. | Povišerová Lucie | MLA1350 | C | MLOK Mariánské Lázně | 52:50 | + 10:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Materna Josef | VPM7900 | KOS Slavia Plzeň | 50:56 | ||
2. | Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:17 | + 6:21 |
3. | Krs Jan | KOS Slavia Plzeň | 59:44 | + 8:48 | ||
4. | Ševčík Jiří | ONO7001 | C | SKOB Ostrov | 68:51 | + 17:55 |
5. | Šustr Pavel | KSH7001 | OB Kašperské Hory | 69:49 | + 18:53 | |
6. | Menzová Anna | 0050002 | Forest Gump | 79:53 | + 28:57 | |
7. | Menza Martin | 0050001 | Forest Gump | 79:57 | + 29:01 | |
8. | Čadová Magdaléna | DCH8457 | C | Radioelektronika Cheb | 93:03 | + 42:07 |
9. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | C | MLOK Mariánské Lázně | 93:38 | + 42:42 |
10. | Zierhut Antonín | LCV7100 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 95:50 | + 44:54 |
11. | Šantora Roman | OOB Slavia Praha | 109:39 | + 58:43 | ||
12. | Šantora Šimon | OOB Slavia Praha | 110:42 | + 59:46 | ||
13. | Kautner Stanislav | SKOB Ostrov | 117:58 | + 67:02 | ||
Krausová Ema | 0040001 | Cheb-Skalka | DISK | |||
Krausová Eva | Cheb-Skalka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barus Karel | DCH1602 | Radioelektronika Cheb | 29:12 | ||
2. | Pelcová Dominika | BSO1451 | C | KOB Baník Sokolov | 30:28 | + 1:16 |
2. | Pivcová Lucie | MLA1650 | C | MLOK Mariánské Lázně | 30:28 | + 1:16 |
4. | Rambousková Daniela | BSO1650 | C | KOB Baník Sokolov | 30:47 | + 1:35 |
5. | Šantorová Kačka | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 31:08 | + 1:56 |
6. | Píclová Kristýna | OK Lokomotiva Plzeň | 32:53 | + 3:41 | ||
7. | Branná Anna | 0090003 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 38:04 | + 8:52 | |
8. | Pšenička Lukáš | OOB Aš | 44:50 | + 15:38 | ||
9. | Tříska Josef František | OOB Aš | 44:58 | + 15:46 | ||
10. | Vlašímská Anna | SKV1251 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:12 | + 16:00 |